PDA

View Full Version : Chuck Norris čuva hrvatsku pekarnicu


Mauro7
18-05-2009, 11:39
Chuck Norris: Čuvam hrvatsku pekarnicu i ponosim se time!

http://jutarnji.hr/ephresources/images/2009/05/13/cak.wide.1.jpg
Američki glumac i majstor borilačkih vještina Chuck Norris, na svojoj je web stranici objavio kako mu posljednjih dana sa svih strana stižu informacije o pekarnici u Hrvatskoj koja koristi njegovu fotografiju kao zaštitu od provalnika.

- Pod mojom fotografijom stoji natpis: "Ova trgovina je pod zaštitom Chucka Norrisa", piše 'Teksaški rendžer' u svojoj novoj kolumni.

- Vrlo sam počašćen što pomažem smanjenju kriminala bilo gdje u svijetu, makar i fotografijom. (Svi bi mi voljeli da je to tako lako!) No volio bih zaštititi buduće naraštaje Sjedinjenih Država, a ne samo kolače - nastavlja Norris koji je u ožujku objavio kako bi se kandidirao za predsjednika Teksasa kada bi se ova savezna država odvojila od SAD-a.

Brojni svjetski mediji, od britanskih do južnoafričkih, nedavno su se raspisali o pekarnici u Splitu koja je u više navrata bila opljačkana. Prema njima, vlasnik je odlučio na ulaz postaviti Norrisovu sliku i natpis "Ovaj lokal je pod zaštitom Chucka Norrisa", kako bi odvratio provalnike. Bila je to naravno šala, međutim, djelatnici pekarnice tvrde da se potez pokazao uspješnim. "Otkako je poruka obješena u izlog nikome nije palo napamet dirati pekarnicu, a prije su je pljačkali barem jednom tjedno. Čini se da lopovi toliko poštuju Chucka, da su nas ostavili na miru", izjavila je za britanske medije asistentica prodaje pekarnice.

http://jutarnji.hr/EPHResources/Images/2009/05/13/chuck.jpg
Chuck svoju kolumnu nastavlja statistikama koje trebaju pojasniti zašto se zalaže za neovisnost Teksasa, a pokazuju zapadanje SAD-a u svojevrsnu moralnu krizu i razotkrivaju zapreke s kojima se suočavaju Amerikanci od djetinjstva do tinejdžerske dobi.

- U 2007. na stranicama MySpacea bilo je više od 29.000 registriranih seksualnih prijestupnika. Broj tinejdžerskih trudnoća u SAD-u najveći je u razvijenim državama (četverostruko veći nego u Europskoj Uniji). Svaki dan više od 6000 učenika ispadne iz oko 94.000 javnih škola. Dvadeset i pet posto djece je pretilo, a da roditelji toga nisu ni svjesni. Trideset posto roditelja tvrdi da im pomaganje djeci u duhovnom životu predstavlja veliki izazov. Maloljetnički kriminal porastao je 48 posto u posljednjih 11 godina. (Izbrojao sam najmanje 14 smrtonosnih pucnjava u obrazovnim institucijama od 2000. u kojima je poginulo najmanje 60 ljudi, a deseci su ranjeni). FBI procjenjuje da se danas u SAD-u trguje s više od 100.000 djece u dobi između 9 i 19 godina - piše Norris. (njd)

ivan019
18-05-2009, 11:42
Pametan neki covek ovaj Chuck Norris :D

Balotelli#45
18-05-2009, 13:07
pa najbolji covek i najpametniji u svetu :D ali posle bate zivojinovica :D

CurvaNord69
18-05-2009, 13:15
pa najbolji covek i najpametniji u svetu :D ali posle bate zivojinovica :D
:sivi::sivi::sivi:

dera
18-05-2009, 16:10
ja sam do sada mislio da je taja BATA onaj Zika, al to je onaj nedeljkovic :P

sto se tice chucka, svaka mu cast

CurvaNord69
19-05-2009, 13:01
Ma i u nas vamo u siptara u pekaru treba :sivi: