PDA

View Full Version : Vaša očekivanja ove sezone?


dera
06-08-2012, 22:08
Ponuđene su sve moguće opcije :). Ja sam optimista :D.

Quaresma#7
06-08-2012, 22:27
Ja sam veciti optimista i verujem da moremo uzeti tripletu... imamo vec sad dovoljno dobar tim.

Scudetto i coppa italiju su vec normalna ocekivanja za klub takvog ranga. a evropa liga je drugo klasno takmicenje i kad pogledas kakvi klubovi su to prvenstvo osvajali pa sto nebi onda i jedan Inter.

Culé
06-08-2012, 22:44
Serie A.

Milan je prodao igrače koji bi im mogli donijeti titulu, Juventus se raspada zbog novih afera, Roma je jednostavno loša, a ovi ostali su odron.

dera
06-08-2012, 22:55
Serie A.

Milan je prodao igrače koji bi im mogli donijeti titulu, Juventus se raspada zbog novih afera, Roma je jednostavno loša, a ovi ostali su odron.
Neka je u Španiji bolja situacija :D. Napoli ti odron :P.

---------- Post added at 22:55 ---------- Previous post was at 22:47 ----------

Auu, hajde Alcatraz, ali ima i drugih koji su pesimisti :D.

Alcatraz
06-08-2012, 22:59
Ja lično sam nakon završetka sezone očekivao da će se dogoditi nešto od sledećeg:


plan A: rekonstrukcija ekipe sa nekolicinom TOP pojačanja koja će od Intera opet napraviti ekipu konkurentnu ostatku Evrope
ako ne to, onda plan B: totalnu rekonstrukciju ekipe sa akcentom na mlađe snage (Coutinha, Alvareza, Obija + nekolicinu Primaveraca)


S obzirom, da je već na početku ljeta bilo vidljivo da nema govora ni o planu A a ni o planu B, sledeće sezone ćemo gledati sledeće. I nemoj me korisniče beneamata pitati kako znam, kad je to vidljivo i sa planete Jupiter:


plan C: ostanak dosadašnje ekipe u skoro pa 90% pojačana sa nekim polu-proizvodima, gdje će glavno oružje i dalje biti veteranski trio: Zanetti-Cambiasso-Milito a gdje će naši MEGA-talenti i dalje dobijati šansu na kašičicu, i to onu dječiju, a pola njih je i povrijeđeno i pitanje je kad će uopšte i biti potpuno spremni


Iz svega navedenoga a također i iz podatka da je Serie A nikada slabija unazad 20-ak godina, ja neočekujem ništa, jer je Juve i dalje najjača ekipa a biće još jači ako uspiju dovući jednog TOP napadača.

Mi, ama baš ništa nismo drastično promjenili i ja lično ovdje potpisujem već SADA, najveći mogući uspjeh ako uspijemo osvojiti 3-će mjesto. Sve ostalo je naučna fantastika :kafica:

dera
06-08-2012, 23:05
Ne slažem se sa tobom Alca. Palacio jeste stariji, ali je i Milito došao kada je Ibra otišao pa smo osvojili šta smo osvojili sa istim trenerom. Ne možeš se odmah oslonuti na mlade, nego trebaju imati igrače od kojih će učiti. Ne može se desiti rekonstrukcija preko noći. Odrekli smo se starudija koji ujedno nisu ništa donosili našoj igri, neki još nisu otišli, možda i neće ali se ni ne računa na njih.

Huska
06-08-2012, 23:53
Ja sam optimista i ne gledam na ovaj plan o podmladjivanju smao ovu sezonu, vec i narednih nekoliko, jer tim se stvara ili par godina ili kao PSG sto sada radi, a znam svi kako mi mozemo...

Sto se tice ove sezone ocekujem samo da MM vjeruje u Stramu i njegov rad, jer igraci mu vjeruju i konacno imamo atmosferu kako treba u klubu. Imamo par mladica koje moramo isforsirati, imati cemo ih i sljedece sezone i uz par pojacanja mozemo do novog Intera koji ce opet godinama osvajati...

dera
07-08-2012, 20:05
CORDOBA : OVA EKIPA MOZE DO SCUDETTA !!!

Legenda Intera,Ivan Cordoba je dao kratku izjavu za tekucu sezonu koju on docekuje na klupi Intera ali ne kao igrac.Cordoba je rekao : "Siguran sam da ovaj Inter moze osvojiti scudetto,imamo mladog i ambicioznog trenera i dobre igrace a pojacanja ce biti jos do kraja mercata ",rekao je legendarni stoper Intera.

mourinho
07-08-2012, 20:09
Kako je ovo za opciju "Nista" Alcatraz glasao tri puta hehehe

dera
07-08-2012, 20:59
Imamo dosta pesimista na forumu :).

Huska
07-08-2012, 21:40
Alcatraz, hulle....... :D

dera
07-08-2012, 22:16
Nije Hulle jos glasao, a vec 5 za nista :(.

adointer
07-08-2012, 22:47
jao pesimista.......pa ljudi dragi od pesimizma i nekog pametovanja u prazno, nista dobro nikad nije izaslo....:D idemo u sljedecu sezonu sa najvisim ambicijama, kao i uvijek.... forza inter...:D :D :D

Pablo
08-08-2012, 14:49
Realno nista!!!!

dera
08-08-2012, 15:21
Hoce li ko glas dati za Italy cup i Europa liga :D?