PDA

View Full Version : Euro 2012


ivan019
07-02-2010, 14:16
Zreb za kvalifikacije:

Grupa A: Nemačka, Turska, Austrija, Belgija, Kazahstan, Azerbejdžan
Grupa B: Rusija, Slovačka, Republika Irska, Makedonija, Jermenija, Andora
Grupa C: Italija, Srbija, Severna Irska, Slovenija, Estonija, Farska ostrva
Grupa D: Francuska, Rumunija, Bosna i Hercegovina, Belorusija, Albanija, Luksemburg
Grupa E: Holandija, Švedska, Finska, Mađarska, Moldavija, San Marino
Grupa F: Hrvatska, Grčka, Izrael, Letonija, Gruzija, Malta
Grupa G: Engleska, Švajcarska, Bugarska, Vels, Crna Gora
Grupa H: Portugalija, Danska, Norveška, Kipar, Island
Grupa I: Španija, Češka, Škotska, Litvanija, Lihtenštajn

Moca93
07-02-2010, 14:30
Nasa grupa (grupa c) moze se reci da je ipak malo teza...Imamo 3,5 (znamo svi kako irci prosli) ucesnika svetskog prvenstva... Italijani ko italijani,bice zajebano,jos moguce da ce i sudije biti malo za njih,medjutim drago mi je sto ih imamo u grupi...zbog Marija i Santona :) Irci lepo igraju,ima tu par jako dobrih igraca i nece biti lako,Francuze samo sto nisu prosli ali nezaboravimo da smo i mi dobro igrali sa francuskom :) Slovenija,cim su izbacili ruse i Hidnika znaci da su dobri,nezgodan protivnik... Estonija,valjda slabiji,nerazumem se bas u njih...Far.ostrva,iako uvek aucajderi,oni nas proganjaju i veoma su nezgodni,imaju jaku i tvrdu odbranu,medjutim nadam se da cemo ih pobedjivati ko i do sada...

Ostatak,Hrvatska po meni dobila laku grupu... Bosna dobila slicno ko mi za Svetsko,i mislim da je mogu proci...Makedonija, neizgleda to tolko zajebano...AKo pandev pocne da busi sve moguce heheheh....Crna Gora,doso novi selektor,sve je moguce hahah;)

<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">

adiK
07-02-2010, 14:33
Estonija je karina :D u Zenici su dobili 7 komada, tako da vam nece pravit probleme ;)

ivan019
07-02-2010, 14:42
pozajmicete nam zenicu na jedno vece :D

Quaresma#7
07-02-2010, 15:09
Gde janeze izvučeše. Biče jih zanimljivo opet gledat.

Nera
07-02-2010, 15:29
Vidji nam grupe.. prosle kvalifikacije Italia, sad Engleska.. pfff...
Svajcarci, Vels, Bugarska. Sve jake repke. Ali, mi sad imamo Cica Kranjcara :D
Ima da budemo drugi. Pazi, pazi, pazi, jer Crna Gora gazi :D

CurvaNord69
07-02-2010, 15:34
Zadovoljan nasom grupom, grci bunkerica, izrael u padu a ovi ostali 0 bodova.

Nera
07-02-2010, 15:39
Grupa A: Nemačka, Turska, Austrija, Belgija, Kazahstan, Azerbejdžan
Grupa B: Rusija, Slovačka, Republika Irska, Makedonija, Jermenija, Andora
Grupa C: Italija, Srbija, Severna Irska, Slovenija, Estonija, Farska ostrva
Grupa D: Francuska, Rumunija, Bosna i Hercegovina, Belorusija, Albanija, Luksemburg
Grupa E: Holandija, Švedska, Finska, Mađarska, Moldavija, San Marino
Grupa F: Hrvatska, Grčka, Izrael, Letonija, Gruzija, Malta
Grupa G: Engleska, Švajcarska, Bugarska, Vels, Crna Gora
Grupa H: Portugalija, Danska, Norveška, Kipar, Island
Grupa I: Španija, Češka, Škotska, Litvanija, Lihtenštajn

