PDA

View Full Version : Hajduk - Inter


dera
26-07-2012, 22:59
Sada je i sigurno, zadnje pretkolo Europa lige igramo protiv splitskog Hajduka. Prva utakmica se igra na Poljudu 02.08.

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/563938_342422332511870_584437491_n.jpg

Almir525
26-07-2012, 23:09
http://www.skysports.com/football/match_facts/0,,11065_3539006,00.html
Nadam se ,da ce inter razorit Hajduk ocekujem mnogo golova i dar mar Coutinha i Snjdera Misljenja sam da ce se prva tekma da odigra u Splitu ,navodno klub iz Milana je pristao da se prva tekma igra na Poljudu naravno Hajduk se boji u uzvratu slabe posjete tako da ce se prva utakmica odigrat u Splitu ..

Grujinho
26-07-2012, 23:17
Tako je, prva utakmica je u splitu...bilo bi ljepo da več tamo riješimo pitanje prolaznika, ali stadion če nosit hajduka, pa ču sam biti zadovoljan i sa minimalnom pobjedom...a onda na meazzi lepo 3,4 komada i mir :)

Almir525
27-07-2012, 01:01
http://sportske.jutarnji.hr/hajduk-protiv-intera-zeli-prvo-igrati-u-poljudu--zbog-bolje-zarade-splicani-bi-rado-obrnuli-uloge/1042703/
Sto me nerviraju ovi retardi koji misle da Hajduk moze nesto nadam se da ce izgubit 10-0 radi neki glupi ljudi ne kazem da Hajduk nema sanse a Sanse su 99-1 Na strani Intera al ajd neka se papci nadaju ...

dera
27-07-2012, 01:27
Molim te, malo postovanja prema susjedima. Ovdje mozda ima i njihovih fanova.

hulle
27-07-2012, 02:05
ako hajduka nismo u stanju pobjedit onda treba tupom testerom priklat mm, stramu i sveijedno igraca, trenera, skauta....aposlutno sve u interu....


hajduk je ocajna ekipa, ma dinamo je slab pa je opet 100000000 puta bolji od hajduka


siena je barcelona za hajduk :D

Almir525
27-07-2012, 11:39
Molim te, malo postovanja prema susjedima. Ovdje mozda ima i njihovih fanova.
Nisam mislio nikoga uvredit izvinjavam se al su me neki balavci izbacili iz takta koji nemaju pojma o fudbalu .Inter je ovdje favorit zivot bi smio staviti na njiha dok Hajduk po meni klub u rangu Brescie u seriji A .
Slaazem se sa prethodnim postom...pozz

dondaniello
27-07-2012, 11:51
Ja navijam za Hajduk i za Inter! I ovo mi je san bio cijeli zivot da se sastanu ove dvije ekipe! Hajduk je ove sezone najlosiji otkad pratim nogomet i Hajduka ali bogami neznam kad je i Inter bio slabiji. Hajduk ima torcidu koja ce sigurno napravit pakao na poljudu i Inter se sigurno nece lako prosetat poljudom. Ja cu iako mi srce kuca i za jedne i za druge i znam da ce Inter proci ipak kao lokalpatriot i odmalena odgajan kao hajdukovac biti na sjeveru poljuda i dati podrsku Davidu protiv Golijata! A sto se tice ovih sto pljuju po drugima mogu samo reci da mi je zao sto ih ocito roditelji nisu naucili niti reda a bogami niti postovanja. Pozdrav!

Quaresma#7
27-07-2012, 13:38
Evo liste pozvanih za utakmicu:

1 Samir Handanovic;
4 Javier Zanetti;
6 Matias Silvestre;
7 Philippe Coutinho;
8 Rodrigo Palacio;
10 Wesley Sneijder;
12 Luca Castellazzi (giocatore locale B);
13 Sisenando Maicon Douglas;
14 Fredy Guarin;
16 Gabi Mudingayi;
19 Esteban Cambiasso;
20 Joel Obi (giocatore locale A);
22 Diego Milito;
23 Andrea Ranocchia (giocatore locale B);
24 Marco Benassi (giocatore locale B);
25 Walter Samuel;
26 Cristian Chivu;
27 Vid Belec (giocatore locale A);
33 Ibrahima Mbaye;
42 Jonathan Cicero Moreira;
44 Matteo Bianchetti (giocatore locale A);
52 Andrea Romanň (giocatore locale A);
55 Yuto Nagatomo;
81 Samuele Longo (giocatore locale B);
88 Marko Livaja.
28 Simone Pasa (lista 'B' giovani);
46 Yago Del Piero (lista 'B' giovani);
48 Andrea Bandini (lista 'B' giovani);
49 Giovanni Terrani (lista 'B' giovani);
61 Luca Garritano (lista 'B' giovani)

http://www.inter.it/aas/news/reader?N=58853&L=it

dera
27-07-2012, 13:59
Zvanicna potvrda, prva utakmica ce se ipak igrati u Splitu:
UEL: Hajduk Split v Inter on 2 August (http://www.interfanzone.com/uel-hajduk-split-v-inter-on-2-august/)

