PDA

View Full Version : Bari - Inter


Mauro7
10-01-2010, 23:15
16.01.2010. Subota 20:45

Balotelli se vraća nakon kartona, Muntari gotovo sigurno kao što je i sam rekao pred mikrofonima Sky-a, Cambiasso nesigurno, znat će se sljedećih dana, ali vjerojatno hoće jer po nekima bio skoro spreman i za ovu protiv Siene.
Stanković se protiv Siene ozljedio i neće ga biti sigurno

Što se Barija tiče neće im biti Almirona zbog kartona i vrlo vjerojatno Ranocchije zbog ozljede ljevog koljena, i to prema prvim riječima s interesom ligamenata, ali nalazi će ustvrditi pravi entitet ozljede.

ado_inter
11-01-2010, 00:17
pa ovdje moramo prije svega da popravimo utisak iz prve utakmice kada smo odigrali samo 1:1 ali i ovaj od utakmice sa sienom gdje je bilo dosta propuha.naravno ocekujem nova 3 boda

CurvaNord69
11-01-2010, 00:19
Ocekujem popravljanje obrane, stalno primamo glupe golove neke, takodjer cesar nije u formi od prosle sezone, nadam se da ce bit bolje protiv baria.
Napad je odlican, al bezvezne golove primamo.
Pogledajte samo zadnje 2 utakmice, protiv chieva nismo primili gol al mogla su bit 2 penala za njih jer su nasi u obrani nindze, a protiv siene ne moram nista pricat

InteristaSA
11-01-2010, 00:52
Ako mislimo pobjediti Bari potrebni su nam bar solidni Maicon a ne kao ovu utakmicu toliko me nervirao nece da potrci najbolje sto je uradio je ispucavanje lopte iz naseg 16-ca,,ono je mizerna igra bila al nebrinem jer znam ako Snaider bude igrao on vuce citavu ekipu i neda da niko zabusava na terenu,,,pravi lider -Grande Interista

ivan019
11-01-2010, 00:59
ako pozadi budu igrali maicon-lucio-samuel-zaneti bice odlicno i pobedicemo sigurno

dera
11-01-2010, 01:30
opa, zdravo za gotovo..

najvece iznenadjenje ove godine je upravo bari - prvo kolo su nam uzeli bod, uzimaju milanu, juventusu, pravo su opaki
ako izvucemo kao ovu zadnju utakmicu, dobri smo.. iako su nam sada igraci dodatno motivisani, ja ocekujem punu koncentraciju cijele ekipe

Balotelli#45
11-01-2010, 19:17
ma bari je mnogo dobar ove godine i na tabeli super stoje a i imaju solidnu ekipu dosta solidnih i po kojeg bas dobrog igraca a imaju i ove mlade dobre stopere nisu nimalo losi bice tesko ali mislim da cemo pobediti

Huska
11-01-2010, 19:34
ne mogu uvijek biti tvrd orah...samo da nam the wall i cambiasso budu u prvoj a ostatak ekipe kao protiv siene i pobjeda je zagarantovana

Grujinho
11-01-2010, 19:38
gledao sam sažetak njihove utakmice proti Fiorentine u zadnjem kolu...pogledajte i vi, ako ima na jubitubu...

po mom mišljenju bili su bolji od fiorentine, barem su više prilika stvorili...ali isključenje almirona jih je uništolo...a fiora je i sa malo sreče postigla dva gola....


u svakom slučaju neče biti lagana utakmica, kao što nije ni jedna u serie a

filip.sk
11-01-2010, 19:47
Ja sam gledao kraj tekmu... i samo je taj jedan crnac pravio probleme... isto kao sto je bio u milanu, po levom boku, tada je igrao zanetti i taj je prosao svaki put kroz zanetti ko brzi voz... sada trebamo neko da zaustavi njega na levom boku( cordoba bih mogao) i pobjeda je nasa...

Il Mago
11-01-2010, 19:58
Ovo nam je jedna od najvaznijih utakmica dosad,ako ovo dobijemo onda ipak kolko tolko rasterecemo ulazimo u derbi (mada je derbi uvijek derbi )...sigurno nam nece bit lako al trebali bi dobit :)
btw Ranocchia je povrijedjen tako da nece igrat...

Boris_10
11-01-2010, 20:38
Oopasan je Bari ali opet nasa gurava pobjeda kao i uvjek!

Quaresma#7
11-01-2010, 22:34
Biče zajebano ali verujem u naše. Samo odbranu moraju popraviti jer u poslednje vreme previše golova primaju.

hulle
11-01-2010, 22:59
ma sad izivljavanje nad njima

Grujinho
11-01-2010, 23:11
Samo odbranu moraju popraviti jer u poslednje vreme previše golova primaju.

ovo ne stoji....

pa Inter je prije Siene u 5 utakmica zaredom primio samo 1 pogodak...

Inter 2:0 Rubin
Inter 1:0 Lazio
Chievo 0:1 Inter
Inter 1:0 Livorno
Atalanta 1:1 Inter


Primili smo previše golova protiv Siene, ali sigurno ne stoji da u poslednje vrijeme previše golova primamo...

Moca93
11-01-2010, 23:15
igramo ko zvezda majkumu sve po 1-0 hahahahahaha

CurvaNord69
11-01-2010, 23:46
Pa talijanski nacin, cilj opravdava sredstva :)

ivan019
12-01-2010, 01:14
bitno je da guramo napred hehe
ma dacemo im sigurno 2 komada, samo da ne primimo 2 :D

Yasmin_19
12-01-2010, 15:02
bari je iznenadjenje serija A ali ima da im ga spustimo :D ono bas pobjeda od 2 gola razlike ... sneijder i milito :D

filip.sk
12-01-2010, 16:11
Ja sam siguran da cemo pobjediti.. pa prvu tekmu smo usrali sada moramo pobjediti i siguran sam u nasoj pobjedi :D

ivan019
12-01-2010, 18:14
upravo tako, u zadnje nekoliko godine retko koja se ekipa provuce da ih bar jednom ne dobijemo :D

Boris_10
12-01-2010, 20:15
ovo ne stoji....

pa Inter je prije Siene u 5 utakmica zaredom primio samo 1 pogodak...