Njemacka kao uvjek ima neke neatraktivne protivnike, to je cudo...
Rusi ne vjerujem da ce imati problema.
Srbija ne treba da poleti, kao sto cujem, vec se uveliko prijeti prvim mjestom. Italijani su majstori kad su takmicarske utakmice u pitanju, i borba za bodove.
BiH ce da se bori s Rumunima za 2. mjesto (mada ni Francuzi nisu bauk, ali imaju uvjek pomoc sudija), i mislim da tu imaju prednost. Mozda mogu biti najbolji drugi, jer ostatak grupe nije prejak.
Holandija prolazi lagano, kao i Hrvati.
Spanci i Portugalci favoriti u svojim grupama, kao i CG u svojoj :D

CurvaNord69
07-02-2010, 15:42
Pa vidis ti, moglo bi bit cudo pa CG 2. da zavrsi :D

ivan019
07-02-2010, 16:54
Gde janeze izvučeše. Biče jih zanimljivo opet gledat.

bar ces imati razloga zezati komsije :D

ado_inter
07-02-2010, 16:59
ja sam zadovoljan sa nasom grupom protivnici su po mjeri tako da bi cak mogli i ispred francuza zavrsit al to najvise odlucuju sudci pa...al i 2 mjesto nije lose pa da idemo kao najbolja drugoplasirana ekipa :D

Huska
07-02-2010, 17:07
odlicna grupa...ako francuzi ne promijene trenera...imamo velike sanse za prvo mjesto

Artband
07-02-2010, 17:31
Zreb za kvalifikacije:

Grupa A: Nemačka, Turska, Austrija, Belgija, Kazahstan, Azerbejdžan
Grupa B: Rusija, Slovačka, Republika Irska, Makedonija, Jermenija, Andora
Grupa C: Italija, Srbija, Severna Irska, Slovenija, Estonija, Farska ostrva
Grupa D: Francuska, Rumunija, Bosna i Hercegovina, Belorusija, Albanija, Luksemburg
Grupa E: Holandija, Švedska, Finska, Mađarska, Moldavija, San Marino
Grupa F: Hrvatska, Grčka, Izrael, Letonija, Gruzija, Malta
Grupa G: Engleska, Švajcarska, Bugarska, Vels, Crna Gora
Grupa H: Portugalija, Danska, Norveška, Kipar, Island
Grupa I: Španija, Češka, Škotska, Litvanija, Lihtenštajn

A- U ovoj grupi nema lake reprezentacije, ali ni nema neke koja bi mogla da parira Njemačkoj.

B- Vidjećemo kako će se Slovaci pokazati na svetskom, pa da li mogu da parirju Rusima. Ali i Makednoci i Ircu su neugodni sigurno.

C- Pošto navijam za Srbiju, volio bih da budu prvi, ali vidjećemo treba biti realan. Slovenija se dobro pokazala, od Sjeverne Irske ne očekujem mnogo , Estonija prilično laka, dok su Farani sve bolji i bolji (čak su dobili Litavniju nedavno). Italija jeste favorit, ali onaj njhov fudbal je dosadan do bola, pa se nadam 1 poziciji Srbije, ali 2 bi trebalo biti realnost.

D- Rumuniju je Srbija uništila na Marakani (gledao meč uživo), pa se nadam da će i Bosna i Hercegovina imati slične isjode i dočepati se ,ajde da kažem realnog drugog mjesta.

E- Holanđani ponovo u šansi da skupe 30 od 30, ako se Švedska en povrati iz mrtvih.

F- Hrvatska bi trebalo lagano da bude prva, jer Grčku ne smatram nekom jakom reprezentacijom.

G- Nama, Crnoj Gori, pa sad ne bih rekao teža grupa nego prošli put, ali mislim da imamo kakve takve šanse da se ravnopravno borimo za 2 poziciju. Mada u ovoj grupi nema lakih reprezentacija

H-Portugal, mnogo dosadna grupa.

I- Španija bez problema.

Guro
07-02-2010, 21:10
Evo da i ja prokomentarisem....Hrvatska bi trebalo lagano da bude prva...isto se moze desiti i Srbiji, ali njihova frupa je u kompletu najteza i tu ce se voditi veliak borba za svaki bod...BIH vjerovatn za drugo mjesto sa RUmunima....e sad sto da kazem za CG...ako Kranjcar iskoristi potencijal koji imaju igraci onda sigurno mozemo da se borimo za drugo mjesto bez pretjerivanja.

