PDA

View Full Version : Mauro Icardi


Pages : 1 2 [3]

dera
18-10-2015, 15:33
Treba neko ko je duže vrijeme u klubu, Guarin iako se vezao za jube po meni puno je ozbiljniji karakter za kapitena, ratoboran i bori se za tim, spreman je prigovoriti sudiji itd. Njegov problem je što se ne zna koliko dugo će igrati na ovom nivou, njemu kad daš veliku minutažu opadne u igri.

Tu je i Santon, ali njegova mana je bilan a nije ni on siguran dogodine. Murillo bi mogao biti dobar pogodak na duže staze ali još nije dokazao da će biti prvotimac. Kondo se kao i Icardi vjerovatno neće zadržavati dugo već vidi Inter kao odskočnu dasku tako da ni on nije materijal. Možda bi Joveta dogodine mogao biti kapiten jer ne vjerujem da će on igdje iz Intera.

Nažalost rijetki su sada klubovi koji imaju igrača koji je standardni prvotimac, i koji je spreman ostati u klubu do kraja karijere.

dera
18-10-2015, 18:20
Milito: "Icardi is a good forward and has the potential to do even better. I hope he can follow my footsteps and win Inter many trophies."


Nema srca kao ti, DM <3!

---------- Post added at 18:20 ---------- Previous post was at 17:35 ----------

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/12122599_417196278487619_2567603693421839286_n.jpg ?oh=32aecc72621401de0a6a5c3c1d92a3f7&oe=56BEC653

Sile87
25-10-2015, 11:49
GazzettaWorld

SERIE A**NEWS**INTER*

Inter crying out for last season’s Icardi

After failing to fire a single shot on goal on against Palermo, Matteo Brega of La Gazzetta dello Sport looks at how the the Nerazzurri need the misfiring Argentine to snap out of his funk

by**Gazzetta World Staff,@GazzettaWorld 25/10/2015, 09:20

Flip

Substituted after 78 minutes on Saturday, Mauro Icardi’s ended with a whimper as*Inter held on for a 1-1 draw against Palermo.

Last season’s capocannoniere, along with Hellas Verona’s Luca Toni, was called off after failing to add to his measly tally of just two goals so far this campaign standout like a sore thumb for the 22-year-old.

For the fifth time in eight appearances this season, the Argentine failed to fire a shot on goal. A staggering number given he is supposed to be Roberto Mancini’s best option in attack.


Ovog podatka je Mancini verovatno svestan ali posto prevara od trenera, on nema muda staviti doticnog na klupu, pomeriti Jovetu u napad iza njega Adema i Perketa i Bjabijanija po krilima, ako Bjabijani vec nema snage za 90 min. prvih 45 koristiti nekog dtugog i na poluvremenu ubaciti Bjabija, tako naprsviti 2-3 tekme i spreman je i Bjabi za celu. Al mnoho toga prevara nema muda da uradi pa cak ni one stvari koje se iz aviona sa 10 000 metara visine mogu videti.

Biscione
25-10-2015, 12:10
Pa čitaš šta piše, nije opalio nijednom prema golu. Jel on kriv što nije dobio nijednu upotrebljivu loptu? Ikac je sidraš i takvi se moraju hraniti loptama, ekipa mora imati takvog jedno ali moraa imati igru a mi je nemamo jer nam je trener nesposoban da to organizuje.

dera
25-10-2015, 12:24
Ma daj molim te čuj nije dobio loptu, frajer ne zna primiti loptu, odbije se od njega 5m.

Biscione
25-10-2015, 12:52
Nije u 16-ercu dobio nijednu, ti brojiš ako je dobije na pola centra jer se morao dotle vratit

Sile87
25-10-2015, 13:03
Bisc. ja znam koliko ti gotivis Icardia ali moras da priznas da je duboko van forme, sto se igre tice to je nesto sto Interu nije problem samo ove sezone, nismo mi igru imali ni prosle sezone pa je Icardi zavrsio sa 22 gola na kontu. Jednostavno nije u formi i nema dobar pregled igre kao prosle sezone, previse je statican i neodlucan i mnogo lose saradjuje sa ostatkom ekipe. Uzmi proslu sezonu, mnogo bolje se otvarao i koristio prostor, mnogo bolje se postavljao u 16, sve je to ove godine izostalo i rezultat toga je da u pet utakmica nije uspeo na gol da sutne, mora na klupu, ako moze i Kondo i Adem moze i on, zasluzio je. Mislim da bi Joveta na njegovom mesto sa Adem iza sebe i Perketom i Bjabijem po stranama mogao mnogo vise, budi siguran.