Inter 2:0 Rubin
Inter 1:0 Lazio
Chievo 0:1 Inter
Inter 1:0 Livorno
Atalanta 1:1 Inter


Primili smo previše golova protiv Siene, ali sigurno ne stoji da u poslednje vrijeme previše golova primamo...
ALi i dao najvise 2 gola.Katastrofa a pogledaj protiv koga smo igrali sve ekipe kojima smo trebali dati barem 3 gola/

Il Mago
13-01-2010, 13:57
Santon i Muntari ce najvjerovatnije bit spremni...dok ce Cambi propustit i ovu tekmu da bi bio spreman za derbi

Mauro7
13-01-2010, 16:00
Postoji mogućnost da Sneijder u Bariju bude na klupi, naime ako bi kojim slučajem dobio žuti morao bi preskočiti baš derbi sa Milanom

Quaresma#7
13-01-2010, 17:30
Biče onda teško. Naša veza če biti dosta slaba. Neče biti Dekija, Sneijdera, Cambiassa. Ko nam onda ostaje Muntari, Zanetti, Motta, Q i ostali iz primavere. Dobro je što se Balotelli vrača i Pandev more igrati na dosta pozicija.

Grujinho
13-01-2010, 17:32
Pandev---Milito----Balotelli

Motta-----Zanetti----Muntari


verovatno čemo tako početi, ako Wesley ne počne utakmicu

Quaresma#7
13-01-2010, 17:33
Samo neznam dali če igrati Muntari zar nije nešto povređen?

Grujinho
13-01-2010, 17:33
rekli su da se vrača...

Quaresma#7
13-01-2010, 17:37
Verovatno če opet dobiti šansu Aranutovič, Q i Stevanovič u nastavku ako ne upanu u prvi tim.

filip.sk
13-01-2010, 17:41
Ma poznavajuci mou on nece stediti snajder.... mislim da ce poceti od prvom minutu... :D

ado_inter
13-01-2010, 18:59
ma ne smijemo se igrat sa postavom mi moramo da i u ovoj utakmici idemo na pobjedu a odnda u duelu sa milanom pokusat pravit bodovnu razliku

Balotelli#45
13-01-2010, 19:05
ako neigra snajder igrace ovako verovatno
balotelli----milito----pandev (ili obrnuto pandev---milito---balotelli al nije vazno)
motta----stevanovic ili mozda Q na poluspica----muntari
zanetti----samuel---lucio---maicon
---------cesar-----------

Quaresma#7
14-01-2010, 00:30
Volio bi viditi Q-ja na Sneijderovoj poziciji, par puta je igrao to i kod Porta i dobro je obavio posao. A njemu treba lopta čim više biti u nogama jer mu onda samopouzdanje raste. I što više jih okrene opušteniji je.

PazzaInterista
14-01-2010, 00:36
Ti to jos mislis da ima nade za q??

Quaresma#7
14-01-2010, 00:37
Ti to jos mislis da ima nade za q??
Aha jbg nada umire zadnja :D

InteristaSA
14-01-2010, 00:52
Aha jbg nada umire zadnja :D
ma netreba ti nada nikakva Q ima sve i volim ga kao da zabija svaku tekmu po 2 gola toliko mi je drag,njemu je potreban samo jedan gol da zabije da navijaci pjevaju njegovo ime malo vise podrske i od igraca i onda ga nebi niko izbacio iz prvog tima,nadam se da ce imat stpljenja s njim a imali su ga dosad nadam se da hoce i nebi volio da gledam Q u dresu nekog drugog kluba...

hulle
15-01-2010, 17:21
Goalkeepers: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni.
Defenders: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 4 Javier, Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 29 Giulio Donati, 39 Davide Santon.
Midfielders: 7 Ricardo Quaresma, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 19 Esteban Cambiasso, 44 Sebastian Carlsen.
Strikers: 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 45 Mario Balotelli, 89 Marko Arnautovic.



a pogledajte ko je bio na treningu
http://www.inter.it/aas/news/reader?N=33055&L=en

Quaresma#7
15-01-2010, 17:23
Ko? Carlsen?:confused:
Edit: A našao sam :D Ze Maria

Il Mago
15-01-2010, 20:43
San Nicola rasprodat...ceka nas 50 000 navijaca,nece nam bit nimalo lako sutra al opet vjerujem da cemo pobjedit :D

filip.sk
16-01-2010, 00:05
Ja mislim da cemo igrati ovako: Cesar, Maicon, Lucio, Samuel, Cordoba, Zanetti, Snajder, Quaresma, Pandev, Balotelli, Milito

ivan019
16-01-2010, 00:39
mnogo je to ofanzivno

filip.sk
16-01-2010, 01:03
Pa nemamo sta drugo... muntari i cambiasso jos nisu podgotveni, mourinho nece riskirati sa njim sigurno, valjda ce poceti sa ovim bice kao sa rubin :D

Grujinho
16-01-2010, 01:23
4-3-3

--------------------------julione-----------------------------

maicon---------lucio--------------samuel---------santon

-------------muntari-------------------zanetti--------------
---------------------------sneijder---------------------------

pandev-----------------milito-----------------balotelli----


prije čemo tako počet....

hulle
16-01-2010, 01:48
ti igraci al 4-3-2-1

Balotelli#45
16-01-2010, 11:30
filpe previse su 4 spica(krila) i jedan ofanzivni vezni hehe pa zanetti bi bio sam u sredini
pre ce ovako kako je gruja rekao

filip.sk
16-01-2010, 14:23
Da ali muntari i santon nisu jos spremni,... ja sam mislio da ce se snajder povuci u sredinu sa javier, quarezma na desnom boku, pandev na levom i u napadu baloteli i milito... ali to je ako nisu spremni muntari, santon i cabiasso :)

Zlajo
16-01-2010, 15:11
4-3-3

--------------------------julione-----------------------------

maicon---------lucio--------------samuel---------santon

-------------muntari-------------------zanetti--------------
---------------------------sneijder---------------------------

pandev-----------------milito-----------------balotelli----


prije čemo tako počet....

ovo mi se čini najboljih 11 kojie imamo trenutno na raspolaganju!