Quaresma#7
07-02-2010, 21:23
bar ces imati razloga zezati komsije :D
Ma neda se mi jih slušati kad se ovi janezi počnu kurčit oni su bolji od brazila i takve. Oni jednostavno smatraju balkanje manjevrednim narodom. Nabijem jih na *****

Balotelli#45
07-02-2010, 21:29
nije sto navijam za srbiju i sto sam srbin ali realno mi mozemo lako da pobedimo italijane,nemaju oni neke zvezde kao nekada bekovi su im slabi (barem ove sto lippi zove) sredina napravljena od starahana ambrosini,gatuzzo i ostali digimoni a napadaci koji igraju za repku ne bi bili preveliki problem vidicu i lukovicu..... da zovu u reprezentaciju cassana,balotellija,tottija,miccolija,santona,rosi nu.... onda bi bili mnooooooooogo jaci ali ovako su dosta istrosena ekipa

filip.sk
07-02-2010, 21:44
Hrvatska ima laka grupa, srbija takodje, mislim da ce ode dajle, crna gora imaju stvarno tesku grupu, bosna ima nezgodna grupa, imace problemi, slovenci ce imate problemi u tom grupu.... sta se tice grupa u kojoj je makedonija, mislim da smo dobili dobre protivnike, imamo sanse za 3to mesto, ako dade bog i 2ro :D

ivan019
07-02-2010, 22:26
Ma neda se mi jih slušati kad se ovi janezi počnu kurčit oni su bolji od brazila i takve. Oni jednostavno smatraju balkanje manjevrednim narodom. Nabijem jih na *****

pa bas to ti kazem :D zezaces ih kad ih spustimo na zemlju ;)

Quaresma#7
07-02-2010, 23:05
pa bas to ti kazem :D zezaces ih kad ih spustimo na zemlju ;)
E volio bi više nego išta. Da jih razbiju sa 3:0 i da ušute zauvek.

Huska
07-02-2010, 23:28
vanja...volio bih kada bi opet bili prvo u grupi...al konjina sijeda poslije SP ide konacno sa klupe...a to ce sigurno donijeti i smjenu jedne sjajne generacije u Italiji...i tada nastupaju oni mladi a vec svi veoma dobri igraci zeljni slave i uspjeha sa repkom...tako da vam sigurno nece biti lako...a sto se bekova tice santona motta i crisito su ti sjajni bekovi i sigurno je da ce ova dvojica prvih u skorije vrijeme(nakon sto sijeda budala ode) dobiti onu pravu priliku

Balotelli#45
08-02-2010, 17:53
znam to nego sam mislio da ce jos uvek ostati lippi hehe
ma ova sledeca generacija italije je mnogo bolja nego ova predhodna videcete kada bi u napadu igrali balotelli,cassano,miccoli,pazzini,di natale,quagliarella u vezi de rossi,rosina,montolivo,perotta,totti,aquilani..... . u odbrani dodati mottu,crisita i santona a za stopere santacrocea,barzaglia,gamberinia uz chiellinia bili bi mnogo bolji nego sto im sad igraju igraci svi 33 +

filip.sk
08-02-2010, 18:34
Vanja.... jesi li ti normalan???? miccoli (30), di natale (33), quagliarella(27), totti(55 :D), perotta(33).... gde su ti aquafresca, giovinco itd...???

CurvaNord69
08-02-2010, 20:26
Buffon-Santon,Chiellini,Gamberini,Grosso-De rossi, Pirlo, Giovinco-Balotelli,Gilardino,Cassano
Ovako bi ja igrao 4-3-3. nznm jedino za giovinca mozda neko defanzivniji tu.

Nera
08-02-2010, 21:43
Aquilani umjesto Giovinca. U odbranu makni Gamberinia i Grossa, ubacis Matrixa (u buducnosti Rannochiu ili Bonuccia) i na beka Cassania ili Mottu, pa Santon da predje lijevo.

