PDA

View Full Version : Inter v Napoli


dera
19-10-2014, 09:19
Nedelja, 20:45h
http://www.nerazzurriworld.com/user/SerieA/INTER%20VS%20NAPOLI.png
http://www.101greatgoals.com/wp-content/uploads/2013/12/Napoli-vs-Inter-Milan2.jpg

hulle
19-10-2014, 10:39
Mazza vs Rafa.....

Sudar divova :D

---------- Post added at 10:39 ---------- Previous post was at 10:39 ----------

Da igra Pandev bila bi dvica ko kuca...

Biscione
19-10-2014, 10:54
Vidi ovog dere, ne može on a da ne stavi sliku svog ljubimca :D. Ne znam šta da mislim o večerašnjoj utakmici, ne znam za koga bi ni navijao. Mislim da ću ipak za nas, jer čak i ako izgubimo vjerujem da će onaj hajvan i dalje ostati na klupi da nas uništaje tako nam ne preostaje ništa drugo nego da se nadamo iznenađenju i našoj pobjedi. Srce me boli kada vidim kako smo ove sezone (zbog loše igre konkurenata Milana, Napolija i Firence) mogli bez problema sada držati tu 3. poziciju a mi se mučimo na sredini tabele zbog ovog hajvana :mad:. Za ovo mora krivično odgovarat mamicu mu jebem :mad:.

Sile87
19-10-2014, 13:53
S obzirom na kakvom nivou igra nasa odbrana,a kakve igrace u napadu ima Napoli da ne nabrajam i koliko brze,mislim da nema sanse da ovde uzmemo 3 boda.

Biscione
19-10-2014, 15:06
S obzirom na kakvom nivou igra nasa odbrana,a kakve igrace u napadu ima Napoli da ne nabrajam i koliko brze,mislim da nema sanse da ovde uzmemo 3 boda.
Imal barem šanse da nakon poraza ostanemo bez trenera? Ili smo beznadežan slučaj

Sile87
19-10-2014, 15:35
Iskreno se nadam da cemo ostati bez trenera posle vecerasnje utakmice,sto znaci da veceras navijam za Napoli iz sve snage jer mislim da ce posle 3 vezana poraza u ligi od koja 2 kod kuce Mazza definitivno dobiti nogu.Tohir prisustvuje vecerasnjoj utakmici i jos jedan poraz bi mu definitivno otvorio oci,bar mislim,al ajd da vidimo.

ajdin
19-10-2014, 17:05
uzimamo vo 2 1 uz mazzinu konstataciju napadamo titulu nakon susreta za sky sports :D

dera
19-10-2014, 18:11
Hoćemo se i usrečiti ako ode, a dođe Moyes.

---------- Post added at 18:11 ---------- Previous post was at 18:09 ----------

Primavera dobila bilanere 4-1. Stefano Vecchi ove sezone na fenomenalan nacin predvodi nas Primavera tim,skor nasih momaka je: 6-0-0 26:3. Puscas dominira kao strelac i do sada je postigao 13 golova.

Sile87
19-10-2014, 20:01
It’s time to play the 7th fixture of this years season of Serie A when Napoli come and visit Inter at Giuseppe Meazza in San Siro with kick off at 20:45 (CET). Walter Mazzarri and Rafa Benitez both have to win the game to satisfy their fans and start aiming higher up in the table and Mazzarri and Benitez will start with following teams:

INTER (3-5-2):*Handanovic; Ranocchia, Vidic, Juan Jesus; Nagatomo, Hernanes, Medel, Kovacic, Dodň; Palacio, Icardi. Coach: Mazzarri.

NAPOLI (4-2-3-1):*Rafael; Britos, Albiol, Koulibaly, Zuniga; Inler, David Lopez; Callejon, Hamsik, Insigne; Higuain. Coach: Benitez.


Hahaha,Nagatomo u prvoj,ahahahahahahaha,ahahahahaha,boranija teska,a u napadu Palasio-aka-MRTAV KONJ.

dera
19-10-2014, 20:12
Nikad ne znaš kad će Rodrigola otćepiti. Ako ne fasujemo crveni imamo šanse.

verma_interista
19-10-2014, 20:23
Nisam optimistican, Napoli je jak k'o beton!

dera
19-10-2014, 20:43
Ko nema Arenu, evo fin stream:
http://goatd.net/91768/watch-inter-vs-napoli

hulle
19-10-2014, 20:44
Sta bolan jak...pa Rafa im je trener :D

dera
19-10-2014, 21:33
Može se gledati, napokon :D.

hulle
19-10-2014, 21:36
Moze se svaka gledat s mukom popola....

Napoli igra na 0-0...mi drzimo loptu ali nemamo zavrsicu....Hernanes spuco stativu i to je to za 45min.

dera
19-10-2014, 22:36
Koja životinja je ovaj Callejon, bem ti naš napad, bolje bi igrali Puscas i Bonazzoli. Zabijaju svi osim napadača. Hernanes je one kritičare ušutio. Ne vidim zašto je Vidić bolji od Campagnara ili Andreollija.

hulle
19-10-2014, 22:40
2-2

Napoli je dosao po X i ispunili su cilj.

A i Mazza moze biti prezadovoljan s rezultatom....izmjene nema smisla ni komentarisati....

2-2 rezultat koji oba trenera ostavlja na njihovim pozicijama

Biscione
19-10-2014, 22:43
Loša utakmica dvije loše ekipe, oba trenera došla ovdje na X. Toliko o Mazzarijevim ambicijama da se domogne CL. Najgori mogući rezultat za navijača Intera, s porazom bih barem koliko-toliko zadovoljan večeras legao spavat jer bih se nadao da će me ujutro dočekat vijest da smo smijenili ovog konjinu što nam uzima milione za ništa.

Sile87
20-10-2014, 12:43
Znao sam da ce biti ovako posle meca,nemogu verovati kakva euforija Tohira,Ausilia i ostatka kluba,kao da smo jubea tukli 3:0 a ne odigrali 2:2 sa Napolijem koji je u ocajnoj formi ko i mi i to smo izjednacili u nadoknadi vremena,ma smejurija.Nije mi jasno sta Vidic treba uraditi kako bi Andreoli konacno dobio prednost,sto se Mbayea tice momak je delovao potpuno konfuzno i smuseno,uputio nekoliko losih centar suteva,vise sam se od njega nadao.I dok se nasi tako zadovoljavaju jednim bodom,bilan sa Inzagijem polako ide gore i ostvaruje pobede,Lazio se takodje polako vraca i bice vrlo tesko parirati im kad navuku formu,dok mi konstantno igramo promenjlivo ali vise lose nego dobro,mada jasno je kao dan da se nasi zadovoljavaju sa Ligom Uefa i to je veliki problem.Ako i posle ove sezone ne izborimo LP bicemo u velikim govnima.