PDA

View Full Version : Tottenham vs INTER

ajdin
06-03-2013, 03:13
Cetvrtak 07.03. 2013. sa pocetkom u 21:05 h pocinje utakmica osmine finala Evropa lige između Londonskog kluba Tottenham Hotspur i F.C. Internazionale !

Glavni sudac ovog dvoboja je spanski sudac Mateu Lahoz !!

Totenhem je trenutno u veoma dobroj formi i zauzimaju 3 mjesto u Premiershipu i psojeduju izuzetno jak i kvalitetan tim , dok sa druge strane nas Inter je u strasno slaboj formi i veoma slabog tima !

Iskreno ovaj Tottenham je jaci od nas i bilo kaakv rezultat sem visokog poraza je dobar rezultat !!

Nasim momcima sretno i sve najbolje !!

Za Bale-a se ne brinite , on je pokriven !! :D

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/549363_506121616095676_1726602825_n.jpg

Quaresma#7
06-03-2013, 10:42
Bice jebeno.... ali uveren sam da imamo jos uvek dobar i dobre neke pojedince i ako Strama napravi dobru taktiku onda nam je remi sasvim dostizan.

Ali ako moze jedan Milan pobediti Barcu sto mi nebi mogli odnjeti bar remi iz Londona.

U cetrvrtak ce MM opet videti zasto mora kupiti Bale-a. :D

hulle
06-03-2013, 15:09
x2 SIGURICA

Quaresma#7
07-03-2013, 15:07
Sky poručuje da Guarin i Ranocchia nisu spremni dovoljno za celu utakmicu i verovatno če biti na klupi ili neče ni igrati.

Tako da možemo očekivati ovaku formaciju.

4-2-3-1
Handanovic; Zanetti, Juan Jesus, Chivu e Pereira; Cambiasso, Gargano; Alvarez, Palacio, Kovacic; Cassano

Mada mislim da če Palacio i Casano zameniti pozicije.

Biscione
07-03-2013, 17:12
Bilo bi dobro kad bi istrčali u tom sastavu (i formaciji)

Biscione
07-03-2013, 21:24
Inter: 1 Handanovic; 4 Zanetti, 23 Ranocchia, 26 Chivu, 40 Juan Jesus; 21 Gargano, 19 Cambiasso; 11 Alvarez, 29 Kovacic, 31 Pereira; 99 Cassano.

Strama ulazi maksimalno oprezno u meč, što nije loše jer kad bi se nadigravali s njima ne bi nas bilo nigdje. Ova utakmica će biti pravi test naših mogućnosti, ako se izvučemo neporaženi bit će to veliki uspjeh.

hulle
07-03-2013, 21:56
Strama oprezno u ovaj mec? Pa on protiv Siene igra defanzivno :D

Al ovdje idemo na pobjedu

Grujinho
07-03-2013, 23:01
sa malo sreče mogli smo odlučiti ovu utakmicu več u ovom poluvremenu...Dobra nam leži ova Stramina taktika bez pravog napadača...Gde je stanković kada ga trebamo :) on bi sigurno mogao da zaustavi Balea

verma_interista
07-03-2013, 23:20
Ovo se ne moze gledat', pa bolji bi otpor Pescara pruzila...sto je najgolemije, ovaj Tottenham je sastavljen od igraca koji su bili dostupni za novac koji i Inter daje za igrace....
Trener Intera je jedna obicna rina-ka, i pola igraca ne zasluzuje da nosi ovaj dres, rastura nas mrtvi Tottenham, nevjerovatno.
Moj Moratti okani se Intera, idi u staracki dom, prodaj ekipu nekome ko ce imati smisla da sve to vodi, ko ce napraviti plan, ideje, ko ce znati uposliti prave ljude da skautiraju, i vode, a ne same lesinare koji dodju da uzmu pare, i pos.eru se na ime koje ovaj klub ima.
P

ac1d
08-03-2013, 00:00
Zalosno bas zalosno,ali jos smo dobro i prosli moglo je da bude 7-2.

Danas nitko osim Handanovica i eventualno Zanettia ne zasluzuje ni blizu prolaznu ocijenu.

Pereira je katastrofa od igraca,nemoze covjek loptu u noge dodat nikome.