Il Mago
08-02-2010, 21:50
Ma ima Montolivo,on igra u zivotnoj formi kako je dobio kap traku u Fiorentni tako da on moze tu uletit i onda bi stvarno Italija imala ekstra ekipu.Buffon,Santon,Chiellini,Gamberini,Criscito,D e Rossi,Pirlo,Montolivo,Cassano,Mario,Gila

Huska
08-02-2010, 22:33
curvo...mali motta je siguran na edesnom beku kad ode onaj konj zambrota...tako da santon mora na lijevu on i crisito...a sto se tice veznog reda i napada rijetko je da se moze koja repka pohvalit da ima toliko sjajnih igraca za samo par pozicija...al jbg kad onaj sijedi konj uvijek one najgore zove

filip.sk
08-02-2010, 22:38
ma sta stavljat pirlo, proslo je njegovo vreme... a montolivo stvarno bih zeleo da ga vidim kod nas :D

Nera
26-03-2011, 22:06
Engleska dobila Wales u goste, i tako se izjednacila na vrhu tabele sa CG. Obe ekipe imaju po 10 bodova. Inace, prodan mec 1/1. Kako su ih ovi pustili, kosti im se osusile :D

Bugarska i Svica igrale 0-0 u Sofiji, tako da su na polovini kvalifikacija na 4 boda. Tacno 6 iza prvog dvojca. Sledeci mec nam je sa Bugarima kuci, ukoliko ih pobijedimo, eto nas makar u zrijebu :)

Btw, dobili juce Uzbekistan 1-0 u prijateljskom mecu. Strasan rezultat...

necainter
26-03-2011, 23:36
Goran nam izugbio :S
Irska 2-1 Makedonija

dera
30-03-2011, 19:35
Kad se sjetim pojedinaca koji su govorili da Kuyt nije neki igrac :sivi:. Golovi za pobjedu protiv Madzarske:
<iframe title="YouTube video player" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/7wJgDgGoDqc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

U utakmici prvi gol postigao i Sneijder, dupli sam sebi odigrao sa protivnikom :).

Quaresma#7
07-10-2011, 23:49
Biče balkanski playoff ako još srbiji uspije 2. mesto. Crna gora, BIH, Hrvatska i Srbija mogu komotno dobiti jedan drugog. Biče belaja :D

Huska
07-10-2011, 23:54
komsije jedne i druge cestitke na plasmanu u baraz...nadam se da ce i trece uspjeti u tome...

znaci 4 "nase" zemlje u barazu, mogao bi i kakav medjusobni ovdje lako pasti :D

trivelo samo su Hrvati nositelji, ako se ne desi neko cudo pa odu direktno, tako da ce oni igrati sa balkanskom ekipom 75% :D

Quaresma#7
08-10-2011, 22:40
Biče Hrvatska : Srbija ako srbi prodju i biče puc puc ožeži ožeži :D najverovatnije i najbolje bi bilo u toj situaciji za zabrane navijačima iči u goste.

Grujinho
09-10-2011, 09:04
srbi če isto biti nositelji ako prođu

dera
09-10-2011, 13:52
Biče Hrvatska : Srbija ako srbi prodju i biče puc puc ožeži ožeži :D najverovatnije i najbolje bi bilo u toj situaciji za zabrane navijačima iči u goste.
Ili da se utakmice igraju na neutralnom terenu :).

Huska
09-10-2011, 15:21
ako Srbi prodju ne mogu igrati nikako sa Hrvatskom...jer obje su repke nosioci, ali oni mogu igrati sa BiH ili CG

dakle i jednom sesiru Srb i Hrv, a u drugom BiH i CG

hulle
09-10-2011, 16:44
MOGUĆE PREPREKE U BARAŽU: Protivnici BiH su Hrvatska, Srbija, Švedska ili Češka!

Nedjelja | 09.10.2011.
Hrvatska, Srbija, Švedska i Češka. Jedna od tih selekcija mogla bi nam biti prepreka u baražu za plasman na Evropsko prvenstvo 2012. godine, naravno, pod uvjetom da ne pobijedimo u Parizu i da ostanemo na drugom mjestu, a da se utakmice u ostalim grupama završe prema očekivanjima

http://www.depo.ba/media/pictures/2011/10/07/ed4112337b63d406826f34e1e14590f2.jpgOsim nas, druga mjesta u svojim grupama osigurale su još Švedska i Crna Gora. Ako rasplet u ostalim grupama bude realan, u baražu bi još mogle biti Turska, Irska, Srbija, Hrvatska, Danska i Češka.

Jedna od tih ekipa (prema sadašnjem stanju, to će biti Danska ili Portugal) ići će direktno na Euro kao najbolja drugoplasirana ekipa, a ostalih osam će igrati u dodatnim kvalifikacijama. Prilikom žrijeba parova baraža četiri nosioca bit će određena prema plasmanu na UEFA-inom poretku koeficijenata.