Biscione
25-10-2015, 14:30
Zato što ga Mancio tjera da se vraća nazad, da se izvlači na stranu, da više učestvuje u igri jer hoće da od njega da napravi kompletnijeg napadača i kao rezultat on se teže nalazi u onim svojim Inzagijevskim situacijama da pospremi loptu u gol.

---------- Post added at 13:30 ---------- Previous post was at 13:27 ----------

Joveta je kreator i on mora biti iza napadača, kada bi on igrao na Ikcovom mjestu ništa ne bi mogao jer mu ne bi imo ko dodat loptu pa bi se opet moro vraćat unazad i niko ne bi ni bio u 16-ercu. Zato Ikac mora igrat, ili on ili neki drugi CF a nemamo nikakvog drugog CF-a zato on mora igrat svaku.

Moca93
25-10-2015, 14:35
Ma stoji da je ocajan i da treba na klupu par tekmi ,mada problem je sto nemamo koga da ubacimo,ali to sto dera ti pokusavas,a to je da prebacis svu paznju zbog losih rezultata sa Mancinija na njega je cista glupost. Mancini je prvi krivac za sve ovo.

Quaresma#7
25-10-2015, 14:40
Treba njega na klupu i onda staviti Jovetića i Ljajiča u igri... jedan u napad a drugi izza njega. A Ikac neka ga duva na klupi nekome.

Sile87
25-10-2015, 15:09
Upravo tako Q, Joveta u spicu, Adem iza njega, ljudi Adem Ljajic je neverovatan igrac sa velikom lucidnoscu i osecajem za zavrsni pas, on prosto mora da igra, ne kazem da Icardia treba zakucati za klupu ali definitivno je zasluzio mesto na istoj posle izuzetno bledih igara. Veruj mi Bisc. da bi Joveta u spica sa Ademom iza sebe bio pun pogodak.

---------- Post added at 14:09 ---------- Previous post was at 14:03 ----------

Prevara drzi sve konce u rukama i na raspolaganju ima izuzetno dobar tim, na njemu je da ga dobro postavi i da prestane izigravati budalu dok jos za to ima vremena.

dera
25-10-2015, 16:00
Ma stoji da je ocajan i da treba na klupu par tekmi ,mada problem je sto nemamo koga da ubacimo,ali to sto dera ti pokusavas,a to je da prebacis svu paznju zbog losih rezultata sa Mancinija na njega je cista glupost. Mancini je prvi krivac za sve ovo.
Kako to da je po izlasku Ikca Inter sa 10 igrača imao 2 ozbiljne prilike za pogodak a na drugoj strani ništa od Palerma? Ikac je gušio svaku akciju sinoć.

Moca93
25-10-2015, 16:55
Dobro eto trebao je konj ranije da se izvadi, al sto to nije strucni trener ranije video. Tj. obicni smrtnici,gledaoci,a ne strucna lica su to videla (eto ti si cist primer),a njemu je trebalo 85 minuta da skonta to.... Jel i to Ikceva krivica?

dera
25-10-2015, 17:17
Ikac je igrač koji se ne mora vidjeti cijelu utakmicu da bi zabio gol na samom kraju. Kapiten je itd itd. Ali izjavio je nakon tekme da od danas svi mogu biti na klupi ako ne igraju na top nivou.

Sile87
25-10-2015, 17:32
Sto znaci ako postuje svoju rec, u utorak protiv Bolonje gledamo Icardia na klupi a Ljajica u startnih 11 i nadamo se normalnoj formaciji.

---------- Post added at 16:32 ---------- Previous post was at 16:32 ----------

A to koliko prevara postuje sopstvenu rec, videcemo uskoro...

dera
25-10-2015, 18:03
Nije on rekao da je Ikac klupa, već da može biti klupa ako bude loš kao protiv Palerma.

ajdin
25-10-2015, 18:17
Rekao je da pati z nedostatka gol i da i j ofanzivnih igraca mim njega koji mogu i hoce da zabiju gol!

Icardia ja gotivim bisc ali je ove srzone sve samo ne dobar ! Sinoc se bas pokazalo koliko gusi igru

Sile87
25-10-2015, 19:03
Nije on rekao da je Ikac klupa, već da može biti klupa ako bude loš kao protiv Palerma.

