PDA

View Full Version : Fiorentina v Inter


dera
16-02-2013, 19:24
<dl class="details"><dt>Stadio Artemio Franchi, nedelja u 20:45h.</dt></dl>Vlada dobra atmosfera, Moratti je također sa njima:

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/559868_433655966721839_91311442_n.jpg

(Handa i Kuzma već ekipa)
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/48075_433683226719113_486880456_n.jpg
(ova slika je posvečena Militu)


"Gostovanje Fiorentini je jedno od najtežih ove sezone. Od njega nam zavisi učešće u evropskim takmičenjima naredne sezone, i biće veoma teško", izjavio je Stramaćoni.

"Susrešćemo se sa jakom ekipom, ali idemo da igramo fudbal. Ova utakmica se može završiti bilo kojim rezultatom", dodao je on.

Pozvani:
Golmani: 1 Handanovic, 27 Belec, 30 Carrizo;
Odbrana: 6 Silvestre, 7 Schelotto, 23 Ranocchia, 31 Pereira, 40 Juan Jesus, 42 Jonathan, 55 Nagatomo;
Sredina: 4 Zanetti, 10 Kovacic, 11 Alvarez, 14 Guarin, 17 Kuzmanovic, 19 Cambiasso, 21 Gargano, 24 Benassi;
Napad: 8 Palacio, 18 Rocchi, 99 Cassano, 47 Colombi.

emperor
16-02-2013, 20:59
Kako stoje stvari, odlucujuca 2 kola za nas..

Moja zelja...

Handa

Zanetti.. Rano... JJ... Yuto
............Kuz..................

Guaro.............Kova
..........Ricky..............

Palacio.......Cassano

dera
17-02-2013, 00:42
Dernek na putu:
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/62099_501818259859633_723719192_n.jpg
Gledaj Pereire i XY, stavili slušalice da ga ne slušaju :sivi:.

Quaresma#7
17-02-2013, 14:01
Moguča postava 4-3-1-2

Handanovic; Zanetti, Ranocchia, Juan Jesus, Nagatomo; Kovacic, Gargano, Kuzmanovic; Guarin; Cassano Palacio


Meni se svidja. Unutra su igrači koji znaju sa loptom.

Huska
17-02-2013, 16:02
Nek sam doceko da se i tebi svidja nas sastav :D

ilovemura
17-02-2013, 21:11
Ecco le formazioni ufficiali:
Fiorentina: 1 Viviano; 40 Tomovic, 2 Gonzalo, 15 Savic; 11 Cuadrado, 10 Aquilani, 7 Pizarro, 20 Borja Valero, 23 Pasqual; 22 Ljajic, 8 Jovetic. A disposizione: 89 Neto, 4 Roncaglia, 5 Compper, 6 Sissoko, 9 El Hamdaoui, 12 Lupatelli, 18 Larrondo, 19 Llama, 21 Migliaccio, 27 Wolski, 30 Toni, 92 Romulo.
Allenatore: Vincenzo Montella.

Inter: 1 Handanovic; 4 Zanetti, 23 Ranocchia, 40 Juan Jesus, 55 Nagatomo; 17 Kuzmanovic, 19 Cambiasso, 10 Kovacic; 14 Guarin; 99 Cassano, 8 Palacio. A disposizione: 27 Belec, 30 Carrizo, 6 Silvestre, 7 Schelotto, 11 Alvarez, 18 Rocchi, 21 Gargano, 24 Benassi, 31 Pereira, 42 Jonathan, 47 Colombi.
Allenatore: Andrea Stramaccioni.


DANAS KLADIO 100 EUR NA INTER:)


Selections No. Selections Event Event Date E/W Terms Odds Result 1 Inter Milan Fiorentina v Inter Milan (Full Time Result) 17/02/2013 None 4.00 To Run Stake: 100.00 To Return: 400.00

hulle
17-02-2013, 21:31
Valjda ce igraci biti dovoljno nalozeni da pobjede za Milita


@ILM da ti huska nije nesto u rodu?

emperor
17-02-2013, 22:24
Strama... sve po spisku......

Biscione
17-02-2013, 22:29
Imam samo dvije riječi koje će sve reći: RASPAD SISTEMA

hulle
17-02-2013, 22:38
prvo poluvrijeme aauuuuu

Rano playmaker
vezni red ne postoji

Handanovic najbolje poluvrijeme otkad je dosao u Inter


Viole su imale 15 vagona sansi, al na nasu srecu nisu ih znali iskoristiti (vecinu). Jovetic je promasio dvije fantasticne prilike i onda iz jedne nezgodne pozicije zabi gol, a masili su i Ljajic i Valero....

Nista nadat se da ce Viole da padnu u drugom poluvremenu i da ce nasi to da iskoriste, posto su nasi igraci puno snage, nisu se trosili u prvom poluvremenu samo su gledali sta rade igraci Fiorentine.