Prema trenutnom poretku (koji donosimo u prilogu, ali koji će biti promijenjen nakon što se uvrste rezultati dva posljednja kvalifikacijska kola), mi smo, od svih kandidata za baraž, bolji samo od Crne Gore pa bismo u baražu bili podređeni, tačnije osuđeni da dobijemo snažnijeg protivnika.

http://www.depo.ba/media/pictures/2011/10/09/96b495d1ad6d464ca3b8cc30d58a62cf.jpgMože biti i drugačije, ali u raspletu koji nije realan. Tako bi nam trebalo da u grupi A Belgija zadrži mjesto ispred Turske, da Ermenija u grupi B napravi senzaciju i prestigne Irce, da Srbija ne uspije preteći Estoniju u grupi C te da Škotska šokira Češku u grupi I.

Bilo bi dovoljno da se dese tri od ove četiri opcije, što bi iz baraža izbacilo Srbe, Čehe, Turke i Irce te nas gurnulo među nosioce, ali to je, ipak, teško očekivati.

Naime, Belgija ima bod više od Turske, ali u posljednjem kolu gostuje prejakoj Njemačkoj, dok Turska dočekuje Azerbejdžan. U grupi B, Irskoj je dovoljan bod iz domaćeg duela s Ermenijom, dok je u grupi C Estonija završila nastup i sve nade polaže u to da Slovenija u posljednjem kolu na svom terenu ne izgubi od Srbije. No, "Zmajčeki" se više ne bore nizašta.

Ipak, prije ovakvog raspleta, nama ostaje da se nadamo pobjedi Sušićevih izabranika u Parizu i direktnom plasmanu na Euro.
(Dnevniavaz.ba (http://www.dnevniavaz.ba/sport/fudbal/58300-ako-budemo-u-barazu-bit-cemo-podredjeni-prilikom-zrijeba-moguci-protivnici-hrvatska-srbija-svedska-ili-ceska.html), DEPO PORTAL/eb)

Huska
11-11-2011, 19:01
http://img843.imageshack.us/img843/7516/31635230474262288661928.jpg

Grujinho
11-11-2011, 23:06
Nisam imao gde da gledam niti Bosnu niti Crnogoru ali sam gledao hrvate koji su sasvim zasluženo razbili Turke i idu na euro...

za bosnu sam čuo da su bili loši protiv portugala, ali mislim da je bosni bilo najbitnije ne dobiti gol, pa je 0:0 dobar rezultat...ali u portugalu moraju bolje u fazi napada....

crnogorci neznam kako su igrali...ako je neko gledao nek napiše...poraz od 1:0 u gostima nije strašan rezultat, ali istina da bi jih primljen gol dosta oddaljio od eura...moraju zabit gol i onda ništa nije izgubljeno

Huska
11-11-2011, 23:20
za bosnu sam čuo da su bili loši protiv portugala, ali mislim da je bosni bilo najbitnije ne dobiti gol, pa je 0:0 dobar rezultat...ali u portugalu moraju bolje u fazi napada....


prvo njima, a drugo nama poluvrijeme...mi u prvom nismo ni poluprilike napravili. mada nisu ni portugalcni bili nista opasniji, ali eto kao kontrolisali su loptu i imalo posjed lopte 51% :D

u drugom mi sa dvije izmjene malo poremetili portugalce i napravili dvije odlicne prilike, ali jbg Ibisevic opet pokazao svoj majstorluk :D

ja sam zadovoljan vise volim ovaj rezultat nego da je bila neka ludjacka pobjeda od gola razlike, pa da nas opet pojede ona glupa euforija, ovako je pritisak na portugalcima, a mi cemo lagano kao i protiv francuza...

dera
02-12-2011, 20:05
Glavni favorit, Danska :sivi:.

hulle
02-12-2011, 23:37
Piše: E. Ćatović
Petak, 02.12.11. 19:01.
Danas je u Kijevu održano izvlačenje grupa za predstojeće Evropsko prvenstvo, koje će se naredne godine igrati u Poljskoj i Ukrajini.
Grupa A: Poljska, Grčka, Rusija, Češka
Grupa B: Holandija, Danska, Njemačka, Portugal
Grupa C: Španija, Italija, Irska, Hrvatska
Grupa D: Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Posebno se ističe grupa B u kojoj se nalaze tri reprezentacije iz top 10 FIFA-ine liste, a to su Portugal, Njemačka i Holandija. Također, grupa C će ponuditi zanimljive okršaje, a naše komšije, reprezentacija Hrvatske, naći će se pred teškim zadatkom, jer ih čeka duel sa prekomorskim susjedima, Italijanima, te duel sa aktuelnim svjetskim i evropskim prvacima, reprezentacijom Španije.

