PDA

View Full Version : Inter - Catania


Mauro7
22-10-2009, 16:34
Subota 24.10.2009. 20:45

Inter (4-3-1-2): Julio Cesar; Maicon, Lucio, Samuel, Chivu; Zanetti, Cambiasso, Stankovic; Sneijder; Eto'o, Balotelli;
Na raspolaganju: Toldo, Cordoba, Santon, Muntari, Mancini, Suazo, Milito.
Trener: Mourinho
Neće biti: Thiago Motta

Catania (4-3-2-1): Andujar; Potenza, Spolli, Silvestre, Capuano; Izco, Carboni, Delvecchio; Ricchiuti, Mascara; Morimoto.
Na raspolaganju: Campagnolo, Bellusci, Marchese, Llama, Ledesma, Martinez, Plasmati.
Trener: Atzori.
Neće biti: Barrientos, Sciacca, Alvarez

Balotelli#45
22-10-2009, 18:40
jbl ih subota uvece nikad u grad nemoze da se ide
jel ovi su pozvani ili su ovo nagadjanja?
mislim da cemo ih dobiti bez obzira ko igra jer dosta smo jaci od njih i nadam se da cemo nastaviti dobru seriju u seriji a :D

Mauro7
22-10-2009, 18:43
haha pa kad ti ideš van u 8 navečer? hahahaha
jebote svi idu od 10,11 na dalje

ivan019
22-10-2009, 18:52
pa to vanja ide od 8, on u 12 mora u krevet :sivi: a i vanja sta se bunis, da je u nedelju uvece opet ne bi gledao, morao bi da spavas zbog skole u ponedeljak hehe

malo mi je cudno sto se zna formacija 2 dana pred utakmicu

PazzaInterista
22-10-2009, 20:12
Pa vjerovatno ce bit takva formacija a naravno da mourinho to nikad ne bi prije rekao :)

Pirate_Girl4
22-10-2009, 20:26
Forza Inter! :D
Očekujemo da daju sve od sebe................ :)

dera
22-10-2009, 20:32
meni se catanjin fudbal uvijek svidjao, iako zvuci smijesno Calcio Catania lol
ono sto treba da iskoristimo jeste njihova odbrana, a imaju vrlo ubojite kontre kao mi

dao bih sansu cordobi da zaigra od prve, da samim time i odmorimo nekog od naseg stoperskog dvojca
subota nam nije nesto nikada bila sretna, bez obzira na genou, ali sta je tu je

Nera
22-10-2009, 20:46
Stvarno ova subota vecer pocinje da nerivra.. i to bas sad vratili meceve 15 minuta kasnije.. inace, mislim da Cambiasso nece biti spreman, jer je opet primio udarac gdje se ranije povrijedio. Dok Eto'o jos uvjek osjeca bolove, kao i Milito...

ivan019
22-10-2009, 21:10
ma svi su oni cuknuti negde hehe

LiGad
22-10-2009, 23:42
najvise me zanima ovaj japanac morimoto ..davno sam ga gledao i svidio mi se ..mnogo se trudi a i bry je ..
bit ce zanimljivo vidjet nase stopere protiv njega

Mauro7
22-10-2009, 23:48
najvise me zanima ovaj japanac morimoto ..davno sam ga gledao i svidio mi se ..mnogo se trudi a i bry je ..
bit ce zanimljivo vidjet nase stopere protiv njega
nije loš ali promaši i zicere taj, vjeruj mi očito ne pratiš baš uvijek al ja sažetke svih tekmi serie a gledam svako kolo i čovjek uspjeva i nemoguće promašit tu i tamo, ništa posebno
ahahaha a kad je jedan žuti bio baš dobar, imali su nakatu i to je to haahaha

Nera
23-10-2009, 00:41
Mascara, Martinez i Morimoto mogu napraviti problem bilo kojoj odbrani... Solidna je to ekipa.. Ledesma i Baiocco iza njih da pokrivaju rupe...

Mauro7
23-10-2009, 00:47
mascari samo da ne sjedne neki ludi volej, to je čovjek koji ima isključivo volej, i kad mu sjedne to su golovi ala Quagliarella, jednostavno nema ga nigdje i onda kaže u vidi mi na volej stiže boom i evo ti gola
ma čekaj jel griješim il je nama zabio jednom neki ludi gol, i to oninjegovi voleji lopta ide visoko i onda se spušta nenormalno kao da se gravitacija promijenila hahaha, jel tako da je zabio jednu golčinu toldu..ček idem potražit :D

---------- Post added at 00:47 ---------- Previous post was at 00:45 ----------

haha a evo ga
http://www.youtube.com/watch?v=UHHNvOwFHzs

Nera
23-10-2009, 00:47
Jes, onaj skoro iz auta, prije 2-3 sezone...

dera
23-10-2009, 09:23
ja se ne sjecam kako se zvao onaj njihov igrac, pomalehan celav, brz, onako - malo brzi cambiasso :D i ima bolje asist

Quaresma#7
23-10-2009, 12:51
Ma daj ljudi kakva Catania to uzimamo bez večih problema. Kakav Mascara i Martinez to kad jih naša odbrana propusti kroz šake ima da pucaju koske :D
Tu se bojimo jedne Catanie. Oderačemo jih....

Mauro7
23-10-2009, 12:52
isto je bilo kakav shevchenko on je izgorio, da vidio sam, il kakav dinamo pa su nam dva gola zabili, a sjeća li se ko kako je bilo prošle godine haha

Quaresma#7
23-10-2009, 12:57
Pa dobro šta je jedna Catania a Dinamo Kiyev. Ona prva sa Cataniom je bila početniška sreča protiv Mourinha :D Poješčemo jih.

Balotelli#45
23-10-2009, 13:51
pa to vanja ide od 8, on u 12 mora u krevet :sivi: a i vanja sta se bunis, da je u nedelju uvece opet ne bi gledao, morao bi da spavas zbog skole u ponedeljak hehe

malo mi je cudno sto se zna formacija 2 dana pred utakmicu
cuti ti molim tebe isterali i iz skole i sa fudbala :sivi: meni ces nesto da kazes :D
haha pa kad ti ideš van u 8 navečer? hahahaha
jebote svi idu od 10,11 na dalje
neidem u 8 jbt al utakmica se zavrsava negde oko pola jedanaest do tad svi izadju posle moram sam da ih trazim,a nece niko da ceka boli njih k.... za inter :D a kad izgubimo onda mi se posle i ne ide :D

hulle
23-10-2009, 13:52
Portieri: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni;

Difensori: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon;

Centrocampisti: 5 Dejan Stankovic, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 14 Patrick Vieira, 15 Rene Krhin, 30 Mancini;

Attaccanti: 9 Samuel Eto'o, 45 Mario Balotelli, 89 Marko Arnautovic.


hahahhahaha

ivan019
23-10-2009, 14:06
stavio bih u PIO da ce on dati gol ali znam da nema sanse da ga mourinho pusti u igru

ado_inter
23-10-2009, 14:11
ipak ce jos da sacuva mottu i milita mislim da je to pametno jer ce nam trebat za ligu prvaka

a i sa ovim sastavom makr tricu da im uvalimo ;)

ivan019
23-10-2009, 14:15
a jel zna neko sta je sa quaresmom?

Quaresma#7
23-10-2009, 14:16
Nema ni W.Samuela. Izgleda da čuva i Q-ja za ligu prvaka :sivi: Volio bi več jednom viditi Arnauta u igri malo. Balotelli če sigurno razturati.

ivan019
23-10-2009, 14:19
trebao ga je pozvati sad kad je imao slobodnih mesta

dera
23-10-2009, 17:36
upravo ono sto sam ocekivao od njega
mozda budemo igrali malo ofanzivnije nego inace da bi se malo odbranio od 'calcia'

---------- Post added at 17:36 ---------- Previous post was at 17:20 ----------

"Eto'o is still not at 100 percent, but he will play tomorrow."
nista nije rekao za monaca

Balotelli#45
23-10-2009, 18:46
upravo ono sto sam ocekivao od njega
mozda budemo igrali malo ofanzivnije nego inace da bi se malo odbranio od 'calcia'

---------- Post added at 17:36 ---------- Previous post was at 17:20 ----------

"Eto'o is still not at 100 percent, but he will play tomorrow."
nista nije rekao za monaca
polako ima vremena :D

mourinho
23-10-2009, 18:46
nista nije rekao za monaca

Ali je zato rekao za Milan (covjek se ne moze suzdrzati:)

Mourinho Slams Milan

Inter coach Jose Mourinho has given bitter rivals Milan the sweet and sour treatment as he launches another attack on them.

"I am happy for Milan and Leonardo. They have had a difficult season. They are doing better than us in the Champions League," the coach told a press conference.

"The win in the Bernabeu was historic, just like the loss to Zurich at the San Siro.

ivan019
23-10-2009, 19:39
pa mourinho kao obicno najmanju paznju prikazuje nasim utakmicama, bitno da se on prepucava sa milanom

Balotelli#45
23-10-2009, 19:48
ma jos nije smislio za Monaca pa nista ne govori :D ili je poslao nekog balkanca da ga lincuje pa prikriva :D

hulle
23-10-2009, 22:34
ceka da se zavrsi tekma...jer moze se nekim cudom desiti da inter ne dobije pa bi onda glupo bilo...a ovako inter pobijedi i onda ce on da se sladi

Balotelli#45
24-10-2009, 20:45
Cesar Maicon,Chivu,Lucio,Cordoba,Muntari,Zanetti,Vieira, Sneijder,Balotelli,Etoo

vrebacinter
24-10-2009, 20:51
pozz raja ima li gdje da se moze gledati tekma....ima li koji link..

Balotelli#45
24-10-2009, 21:11
http://www.bet365.com/EXTRA/Extra.aspx?ContentPath=LiveStreaming%252cStreaming&SN=&status=1

ivan019
24-10-2009, 21:35
Ja sam postao vidovit :D sneijder jos nije ni sutnuo a ja sam rekao Curvi evo gila hehe

P.S nadam se da ce sad uci arnauta umesto etoa

hulle
24-10-2009, 22:42
bravo

jehehe ti standard

ado_inter
24-10-2009, 22:42
koliko je bilo potrebno za nova 3 boda toliko su i odigrali svaka cast momci za novu pobjedu mada igra...

ivan019
24-10-2009, 22:44
po meni relativno laka utakmica i zasluzena 3 boda, IDEMO DALJE!!! :D

Balotelli#45
24-10-2009, 22:48
ma dobro je super nije losa igra dosta smo imali sansi dobri smo bili celu utakmicu zasluzena tri boda a ovako se osvaja prvenstvo na malim utakmicama
Inter 22 mi gol razliku +15
Samodoria 20 +9
Jube 15 +5
Fiore 15 +3
polako se cepimo od ostalih :D

LiGad
24-10-2009, 22:56
dobra utakmica ..nisam gledao cijelu ..ali ono sto sam vidio je bila nadmoc Intera i to je bitno protiv ovih slabijih ekipa

Quaresma#7
25-10-2009, 00:05
Opet Balotelli je glumio neku zvezdu i foliranta na teren mamu mu balavu, previše igramo "toliko koliko je potrebno za pobedu"

Mauro7
25-10-2009, 00:07
Opet Balotelli je glumio neku zvezdu i foliranta na teren mamu mu balavu
ma šta je glumio???
meni zbilja nije jasno koju si ti utakmicu gledao?
pogledaj kako se trudio, ne ozbiljno skini tekmu i pogledaj ponovo

Grujinho
25-10-2009, 00:11
previše igramo "toliko koliko je potrebno za pobedu"

zašto trošiti energiju protiv catanije i reskirat ozljede, kad nas u sljedeča dva tjedna čekaju 3 vrlo bitne utakmice...jedna od njih i u Kijevu protiv Dinama...a i igrači nisu baš svježi...sada več neko vrijeme igraju sreda-subota, a još su tu bile reprezetativne obaveze i ova silna potovanja...neka malo dišu i oni

Quaresma#7
25-10-2009, 00:11
Ma iziljava neke faulove zagradjuje se umjesto da potegne i okrene ga sa loptom on se baci na pod i leži dva minuta gore i glumi budalu. Ja neznam šta si ti Mauro gledo.

dera
25-10-2009, 00:12
molim? halo, da li se cujemo :)
ko ono bjase postigao prvi gol :D

Mauro7
25-10-2009, 00:13
ma šta glumi budalu?
pa odi ti i prolazi...možda je i bio 11erac..a u prvom poluvremenu sam vidio jedan njegov prolaz po boku al ga ruše itekako ga se boje
ozbiljno pogledaj ponovo, ili sažetke neke malo veće

Quaresma#7
25-10-2009, 00:13
Protiv jedne Catanie su mogli mali ipak više volje i želje pokazati

ivan019
25-10-2009, 00:13
haha gol je stvarno velemajstorski hehe :sivi:

Grujinho
25-10-2009, 00:14
Protiv jedne Catanie su mogli mali ipak više volje i želje pokazati


neka volju i želju pokažu na velikim utakmicama...u "malim" utakmicama, broje se samo osvojeni bodovi

Quaresma#7
25-10-2009, 00:14
Muntari ga roknu prvi evu http://www.youtube.com/watch?v=P1eLMYLaAM0

dera
25-10-2009, 00:30
ko ga je dao, mozes li ponoviti Q :)

esteban
25-10-2009, 01:34
Zanetti: Prije vjenčanja sam odradio trening


Nakon pobjede Intera u 9. kolu Serie A od 2:1 nad Cataniom izjave su dali igrač utakmice Ivan Cordoba, slavljenik Javier Zanetti, “krivac” za gol Catanije Julio Cesar i Jose Mourinho…

Cordoba: “Vjerujem da je uz mentalitet ove momčadi lakše dati svoj doprinos u svakoj prilici zahvaljujući isto tako trudu koji se ulaže tijekom tjedna. Moramo biti spremni kada nas dođe red. Danas je bilo bitno pobijediti i uspjeli smo. Ovakve utakmice ne služe da bi se zaboravile neke druge, već za povrat samopouzdanja. Balotelli? Trener je rekao ono što je rekao kako bi ga napalio. Mario je eksplozivan momak, ima svoj način, ali mora i može bolje, posjeduje velike kvalitete, kao što kaže trener - ako se dobro pripremiš tijekom tjedna lakše je svima.”

Zanetti: “Dostigao sam broj prvenstvenih nastupa Giacinta Facchettija i to je još jedan motiv ponosa za mene. Zna dobro Paula, moja supruga: prije odlaska u crkvu na vjenčanje odradio sam trening. Tri godine igram bez prestanka, ali to mi predstavlja samo zadovoljstvo. Danas smo osvojili tri važna i zaslužena boda. Prvi smo na tablici i moramo tu ostati. Bio sam blizu pogotka zahvaljujući Eto’ou, ali i bez toga sam sretan. Zajedništvo je snaga ove grupe. Danas su ponovno nedostajali važni igrači, ali oni koji su ih zamjenili bili su jednako važni. To je jako bitno.”

Julio Cesar: “Nisam taknuo Plasmatija. Na snimci koju sam pogledao nakon utakmice jasno se vidi da prekršaja nije bilo, ali on je bio lukav. Nisam ljut jer smo dobili, a mogli smo i sa više golova razlike, no nije bitno. Trener nas je u poluvremenu napomenuo da nije sve gotovo, da se utakmice koje se čine takvima uz vodstvo od 2:0 u trenutku preokrenu. Da smo primili još jedan gol bila bi to zaista velika šteta.”

Muntari: “Poslao sam loptu Samuelu, on je nije dirnuo, teren je bio malo mokar i lopta je ušla u gol. Ovaj sam gol dugo čekao. Ja se uvijek trudim za svoju momčad, to je važno. Zadovoljan sam time. Pogodak posvećujem svojoj djevojci. Za nju je. Prolazi teško razdoblje posljednjih tjedana, nije dobro. Ja želim uvijek napredovati, jer ako radiš dobronamjerne stvari u momčadi, onda se i sam možeš izraziti bolje. Mi vezni igrači uvijek nastojimo pomoći napadačima igrajući bliže njima. Ovaj sam tjedan pokušavao trenirati najbolje što mogu i zadovoljan sam.”

Mourinho: “Zadovoljan sam igrom u prvom i zalaganjem u drugom poluvremenu. Nakon utakmice u Ligi prvaka nikada nije lako izaći na teren, napravili smo četiri promjene u odnosu na utakmicu s Dynamo Kievom. Večerašnja je utakmica mogla biti drugačija, lakša, sjetimo se samo grede Vieire i još akcija koje smo stvorili. Nakon njihovog gola smo bili pod pritiskom i to je utakmicu držalo u neizvjesnosti do kraja.
Ivan je bio spreman za igru, odlučio sam odmoriti Samuela isto kao i Stankovića, jer Vieira prolazi razdoblje u kojem je vrlo siguran u svoju igru. Možda ćemo protiv Palerma opet promjeniti dvije-tri stvari, ali vidit ćemo.
Balotelli? Bio je bolji večeras od pokazanog na treninzima, ali zadovoljan sam momčadi i tri boda. Kako je Mario regirao na moje izjave? Nije reagirao. Chivu je odličan, fizički je spreman, u posljednjih mi se nekoliko utakmica strašno svidio. U obrani odličan, a daje doprinos i u napadačkim akcijama. Vieira radi jako dobro, nije ozljeđen, nije brz, ali dobro iskorištava svoje prigode. U ovom je trenutku velika opcija za nas. Sneijder bi trebao dati malo više u obrani? Ja želim da igra kako igra i da se ne zamara ostalim. Želim to jer diktira napad momčadi, sve radi besprijekorno, dodaje i sve ostalo.”

Quaresma#7
25-10-2009, 12:59
ko ga je dao, mozes li ponoviti Q :)
Muntari ga je dao jesi čorav. Njemu su pripisali gol opšto je eto nije dodirnuo ako to misliš.

dera
25-10-2009, 13:08
cesar opet pravi kardinalne greske, opustio mi se malo
ispadaju mu onakve lopte cesto, a sto je jos gore, kakav penal napravi

Guro
25-10-2009, 13:21
ma šta je glumio???
meni zbilja nije jasno koju si ti utakmicu gledao?
pogledaj kako se trudio, ne ozbiljno skini tekmu i pogledaj ponovo

evo ja gledao citavu tekmu i mogu ti reci da odavno nisam vidio losijeg balotelija...sad ako se ne slazes samnom i sa nekim drugim to ne znaci da nismo gledali isto ;)

---------- Post added at 12:21 ---------- Previous post was at 12:20 ----------

cesar opet pravi kardinalne greske, opustio mi se malo
ispadaju mu onakve lopte cesto, a sto je jos gore, kakav penal napravi


Cesar je izjavio da nije napravio penal...a znajuci njega ne vjerujem da ima razloga da nesto sad glumi i daje takve izjave...

---------- Post added at 12:21 ---------- Previous post was at 12:21 ----------

naravno...onakve greske ne smiju da se dogadjaju

Mauro7
25-10-2009, 13:26
Balotelli ocjena 7
profesor Mou se uvijek buni, Mario trpi(ili glumi) i žvače gorko, onda ide na teren motiviran da bi ušutkao svojeg mentora. I uspijeva.
Otkriva se s voljom i inteligencijom, širi se na bok da bi kreirao prostor i da bi asistirao.
Kad izgubi loptu, jedan je od prvih koji započinje obrambenu fazu.
Na travnjaku, očito ne razmišlja o Bentleyu i na Spidere kolega, ima želju za igrom, i to dobru.

a pohvalio ga je nakon utakmice Mourinho, gledao sam intervju na TV.

ivan019
25-10-2009, 13:45
Baloteli je u zadnje vreme konstantan i napredak je ocigledan, ne govorim samo o golovima i asistencijama nego i o njegovom trudu i motivaciji. Prilicno me je iznenadio kako je dobro iskoristio povredu MIllita

Guro
25-10-2009, 15:48
ja se slazem da je Mario odlican...i bilo bi mnogo bolje da je igrao protiv Dinama....ali sinoc makar mene nije odusevio..krenuo je dobro bio..ali posle nista...meni je makar bio neprimjetan na terenu

Quaresma#7
25-10-2009, 17:14
Samo da malo manje glumi frajera i neku zvezdu bio bi još bolji