Pa on onda trenutno nezna sta radi, Icardi je ocajan u dosadasnjem delu, sto kaze Ajdin videlo se sinoc koliko gusi igru, kaze da nije nedodirljiv ali i tako smesan trebao bi biti u prvih 11 u utorak, ne da ne kontam Mancinija nego je malo reci, a verujem da sam jedan od velike vecine.

dera
25-10-2015, 19:09
Jedino je Icardi CF.

Sile87
25-10-2015, 19:28
Nek stavi Jovetu pa da vidimo jel Icardi jedini CF.

dera
25-10-2015, 19:32
Klasični CF, Joveta je klasični SS ali može igrati CF. Da se ja pitam Icardi bi bio na klupi ali mi je jasno zašto mu daje minutažu.

Biscione
25-10-2015, 21:09
Kako to da je po izlasku Ikca Inter sa 10 igrača imao 2 ozbiljne prilike za pogodak a na drugoj strani ništa od Palerma? Ikac je gušio svaku akciju sinoć.
A ko je kreirao te 2 ozbiljne prilike za pogodat? Ljajić. Dakle nije to zbog izlaska Ikca nego zbog ulaska Ljajića, 90% navijača to trubi al jedino se Mancio pravi pametan. Nek se pravi, i Mazzari je kontriro pa vidimo kako je završio.

dera
25-10-2015, 21:41
Pa da, ali kako god okreneš nema mjesta za Ikca :sivi:. U pravu si, Manci ga ne treba forsirati, treba ga na klupu :D.

Biscione
25-10-2015, 22:06
Pa da, ali kako god okreneš nema mjesta za Ikca :sivi:. U pravu si, Manci ga ne treba forsirati, treba ga na klupu :D.
E moj dera, pa valjda toliko pratiš Inter i fudbal da znaš da Ljajić nikad ne može biti konkurencija Ikcu nego prije svega Biaby-ju jer Perku još ne bih dirao može proigrat.

dera
25-10-2015, 23:34
E moj Bisc, pa kako je ušao sad protiv Palerma, valjda znaš da se igrač može prebaciti sa pozicije na poziciju, recimo Joveta ode u špic i slično ;).

ajdin
25-10-2015, 23:36
Ljajic je fudbalski mag za icardia

Biscione
26-10-2015, 00:16
E moj Bisc, pa kako je ušao sad protiv Palerma, valjda znaš da se igrač može prebaciti sa pozicije na poziciju, recimo Joveta ode u špic i slično ;).
Ja i igro bi onako dobro kao Perko kad ga Mancio stavi na "poziciju koju može igrat al mu nije primarna". Imamo nekoliko klasnih igrača ali kod nas uopće ne igraju klasno jer ih Mancio ne zna iskoristit, tako bi isto bilo i sa Jovo kad bi ga stavio na CF.

---------- Post added at 23:16 ---------- Previous post was at 23:15 ----------

Ljajic je fudbalski mag za icardia
Ljajić je fudbalski mag za sve naše igrače osim Jovete. Pa se postavlja pitanje šta takva klasa radi na klupi, samo naš "stručnjak" zna.

dera
26-10-2015, 01:08
Daje priliku tvome botu Icardiju :sivi:.

---------- Post added 26-10-2015 at 00:08 ---------- Previous post was 25-10-2015 at 23:54 ----------

And Ambrosini claims the Nerazzurri captain has to take responsibility for his poor performances.
“He moans a lot, but he cannot play with others,” he told Sky Sport Italia.
“Icardi should think first about playing well for the team. With the quality he has, the goal will not take long to come, but now the important thing is that the team gains confidence together.”

Biscione
26-10-2015, 18:07
Daje priliku tvome botu Icardiju :sivi:.
OK, vrijeme je da se prestaneš provaljivat. Nije Ikac neko kome se daje prilika, on se dokazao i naš je najskuplji igrač i igrač za kojeg su zainteresovani najveći klubovi i kapiten, valjda je sve to s nekim razlogom. Stoji da je u lošoj formi zadnjih par utakmica ali čitav tim je u lošoj formi i on se samo utopio u sivilo. On nije igrač koji će sam prelomit utakmicu ko Jova on je igrač koji zavisi od tima ako tim ne igra neće ni on. Jel Ikac fulo ijedan zicer u ovih par loših utkmica? Nije i samim time je kraj priče o tome. Kad mu naši rudari iz veznog reda kreiraju priliku a on je upropasti onda ga pljujte i krivite ga što protiv Palerma u 1. pol nismo nijednom ošutali, nego ona prevara na klupi koja je vezni red operisala od bilo kakve kreativnosti i igramo gore nego Frosinone.