Cambiasso od 20 lopti 19 predao,nije osvoji ni jedan duel nista.

Obrana konfuzna skroz,nemaju pojma tko bi trebao gdje stajati,pogotovo kod prekida.

Slabo mi je od ovog,nema sanse da mi osvojim 4. mjesto a kamo li 3. sa ovakvom igrom.

:confused:

hulle
08-03-2013, 00:04
Izgubis 3-0 i opet ti golman najbolji na terenu

Quaresma#7
08-03-2013, 00:08
Zalostno to sve skupa... potpuno su nemocni bili, vodali su jih ko ovce.

Dve 100% prilike su imali pa i to nismo znali dati njihovom 40+ godisnjem golmanu.

Biscione
08-03-2013, 00:24
Izgubis 3-0 i opet ti golman najbolji na terenu
To ti je ta žalosna istina. Čitava Evropa nam se večeras smijala (i oni što su gledali utakmicu a i oni koji su pročitali rezultat), sve ekipe u italiji imaju bolju odbranu od nas. Tottenham ne bi ono mogo radit ni Torinu ni Cataniji što je nama radio. I sad će opet svi bacati drvlje i kamenje na Stramu, pa šta će čovjek ne može umjesto Rannochie i Chivua igrat. Vidjeli ste golove svi greška odbrambenih igrača (sve 3 gola). Isto tako nije mogo zabit gol umjesto Ricky-ja ili Palacia. Najviše mi je žao (pored nas navijača) Strame (zato što je on prvi na meti kritika) i Hande (koji odlično brani ali u svakoj prima po 2-3 gola, otići će mu moral u qrac zbog ove odbrane).

ajdin
08-03-2013, 02:22
slupao sam plazmu cvrs u kaficu cccc

Quaresma#7
08-03-2013, 11:39
Nije to Italija pa da polako igramo.... kod engleza nema filozofiranja nego samo trči i zabijaj 90 min.... nema valjanja po terenu, nema svadjanja sa sudijom (jer jih neče bendati ni 5%).

Još uvek mi nije jasno kako smo mogli toliko nezainteresirano i ko pičke uči u utakmicu... baš nijedan nije imao muda kod nas da prokuša nešto napraviti.

Strama gore dole i on nosi dosta veliku krivdu za sve ovo. Treba na ljeto dovesti PRAVOG trenera koji ima muda igrati napadački fudbal i koji ima viziju da dovodi prave igrače a ne razne Schelotte, Rocchije, Pereire, Jonathane i slične šabane koji nam slabe ekipi.

Opet smo igrali onu glupu formaciju neko vreme sa 3 stopera i dva wing becka.

STRAMA OUT, BRANCA OUT I POLA EKIPE INTERA OUT :uprava::lusers:

hulle
08-03-2013, 12:33
Opet zaboravljas MM OUT? :D

---------- Post added at 11:33 ---------- Previous post was at 11:20 ----------

Ljudi nije jos sve gotovo

Pereira: 'Inter can turn it round' (http://football-italia.net/31613/pereira-inter-can-turn-it-round)
Alvaro Pereira believes Inter’s Europa League is not over despite a 3-0 defeat to Tottenham. “There are still 90 minutes to go.”

Biscione
08-03-2013, 12:38
Strama gore dole i on nosi dosta veliku krivdu za sve ovo. Treba na ljeto dovesti PRAVOG trenera koji ima muda igrati napadački fudbal i koji ima viziju da dovodi prave igrače a ne razne Schelotte, Rocchije, Pereire, Jonathane i slične šabane koji nam slabe ekipi.