Quaresma#7
17-02-2013, 22:41
Ziveo financijski fair play i ziveo veliki mastermind Marco Branca.....pokopace nam klub

Na igralistu su nasi igraci ko ovce... Fiora jih voza ko da su Barcelona.

Sada me zanima kako ce Strama reagirati... trenutno djeluje izgubljeno

edo
17-02-2013, 23:14
Vjerujte u projekat ljudi

Sramota

dera
17-02-2013, 23:35
Nisam gledao prvo poluvrijeme, zašto je napravljena izmjena Kovačić=Alvarez?

Četvrti gol je Handa mogao odbraniti da je pokušao baciti se. Ovo drugo poluvrijeme, gledao sam do 4. gola, a onda samo slušao komentatore i prebacio da vidim gol Cassana.

Huska
17-02-2013, 23:48
Nisam gledao prvo poluvrijeme, zašto je napravljena izmjena Kovačić=Alvarez?


A vjerovatno ni sam levat ne zna zasto...Guarin ocajan, Cambiasso isto tako, mali Kova jedini nesto kombinovo, ali gdje ce on igrati sa cetiri covjeka koji znaju sa loptom, pa samo 2-0 gubi..

Nadam se da ga sutra ceka otkaz...

hulle
18-02-2013, 00:30
@dera

izmjena je napravljena jer vezni red nije imao 2 dodavanja



4-1

Kao sto se i ocekivalo Viole su pale u drugom poluvremenu, al opet su zabili dva gola. Nisu napadali kao prvo, al su bili precizniji.

Mi smo uspjeli zabit gol (JEDINI SUT U OKVIR GOLA NA UTAKMICI), sjajan gol PP ali niko ga nije slavio...


Nista idemo dalje, nadat se da ce bit sto vise ekipa tipa Hajduk protiv koga mozemo igrati i onda rec jao kako imamo kvalitetne igrace, trenra i ovaj projekat defitivno fukncionise :D

Al nije sve ni tako crno Napoli i Udinese su kiksali tako da i dalje imamo sanse da igramo kup uefa iduce sezone

---------- Post added at 23:30 ---------- Previous post was at 22:51 ----------

btw jel iko skonto da nam mm donosi nesrecu....kad je god on s ekipom pred utakmicu HALALI JE :D

verma_interista
18-02-2013, 00:47
Inter je najlosija ekipa u prvenstvu!Razocaran sam jako, ne zasluzujemo mjesto u LP, to je objektivno...
SRAMOTA!!!!!

Culé
18-02-2013, 01:14
The last time Internazionale failed to record a victory in at least 7 successive away matches was Jan-Apr 1999.

Moca93
18-02-2013, 01:45
Jel smo mi ono nekada davno,na pocetku sezone,rasturali u gostima? :D

Quaresma#7
18-02-2013, 13:21
Strama če na derbiju igrati za svoj posao inače ga čeka odkaz.

dera
18-02-2013, 13:30
"Mogli smo proći i bez ovog poraza, ali zaista ne znam kako smo mogli odigrati tako različito od četvrtka do nedjelje. Možda sam i ja progriješio, Inter je bio previše odvratan da bi to bilo istinito".

"Odigrali smo dvije utakmice manje-više s istim igračima, ali nikako nisam zamišljao utakmicu poput ove. Vidio sam da je moja momčad umorna i znao sam da bi mogli platiti danak u svježini, ali ne baš na ovom nivou, loše sam procijenio situaciju".

Moca93
18-02-2013, 13:58
Nisam gledao ni jednu od ove dve utakmice,al npr mogu logicki da zakljucim,to sto on ne zna. HMmmm...Mozda je Kluz KLUZ ,a Fiorentina ,iako nije ono sto je nekad bila ipak FIORENTINA! -.- ?!

dera
18-02-2013, 14:05
Materazzi na twitteru: "Mamma Mia... Stvarno užasna igra Intera..."

---------- Post added at 13:02 ---------- Previous post was at 13:00 ----------

Navijači bilana:
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/480176_10151572659417013_1234881389_n.jpg
Sledeci vikend - Derby Della Madonnina, bice pravi uzitak za Rossonere, a jas jedan pakao za Neroazzurre :D

---------- Post added at 13:05 ---------- Previous post was at 13:02 ----------

Kada naši ne mogu:

GENOA: "POBJEDA PROTIV UDINESEA, JE ZA MILITA"

Lijepa gest, elegantan i sportski. Dakle Genova, nekadašnji klub Diega Milita, pruža veliku podršku zbog njegove povrede. "Genova posvećuje pobjedu protiv Udinesea, Diegu Militu #Forza Principe!" napisali su na Twitteru.

hulle
18-02-2013, 14:26
Stramaccioni: Ovo je bilo preružno da bi bilo istinito

Interov trener Andrea Stramaccioni razumljivo je bio vrlo razočaran izvedbom svoje ekipe pri gostujućem porazu kod Fiorentine 4-1 u meču 25. kola Serije A
http://static.klix.ba/media/images/vijesti/130218007.jpgAndrea Stramaccioni (Foto: Arhiv/AFP)

U četvrtak je Inter pobijedio Cluj 2-0 u prvom dvoboju šesnaestine finala Evropske lige, ali je tri dana kasnije ponudio očajnu predstavu u Firenci. Pogodak je postigao pri zaostatku 4-0 iz jednog udarca u okvir gola.

