PDA

View Full Version : Inter vs Lazio


hulle
08-05-2013, 10:50
Serie A

Stadio Giuseppe Meazza 20:45

Goalkeepers: 1 Handanovic, 27 Belec, 30 Carrizo;


Defenders: 23 Ranocchia, 26 Chivu, 28 Pasa, 31 Pereira, 40 Juan Jesus, 42 Jonathan, 62 Ferrara, 63 Spendlhofer;


Midfielders: 7 Schelotto, 10 Kovacic, 11 Alvarez, 14 Guarin, 17 Kuzmanovic, 19 Cambiasso, 24 Benassi;


Forwards: 18 Rocchi, 45 Forte, 47 Colombi, 61 Garritano.


Dame i gospodo Spendlhofer is in da house

Quaresma#7
08-05-2013, 11:44
Jebote koje igrače imamo na razpolaganju :D još uvek se nemožem izčuditit :D

hulle
08-05-2013, 11:49
Kad im ga Roki metne s centra

dera
08-05-2013, 12:29
Dame i gospodo, hulle je pokrenuo temu, ovo je čista pobjeda :D. Oni su nas pustili kada smo se ganjali sa Romom, tako da ćemo i mi njih sada :D.

---------- Post added at 12:29 ---------- Previous post was at 12:13 ----------

Stramaccioni : " Pronasao sam novu ulogu Kovacica . On je perfektan igrac i igra snazno kao vrhunski fudbaleri . U ovom slucaju on i Guarin ce promeniti pozicije . Mateo nece igrati zadnjeg veznog vec ce tu funkciju preuzeti Fredy Guarin "

Like.

hulle
08-05-2013, 14:09
Pa vidim ja nece niko da otvori temu....

hulle
08-05-2013, 20:39
Inter: Handanovic; Jonathan, Ranocchia, Juan Jesus, Pereira; Kuzmanovic, Kovacic, Cambiasso; Guarin; Alvarez, Rocchi


Lazio: Marchetti; Konko, Dias, Radu, Lulic; Candreva, Ledesma, Hernanes, Lulic; Floccari, Klose




Lazio haven’t conquered San Siro in Serie A since 1998 and lost their last seven consecutive visits.

Quaresma#7
08-05-2013, 21:38
Zar nije onaj retard od trenera rekao da če Guarin i Kovačič zameniti pozicije. Ili te izgovore čuva za kasnije ako slućajno izgubi pa če reči.... joj nisam još probao onu bolju formaciju....

dera
08-05-2013, 21:42
Da je sve kako treba, sada bismo vodili. Prvi gol - Juan pokazao vještinu kod centaršuteva. Drugi gol - penal - dokle više?

Quaresma#7
08-05-2013, 21:47
Curva Nord je delila letake publici pred ulazom na stadion gde su uputili 12 pitanja Morattiju.
http://www.gazzetta.it/Calcio/Squadre/Inter/08-05-2013/inter-curva-tesa-dodici-domande-tifosi-moratti-20351820947.shtml

PISMO NAVIJAČA INTER: "ONA VOLI INTER. MI VOLIMO INTER"

12. PITANJA ZA PREDSJEDNIKA MORATTIA

1.1) Zašto misliš da je cijeli stadion pozdravio nedavne transparente Curve Nord, upućene klubu?
2) Zašto su stavili u pitanje čak i liječnici s kojima smo osvojili TRIPLETU?
3) Zašto projekt "pomladiti momčad" uključuje prodaju mladi igrača iz ekipe i Primavere?
4) Zašto uvijek prodajemo svoje igrače?
5) 2010-2013. Od krova svijeta, smo pali na ovaku sitaciju. S obzirom na primjer ostalih europskih klubova vjeruje se da uzrok treba pripisati svim igračima i trenerima u tom razdoblju?
6) Kako to da je klub uvijek pasivan ispred svakog medijskog napada?
7) U Inter se uvijek jedan krivac stavlja na prvo mjesto. To ne bi bilo primjereno vodstvo od strane jednog "snažnog čovjeka". Zašto nikad niste objasnili odlazak Orialia?
9) Zašto je rekao da je klub Inter kao jedna velika obitelj, kada je stvarnost upravo suprotno?
10) Kako ste omogućili drugi dres kluba, da bude crvene boje?
11) On je rekao da je njegov san bio Liga prvaka kao i njegov otac ... Sada je rekao da je njegova druga želja novi stadion ... Ok, ali Inter?
12) Zašto oni koji odlaze od nas, uvijek govore loše o nama. Loš Inter?

hulle
08-05-2013, 23:26
Nema potrebe da Kovacic igra naprijed, al isto tako ne treba ni Guarin :D

Kraj prvog poluvremena, sta reci....1-2

Pocetak je pripao Laziu koji je imao par poluprilika i onda onaj KIKS Handanovica i zadnje linije i je... ga. 0-1 iz vedra neba.

Nakon toga Lazio tj Candreva ima 100% sansu, ali srecom masi citav gol.

Dzonta sj... rame il sta vec i izasao umjesto njega usao Benassi i nakon samo minutu-dvije GOOOL. 1-1
Ponovo IZ VEDRA NEBA, ono kontas propala akcije nema nista ovdje kad ono Ricky Alvarez daje gol OBRAZOM hahahahhahaha. Samo par minuta kasnije Alvarez u 100% sansi, golman lezi na terenu...al jbg...nije zabio.

Nakon pocetnog pritiska Lazia mi smo u drugom dijelu prvog poluvremena zaigrali bolje i imali par sansi Roki, Cambi, Alvarez...Nazalost samo jedna je iskoristena.

I taman kad ocekujes da sudija svira kraj ....CVRC..Penal 1-2

Bit ce bolje u drugom poluvremenu.

btw navijaci su postavili neke transparente s poruka tj pitanjima za MM u vezi njegovog vodjenja Intera tj njegovog projekta....

---------- Post added at 23:02 ---------- Previous post was at 21:52 ----------

Sta reci o drugom poluvremenu....

Stali i jedni i dr, posto je u prvom poluvremenu bio tih, u drugom je Guarin poceo da radi ono sto inace radi - SOLIRA.
To nam je bila igra u drugom poluvrenu, Guarin uzme loptu i ajmo driblat, driblat, sutat, driblat, sutat...
Istina izborio je penal koji je Ricky sjajno zapucao u nebo :D

Dok Ricky i Guarin krhaju loptu na sve strane samo ne u gol, igrac Lazia, Onazi, je odlucio da im pokaze kako se treba raspalit po lopti i zabio za 1-3.

Uglavnom drugo poluvrijeme losije od prvog....


Naravno treba cestitati Strami dva vazna rekorda.
Dobro mozda ovaj prvi i nije toliko bitan, al et Lazio je nakon 1998. godine napokon pobijedio na GM(SS).

Drugi vjerovatno vazniji rekord jeste, da je Strama postavio rekord po broju poraza u jednoj sezoni u HISTORIJI INTERA.

http://images2.gazzettaobjects.it/methode_image/2013/05/08/Calcio/Foto%20Calcio%20-%20Trattate/6e393d8f38f7be8db65c84e358f050b7--473x264.jpg?v=20130508210804

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 23:02 ----------

http://football-italia.net/sites/default/files/imagecache/main_photo/%5Btype%5D/%5Bnid%5D/floccari-inter490ai_1.jpg

---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

http://i39.tinypic.com/ei16dl.gif

---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:10 ----------

http://i39.tinypic.com/ei16dl.gif

---------- Post added at 23:26 ---------- Previous post was at 23:10 ----------

http://www.dailymotion.com/video/xzp8qj_int-1-3-laz-golazo-onazi_sport#.UYrDC0pHJkg

EL CUCHU 19
09-05-2013, 07:07
Ponajbolji stoper Europe" http://interclubfedeli.com/i-forum/Smileys/default/homocide.gif kako mu tepaju neki i dalje briljira http://interclubfedeli.com/i-forum/Smileys/default/smil4094cdee2f657.gif,svojom konjskom nožurdom nagazi Floccarija i u najgorem mogućem trenutku (finiš prvog poluvremena) skrivi penal,izdržat ću nekako te dvije utakmice , a onda neka taj "talenat" ode što dalje od nas...