STRAMA OUT, BRANCA OUT I POLA EKIPE INTERA OUT :uprava::lusers:

I ja bih volio kad bi doveli pravog trenera tipa Mourinho ili Spaletti ili (možda) Simeone, ali "pravi" trener neće doći u ovakav inter (jose bi odmah tražio 100 mil za pojačanja jer on ne želi raditi za rocchijem, pereirom & co. a MM nema te pare) tako da nam može doći samo neki "pravi" trener tipa Ranieri. Ne znam za vas ali ja više volim da nas trenira mladi Strama nego neki tamo Ranieri (ili njemu sličan). Kad vidimo kako Simeone odlično vodi Atletico, Montella Fiorentinu ili AVB Tottenham mi odmah pomislimo kako su to odlični treneri koji bi i sa interom radili čuda. Ali i oni bi sa ovakvim Interom propali (kao AVB sa Chelseom). Istina je da mi nemamo pobjednički mentalitet, igramo generacijama loš fudbal (a to se ne može preko noći promjenit) a sada nemamo niti igrače svjetske klase.

hulle
08-03-2013, 14:02
Interu nisu problem pare nego MM, a to sto igramo antinogomet protiv svih ekipa, nije bitno jel igramo protiv ekipe koja je prva na tabeli ili zadnja na tebeli Strama forsira samo jednu taktiku a tu je BUNKER.

9-1-0 to je nasa formacija ili 9-0-1 kad igramo napadacki :D

Samo se zabiju nazad i izbijaj loptu ako zabijemo gol, zabili i jesmo, bitno je da ih sto manje primimo.
Za tako nesto kriv je trener, Strama odredjuje taktiku.

Inter ima lose igrace, to je ok, ali za razliku od ovh trenera prije ranije, Strama je dobio SVOJE igrace. Dok su se ovi ostali treneri morali snalazit sa igracima koji su tu na raspolaganju Strama je dobio nove igrace i opet igramo 10 puta gore nego s ostalim trenerima.

Igramo ko neka ekipa koja se bori za opstanak.

Uz Mancinija - Strama je najsretniji trener Intera svih vremena.

Biscione
08-03-2013, 14:20
Dobio je svoje igrače zato što je znao da ne može dobiti bolje. Hoćeš reć da je Strami san bio dovesti Kuzmanovića, Schelotta ili Rocchia, doveo ih je jer MM neda pare za kvalitetnije i čovjek se snalazi kako može.

Pablo
08-03-2013, 14:53
Ovo je potpuno ocekivan rezultat,tetenhem je klasu iznad nas,igraju u boljoj ligi i imaju igrace kakve mi necemo imati narednih 4-5 godina,ja se nisam uopste nervirao jer nisam ni ocekivao nista bolje od ovoga...

hulle
08-03-2013, 17:42
Strama je sa MM dogovorio plan NOVI INTER. To je Inter koji ce dovodit igrace koji inace niko nece. Pogledaj koliko se para potrosilo na te igrace, pa onda pogledaj koliko su drugi potrosili na igrace pa ces da vidis razliku u kvalitetu...

Nije fazon imat 500mil i dovest igrace. Djaba ti sve pare svijeta ako ti nezz dovesti ono sto ti treba. Pogledaj koliko je Mancio spicko para u Mancity pa su odmah popuslili lp, manutd ce uzet titulu prvaka lige a njima je gledat odakle se vedri...

Strama je bio u juniorima i prica se o podmladjivanju ekipe a nijedan junior taj ne igra...

Strama kad bi imo 10 milijardi na raspolaganju 9milijardi bi potrosio na defanzivne vezne, pola milijarde na odbranu i pola milijarde na golmane.

dera
08-03-2013, 17:59
Neko brani Stramu, a on je taj koji je odobrio zamjenu Coutinho=Kovačić koji je sinoć briljirao :sivi:. Na klupi mu Palacio koji je jedini pravi strijelac naše ekipe otkako Milita nema.

Čim sam vidio formaciju rekao sam - poraz zagarantovan, pitanje je samo sa koliko lopti u mreži.

Istina, golovi nisu njegova krivica, ali, šta očekivati od onakve igre? Bunker, 4-3-2-1.

Quaresma#7
13-03-2013, 16:19
Evo pozvanih za utakmicu

Portieri: 1 Samir Handanovic, 27 Vid Belec, 77 Raffaele Di Gennaro;

Difensori: 23 Andrea Ranocchia, 26 Cristian Chivu, 28 Simone Pasa, 33 Ibrahima Mbaye, 40 Juan Jesus, 42 Jonathan;

Centrocampisti: 4 Javier Zanetti, 11 Ricky Alvarez, 14 Fredy Guarin, 19 Esteban Cambiasso, 21 Walter Gargano, 24 Marco Benassi, 29 Mateo Kovacic;

Attaccanti: 8 Rodrigo Palacio, 99 Antonio Cassano, 47 Matteo Colombi, 60 Niccolň Belloni.

hulle
13-03-2013, 18:29
Sta je ovo samo nastavljamo temu? :D

dera
13-03-2013, 20:03
Kad nečeš da otvoriš novu :P.

hulle
14-03-2013, 00:33
Kad neces da mi platis :D

Barca je trebala pobjediti 3-0 pa su pobjedili 4-0
Mi trebamo 4-0 ali zaista ne vidim razlog zasto ne bi pobjedili 5-0

Kod njih nema Bale a kod nas Pereire WIN-WIN situacija :D

Biscione
14-03-2013, 00:46
Ako je Arsenal zamalo izbacio Bayerna (trenutno najjača ekipa na svijetu) što ne bi i mi mogli Tottenhama. Ako sam išta naučio za ovih 10-tak godina koliko sam navijač intera da smo mi Pazza Inter i da je kod nas sve moguće. Da smo barem zabili 1 gol, imali bi mnogo veće šanse, a ovako se nadam da ćemo se barem pobjedom oprostiti i barem malo "oprat obraz"

dera
14-03-2013, 01:04
Ja ne vjerujem u ovog trenera, kad smo zadnji put dobili 3-0?

Moca93
14-03-2013, 01:11
ja cu da turim tacan rezultat 3-0 pa ako nas istinski usere da ja kupim jahtu i manem se fakulteta :D

hulle
14-03-2013, 03:00
Ma moca bolje ti je da odigras samo prolaz na Inter i ulozis komsijinu kucu :D

ajdin
14-03-2013, 09:47
5 komada 5 komada to je nasa nada !! :D

dera
14-03-2013, 11:25
Guarin, Cambiasso and Palacio WU PASS video interview (http://www.interfanzone.com/guarin-cambiasso-and-palacio-wu-pass-video-interview/)

ajdin
14-03-2013, 12:28
ispadosmo da vise pas igru gajimo nego barsa bajern zajedno :P

Quaresma#7
14-03-2013, 13:23
Moguce postave

INTER (4-3-3): Handanovic; Jonathan, Juan Jesus, Chivu, Zanetti; Benassi, Kovacic, Cambiasso; Alvarez, Palacio, Guarin.

Allenatore: Stramaccioni.

TOTTENHAM (4-2-3-1): Friedel; Walker, Gallas, Vertonghen, Assou-Ekotto; Parker, Livermore; Dembele, Sigurdsson, Holtby; Defoe.

Allenatore: Villas-Boas.

ARBITRO: Bebek (Croazia)

Biscione
14-03-2013, 14:17
Ja ne vjerujem u ovog trenera, kad smo zadnji put dobili 3-0?

To je istina, jbt ne možemo nikako nekog pobijedtiti npr 4-0 (barem nekog slabog protivnika). Jest da smo sada u krizi ali i kada smo bili u seriji 10 uzastopnih pobjeda nismo imali veliku pobjedu, sve 1 ili 2 razlike. Svi su treneri (čak i Ranieri) imali pobjede od 4-0.

dera
14-03-2013, 17:51
Prije tačno 15 godina:
14.03.1998 • Inter 4-0 Atalanta (65' Moriero, 74' Kanu, 77' Ronaldo , 88' Cauet) • Serie A

boko
14-03-2013, 18:24
Poštovani prijatelji, danas vjerujem prognoza 1x2wins i kladiti na Inter Milan - Tottenham, obje momčadi to score

Quaresma#7
14-03-2013, 20:01
Stadion je vise od pola prazan

hulle
14-03-2013, 20:06
juuuuuriiis

Quaresma#7
14-03-2013, 20:28
Jebem ti opet tu kurcevu stativu

dera
14-03-2013, 20:40
1-0, kakvi smo, ima li nade?

