PDA

View Full Version : Torino v Inter


dera
17-10-2013, 12:40
20.10. (nedelja) u 20:45h.

Kada ukucate Torino Inter na google, dobijete mnoštvo slika slavlja Diega Milita :P.
http://4.bp.blogspot.com/-rgeHEujoyDk/UQGPyUp5aPI/AAAAAAAAAG0/-wKimY1QTdQ/s1600/Torino-Inter.jpg

dera
17-10-2013, 21:30
Alvarez najvjerovatnije propušta ovu utakmicu. Hmh, teško nama..

emperor
17-10-2013, 21:44
Ima Fadil da ga zamijeni. Mislim da ce to izgledati pristojno :)

dera
17-10-2013, 21:46
Ima Fadil da ga zamijeni. Mislim da ce to izgledati pristojno :)
To su naše ideje, prije će igrati Kovačić i Taider zajedno sa Cambiassom i Guarinom nego li on :D.

Sile87
18-10-2013, 00:18
Ne igramo u evropi i vec smo imali dve pauze po dve nedelje i nemozemo a da neko nije povredjen bem ti igrace i doktore,a igraci kao da su od meda pa sta bi bilo tek da igramo i u evropi,na pola prvenstva ne bi imali s kim igrati,kod nas vecito nisu spremni

Biscione
18-10-2013, 11:27
Kako je počelo izgleda da će nam povrede sjebat još jednu sezonu. Još samo fali da se povrijedi Palacio i ode sve u helać. Treba to analizirat ko je odgovoran, nisu sve ni doktori krivi, ima tu krivice vjerovatno i u neadekvatnim treninzima i sl.

dera
18-10-2013, 11:59
Ljudi moji, samo da se ne ponove one povrede kao kod Rafe. Ova dva trenera su slična, preferiraju fizičku spremu, a naši igrači nisu navikli na to.

Sile87
18-10-2013, 12:45
E bas tog scenaria kod Rafe se ja najvise i bojim

SiamoNoi
18-10-2013, 19:33
Nije ovo jos nista alarmantno.Normalna situacija.

Biscione
18-10-2013, 20:17
Jest da ovo još nije ništa alarmantno ali obzirom da je tek počela sezona a naši jedan po jedan već lagano izlaze van stroja, kako će tek biti u drugoj polovini sezone kada već budu dosta istrošeni. I prošle sezone nismo imali problema sa povredama na početku sezone ali smo zato sezonu završili sa Rochijem kao glavnom uzdanicom u napadu :sivi:

emperor
19-10-2013, 17:35
Portieri: 1 Samir Handanovic, 12 Luca Castellazzi, 30 Juan Pablo Carrizo;
Difensori: 2 Jonathan, 5 Juan Jesus, 6 Marco Andreolli,18 Wallace, 23 Andrea Ranocchia,25 Walter Samuel, 31Alvaro Pereira,35 Rolando, 54 Isaac Donkor, 55 Yuto Nagatomo;
Centrocampisti: 10 Mateo Kovacic,13Fredy Guarin,16 Gaby Mudingayi, 17Zdravko Kuzmanovic,19 Esteban Cambiasso, 21 Saphir Taider, 90 Patrick Olsen;

Attaccanti:7Ishak Belfodil, 8 Rodrigo Palacio, 9 Mauro Icardi.




Fale Campagnaro (misicni problem), Ricky kao i Milito.


Mozda ce to ovako izgledati :


..................Handa...............


.....Rano.......Samuel......JJ......


Johny...Taider...Cambi...Guaro..Naga...


...................Kova......................
..............................Palacio.........

dera
19-10-2013, 18:01
Campagnaro nema neku ozbiljnu povredu, on a spominje se i Ranocchia će dobiti zaslužen odmor, tako da neki pišu da bi Rolando i Samuel mogli da prave društvo Juanu.

emperor
19-10-2013, 18:08
Rano se svakako treba ohladiti poslije losije partije protiv Rome.

Ono sto me interesuje je Kova. S obzirom da nije u nekoj formi, nadam se da nece pobaciti na ovoj novoj poziciji.

dera
19-10-2013, 19:55
Sutra bez Alvareza, Kova će pokazati da li može da nosi igru ili može da bude kao JZ, trči sa loptom bez nekih ključnih pasova.

Biscione
19-10-2013, 20:22
Campa je igrao za Argentinu jeb*o ga otac a za nas ne može. Ako nam Torino zabije 1-2 gola i kiksamo njega ću zbog toga krivit. Žao mi je što nećemo moći gledati Ricky-ja, pravo ga je uživanje gledati kada je u ovako finoj formi, ali u potpunosti vjerujem Kovi i siguran sam da će ovom utakmicom dokazat Mazzariju da mora igrati u prvoj svaku. Ali me ta odbrana brine, pogotovo ako još i Rano bude na klupi ali ako ništa vidjet ćemo možel se na Samuela ove sezone osloniti.

dera
19-10-2013, 21:02
Campa je igrao za Argentinu jeb*o ga otac a za nas ne može. Ako nam Torino zabije 1-2 gola i kiksamo njega ću zbog toga krivit. Žao mi je što nećemo moći gledati Ricky-ja, pravo ga je uživanje gledati kada je u ovako finoj formi, ali u potpunosti vjerujem Kovi i siguran sam da će ovom utakmicom dokazat Mazzariju da mora igrati u prvoj svaku. Ali me ta odbrana brine, pogotovo ako još i Rano bude na klupi ali ako ništa vidjet ćemo možel se na Samuela ove sezone osloniti.

Campagnaro nema neku ozbiljnu povredu, on a spominje se i Ranocchia će dobiti zaslužen odmor, tako da neki pišu da bi Rolando i Samuel mogli da prave društvo Juanu.
Ja sam čuo ovdje za povredu, znam da neće igrati jer ga je Walter odlučio odmoriti kao i Andreu te dati priliku svom imenjaku i mezimcu Rolandu :D. Nebitno, mi ne smijemo igrati protiv Torina na jedan gol razlike, tako da ne možemo kriviti odbranu ukoliko prime jedan gol.

emperor
19-10-2013, 21:20
Imao je Campa jutros na treningu manji problem s misicem ;)

dera
19-10-2013, 21:24
Bez obzira na povredu, trebao je da odmara.