Quaresma#7
09-05-2013, 12:07
Super opet što izgubišmo. Još dve utakmice moramo izgubiti i onda se možda možemo nadati da Strama ode. Ja još ne razumem u šta je Moratti začorio kod njega. Trener nam je totalno zakao i nije ispunio očekivanja što se od trenera obično očekuje. I normalno je ako trener nešto takvo ne izpuni čeka ga odkaz a u ovom slučaju neznam šta treba još u klubu uništiti da jih dodje iz dupeta u glavu da treba prometini trenera i samu filozofiju kluba. Možda da nas još financijski unište kao što se je Lazio prije mnogo godina i dan danas se nisu još oporavili.

1. nije stvorio tim kako treba
3. nije ga sposoban voditi i trenirati (povrede, formacije.. nezna ni sam šta hoče)
3. nije osigurao jedini cilj što se je očekivalo od njega a to je Evropa
4. 3. mestu nismo ni prismrdili kamoli scudettu da smo se nadali imalo.
5. pojma nema o transferima... koje igrače treba kupiti a koje pobacati vani.

A o našoj predstavi neču gubiti reči. Igramo jednako slabo več pola godine i jednostavno to se više nemože gledati (igra očajna, igrači katastrofa, trener izgubljen i glup, upravu zaboli kurac...). Ovo mi je prva sezona kod Intera gde me ne vuče da jih gledam.

Ja neznam kakve smo mi to sve fukare od igrača doveli u klub to treba trečinu ekipe pobacati vani milom ili silom. Ostavio bi samo Juana, Ranocchiu, Yuta, Kovačiča, Guarina, Palacia, Zanettija i golmane. Hadanoviča bi prodao za dobre pare Barci i dao priliku Bardiju.
I novi trener naravno sa stručnim štabom i Leonardom u upravi.

dera
09-05-2013, 12:53
Povrede? Kako je on mogao uticati na to?

Quaresma#7
09-05-2013, 13:15
On direktno ne ali je tu kriv njegov stručni štab tačnije kondicijski treneri koji jednostavno neznaju proceniti igrača i njegove sposobnosti i da mu prilagode treninge da se igrač ne preobtereti na treninzima i da se ne povredi zbog toga. Oni to nisu radili pa eto rezultata svaki duel povreda.

Dok Rui Faria je to radio i nismo imali problema sa povredama kod Mourinha jel su vodili računa o tome.

ajdin
09-05-2013, 15:30
inter je postao jedna velika smijurija od kluba !! tonemo svjetlosnim godinama a kako stvari stoje tonucemo i dalje :(

dera
09-05-2013, 15:50
On direktno ne ali je tu kriv njegov stručni štab tačnije kondicijski treneri koji jednostavno neznaju proceniti igrača i njegove sposobnosti i da mu prilagode treninge da se igrač ne preobtereti na treninzima i da se ne povredi zbog toga. Oni to nisu radili pa eto rezultata svaki duel povreda.

Dok Rui Faria je to radio i nismo imali problema sa povredama kod Mourinha jel su vodili računa o tome.
Sam Rafa je rekao da on nije imao informacije o radu kondicionih trenera uopšte, vjerujem da je tako i kod Strame.

---------- Post added at 15:50 ---------- Previous post was at 15:39 ----------

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/934956_471226879631414_1482973618_n.jpg

SiamoNoi
09-05-2013, 19:45
Ponajbolji stoper Europe" http://interclubfedeli.com/i-forum/Smileys/default/homocide.gif kako mu tepaju neki i dalje briljira http://interclubfedeli.com/i-forum/Smileys/default/smil4094cdee2f657.gif,svojom konjskom nožurdom nagazi Floccarija i u najgorem mogućem trenutku (finiš prvog poluvremena) skrivi penal,izdržat ću nekako te dvije utakmice , a onda neka taj "talenat" ode što dalje od nas...
Ranocchia igra već duže vrijeme ozlijeđen (koljeno) jer se nema kog drugog stavit.Nema ga smisla pljuvat u ovoj situaciji.Pokazivao je što zna u dobrom dijelu sezonu i jasno da će i dalje ostat u klubu.Dolazi i Campagnaro i ako će se igrat sa dvojicom iza bit će dobra konkurencija.Moguće da jedan od dvojca Juan/Ranocchia ispadne u tom slučaju iz prvog sastava.

Super opet što izgubišmo. Još dve utakmice moramo izgubiti i onda se možda možemo nadati da Strama ode. Ja još ne razumem u šta je Moratti začorio kod njega. Trener nam je totalno zakao i nije ispunio očekivanja što se od trenera obično očekuje. I normalno je ako trener nešto takvo ne izpuni čeka ga odkaz a u ovom slučaju neznam šta treba još u klubu uništiti da jih dodje iz dupeta u glavu da treba prometini trenera i samu filozofiju kluba. Možda da nas još financijski unište kao što se je Lazio prije mnogo godina i dan danas se nisu još oporavili.

1. nije stvorio tim kako treba
3. nije ga sposoban voditi i trenirati (povrede, formacije.. nezna ni sam šta hoče)
3. nije osigurao jedini cilj što se je očekivalo od njega a to je Evropa
4. 3. mestu nismo ni prismrdili kamoli scudettu da smo se nadali imalo.
5. pojma nema o transferima... koje igrače treba kupiti a koje pobacati vani.

A o našoj predstavi neču gubiti reči. Igramo jednako slabo več pola godine i jednostavno to se više nemože gledati (igra očajna, igrači katastrofa, trener izgubljen i glup, upravu zaboli kurac...). Ovo mi je prva sezona kod Intera gde me ne vuče da jih gledam.

Ja neznam kakve smo mi to sve fukare od igrača doveli u klub to treba trečinu ekipe pobacati vani milom ili silom. Ostavio bi samo Juana, Ranocchiu, Yuta, Kovačiča, Guarina, Palacia, Zanettija i golmane. Hadanoviča bi prodao za dobre pare Barci i dao priliku Bardiju.
I novi trener naravno sa stručnim štabom i Leonardom u upravi.

Naravno da ga neće promijenit jer čovjek nije niti imao prilike radit normalno jednu sezonu da pokaže što zna.Ozljede su nas pokosile malo nakon one pobjede protiv Juventusa,ako se ne varam i od tada je raspad i ovo sigurno nisu uvjeti za normalan rad.Pa od početka sezone nije bilo kola da su apsolutno svi igrači bili na raspolaganju.Uvijek su 3,4 bila OUT.

1.evo ti odgovora iznad
2.mijenjanje formacija najviše uslijed povreda.Povrede po mojem mišljenju zbog loših kondicijskih trenera (Rapetti i Co.) i njih treba mijenjat.I nije to samo ove sezone s povredama (iako ove puno izraženije nego inače) nego zadnjih 5 i više godina Inter (i Milan) imaju daleko najviše ozlijeđenih igrača u Serie A.
3. 3.mjesto je bilo cilj.Istina,nije osigurao.Ove okolnosti koje sam naveo gore su i uzrok što ga Moratti ne mijenja.
4. kako nismo,kad smo sve do nedavno bili teoretski u realnoj šansi za tim 3.mjestom?Prije par kola 6 bodova iza Milana...
5.Kako pojma nema?Tražio je Palacia,Kovačića,Cassana,otkupljivanje Guarina,sada dovođenje Icardija...pa ako se ne varam njegove želje su bile i Handanović,Schelotto i Pereira (zadnja dva još nisu opravdala dolazak).
Ostalo su Branca i Ausilio dovodili.Nije baš da su mu promašeni transferi.
+ tražio je krila još na ljeto,a nisu mu ih uspjeli dovesti i nije mogao igrat planiranu 4-3-2-1/4-3-3 (eto ti i tu dio odgovora na pod 3."formacije").Istu formaciju je najavio za iduću sezonu i opet traži da mu krila dovedu,tako da je sve na upravi.