Međusobni susreti u zadnjih 5 sezona:


2000/2001 : Inter-Bari 1:0 , Bari-Inter 1:2
1999/2000 : Bari-Inter 2:1 , Inter-Bari 3:0
1998/1999 : Inter-Bari 2:3 , Bari-Inter 1:0
1997/1998 : Inter-Bari 0:1 , Bari-Inter 2:1
1995/1996 : Bari-Inter 4:1 , Inter-Bari 3:0

ado_inter
16-01-2010, 16:37
bit ce nam tesko al moramo da imamo samo jedan cilj a to je uzet sva 3 boda :)

Zlajo
16-01-2010, 21:24
Sastavi:

Bari: 1 Gillet; 15 Belmonte, 5 A.Maisello, 19 Bonucci, 21 Parisi; 90 Alvarez, 14 Gazzi, 16 Donati, 11 Koman; 69 Meggiorini, 10 Barreto;
A disposizione: 25 Padelli, 7 Rivas, 9 De Vezze, 18 S. Masiello, 18 Greco, 30 Allegretti, 88 Kamata;
Allenatore: Giampiero Ventura

Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 2 Cordoba; 11 Muntari, 4 Zanetti; 45 Balotelli, 10 Sneijder, 27 Pandev; 22 Milito;
A disposizione: 1 Toldo, 7 Quaresma, 19 Cambiasso, 23 Materazzi, 39 Santon, 44 Carlsen, 89 Arnautovic;
Allenatore: José Mourinho



Arbitro: Roberto Rosetti (sez.arbitrale di Torino)

Amico Laziale
16-01-2010, 22:53
cekam Intera i Monaco za 480 KM...
jebacu im sunce...:)
Cordoba i Muntari ocajni...Pogotovo ovaj drugi...
Mijenjaj to Mou...

Moca93
16-01-2010, 22:54
Mourinho: Mentalno smo u vrhunskoj formi

Trener Intera Jose Mourinho održao je standardnu konferenciju uoči utakmice 20. kola Serie A između Barija i Intera na rasporedu u subotu, 16. siječnja u 20:45 na stadionu “San Nicola” u Bariju. Izdvajamo najvažnije…
Milan: “Utakmica protiv Barija vrijedi isto kao ona protiv Milana. Ne možemo nikoga čuvati, jer je puno ozljeđenih. Neki su napravili čudo kako bi se oporavili, primjerice Materazzi. Cambiasso i Muntari će također konkurirati za sastav, Balotelli također, ali nemamo Stankovića i Motte zbog ozljeda. Santon je još bojle od Cambiassa i Muntarija, nedostaju mu samo minute igre. No sve u svemu momčad je vrhunska - mentalno. Iz Milana kažu da je scudetto nedostižan? Blefiraju. Nema prvaka u siječnju, još previše ima do kraja. Nije samo Milan u utrci za naslovom, tu su još Juventus i Roma. Kao trener Intera mislim kako ćemo mi biti prvaci, ali to je samo mišljenje trenera Intera.”
Bari: “Bari je odlična momčad. U prvom kolu je odigrao odličnu utakmicu, a ta im nije bila jedina. Mjesec za mjesecom su se potvrđivali, skupljali bodove, igrali odlično i zaslužili pozciju na kojoj se nalaze. Opasni su iz svih smjerova, igraju odličan nogomet. Čestitam im jer su nama oduzeli bodove, pobijedili Juventus, te također remizirali s Milanom.”
Pomicanje kalendara: “Milanu je promjenjen raspored? To nije moj problem. Mi smo s Livornom igrali u prosincu kako bi imali slobodniji siječanj i rizik se isplatio. To što oni nisu tražili isto već su sada pomakli svoje utakmice nije moj problem.”
Pozivi mladima: “Pozvao sam Karsona, fizički jak, jako zanimljiv.”
Balotelli: “Ne želim o njemu pričati. Kada sam to radio on bi napravio korak unatrag, a kada sam šutio on je radio pozitivne stvari.”
Baptista: “Mislim na svoje igrače i ne plačem ako netko ide kao npr. Eto’o. Ponavljam, ako dođe netko prije 31. siječnja tko nam može dati ravnotežu u veznom redu i dopustio nam veću rotaciju igrača odlično. Ako ne, isto dobro, jer vidjeli ste kako je primjerice Stevanović iskoristio svoju šansu.”
Obrana: “Sa Sienom nije bilo dobro. Strukturalno smo imali problema, ali karakterom smo to nadoknadili i uknjižili tri boda.”
Zimske pripreme: “Razlika između ovogodišnjih i lanjskih je ta što smo odigrali prijateljsku utakmicu. Tih 45 minuta omogućilo nam je da budemo spremni za Veronu.”
Taktika: “Sa tri napadača i Sneijderom možemo više u Ligi prvaka? Ne znam, sada mislim na utakmicu s Barijem. U Ligi prvaka nemamo problema, izgubili smo samo jednu utakmicu, osvojili više bodova nego lani i igrali smo dobro.”
Juventus: “Toliko iza nas? Inter ima 45 bodova, toliko sam i očekivao. Očekivao sam više od 40, negdje 45-46-47. Bodove koje je Juventus izgubio neću komentirati.”
Santon: “Santon na Svjetskom prvenstvu: neka to zaboravi i skoncentrira se na Inter. Tko ne igra u klubu ne može u reprezentaciju. Mora trenirati maksimalno što do sada nije mogao zbog ozljede. Mora naučiti malo više o obrambenim zadacima. Kada bude solidan u obrani može početi razmišljati o napadu, a ne kao protiv Sampdorije kada je razmišljao samo o napadu, a radio velike pogreške u obrani. Igrač je koji se sviđa treneru i klubu i iz tog razloga ne tražimo lijevog beka. Bez Chivua možemo jer imamo Santona. Mirnoća i zaborav Svjetskog prvenstva važna su polazna točka za njega. Ako bude dobar stići će do Svjetskog. Nova frizura? Katastrofa.”

Amico Laziale
16-01-2010, 23:45
jebote sanse nisu napravili...

---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 21:55 ----------

ljudi moji padoh samo na Interu za 487 KM...Nikad im ovo necu oprostiti...
Ceko bi Monaco 1,a evo vode 1-0.
Goran Pandev igrac utakmice...
A onaj Quaresma nek se oprosti od fudbala il nek ode igrat u neku 3. ligu,tu bi mozda i mogo nesto napravit...

Boris_10
16-01-2010, 23:49
Ocajni su al opet sreca nas sluzi...

ado_inter
16-01-2010, 23:51
pandev najzasluzni sto smo uzeli bod mada i ona asistencija sneijdera prije penala bila je fenomenalna izuzetno teska utakmica gdje smo cak dobro i prosli mada vidjet cemo kako ce bilan da odigra protiv baria

Moca93
16-01-2010, 23:52
Trivelu bre u vojvodini nebi pustili da igra...EJ BRE!!!! JA bi ga majkemi proterao iz zemlje...Daj 91 minut on jebenom petom oce da predje igraca,nemoze ni obicno a ne PETOM!!!!!! nijedan centrsut,NISTAAAAAAAAA

Amico Laziale
16-01-2010, 23:53
Trivelu bre u vojvodini nebi pustili da igra...EJ BRE!!!! JA bi ga majkemi proterao iz zemlje...Daj 91 minut on jebenom petom oce da predje igraca,nemoze ni obicno a ne PETOM!!!!!! nijedan centrsut,NISTAAAAAAAAA
imo je onaj lijevom...nebu pod oblake...

Il Mago
16-01-2010, 23:54
Ne moze sreca bit svaku utakmicu...sve u svemu dobro je da nismo izgubili.ocajna odbrana, Cordoba na beku je bio katastrofa.Samuel i Lucio napravili gluposti.sad nam valja dobit derbi...

Mauro7
16-01-2010, 23:54
jebote sanse nisu napravili...

---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 21:55 ----------

ljudi moji padoh samo na Interu za 487 KM...Nikad im ovo necu oprostiti...
Ceko bi Monaco 1,a evo vode 1-0.
Goran Pandev igrac utakmice...
A onaj Quaresma nek se oprosti od fudbala il nek ode igrat u neku 3. ligu,tu bi mozda i mogo nesto napravit...

haha a i ti amico se kladiš na inter koji je bez pol ekipe i imamo ful lošu statistiku sa njima, pogotovo na san nicoli, da si malo prostudirao sve to ne biš sigurno bio stavio, pa oprosti sebi ;)

dera
16-01-2010, 23:55
kazem vam ja, ne trudi se on kao manci na pocetku dok nije vidio da nema fajde (iako se trudi na terenu, kao sto je crespo pokusavao).. on je jednostavno izgubljen, a takvima nije mjesto u interu
moj prijedlog - posudba u portugal

ado_inter
16-01-2010, 23:57
ja moram da priznam da sam i zadovoljan ovim bodom mislim da nismo mogli vise da uzmemo znajuci kakvih problema sa sastavom imamo

Il Mago
16-01-2010, 23:58
E jbg ispade da je Q sad bio jedini los...a Cordoba, Muntari,Lucio,Samuel.oni kao nisu bili losi.dajte molim vas jeste Q bio katastrofalan al nije jedini bio los

Amico Laziale
17-01-2010, 00:00
haha a i ti amico se kladiš na inter koji je bez pol ekipe i imamo ful lošu statistiku sa njima, pogotovo na san nicoli, da si malo prostudirao sve to ne biš sigurno bio stavio, pa oprosti sebi ;)
ma jabaji ga...ko da sam ja znao da ce cordoba igrat na boku...
Kontam u napadu fali Eto al imaju jos 3-cu odlicnih...
Nisam znao da nema Cambiasa i da ce mani najsmotaniji igrac u Interu trenutno(poslije Quaresme) Muntari igrat u prvom...

DenchiNL
17-01-2010, 00:01
4-3-3

--------------------------julione-----------------------------

maicon---------lucio--------------samuel---------santon

-------------muntari-------------------zanetti--------------
---------------------------sneijder---------------------------

pandev-----------------milito-----------------balotelli----


prije čemo tako počet....


mi ne znamo igrat ovako
moramo igrat sa zadnjim veznim
ovo Mou gura opet krila
ova taktika i pushimo ga od svake manje ekipe koja iole zna igrat na counter
previše prostora ostavljamo između odbrane i veze, to se itekako zna iskoristit
vidjeli smo sienu i bari

Moca93
17-01-2010, 00:02
koja bre posudba,kolko ga cekamo...ili posudba ali u italiji,da igra...ili prodaja...

