PDA

View Full Version : Inter - Rubin Kazan


ajdin
19-09-2012, 14:35
http://www.inter.it/it/biglietti/UEL201213/europaleague_rubin_500x340.jpg

Ukratko ; sutra je mec Europa Lige protiv Rubina na Meazzi !!

Ovo nam je prvo ucestvovanje u ovom takmicenju nakon preimenovanja iz Kupa Uefa !!

Pozvano 20 igraca za tekmu protiv Rubina Kazana:

Golmani: 1 Handanovic, 27 Belec, 32 Cincilla;

Odbrana: 4 Zanetti, 6 Silvestre, 23 Ranocchia, 25 Samuel, 40 Juan Jesus, 42 Jonathan, 44 Bianchetti, 55 Nagatomo;

Sredina: 10 Sneijder, 14 Guarin, 19 Cambiasso, 21 Gargano, 31 Pereira;

Napad: 7 Coutinho, 22 Milito, 88 Livaja, 99 Cassano.

mourinho
19-09-2012, 17:03
Mogao bi i Cou konacno zaigrati

Biscione
19-09-2012, 17:15
Šta bih dao da vidim ovaj sastav od prve minute: Handa - Zanetti, Ranno, Juan, Pereira - Guarin, Gargano - Coutinho, Sneijder, Cassano - Milito (4-2-3-1). Valjda ćemo konačno prekinut prokletstvo Meazze (Bilan još ne može hehe).

emperor
19-09-2012, 18:17
Sto kaze Strama vrijeme je za pobjedu na Meazzi. Cou ako sutra ne pocne nece nikad.
Zao mi sto Palacia nema, da zaganja malo formu, ipak je meni on ispred Cassana jos uvijek.

dera
20-09-2012, 15:21
- Inter i Rubin Kazan sukobe se po treći put u povijesti u međunarodnim natjecanjima: dva puta na prethodne grupne faze Lige prvaka 2009/10 kada su se dvije momčadi sastale u Rusiji, i rezultat je glasio 1-1 u prvoj utakmici, a onda je Inter kod kuće u slavio sa 2-0.

- Postoji 16 službeni utakmica između Intera i ruski klunoba i brojke idu u korist Nerazzura- 11 pobjeda, 3 neriješeno (sve 1-1) i samo 2 poraza. Inter je domaćin deveti put za ruskog suparnika u Europi i dosad je uvijek obilježeno: 6 pobjeda, 1 poraz i 1 nerješeno - rezultat u korist nas, sa 15 postignutih golova.

hulle
20-09-2012, 19:21
ajd da vidimo kakvi smo u ovoj eksperiment ligi

Quaresma#7
20-09-2012, 20:03
Evo sastava:

Handanovic, Jonathan, Ranocchia, Samuel Nagatomo, Zanetti, Gargano, Cambiasso, Coutinho, Cassano, Livaja

Guarin, Sneijder i Milito na klupi.

hulle
20-09-2012, 20:09
jesi siguran? :D

Quaresma#7
20-09-2012, 21:54
jesi siguran? :D
aha :D evo potvrde :D

Inter: 1 Handanovic; 42 Jonathan, 23 Ranocchia, 25 Samuel, 55 Nagatomo; 19 Cambiasso, 4 Zanetti, 21 Gargano; 7 Coutinho; 99 Cassano, 88 Livaja.
A disposizione: 27 Belec, 6 Silvestre, 10 Sneijder, 14 Guarin, 22 Milito, 31 Pereira, 40 Juan Jesus.
Allenatore: Andrea Stramaccioni.


Rubin Kazan: 1 Ryzhikov; 76 Sharonov, 4 Cesar Navas, 2 Kuzmin, 25 Marcano; 27 Bocchetti, 66 Natcho, 8 Ryazantsev, 61 Karadeniz; 23 R. Eremenko; 99 Rondon.
A disposizione: 88 Haghihi, 6 Orbaiz, 55 Tore, 22 Dyadyun, 9 Kaleshin, 10 Kasaev, 19 Kaleshin.
Allenatore: Kurban Berdyev.


Arbitro: Deniz Aytekin (GER)
Assistenti: Lupp- Walk (GER)
Assistenti aggiunti: Fritz-Hartmann (GER)
Quarto uomo: Henschel (GER)

---------- Post added at 21:54 ---------- Previous post was at 20:21 ----------

Desna stran sa Jonathanom (Faraoni je za njega profesor) i Zanettijem rupa. U veznom redu premalo kreativnosti i previše defanzivaca koji neznaju šta sa loptom i često greške prave u pasovima.

all3n
20-09-2012, 22:53
Nije mi jasan Strama nikako...igrači koje je dovodio su popunjavili pozicije i vukli da igramo u formaciji 4 3 3 ili 4 2 3 1...ali mi neigramo uopće tako...tj inter uopće ne igra

Huska
20-09-2012, 22:57
gledao zadnjih 15 minuta, a bolje da ni to nisam, jer vidim opet dupli bekovi pizde materne, treba ovu picku tjerati sa klupe sto prije, nema od njega hljeba.

Ovaj je zajebo i Ranieria i Mancinia zajedno sa defanzivcima, ne kontam sa on misli postici sa ovime, nikakve igre, nikakvih prilika, e moj Strama ili mijenjaj nesto ili razguli...

hulle
20-09-2012, 22:58
(Cou+Pereira+Jonathan) x10000 = N A G A T O M O

http://www.soccer-wallpapers.net/soccer_wallpaper/nagatomo55_japan_yuto_nagatomo_inter.jpg

Moca93
20-09-2012, 22:59
opet se odmaraju igraci u LE za ligaske utakmice.. Ne znam kada ce italijanima da upravo zbog toga su i izgubili jedno mesto u evropi. Strasno.

---------- Post added at 22:59 ---------- Previous post was at 22:58 ----------

a da ne govorim o izmenama koje su bila budi bog sa nama,tek to ne kapiram

all3n
20-09-2012, 23:02
Sastav neću komentirat , nemam ništa protiv kombinacije..jer realno gledajući kada ti kući dolazi Rubin Kazan to je gledajući standarde SERIA A cca 8,9 momčad . Mislim da bi Inter trebao imati dovoljno kvalitete da u djelomično kombiniranom sastavu pokaže dovoljno želje i volje za pobjedom , što ja vcrs nisam vidio .

Kao drugo, Livaja zabije gol ...dali je tko vidio neko pretjerano slavlje??? Kao da je prijateljska tekma ..jedino Ranochia je pokao nekakvo ''veselje'' golom...

Kao do sada najveći problem Intera vidim pristup tekmama ...posebice ovo Europske...psihička priprema loša....

ajdin
20-09-2012, 23:21
ja stvarno nezz sta je ovo !!

sta radis moj strama sa jnatanom desno ?? bzvz nepotrebno gubis odma u startu jednu izmjenu bez ikakve potrebe !! samuel u zadnjoj liniji ?? pa on nas je mogao kostati u prvom barem 3 gola !! da ne bi raonkije koji je trco i pokrivo za sebe samuela i jonathana mi bi popili tricu u prvom !!

onda onaj guarin me poceo uzaaasno nervirati svojim gresenjem po terenu !! lik il osuta totalno bespotrebno il pruzi pas protivniku il izgubi kobnu loptu po nas tim na sredini terena !!

pereira ?? nezz stvarno ... evo u 3 tekme koje je odigrao je totalno beskoristan u svakom aspektu igre ko i jonathan desno :S za sta smo mi 10 miliona izletili ?? kamikaza je veleletan igrac za njega !!

dera
20-09-2012, 23:23
Ništa još od najavljene domace pobjede. Kada sam vidio prvi sastav, nisam ni ocekivao bolje od ovoga.

Što se tice Nagatoma, on je krilni igrac kod Strame, a Pereira bek. Ajdine, Pereira treba nekoga sa kime bi odigrao duplu, a nocas nije bilo takvog igraca :P.

Huska
20-09-2012, 23:28
Što se tice Nagatoma, on je krilni igrac kod Strame, a Pereira bek.
Problem je sto se oni nadopunjuju i dogodi se da obojica zaglave naprijed i eto ti belaja, prostora iza njih ima i za mene antisportistu da slozim kakvu kontru, a kamoli profesionalca.