I onda dole sam navodiš spisak igrača koje bi ostavio...Juan, Ranocchia, Yuto, Kovačić, Guarin, Palacio, Zanetti i GK...osmorica.A iz prošle sezone smo u ovu ušli samo sa <!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <w:DontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]-->Zanettijem,Nagatomom,Samuelom,Cambiassom i Militom kao recimo standardnim igračima.Znači 4,5 igrača,a ostalo sve promijenjeno i novo.Trebalo je to i uigrat (opet:ozljede,ne može me nitko uvjeravat da je normalno radit i stvarat identitet igre u ovoj situaciji u kojoj je Strama bio).
Naveo si Juana...kojem je upravo Strama dao priliku u prvoj i tražio njegov ostanak iako su ga htijeli na posudbu poslat jer je bio na OI i kasnije se priključio pripremama.
Ranocchia...Strama ga ubacio u 1.ekipu nakon loše prošle sezone u kojoj su ga svi otpisivali.
Yuto se preporodio kod njega,puno bolji nego prijašnjih godina.Na kraju i njega ozlijeda zadesila.
Kovačić...ne treba ništa niti pisat.Opet njegova želja.
Guarin...jako dobar prvi dio sezone kad je igrao svoju pravu poziciju,kasnije još jedno vrijeme vukao uslijed ozljeda i onda i sam pao u formi kad je morao AMC-a igrat.Vukao i ozljedu...
Palacio...mislim da mu je statistički jedna od najboljih sezona u karijeri.Stramina izričita želja.

Za njegov si odlazak,a opet vidiš da i uslijed tih silnih ozljeda i svega ipak ima stvari koje je dobro napravio.Neka selekcija igrača je tu,otpisali su se neki stariji,dijelom izsluženi igrači (i igrači s velikim placama) i sad ovaj prijalezni rok samo treba nadogradit to sve.Nema potrebe mijenjat OPET nakon jedne sezone trenera pa on dolazi s novim idejama,formacijama,novim popisom željenih pojačanja.
<!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Obična tablica"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]-->

EL CUCHU 19
10-05-2013, 06:15
[QUOTE=SiamoNoi;123392]
Ranocchia igra već duže vrijeme ozlijeđen (koljeno) jer se nema kog drugog stavit.Nema ga smisla pljuvat u ovoj situaciji.Pokazivao je što zna u dobrom dijelu sezonu i jasno da će i dalje ostat u klubu.Dolazi i Campagnaro i ako će se igrat sa dvojicom iza bit će dobra konkurencija.Moguće da jedan od dvojca Juan/Ranocchia ispadne u tom slučaju iz prvog sastava.


Ako se ovo boldano desi,i ovaj failer ostane u klubu,onda nek ide sve u PM.
Ako je ozlijeđen,neka ne igra,šta je mali Pasa lošije odigrao kad je ušao umjesto njega ,jel skrivio penal?nije ,radije bi gledao i malog Spendlhofera nego ovog failera.Mi smo INTER ,a ne utočište za tzv.vječne talente,andrija jednostavno nije top stoper ,niti će to ikad biti....,meni osobno će biti samo personifikacija loših sezona nakon triplete.Dalo se 18 milja eurona za njega ,i molim Boga da ga negdje utope za 10,samo da ga ne gledam,obrana u kojoj je on kao stup ,je primila dosad 52 gola :lupaglav: samo u serie A,Jesus je također zadnje vrijeme koma,Samuel je ozlijeđen,Silvestre također(ali ionako nema neke vajde od njega),Chivu je tu ionako samo da pokupi svoje 2 milje eura godišnje.Za to vrijeme izdanak naše primavere kapetan U-21 repke Italije Luca Caldirola trune u Bresciji,100 km od Milana ,možda vratimo i Andreollija , ne znam i inače samo zašto se odričemo svojih mladih igrača , koji nam ga lagano smjeste poslije (Destro,Livaja...)., a trenutno nam je prva punta mlađahni Rocchi....

Quaresma#7
10-05-2013, 12:16
Mislim da bi bilo najbolje da vratimo Cardilou, Andreolli je več tako naš i onoga Douglasa ščepamo gratis a Ranocchiu i Juana imamo več tako. I mislim da bi imali jako dobru odbranu sa ovim igračima. Nzm što su onoga starca Campagnara uzeli

---------- Post added at 12:16 ---------- Previous post was at 12:03 ----------

Evo malo Kovačiča :D
http://www.24sata.hr/nogomet/cudesni-kovacic-pogledajte-kako-mateo-dribla-cetvoricu-314209

A sada sam se setio. Koji kurac uvek strama stavlja Cambiassa tako visoko, pa taj čovek napred nema šta tražiti jer je drvo drvo. Bolje Kovačiča da pomakne više zabio bi ga sigurno. Kovačiču najviše žeilm da ga več jednom zabije izaslužio je više nego iko u ovoj ekipi. Da bi Kova pucao penal a ne onaj retard Alvarez sigurno bi pogodio.

dera
10-05-2013, 12:24
Evo malo Kovačiča :D
http://www.24sata.hr/nogomet/cudesni-kovacic-pogledajte-kako-mateo-dribla-cetvoricu-314209
Naslov je jak, dribla, pravilan izraz je prolazi.

Quaresma#7
10-05-2013, 12:27
Zbilja dera kakve su sada tvoje misli o malom Kovi :D pošto si bio jako skeptičan oko njegovog dolazka.

Biscione
10-05-2013, 16:21
Dera ovi Kovačićevi "prolasci" su nam mnogo korisniji nego Coutinhovi ili Alvarezovi "driblinzi". Kova je (uz Juana i Handu) jedina svijetla tačka u ovoj najcrnijoj sezoni Intera od 2. Svjetskog rata.

P.S. Zašto toliko krivite i pljujete Alvareza za promašeni penal. Prije svega nije ga promašio u pravom smislu riječi nego se "okliznuo" (kao Terry u finalu CL). Šta ćeš dešava se to svakome. Alvareza treba pohvaliti jer uz Kovačića jedini nešto pokušava u ovih zadnjih 1-2 mjeseca od kako su nam se povrijedili svi koji znaju uraditi nešto naprijed. Ja bih Ricky-ja zadržao i za narednu sezonu, naravno ne kao startera ali kao kvalitetnog jockera koji ako ga krene može riješiti meč sam, a osim toga mala mu je i plaća a mlad je može dosta napredovati.

Quaresma#7
10-05-2013, 16:31
Meni Alvarez nije nešto. Igra dobro u zadnje vreme ali još uvek nije to to. Predugo dribla i solira.... gori je od Robbena. Njega bi bilo dobro prodati za lepe pare ili ga izkorisiti za neki dobar transfer (Gaitan ili slično).

Ali mi nije jasno što več prije nije tako zagriženo se htio dokazati na terenu kao sada. Verovatno su mu rekli da odlaziš ili ako nešto pokažeš možda čemo razmisliti.

Biscione
10-05-2013, 16:51
Alvarez u zadnje vrijeme igra poprilično dobro zato što igra u kontinuitetu više utakmica od prve do zadnje minute. A to mu je falilo prije, plus brojni problemi sa povredama koje je često imao. Ja njega dosta cijenim, sumnjam da će neko dati 10-tak miliona za njega a ja ga ne bi prodavao ispod toga, zato je bolje da ostane.

dera
10-05-2013, 17:05
Alvarez nema kome dodati loptu, zato i dribla :D. Prokomentarišem naslov, koji je pogrešan, oni me odmah shvate kako smatram da njegov prodor nije nešto, ne budite subjektivni :P. Q, odg sam na to par puta, čitaj, i SiamoNoi me isto pitao nedavno.

hulle
10-05-2013, 19:10
J... vas i Alvarez i Kova. Ljudi pa jel vama jasno da je talijanska liga ove sezone medju najgorima u zadnjih 20g po kvaliteti i opet ni u tako jakoj konkureciji mi gubimo sve zivo a i kad pobjedimo nekog onda je to nafakali

SiamoNoi
11-05-2013, 09:19
Ako je ozlijeđen,neka ne igra,šta je mali Pasa lošije odigrao kad je ušao umjesto njega ,jel skrivio penal?nije ,radije bi gledao i malog Spendlhofera nego ovog failera.
Nije penal skrivio,ali je odmah negdje pri ulasku izgubio prelako loptu na centru i opasna kontra krenula :D

Treba njega na posudbu.Benassija i još ove neke također.A vratit Duncana,Caldirolu...


Btw.nismo se riješili Livaje,na posudbi je samo.