PDA

View Full Version : Fiorentina v Inter


dera
14-02-2014, 19:30
Subota, 20:45h

Golmani: 1 Samir Handanovic, 30 Juan Pablo Carrizo, 12 Luca Castellazzi;

Odbrana: 2 Jonathan, 4 Javier Zanetti, 5 Juan Jesus, 6 Marco Andreolli, 14 Hugo Campagnaro, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 33 Danilo D'Ambrosio, 35 Rolando, 55 Yuto Nagatomo;

Veznjaci: 13 Fredy Guarin, 16 Gaby Mudingayi, 17 Zdravko Kuzmanovic, 19 Esteban Cambiasso, 21 Saphir Taider, 88 Hernanes;

Napadači: 8 Rodrigo Palacio, 9 Mauro Icardi, 20 Ruben Botta, 22 Diego Milito.

Biscione
14-02-2014, 20:53
Đe je Kova? Đe je Ricky?

dera
14-02-2014, 21:19
Mislim da su povrijeđeni, ili su se tek oporavili..

Huska
14-02-2014, 23:41
Hajvan ce opet izgleda krenuti sa Militom i Palaciom naprijed...

emperor
15-02-2014, 00:12
Hajvan ce opet izgleda krenuti sa Militom i Palaciom naprijed...

I Kuzmanovicem.

dera
15-02-2014, 14:14
Mazzari danas:Nemam igrace u sredini terena da bi mogao igrati odbranu sa 4 igraca.

:omaj:

Quaresma#7
15-02-2014, 14:25
Pa to covek prosto nemoze da poveruje..... ja neznam dali da se smejem ili place pored takvog trenera.

Defanzivaca i CM-ja u timu na izvoz od sposobnih do najsakatijih pa da onda nemoze sastaviti neku formaciju sa 4 pozadi.... pa taj covek je za ubiti.

Ja nemogu docekati kad ce on odkaz da dobije jer ocito taj covek pojma nema sta radi i ocito zna samo sa jednom formacijom igrati.

hulle
15-02-2014, 15:23
@biscione

Ricky je povrijedjen a Kova uvrijedjen :D

dera
15-02-2014, 17:09
Mazzarri najavio istu postavu kao i protiv Sassuola.

Sile87
15-02-2014, 18:37
Ista postava kao u prosloj tekmi,nema sta,vidi se zasto smo doveli Ambrosia,dobice priliku al izgleda kao i protiv Sasuola.Kako je lik corav i tvrdoglav,prosto neverovatno.

dera
15-02-2014, 19:26
Ne želi ga bacati u vatru, želi ga postepeno uvoditi u tim. Mislim da mi nemamo roster za to ali..

vejza00
15-02-2014, 20:52
hajmo fiorentina po pobjedu, nadam se veceras gazenju intera od 4:0, jebo mu kuzmanovic sve njegovo najmilije

Biscione
15-02-2014, 21:19
Mazzari danas:Nemam igrace u sredini terena da bi mogao igrati odbranu sa 4 igraca.

:omaj:
Jebo mu ja mater glupu i bezobraznu, kako ga nije stid takve gluposti valjat. Pa ako igdje ima igrača onda ima u sredini terena: Hernanes, Ricky, Guaro, Kovačić, Cambiasso, Taider pa od tih igrača možeš složit formaciju koju poželiš. Ajd ja bih razumio da je rekao da nema krilne napadače za formaciju sa 3 u napadu ali da nema igrače u veznom redu :crazy:. Pa Mazzari konju ti nemaš odbrambene igrače za formaciju sa 3 u odbrani, to svi valjda vide osim tebe moronu jedan.

dera
15-02-2014, 21:29
Potvrđeno, ista formacija, ista postava. Arena4 prenosi.