Mauro7
17-01-2010, 00:03
ma jabaji ga...ko da sam ja znao da ce cordoba igrat na boku...
Kontam u napadu fali Eto al imaju jos 3-cu odlicnih...
Nisam znao da nema Cambiasa i da ce mani najsmotaniji igrac u Interu trenutno(poslije Quaresme) Muntari igrat u prvom...
pa pisali smo o tome u temi :(, a muntari je samo par treninga imao prije ove tekme, vezni red je bio u totalnoj emergenciji
jebi ga meni je žao što nisi dobio, pogotovo zbog intera ali šta nisi stavio na golove recimo, over, il oba daju gol, bari daje gol bilo šta, pobjeda na inter je zbilja bila hazarderski :/

Dejo
17-01-2010, 00:10
Cordoba je malo reci bio zalostan, Muntari takodjer los, ne znam sto ste svi zapeli za Quaresmu, kao da je on kriv sto smo primili 2 gola i on je bio povrijedjen, doce on na svoje!
Kako je moglo biti, dobro smo i prosli..
Forza Inter

Amico Laziale
17-01-2010, 00:11
pa pisali smo o tome u temi :(, a muntari je samo par treninga imao prije ove tekme, vezni red je bio u totalnoj emergenciji
jebi ga meni je žao što nisi dobio, pogotovo zbog intera ali šta nisi stavio na golove recimo, over, il oba daju gol, bari daje gol bilo šta, pobjeda na inter je zbilja bila hazarderski :/
ma nisam cito jbg...
al od sad hocu... :D Znao sam da ce bit sugavo u Bariu,al haj znas kad te đavo navrati...Inace rijetko grijesim kad je Serie A upitanju...
Al kad nece nece...Bgm kad je bilo 2-0 znao sam da ce bit penal i za Inter i kad je bilo 2-2,konto sam to je to...
Ovi su pali...Kad onda na scenu stupa Cambi sa 1 tacnim pasom i majstor Q...:D
Al et mislim da je ovaj bod zlata vrijedan za Inter...

InteristaSA
17-01-2010, 00:13
ma nije Q kriv sto nismo pobjedili.sta sad treba sve na njeg svaliti,,evo redom Macion-nista nije uradio,treba ga malo spustiti na zemlju,digao se previse,nedaje 40% koliko moze,Samuel-nesreca pogodila ga lopta,ostalo solidno uradio,,Lucio-kakav penal napravi,pa ono nebi ni na terminu onako uradio..kao pocetnik,Cordoba-nije njegovo mjesto,nigdje ga nije bilo,Zanetti-odradio koliko je mogao nista specijalno,Muntari-povrijedjen je bio,nije imao ko igrat,imao je 10 losih predaja,svaka mu cast stisnuo je zube...Snajder-sta reci za tog igraca,sto je bio zlatan proslih sezona,sad je on,nemozemo se dodat bez njeg,uvijek na njemu 2 igraca su bila.Balotelli-solidno imao je nekoliko prodora,trudio se puno trcao,Pandev-uz Snajdera ponajbolji igrac Intera,spasio nas je poraza,Milito-bio odjecen u nekoliko prilika al je cuvao loptu kad je dobije,sve u svemu prolazna ocjena....Et ovo je moje neko vidjenje tekme ove...:D

CurvaNord69
17-01-2010, 00:16
Sta se desavalo ovo ono s 3 penala, nisam gledo, a i bolje da nisam.
Sta je to kVareŽma radio

Mauro7
17-01-2010, 00:16
ma daj pa maicon se zbilja trudio ako ništa drugo, druga je priča što se to ne vidi nekom super asistencijom il pak šta biš ti golove da zabija :)
čovjek se ispljuje kao i svaku tekmu, i naaaaravno samo naš desni bek gura lijevi ne postoji pgotovo što je tamo igrao cordoba i ne krivim ga zbog toga on je takav tip igrača ja sretan kad po njegovom boku nema propuha ne tražim od njega da igra kao Maicon
i naravno ii Bari zna da samo naš desni bek ide naprijed, svi ga već poznaju, skužili su i njega jebi ga

Zlajo
17-01-2010, 00:17
mi ne znamo igrat ovako
moramo igrat sa zadnjim veznim
ovo Mou gura opet krila
ova taktika i pushimo ga od svake manje ekipe koja iole zna igrat na counter
previše prostora ostavljamo između odbrane i veze, to se itekako zna iskoristit
vidjeli smo sienu i bari

Mudro zboriš!

Ova tekma nam je još jednom dokazala da imamo lošu klupu i da su nam nova i svježa lica u klubu nužno potrebna. Stoga se stvarno nadam kvalitetnim pojačanjima u ovom zimskom mercatu...

Il Mago
17-01-2010, 00:18
Sve sanse i oba penala su na desnoj strani nase odbrane,jer Maicon ode u napad i onda mu treba pola sata da se vrati...il oce vise para il oce da ide,uglavnom u zadnje vrijeme je prosjecan

DenchiNL
17-01-2010, 00:18
ma nisam cito jbg...
al od sad hocu... :D Znao sam da ce bit sugavo u Bariu,al haj znas kad te đavo navrati...Inace rijetko grijesim kad je Serie A upitanju...
Al kad nece nece...Bgm kad je bilo 2-0 znao sam da ce bit penal i za Inter i kad je bilo 2-2,konto sam to je to...
Ovi su pali...Kad onda na scenu stupa Cambi sa 1 tacnim pasom i majstor Q...:D
Al et mislim da je ovaj bod zlata vrijedan za Inter...

da tačno nemamo klupu , nema ko da uđe i prelomi tekmu

Mauro7
17-01-2010, 00:20
Sve sanse i oba penala su na desnoj strani nase odbrane,jer Maicon ode u napad i onda mu treba pola sata da se vrati...il oce vise para il oce da ide,uglavnom u zadnje vrijeme je prosjecan
to ovisi kako gledaš, ne može se reć nije ga bilo oni su kreirali nekakvu numeričku superiornost ovo ono, oba su bila penala i oba puta su naši igrači bili NA IGRAČU protivničkom, tako da se ne može reć e nije bilo ovog onog

Il Mago
17-01-2010, 00:22
Al njega nije bilo ni blizu pozicije gdje je trebao bi...al i dalje tvrdim da je stvarno samo prosjek trenutno...

ivan019
17-01-2010, 00:25
vidim kako neki strucnjaci krive trivelicu za "poraz" :sivi:
imam za vas jednu informaciju, on je usao kad smo gubili 2-0

P.S ako milan pobedi sutra i nas pobedi u derbiju izjednacicemo se po broju bodova

Mauro7
17-01-2010, 00:25
Al njega nije bilo ni blizu pozicije gdje je trebao bi...al i dalje tvrdim da je stvarno samo prosjek trenutno...
ma ok što ga nije bilo, ne može ni on biti u svakom trenutku utakmice na toj poziciji, hehe pa jesi li iakd igrao nogomet
njemu je u krvi da napada, a i naredba po taktici, kad tad se MORA dogodit da te nema iza, ne može on kad se izgubi lopta ili kad on sam izgubi loptu vratit se u sekundi nazad pogotovo ako ide nekakva duga lopta protivnika il tome slično
prosjek ti se čini jer su svi naučeni na njegove VRH utakmice, o tome se radi, a danas je odigrao sasvim solidno

Zlajo
17-01-2010, 00:26
Sve sanse i oba penala su na desnoj strani nase odbrane,jer Maicon ode u napad i onda mu treba pola sata da se vrati...il oce vise para il oce da ide,uglavnom u zadnje vrijeme je prosjecan
gledaj, nije on kriv nego igrač koji ostaje pokrivat njegovu poziciju dok se on pridružuje napadu. to je nažalost tako kod 4-3-3 formacije!
Šta mi i dalje nije jasno zašto to Mu forsira

dera
17-01-2010, 00:26
ma ne, nije do njega
http://inter.it/aas/partita/mc?idpartita=3801&C=tabellino&L=en#
tako misli vecina ;)

CurvaNord69
17-01-2010, 00:27
Uglavnom svi smo znali da je kvrzma fail, sta ste ocekivali promjenu poslje viola?

Grujinho
17-01-2010, 00:29
Muntari, Cordoba i Balotelli su bili najslabiji...

ajde cordoba nije naučen tamo, pa se mu može malo oprostiti...muntari nikakav...bolje da nije ni igrao....balotelli sa mislima na nekom drugom meču....

na klupi kao što ste več rekli nema kvalitete...danas je jedino cambi nešto uradio...

Quaresma loš...I onda kada neki kažu, šta če nam BAPTISTA, pa neka malo Quaresma igra na poziciji Sneijdera...MA KAKO ČE ON TAMO, GDJE MORAŠ JOŠ BRŽE RAZMIŠLJATI, KAD NI NA SVOJOJ POZICIJI NE NAPRAVI NIŠTA, AMA BAŠ NIŠTA...

Inače sam zadovoljan...mogli smo bolje ali ni bod nije loš kad igraš u gostima kod Barija...čekaju se još igrači da se vrate u pravu formu...od muntarija, cambija pa do santona...nadam se da čemo bolje odigrat protiv govana sa druge strane milana :)



JULIO danas DOBAR!

Il Mago
17-01-2010, 00:29
ma da je on jednom osto tako u napadu pa ajde nek je...al to je bilo pet puta.A on je puno bolji igrac od onog sto trenutno pokazuje,nadam se da ce bit pri sebi protiv Milana jer ovakav nam nece puno pomoci.
i da Santon je bio dobar kad je uso s obzirom na pauzu od 2,3 mjeseca :)

LiGad
17-01-2010, 00:31
nisam gledao prvo ..ali mene je maicon razocarao, o Q da ne govorim

CurvaNord69
17-01-2010, 00:34
Izgubimo li derby, milan campione.

Grujinho
17-01-2010, 00:35
dobro je sad curva...a ionako se scudetti dobivaju na malim utakmicama ;)

Zlajo
17-01-2010, 00:37
dobro je sad curva...a ionako se derbiji dobivaju na malim utakmicama ;)

misliš prvenstva valjda:confused:

Grujinho
17-01-2010, 00:37
da...pogriješio sam :/

CurvaNord69
17-01-2010, 00:38
Situacija ista ko i nakon prvog kola, al opet ce bit 4-0 :cool:
To se ja malo zahebajem, al me zabrinjavaju ove zadnje partije, stvarno nemamo sta protiv celskija trazit, jeste vidili kako danas 7 komada uvalise

ado_inter
17-01-2010, 00:41
Situacija ista ko i nakon prvog kola, al opet ce bit 4-0 :cool:
To se ja malo zahebajem, al me zabrinjavaju ove zadnje partije, stvarno nemamo sta protiv celskija trazit, jeste vidili kako danas 7 komada uvalise

kad se vrate svi u vezni red koji treba da igraju bit ce malo drugacije jer trenutno igramo previse otvoreno tako da ime dosta propuha u odbrani

Mauro7
17-01-2010, 00:43
opustite se malo :P

ej gruja ... :)
http://www.youtube.com/watch?v=D0WxApSjWUw
kako majstorski i elegenatno
čovjek je uspijevao spajat snagu, majstorije s elegancijom :)
ahhh...

LiGad
17-01-2010, 00:43
Cijeli dan na chatu pisete o tome kako nemamo sanse protiv chelsea i kako nam je forma losa ..ma to nije presudno. To su samo dvije utakmice, forma ima uticaja ali nije presudna. Moze se svasta desit ..ja stvarno vjerujem da mi to mozemo, vec odavno govorim da imam neki ludi feeling :D

Grujinho
17-01-2010, 00:45
http://www.youtube.com/watch?v=D0WxApSjWUw
kako majstorski i elegenatno
čovjek je uspijevao spajat snagu, majstorije s elegancijom :)
ahhh...


uff ne pričaj mi....pravi umjetnik sa loptom, idol naše generacije....al kakva je to smirenost pred golom....

imao je sve, od brzine, driblinga, tehnike, šuta, nosa za gol....aaaaaaaa

LiGad
17-01-2010, 00:48
opustite se malo :P

ej gruja ... :)
http://www.youtube.com/watch?v=D0WxApSjWUw
kako majstorski i elegenatno
čovjek je uspijevao spajat snagu, majstorije s elegancijom :)
ahhh...

uff ne pričaj mi....pravi umjetnik sa loptom, idol naše generacije....al kakva je to smirenost pred golom....

imao je sve, od brzine, driblinga, tehnike, šuta, nosa za gol....aaaaaaaa

odbacio nas je kao staru krpu!

Mauro7
17-01-2010, 00:49
odbacio nas je kao staru krpu!
zato mi(nekolicina nas) nismo njega ;)

CurvaNord69
17-01-2010, 00:52
uff ne pričaj mi....pravi umjetnik sa loptom, idol naše generacije....al kakva je to smirenost pred golom....

imao je sve, od brzine, driblinga, tehnike, šuta, nosa za gol....aaaaaaaa
im cumming?

Zlajo
17-01-2010, 00:56
opustite se malo :P

ej gruja ... :)
http://www.youtube.com/watch?v=D0WxApSjWUw
kako majstorski i elegenatno
čovjek je uspijevao spajat snagu, majstorije s elegancijom :)
ahhh...

koju smo onda ekipu imali :eek::Simeone, Zamorano, Djorkaeff, Pagliuca, Winter... meni možda najdraži Inter iz tih sezona 98. i 99.:cool:

LiGad
17-01-2010, 00:59
koju smo onda ekipu imali :eek::Simeone, Zamorano, Djorkaeff, Pagliuca, Winter... meni možda nadrži Inter iz tih sezona 98. i 99.:cool:

bila bi ti najdraza ona iz 64 i 65 samo da je pamtis ..:D

Il Mago
17-01-2010, 01:05
Mourinho : " Zadovoljan sam sa povratkom jer kad se gubi 2 0 u gostima kod kvalitetnog protivnika nije lako izjednaciti. Ocito je da nisam zadovoljan sto smo primili dva gola.Ono sto me nervira je da pravila ne vaze za nas.Protiv Milana nije iskljucen Gatusso a ovaj put Bonucci.Zelio bih znati iz kojeg razloga Rosetti nije pokazao crveni karton.Rosetti je uticao na rezultat jer da je Bari ostao sa 10 igraca bila bi druga utakmica ."
i fkt je bilo za crveni mada to nije nikakvo opravdanje nit se treba izvlacit sad na to al et...

hulle
17-01-2010, 01:06
nisam gledao utakmicu al dovoljno je da vidim rezultat i kazem....WTF?????

Moca93
17-01-2010, 01:16
http://www.youtube.com/watch?v=NgNbpIAsi5U&feature=player_embedded


Pregled utakmice ...

Komitski Đeneral
17-01-2010, 01:18
Ko je pazljivo gledao utakmicu od starta, vidio je da ekipa nije uspjela ono sto je u prvih dvadesetak minuta izvanredno radila - a to je presing... Nedje do polovine prvog poluvremena otprilike, momci su igrali odlican presing, nijesu pustali Bariju da razvije igru niti da se sastavi sa loptom... Sta se poslije desilo, ne znam. Znam da pojedini igraci nakon toga(odje prvenstveno mislim na Balotelija, koji btw sa ovakvim ponasanjem nece nidje dogurati) apsolutno nijesu ni pokusavali da presinguju. Jos jednom odusevio Snajder, koji je najvise trcao, presirao i borio se od svih veznih igraca,a on bi to teoretski trebao najmanje da radi(pokazao koliko je i takticki savrsen igrac)... Po meni, upravo zbog ovoga nijesmo dosli do 3 boda...

Quaresma#7
17-01-2010, 01:19
Moremo biti sretni za taj bod za šta smo pokazali. Za mene Sneijder najbolji na terenu. A najgori su bili Cordoba i Muntari i posle njih onda Q kad je ušao u igru. Ja više ne znam šta je sa Q-jem totalno je odsutan iz igre i izgubljen. Ali Santon je vrlo dobro odigrao imao je par dobrih prodora sa levog boka i pružio nam u onih 10 minuta što nam Cordoba nije mogao u celih 90 pružiti na levom boku. Po meni Kolarov nam za sada ne treba ako Santon nastavi ovako. A Balotelli mora sazreti ili ga baciti nazad u primaveru jer takav igrač nam ne treba. Malo više mora pokazati želje i igre a ne da glupi neku zvezdu i jadnika koji svi protiv njega.

hulle
17-01-2010, 01:33
Ko je pazljivo gledao utakmicu od starta, vidio je da ekipa nije uspjela ono sto je u prvih dvadesetak minuta izvanredno radila - a to je presing... Nedje do polovine prvog poluvremena otprilike, momci su igrali odlican presing, nijesu pustali Bariju da razvije igru niti da se sastavi sa loptom... Sta se poslije desilo, ne znam. Znam da pojedini igraci nakon toga(odje prvenstveno mislim na Balotelija, koji btw sa ovakvim ponasanjem nece nidje dogurati) apsolutno nijesu ni pokusavali da presinguju. Jos jednom odusevio Snajder, koji je najvise trcao, presirao i borio se od svih veznih igraca,a on bi to teoretski trebao najmanje da radi(pokazao koliko je i takticki savrsen igrac)... Po meni, upravo zbog ovoga nijesmo dosli do 3 boda...



presing je samo za africke ekipe :)

adiK
17-01-2010, 01:45
Mene je Q ocarao :D

Boris_10
17-01-2010, 02:27
Cijeli dan na chatu pisete o tome kako nemamo sanse protiv chelsea i kako nam je forma losa ..ma to nije presudno. To su samo dvije utakmice, forma ima uticaja ali nije presudna. Moze se svasta desit ..ja stvarno vjerujem da mi to mozemo, vec odavno govorim da imam neki ludi feeling :D
Vi uvjek imate neke cudne predosjecaje,ja nikada tako i sada.Nema sanse da prodjemo Chelsea.Tako sam i rekao i za Liverpool i za Manchester U. i tako sada govorim i tvrdim !

Komitski Đeneral
17-01-2010, 03:55
Hule, presing je osnova igre svih najjacih ekipa Evrope...

CurvaNord69
17-01-2010, 03:58
Zato ja govorim trebamo dovest napad olic-kuyt!

filip.sk
17-01-2010, 04:23
Gledao sam samo prvom poluvremena i cela ekipa je bila katastrofa osim Cesar.... neznam sta se to dogodilo... pa dajte ljudi nismo igralo protiv Barcelone.... maicon nista nije uradio od kad je otisao ibrahimovic, kad je bio ibra oni dvoje su bile fenomenalan tandem, a sada nista od maicon.... stvarno se radujem na to sto je pandev doa gol i to sto je vrz nego napravljen penal(ovo je dokazao kako je on vrjedan igrac, mislim na ivan)... ali jbt cela ekipa je bila za seria B...:worried::worried::worried:

LiGad
17-01-2010, 13:15
Vi uvjek imate neke cudne predosjecaje,ja nikada tako i sada.Nema sanse da prodjemo Chelsea.Tako sam i rekao i za Liverpool i za Manchester U. i tako sada govorim i tvrdim !

Ovo je prvi put da ovako nesto pisem i da imam taj osjecaj. I sam znas da su rijeci "nema sanse da prodjemo Chelesa" ono bas pretjerane. Kad se nizerazredni klubovi susretnu s Chelsea i oni nesto ocekuju, a ovaj put je u pitanju jaka ekipa, najjaca u Italiji ..mozda je Chelsea jaca ekipa od nas, sigurno jest ..ali to su dvije utakmice u kojima se svasta moze dogodit. Pa ljudi, Porto je bio prvak Evrope! :what:

PazzaInterista
17-01-2010, 13:22
Ovaj kao prvo da malo reknemo koju rijec oko balotellia ja stvarno ne znam sta on misli da je ??? Kako se ponaša ide mi na živce!! I to sigurno nije dobro za našu ekipu!!! Cordoba na lijevom beku loše!! Santon je trebao pocet izpocetka!!! Maicon isto nista posebno!! Sneijder šta reci naš sneijder najjaci!! Quaresma joj pa cojk se trudi vidi al ja neznam kolko vremena on treba da dodze u neku formu???? Malo je vec glupost da ga drzimo u klubu! Pandev hmm dobar je nije los trudi so mozda malo previse igra na solo akcije! Veza nam je u k to se zna samo sneijder je onaj pravi veznjak a oni ostali su izpred nejga napadaci a oni za njega defenzivci

Mozemo biti sigurno zadovoljni sa 2-2!!

Mauro7
17-01-2010, 13:27
Da, u finalu u posljednjih miljon godina gdje su igrali Porto i Monaco, ekipe koje svake sezone konkuriraju za naslov prvaka evrope, jedine vrijedne koje je izbacio Porto te sezone je Utd, i to zbog gola u gostima. Podatak da je te sezone bila neobična liga prvaka je što se našao Monaco u finalu.
Ja ti isto kažem da nema šase, pa se ti misli šta je pretjerano što nije, alo to je samo moje mišljenje.

Enfant Terrible
17-01-2010, 13:31
Primijetio sam iste stvari kao i Komitski Đeneral u vezi naše igre. Uz to što smo zakazali u pressingu, morali smo biti puno, puno organizovaniji, pogotovo u odrambenoj liniji, gdje smo bili katastrofalni i po mom mišljenju, to nam je uskratilo 3 boda. Situacija je bila takva da su neki igrači igrali ne prirodne pozicije u odbrani, ali grešaka je bilo previše i to ne može biti opravdanje.

PazzaInterista
17-01-2010, 13:41
Previse panicarimo u zadnoj liniji!!

Yasmin_19
17-01-2010, 14:20
quaresma mi ide na k .. dobar je igrac al covjek je 2 sezone u interu nije gola postenog dao..pandev je tu dvije tekme bolji je od njega za klasu...nezz sto ga mou forsira bolje da je sinoc nekog drugog ubacio a ne njega... vrijeme je da ide...

PazzaInterista
17-01-2010, 15:24
Ma nije fora golovi nije njegov poso gol al problem je u igri al ako nemas igre dobre nemeres ni imat golove :D

CurvaNord69
17-01-2010, 17:08
Bas se vidi da nam je falio ljevi bek
Zanetti: Moze igrat al nije ljevak.
Chivu: On je orginalno stoper (isto sto su igrali cordoba i samuel po utakmicu beka)
Santon: I on je desni bek.
Znaci ebem mu mater dajemo burdia i 5mil za baptistu a necemo 15 za kolarova, nidje veze

ivan019
17-01-2010, 17:24
a maxwella smo poklonili barci