Strama kao prvo mora odluciti koju formaciju igrati, pa covjek je u klubu pola godina i jos ne zna sta ce i kako se. Treba odrediti sebi 12-13 igraca koji ce stalno igrati i njih maksimalno forsirati kakvi god rezultati bili, naravno prvo izabrati tih 12-13. Kada to rijesi onda bi se i mogli nadate necemo, a ovako sezona uveliko pocela, a mi ne znamo ni gdje smo ni sta smo...

hulle
20-09-2012, 23:41
Postoje one utakmice kad ti ovako dodje neka lijeva ekipa i 90minuta igra bunker onda spucaju jednu kontru 1SUT - 1GOL.

Postoje takve utakmice....ali ova nije takva.

Zelio to neko priznati li ne Rubin nezadovoljan odlazi iz Milana. Bili su bolji, imali su posjed lopte, vise prilika (njihov golman je imao samo jednu odbranu).
Mislim da to dovoljno govori o tome kako Inter igra.

Necu da komentarisem trenera, nit igrace pojedinacno, jer opet ce ispast da meni niko nevalja :D

Uglavnom idemo dalje, daj boze da sto prije ispadnemo iz ove liga uefe il kako se zove pa da se mozemo skoncentrisat na ostanak u SerieA

ajdin
20-09-2012, 23:53
Što se tice Nagatoma, on je krilni igrac kod Strame, a Pereira bek. Ajdine, Pereira treba nekoga sa kime bi odigrao duplu, a nocas nije bilo takvog igraca :P.

bas naprotiv moj idrize , bas naprotiv !! kamikaza je bek a pereira krilo u svakoj bio !! samo sto nagy trci ko lud gore dole pa djeluje kao oboje :) pereira za sada velika nula nit ima tehniku za izbacit nekoga nit za probit nekoga nit ima kontra nogu , previse je sterilan dosada ! previse ovisi o lijevoj nozi i lose se postavi na strani ...

nemam nista protiv njega al stvarno mi djeluje totalan promasaj zasada mada bi volio da me popljuje strasnom igrom vec u narednoj utakmici :D

Biscione
21-09-2012, 09:56
Strama bi trebao Pereiru držati na njegovoj prirodnoj poziciji (lijevi bek) a nagatomo desni bek. Naga je bio igrač utakmice (ne samo zbog gola), odličan je bio Cassano koji je pokazao sjajan pregled igre ali vidi se da još nije na 100%, Livaji svaka čast na prvijencu (šteta što i njega nismo posudili u španiju jer bi slijedeće sezone imali potencijalnog prvotimca), Handa je u ove dvije utakmice što je bio na golu pokazao da će biti dostojna zamjena za Julia. Jonathan stvarno nije igrač za intera, dosada sam ga branio ali ovo što je sinoć uradio je preloše, također ni Samuel nije za privh 11. Moram vam reći da me ovakva igra kakvu pokazujemo otkako je počela sezona već počinje zabrinjavati, još nismo odigrali niti jednu vrhunsku tekmu.

emperor
21-09-2012, 12:28
Ma dobro je. Kakav je sastav, ne izbalansiran dobro smo izvukli.. Ocjenu cu dati za vikend protiv Siene. Rotacije nas unistise ali sta bi.
Nagatomo je odigrao dobru tekmu ali ipak protiv osrednje ekipe, sad je problem sto ce biti standardan :/ i Pereira opet lutati po terenu (iako frajer izgleda kao da je s Marsa pao).

Quaresma#7
21-09-2012, 13:19
Pereira me opet nije ubjedio do sada ni na jednog utakmici. Za mene bačenih 10M€ kroz prozor a mi opet nemamo dobrog levog beka osim Yuta. Pereira igra ko neki drvoseča, samo levom nogom zna igrati a nijednom nije centriro kako treba, a i igra mu je za kurac. Neznam što nije bacio Wesa unutra jer smo morali loviti rezultat.

Samuel juče bio rupa što se mene tiče ne treba više nikad igrati, i Chivu bi bolje igrao od njega, ne razumem što nije dao Juanu prednost koji je super igrao sa Ranocchiom u Torinu. Da nije bilo Ranocchie bio bi rezultat još gori.