Sile87
19-10-2013, 23:03
Definitivno jako bitna utakmica za nas posle debakla od Rome u MIlanu nema dileme,nadam se da cemo dobiti jer je izuzetno vazno uzeti tri boda zbog mirnijeg nastavka prvenstva,Napoli izduvao od Rome sto nam odgovara uz neresenu Jubea i Fiorentine ovo kolo bi nam definitivno doslo na ruku,naravna da i mene brine odsustvo Alvareza ali sta je tu je,nesmemo dopustiti da se oslanjamo samo na njega,opet cemo igrati izgleda samo sa Palasiom napred,neznam sta da kazem osim da nevolim kada igramo sa jednim napadacem a ni on nije klasicni

Biscione
19-10-2013, 23:07
Trebao je odmarati tako da ne igra za reprezentaciju. Imao je dobar alibi (nije igrao zadnje 2 za klub). Naša odbrana bez Campe je dobra k'o krampa :vfunny:

dera
20-10-2013, 01:37
Direktan prijenos na Areni4.

SiamoNoi
20-10-2013, 11:18
Igra Ranocchia zasto ne bi igrao?!Nema smisla dva stopera mijenjat.
Rolando zaslužuje opet umjesto Campagnara odigrat.

dera
20-10-2013, 14:18
Icardi također zadobio povredu, zapravo, iščešao tetivu, ne toliko ozbiljna povreda ali može ga udaljiti sa terena na neko vrijeme. Ko je slijedeči :D?

Quaresma#7
20-10-2013, 14:39
U zdravlje :D.... aj nebili se sada malo Fadil pokazao.

Sile87
20-10-2013, 15:09
Zao mi Ikardija,idemo na pobedu igrao sam dvojku i cekam Monaco i nas za 1700 kruna,ajmoooo

dera
20-10-2013, 18:01
Zao mi Ikardija,idemo na pobedu igrao sam dvojku i cekam Monaco i nas za 1700 kruna,ajmoooo
Pade ti na Ranieriju :sivi:.

Quaresma#7
20-10-2013, 20:06
INTER (3-5-1-1): Handanovic, Rolando, Ranocchia, Juan Jesus; Jonathan, Guarin, Cambiasso, Taider, Nagatomo; Kovacic, Palacio.

TORINO (3-5-2): Padelli; Darmian, Vives, Moretti; D'Ambrosio, Brighi, Gazzi, Farnerud, Pasquale; Cerci, Barreto.

SiamoNoi
20-10-2013, 20:34
Naravno da igra Ranocchia.:cool:
Al on me najviše brine,mislim da ne funkcionira baš najbolje bez iskusnijeg stopera kraj sebe.Vidjet ćemo kako će to danas izgledat...

dera
20-10-2013, 21:13
Teško nama, Kovačić i Palacio trebaju napraviti gol. Vjerovatno 0-0 na poluvremenu a onda ulazak Belfodila koji također nije CF.

---------- Post added at 20:43 ---------- Previous post was at 20:40 ----------

Za one koji neće gledati preko Arene4:
1 http://firstrownow.eu/watch/<wbr>215656/1/<wbr>watch-torino-fc-vs-inter-milan.<wbr>html (http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Ffirstrownow.eu%2Fwatch%2F2156 56%2F1%2Fwatch-torino-fc-vs-inter-milan.html&h=8AQHS2hRoAQFa1BZJShXe8PJECyiSiE17cfZf6EGqDTFRYw&s=1)

2 http://firstrownow.eu/watch/<wbr>215656/2/<wbr>watch-torino-fc-vs-inter-milan.<wbr>html (http://firstrownow.eu/watch/215656/2/watch-torino-fc-vs-inter-milan.html)

3.http://www.sportlemon.tv/<wbr>20131020/<wbr>vv526416d98a4bf8.14833437-66786<wbr>8.html (http://www.sportlemon.tv/20131020/vv526416d98a4bf8.14833437-667868.html)

4. http://atdee.net/68102/watch-torino-vs-inter

---------- Post added at 21:13 ---------- Previous post was at 20:43 ----------

Odustajem, dosta mi je 20 min. bruke. Ovaj sudija je u prošle dvije utakmice koje je sudio nama oba puta dodijelio po crveni, i evo opet, bruka!

Biscione
20-10-2013, 21:14
Naša odbrana bez Campe je dobra k'o krampa :vfunny:
Za ne povjerovat je koliko ova naša odbrana može napraviti grešaka za 20 min. i to protiv jednog Torina. Ja ne znam jel Campagnaro toliko znači ali na početku sezone nam niko nije mogao zabiti gola, pa čak nam ni priliku nisu uspjevali stvoriti pred našim golom a u zadnje 2-3 utakmice (bez Campe) igramo odbranu isto onako kao što smo je igrali prošle sezone (kada smo bili među ekipama koje su najviše primili golova u ligi). :omaj:

A i Mazzari kada je Handa pocrvenio umjesto da izbaci jednog stopera pa da u nastavku igramo u formaciji 4-4-1, ili ako već neće dirati stopera da izbaci Taidera, on izbacuje jedinog kreativca u ekipi - Kovačića. Kako misli da zabijemo gol, jbg otac nije valjda da se zadovoljava remijem ali evo mu sada ga primismo, pa neće biti ni remija jer kako misli da sada zabijemo kad igramo 5-3-1 odnosno igramo ovako: 7 defanzivaca (a opet u odbrani puše na sve strane) - Guarin - Palacio.

dera
20-10-2013, 21:17
Zašto i jedan od trenutnog trojca nazad ima prednost nad Samuelom?

Sile87
20-10-2013, 21:24
Ranikoja kod akcije u kojoj je sviran penal kao magare u magli decko totalno izgubljen u vremenu treba mu kompas i on ce da igra za reprezentaciju,paprika glupa

---------- Post added at 21:19 ---------- Previous post was at 21:18 ----------

Povlacim sve sto sam rekao lose za Samuela,od ove trojice gore ne moze i kukala nam majka ako se mi oslanjamo samo na Kampanjara

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:19 ----------

Polako ali sigurno hvatamo ritam iz drgog dela prosle sezone

---------- Post added at 21:24 ---------- Previous post was at 21:21 ----------

Pa dokle cemo vise gledati ovako jadan Inter i nemocan,povrede polako dolaze a samopouzdanje pada,kao da nema kraja sivilu u koje smo usli posle triplete

Quaresma#7
20-10-2013, 21:37
Ovog Cambiassa bi ovirajo... Pa taj nije sposoban nijedan pas ili centarsut iz prekida točno dati.

A i Ranocchia me sve više pocinje nervirati sa svojim kiksevima.

A ne razumem sto novu izbaci pored toliko stopera kao sto neko pre gore reče.

Bar Guarin dare gol.

Sile87
20-10-2013, 21:38
Hahahahahaha,pobedite konji

Biscione
20-10-2013, 21:41
Bravo Guaro kralju, nek si pokazao svim kritičarima kakva si zvijer. Eh sad Mazzari jebo te otac nemoj bit pička i ubaci Belfodila umjesto Taidera i da probamo ovo dobit. Gol (i to ovakav) u sudijskom vremenu je ogroman boost i to treba iskoristit. Bod nam ništa ne znači i ovo moramo pokušati dobiti. Stvarno ako ako Mazzari to ne uradi izgubit će moje poštovanje jer s ovom postavom možemo samo pobijediti uz neku ludu sreću a mi nikad nismo bili miljenici Fortune.

Sile87
20-10-2013, 21:50
Ni meni nije jasno zasto Kovu izbaci

verma_interista
20-10-2013, 22:22
Ne mogu shvatiti Mazzarija, nakon crvenog izvede Kovu, jedinog igraca koji moze iznijeti kontru, osvojiti dosta prostora, a ostavi Taidera..nevjerovatno.

Guaro dao dobar gol, treba pritisnuti zadnju liniju Torina, lose izgledaju!

---------- Post added at 22:22 ---------- Previous post was at 21:59 ----------

Nisam nikad ni sumnjao u Belfodila, straaasan je!!

hulle
20-10-2013, 22:47
3-3

S obrzirom kako je pocelo - dobro je i zavrsilo. Steta zbog gola u 90. al jbg i mi smo njima dali u sudijskom :D

Ipak igrali smo skoro citavu utakmicu s igracem manje, Torino je imao loptu, stvarao sanse ali eto uspjeli smo da ne izgubimo.

dera
20-10-2013, 22:49
Verma, ostavio je Taidera, koji je asistirao kod pogotka Palacia. Belfodil je pokazao kakav je igračina, ne samo napadač. Šteta, Wallace napravi glup faul a onda slaba procjena Carriza koji je očekivao da će lopta preko gola.

Sile87
20-10-2013, 22:53
Jako jeftino gubimo bodove

---------- Post added at 22:53 ---------- Previous post was at 22:52 ----------

Mi nemamo apsolutno nikakve sanse da udjemo medju prve tri ekipe

Quaresma#7
20-10-2013, 22:58
Pun sam bjesa nad ovom ekipom i malo na Mazzarriju.

Kova prvo.... toliko stopera on daje vezistu glavnog fantazistu van??? gde je tu logika???

Drugo jebala ga ta njegova 3-5-1-1 formacija.... sav fudbalski svet igra normalno za 4 braniča pozada a on sa petoricom i glumi neku jaku odbranu a pojeli smo danas tri gola od prosečnog Torina. Fino se je videlo da smo mnogo bolje igrali kad je ušao Belfodil kao drugi napadač i odmah smo jih pritisnuli i odbrana se jim je gubila. Čim je izvadio Palacia kasirali smo gol. Jednostavno je dosta lakše pritiskati protivničku odbranu sa dvojcom napadača i vršiti pritisak na zadnju liniju nego sa jednim i ne pravim špicem kao što uvek igramo.

A ekipa me generalno sva nervirala. Uopšte ne idu u duele 100% nego onako olako to sam mnogo puta opazio... u odbrani kao u napadu. Onog Cambiassa bi ja objesio da visi na sred San Sira... pa taj čovek pojma nema u vezi osim rušiti protivnika za bezzveze i svadjati se sa sudijom. U odbranbenim fazama je dobar i trenutno prosečan igrač... a u napadanju krš da nemože biti veči, ni iz prekida nezna jedan jeben centaršut dati, niti u igri pass igru odigrati, niti nema ni malo smisla za kreativnost. Ja mislim da bi Kuzmanović ili Mudy mnogo bolje odradila posao od njega danas i u nastavku sezone. Jebem ti ja takvog kapitena... bolje da ga nemamo. Kapiten je taj koji bodri tim, vuče napred, je medju najboljima na terenu a Cambiasso ništa od toga a ma baš ništa nije. Samo se kurči pred sudijama a ni oni ga ne bendaju ni 5%.

Tim nam je još uvek slab i nemamo dovoljno dobre igrače na ključnim mestima da bi bili kao tim sposobni vrhunskih predstava. Vidiš da nismo ni ustanju da zadržimo vodstvo protiv jednog marginalnog Torina. Nečemo daleko ni za Mačkom dogurati ako ne dovedu par dobrih pojačanja u januaru.

Belfodil je dokazao da se može računati na njega samo Mačak jede govna sa samo jedim špicem u napadu. A Wallaca mi nije bilo potrebno davati unutra bolje da je dao Mudyngajia ili Kuza.

A crveni karton od Handanovića neču ni da komentarišem.... opet sudija sa svojim brilijantnim odlukama.

Sile87
20-10-2013, 23:16
Sto se Kambijasa tice ja sam svoje misljenje o njemu izneo u vise navrata i ono nikako nije dobro,Walasa nije imao potrebe ubacivati nigde veze Karizo se kompenzovao za odbranjeni penal u 89.min

---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:09 ----------

Kada se u globalu sagleda,realno mi i nemamo tim za top 3 u Seriji A

---------- Post added at 23:12 ---------- Previous post was at 23:10 ----------

Dokle god se ne bude ulozila zbacajna suma u pojacanja rezultata nece biti pa sve i da su nam treneri Murinjo i Ferguson zajedno

---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:12 ----------

Jako mlako delujemo,bljesnemo na momente i onda nas neko vreme nema nigde a tako se nemoze igrati

---------- Post added at 23:16 ---------- Previous post was at 23:13 ----------

Sto se odluke sudije kod crvenog kartona tice,moje misljenje je da je mogao zuti da pokaze Handi ali to je njegovo uverenje,ali ruku na srce penal je bio cist kao suza

Quaresma#7
20-10-2013, 23:17
Trebamo:
najmanje jednog novog DM-ja
CM-ja koji zna biti dobar partner Kovi ili Guarinu tipa Verrattijev stil igre
dva dobra beka... levi i desni (oba moramo dovesti!)