EURO se igra u osam gradova: Varšavi, Poznanu, Gdanjsku, Wroclawu, Kijevu, Harkivu, Donjecku i Lavovu, a finale će biti odigrano u Kijevu. Na prvenstvu će igrati 16 najboljih reprezentacija Evrope, a turnir je na rasporedu od 8. juna do 1. jula.


bitno je da domacini imaju lagane grupe...nebil prosli dalje pa napunili stadion

ajdin
03-12-2011, 06:30
bolje brate primit 6 komda u barazu nego pred cijelim svijetom na euru ne od jednog vec od dva protivnika :D

Esquivel
13-04-2012, 21:39
Rossi obnovio povredu, ne ide na Euro :omaj:

dera
22-05-2012, 22:33
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/5EVhiBGvVFc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Quaresma#7
27-05-2012, 22:34
Slike žena od fudbalera. Koji če imati najlepšu na tribinama.
Meni je ona od Ronalda, Ramosa i Samarasa :D

http://www.sportmediaset.mediaset.it/speciale/euro2012/photogallery/6562/il-lato-sexy-di-euro-2012.shtml

hulle
27-05-2012, 23:34
sta zena..nisu svi ozenjeni :D

Quaresma#7
28-05-2012, 13:29
Pa dobro ženske :D

Criscito je ostao brez EP zbog iztraga policije danas. Albertini je rekao da neče biti pozvan za EP.

Huska
17-06-2012, 19:16
Ovo je ja mislim jedini sportski forum aktivan, a da nije rijec recena na njemu o EP :D...

Za sada se isticu Spanci sa svojom dosadnom igrom i Svabe kao glavni favoriti, mada me ne bi iznenadilo Italiji ili Francuskoj u finalu, jer su poslije ove dvije repke trenutno najjaci, naravno pod uslovom da prodju dalje...

Veceras bih volio da prodju Lale zbog Sneijdera, ali tesko ako Marwijk pocne sa Van Bomelom i De Jongom, kao i Robbenom...

dera
17-06-2012, 19:19
Spanija i Njemacka nisu ni priblizno dobri koliko su bili na SP, tako da ih ne vidim kao osvajace. Italija igra jako dobro, ali su baksuzi, u dvije utakmice gdje su imali rezultat, dobili su po bod :).

Huska
17-06-2012, 19:22
Nisu jaki kao na SP, ali su opet ispred ostalih, a kako bude odmicalo sigurno ce i oni biti bolji...

Za talijane se slazem :D

hulle
17-06-2012, 20:16
ma jarane ceska prvak

ajdin
18-06-2012, 15:10
ma sta vam je :D

DEUTSCHLAND UBER ALLES !! :D

dera
18-06-2012, 22:39
What a goal by Mario Balotelli, oh my God :)!

Culé
18-06-2012, 23:01
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/Ouarveb4xKM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

dera
18-06-2012, 23:05
Mislim da je imao nesto reci Prandelliju, Bonucci mu je prikrio usta :).

Huska
18-06-2012, 23:09
To te pitam...

FROZA ITALIA

Culé
18-06-2012, 23:14
http://i.minus.com/ib24NTdDgA1H7v.gif

ajdin
19-06-2012, 03:08
Mislim da je imao nesto reci Prandelliju, Bonucci mu je prikrio usta :).

jest xD

debil ostaje debil samo neki kapric glumi cccc

Huska
19-06-2012, 22:51
Ako sam ja gledao gore prvenstvo kada je sudjenje u pitanju, kada je igra u pitanju jedno od boljih prvenstava, ali ove sudije bacaju veliku mrlju na sve to, pa njih sve vise na terenu, a greske sve vece i vece...

