PDA

View Full Version : Inter - Barcelona


Pages : [1] 2 3

Culé
06-04-2010, 22:45
Ponovo.

Jedva čekam.

Volio bih da obje ekipe igraju s prvim sastavima -- da svi igrači budu zdravi.

dera
06-04-2010, 23:33
trebao je uci ramsey i slomiti messiju nogu :D
hebeno je to sto igramo prvu kod kuce, jako hebeno

Guro
06-04-2010, 23:43
ja mislim ako mi ne smislimo kako da igramo sa barselonom da ce nam svejedno biti dje igramo prvu a dje drugu...pa da ih obije igramo kuci :)

moracemo smisliti nesto...barsa i arsenal kao ekipe koje vaze da igraju najljepsi fudbal...i onda se sastanu i za jedno poluvijeme barselona napravi 350pasova...a arsenal samo 120...
moramo smisliti nesto kako da se zaustavi njihova igra...i definitivno se ne smijemo braniti..

esteban
06-04-2010, 23:43
trebao je uci ramsey i slomiti messiju nogu :D
hebeno je to sto igramo prvu kod kuce, jako hebeno

Zasto imam osjecaj da dobijamo kuci 1:0 :)

Guro
06-04-2010, 23:48
ali definitivno mislim da cemo mi imati vise zelje :)

filip.sk
06-04-2010, 23:49
Do sada je dobro islo kad smo igrali prvu tekmu kod kuce, nadam se da ce se tradicija nastavi :)

Il Mago
06-04-2010, 23:51
Jest fraza al ovo je fakat finale prije finala ovogodisnje CL...al ja mislim da cemo mi ovo nekako proc,nezz sto al sam ubijedjen. a naravno tu je i Jose Mourinho :D

adiK
07-04-2010, 00:17
Ja mislim da ako iko moze zaustaviti Barcelonu i Messija da smo to mi. Ako mi ne uspijemo, neko od preostale 4 ekipe sigurno nece...

Dzon Dilindzer
07-04-2010, 00:25
Mene je ova Barselona skroz isprepadala,nisu normalni,ko da piju carobni napitak!!! Ja mislim da nam ovde samo sreca moze pomoci, a da ih nadigramo, to ce tesko ici.Ili pomiriti se sa crvenim kartonom i reci muntariju da prepolovi Mesija :D

verma_interista
07-04-2010, 00:46
Kad se sjetim prosle utakmice na Camp Nou veliki sam pesimista ,nismo se sastali sa loptom ,u zivotu nisam gledao losiji ,nemocniji Inter kao tada ,ali s druge strane sam optimista kada pogledam kako smo razbili Chelsea ,koji je ,pored Barce ,i Reala ,bio jedan od glavnih kandidata za osvajanje.

Po meni ,recept za izbacivanje Barce je demonstracija igre slicne Chelsejevoj prosle godine ,destrukcija igre ,ostro na igrace ,pokusati drzati loptu i naravno presing do bola..nemoguce se nadigravati sa njihovim sicusnim ,tehnicki dotjeranim igracima ,ali smo fizicki dominantniji ,i moramo to koristiti.

Na kraju krajeva ,ja sam i dosadasnjim rezultatima u Europi zadovoljan.

Forza_Grande Inter
07-04-2010, 01:20
Da, ako iko Barcu i njihov carobni napad zaustaviti to smo mi Inter...Vjerujem da ce to biti potpuno drugacija tekma u odnosu na grupnu fazu... Skonta ce nest Mou nek 77 puta ako treba pregleda njihove tekme....znaci recept moramo traziti kako zaustaviti njihov napad i Messi sto je najveci problem da li ce to biti bunkerom ko u grupi sumnjam...mada je najbolja odbrana napadati al kako jer ispred sebe imamo tim koji drzi 70% loptu u posjedu....pitanja je puno a odgovora sad zasad nema... . Kako god velika tekma sasvim sigurno 2 najbolja tima u evropi ove sezone,....Nadati se najboljem i nasem prolazu.... I da Etoo i Ibra ponovo se vracaju gdje su bili

Ado525INTER
07-04-2010, 01:25
Prolazimo u finale

CAX
07-04-2010, 02:29
aaaaaaaaaaaaaaaaaa!haossssss!!ne znam sta da kazem!!da serem sad ovde,razbicemo barsu 2:0 , 3:0 itd necu,glupo je,jel realno u to ne verujem!!nadam se prolazu i verujem u inter da moze da zaustavi barsuuu!!ja realno ne bih znao kako da postavim tim protiv barsee ,jer to je haoss,oni su kao osicee.jedino da se kaze muntariju da mu(messiju) slomi nogu na pocetku i crveni pa napolje,opet bi imali vece sanse 10 na 11 bez mesija :D:D!!!!
Treba i oni da se plase kako ce da zaustave snajdera :D
FORZA INTERRRR
DO FINALAAAAAAAAA

mourinho
07-04-2010, 09:19
Bice drugacija utakmica od one u grupnoj fazi. Inter je prije svega pun samopouzdanja, nije to onaj tim koji je svakog protivnika previse respektovao. Sto se taktike tice nema tu mnogo mudrolije, sa Barsom nema nadigravanja, znaci treba ih presingovati i tući i time razbiti njihovu igru. Fizička sprema i snaga su na našoj strani i to treba iskoristiti. Barselona je tim kojem kada oduzmes posjed lopte tj. kada oni nemaju 65-70% posjeda, trce po terenu ko zaklane kokosi. To je najbolje demonstrirao Chelsea prosle godine, Barsa se nije vidjela na terenu u obe utakmice.
Naravno, suvisno je reci da ocekujem prolaz u finale. FORZA INTER!

Huska
07-04-2010, 09:50
ne znam zasto ali imam osjecaj da je to to....da je ovo nasa godina i da cemo razbiti barcu...s njim da se nadigrajemo to nema smisla...ali zato treba jebeno jak presing na svakog igraca uz dosta sitnih prekrsaja da vide da nema zajebancije...pogotovo na messiu odmah ga koji put muski oborit i smirit ga malo...uglavnom vjerujem u jednog Boga i u jednog covjeka MOURINHA...ovo mu je ispit sezone(karijere) i cisto sumnjam da ga nece muski odradit...idealno bi bilo ne primit gol na giuseppe meazzi, a da mi kojim slucajem zabijemo...i onda tamo sta god da bude :D

Guro
07-04-2010, 10:07
ma ljudi...ne moze ni barsa u polufinalu da igra svoju igru klasicnu...bez ako im mi ne dozvolimo...a siguran sam da necemo...ipak je ulog finale...i ne vjerujem da ce biti nesto pretjerano golova...koliko god barsa bila efektna i koliko god madjionicara imali u timu...prva utakmica lako moze biti bez golova...

Komitski Đeneral
07-04-2010, 10:29
Prvo i osnovno - Barsa je mozda najjaci tim svih vremena. Drugo, jedina ekipa koja trenutno moze zaustaviti njih je Inter! Ovo kazem iz mnogo razloga... Sigurno da imamo mi sta pokazati u ovom dvomecu. Sigurno da te utakmice nece biti ni nalik onima iz grupe... Murinjo je i nevjernim Tomama pokazao da je za kratko vrijeme uspio da PREPORODI nasu ekipu... Stvorio je ekipu za velika djela... Ekipu koja moze sa svakim da se nadigrava. Pa i sa Barselonom, zasto da ne... E sad... Na tehnickom planu i ne bas, ali takticki ih mozemo nadigrati... U to sam ubijedjen... Sigurno je da ce on majstorski spremiti ekipu za dvomec... I na kraju - Ovo je nasa sezona! Ovo je sezona za velika djela! Bice to finale prije finala. Utakmice zivota za sve nase igrace...

Culé
07-04-2010, 11:27
Samo da napomenem da je Inter bio razmontiran na Camp Nou BEZ Messija i Ibrahimovića.

Inače, Abidal se sinoć opet povrijedio, ali će biti spreman za prvu utakmicu s Interom.

Guro
07-04-2010, 11:36
ali barsa nije dobila prvu utakmicu sa mesijem i ibrahimovicem...a vjerujem da ove dvije utakmice nece ni biti priblizne onim iz grupe...

Huska
07-04-2010, 11:36
Samire ako se mislis da ce biti isto sada kao u grupi varas se...tada smo previse respektovali svako malo jacu momcad i to nas je tjeralo nazad tj. uvijek smo igrali sa nekom dozom straha protih tih momcadi...i to je Interova najslabija partija ove sezone kao i ona druga utakmica protiv Genoe u prvenstvu...ali ovim izbacivanjem chelsea jednostavno igraci su dobili krila i vidjeli da nema tima sa kojim ne ozemo da igramo i kojeg ne mozemo da izbacimo...i to je tako...jer imamo tim da mozemo sa njim pobijedit svakog...sad sve zavisi tko ce biti kako raspolozen i tko ce biti spreman...

po meni ako kod vas ne bude inieste tesko da cete moci nesto vise napravit na sredini...dok kod nas ako sneijder ne bude imao svoje vece lose nam se pise sto se tice naseih napada

Komitski Đeneral
07-04-2010, 11:36
Napomeni prvo sebe, da taj Inter nije ni nalik bio sadasnjem Interu...
I unaprijed mi se svidja situacija dje ce mediji da pumpaju ovakvu atmosferu... Samo nek nam svi stavljaju ulogu autsajdera - SUPER!