"Odigrali smo te dvije utakmice s manje-više istim igračima. Nisam mogao niti zamisliti da ćemo ovako igrati. Vidio sam moju ekipu koja je bila umorna i jako se mučila. Očekivao sam da ćemo platiti malu cijenu zbog umora, ali niti slučajno u ovako velikoj mjeri. Očito nisam dobro procijenio situaciju", preuzeo je odgovornost Interov trener.

"Nije mi jasno kako smo u razmaku od samo četiri dana mogli odigrati dvije tako različite utakmice. Možda je posrijedi moja pogreška. Ovo je bilo preružno da bi bilo istinito."

Sljedeće nedjelje Nerazzurrima slijedi gradski derbi s Milanom. Prije toga će Milan u srijedu igrati protiv Barcelone u Ligi prvaka, dok će Inter dan kasnije gostovati kod Cluja.

"Te utakmice treba uzeti u obzir. Protiv Fiorentine su baš svi moji igrači odigrali ispod očekivanja. Moramo se vratiti u normalu. Nastupi u Evropskoj ligi nam uzimaju energiju, ali to nije nikakav alibi", zaključio je Stramaccioni.

Moca93
19-02-2013, 15:55
Ovo je prosto neverovatno - komentariše Tomović za „Sport”.

Šta je neverovatno, ubedljiva pobeda Fiorentine ili nešto drugo?

- Ma, neverovatno je kako izgledaju i kako deluju igrači Intera. Utisak je, dakle, da su debeli, nespremni, utisak je da se Inter raspada kao ekipa. Jedino Kuzmanović trči, trudi se... Tvrdim da niko na tribinama stadiona u Firenci nije očekivao da će na delu videti takav Inter. Šta tek mi, koji smo bili na terenu, da kažemo?! Nikad lakše nismo došli do celog plena. Ko je uopšte mogao i smeo da pretpostavi da će se sad pričati kako smo, bez po muke, razneli goste iz Milana?! Istina je jedna, ona je, zaista, porazna za veliki Inter i ohrabrujuća za Fiorentinu. Posle ovoga što se desilo minulog vikenda, Fiorentina je sve bliža Evropi, a da li će kročiti u najelitnije takmičenje ostavimo vremenu da presudi. U klubu, ipak, da se razumemo do kraja, niko ne bi imao ništa protiv i u slučaju da se plasiramo u Ligu Evrope.

Ljajić i Jovetić su razmontirali Inter?

- Po dva lepa pogotka, od kojih je, svakako, najlepši onaj Jovetićev za 2:0, kada je prihvatio loptu na 16 metara, okrenuo se i šutirao, neodbranjivo, u dalji ugao. Drago mi je zbog obojice, nikada, recimo, nisam video Ljajića u takvom svetlu, njegova kreacija u susretu sa Interom je sigurno ponajbolja od kako ga gledam. Što se Jovetića tiče, bio je u maloj krizi, golovi su mu bili potrebni, kada je bilo najvažnije on ih je i dao, svaka čast majstore!

Kad već hvalite, onda, zasigurno, ima komlimenata i za Stefana Savića?

- Naravno. Savić je nezamenjiv, neprelazan u odbrani, suvo zlato ekipe.

Hoćete li i sebe da hvalite?

- Ostavljam to treneru, članovima rukovodstva i navijačima - nasmejao se Tomović.

Dobili ste novu ulogu?

- Trener Vićenco Montela je prvi put pribegao fomaciji u kojoj su četvorica pozadi, pojavio sam se na poziciji desnog beka, sve to zbog činjenice da Inter napada sa trojicom, da Kasano sa leve strane ulazi u sredinu... Ne volim to mesto, ali, bogami, dobro sam se snašao. U sledećem meču, na gostovanju Bolonji, nadam se da će sve biti po starom - zaključio je Nenad Tomović, defanzivac Fiorentine.

ČASTI I DIEGO DELA VALE
Kad se na kolena baci Inter, onda to, po logici stvari, zaslužuje i posebnu nagradu.
- Gazda Diego Dela Vale se retko pojavljuje u klupskoj svlačionici, meč sa Interom bio mu je tek drugi u ovoj sezoni, posetio nas je najpre u karantinu, zatim je navratio i posle utakmice, obećao je premiju, nije rekao iznos, no, nema dileme da će svi biti zadovoljni - otkrio je Tomović.