Moca93
14-03-2013, 20:51
Ovako...konacno igramo fudbal...jeste sa preskakanjem sredine,ali igramo. Kasano je upropastio 2 sanse pored datog gola i sve to zbog njegove fizicke spreme,koja je malo bolja od mene...A ja sam zimus i jeo ko svinja i pio i sta vec sve.... Kovacic se usro ko picka i smesno je koga smo mi doveli kao zamenju Kutinju,a najsmesnije da jedan Kutinjo nije imao startnu postavu u ovakvom INteru.. Guarin nevidljiv....nije da sam ga ja uzeo na zub,al stvarno nema ga nigde,i on se usro .... Dzontra je car,lik jeste da ne zna,al trudi se,trci,uzima lopte...CAR! Dao bih mu da igra beka dok se Nagatomo ne vrati,a ne Pereira. Ostatak je solidan.. sta znam..>Zanetti imao jedan opasan sprint,covek je kraalj... Palasio se trudi,steta sto ga nije utero ..... Mislim da mozemo,ako bi dali jedan brz gol,makar do 70 ,bilo bi nade...idemo..>FORZA INTER

emperor
14-03-2013, 20:55
DObro igramo.. Kako bi nam dobro dosao Obi da igra lijevog u vezi :S
Kovacic igra dobro, dok je Guarin van forme totalno..

Cak i Johnny dobro izgleda :D
Ali vidi se da smo fizicki losi, vec pri kraju poluvremena smo poceli padati, presing nas izmorio ... Nadam se da nas to nece kostati u nastavku..

---------- Post added at 19:55 ---------- Previous post was at 19:52 ----------

Nezz gledamo li istu uktamicu? Kovacic los.. e jbg :D
Prije svega sto je tu ispred odbrane skoro sve akcije krecu od njega, a takodjer ima dobar pas koji najcesce prima Cassano (dok dodje do daha naravno jer je trom ko 100 kilas) i to rezultira mogucnost da se Palacio izvuce u prazan prostor.. Ja sam s Kovom zadovoljan, kad igras pored Gargana bolje ne mozes..

Quaresma#7
14-03-2013, 21:00
Moco neznam dali mi gledamo istu utakmicu ali Kovačič je jedan najboljih na terenu... kralj u veznom redu.

Gurin je totalno out, previše gubi lopte i upropašta akcije.

Cassano osim onog gola, sve ostalo jadno... spor sasvim (kao što je Moca reko) i onaj penal mu nije bio potreban bolje da je razpalio po golu ili dodao nekom drugom nego da se je išao bacati po terenu.

Sudija je skroz OK

Ostali su isto dosta dobri bez nekih grešaka velikih.

Šteta za onu stativu Palacia ono je moglo uči. A i Cambiasso je bio na kraju prekratak sa onom svojom čelavom glavom.

Tako da možda ima nade ako ovako budemo nastavili igrati i Tottenham ovako slabo. Bar dva gola da nam je učerati bilo bi super, pa idemo u produžetke pa kako opali onda svakom.

hulle
14-03-2013, 21:02
Jao Palacio precka 2,50 kvota, nece namjerno uh......

Nako igramo ono uspavanku, i pucamo samo duge lopte.....2 puta su prosle te duge lopte jednom smo iskoristili dr put nismo....

Spursi igraju katastrofalno, nekako mi djeluju nezainteresovano, uopste ne napadaju, nema Balea - nema prodora, imali su jednu 100% sansu preko Adebayor al srecom on je smotan :D

Inter: 1 Handanovic; 4 Zanetti, 26 Chivu, 40 Juan Jesus, 42 Jonathan; 19 Cambiasso, 29 Kovacic, 21 Gargano; 14 Guarin, 8 Palacio, 99 Cassano.
Subs: 27 Belec, 11 Alvarez, 23 Ranocchia, 24 Benassi, 28 Pasa, 47 Colombi, 60 Belloni.
Coach: Andrea Stramacccioni. Tottenham: 24 Friedel; 28 Walker, 13 Gallas, 5 Vertonghen, 16 Naughton; 22 Sigurdsson, 19 Dembélé, 29 Livermore, 8 Parker; 18 Defoe, 10 Adebayor.
Subs: 25 Lloris, 6 Huddlestone 7 Lennon, 14 Holtby, 32 Assou-Ekotto, 33 Caulker, 46 Carroll.
Coach: André Villas-Boas.

dera
14-03-2013, 21:53
Ljudi moji, 3-0, jel moguće, kakvu utakmicu ja propustih. Produžetci..

hulle
14-03-2013, 21:53
3-0

Idemo na produzetke mozemo im zabit gol, losi su ko mi inace :D

Biscione
14-03-2013, 21:56
Joooj, Cambi profula prolaz u sudijskoj. Valjda nas to neće koštat prolaza. Stvarno smo zaslužili prolaz dalje. Ne treba zaboraviti da smo i u onoj prvoj utakmici imali 2 čiste prilike za gol koje nismo iskoristili.