Guro
07-04-2010, 11:49
ali pogledajte samo koliko inter nema srece sa zrijebom...pocevsi od grupe...pa preko osmine ...eto da kazem da nas je sreca pogledala u cetvt finalu...a onda opet polufinale je najjaca utakmica ove godine...
mozda cu zvucati neskroman...ali ove godine ja mislim da bi pobijedili bilo koju ekipu...sem evo barselone...

Huska
07-04-2010, 11:51
neka neka...na kraju kad dignemo onu kantu nece se moci izvlacit na to da nas je zdrijeb pomazio i slicne price kao sto sve ostale mazi...od barce do man.utd...

Culé
07-04-2010, 11:54
Da ne bi ulazili u bespotrebnu raspravu (govorili ste i da će Arsenal izbaciti Barcu i slične nebuloze), čekamo 20. april pa ćemo vidjeti. :)

ivan019
07-04-2010, 11:59
samo ih trebamo tuci sto vise :D

mourinho
07-04-2010, 13:42
Ma pustiti Materazija s lanca da polomi Mesija i zdravo!

adointer
07-04-2010, 18:36
haha....nemojte tako...Najgore za bilo kojeg sportistu je povreda...( mozda se ko pronadje ) :D..... Ali se mozemo nadati da ce Lucio ustopati mesija kao sto je Drogbu.... rezultat ne smijem komentarisati zbog il maga.....:D :D

Culé
07-04-2010, 18:54
Inter Milan coach Jose Mourinho has promised Barcelona they can expect a “completely different” performance from his side when the teams go head to head for the third time this season in the Champions League semi-final.

The Nerazzurri clinched their place in the last four of the competition on Tuesday night for the first time since 2003 as Wesley Sneijder’s early goal earned a 1-0 win at CSKA Moscow to complete a 2-0 aggregate quarter-final triumph.

The two teams played home and away in the group stage, with a 0-0 draw at the San Siro followed by a 2-0 home win in Catalonia and Mourinho said: “Rest assured, this time we’ll play another game – completely different. They will have the advantage of playing the return at the Nou Camp, but we will know how to treat the two matches.”

Bah. :D

esteban
07-04-2010, 18:54
Ljudi spustimo se na zamlju..ovo je uspjeh do sada i ako ispanemo od Barse ispascemo od jednog od jacih timova od kad se igra fudbal..

Nije da se ne nadam prolazu jer onda ne bih bio ni navijac ali realno nas samo moze spasit neka cudesna taktika Josea i losija partija Messija i svih iz Barse u te dva meca a znamo kako oni imaju iskustva sto se tice lige sampiona..

DenchiNL
07-04-2010, 19:04
barca ima dosta ozlijedjenih , sad igraju sa madridom, Iniesta se tek vraca, mislim da imamo sanse ako budemo igrali(i ako sudija dozvoli) grublju igru , dosta tempiranih prekrsaja, bodycheckova, presjeci dotok lopti do messija (Xavi,Iniesta) , Bendtner je sinoc sasvim slucajno dao gol , on inace fuli gol sa pola metra 1 na 1, Vermaelen je dao vise golova od njeg u prvenstvu, tako da malo impozantno zvuci ona sinocna pobjeda, ali u javi vise je los bio arsenal (tj odbrana> Silvestre) nego je Barca bila dobra, vjerujem u JM i mislim da ce ih gledati protiv Madrida i skovati plan, dok Barca naravno ne gleda nikog s kim igra, i nadam se da ce im arogancija doci glave

Culé
07-04-2010, 19:14
Ako ne bude povreda do utakmice, svi će biti zdravi i igrati. Ne znam otkud ti da Barca ima "dosta ozlijedjenih"...

Čini ti se da Barca ne gleda s kim igra...

DenchiNL
07-04-2010, 20:29
Ako ne bude povreda do utakmice, svi će biti zdravi i igrati. Ne znam otkud ti da Barca ima "dosta ozlijedjenih"...

Čini ti se da Barca ne gleda s kim igra...

Barcelona
Out: Zlatan Ibrahimović (calf)
Doubtful: Jeffrén (calf), Yaya Touré (bruised ankle), Andrés Iniesta (thigh)
+ Abidal od sinoć

meni je 5 dosta :D

ako,ako
ako ne igraju tešku utakmicu protiv Madrida, ako ne budu ni na klupi , onda će biti zdravi :D

čini ti se da si ti Barcin drveni advokat na ovom forumu ???
hajd sad ti brrrrrrrzo ospori sve ovo i reci nam kako će nas u stvari barca razvaliti više nego djecu pedo-frenchyja :D

dscholle
07-04-2010, 21:50
nek budu svi zdravi i nek igraju najjači, neću poslje izgovore kad ih izbacimo!

Culé
07-04-2010, 22:40
Barcelona
Out: Zlatan Ibrahimović (calf)
Doubtful: Jeffrén (calf), Yaya Touré (bruised ankle), Andrés Iniesta (thigh)
+ Abidal od sinoć

meni je 5 dosta :D

ako,ako
ako ne igraju tešku utakmicu protiv Madrida, ako ne budu ni na klupi , onda će biti zdravi :D

čini ti se da si ti Barcin drveni advokat na ovom forumu ???
hajd sad ti brrrrrrrzo ospori sve ovo i reci nam kako će nas u stvari barca razvaliti više nego djecu pedo-frenchyja :D

Imaš stare informacije. Svi navedeni igrači će 100% biti spremni do utakmice s Interom.

Pa naravno da će vas razvaliti... u to nema sumnje.

PazzaInterista
07-04-2010, 22:46
Inter Milan - Champions League 2009/10

http://www.youtube.com/watch?v=LzRtcW689W4

Pirate_Girl4
08-04-2010, 00:05
Forza Inter!
Očekujemo sve najbolje, očekujemo pobjedu!

mourinho
08-04-2010, 08:44
Pa naravno da će vas razvaliti... u to nema sumnje.

Kao što su razvalili Chelsea prošle godine?

Guro
08-04-2010, 09:47
ma red je da im se vrati onaj prolaz u finale od prosle godine :) i to sad kad im je najljepse:)

Inter boy
08-04-2010, 11:51
Ma ja volim sto mi nismo favoriti jer ta nam uloga leži a to najbolje znaju ove sezone (Chelsea,Man.U, Real.M,) klubovi koji su bili favoriti a uskoro im se pridružuje i Barcelona... vec vidim finale Inter-Bayern

dera
08-04-2010, 11:55
mene ne bi cudilo da lyon na kraju krajeva osvoji LP ako mi ne dodjemo do finala :)
a znate ono, ko na filmovima, u grupama izgubimo, a onda u bitnijoj fazi takmicenja mi njih :P

Culé
08-04-2010, 12:19
Kao što su razvalili Chelsea prošle godine?

Da...

Il Mago
08-04-2010, 14:40
uh tebi i takvim ko ti ce jaaaaako tesko da padne kad vam Barca ispadne...a ja cu da uzivam u tome. :D

Anais
08-04-2010, 14:45
Davno sam ja rekao da finale igraju Inter-Bayern

Moca93
08-04-2010, 15:15
i ja sam rekao u skoli finali inter-bajern...Oni kao daaaaaaa da da da,ko da ce inter da prodje barsu a kamoli Bajern,mancester...ali videce :)

Balotelli#45
08-04-2010, 19:55
fora bi bila inter-bayern finale 4-0 lagano :D

mourinho
08-04-2010, 19:56
Evo javio se i Nosonja:
Winning Champions League In Real Madrid's Bernabeu Would Be Fantastic - Barcelona Striker Zlatan Ibrahimovic (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/04/08/1869332/winning-champions-league-in-real-madrids-bernabeu-would-be)

Huska
08-04-2010, 20:19
jbt trebamo odigrat jos 2 utakmice do ove...a vec 4 stranica :D

Balotelli#45
08-04-2010, 20:20
Evo javio se i Nosonja:
Winning Champions League In Real Madrid's Bernabeu Would Be Fantastic - Barcelona Striker Zlatan Ibrahimovic (http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/04/08/1869332/winning-champions-league-in-real-madrids-bernabeu-would-be)
Losing on Meazza Would Be The Most Fantastic ;)

Anais
08-04-2010, 20:22
Strasni navijaci barcelone od prije 1-2 godine, svi odjednom navijaju za barcelonu... smjesno i zalosno....

Balotelli#45
08-04-2010, 20:37
kao i za manchester do skoro,pa pre bilan,liverpool,real madrid ko osvoji za njega navijamo hahahah,ja od malena navijam za inter od kako znam za fudbal i nikad nisam prestajao ili ih manje voleo u zadnje 3-4 godine ni jednu prijateljsku nisam propustio a kamoli serie a ,ls .....

Guro
08-04-2010, 21:34
da....to je poznata stvar...tim koji pobjedjuje ima najvise navijaca...ja inter pratim bukvalno od onih najgorih godina :) kad nista nisu osvajali...i onda mi neko kaze da navijam za inter samo od kad osvaja sampionat...a ne pamtim unazad nekoliko godina da sam propustio neku utakmiu...bilo kakvu...pa i prijateljsku u predsezoni...a onda mi dodju navijaci barse koji znaju za nju zadnje 2-3 godine :)

Quaresma#7
08-04-2010, 22:07
To su ti Glory hunteri :D

PazzaInterista
08-04-2010, 23:51
haha pravi su da glory hunteri realm madrid, manchester city itd itd. sad je bayern dobar barcelona pa svi koji su išli dalje jos cak jedan jaran se nesta dere tam lyon samo ga gledam i smijem se eehhee :)

Znate kakav je narod navijaj za boljega osvoji inter lš dolaze nam polA "navijaca" barce

WELCOME TO THE CLUB!!