Dakle sutra pauza i onda ide ono najzanimljivije:

Cetvrtak: Ceska - Portugal
Petak: Njemacka - Grcka
Subota: Spanija - Francuska
Nedjelja: Italija - Engleska

U polifinalu ide:
27. 06. (Ceska - Portugal) - (Spanija - Francuska)
28.06. (Njemacka - Grcka) - (Italija - Engleska)

FORZA AZZURRI

Culé
19-06-2012, 23:03
http://cdn.bleacherreport.net/social/Ibrahimovic.gif

Zlatan Ibrahimović.

dera
19-06-2012, 23:59
Ma nema, vidi se gdje su igrali ovi sto na Euru zabijaju ultra golove :).

Rafael
21-06-2012, 17:09
Inače navijam za Italiju(naravno sad kad je Hrv ispala) ali previše je tu Juventusovih igrača da bi sad bio za njih

dera
21-06-2012, 18:38
"Ne možemo okriviti selektora za naš neuspjeh, on je s ekipom radio odličan posao zadnje četiri godine. Najprije treba riješiti neke probleme u našoj svlačionici, poput jednog igrača koji je novinarima uoči utakmica otkrivao naše taktičke planove", rekao je Sneijder.

Koji je to igrač, nije rekao…

Rafael
21-06-2012, 18:52
Pozorno sam pratio De Jonga,mogu reći da je dosta aazrio.pravovremen u startovim(kako se samo Meirelles odbio od njega :) i u pasovima poprilično pristojan. svakako bi volio da dođe.

dera
22-06-2012, 11:06
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/538540_4360113205152_24761027_n.jpg
Nastranu Mario, ko je ovaj dole desno sto spagu pokusava? :D

Huska
22-06-2012, 18:05
http://h10.abload.de/img/agguatodimarioetot-ca20q7j.png
http://h10.abload.de/img/agguatodimarioetot-catcrj2.png
http://h10.abload.de/img/agguatodimarioetot-cakko76.png

:vfunny::vfunny:

dera
22-06-2012, 18:24
:D Barwuah with the corner flag EURO 2012 (http://www.mario-balotelli.info/barwuah-with-the-corner-flag-euro-2012/)

dera
23-06-2012, 22:33
Veceras u rep. Spanije, Barcelonini igraci opet pokazali kako je imati padavicu, Cesc i Pedro - svaka vam cast, zbog vas sudije strahuju od uvodjenja oka sokolovog ;). Zbog njih cu da zamrzim i Spansku repku.

Pablo
24-06-2012, 11:03
Onaj fabregas je stvarno postao najodvratniji lik...

dera
24-06-2012, 11:54
With Cassano on training, EURO2012 (http://www.mario-balotelli.info/with-cassano-on-training-euro2012/)

Culé
24-06-2012, 12:51
Veceras u rep. Spanije, Barcelonini igraci opet pokazali kako je imati padavicu, Cesc i Pedro - svaka vam cast, zbog vas sudije strahuju od uvodjenja oka sokolovog ;). Zbog njih cu da zamrzim i Spansku repku.

Navijači Intera... hehehe.

Huska
24-06-2012, 23:27
Italiaaaaaaaaaaaa Italiaaaaaaaaaaaaaaaa Italiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Igraju najbolji fudbal na euro, a sada su na redu napuhane svabe....

Culé
24-06-2012, 23:32
Večeras su me italijani oduševili. Stvarno igraju lijepo, a Prandelli pokazuje da je istinski stručnjak. Pirlo je bio briljantan. Volio bih da prođu u finale, definitivno.

dera
24-06-2012, 23:34
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/318095_383836071672915_1979570023_n.jpg

Huska
24-06-2012, 23:43
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/IVfTOU66fTA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Najbolji igrac na svijetu, ako Italijani osvoje Euro, a Pirlo ne ponese nagradu najboljeg, desit ce se pljacka kao i 2010...

Ne smijem ni zamisliti sta bi bilo da su sada napadu jedan Del Piero, Totti, Vieri...

Culé
24-06-2012, 23:44
http://i.minus.com/ixSNKeWYY7zCQ.gif

hulle
24-06-2012, 23:49
Znaci finale Njemacka Vs Spanija, osim ako portugalci ne iznenade

Rafael
25-06-2012, 09:47
Finale Portugal-Italija,jebeš Švabe i Španjolce :)

hulle
25-06-2012, 12:04
nezz italija s onakvim napadom nema sanse protiv njemacke

dera
25-06-2012, 12:12
Diamanti i Di Natale bi bili puno opasniji, mada je Mario uvijek opasan.