Hajduk Split’s request to invert the order of the home and away legs has been accepted. The first leg will therefore take place at Poljud Stadion in Split on Thursday 2 August (20:30 kick-off), with the return leg being held at the Stadio Meazza on Thursday 9 August at 20:45.

hulle
27-07-2012, 18:44
@Q

Znaci Cesar i Pazzo vise nisu clanovi Intera, dok Rano, Maicon i Wes imaju jos par dana da saznaju sudbinu.

Quaresma#7
27-07-2012, 19:44
Pa tako nekako :D

Esquivel
27-07-2012, 22:17
Alvarez nije na spisku, sigurno je povredjen. :omaj:

emperor
29-07-2012, 16:02
Mislim da je tek poceo trenazni proces nakon operacije koljena.. Ne vjerujem da cemo ga ubrzo gledati.. Vise mi je zao sto Obi jos uvijek nije u konkurenciji..

Moja zelja za pocetnih 11:

.........Handa.........
Zanetti...Ranocchia..Samuel...Naga

Guarin...Mudonja:D

Palacio....Sneijder....Couthi

............Milito.................

Cambiassa sam izostavio jer nije sjena igraca iz sezone triplete.. Mudonja sa svojom zeljom i borbenoscu moze donijeti vise nego Cuchu.. Eventualno ako Samuel ne bude fizicki spreman Silvestre u paru sa Zabcom.. Chivua ne zelim ni blizu pocetne..

dera
29-07-2012, 17:24
Nagatomo je puno bolji na poziciji krila, nego li beka, tako da, bilo bi promahe kod tebe emperor. Razlog zasto je Chivu igrao stopera jeste to sto moze pokriti nedostatak Nagatoma koji ponekad zna da ode na cevape i protivnici to iskoriste maksimalno.

Jonathan je dobar kao desni bek, ali naprijed i ne treba da pruza puno ako cemo igrati formacijom 4-2-3-1. Drugo je jucerasnja 4-3-2-1 gdje se naravno ocekuje njegov doprinos. Isto vazi i za Silvestrea. Oni su stvoreni za odbranu i malu pomoc naprijed, ali ne kolika je potrebna za formaciju 4-3-2-1.

Budemo li igrali 4-2-3-1, cemu se nadam, jer je jucerasnji eksperiment pokazao da 4-3-2-1 ne ide bas kako treba, Chivu bi bio dovoljan kao lijevi bek jer se od njega ne bi ocekivalo puno naprijed kao sto se ocekuje kada je u pitanju formacija 4-3-2-1, a isto tako, on je puno sigurniji u odbrani od Yuta.

Jucerasnja formacija je pokazala bezidejnost nakon sto se predje na protivnicku polovinu. Mislim da Sneijder puno vise moze pruziti kao centralni ofanzivni igrac nego li lijevi ofanzivni. Isto tako, treba iskoristiti ono sto imamo, a to su Coutinho Sneijder Palacio.

Yuta je bolje koristiti kao dzokera, ukoliko nam je potreban gol, tako sto cemo rizikovati nazad jer nam je potrebna snaga naprijed.

hulle
29-07-2012, 20:49
ma chivu nije u stanju da pokrije dijete ceradom kamoli nesto dr

dera
29-07-2012, 23:40
PORUKA SA SKUPSTINE HAJDUKA : Dužni smo 102.5 milijuna kuna i nemamo novca za avion do Milana!

Katastrofalna financijska situacija bila je glavna tema Glavne skupštine HNK Hajduk na koju, mimo očekivanja, ipak nije došao gradonačelnik Željko Kerum, već je uime grada poslao zamjenicu Anđelku Visković.Skupština je protekla u atmosferi ogorčenja vođenjem kluba koje je dovelo do minusa većeg od 100 milijuna kuna, ali i nedavnim Kerumovim potezima.

Splitom se proteklih dana širi priča kako grad neće Hajduku dati 7,2 mlijuna kuna posudbe zbog Kerumove osvete. Taj je novac klubu presudan kako bi izbjegao suspenziju. Skupštini se obratio i predsjednik Nadzornog odbora Josip Paladino:

- Mi živimo iz dana u dan, hodamo jednom nogom preko ruba stečaja. Uprava radi Sizifov posao. Dužni smo, primjerice, Šibeniku 4,5 milijuna kuna. Rekao sam njihovom direktoru: - Možemo vam dati bubreg, ali novac ne - jer ga nemamo...