I nemoj se više provaljivat da je Ljajić na klupi zbog Ikca, jel zbog Ikca on ubacuje Manaja i Biabyja a ovog drži na klupi?

dera
26-10-2015, 18:48
Neko ljutio? Poklopi se znalac i priznaj da je frajer karina ;).

Biscione
26-10-2015, 20:17
Ne može prošlogodišnji prvi topnik lige biti karina, jedini ko nam je karina je trener ;)

dera
26-10-2015, 23:03
Kako ne može, ne bi bio prvi koji je propao nakon sjajne sezone :P. Frajer je karinica još od prve prijateljske utakmice ove sezone :D.

Biscione
26-10-2015, 23:18
Kako ne može, ne bi bio prvi koji je propao nakon sjajne sezone :P. Frajer je karinica još od prve prijateljske utakmice ove sezone :D.
Ikac je karina dvije sedmice ali tvoj trener je karina već nekoliko godina od onog trenutka kad mu je Džeko donio zadnju titulu :P.

dera
26-10-2015, 23:31
Kakve dvije sedmice, davno su počele pripreme ove sezone :D.

Moca93
26-10-2015, 23:56
rasprava na nivou obdanista ,kad se deca raspravljaju ciji je tata jaci. I posle meni kayu da sam detinjast ili da su mi postovi spam.

Btw. Ikac je u trenutnoj krizi,Mancini od pocetka trenerske karijere rupa ...pametnom dosta :D

Biscione
27-10-2015, 17:37
Btw. Ikac je u trenutnoj krizi,Mancini od pocetka trenerske karijere rupa ...pametnom dosta :D
Ajd ti to deri dokaži, on je Ikca pljuvao čitavu prošlu sezonu a lik na kraju završi kao capocannoniere a Mancia je dizao u nebesa a ovaj mu podari najgoru sezonu u novijoj historiji. A njegovo mišljenje se ništa nije promijenilo od toga, tipični bosanac.

dera
27-10-2015, 18:02
Ma karinaš obični :P.

Biscione
30-10-2015, 21:02
If you had been a player and your companion had said you scored 3 goals getting 4 balls, how you’d take?

“Well, it is true, maybe he has received 5. I believe he meant that they need to get to know each other better with the other players. I also tended to make excuses, I was an attacker. Then one does not score for various reasons, I do not think he wanted to say special things. “

Ovo je za one koji kritikuju Ikca što je u krizi ove sezone, a razlog nije njegova loša igra nego što ne dobija upotrebljive lopte kao što sam i ja govorio.

dera
30-10-2015, 21:47
Ko je to izjavio i razumiješ li ti ovo: I also tended to make excuses, I was an attacker. Then one does not score for various reasons

Biscione
30-10-2015, 23:13
Isječak njegovog intervjua uoči sutrašnje utakmice. Nego, šta ti nije jasno u ovome "various reasons", to je htio reći da nekad napadač ne zabija iz nekih razloga koji nemaju veze sa njim kao u slučaju Ikca koji slabije zabija jer je dobio svega 4-5 lopti u ovih 10 utakmica i uspio je opet zabit 3 gola što je ogroman postotak realizacije.

dera
30-10-2015, 23:32
Možda jer je do njega? Možda je i to various? Možda ga jebe Wanda? Jel i to various?

ajdin
31-10-2015, 00:05
Ne mozes biti kapiten ekipe a stajat od 16 m par koraka i potrcat koji put i opet stajat pa kad bude sansa ako ti lopta ne dodje onako kako si zamislio u glabi da ce te pogodit a ti proslavit gol a da se ne mrdnes i ne trudis doci do nje a potom mahat rukama i napadat svog igraca jer ti nije dao loptu kako si sebi zamislio !

Biscione
31-10-2015, 10:39
Ne mozes biti kapiten ekipe a stajat od 16 m par koraka
Jesil ti gledao naše utakmice ove sezone? Čini mi se da nisi, jer Ikca sam najviše viđao na pola centra, u 16-ercu sam ga viđao samo tih par puta kad je zabijo.

ajdin
31-10-2015, 11:48
Pravis se lud sad i to malo vise!! Sad ces jos,reci i da,je,radilica,ala gatuzo

Sile87
31-10-2015, 12:07
Bisc. moras priznati da je dosta losiji nego prosle sezone, mnogo je staticniji i lose se otvara cita igru te se samim tim retko nalazi u izglednim prilikama za gol.