Milito opet ništa, previše odrezan, spor itd... ne razumem što je Livaju menjao koji su je super igrao.

Ono troje defanzivaca užas, nike kombinatorike, neznaju lopte držati, dodavati točno itd... nije ni čudo što nismo imali igre... nemamo Ronalda i Messija na krilima i Falcaa u napadu da sve štima.

I Guarin je počeo nešto srati... čovek previše izigrava nekog tehničara i zbog toga pravi glupe greške, netočna dodavanja ili bzv puca na gol sa 40 metara... itd.

Coutinho nije došao do izraza... možda je imao premalo podrške od saigrača da proba kakvu akciju ukombinirati. Milito je bio odrezan, Pereira nesposoban, a iza je imao brdo retardiranih defanzivaca tako da nije ni čudo da nije ništa pokazao.

Jonathana neču ni komentirati jer ste videli koliko je sati. Faraoni je za njega profesor.

A Zanetti ne sme nigde igrati osim na desnom beku, u vezi je nekoristan.

Čestitke Yutu juče što nas je spasio od poraza i Handanoviću na skoro odbranjen penal.

Previše lagano uzimaju naši to takmičenje jer i to je odličan uspeh da pobediš u EL. I tu se pare lepe beru i klub se promoviše i gleda u svetu.

emperor
21-09-2012, 13:27
Atletico M je za osvajanje EL prosle sezone inkasirao nesto vise od 10m eura, sto je mizeran iznos. A jos riskiramo povrede odredjenih igraca i tako trpimo u prvenstvu.. Sto se mene tice nek igra kombinovani sastav i nek prodju grupu.. ostalo je bonus.

Pereira mora igrati na beku, ovako ga pomjera po terenu i momak igra bezglavo jer je i taktika s duplim bekovima smijesna.

ajdin
21-09-2012, 13:56
emperore od uefe je dobio 10 mil kao nagrada za osvajanje EL ! ni osvajac lige prvaka ne dobije puno vise na osnovu finalne pozicije od strane uefe !! pare se zgrcu na osnovu ugovora od strane tv prenosa i sponzorskih ugovora

dera
21-09-2012, 16:41
Milito opet ništa, previše odrezan, spor itd...
Ko je za to kriv? Kako opet, jel nas proslu utakmicu izvukao?

mourinho
21-09-2012, 19:45
Ma nije to ovo ono, ovaj ovako ili onako.... u kakvoj god formaciji igrali ili smo trebali igrati to nema veze sa onim što je sinoć viđeno i što se nadam da neću više gledati, a to je bezvoljni Inter kojemu nije palo na pamet da napadne, da vrši pritisak sve dok nije primio go. Izgledali smo očajno, potpuna katastrofa... Što Hulle napisa Rubin treba biti nezadovoljan, bili su ljudi organizovaniji i bolji u svakom pogledu. Jednostavno pristup igri se mora mijenjati!

Quaresma#7
21-09-2012, 20:32
Ja samo čekam da se Palacio vrati, on če našu igru da popravi i malo če da živne sve skupa. A isto važi za Marigu koji je za mene idealan par za Guarina u vezi.

dera
22-09-2012, 12:46
Nisam gledao utakmicu, pogledao sam golove i odmah se nasmijao kada sam se sjetio sta si napisao za Milita. Asistencija za gol, za tebe je "ništa"?

Nije mi jasno kod primljenog drugog gola, kako Ranocchia nije mogao jace uci u onaj duel.

ajdin
22-09-2012, 13:06
zato sto je zatvorio prostor koji je samuel ostavio nebranjenim svoijm istrcavanjem gore i onda su ga razvukli i nije stigao ...

dera
22-09-2012, 13:23
U redu to, ali je neposredno prije gola, usao u duel s tim igracem i odbio se od njega :D.

ajdin
22-09-2012, 13:28
ma brate izgubio bi i ti snagu da si trco i pokrivo za trojcu teren vecinskim dijelom susreta :D

SiamoNoi
02-10-2012, 23:50
<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <w:DontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Obična tablica"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]--> Sastav neću komentirat , nemam ništa protiv kombinacije..jer realno gledajući kada ti kući dolazi Rubin Kazan to je gledajući standarde SERIA A cca 8,9 momčad .
:ujebote: