PDA

View Full Version : Ivan


dera
31-07-2009, 21:33
Ovo se do sada jos nije dogodilo, ali posto sam ja dobre volje, odlucio sam ispostovati njegovu zelju i dati svima sansu da glasaju.

Da li se treba ispricati Komitskom, sto automatski znaci da li treba biti banovan ili ne.

Glasanje traje do sutra, do kada mu istici novi ban.

Moca93
31-07-2009, 21:35
glupo si formulisao pitanje....bolje dal treba biti banovan ili ne...ovako ja kazem,NE,i ono ispadne da mi se Komitski zameri,a sto da se ne izvini...il tako....npr.ja ne zelim da ode sa foruma,a to za izvinjenje njegova stvar,tako da daj formulisi ovo bolje...

dera
31-07-2009, 21:36
bolje se ti uputi malo bolje, on je rekao da se nece ispricati i da automatski ako izglasate da se treba ispricati, napustiti ce forum

Moca93
31-07-2009, 21:38
a...jaooooo kako nemozete da se lepo dogovorite.....c..c..c.. al zar nije on rekao "jebe mi se za djenerala" ako se samo o tome prica,to i nije uvreda...on je samo hteo da kaze da ga bas briga za njega,samo na ruzniji nacin....:D il ima jos nesto...

Grujinho
31-07-2009, 21:40
jooj, kakve mi probleme imamo na forumu :D

---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 21:39 ----------

iako ja mislim, da niko od ove dvojice nebi smeo da napusti forum, a isto tako mislim da ivance nebi trebao biti banovan...

neznam kakve su probleme imali tako da...

Enfant Terrible
31-07-2009, 21:43
Ivanovo izvinjenje sam uvažio, ali i dalje stojim pri svom stavu da se treba izvinuti Komitskom Đeneralu. Ako su razmirice privatne, tako ih i treba riješiti, ali Ivanovom ne popularnom izjavom to je direktno postala stvar foruma, odnosno nas koji se brinemo da za zdrav duh i red ovdje.

Dakle, stvar je jednostavna i pravedna, riješiće se demokratijom na zahtjev.

Moca93
31-07-2009, 21:43
Jel glasanje javno il ne :D

Ovako...svi znate vec unapred sta sam glasao....samo cu reci da nevredi izgubiti jednog redovnog i zanimljivog clana,koji sa jos nekoliko nas popravlja i drzi pozitivno raspolozenje na forumu. radi jednog neredovnog clana...curva nam je otisao i oseca se njegov nedostatak,ako bi izgubili i ivana....nebi to vise bilo to....ovako cuvajmo ih..... (to se racuna i za mene :D)

PRAVDA ZA IVANA :sivi::sivi:

Grujinho
31-07-2009, 21:46
Zlatan političar :D

Ja sam glasovao za NE, jer ne želim da Ivan napusti forum, ali i ja mislim da se treba izviniti Đjeneralu

dera
31-07-2009, 21:48
jao grujinho dragi :D

Moca93
31-07-2009, 21:50
ete vam i moj gore post...bilo malo edita,pa reko aj ako neko nije primetio da vas uputim:D

dera
31-07-2009, 21:50
ja sam mu rekao da ce sutra imati zadnju sansu, da se isprica ako bude vise sa DA, tako da ste trebali realno glasati na pitanje, a ne na ban

Moca93
31-07-2009, 21:52
Dera neutici na glasace... sad je predizborna tisina,nema vise uticanja

dera
31-07-2009, 21:53
tisina mali, hoces u samnicu :D

Moca93
31-07-2009, 21:54
c...c..c...kakve pretnje a ja se samo borim za pravdu:D

Pirate_Girl4
31-07-2009, 22:01
Heh, valjda je odluka administratorova o tome ko ide, a ko ostaje, admin je glavni :D Šta god bude, poštovat ćemo Vašu odluku, gospodine Dera. :cool:
Ali, zašto da se izvinjava, ipak, u pitanju je ponos... Ne mora ako ne želi, ali nek bude spreman na moguće posljedice.

BamBi
31-07-2009, 22:11
ja najradije nebi ni glasovao, zato jer nemamo mi šta glasat dali da se on ispriča ili ne. To je stvar osobne kulture . To se uči doma dok smo mali :P

dera
31-07-2009, 22:15
Mrsko mi traziti Samire :)
Lijep post Girl :P

---------- Post added at 22:12 ---------- Previous post was at 22:12 ----------

ja najradije nebi ni glasovao, zato jer nemamo mi šta glasat dali da se on ispriča ili ne. To je stvar osobne kulture . To se uči doma dok smo mali :P
kazem ti, ne bih stavljao da to nije bila njegova izrazita zelja

---------- Post added at 22:15 ---------- Previous post was at 22:12 ----------

evo ga, i hej, ivan se treba i neri ispricati :D
http://www.beneamata.com/showpost.php?p=31508&postcount=261

BamBi
31-07-2009, 22:17
ja sam stavio da se treba ispričat tj da se pomire i da nastavimo dalje normalno . I to je jedini pravi odgovor :P

Ali nisam glasovao da se treba banat ivan ili bilo ko drugi , i protiv toga sam

Culé
31-07-2009, 22:18
evo ga, i hej, ivan se treba i neri ispricati :D
http://www.beneamata.com/showpost.php?p=31508&postcount=261

Zbog "ma jebi se"? Normalna reakcija na "Ima Đeneral jedne dobre velike merdevine, pa ce ti ih on dati, da mu jednom konacno za svagda vise sidjesh s kurca...".

Ako je samo ovo razlog, ja bih prije banovao ovog drugog. Poštujem ako se ne želi izviniti.

dera
31-07-2009, 22:19
ja sam stavio da se treba ispričat tj da se pomire i da nastavimo dalje normalno . I to je jedini pravi odgovor :P

Ali nisam glasovao da se treba banat ivan ili bilo ko drugi , i protiv toga sam

napokon kvalitetan glas, vidi se da si upucen u domekratiju, a ne gruji i moca, pitanje da li se treba ispricati a oni preko veza NE - govore da se ne treba banovati :D

---------- Post added at 22:19 ---------- Previous post was at 22:18 ----------

Zbog "ma jebi se"? Normalna reakcija na "Ima Đeneral jedne dobre velike merdevine, pa ce ti ih on dati, da mu jednom konacno za svagda vise sidjesh s kurca...".

Ako je samo ovo razlog, ja bih prije banovao ovog drugog. Poštujem ako se ne želi izviniti.
ima post prije toga, gdje je ivan ustvari zapoceo svadju rekavsi "kurac mi puca za dzeneralom"

Culé
31-07-2009, 22:20
Skini čovjeku ban, a oni nek' te privatne razmjerice rješavaju preko PP.

dera
31-07-2009, 22:22
ako si procitao pravila, na forumu, zabranjena je bilo kakva psovka drugom clanu
da je slao na PM to me ne bi bilo briga

Culé
31-07-2009, 22:24
Ma ok... prvi mu je put. Neće više.

Huska
31-07-2009, 22:52
drug mi je i sve to pricao sam sa njim o ovome i meni je rekao da se nece izvinut i to je njegovo u to se ne treba mijesat.... a sto se mene tice ja sam glasao za DA jer smatram da je ipak to malo pregrubo bilo sto je rekao generalu i sigurno zasluzuje izvinjenje.... al opet nebi volio da nam ivek ode sa foruma momak je tu svakodnevno i sad zbog jedne svadje da gubimo jednog od aktivnijih clanova... ako nece da se izvine nemora lijepo nek se svi koji ne zele da pricaju sa ivanom i ivan sa njima stave na ignore i to je to problem rijesen

Mauro7
31-07-2009, 22:59
te priče što je i piratka rekla regularni manje regularni su sranje, svaki član bio manje ili više aktivan ne znači da zaslužuje sukladno tome manje ili više poštovanja...onaj koji treba da kaže da li se ivan treba izviniti je đeneral jer je j..se bilo upućeno njemu!
simple as that, pa neka to riješe i privatno ako smatraju da treba, a pravila foruma su drugo o kojima određuju administratori i moderatori koji ako smatraju da su prekršena neka pravila odmah reaguju i to je njihova stvar onda

Huska
31-07-2009, 23:10
drug mi je i sve to pricao sam sa njim o ovome i meni je rekao da se nece izvinut i to je njegovo u to se ne treba mijesat.... a sto se mene tice ja sam glasao za DA jer smatram da je ipak to malo pregrubo bilo sto je rekao generalu i sigurno zasluzuje izvinjenje.... al opet nebi volio da nam ivek ode sa foruma momak je tu svakodnevno i sad zbog jedne svadje da gubimo jednog od aktivnijih clanova... ako nece da se izvine nemora lijepo nek se svi koji ne zele da pricaju sa ivanom i ivan sa njima stave na ignore i to je to problem rijesen

eto ako moze ja povlacim svoj glas i glasam za NE jer nisam znao da ce ivek dobit trajni ban ako se uzglasa za DA ako nemoze onda niste nimalo fer :D

Komitski Đeneral
31-07-2009, 23:30
Doticnom clanu je vec 2 puta sa moje strane skrenuto da me zaobilazi, da me ne kvota i da mi se ne obraca. Od mene je ignorisan vec duze vremena, ali njegova (ne)inteligencija mu ne dozvoljava da ucini isto.

Bilo kako bilo, NE trazim nikakvo izvinjenje, niti bi mi ono predstavljalo neku vrstu satisfakcije pogotovo kad potice od ljudi koji pate od sindroma "Komplex A1N1H1"..


I na kraju, moj glas ide da se doticnom skine ban, i da se vrati na forum...

Hvala...

dera
31-07-2009, 23:34
Sta reci, ovakav odgovor je i ocekivan od Komitskog, svaka cast.

Ako Nera trazi, ban mozemo produziti dok se i njemu ne izvine.

Bilo kako bilo, 2 dana su bila i vise nego dovoljna nadam se da vise ne ponavlja iste stvari.

Ban je skinut i tema zakljucana, iako bez KG mozda ne bi dobro prosao.

hulle
01-08-2009, 02:45
ja cu glasati za onog ko mi ponudi vise love haha