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/403550_406900106018606_895731577_n.jpg

Huska
25-06-2012, 16:10
http://i45.tinypic.com/35almi1.jpg

:lizac::vfunny:

dera
25-06-2012, 21:28
http://www.mario-balotelli.info/what-was-in-that-bottle/
Hahahaha

Culé
27-06-2012, 23:43
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/3jO9gQAvNWg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

dera
27-06-2012, 23:55
Ko god da je prosao, gubi u finalima :).

Huska
28-06-2012, 17:06
Ajmo veceras opet karanje gamadi...

FORZA ITALIA

Pablo
28-06-2012, 20:11
Izvukose se oni cigani iz Spanije....

Huska
28-06-2012, 21:35
Sta reci koju posluku porati, kome, svabama ili njemcima koji su tu, a nisu tu...

AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Culé
28-06-2012, 22:28
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m6ceolcxY51rv7oroo1_500.jpg

:lolich

dera
28-06-2012, 22:55
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/310002_442554619118093_1212800748_n.jpg

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:51 ----------

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/559178_391437844246588_2141378585_n.jpg

---------- Post added at 22:55 ---------- Previous post was at 22:54 ----------

Huska, evo je za desktop background:
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/283615_4205070973511_1283990456_n.jpg

Esquivel
28-06-2012, 23:07
http://thebiglead.fantasysportsven.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2012/06/BALOTELLI-WILL-WRECK-YOU.gif

Huska
29-06-2012, 07:11
toooo deraaaa

kakvo gazenje sinoc...najjaci su na prvenstvu, a sada su na redu glumci i napuhani da im se odere koza...

Rafael
29-06-2012, 10:03
Plače mi se kad vidim da su 3 ponajbolja Talijana trebali biti kičma i ovog Intera- Bonucci,Pirlo i Balotelli. Nadam se da će se Rano brzo vratit u repku i uzet mjesto Barzaglia,također Poli da uđe u repku i za koju godinu Bessa,Longo i Caldirola. također vratit nazad Santona(koji je trebao imat mjesto u repki jer je bolji i od Giaccherinia i Balzarettia) i Destra za razumne novce.

Quaresma#7
29-06-2012, 23:45
Veliko smo govno pojeli kad smo Balotellija prodali

dera
29-06-2012, 23:47
Daj ba Q, tebi je drazi igrac koji gazi nas dres, nego onaj koji se ubija za boje dresa.. Simpatican jeste, ali nema on sta traziti u Interu. Teze je bilo dodati one lopte nego zabiti gol.

Culé
01-07-2012, 23:23
Gaženje.

---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 22:34 ----------

https://p.twimg.com/Awv3MF7CMAEX9TC.jpg

Rafael
02-07-2012, 11:03
Lijepo je vidjeti da Fabregas osvaja s repkom nešto kad s klubovima ne može više od kupa...
Inače nevjerojatan broj seronja na jednoj slici.

dera
02-07-2012, 12:10
Svi pricaju kako su poderali Italijane, a svi izgleda zaboravljaju da je Italija igrala sa igracem manje.

hulle
02-07-2012, 12:24
tores najbolji strijelac HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA

dera
02-07-2012, 12:36
Igracina. Gledajuci minutazu svim strijelcima, daleko najbolji :).

Quaresma#7
02-07-2012, 13:08
Abate, Bonucci, Barzagli juče bili tarabe u odbrani... pojma nemaju.

A Motta se opet pokazao :D taj čovek nemore dve utakmice sastaviti.

Huska
02-07-2012, 15:31
Dobro je na kraju i ispalo, ispocetka se prepali, cigani iskoristili i to je to, jednostavno ne smijes ni jednu sansu promasit ako mislis sta napravit protiv njih i to je to, a da je Di Natale ono pogodio bilo bi svega, jos Italija sa igracem manje...

Ali dobro je, ja sam prezadoljovan i ovim rezultatom, jer tko je ocekivao da ce igrati u finalu, a oni se do njega prosetali...

FORZA AZZURI

Culé
02-07-2012, 17:59
:lolich