Biscione
15-02-2014, 21:36
Imal kakav link za Arenu 4?
Edit: Ev ja našo:
http://netsportchannel.blogspot.com/2013/09/veetle1.html

Greg89
15-02-2014, 22:16
Sve sve,al milito nije vise ni m od starog,bruka se samo(izvini dera :D )

adointer
15-02-2014, 22:36
ne mogu da prepoznam, jesmo li mi se popravbili ili je Firenza toliko losa?? :D

militoooo pa Ciro bi te iz Slobode otjero, izadji sam, molim teeee......

dera
15-02-2014, 22:37
Sve sve, Kovačić ispred Kuzmanovića nikada :P. Kako frajer uze onu loptu i pokrenu kontru.

Sile87
15-02-2014, 22:39
Kad sve saberes i oduzmes,nije lose za prvo poluvreme...

dera
15-02-2014, 22:40
Sile, skroman si mi, a kada treba pljuvati za neriješen rezultat ima se šta napisati. Ubili smo ih prvo poluvrijeme.

Biscione
15-02-2014, 22:42
Milito je sve zajebo, definitivno ne zaslužuje da uzima mjesto Icardiju. Uvjeren sam da Icardi ne bi bio gori (čak štaviše bio bi bolji sigurno) a osim toga bi napredovao i razvijao se.

Inače, veoma sam pozitivno iznenađen. Pa bili smo daleko bolji, a Fiorentina nam nije mogla ni prismrdit. Jbt nevjerovatno da je Mazzari mogao nadmudriti onakvog stručnjaka kao što je Montella, sigurno mu se posrećilo. Ajd abd da bude sreće pa da uzmemo 3 boda iz ovako važnog derbija.

adointer
15-02-2014, 22:43
Sile, skroman si mi, a kada treba pljuvati za neriješen rezultat ima se šta napisati. Ubili smo ih prvo poluvrijeme.

steta sto ne vodimo vise razlike...al et, ako ovako nastavimo, dobit cemo napokon jednu jacu ekipu... :crazzy:

dera
15-02-2014, 23:41
Ma kakav Montella, igre nigdje, mi im prepustimo da igraju svoju igru kada imaju posjed, ništa, kada imaju kontru nemaju nikakav plan.

---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 21:44 ----------

Bolji smo bili ali nam je bila potrebna zaslužena sudijska pomoć da bismo osvojili 3 boda. Kada ne daju penale, bar i nama jednom da kao djubrentusu puste gol iz ofsajda.

Samuel, Rolando i Juan, beton tandem, ne vidim potrebu za Vidićem.

hulle
15-02-2014, 23:46
Nevjerovatno.

Pobjeda u gostima :d :d :d :d :d :d :d :d :d

vejza00
16-02-2014, 00:00
vidi se veceras da nam je hernanes stvarno trebao, kako je bolje sve to bilo na centru, jos samo da se vrati cambiasso umjesto ovog hadalja kuzmanovica, jeste lik uzeo onu loptu kod gola, al ja beskorisnijeg igraca nisam vidio jos od onog vivesa sto je nekad igrao

Biscione
16-02-2014, 00:04
Pobjeda i to zaslužena pobjeda, čak smo zaslužili i znatno uvjerljivije. Prezadovoljan sam, a pogotovo mi je drago što je Icardi zabio pobjednički gol, mali stvarno ima pobjednički mentalitet i osjećaj rasnog strijelca. Wenger, Simeone ili neki sličan trener koji zna s mladima bi od njega za 1-2 godine napravio superzvijezdu od 20-30 mil. a Mazzari će i dalje nastavit forsirat Milita koji će na ljeto ionako napustit klub. Hernanes je bio razlog zašto sam gledao utakmici i iako još nije u punoj formi ali se vidi da je vrhunska klasa i za 2-3 utakmice dok se navikne na novu sredinu će radit čuda uvjeren sam u to, i Guaro se odlično s njim slaže. Čak su i bekovi (prije svega Naga ali i Johnny) bili dobri. Loš jedino Milito i Handa ali ovom drugom možemo halalit.