Biscione
31-10-2015, 12:52
Pravis se lud sad i to malo vise!! Sad ces jos,reci i da,je,radilica,ala gatuzo
Samo kažem da se lik vraća po loptu sve do centra i da ne sjedi u 16-ercu kao što ti tvrdiš. Kao što negdje pročitah: dobio je 5 lopti i zabio je 3 gola. Rješenje za njegovu golgetersku krizu: samo mu dodajte više lopti :cool:. Tačno je da je prošle godine bio bolji jer smo igrali ofanzivnije, sada zabijamo gol po utakmici a prošle smo znali u jednoj tekmi zabit 7 komada i logično da je CF tada uživao a sada se muči. Krivite Mancia a ne napadača

dera
31-10-2015, 13:00
Vraćao se i Milito do centra :P, i Etoo do našeg gola, i Palacio nakon njih pa su svi trpali mreže. To opravdanje ne pije vodu. To što si pročitao 5 lopti, to si ti i napisao ovdje xD.

Sile87
31-10-2015, 13:25
Setis se dera Milita a, jbg zna se ko ga je doveo i zahvaljujuci kome si imao priliku da ga gledas.

dera
31-10-2015, 13:26
Da, Lele Oriali, Mou je htio Drogbu :).

Biscione
31-10-2015, 14:55
Vraćao se i Milito do centra :P, i Etoo do našeg gola, i Palacio nakon njih pa su svi trpali mreže. To opravdanje ne pije vodu. To što si pročitao 5 lopti, to si ti i napisao ovdje xD.
Pa zato što datašnji treneri nisu igrali na 0. Ikac je prošle sezone dokazao da može trpat ako trener igra barem normalan fudbal, a ovo što radi Mancio 10 utakmica 10 golova to je napad na nivou Chieva. Krivi trenera

dera
31-10-2015, 15:18
Kako Joveta meće kao second striker?

Biscione
31-10-2015, 15:44
Aj jest se namećo svaka mu dala, metno u prva 2 kola i evo već 8 kola suša.

dera
31-10-2015, 16:00
Neka se Icardi namećo. Ovaj bar razigrava, a tvoj Ikac lopte primiti ne zna.

Biscione
31-10-2015, 16:52
Čuj "tvoj Ikac", vi to ko niste navijači Intera pa kapiten nije vaš?

dera
31-10-2015, 17:28
Tvoj je miljenik.

Biscione
31-10-2015, 19:48
Svakako da je bolje da mi je on miljenik nego neki luzer poput Johnny-ja :sivi:

dera
31-10-2015, 20:20
Jonhy uno di noi! :sivi: Moj jedini fudbaler miljenik je Milito, za Jonhyja smo vas Ajdin i ja prcali dogovoreno preko fb :D.

Biscione
31-10-2015, 21:05
Pa i moji pravi miljenici su veličine tipa Zanetti, Adriano, Cruz, Recoba... Al u ovom jadu i čemeru od Intera Ikac i nije imao težak posao pa da se istakne kao prvo ime ekipe (Jova je tek došao, ali na dobrom je putu).

dera
06-12-2015, 16:32
Nakon sto je sinoc parkirao svoj automobil i krenuo kuci, ispred njega su izasla dva lopova i trazili mu novac. Lopovi su uzeli novac koji je imao sa sobom i skupi sat marke Hublot.

ajdin
06-12-2015, 18:20
Odradio ga bisc

Biscione
06-12-2015, 22:14
Ako ništa policija odmah sa liste osumnjičenih može prekrižit navijače Intera :D

dera
14-12-2015, 22:56
“The words of Mancini were needed to give me the right motivation, just like it happened last year.

dera
09-01-2016, 12:27
Icardi je do sada zabio 8 golova iz 21 pokusaja, sto ga cini najboljim medju velikim imenima u Evropi sa 38.1% u procentima. Iza njega su ostali Neymar (28%), Suarez (27,3%), Ibrahimović (26,3%), Agüero (23,5%), Higuain (22,8%) Lewandowski (20,3%), Cristiano Ronaldo ( 14,7%), Messi (12,8%) i Rooney (10,7%).

ajdin
09-01-2016, 16:00
Smeker :D