Ako to ne dovedu novo nemamo šta pričati niti se nadati nekom uspehu u Serie A ove godine i tačka. Jedino ako nas neka luda sreča bude pratila ali mi te sreče več 2-3 godine nemamo.

Cambiasso je nikakav na svojoj poziciji, Taider nije dovoljna klasa niti nije dovoljno još dobar igrač za velike stvari, Nagatomo i Jonathan su rupe od igrača. I na tim pozicijama nas najviše probijaju protivniki i tu smo najtanji.

Sile87
20-10-2013, 23:20
Jako mali fond igraca imamo i tanki smo ako su dvoje ili troje iz prvih 11 povredjeni

---------- Post added at 23:20 ---------- Previous post was at 23:17 ----------

Sto se ove sezone tice mislim da je kasno za ulaganja a u januaru neverujem da cemo dovesti vise od jednog igraca,Torino je stvarno smesna ekipa sa 2-3 malo ozbiljnija igraca i to je sve

Biscione
20-10-2013, 23:22
Nakon što na poluvremenu nismo izvršili izmjenu ja već ljut, a nakon što smo primili 2. gol ja jebem sve i odbrani i Mazzariju, gasim stream i idem gledat Star Gate, nakon određenog vremena pauziram seriju da vidim koliko gubimo i na moje iznenađenje 80' min. a mi vodimo 2-3. Ja ponovo sav nahajpan nastavljam gledat (grizući nokte od nervoze). I taman se ponadam da ćemo osvojiti 3 bod u ovako teškoj utakmici u kojoj je sve išlo protiv nas kad ono hladan tuš. Jebemti sve, i sreću i sudiju, i Carriza, i Handu, i Mazzarija, i Wallacea, i još jednom sreću, i Torino, i Talijanski šugavi fudbal... Pa zar je moguće da smo ovoliko nesretni. Protiv Cagliarija izgubismo zaslužena 2 boda zbog nesreće, nakon toga nam Roma iz 3 šuta da 3 gola (prvi sreća, drugi nepostojeći penal, treći u sudijskom vremenu) a mi gađamo stative, i sad izgubismo 2 boda i od jebenog Torina. Ne znam do kad će ovo više, jednu utakmicu nemamo sreće, drugu utakmicu nas sudije jebu, treću utakmicu nas sudije jebu a nemamo ni sreće i tako u krug.
A Mazzarija sam ostavio za kraj, jebem li mu sve pičkasto. Sad mi je jasno zašto nije ništa osvojio sa onako jakim Napolijem. Kako će osvojit kad je pička isto kao i Ranieri. Ziheraš, a takvi nikad ništa ne osvajaju. Mora se nekad i riskirat da bi se profitiralo, ma Mourinhu je svejedno jel igra sa 11, 10 ili 9 igrača on će protiv malih timova tipa Torino igrati na pobjedu. Jebala ga formacija sa 3 pozadi i sa 1 napadačem (a i on nije klasični nego ga više ima kod aut linije nego u 16-ercu). A najviše od svega me živcira ona nepravda koju čini Kovačiću. Mazzari će ovdje biti 1,2 ili 3 sezone a Kovačić je naša budućnost za narednih 10 i više godina i neću da ga uništi tako što će ga držati na klupi. Tako je on i Insignea u Napoliju uništavao prošle sezone a ove sezone Insigne zaigra i za Italiju. Razočaran sam skroz u sve, nije mi krivo kada damo sve od sebe i izgubimo ali mi je krivo što ne učimo na greškama i što je Mazzari toliko tvrdoglav kao i onaj levat Gasperini. Jebo trenera koji zna samo igrat jednu formaciju, jedino Barca ima igrače da može igrati jednu te istu formaciju protiv svih a mi se moramo prilagođavati svima a protiv malih moramo igrati ofanzivnije sa 2 napadača. Zar je moguće da mi navijači jedini primjećujemo koliko bolje igramo kada su 2 napadača u igri ili se to nama u glavama pričinjava.
:mad:

Sile87
20-10-2013, 23:23
Mi smo vec duze vreme zreli za komplet renoviranje a ne za kupovinu igraca od Bolonje,Samdorije i slicnih ekipa

verma_interista
20-10-2013, 23:53
Verma, ostavio je Taidera, koji je asistirao kod pogotka Palacia. Belfodil je pokazao kakav je igračina, ne samo napadač. Šteta, Wallace napravi glup faul a onda slaba procjena Carriza koji je očekivao da će lopta preko gola.

Ti si vidio predasistenciju Taidera, a nisi njegovo gubljenje lopte u vise navrata...i totalnu nemogucnost da krene naprijed...da ne spominjem pravljenje nepotrebnih faula u opasnoj zoni.

Nevezano za to, mislim da su nam bekovi kriza prava, da ne razumijem zasto igramo sa 3 stopera, i da ne kontam kako je moguce da osim Japanca nemamo brzog igraca u ekipi...nemamo jeb.eno krilo da moze probit' po strani, a danas je to najbitnije.

Jos jednom cestitke Belfi, prodoran, dug korak, a uz to i fizicki dominantan...igrac za prvih 11 definitivno.

dera
21-10-2013, 00:14
Do onog crvenog i penala, koji se desio koliko se sječam u 8', da li si ti vidio Kovačića na terenu? Ovaj je imao i jednu jako dobru priliku da sam postigne gol ali je izblokiran.

Jonathan je sasvim solidan bio, ne znam po kojoj strani je Cerci prolazio, lijevoj ili desnoj :P.

Sile87
21-10-2013, 12:35
Kako mi je tuzno gledati nas iz utakmice u utakmicu i biti svestan da mi vise skoro ni u jednoj utakmici nismo izraziti favoriti i da mozemo lagano da ocekujemo pobedu a ne tako davno mecevi poput ovog sa Torinom su za nas bili cista rutina,gazili smo takve kao plitak potok a sada smo dosli do toga da strepimo za svaki bod,tuga...pa se cesto pitam kad nas gledam kada ce nas opet smatrati kao jednog od favorita za skudeto,gledam juce onog Rosija,momak nas je maltene molio da ga kupimo i mogli smo za serpu ribe,jube dovede Pogbu i Ljorentea za dzabe a Teveza za sicu,Napoli napravio posao ko kuca,Roma pazarila nemoze pametnije...teska vremena,mislim da ovu sezonu nemozemo bolje od 5.mesta,a i to je kapa ako protiv Kaljarija,Torina i slicnih budemo gubili bodove jer su to za mene nula timovi ciji je glavni cilj opstanak u ligi pa sve drugo

Quaresma#7
21-10-2013, 12:58
Kod 3-4-3 je največi uslov da je možeš igrati... da imaš jako dobre wing bekove, jer u ovoj formaciji igraju ključnu ulogu. A mi od toga ništa nemamo. Imamo Jonnya koji je rukpa, Pereiru koji je drvo, izgubljenog japanca i pola godine povredjenu 40 godišnju legendu kluba koja če svaki čas u penziju.

A več me počinje iritirati i to da Kova ne igra kod Mazzarrija. Ja neznam šta Mazzarri misli da daje prednost Taideru pred Kovom koja su nebo i zemlja razlika. Na kraju krajeva neznam ni šta su vidili na tom Taideru... čovek nije ništa bolji od Mudya ili Kuzmanovića ni od Duncana kojeg smo poslali na posudbu u Livorno. Još samo fali da nam najboljeg talenta uništi.

Ja se silno nadam da januara idu na mercato sa Thohirom i pametno potroše nekoliko milijona a odpad neka odjebu po kratkom postupku.

Gubimo bodove na Caglariju, Torinu i sličnim ekipama na kojim se inače lige osvajaju. Dok Roma reda lagane pobede nad ljevatorima i več zaostajemo za njima 9 bodova a tek je 8 kola prošlo.

dera
21-10-2013, 14:30
Meni je Taider baš koristan igrač, zna asistirati, zna utrčati u šesnaesterac - dobro prati ofanzivnu igru, nazad također pomaže. Kovačić nekada zna biti jako statičan, a onda na trenutak bljesne povuče loptu, pa opet dodaje se sa Ranocchijom. Drži Taidera jer obavlja više zadataka. Kovačić se sinoć u onih 8' nije ni vidio, tako da je Mačak vjerovatno pretpostavio da mu ne leži nova uloga i izbacio ga.

---------- Post added at 14:30 ---------- Previous post was at 14:13 ----------

Na upit novinara u vezi penala i crvenog, Moratti je rekao da smo mi navikli na sudijske greške :sivi:.

Biscione
21-10-2013, 14:35
Kovačić se sinoć u onih 8' nije ni vidio, tako da je Mačak vjerovatno pretpostavio da mu ne leži nova uloga i izbacio ga.
Ko se od naših vidio u tih 8' min. (ako ne brojimo one koji su se vidjeli po negativnom). Kova nam ne bi pokazao šta zna da je i Strama tako razmišljao kao Mazzari, gdje bi Mazzari povjerio igru tima nekom 18-godišnjaku koji je tek došao iz jedne hrvatske lige. Ne bi nikad jer on ne zna raditi za mladim, čudim se što mu ovoliko igra Taider vjerovatno jer bi mu bilo glupo da umjesto njega igra Mudy. Više ne zaslužuje da ga zovemo "Mačak", ne zbog niza loših rezultata nego zbog njegove tvrdoglavosti, kukavičluka i ne učenja na greškama. Upravu je bio SiamoNoi koji je odmah na početku za njega rekao da nije trener za vrhunske domete. Nažalost izgleda da je tako, ali ajd ipak se nadam da će nas vratiti među 3 najjača tima u Italiji jer dokazao je da zna ustabilit klub i izvući dosta iz prosječnih igrača, a nakon toga ćemo angažovat Simeonea da bi nešto i osvojili.

dera
21-10-2013, 14:52
Playmaker treba da se ističe kada sve krene niz brdo. Njegova uloga je popraviti igru naprijed, on je u 8 min. primao lopte i vračao ih Juanu i ekipi.

Šta te vodi ka zaključku da je Simeone išta bolji? Možda on osvaja redovno nešto?

Sile87
21-10-2013, 15:11
Losa situacija ljudi,jel vidite da mi nemozemo ni da se umesamo pa makar na neko vreme u borbu za skudeto,sledece kolo igramo protiv Verone koja je ako izuzmemo Romu apsolutni hit prvenstva i taj epitet je dobila zasluzeno dobrom igrom,i jel moze neko sa sigurnoscu reci da smo mi favorit,bili smo i protiv Torina i Kaljarija pa smo umesto 6 uzeli 2 boda

---------- Post added at 15:11 ---------- Previous post was at 15:08 ----------

Ja nemam nista protiv da mi odigramo nereseno protiv Napolija,Jubea itd. ali da uzmemo bodove protiv timova od kojih smo realno jaci

---------- Post added at 15:11 ---------- Previous post was at 15:11 ----------

Ali mi ni to vise nemozemo

emperor
21-10-2013, 15:13
Kako mozes porediti Taidera i Kovu?
Jedan box-to-box igrac, a drugi regista sa mogucnoscu igranja prave 10-ke.
S obzirom da je Cambi ne zamjenljiv trenutno kod Mazzarrija i da koliko pomaze toliko odmaze ekipi, Taider ima prednost u odnosu na Kovu. Ima osjecaj za pozicioniranje, odlicnu defanzivu i smisao prema naprijed sto ga i drzi u prvih 11.
Kova se mora skoncentrisati prema naprijed sa malo defanzive da bi imali hajra od njega. Takve je gradje i to je to.

Idealno bi bilo da igramo CUnteovih 3-5-2 sa Kovom ala Pirlo ali Mazzarri to nikad nije htio niti ce kada htjeti.
Sada imamo i Guarina koji ulazi u formu i on bi trebao da nas trgne malo. Tako da ne ocekujem znacajniju ulogu Kove u skorije vrijeme.. Steta ali takav je trener a klupi.


Simeone bi pomeo sve trenere u Italiji, jedino s CUnteom da je tu negdje. Covjek od solidne ekipe pravi ekipu za polufinale lige prvaka, zivi bili pa vidjeli. A to malo njih moze. Daj Boze da Thohir posegne za njim...

Sile87
21-10-2013, 15:14
Posle Verone gotujemo Atalanti koja je dobila Lazia ovo kolo i potvrdila da je tvrd domacin i da se niko u Bergamu nije naigrao fudbala,a s obzirom kad pogledamo nase zadnje duele sa njima i formu u kakvoj je Denis dobijes jebeno gostovanje i sve osim laka 3 boda

dera
21-10-2013, 15:16
Kako mozes porediti Taidera i Kovu?
Ako pitaš mene, ja ih nikada nisam poredio. Neko je pitao zašto je Taider ispred Kove, ja mu pojasnio.