Quaresma#7
14-03-2013, 21:57
Sta promasi celavac jebem li mu majku sakatu....

idemo na produzetce, mogu li nasi izdrzati jos pola sata... najvise me brinu cassano, palacio i cambiasso.

hulle
14-03-2013, 22:38
Prvi produzetak je Tot napokon igrao napadacki i imali su 3 sanse i zabili 1 gol. Mi smo bili nesto mirniji.

Idemo sad drugi produzetak

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:20 ----------

Izlazi Dzontra ulazi Rano???? WTF?????

Rano napadac?

---------- Post added at 21:38 ---------- Previous post was at 21:21 ----------

Tako blizu al opet tako daleko.......

Moca93
14-03-2013, 22:47
Murinjo je jednom tako Matrixa pustio napred da spusta lopte... Sve u svemu,nikom nista ne zameram,i one koje sam pljuvao,nema veze,bice bolje... vazno da smo konacno pokazali sta umemo i da ovaj klub nije propao...Bice bolje i idemo da uzmemo onaj Kup Italije...FORZA INTER!

Biscione
14-03-2013, 23:00
Svaka čast svima, i igračima i Strami. Ovako se ostavlja srce na terenu. Zaslužili smo prolaz, tottenham je u ove 2 utakmice istrošio svu nafaku koju im je bog bio dodijelio za ovu polusezonu mamicu im sretnu :mad:. Nadam se da će nam ovo dati samopouzdanje i volju da i naredne utakmice u prvenstvu odigramo barem sa približnim žarom i intenzitetom. Ako ovako odigramo uzet ćemo i Jubentus i izborit 3-će mjesto, jer i ostali konkurenti za to mjesto su u lošoj formi. Ja još uvijek vjerujem Strami, da on ima kvalitetnije igrače donio bi nam on rezultate that's for sure

Mali Kovačić je po ko zna koji put dokazao da mora biti standardni prvotimac. Nevjerovatna je sigurnost s kojom igra, on će biti bolji od Modrića ako ga ovi naši ne zajebu tj. ako mu budu davali malu minutažu kao Coutinhu.

P.s. Zaboravio sam pohvalit Cassana, čovjek je odigrao 120 min (njegov lični rekord) i bio je najbolji na terenu (kreativniji je igrač od Snajdera, čak ima i bolji pas).

Quaresma#7
14-03-2013, 23:16
Svaka čast momcima za ovu predstavu. Zaslužili su si prolaz iako su izpali. Igrači utakmice su definitivno Cassano, Palacio i Kovačič. Mali je danas dokazao da mora svaku utakmicu igrati u prvoj. Bio je kralj u vezi svukuda ga je bilo... pasovi vizija izvanredna. Da je bio do kraja u igri sigurno bi prošli.

Največe razočaranje danas je bio Guarin... igrač od kojeg se najviše očekuje jer na ovakim utakmicama ne sme zatajiti i kada ga najviše trebamo. Neznam koji mu je kurac u poslednje vreme da je u tako slaboj formi. Mislim da treba koju konkurenciju u klubu da ima razlog za bolje treniranje i da može uopšte igrati u prvom timu.

A kao drugo nam je klupa skroz jadna... nismo imali koga ubaciti u igru osim Alvareza i on se nije baš nešto pokazao u igri (dobro dao je gol a igrao baš nije nešto dobro). Benassi je bio rupa u vezi. On i Kova ko nebo i zemlja razlika. Trčarao je lagano gore dole brez neke agresivnosti i on je bio dosta kriv da mu je Dembele pobegao kad je šutao na gol u produžetku. Napadača ionako nemamo više i morao jadni povredjeni Ranocchia uči da igra napadača zadnjih 10 min. a imao i je i priliku za gol za završetku utakmice :D.