FORZA INTER FORZA NERAZZURRI

Ja samo mogu reci onaj koji navija za inter navija u pravom smislu ne kao ovi gor "navijaci" su najbolji ljudi i svi smo si slicni znamo zasto ehehe ;)

Al oto oko glory hunters pa nije to ni loše za klub sam ima više prodaje dresova i drugih stvari onda sponzor voli to vise "navijaca" onda veca potrošnja za ulaznice razmisljate zasto je bekam otiso u ameriku nije dzabe sigurno...

malo offtopica al dobra tema za pricu tako da se izvinjajem modu adminu...

ontopic :) ehehe

Voljeo bi pobjedu iz jos jednog razloga da pokazemo ibri da je to novi inter koji moze osvojit sve i bez njega i kako si je on želeo tituli da bi inter sad dobio stvarno ja mislim da bi se cojk pojo ziv ehehe

Jedan "strucnjak" brane oblak slovenac znate :) izjavio je da messija moze samo argentinac zaustavit zaneti nije to tek tako ima tu i neke mogucnosti i realnosti kad malo bolje razmislis

Balotelli#45
08-04-2010, 23:55
a ta polovina "navijaca" barce je predhodno bila manchesterova polovina pa 2 godine unazad bilanova itd...

Huska
08-04-2010, 23:57
doci ce oni gdje treba...kada ti crno-plavo udje u krv gotovo je nema vise ni barce ni ostalih govana :D

Ado525INTER
09-04-2010, 00:07
inter osvaja CL a barca iako je favorit Mourinho ima ljek za njih vjerujem da su nasi nabrijaniji imaju vecu zelju motiv sta reci nek nam je bog na pomoci ipak treba i srece a znanje je tu FORZA INTER

filip.sk
09-04-2010, 00:46
Bice tesko, pakleno tesko.... Bice pritisak, zamor, moglo bi i povrede, ali pobedice onaj ko vise zeli da pobedi i ko ce igrati sa srcom... vidjeli smo kako moze inter izigrati kad igra sa zelja da pobedi(protiv Bilan sa igrac manje, Sampd, so 2 igraca manje, 2 tekme sa Chelsea, Dinamo kiev, i Rubin....).....

Balotelli#45
09-04-2010, 10:55
filipe protiv milana sa 2 igraca manje ,i penal ;) :P

InteristaSA
09-04-2010, 11:07
Jedva cekam tekmu i vjerujte da nam odg ova uloga..totalnog autsajdera..nek misle zvijezde lako ce protiv Intera..pa kad ih Inter iznenadi onda ce vecina postovat Inter..bilo je i omolozavanja sa svih strana prije tekme sa Chelseim.pa su dobili po nosu..jedva cekam tekmu jer ovo nije vise INter koji se boji igrati tekmu LP..sad gdje god odu hoce da pobijede..Zlatane IBrahimovicu kajaces se sto si otisao iz INtera..a ako iko na ovom svijetu moze zaustaviti ono malo dijete Messia onda je to JAvier..Etoo je sad gladan i dao bi sve na svijetu da izbaci Barcu jer je onako postupila sa njim..Jos ce MIlito igrat protiv onog svog brata:D ma pitanje je samo igramo li protiv Bayerna ili Lyiona:D:D:D

Balotelli#45
09-04-2010, 11:29
sta sam ja reko kad je ibra otiso???
on oce LS da je ostao osvojio bi je ,a u barci ce gledati ledja interu :)

Culé
09-04-2010, 13:55
:lolich

PazzaInterista
09-04-2010, 14:12
DAj ti ako nemas sta pametnije rec bolje ti je suti...

ivan019
09-04-2010, 14:25
zapinje se :D trebao ga je dera cesce tuci :D

mourinho
09-04-2010, 14:38
Jedino ako ih opet sudije ne proguraju ko prosle godine u polufinalu ccc

Il Mago
09-04-2010, 15:46
:lolich

hvala ti na ovom komentaru.dugo nisam procitao bolji i uvjerljiviji komentar...ako vec nemas nes pametno napisat bolje nemoj ni pisat...

Guro
09-04-2010, 15:59
e vidis...upravo to sto sebe smatraju nedodirljivim moglo bi im glave doci :)

Culé
09-04-2010, 16:09
Hajd' pročitajte komentare na prethodne 2 stranice, pa onda recite ko se ponaša kao nedodirljiv.

DenchiNL
09-04-2010, 18:38
Imaš stare informacije. Svi navedeni igrači će 100% biti spremni do utakmice s Interom.

Pa naravno da će vas razvaliti... u to nema sumnje.

đesi 100% ?

http://www.24sata.info/sport/fudbal/30141-Clasico-Ibrahimovic-ipak-nije-otputovao-prema-Madridu.html

:crazzy::crazzy::crazzy:

Culé
09-04-2010, 18:41
Jesam li ja napisao "do utakmice sa Realom" ili "do utakmice s Interom"?

DenchiNL
09-04-2010, 19:22
Jesam li ja napisao "do utakmice sa Realom" ili "do utakmice s Interom"?

ti
si napisao da "imam stare informacije"
mislim da je sad očigledno kakve informacije imam, i šta sam ja rekao?
ako ne igraju protiv reala i ako budu na tribinama , samo tad će biti spremni.

a ti nabij svoju "LEVAT" kapu i zagrli svoje 100% nostradamuse :crazzy:

Culé
09-04-2010, 19:47
Odustajem. S ograničenim ljudima se ne može raspravljati.

Balotelli#45
09-04-2010, 20:49
vala ti si ogranicen ko saxija,Barca je centar sveta

LiGad
09-04-2010, 20:54
Odustajem. S ograničenim ljudima se ne može raspravljati.

konacno nas napustas? :ode:

Culé
09-04-2010, 21:06
konacno nas napustas? :ode:

Ma ne. Samo ovu diskusiju... Čekaću utakmicu.

CAX
11-04-2010, 13:18
:lolich

Ma bre o ovome ja pricam,samo provocira neki kurac ovde!!!!!!!

LiGad
11-04-2010, 13:24
konacno nas napustas? :ode:

Ma ne. Samo ovu diskusiju... Čekaću utakmicu.

:please: :D

Komitski Đeneral
13-04-2010, 01:28
Kako zaustaviti Messija?
http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2010/025/c/2/Brasil_vs_Argentina_XD_by_Tahanista.gif
Nishta lakshe :D

E kako se presmijah kad vidjeh ovo...hahahhaha

Dzon Dilindzer
13-04-2010, 09:45
Kako zaustaviti Messija?
http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2010/025/c/2/Brasil_vs_Argentina_XD_by_Tahanista.gif
Nishta lakshe :D

E kako se presmijah kad vidjeh ovo...hahahhaha

hahahahahhahahahahahahahahhaaa pa nema druge,dacemo Munti palicu :D

ivan019
13-04-2010, 10:44
ma mnuta bi ga pogledom ubio :D

Inter boy
13-04-2010, 14:37
Iniesta se povrijedio na treningu i propušta tekmu protiv nas

http://www.fcbarcelona.com/web/english/index.html
(http://www.goal.com/en/news/12/spain/2010/04/13/1876675/breaking-news-barcelonas-andres-iniesta-out-for-a-month)

Il Mago
13-04-2010, 15:16
da vidio sam to,super vijest za nas iako Iniesta i nije u nekoj formi ove sezone.Xavia se ja najvise bojim

filip.sk
13-04-2010, 15:35
Ma iniesta je iniesta... to znaci jedan kreativac manje...

Quaresma#7
13-04-2010, 15:40
Ovo treba izkoristiti. Sad su nam šanse puno veče. Xavija i Messija stisnuti i gotovi su.

Huska
13-04-2010, 16:18
nije se lijepo radovat tudjoj nesreci ali ovo je sjajna vijest...jer xavi i iniesta u tandemu su opasniji od messia...dok xavi sam na sredini terena i nije prevelik zalogaj za cambia i zanettia...znaci zatvorit xavia i messia i to je to u 1/2 finalu smo :D

Culé
13-04-2010, 18:00
Iniesta svakako ne bi igrao u sredini protiv Intera. Keita je zacementirao sebi mjesto na toj poziciji zbog fizičke dominacije. Iniesta bi igrao kao LW... ali tu je Pedro da ga zamjeni. Abidal već trenira sa ekipom i trebao bi biti spreman 100% do utakmice s Interom.

Valdes
Alves - Pique - Puyol - Abidal
Xavi - Busquets - Keita
Messi - Ibrahimović - Pedro

Ako se Ibrahimović ne oporavi do tad:

Valdes
Puyol - Pique - Milito - Abidal
Xavi - Busquets - Keita
Alves - Messi - Pedro

(isti sastav kao protiv Reala)

Gaženje, kako god okreneš. :D

Il Mago
13-04-2010, 18:07
Iniesta svakako ne bi igrao u sredini protiv Intera. Keita je zacementirao sebi mjesto na toj poziciji zbog fizičke dominacije. Iniesta bi igrao kao LW... ali tu je Pedro da ga zamjeni. Abidal već trenira sa ekipom i trebao bi biti spreman 100% do utakmice s Interom.

Valdes
Alves - Pique - Puyol - Abidal
Xavi - Busquets - Keita
Messi - Ibrahimović - Pedro

Ako se Ibrahimović ne oporavi do tad:

Valdes
Puyol - Pique - Milito - Abidal
Xavi - Busquets - Keita
Alves - Messi - Pedro

(isti sastav kao protiv Reala)

Gaženje, kako god okreneš. :D

uh,kako volim sto si ovoliki optimista i sto nas svi potcijenjuju bas kao i pred Chelsea :D:crazzy: i nije vam ba uopste hendikep sto vam ne igra Iniesta...ma da

Culé
13-04-2010, 18:13
Naravno da nije. Hendikep je samo kad Xavi ne igra. Samo tad. Ali i tad se može pobjediti.

Inače, jedva čekam utakmicu. Cijeli svijet priča o toj utakmici i pita se "šta će Mourinho spremiti za Barcu", "kako će Mourinho zaustaviti Barcu" i slično. Niko ne govori o Interu. To mi smeta. Mourinho nije veći od Intera. Ali eto...

Baš me interesuje kakve će taktike biti... s obe strane.

Inter boy
13-04-2010, 18:18
ima Samire do tekme još a do tada se možda i Xavi povrijedi na treningu :) mada bih volio da dođete u najjačem sastavu pa da vas raspemo

mourinho
13-04-2010, 18:38
koji su ovo nadobudni majmuni

Barcelona Coach Pep Guardiola: I Hope Andres Iniesta Can Recover In Time For Champions League Final
Guardiola spoke of Iniesta's injury and the Liga title race in his post-training press conference...

"He warmed up very well, but in the middle of the training session he pulled up with the muscle tear," explained Barcelona coach Pep Guardiola after midfielder Andres Iniesta sustained a muscle tear injury that will keep the Spaniard out of action for a month.

As reported by Marca, Guardiola is "saddened" by Iniesta's recent injury and hopes to recover the creative midfielder in time "for the Champions League final at the Santiago Bernabeu". For the Barca coach, Iniesta is a player who trains "morning until night and takes his profession very seriously", thus "not deserving of these kind of things [injuries]".

DenchiNL
13-04-2010, 19:50
Imaš stare informacije. Svi navedeni igrači će 100% biti spremni do utakmice s Interom.

Pa naravno da će vas razvaliti... u to nema sumnje.

a zar nisi napustio diskusiju?? do tekme??

http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet/clanak/100413099

dera
13-04-2010, 23:02
E pa ako ih sada ne razvalimo onda..:

Peder Guardiola - "Tužan sam zbog Iniestine zadnje povrede. Nadam se da će se oporaviti do finala Lige prvaka na stadionu Santiago Bernabeu".

znaci on nas vec otpisao, e jadna ti majka

Grujinho
13-04-2010, 23:35
e baš to dera...

Guardiola: "Nadam se da će Iniesta biti spreman za finale u Madridu"



ali neka njega...nije ni svestan koliko sa ovakvim izjavama škodi svojoj ekipi...pa naši igrači če jih pojest več u prvoj utakmici...motiva sigurno neče falit...messija če nestat za 90 minuta, Ibra neče moči disat od Lucia, kao Drogba...a na Xavija čemo objesit Cambiassa...i evo ti ga na Pep! hehe

Anais
13-04-2010, 23:39
Da je barci chuk noris na klupi opet bi ih inter pobijedio

Forza_Grande Inter
14-04-2010, 00:39
hehhehehehhe neka neka meni bash drago sto su nas svi vec otpisali i potcjenili..........IDEMO U MADRID PREKO BARCELONE HHEHEHEHEHEHEHEHE

DenchiNL
14-04-2010, 01:12
a stvarno je činjenica da su se bezze naložili, i to samo zbog wengera i njegovih dječaka, koji se vrlo naivno pokušao otvoreno nadigravati s njima, sa supersmotanim silvestreom u odbrani , spori diaby i mali denilson su uz duzno postovanje djecica u poredjenju s nasom vezom, a cak i ta djecica s impulsima Fabregasa su bila dovoljna za 2-2.

ivan019
14-04-2010, 01:22
ko visoko leti nisko pada :P

Culé
14-04-2010, 10:54
Očekujem da prva utakmica u Milanu bude čvrsta (slična onoj protiv Reala), a u drugoj slijedi gaženje. U svakom slučaju, Barca prolazi.

Quaresma#7
14-04-2010, 10:57
Očekujem da prva utakmica u Milanu bude čvrsta (slična onoj protiv Reala), a u drugoj slijedi gaženje. U svakom slučaju, Barca prolazi.
Nebudi toliko siguran. Kad udje Sulley na Camp Nou na Messija biče belaja. :D

Culé
14-04-2010, 11:03
Nebudi toliko siguran. Kad udje Sulley na Camp Nou na Messija biče belaja. :D

Eh, da je samo Messi problem...

Il Mago
14-04-2010, 11:42
gori smo mi sto uopste ulazimo u rasprave s njim.ha ya.lagano ga samo iskulirat i nek pise sta hoce,vidis da leti jaaaaaako visiko...al bicemo mi tu da ga uhvatimo kad bude pado :D

Ado525INTER
14-04-2010, 11:52
Očekujem da prva utakmica u Milanu bude čvrsta (slična onoj protiv Reala), a u drugoj slijedi gaženje. U svakom slučaju, Barca prolazi.
Samire mani govana s Barcelonom vjeruj mi ja sam uvjeren da ce inter proci pa sta ces onda ko jedini navijac ovdje pojest cemo te uostalom nemoj nesto zakljucivat a nije se jos ni odigralo Znaj sve sto je ljepo kratko traje jedan plus je za inter sto nece igrat iniesta xavia ce motta polomit nosonja ce past kod Lucia i Samuela a Messi je nemocan kad nema lopte zato ubuduce biraj rjeci koje pises FORZA INTER

---------- Post added at 11:52 ---------- Previous post was at 11:50 ----------

I da jos eal nece nikad biti kao inter sramota je poredt intera koji je 5 x jaci od reala pa Reala jedan Milan raspe da ga nemoze oderat INter Barcelona los ti je zakljucak mislim nemoj se sta osobno uvredit sam budi realan i ne leti visoko FORZA INTER

platon43
14-04-2010, 17:02
Pobjeda bez primljenog gola

Guro
15-04-2010, 16:16
ja se nadam da cemo ja, esteban i komitski djeneral nasmijani izaci sa stadiona :) sto da kazem vise... FORZA INTER

volim da gledam navijace barse kako su srecni jer su vec u finalu...a zaboravili su da ima da se igra jos 180min

ivan019
15-04-2010, 19:58
guro slikaj to sve i stavi nam na rapidshare :D da vidimo malo i mi atmosferu :)

LiGad
15-04-2010, 21:29
ja se nadam da cemo ja, esteban i komitski djeneral nasmijani izaci sa stadiona :) sto da kazem vise... FORZA INTER

Ne bude li slika ..nemojte se ni vracati :D
Ozb ..slikajte sto vise mozete :)

Guro
15-04-2010, 22:42
a evo obecavam da ako kojim slucajem se desi da odemo u finale :) ozbiljno cu razmisliti da dizem kredit i da trazim varijantu da idem na finale :)

Ado525INTER
15-04-2010, 23:17
a evo obecavam da ako kojim slucajem se desi da odemo u finale :) ozbiljno cu razmisliti da dizem kredit i da trazim varijantu da idem na finale :)
DA CE INTER OTIC U FINALE IMAS OD MENE NAJMANEJE 50 EURA doduse i ja nemam al bi uzajmio i poslo ti hehe bi bogami samo da inter ode u finale a mislim da bi cjeli forum ucinio isto nadam se da ce inter biti u finalu a ja cu da uzivam doma uz alkohol ipozz FORZA INTER

LiGad
17-04-2010, 15:14
Želja je onemogućiti posjed lopte Katalonaca kao i njihovo nesmiljeno kombiniranje. Isto tako, Mourinho bi mogao svakog igrača obvezati na određenu zadaću na travnjaku, a slobodne ruke dati samo jednom igraču, Brazilcu Maiconu, koji je prekrasnim pogotkom načeo Buffona na derbiju u petak. Talijanski mediji naslućuju da bi Maicon mogao biti faktor iznenađenje ovog velikog ogleda na San Siru.

Komitski Đeneral
17-04-2010, 15:33
Ako dje vidite crnogorsku zastavu na tribinama znajte da smo to mi... Bice pakao u to sam ubijedjen. Znam da cemo im zagorcati zivot svakog moguceg sekunda utakmice. Znam da ako ih iko moze izbaciti - to smo mi! Zato, treba iskoristiti ovaj momenat. Ovo je utakmica zivota ove generacije. Moramo ici na pobjedu!

Huska
17-04-2010, 15:48
vec se najavljuje formacija 4-1-4-1 ...i glavna zadaca je onesposobit xavia

Grujinho
17-04-2010, 16:16
@Đenerale

utakmica života ove generacije bit če finale, barca je samo zagrijavanje :D

Culé
17-04-2010, 19:48
Vulkani s Islanda bi mogli zeznut' stvar...

The ash cloud from Icelandic’s Eyjafjallajökull volcano has arrived in Italy and is threatening to derail the Inter Milan–FC Barcelona Champions League semi-finals first leg clash on Tuesday as all airports in northern parts of the country have been closed, with at least a 20-hour ban on all flights in the affected areas.

While early reports may suggest the ban should be lifted sometime on or before Monday, a worsening of the situation could see the match cancelled, and moved to another date – dependent on UEFA’s decision.

FC Barcelona is expected to travel on Monday direct to Milan but with both of its two airports closed since Saturday, the big question on everyone’s mind is what option should the Catalan side take if the flight ban is not lifted on time.