Quaresma#7
21-10-2013, 15:55
Šta te vodi ka zaključku da je Simeone išta bolji? Možda on osvaja redovno nešto?

Simeone raztura sa Atleticom... osvojio je evropski kup, Coppa del rey, redovito su u CL, igraju jako lep nogomet, sa slabijim ekipama i mladim igračima je sposban napraviti jako dobar tim, zna sa velikim imenime poput Falcaa... za razliku od Mazzarrija on je osvojio nešto.

Simeone je na jako čudan način bio proteran iz Intera jer se več njemu kao tada igraču nije svidila politika uprave Intera, što je i sam rekao neko vreme u nazad. Simeone bi bio trener ko naručen za nas.... ali dobro neču prerano odpisati Mazzarrija i on je dobar trener i ima ovu sezonu vremena da se pokaže dali zna sa našim timom raditi i voditi ga kako mi očekujemo.

Ali prošle sedmice su kad je zvanično bilo potrdjeno da Thohir preuzeo Inter... mediji pričali da Thohir ne gotivi previše Mazzarrija i da bi ga možda zamenio za kakvog Laudrupa.... Tako da se može svašta desiti tokom ove sezone ako Mazzarri ne uspije.

dera
21-10-2013, 16:05
Puno je manja konkurencija u Španiji.

Quaresma#7
21-10-2013, 16:33
Moj klinac manja.... budi ti sa Atleticom izmedju Barce i Reala na tabeli i izdrži taj tempo Barce i Reala... a iza tebe uvek neugodne Seville, Valencie, Bilbao, Villareal, Malaga....i mnogi drugi.

dera
21-10-2013, 16:37
Neće dugo vjeruj mi. Nabrojane ekipe su u rangu Udinesea, što pokazuje njihov plasman u LP iako imaju 2+2.

emperor
21-10-2013, 17:06
Simeone je trenercina... Ona karizma, disciplina te znanje garantuju uspjeh.

Biscione
21-10-2013, 17:35
Simeone je vrhunski trener, zna dobro postavit taktiku, zna motivisati igrače i uspostavit dobru atmosferu, može pobijediti i derbi utakmice (Real, Barca i sl.) a također zna i u kontinuitetu pobijeđivati one "manje" utakmice, zna odlično tim voditi u ligi a također je dobar i u evropskim takmičenjima kada se igraju 2 utakmice na izbacivanje, čovjek ima pobjednički mentalitet i uopće se ne boji ni Reala ni Barce (jedino što ima duplo slabiju ekipu nego oni pa ga to malo jebe ali sad za sad se to ništa ne primjeti), također je veoma karizmatičan (i on a i njegov pomoćnik Burgos koji s njim dolazi u tandemu), zna igrati i odbranu što je bitno za talijansku ligu. A pored svega toga njegova ekipa igra veoma lijep fudbal. A još uvijek je veoma mlad, pa vi meni sada nađite nekoga ko ispunjava sve ove kriterije a da mlađi od njega. Obzirom da je igrao u Interu,a i Argentinac je ja ga vidim kao savršenog trenera Intera za duže staze.

Sile87
21-10-2013, 17:37
Definitivno sam za da se Mazzari nesme prerano otpisati,dobar je trener nema dileme,ali brate mili zapeo je za tu jednu taktiku i drzi se nje kao pijan plota,a da bi sa tom taktikom igrao dobro potrebni su vrhunski krilni igraci koje mi nemamo i podjednako dobra 3 centralna beka,a ostatak ekipe bi mogao izgurati do leta

emperor
21-10-2013, 17:57
Jos je fino rekao da ce se vratiti u Inter kad-tad :) Sta nam vise treba od toga ;)
Eh jedino sta bi trazio vjerujem je nekoliko desetina miliona eurica za pojacanja.. S ovakvom ekipom nema se sta traziti van Italije a i na Cizmi smo realno ekipa za 4-5 mjesta trenutno..

dera
21-10-2013, 20:44
Nikada nisam osporio njegov kvalitet, samo mi smeta što neki Mačka već blate.

EL CUCHU 19
22-10-2013, 14:53
Ovog Cambiassa bi ovirajo... Pa taj nije sposoban nijedan pas ili centarsut iz prekida točno dati.

A i Ranocchia me sve više pocinje nervirati sa svojim kiksevima.

A ne razumem sto novu izbaci pored toliko stopera kao sto neko pre gore reče.

Bar Guarin dare gol.

Ajde dobro ,bar si progledao...:)

---------- Post added at 14:53 ---------- Previous post was at 14:44 ----------

Zašto i jedan od trenutnog trojca nazad ima prednost nad Samuelom?


To se i ja pitam cijelo vrijeme.Neki mlađahni članovi će reć', star je ,jest istina je ,ali i takav kakav je bolji je od svih iz aktualnog rostera osim Campagnara.Situacija od nedjelje
,šta nakon ranokijinog faila,i neuklizavanja i izbijanja lopte u korner,Handa dobija (nezasluženi) crveni, oni dobijaju penal , Carizzo ga hvala Bogu skida,doduše ,zajebo je poslije treći gol Torina ,ali ono što hoću reći je to da smo zaslugom broja 23 igrali 85 minuta s igračem manje.Ponajbolji stoper Evrope,inače nije bio na satu kad se učilo uklizavanje http://interclubfedeli.com/i-forum/Smileys/default/smil4094cdee2f657.gif ,nije bio ni na satu kad se učila igra 1 na 1, http://interclubfedeli.com/i-forum/Smileys/default/smil4094cdee2f657.gif ,nije bio na satu ni kad se učilo preuzimanje igrača,pun quratz neopravdanih sati http://interclubfedeli.com/i-forum/Smileys/default/grin.gif jedino nije kriv što u genima mu mati i otac nisu usadili brzinu, rođen je spor i jebeš ga. Stvar koja me najviše mući je ta , ako je broj 23 nesposoban da igra bez iskusnijeg stopera, u odsustvu Campagnara, a već mora igrati http://interclubfedeli.com/i-forum/Smileys/default/rolleyes.gif koji quratz sjedi Samuel na klupi , a ulogu andrijinog tate preuzimaju Jesus i Rolando,znači zeleni stoper i stoper koji u Napoliju pod Mazzarijem ništa praktički nije odigrao. http://interclubfedeli.com/i-forum/Smileys/default/eusa_think.gif To je pitanje za Mazzarija,na koje mora dat' odgovor.

dera
22-10-2013, 18:26
Campagnaro ce propustiti utakmicu protiv Hellas Verone

SiamoNoi
22-10-2013, 21:16
Nije mi se dalo čitat sve komentare,al pretpostavljam oko cega se raspravljalo,vjerojatno ista priča kao i na drugim forumima,pa evo ovako:

-Rolandova greška dovela do 1.gola.Zašto ne igra Samuel ispred njega?Logično je bilo stavit ovog prvog jer je brži,a Torino ima strašno brza krila.Moglo se Samuela na srednjeg,a Ranocchiju na desnog,al opet...Ranocchia je spor.