Sile87
16-02-2014, 00:07
Pa sta da kazem dera,jeste bili smo bolji to stoji,ali moras uzeti u obzir da njima nije igrao glavni igrac na sredini i organizator Borha Valero,takodje im u napadu nije igrao glavni igrac Rossi,a Gomez je tek poceo da igra,Kvadrado se povredio i motao napolje a bio je daleko najbolji njihov igrac(top klasa je).Takodje se mora uzeti u obzir da nam je priznat gol iz cistog ofsajda pa mozemo reci da smo vrlo srecno dosli do bodova.Imali smo nekoliko lepih prilika da damo gol ali uvek fali taj zavrsni pas.Handanoviva bih lagano prodao za odgovarajucu sumu,smesno je reagovao i to mu nije prvi ozbiljan kiks jer ih je imao vec nekoliko u dlsadasnjem delu sezone.

vejza00
16-02-2014, 00:07
Pobjeda i to zaslužena pobjeda, čak smo zaslužili i znatno uvjerljivije. Prezadovoljan sam, a pogotovo mi je drago što je Icardi zabio pobjednički gol, mali stvarno ima pobjednički mentalitet i osjećaj rasnog strijelca. Wenger, Simeone ili neki sličan trener koji zna s mladima bi od njega za 1-2 godine napravio superzvijezdu od 20-30 mil. a Mazzari će i dalje nastavit forsirat Milita koji će na ljeto ionako napustit klub. Hernanes je bio razlog zašto sam gledao utakmici i iako još nije u punoj formi ali se vidi da je vrhunska klasa i za 2-3 utakmice dok se navikne na novu sredinu će radit čuda uvjeren sam u to, i Guaro se odlično s njim slaže. Čak su i bekovi (prije svega Naga ali i Johnny) bili dobri. Loš jedino Milito i Handa ali ovom drugom možemo halalit.

al ovom prvom nikako :D

Shaqiri
16-02-2014, 00:09
Hernanes znaci, zna covjek stati na loptu i povuc...

Guarin sto je defanzivniji to je bolji, on treba u napadu iz drugog plana kao veceras asistencija.

Icardi umjesto milita od prve, cambi umjesto kuzme i to je najbolje od ovog sto imamo pod ovom formacijom.

dera
16-02-2014, 00:11
Nevjerovatno, vi očekujete od Milita da igra poput Suareza. Handa je bio malo pogubljen početkom drugog poluvremena, nakon primljenog gola odmah je uslijedio još jedan ubacak koji nije odbranio a lopta je mogla umalo završiti opet u mreži, ali je prvo poluvrijeme bio strašan. Nagatomo je meni bio loš, osim one asistencije za ofsajdaša :D.

Sile87
16-02-2014, 00:12
Neznam po cemu je Biscione Dzonatan bio dobar,on je krilni igrac i da bi dobio prolaznu ocenu,morao je napraviti neki dobar prodor po strani,uputiti neki koristan centarsut a ja bas nisam primetio da je on nesto od toga uradio.

Biscione
16-02-2014, 00:16
Odbrana je bila dosta dobra, a čini se da je tome uzrok Samuel. Kad ima jedan tako iskusan stoper koji dobro igra onda i ostala dvojica su mnogo sigurnija. Ako odbrana bude nastavila u ovakvom stilu mi bi mogli nagurat 4-5 uzastopnih pobjeda. Sjetite se početka sezone, tada je Campagnaro bio doktor i čitava odbrana je bila beton i mi smo sve pobjeđivali dok se Campa nije povrijedio. Sada imamo Samuela, jest da nisam siguran da li će Samuel moći u kontinuitetu dobro igrati ali ako uspije ja sam siguran da će čitav tim proigrat pogotovo što sad imamo dobrog organizatora igre (Hernanesa). Ne znam ali ja sam počeo malo sanjati o CL, nikad se ne zna u fudbalu jer liga je slaba i ako mi malo proigramo i napravimo seriju pobjeda vrlo brzo ćemo se naći u zoni 3-eg mjesta. Ali Icardi mora igrati.

@Dera, ne očekujemo mi od Milita da igra poput Suareza nego da igra poput Icardija :D.

@Sile, nisam mislio da je Johnny bio predobar, ali je bio solidan. Nije griješio, nisu ga predriblavali i nešto se "vrtio" u napadu. Ali naravno nabolje bi bilo da igraju Nagatomo na desnoj strani a D'Ambrosi na lijevoj.

dera
16-02-2014, 00:16
Neznam po cemu je Biscione Dzonatan bio dobar,on je krilni igrac i da bi dobio prolaznu ocenu,morao je napraviti neki dobar prodor po strani,uputiti neki koristan centarsut a ja bas nisam primetio da je on nesto od toga uradio.
Gledao sam utakmicu sa navijačem Reala, i po ulasku D'Ambrosia pita zašto smo doveli beka, ja odgovorih Yuto i Jonathan variraju, a on odgovara - Jonathan vam je odličan, ne znam šta očekujete, u odbrani ga onaj nije mogao proči niti jednom (to je spomenuo i komentator), a imao je prodora, lopte nije gubio.

To da je Jona samo krilo ne provaljuj se, znaš kakva bismo bili rupa da se Yuto i Jontra ne vračaju nazad. Imao je dobrih ubačaja, koji nisu završili golom, pogledaj utakmicu opet.

Tvoj problem je što ako ne igra poput starog Maicona, ne valja. Pogledaj Maicona u Romi, nije ni prvi tim! Milito nije onaj stari, ne igra kao sada Suarez i ne valja.

Sile87
16-02-2014, 00:22
Eto Biscione i ako nam se misljenja poklapaju cesto,ovaj put te nemogu podrzati sto se Dzonatana tice.Ja jednostavno ne vidim svrhu njegovog angazmana i nikad mi nece biti jasno zasto on igra u prvih 11 cak i u ovakvom Interu.

---------- Post added at 23:22 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

Dera sa formaciom koju forsira Mazzari od krilnih igraca se ocekuje da sto vise budu prisutni u napadu i doprinesu u stvaranju sansi i asistiraju pri golovima,to ti i sam dobro znas i neznam sta ih koji k.... branis kad su nula i jedan i drugi.

vejza00
16-02-2014, 00:22
ma kakav ba jonatahan, nagatomo ili dambrosio na desnom boku kakve picke materine, tata zanetti tu mora da igra i gotova prica

dera
16-02-2014, 00:26
Sile, ali im je i zadatak da brane gol. Kada jedan navijač Reala koji ima Marcela i slične kao bekove kaže za Jonathana da je dobar, upitajte se koliko ste objektivni. Vjerovatno se sjetio kako ga i Ronaldo na turneji nije mogao niti jednom proći.
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/t3sgcbm1-Jw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

ajdin
16-02-2014, 10:23
Sta johny vam nije valjao ?? Pa covjek je u prvom pojeo kvadradapa se morao seliti desno da bi mogao da igra .. onda vargas u drugom nije lopte provukaao kraj njega .. naprijed je probio sasvim dovoljno obzirom da je imao mnogo defanzivnih zadataka !! Kvadrada i vargasa ganjati nije bas jednostavno .. ovaj sile i mnogi mi nece biti jasni oko johnya .. da vam nije johnya ove sezone inter ne bi dao ni 10 pogodaka u tekucoj sezoni .. pogledajte malo akcije kod golova i vidjecete da je johny direktni ucesnik kod 80 posto pogodaka !!

A sama fiofentina je bila ocajna i umorna i beh par prvotimaca sve sem pobjede bi bila nasa sramota ako se realno sagleda !

Icardi je sinoc dva put zabio ne samo jednom kao prethodnih vikenda :p

Huska
16-02-2014, 12:06
Kad bi zaigralo samo Kova i Icardi umjesto Milita i Kuzme i bilo bi odlicno, jos D'Ambrosio i dosta dobro...

Ajde valjda uvezemo par dobrih rezultata, nadam se da ce i Palacia opet krenuti golovi...

dera
16-02-2014, 12:39
Kova umjesto Kuzme :sivi:. Sjevali bi golovi, ali u našoj mreži. Koliko je samo taktičkih faulova napravio sinoć Kuzma, bez kojih bismo primili gol, koliko je lopti ukrao, presing vršio da se igra ne bi rasplamsala na našoj polovici, i kako je pokrenuo akciju kod prvog gola, to sa sigurnošću ne bi radio Kovačić i rezultat bi bio daleko od ovog.

Huska
16-02-2014, 12:48
Umjesto Kuzme nego sta...Ali zamijenit mjesta njemu u Hernanesu...

dera
16-02-2014, 15:28
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/zVbgqRjrwBk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1901336_253372771502651_1561648634_n.jpg
WTF :/?

Biscione
16-02-2014, 17:06
Ma nazvao ih selektor reprezentacije Kolumbije i reko da će ih je*at obojicu na slijedećem reprezenativnom okupljanju ako ne izglade odnos :D

Sile87
16-02-2014, 17:25
After yesterday’s victory, Giuseppe Bergomi on Sky talked about the match winner Mauro Icardi who scored on his first contact with the ball: “Mauro has scored 3 goals on 22 contacts with the ball. 3 important goals against Juventus, tonight and against Cagliari: he is a true center forward, but needs to improve his interaction with his attacking partners. The celebration? He wanted to say ‘Keep talking, meanwhile I’m scoring goals’.”

dera
16-02-2014, 17:56
<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/cU3qEj023XA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Sile87
16-02-2014, 18:53
Al je lood:-)))

Quaresma#7
16-02-2014, 19:09
Iznenadjen sam jučešnjom pobedom i mogu reči da se mi je i malo vratila nada za CL :D

Juče je bilo prvo poluvreme jako jako dobro i mogli smo još koji gol više zabiti da nije bio mrtvi Milito u igri :D. Opet je dokazao da nije za prvi tim više stvoren i da je njegovo prošlo. :D Nadam se da če u narednim utakmicama Icardi imati prednost pred njim jer mali ima trenutno dosta bolji finiš od njega, brži je, okretniji i bolji skok ima.

Kuzmanović mi je opet bio malo izgubljen... sva sreča pa se če čelavi oporaviti do iduče utakmice pa ga nečemo više gledati u prvih 11.

Jonathan mi takodje nije bio opet nešto... neznam šta Mazzarri čeka sa Ambrossiom, čovek mi jako dobro deluje na terenu i ima daleko bolji pregled igre i tehniku od Jonnya.

A ostali su mi bili dobri... Eto sreče da tako igraju svaku utamicu.

dera
16-02-2014, 19:24
Jel ti Kuzma bio izgubljen kod prvog gola?

Jonathan.. koga je Mačak zamjenio, njega ili Yuta i zašto?

Quaresma#7
16-02-2014, 20:38
Opet smaraš i tražiš dlake u jajetu. Generalno su traraba od igrača.

dera
16-02-2014, 23:22
:iiiha::slatki::srednji:

Quaresma#7
17-02-2014, 00:48
:lusers:

dondaniello
17-02-2014, 01:02
Slazem se sa Q, dokle su nam takve tarabe u klubu poput Kuzmanovica, Jonathana i Nagatoma nema srece

Quaresma#7
17-02-2014, 01:18
Pa kažem ja... ali uvek se neko nadje da jih zagovara :D

Hvala bogu pa sad sve uzeo Thohir u svoje ruke i takvih transfera poput Jonathana, Kuzmanovića... nečemo više doživljavati jer nema više retarda Brance u klubu koji je mogao prati mozag stisnutom Morattiju...a Thohir želi sada napraviti od kluba veliko ime u svim mogučim pogledima što me jako raduje.

ajdin
17-02-2014, 21:24
http://i.imgur.com/hRQix5n.gif

BITCH PLEASE ! :D

Quaresma#7
18-02-2014, 00:09
Grande jonathan :D :P

ajdin
18-02-2014, 05:15
mos mu se samo saget q :D