Two possible ways are by means of other transports – by sea or by land i.e. by train, and the other alternative is to fly to an airport not closed in the southern parts of Italy, and again travel from there to Milan by train or by coach. Either way, it will significantly add extra pressures on the players ahead of a very crucial encounter.

Nevertheless, it is hoped that things could clear up before that decision has to be taken, which is on Monday morning at the latest, if the team is to make their Champions League date with Inter on time the next day.

LiGad
17-04-2010, 20:10
Nek sad krenu busom i eto ih u Milanu do utakmice ..:D

Balotelli#45
17-04-2010, 20:30
pa nisu daleko tolko Barcelona i Milano mogu kolima ili busom da dodju

esteban
17-04-2010, 20:50
Ako se bude odlozilo to ce biti za jedan dan..a valjda nece u pm sad se to iskomplikovat..moje prvo putovanje za Milano i da ne bude sve ok..ma bice :)

Huska
17-04-2010, 22:53
----------------JC
Maicon----Lucio----Samuel----Zanetti
------------Cambiasso

Stankovic----Motta----Sneijder----Eto'o
----------------Milito

tako bi to trebali biti otprilike u utorak po nekim najavama...

meni je svedno...evo espanyol jest da nije neki pokazatelj a vidi se da se sa njima moze igrat...jednostavno stavit cambiassa na xavia i da se ne mice od njega i pola posla je uradjeno...a messi bez pravih lopti(xavia) nije toliko opasan kao kada je xavi slobodan jer to su jedina dvojica trenutno koja mogu ugrzoit nas gol i stvorit nam probleme...ovdje nosonju ni ne racunam jer lucio i samuel su pokazali da ekipe koje igraju sa jednim spicom protiv nas kao i da nemaju tog spica :D...

samo onog xavia zaustavi i imamo sanse...ako se on razmase gotovi smo :D

Ado525INTER
17-04-2010, 23:16
Slazem se s Huskom a isto tako Barcelona ce doputovati boli nas briga neka dodju i sa konjskim kolima hehehe valja im dobit par komada FORZA INTER

Quaresma#7
17-04-2010, 23:17
Izgleda da jih je stvarno Mourinho preučavao i preučio u nulu, zato takva malo neobična postava. Ne sečam se dali smo ikad igrali ovakom formacijom :D

Culé
17-04-2010, 23:29
Guardiola će iznenaditi sa sastavom u utorak... Siguran sam.

Il Mago
17-04-2010, 23:56
ma tesko da tu moze bit nekih velikih iznenadjenja.dva velika kluba koja se sigurno dobro poznaju,tesko da ce bilo koji od trenera nesto napravit da iznenadi ovog drugo...al kako bi nam samo sjela neka pobjeda 1:0...uhhhhh

filip.sk
18-04-2010, 01:55
Ma ovo sto se vic prica po mediumi nema sanse da bude... to je od prosti razlog da samo Mourinho zna formaciju u svoju glavu i niko drugi... iznenadio je protiv Chelsea, tako i sada... tako da ova formacija otpada..

Culé
18-04-2010, 09:58
The club has decided to travel to Milan this Sunday immediately after training. The ash cloud from the volcano in Iceland has obliged the team to modify their travel arrangements, with the flight to Milan remaining the first option.

The club held an emergency meeting after the derby game to assess the various possibilities of getting to Milan given the air traffic emergency caused by the Icelandic eruption and finally decided to leave a day earlier than planned..

Alternatives

The squad will train behind closed doors on Sunday at 12-00 at the Ciutat Esportiva and in principle they will fly out to Milan immediately afterwards. If the flight is not possible, the expedition will attempt to reach any nearby airport.

Coach trip the next option

If a flight is ruled out, the next option will be to travel to Milan by coach.

Ipak bi trebali stići. :)

Quaresma#7
18-04-2010, 10:47
Mourinho planira staviti Maicona na krilo. Ovde bi bio Balotelli idealan samo da je malo drukčiji po karakteru i da gine za loptom ko Etoo.

ivan019
18-04-2010, 12:02
znaci maicon mourinhu u krilu :D dobra taktika za zbunjivanje barce hehe

adiK
18-04-2010, 13:00
hmm, nije li to nesto slicno sto je guardiola uradio s alvesom protiv reala?

LiGad
18-04-2010, 13:14
------------JC------------
----ZanettI---Samuel---Lucio---Chivu----
-------Motta--Sneijder--Cambiasso---
Maicon -----------------------------
-----------------------------Etoo
-------------Milito

ivan019
18-04-2010, 13:30
a kakvo je to iznenadjenje ako svi znaju za njega hehe

Balotelli#45
18-04-2010, 13:35
mozda ubaci arnauta i Quaresmu :sivi:

dera
18-04-2010, 16:06
zaista imamo sve predispozicije da pobjedimo kod kuce, ako se to desi, prolazimo..
kome se jos ovo posrecilo:
- problemi protivnika da dodju na utakmicu
- inieste nema
- zadnja utakmica pokvarila situaciju u ligi

a sa druge strane:
- nista od optuzbi
- ako roma kiksa, mi ponovo prvi
- svi spremni...

ova utakmica mora biti nasa, a evo jos par razloga zasto:
- crnogorska grupa foruma ide na tu utakmicu
- ostali se takodjer okupljamo u sarajevu

Ado525INTER
18-04-2010, 16:13
ljepe vjest Dera hehe sretno prijateljima koji putuju FORZA INTER a gamd cemo pobjedit uvjerensam ..

DenchiNL
18-04-2010, 16:15
The club has decided to travel to Milan this Sunday immediately after training. The ash cloud from the volcano in Iceland has obliged the team to modify their travel arrangements, with the flight to Milan remaining the first option.

The club held an emergency meeting after the derby game to assess the various possibilities of getting to Milan given the air traffic emergency caused by the Icelandic eruption and finally decided to leave a day earlier than planned..

Alternatives

The squad will train behind closed doors on Sunday at 12-00 at the Ciutat Esportiva and in principle they will fly out to Milan immediately afterwards. If the flight is not possible, the expedition will attempt to reach any nearby airport.

Coach trip the next option

If a flight is ruled out, the next option will be to travel to Milan by coach.

Ipak bi trebali stići. :)

ma haj ba da smo neka mafija zadrzali bi ih na grani , i cao zdravo 3 nula za nas registrovali :D

Moca93
18-04-2010, 16:17
sad ce guma da im pukne i to i onda sluzbena reza za nas... 3-0 :D

Inter boy
18-04-2010, 16:45
Ima da dođu satrani od puta heheheh naši su

Culé
18-04-2010, 19:35
The team bus left the Ciutat Esportiva today at 14.30h for the 630km first stage of the trip, before making an overnight stop-over in Cannes, the French Riviera city. The entourage will continue on with the final 350km journey on Monday morning.

---------- Post added at 19:35 ---------- Previous post was at 18:25 ----------

http://www.fcbarcelona.cat/web/Galeries/futbol/temporada09-10/04/viatge_autobus/2010-04-18_VIAJE_07.JPG

http://www.fcbarcelona.cat/web/Galeries/futbol/temporada09-10/04/viatge_autobus/2010-04-18_VIAJE_03.JPG

http://www.fcbarcelona.cat/web/Galeries/futbol/temporada09-10/04/viatge_autobus/2010-04-18_VIAJE_12.JPG

http://www.fcbarcelona.cat/web/Galeries/futbol/temporada09-10/04/viatge_autobus/2010-04-18_VIAJE_15.JPG

Dzon Dilindzer
18-04-2010, 20:17
Da li imamo kog naseg navijaca kamikazu da upadne u autobus :D

Inter boy
18-04-2010, 20:19
ma imamo vjerovatno je šofer naš pa će da ih vozi dužim putem

PazzaInterista
18-04-2010, 20:30
GARMIN nece radid dobro :D:D pa če skrenit za njemacku u berlin ehehe

Balotelli#45
18-04-2010, 20:38
jbt mogli su to iz jednom da prodju,sta je to 1000km Barcelona-Milano,ja sam skoro putovao Kursumlija-Beograd-Pisa 1500km krenuo oko 1 sat popodne i sutra ujutru stigo u Pizi,znate kakav je put od Kursumlije do Beograda i od Beograda do Hrvatske :sivi: ... nego oni su gospoda moraju da odmaraju ceo dan od puta koji ne traje duze od 4-5 sati

filip.sk
18-04-2010, 20:45
Sta vam je ljudi, pa ako je Samir poceo da spamati vakvu bitnu temu za to gde se sad nalazi barca morate i vi to da raspravate, zabole me k**ac gde su sada igraci na barca i sa sto putuju i gde ce spavati i ko skim ce spavati....

Huska
18-04-2010, 23:17
http://i41.tinypic.com/28ovns.jpg
http://i39.tinypic.com/29omsfn.jpg

zivio bi u njemu a ne putovo od barce do milana :D... cisto sumnjam da ce doci do umora njihovih igraca...jer da ce putovat sve u jednom komadu bez pauza pa i nekako ali ovako ce vjerovatno veceras negdje prespavat i sutra nastavit dalje :D

Ado525INTER
18-04-2010, 23:23
kako god dodju popusit ce ...

filip.sk
19-04-2010, 00:04
Huska ti mene nesto zajebavas? :D

ivan019
19-04-2010, 00:43
huska prso definitivno :P

Ado525INTER
19-04-2010, 01:01
da li imamo kog naseg navijaca kamikazu da upadne u autobus :d

:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

Quaresma#7
19-04-2010, 13:07
Evo još par slika sa njihovog putovanja http://www.sportmediaset.mediaset.it/calcio/photogallery/photogallery2615.shtml

Culé
19-04-2010, 13:14
Izgleda da im nije bilo loše. :)

Balotelli#45
19-04-2010, 13:27
gle ovi seljaci gore da pokazu da imaju air max :sivi:

Grujinho
19-04-2010, 16:20
Zapamtite ovo: "Dobijamo na Meazzi, na Camp Nou bit če izjednačen rezultat."

Culé
19-04-2010, 16:48
Zapamtite i ovo: "Barcelona prolazi u finale."

PazzaInterista
19-04-2010, 16:52
Ajde ti tisina tvoje misljenje mene ne zanima cao cao :)

InteristaSA
19-04-2010, 17:01
Zapamtite i ovo: "Barcelona prolazi u finale."

Samire kako nevidis da ti sam vise razmisljas o Interu nego mi svi zajedno o Barci:D:D brate opusti se da docekamo tekmu na miru i onda cemo pricat..:D

Inter boy
19-04-2010, 17:16
mi se fino odmarali za tekmu a oni se satrali od puta. pa ja mislim da bi oni bili sretni da sutra izgube sa jednim golom razlike

DenchiNL
19-04-2010, 17:23
Evo još par slika sa njihovog putovanja http://www.sportmediaset.mediaset.it/calcio/photogallery/photogallery2615.shtml

nemoj vise postavljat ovakve linkove , ja samo vidio ono cheerleaders piu brave i fijuuuuu :crazzy:

Il Mago
19-04-2010, 17:24
ja bih sutra bio zadovoljan i sa 0:0, ipak igramo sa najboljom ekipom na svijetu...a bilo kakva pobjeda bi bila fenomenalna. Forza Ragazzi !

Dzon Dilindzer
19-04-2010, 17:47
ja bih sutra bio zadovoljan i sa 0:0, ipak igramo sa najboljom ekipom na svijetu...a bilo kakva pobjeda bi bila fenomenalna. Forza Ragazzi !

Ovo je najrealniji komentar do sad;)

PazzaInterista
19-04-2010, 18:03
José Mourinho names squad for Inter v Barcelona

APPIANO GENTILE - José Mourinho has named a squad of 19 players (3 goalkeepers, 7 defenders, 5 midfielders & 4 strikers) for Tuesday evening's UEFA Champions League semi-final first leg at the Stadio Giuseppe Meazza (kick-off 20:45):

Goalkeepers: 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni, 51 Vid Belec.

Defenders: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu.

Midfielders: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 19 Esteban Cambiasso.

Strikers: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 45 Mario Balotelli.

mourinho
19-04-2010, 18:13
Zapamtite i ovo: "Barcelona prolazi u finale."

Možda u košarci :P

Balotelli#45
19-04-2010, 19:29
Možda u košarci :P
ma i tamo ce ih Partizan satrati ako prodju CSKA :D

hulle
19-04-2010, 19:49
Dugo putovanje
Nakon 12 sati Barcelona došla u Milano

Tko zna u kakvom će stanju nogometaši Barcelone dočekati prvu polufinalnu utakmicu Lige prvaka protiv Intera, koja se u utorak igra na San Siru s početkom u 20.45 sati.
http://www.sarajevo-x.com/media/images/vijesti/100419092.jpgFoto: AP

Naime, aktuelnom prvaku Europe trebalo je 12 sati da iz svoje Barcelone dođe na poprište utakmice. Dakako, krivac u svemu je oblak islandskog vulkana koji se raspršio Europom i tako u kolaps doveo avionski promet. Barcelona je zato morala s autobusima krenuti na dugačak put koji je trajao pola dana.

Krenuli su s dva autobusa iz Barcelone u nedjeljnim poslijedpodnevnim satima. Prva postaja na kojoj su zastali bio je Cannes, gdje su prespavali noć, a potom su u ponedjeljak ujutro krenuli na prevaljivanje druge polovice puta.

Od Barcelone do Cannesa su prevalili 634 kilometra, a od Azurne obale do Milana dodatni 351 kilometar. Vrlo brzo po dolasku Josep Guardiola i Dani Alves će morati odraditi konferenciju za novinare, dok odmah po završetku iste kreću obaviti večernji trening.

"Nećemo se uhvatiti ni za kakvo opravdanje. To što smo putovali autobusima, odnosno 10 sati više nego što smo trebali u normalnim okolnostima, nema nikakve veze. Bit ćemo pravi na terenu u utorak navečer", rekao je trener Barcelone Josep Guardiola.

Ado525INTER
19-04-2010, 20:10
iMA DA KRV PISAJU SLOMIT CEMO IH OSRAMOTIT SPALIO SAM SVE STO SAM IMAO OD BARCE DRESOVE SALOVE ZASTAVICE JER SU MI NEKAD BILI DRAGI SAD KOLKO SAM IH VOLIO SAD IH MRZIM JER SU MI SE POPELI NA K...C ZATO CEMO IH ODERAT BARCA MERDA ...FORZA INTER

---------- Post added at 20:10 ---------- Previous post was at 20:09 ----------

http://www.nogometni-magazin.com/newspro/coranto/viewnews.cgi?id=EkZEyZlyAFkskUPmBN&tmpl=coranto_cl_news
Zarada Lombardije od Intera i Barçe 14 milijuna eura

mourinho
19-04-2010, 21:00
Ovo sto se zadnja dva dana spominje po medijima da ce Maicon igrati po krilu u vezi kao i protiv Fiorentine mi se bas i ne svidja, tad nismo izgledali nesto ubjedljivo, ali ko zna...

Culé
19-04-2010, 21:06
Gazzetta dello Sport have reported this morning that Inter’s shape in training suggested a 4-1-4-1/4-4-2ish shape with Maicon pushed up to wide-midfield. Zanetti goes to left-back with Etoo playing much further ahead of the midfield at outside-left.

Cordoba, Lucio, Samuel, Zanetti;
Cambiasso;
Maicon, Stankovic, Sneijder,Etoo;
Milito.

Il Mago
19-04-2010, 21:30
ja mislim da cemo igrat isto ko protiv Chelsea u durgoj utakmici ,jer svi ocekuju da cemo se povuc,al mislim da ce tu Jose da iznenadi i da ce da pocne sa 4-2-3-1...al vidjecemo,nema jos puno do utakmice

Culé
19-04-2010, 21:37
ja mislim da cemo igrat isto ko protiv Chelsea u durgoj utakmici ,jer svi ocekuju da cemo se povuc,al mislim da ce tu Jose da iznenadi i da ce da pocne sa 4-2-3-1...al vidjecemo,nema jos puno do utakmice

Teško... Ako bude igrao tu formaciju, Xavi je slobodan da radi šta god hoće. Mislim da će Mourinho "napumpati" srednju liniju (4-1-4-1) da Xavi nema prostora kad primi loptu, što dovodi do toga da Barcelona ne može da ima konstantan posjed lopte koji je neophodan za "normalnu" igru Barce.

LiGad
19-04-2010, 21:40
ja mislim da cemo igrat isto ko protiv Chelsea u durgoj utakmici ,jer svi ocekuju da cemo se povuc,al mislim da ce tu Jose da iznenadi i da ce da pocne sa 4-2-3-1...al vidjecemo,nema jos puno do utakmice

Slazem se ..sumnjam da je promijenio taktiku samo za Barcu. Mislim da ce igrati isto ..mozda jedino sa Balotellijem umjesto Pandeva na samom pocetku. Govorim cisto po feelingu ;)

Culé
19-04-2010, 21:46
Ja očekujem ovaj sastav Barcelone:

Valdes
Alves - Pique - Puyol - Abidal
Xavi - Busquets - Keita
Messi - Ibrahimovic - Pedro

Vidjećemo sutra da li sam bio u pravu. :D

LiGad
19-04-2010, 21:48
Ja očekujem ovaj sastav Barcelone:

Valdes
Alves - Pique - Puyol - Abidal
Xavi - Busquets - Keita
Messi - Ibrahimovic - Pedro

Vidjećemo sutra da li sam bio u pravu. :D

pokemoni :D

Il Mago
19-04-2010, 22:02
Teško... Ako bude igrao tu formaciju, Xavi je slobodan da radi šta god hoće. Mislim da će Mourinho "napumpati" srednju liniju (4-1-4-1) da Xavi nema prostora kad primi loptu, što dovodi do toga da Barcelona ne može da ima konstantan posjed lopte koji je neophodan za "normalnu" igru Barce.

e vidis cini ti se da bi bio slobodan...jer ova formacija je samo prividno ofanzivna,a u biti uopste nije toliko ofanzivna.jer Eto'o a i Pandev imaju dosta defanzivnih zadataka i dosta se vracaju nazad.a sa ovom formacijom bi se najvise mogao izvrsitik pritisak na Barcinu zadnju liniju i Xavia od kojih krece svaki napad, i po meni tu bi trebao bit kljuc.ne dat vam da igrate,a to mozemo jedino pritiskom,ne dozvolit Valdesu da dodaje loptu bekovima,natjerati ga na ispucavanje,jer on uvijek kolko sam ja primjetio dodaje loptu Daniu il ko je vec slobodan i odatle krece igra Barce zasnovana na posjedu...i nek si Xavia spomeno,ja mislim da je tu kljuc,ako njega uspijemo zaustavit imamo dobre sanse sutra... kakogod,sretno sutra i tebi a i nama

DenchiNL
19-04-2010, 22:24
Gazzetta dello Sport have reported this morning that Inter’s shape in training suggested a 4-1-4-1/4-4-2ish shape with Maicon pushed up to wide-midfield. Zanetti goes to left-back with Etoo playing much further ahead of the midfield at outside-left.

Cordoba, Lucio, Samuel, Zanetti;
Cambiasso;
Maicon, Stankovic, Sneijder,Etoo;
Milito.

zamijeni milita i etooa i tu si

Huska
19-04-2010, 22:32
ne svidja mi se nikako kad vidim cordobu na desnom beku...uglavnom kako god da izadjemo ubjedjen sam da to nece biti niti preofanzivno a ni onaj klasicni bunker iz one prve dvije tekme...

volio bih vidjeti cambiassa i mottu u veznom redu...jer su trenutno u najboljoj formi od svih(ne racunam tu weslya)

Dejo
19-04-2010, 22:53
Takodjer ni meni se nimalo ne svidja Cordoba na beku Maicon na krilu ali sto se mene tice moze Orlandoni u spic samo da pobijedimo bez priljenog gola.

LiGad
19-04-2010, 22:54
ne svidja mi se nikako kad vidim cordobu na desnom beku...
ja se bojim da ce biti izigran od Pedra pa napraviti neke gluposti ..mislim na kartone, ali opet ima dovoljno iskustva ..
postajem nervozan ;)

Il Mago
19-04-2010, 23:00
ma nema sanse da ce Cordoba igrat,pa pojeli bi ga i Messi i Pedro po boku.a i ako bude Maicon na krilu,ja mislim da ce Capitano na beka,mada sumnjam da ce Mou uopste mjenjat taktiku al eto vidjecemo...

Quaresma#7
19-04-2010, 23:11
Ja bi radije Chivuja dao na levu stranu a Zanettija na desnu ako več hoče sa Maiconom igrati na krilu. Ali ipak mislim da bi morao igrati onu našu standardu u poslednje vreme formaciju 4-2-3-1.

Culé
19-04-2010, 23:15
e vidis cini ti se da bi bio slobodan...jer ova formacija je samo prividno ofanzivna,a u biti uopste nije toliko ofanzivna.jer Eto'o a i Pandev imaju dosta defanzivnih zadataka i dosta se vracaju nazad.a sa ovom formacijom bi se najvise mogao izvrsitik pritisak na Barcinu zadnju liniju i Xavia od kojih krece svaki napad, i po meni tu bi trebao bit kljuc.ne dat vam da igrate,a to mozemo jedino pritiskom,ne dozvolit Valdesu da dodaje loptu bekovima,natjerati ga na ispucavanje,jer on uvijek kolko sam ja primjetio dodaje loptu Daniu il ko je vec slobodan i odatle krece igra Barce zasnovana na posjedu...i nek si Xavia spomeno,ja mislim da je tu kljuc,ako njega uspijemo zaustavit imamo dobre sanse sutra... kakogod,sretno sutra i tebi a i nama

Defanzivna 4-2-3-1 je formacija koja se igra da se blokiraju bekovi suprotnog tima. Dakle, ako Mourinho hoće da zaustavi prodore Alvesa i Abidala/Maxwella po desnoj/lijevoj strani, igraće tu formaciju, gdje će Eto'o i Pandev/Balotelli raditi taj posao. Oni ne smiju ići u sredinu da zatvore Xavija jer ostavljaju ogroman prostor po strani. Ako je Mourinhov cilj zaustaviti Xavija, neće igrati tu formaciju.

S druge strane, 4-1-4-1 bi mogla upaliti...

hulle
19-04-2010, 23:48
Liga prvaka
Islandski vulkan pomaže Interu?

Prva polufinalna utakmica Lige prvaka između Intera i Barcelone na San Siru mogla bi ponuditi dio odgovora na pitanje hoće li Messi i saigrači drugu godinu zaredom do finala.
http://www.sarajevo-x.com/media/images/vijesti/100419120.jpg
Jose Mourinho, portugalski mag na klupi Intera, prvi je trener uz aktuelnog Bayernovog holandskog trenera Louisa van Gaala, koji je s tri različita kluba stigao do polufinala Lige prvaka. Mourinho je s Portom 2004. godine bio senzacionalni osvajač najprestižnijeg klupskog takmičenja na svijetu, ali je, vodeći londonski Chelsea, dva puta posrtao u polufinalima (2005. i 2007. godine), uništavajući snove ruskog gazde i milijardera Romana Abramoviča o osvajanju Lige prvaka.

Mourinho je iste snove raspršio ruskom tajkunu i ove sezone, ali ovoga puta kao trener Intera, koji je u osmini finala u dvije utakmice pobijedio Chelsea, iako su neki bili skloni ustvrditi da je Chelsea u istim dvobojima bio izraziti favorit. Inter je nakon toga eliminirao i CSKA, a sada mu na megdan stiže Barcelona, ekipa u kojoj je svojedobno također radio, ali kao pomoćni trener.

Zbog zahtjevnog posla u Ligi prvaka, Inter je u rezultatskom smislu patio u talijanskom prvenstvu, te je ispustio prednost na vrhu tabele pred Romom, koja četiri kola prije kraja Serije A ima bod više od ''nerazzurra''. Ipak, Inter i Mourinho još uvijek mogu osvojiti trostruku krunu. Najteže će im, dakako, biti u Ligi prvaka, jer u polufinalu idu na moćnu Barcelonu, koja ih je ove sezone već dva puta debelo nadigrala u takmičenju po grupama.

Na San Siru je ipak bilo 0-0, iako je Barcelona u toj utakmici ostavila daleko bolji dojam, a na Camp Nou su se puleni trenera Josepa Guardiole doslovno poigravali s Interovim zvijezdama, te ih lakoćom svladali 2-0, a pobjedu su osigurali već u prvom poluvremenu.

Ipak, Mourinho tvrdi da njegova ekipa ima 50 posto šansi za finale.

"Istina da je Barcelona u dvije utakmice po skupinama pokazala daleko više od nas, iako neću prihvatiti tezu da nas je na San Siru baš tako nadigrala. No, oni su u istoj formi kao i tada, a mi smo jako napredovali", upozorava Mourinho.

Još jedan portugalski velikan, ali (zasad) ne trenerski, već igrački, Luis Figo, koji je igrao i u Barceloni i u Interu, diplomatski je odgovorio na pitanje slaže li se s Mourinhovom procjenom da obje ekipe imaju jednake izglede za finale.

"Mogu samo reći da su obje ekipe napredovale otkad su se sastale u prvom dijelu ove sezone u takmičenju po grupama", arekao je Figo.

Barcelona je 10. aprila pobijedila Real 2-0 na stadionu Santiago Bernabeu u Madridu, na kojem želi opet igrati 22. maja, kada je na rasporedu finalna utakmica Lige prvaka. No, prošlog vikenda je Barça odigrala samo 0-0 protiv gradskog rivala Espanyola, pa je Real pobjedom protiv Valencije 2-0 stigao samo na bod zaostataka za Barcelonom u Primeri, a ostalo je još pet kola do kraja.

Jasno je, dakle, da usprkos svoj genijalnosti Lea Messija i svoj veličini cijele ekipe Barcelone, ipak postoje i određene slabosti u družini trenera Josepa Guardiole. Ono što Barceloni sasvim sigurno ne ide na ruku jest činjenica da je ekipa iscrpljena dugotrajnim putovanjem. Zbog paraliziranog zračnog prometa, Barcelonino putovanje započelo je nedjelju poslijepodne, a u Milano su došli u ponedjeljak poslijepodne, uz stajanje i noćenje u Cannesu.

Ukupno su Messi i prijatelji u autobusu proveli oko 12 sati. Ionako su ove sezone bili puno uvjerljiviji na Camp Nouu nego u gostima. Hoće li se pokazati da je erupcija islandskog vulkana veliki Interov ''saveznik'', saznat ćemo u utorak navečer.


Zanimljivosti:

• Barcelona ove sezone želi postati prva ekipa koja je obranila naslov prvaka Europe nakon što je to još prije 20 godina za rukom pošlo Interovom gradskom rivalu Milanu.

• Inter se, pak, želi dokopati svog prvog finala Lige prvaka (bivšeg Kupa prvaka) nakon 1972. godine. No, da bi to učinili, morat će zabiti pokoji pogodak, što im nije pošlo za rukom niti jednom u prethodna četiri navrata u dvobojima s Barcelonom u Ligi prvaka.

• Inter i Barcelona sastali su se u takmičenju po grupama u sezoni 2002/03. Na San Siru je bilo 0-0, a u uzvratu je Barcelona bila bolja s 3-0 golovima Javiera Saviole, Phillipa Cocua i Patricka Kluiverta. Vrlo slično je bilo i ove sezone u takmičenju po skupinama. Na San Siru opet 0-0, a na stadionu Camp Nou 2-0 za Barçu. Strijelci su bili Gerard Pique i Pedro Rodriguez.

• Inter nikada u historiji nije izgubio polufinalnu utakmicu Lige prvaka (Kupa prvaka) kao domaćin. Četiri takve utakmice je dobio, a u tri remizirao. Ove sezone je na San Siru u Ligi prvaka također neporažen. Upisao je tri pobjede i dva remija.

• Inter je izgubio samo jednom u 17 domaćih utakmica protiv španskih klubova u europskim takmičenjima. Uknjižio je osam poraza i osam remija.