-Zašto Kovačić van,a ne Taider?Jer je ovaj drugi bolji u defanzivi,a trebalo je igrat 85 minuta sa igračem manje.I Kovačić ne može toliko trkački doprinijet i odradit posao i za Cambiassa što je Taider napravio.Ja prvi nisam zadovoljan kako je Taider odigrao jer znam da može bolje (imao je trku i dobru loptu kod 2.gola),ju nedjelju je bilo puno grešaka s njegove strane i bio je na granici crvenog.

-Zašto je Cambiasso u prvoj kad je je nikakav u napadu?Još jednom ponavljam da čovjek holdera igra i to jako dobro odrađuje.U napadu niti nema zadataka iako nije da ne može naprijed doprinijet,ali pretpostavljam da je dobio ovu ulogu od Mazzarija jer zamjena za njega u ovom rosteru nema.Nema igrača koji ga može zamijenit.Valjda će se poradit na tome u siječnju.I vidio sam da je netko pisao da je Cambiasso nikakav lidar...samo se mogu nasmijat na to.Preko ekrana se vidi koliko znaci ekipi kad je na terenu.Pogotovo sada kada je Campagnaro out.

-zašto Wallace umjesto Palacio pred kraj?Jer je Palacio krepao,a trebalo je pojacat desni bok gdje je curilo pred kraj.Druga opcija je bio Pereira.Sumnjam da bi se itko ovdje na to odlučio.
Wallace nije trebao radit onaj prekršaj,jbg neiskustvo,ali nije on glavni krivac za 3.gol nego Carizzo koji se katastrofalno postavio.

Žao mi je što se utakmica ovako rasplela i što Mateo nije dobio priliku jer ovo je trebala bit utakmica u kojoj će se izborit za prvi sastav.
Što se tiče penala moje mišljenje je da nije bio jer je Handanović prvi bio na lopti.Da ne govorim o tome da nema govora o crvenom kartonu...

Cagliari nesreća,Roma...sudačka greška kod 1.gola,al ajd...zasluženo su uzeli 3 boda,Torino...opet sudačka greška kod 1.gola plus od početka hendikep uz crveni karton.Ne znam dokle više s tim...nesreća-greška-nesreća-greška.

Napad nije problem koliko god to neki htijeli prikazat kao problem.Ekipa je efikasna i ja i dalje kao glavni problem do sada vidim individualne greške i na tome se mora radit.Ajd da nas nadigraju,ali ovako je glupo gubit bodove:

Carizzo kod 3.gola katastrofalno postavljanje (Torino)
Rolando griješi kod 1.gola (Torino)
Ranocchia nespretno ispucava loptu i kasnije ne stiže na blok (Roma)
Pereira radi glupi faul u 16m (Roma)
Pereira glupo gubi loptu kada je pola ekipe u 16m i čeka ubačaj i slijedi ubojita kontra (Roma)
...

3 od ova 4 igrača u normalnim uvjetima nisu starteri.

dera
22-10-2013, 21:54
-Zašto je Cambiasso u prvoj kad je je nikakav u napadu?Još jednom ponavljam da čovjek holdera igra i to jako dobro odrađuje.U napadu niti nema zadataka iako nije da ne može naprijed doprinijet,ali pretpostavljam da je dobio ovu ulogu od Mazzarija jer zamjena za njega u ovom rosteru nema.Nema igrača koji ga može zamijenit.Valjda će se poradit na tome u siječnju.I vidio sam da je netko pisao da je Cambiasso nikakav lidar...samo se mogu nasmijat na to.Preko ekrana se vidi koliko znaci ekipi kad je na terenu.Pogotovo sada kada je Campagnaro out.
Potpisujem.

Juana niko ne spominje, on je krivac kod drugog gola.

verma_interista
23-10-2013, 02:06
Najveci problem je formacija, 3-5-1-1...niti imamo igrace za to, niti je to generalno dobra formacija.

4-2-3-1, napad Belfodil/Icardi(po zelji), iza napadaca, Palacio-Guarin-Alvarez
iza njih trojice Kovacic/Taider-Cambiasso, i u zadnjoj liniji Campagnaro-Ranochia-JJ-Nagatomo--

Campagnaro moze biti rjesenje desno, to bi odigrao odlicno, i imali bi odbranu strasnu, a dobili bi veznjaka vise.

dera
23-10-2013, 07:28
Ne vidim razlog zašto stavljaš Nagatoma ispred Jonathana, ali nije ni bitno. Odbrana bi bila katastrofa, da si stavio Juana kao beka bilo bi ok ali Campagnara.. on možda zna driblati, ali da li zna ubaciti, koliko bi izdržao tempo idi u napad i vrati se na vrijeme?

Dalje, Ranocchia i Juan sami kao stoperi, wow, ne smijem ni zamisliti.

Biscione
23-10-2013, 12:31
Dalje, Ranocchia i Juan sami kao stoperi, wow, ne smijem ni zamisliti.
Stoperima je lakše igrati u odbrani sa 4 igrača (2 stopera) nego u odbrani sa 3 igrača (svi stoperi). Kad bi igrali sa 4 igrača pozadi, ta 2 stopera bi bili Campa i Ranno, Juan bi bio lijevi bek a Naga desni (ili Johnny zavisno ko je u boljoj formi trenutno), a to bi stvorilo još jedno mjesto u veznom redu tako da bi i Kova imao mjesto u prvoj postav, i ja sam siguran da bi puno bolji bili i u odbrani a i u napadu s tom postavkom. Neću reći da bolje znam od Mazze jer naravno da niko od nas ne zna bolje od njega ali mi se ne sviđaju treneri koji samo znaju igrati jednu formaciju, ja razumijem kada igramo u najjačem sastavu da treba igrati u toj najboljoj formaciji ali kada smo hendikepirani onda se treba prilagoditi, a također mi je glupo igrati s 1 napadačem i kada igramo protiv jakih ekipa (Jube, Roma) i kada igramo sa slabijim (Cagliari, Torino). Protiv slabijih trebamo igrati sa 2 napadača, jebo nas ako se bojimo protiv takvih levata igrati sa 2 napadača, pa igra sa 2 napadača uopće nije preofanzivna nego je to standard, s 1 je predefanzivno a 3 preofanzivno.

EL CUCHU 19
23-10-2013, 14:08
Nije mi se dalo čitat sve komentare,al pretpostavljam oko cega se raspravljalo,vjerojatno ista priča kao i na drugim forumima,pa evo ovako:

-Rolandova greška dovela do 1.gola.Zašto ne igra Samuel ispred njega?Logično je bilo stavit ovog prvog jer je brži,a Torino ima strašno brza krila.Moglo se Samuela na srednjeg,a Ranocchiju na desnog,al opet...Ranocchia je spor.

-Zašto Kovačić van,a ne Taider?Jer je ovaj drugi bolji u defanzivi,a trebalo je igrat 85 minuta sa igračem manje.I Kovačić ne može toliko trkački doprinijet i odradit posao i za Cambiassa što je Taider napravio.Ja prvi nisam zadovoljan kako je Taider odigrao jer znam da može bolje (imao je trku i dobru loptu kod 2.gola),ju nedjelju je bilo puno grešaka s njegove strane i bio je na granici crvenog.

-Zašto je Cambiasso u prvoj kad je je nikakav u napadu?Još jednom ponavljam da čovjek holdera igra i to jako dobro odrađuje.U napadu niti nema zadataka iako nije da ne može naprijed doprinijet,ali pretpostavljam da je dobio ovu ulogu od Mazzarija jer zamjena za njega u ovom rosteru nema.Nema igrača koji ga može zamijenit.Valjda će se poradit na tome u siječnju.I vidio sam da je netko pisao da je Cambiasso nikakav lidar...samo se mogu nasmijat na to.Preko ekrana se vidi koliko znaci ekipi kad je na terenu.Pogotovo sada kada je Campagnaro out.

-zašto Wallace umjesto Palacio pred kraj?Jer je Palacio krepao,a trebalo je pojacat desni bok gdje je curilo pred kraj.Druga opcija je bio Pereira.Sumnjam da bi se itko ovdje na to odlučio.
Wallace nije trebao radit onaj prekršaj,jbg neiskustvo,ali nije on glavni krivac za 3.gol nego Carizzo koji se katastrofalno postavio.

Žao mi je što se utakmica ovako rasplela i što Mateo nije dobio priliku jer ovo je trebala bit utakmica u kojoj će se izborit za prvi sastav.
Što se tiče penala moje mišljenje je da nije bio jer je Handanović prvi bio na lopti.Da ne govorim o tome da nema govora o crvenom kartonu...

Cagliari nesreća,Roma...sudačka greška kod 1.gola,al ajd...zasluženo su uzeli 3 boda,Torino...opet sudačka greška kod 1.gola plus od početka hendikep uz crveni karton.Ne znam dokle više s tim...nesreća-greška-nesreća-greška.

Napad nije problem koliko god to neki htijeli prikazat kao problem.Ekipa je efikasna i ja i dalje kao glavni problem do sada vidim individualne greške i na tome se mora radit.Ajd da nas nadigraju,ali ovako je glupo gubit bodove:

Carizzo kod 3.gola katastrofalno postavljanje (Torino)
Rolando griješi kod 1.gola (Torino)
Ranocchia nespretno ispucava loptu i kasnije ne stiže na blok (Roma)
Pereira radi glupi faul u 16m (Roma)
Pereira glupo gubi loptu kada je pola ekipe u 16m i čeka ubačaj i slijedi ubojita kontra (Roma)
...

3 od ova 4 igrača u normalnim uvjetima nisu starteri.

Ne znam u čemu je Rolandova greška kod prvog gola , na upućenu loptu u 16-metara nije uklizao Ranocchia...

Quaresma#7
23-10-2013, 14:20
Igrati bi trebali ovako:

---------------Handanović-------------------
Nagatomo---Campagnaro---Ranocchia----Juan
-----------------Cambiasso------------------
----------Kovačić---------Guarin-------------
----Palacio-------------------------Alvarez---
--------------------Belfodil/Icardi-------------

I tačka. Igrače imamo ko naručene za tu fomaciju. A ne one glupe formacije Mazzarrija.

SiamoNoi
23-10-2013, 15:10
Dobra formacija,samo bi ja Jonathana ispred Nagatoma :D

@El Cuchu19
Pogledaj snimku.Rolando je bio zadnji.A gledao sam kasnije i kompletnu "naprednu" statistiku i isto je njemu upisana greška kod prvog gola.

Quaresma#7
23-10-2013, 15:22
Ma Jonathan je rupa u napadu....

verma_interista
23-10-2013, 15:27
Campagnaro kad igra u 3-5-2 stoji jako visoko, iznese loptu, cak i kreira igru, tako da bi slobodno mogao igrati desnog bocnog..
Stavio bi Nagatoma jer on NE MOZE igrati desno, pa ako vec nemamo sprintera po desnoj, on bi na lijevoj mogao igrati ofanzivno.
Alvarez jedino moze igrati desno, jer mu je to na sut..nije on nikakav bek, ni krilo da centrira lopte, na kraju krajeva nema kome ni centrirati.
Definitivno puno dizemo trenere, kao da su oni neki svemirski brodovi u postavljanju ekipa, a svjedoci smo banalnih gresaka.
Mazza pokusava igrati Napolijevu igru, no way, nemamo iste igrace i tacka.

Cambiasso je dobar u defanzivi, ali pri iznosenju lopte, to je kriticno.

Previse respektujemo i ekipe iz donjeg reda ita nogometa, i nemamo samopouzdanje..to je veliki problem.

Ps..pisem s tel, sunce je prejako, nezgodno :-)

EL CUCHU 19
24-10-2013, 17:51
Dobra formacija,samo bi ja Jonathana ispred Nagatoma :D

@El Cuchu19
Pogledaj snimku.Rolando je bio zadnji.A gledao sam kasnije i kompletnu "naprednu" statistiku i isto je njemu upisana greška kod prvog gola.

U pravu si,ja pričam o situaciji kod penala , a ti kod prvog gola ,sorry...