Super predstava naših momaka opet i dugo nisam vidio ovaku igru još od vremena triplete. Čestitke i verujem da su zaslužili prolaz itako smo izpali na kraju i da smo bez ikakvih problema razbili malo jači evropski tim (obično se mučimo i sa najslabijimi).

Tako moramo igrati svaku utakmicu u Serie A i u Coppi ako hočemo iduče godine igrati u kojoj od evropskih takmičenja.

ajdin
14-03-2013, 23:19
5 komada 5 komada to je nasa nada !! :D

i UMALOO !! :D

precka i fula cambiassa su nas kostale prolaza !!

momci su napokon pokazali kada stvarno hoce da mogu i da umiju da igraju !!

potez sa ranokijom gore je odlican bio jer je taj potez sjebao stopere spursa i on je potegao obojcu stopera kod 4-og gola kad je alva dao ...

Quaresma#7
14-03-2013, 23:24
Trebao je on odmah Ranocchiu za Benassija zameniti dok je bilo još vreme (iako je skoro ušao) jer je mali previše plivao u igri i makar Zanettija turiti u vezu pa nekog drugog igrača na bek.

ajdin
14-03-2013, 23:27
ne znam u sta si ti gledao al benasi je strasan posao obavio na sredini otkako je usao !

Quaresma#7
14-03-2013, 23:31
Premalo je bio u branjenju agresivan i statičan.

ajdin
14-03-2013, 23:34
momak je lavovski igrao ne seri ! :D

Quaresma#7
14-03-2013, 23:41
Dobar je ali mora još dosta napredovati. Nervira me što nije bar Stankovića prijavio za EL sigurno nebi izgubili on je savršen za zadnjih 20 min utakmice.

emperor
15-03-2013, 00:09
Benassi se okliznuo kad je Dembele sutao pa ga Ade utrpa, ali nema veze, svakom se moze desiti..

Steta, unistili smo ih, zasluzili prolaz ali bolji ne prodje uvijek :D

Idemo dalje, jurisati na Sampu ali Bog zna kako cemo proci, vise od pola igraca nam nije moglo ni hodati na kraju tekme.. Sve pohvale za Palacia, covjek je zvijer fizicki, jos je toliko utakmica odigrao..

Pazza Inter Amala...

ajdin
15-03-2013, 00:23
ja sam sve cekao kad ce srce cassana da opali ! xD AHAHAHH

emperor
15-03-2013, 00:32
Ma stari je on lisac... Trcao je ali povremeno :D mogao bih i ja onako odigrati :P

ajdin
15-03-2013, 00:45
mogo bi moj qrac :D trco je lik fkt i imao dosta duela i dueli izmaraju nekad i vise nego sama trka ! :D

hulle
15-03-2013, 02:30
http://s24.postimage.org/ggbobg745/180608_500.jpg

dera
15-03-2013, 17:48
Nisam ni sumnjao u ekipu, samo Stramu. Ne zavaravajte se, on u ovoj utakmici nije imao ništa za izgubiti, zato i je igrao ovako "ofanzivno". Protiv Sampe se spremite za 8 defanzivaca jer svaki bod je bitan :sivi:.

---------- Post added at 16:48 ---------- Previous post was at 16:13 ----------

Milito: "A round of applause to my teammates who have played with heart and pride ... Unfortunately it was not enough, but were great all the same. Proud of you!"

dera
16-03-2013, 00:13
Žao mi ga :(, ali ako ne bude igrao ovaj fudbal u nastavku sezone, već onaj do sada neka mu je sretno.
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/526869_512628628778596_184344277_n.jpg

hulle
16-03-2013, 01:36
@dera

Pa mi ustvari i nismo igrali nesto ofanzivno, vec je Tot bio katastrofa, pa i Hajduk bi pobjedio protiv onakve ekipe. Likovi su samo stojali na terenu, citam stavili su cijenu za Bale 80mil eura, pa kad pogledas kako oni igraju sa nj u ekipi i bez njeg onda stvarno vrijedi NJIMA i 800miliona