• Barcelona je ove sezone na gostovanjima u Ligi prvaka ostvarila jednu pobjedu i četiri remija. Posljednji gostujući poraz u Ligi prvaka (ne računajući kvalifikacije), Barceloni se dogodio u sezoni 2007/08 protiv Manchester Uniteda.

• Barceloni će ovo biti osma utakmica na San Siru. Dosada je ubilježila dvije pobjede, tri remija i dva poraza

Vjerojatni sastavi:

Inter (4-2-3-1): Julio Cesar - Maicon, Lucio, Samuel, Chivu - Zanetti, Cambiasso -Pandev, Sneijder, Eto'o - Milito

• Interov trener Jose Mourinho nema značajnijih problema s izostancima. Izvan konkurencije su tek Davide Santon i pričuvni vratar Francesco Toldo.

Barcelona (4-3-3): Valdes - Alves, Pique, Puyol, Maxwell - Toure, Xavi, Busquets - Messi, Ibrahimović, Pedro

• Andres Iniesta je izvan pogona zbog povredezadnje lože desne noge, a Guardiola se nada da će biti spreman za finale Lige prvaka u Madridu. Dakako, ako Barcelona bude njegovu sudionik. Zeleno svjetlo za nastup nije dobio niti francuski stoper Eric Abidal (bedreni mišić), ali je ipak krenuo na put s ekipom.

Forza_Grande Inter
20-04-2010, 00:56
treba iskoristiti maximalno njihov vjerovatni umor i natrpati ih vec na Meazzi koliko je moguce najmanje bar 2 razlike jer brate 4 tekme im nismo zabili gola, tome mora doci kraj..FORZA INTERNAZIONALE IDEMO U FINALE

hulle
20-04-2010, 00:58
ja ocekujem 3-3

Enfant Terrible
20-04-2010, 01:06
Guardiola: Mourinho je najbolji trener na svijetu


SVE JE uzavrelija atmosfera uoči prve polufinalne utakmice Lige prvaka u kojoj će, u utorak, nogometaši Intera na svom San Siru dočekati Barcelonu.

Trener gostiju Josep Guardiola i njegov igrač Dani Alves održali su konferenciju za novinare nakon što su 12 sati proveli u autobusu vozeći se prema San Siru. Razlog takve vrste puta je kolaps zračnog prometa.

"Vozio bih se još i duže samo da igramo polufinale Lige prvaka. Nema dvojbe što bi prije prihvatio. Desetosatnu vožnju i igranje polufinala ili sjedenje doma i gledanje polufinala na televiziji", rekao je trener Guardiola i dodao:

"Igramo protiv jake momčadi Intera. Igramo protiv najboljeg trenera na svijetu Josea Mourinha. Osvojio je naslove u Portugalu, Engleskoj i Italiji, te je dvoboj protiv njega za mene velika motivacija. "


Index.hr

ivan019
20-04-2010, 01:08
ja ocekujem 3-3

a ja pozitivan rezultat :D

mourinho
20-04-2010, 10:24
Bitno je ne primiti gol, ako jos uspijemo dati koji, savrseno!

Quaresma#7
20-04-2010, 12:52
Mora biti najmanje 2-0 da moremo mirne duše iči na Camp Nou brez večih briga. A pritisak če biti onda na Barci.

Sposobni su naši toga rezultata i treba verovati. :zastava::nova::miniforza::hajmo:

---------- Post added at 12:52 ---------- Previous post was at 11:11 ----------

Evo jedan clip Inter Barcelona http://www.youtube.com/watch?v=FBj-egRwKEA&playnext_from=TL&videos=puNkSS0erfU&feature=sub

Da malo dignem tenzije :D

Huska
20-04-2010, 16:05
remi 0:0 ili bilo kakva pobjeda...to bi veceras bio sjajan rezultat...jer ako mi buemo morali jurisati na pobjedu na camp nou, nema nas nigdje onda

uglavnom danas opet kladionice caste 3,10 na nama a 1x 1,55 :D

CAX
20-04-2010, 16:06
Mora biti najmanje 2-0 da moremo mirne duše iči na Camp Nou brez večih briga. A pritisak če biti onda na Barci.

Sposobni su naši toga rezultata i treba verovati. :zastava::nova:
---------- Post added at 12:52 ---------- Previous post was at 11:11 ----------

Evo jedan clip Inter Barcelona http://www.youtube.com/watch?v=FBj-egRwKEA&playnext_from=TL&videos=puNkSS0erfU&feature=sub

Da malo dignem tenzije :D
aaaaaaaaaaa kakva stvarr!!!!!!!!!!!!!haos brateeeeee:chmp:

Huska
20-04-2010, 16:19
Jose:"Flaster na nekom igraču? Kod mene ne postoji obrana čovjek na čovjeka..."

PazzaInterista
20-04-2010, 16:59
Ja jedva cekam utakmicu...

FORZA INTER!!!

hulle
20-04-2010, 17:26
10 stvari koje treba ocekivati

10. Massimo Moratti is found guilty of causing the volcanic ash cloud above Iceland that has put European air travel at a standstill. The Inter president used tectonic weapons to ensure that Barcelona had to endure a gruelling 10-hour bus journey to Milan for the game.

9.Luciano Moggi points out that Juventus were relegated in 2006 for the same thing when the ex-director was accused of causing a strike at Reggio Calabria Airport, meaning that the mighty Reggina turned up in Turin on horse-and-carriage.

8. After five minutes, Spanish TV replace score in top left corner with ticking foul counter.

7. Inter fans boo Zlatan Ibrahimovic throughout the whole game and display a huge banner saying there's only one true No. 8... Thiago Motta

6. Arsene Wenger grounds Cesc Fabregas so he isn’t allowed to watch the game on television.

5. The fact that Diego and Gabi Milito are related is mentioned 257 times during commentary.

4. Xavi has a 100 per cent pass completion rate. 97 passes attempted, 97 passes completed. Sulley Muntari has a 10 per cent pass completion rate. 10 passes attempted, 1 pass completed – a perfect assist for Lionel Messi to score.

3. Sky Sports England screen the big Queens Park Rangers v Watford Championship clash rather than show Inter v Barcelona. Jamie Redknapp waxes lyrical about Danny Graham, while Charlie Nicholas says that Henri Lansbury could surpass Wayne Rooney as the “greatest player of all time”.

2. Pep Guardiola complains after the game that Inter play anti-football and “parked the bus” in front of the goal. Mourinho replies that there is no such thing as parking the bus, even though he invented the phrase following a Chelsea-Spurs match a few years ago.

1. Jose Mourinho hitches the Barcelona bus ride back to Spain to start haggling with Real Madrid, the cow he will milk next.


hahahah

Grujinho
20-04-2010, 18:04
7. Inter fans boo Zlatan Ibrahimovic throughout the whole game and display a huge banner saying there's only one true No. 8... Thiago Motta

ovo je istina, VELIKI IGRAČ THIAGO MOTTA!!!

---------- Post added at 18:04 ---------- Previous post was at 17:41 ----------

a nije ni 4. daleko od istine hehehehe...suljo kralju!

Culé
20-04-2010, 18:09
Pa normalno da je veliki igrač... kad je produkt Barcelonine škole fudbala.

Il Mago
20-04-2010, 18:17
nervoza uhvatila,ne znam sta cu sa sebe do utakmice...aaaaaaaaa. Forza Inter :nova:

dera
20-04-2010, 18:28
ko vam je glavni spic hihihi, skola barce? :D

Inter boy
20-04-2010, 18:30
Ja sam miran :) jer znam da dobijamo 2-0 heheheh

Culé
20-04-2010, 18:34
ko vam je glavni spic hihihi, skola barce? :D

Šta škola ne proizvede, kupi se. :)

mourinho
20-04-2010, 18:49
Samo se nadam da se nećete previše valjati po terenu kao tuljani.

verma_interista
20-04-2010, 18:51
Kako sporo vrijeme prolazi ,jedva cekam da pocne utakmica..naravno ,gledace se na FTV-u uz najboljeg komentatora na balkanu..ocekujem 2-0 za nas ,kako bi na Camp Nou imali solidnu zalihu.
Forza Inter!!!!

Culé
20-04-2010, 19:46
Oficijelno:

Barcelona: Valdes - Alves - Pique - Puyol - Maxwell - Xavi - Busquets - Keita - Messi - Ibrahimovic - Pedro

Inter: Cesar - Maicon - Lucio - Samuel - Zanetti - Motta - Cambiasso - Pandev - Eto'o - Sneijder - Milito

Il Mago
20-04-2010, 19:59
Znao sam da ce Jose igrat ovu formaciju...kralj,nek se nije odlucio na onu sa Maiconom na krilu...svidja mi se ovo,mislim da je ovo prava formacija protiv njih.samo ce Pandev,Eto'o i Sneijder morat dooosta da rade. Forza Inter..aaaaaaaaa

Culé
20-04-2010, 20:01
Barca igra svoju standardnu formaciju 4-3-3, dok je Inter postavljen kao 4-3-1-2.

Moca93
20-04-2010, 20:03
deki na klupi :(

Huska
20-04-2010, 20:13
------------J.CESAR

MAICON - LUCIO - SAMUEL - ZANETTI

-----CAMBIASSO - MOTTA

-----------SNEIJDER

-----PANDEV - MILITO - ETO'O

jebo bunker...boli me kurac moze utakmica zavrsit kako god kad vidim ovu formaciju sve mi je jasno....

najbolje sto imamo trenutno i igraci u najboljoj formi(malo pandev i milito zaostaju ali veceras sve mogu nadoknadit)