Ogorčenje dioničara izazvala je i zamjena domaćinstva s Interom u Europskoj ligi. To je kukvičluk, izdaja, predaja, bjesnili su dioničari. Brbić im je otkrio: - Da prvu utakmicu igramo u Milanu, ne bi imali novca za avion do Italije. Ovako možda nešto i zaradimo na Poljudu...

hulle
30-07-2012, 00:39
nek dovedu MM za direktora :D :D :D

dera
30-07-2012, 14:38
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/555702_343856482368455_241179079_n.jpg
Kako bi samo harali da umjesto Cambiassa ubacimo Coutinha naprijed ccc.
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/427292_425575360825942_1774555119_n.jpg

hulle
30-07-2012, 18:27
mislis Cou umjesto Wes? On nikako nmz mijenjati defanzivca, nit je Wes za ove pozicije

dera
30-07-2012, 20:15
mislis Cou umjesto Wes? On nikako nmz mijenjati defanzivca, nit je Wes za ove pozicije


Kako bi samo harali da umjesto Cambiassa ubacimo Coutinha naprijed ccc.

Coutinho Wes Palacio
----Mudy---Guarin

hulle
30-07-2012, 21:34
sto bi znacilo...imas nekretninu (wes), napadaca i ofanzivnog veznog naprijed (ti se igraci ne vracaju nazad) a stite ih lik koji ima 31g i guarin koji takodjer voli krenut naprijed :D
treba li spominjati milita :D

strama igra dosta povucenije, nece on rizikovati tako nesto

dera
30-07-2012, 22:22
Po tvojoj logici, Barcelona bi uvijek gubila, jer Pique i Puyol vole ici naprijed :P. Koliko to Cambiasso ima godina? Zalis se na losu igru a igrao bi 5-3-1-1 da se tebe pita :D.

hulle
31-07-2012, 01:50
barca prije svega ima TIM...to inter nema

barca ima playmakera....inter to nema
barca ima driblere...inter to nema
barca ima igrace koji se puno krecu i znaju dodati loptu..inter to nema
barca ima igrace koji znaju cuvati loptu..inter nema



wes i cou igraju istu poziciju, znaci to je neki igrac koji treba da bude iza napadaca, bolje bi bilo da wes igra nazad cm/dm kao xavi, pirlo ali on jednostavno kao i 90% igraca iz holandije nije timski igrac i nmz igrati na poziciji organizatora, a nije ni radilica da se vraca nazad, to je problem kad god izgubi loptu (cesto) to ti znaci da ispadaju 4 igraca iz igre i ko treba spasavat RANO I CHIVU??? hahahahah
barca igra napadacki nogomet...inter igra defanzivno
i ekipa je dosta spora i bit ce problema sa onim nabildanim ekipama

strama je u juniorima igrao na kontre i sad igra s jednim napadacem dok bi se palacio trebao ubacivati iz drugog plana a za wesa se jos uvijek nista nezz

i nije samo barca
pogledaj i real

iker

arbeloa ramos pepe marcelo

khedira alonso
ozil
ronaldo di maria
benezema

khedira je igrac koji trci ko konj, alonso se isto krsi ali zna i dodat, ozil je tu da pomogne i da povuce loptu, di maria je tu da razvuce igru, benzema je tu da ga lopta pogodi u koljeno :P ...ronalda nema smisla komentarisat
iz zadnje linije se samo marcelo ubacuje, vidis i sad traze MODRICA, igrac slican alonsu

u interu nema nijedan igrac koji moze konkurisati za top 20 igraca svijeta, imamo staru, sporu i nezainteresovanu skupinu igraca
to moze proci pored hajduka i slicnih....

hulle
31-07-2012, 01:51
Goalkeepers: 1 Handanovic, 12 Castellazzi, 27 Belec;
Defenders: 4 Zanetti, 6 Silvestre, 23 Ranocchia, 25 Samuel, 26 Chivu, 33 Mbaye, 42 Jonathan, 55 Nagatomo;
Midfielders: 10 Sneijder, 14 Guarin, 16 Mudingayi, 19 Cambiasso, 24 Benassi;
Strikers: 7 Coutinho, 8 Palacio, 22 Milito, 88 Livaja

dera
31-07-2012, 14:17
Sasvim je dovoljno imati 2 DM-a, ali je istina da je Strama igrao i sa Primaverom sa 3 DM-a tako da.. Steta je ne iskoristiti sav potencijal. Zna li neko sta je sa Obijem?

hercegovina19h50
31-07-2012, 14:39
e ljudi moji iznenadit cete se vi kako ce Hajduk odigrat...to su nasa dica i oni nista ne mogu izgubiti u ovoj utakmici...

Moca93
31-07-2012, 14:41
Miso Krsticevic(trener Hajduka) jutros na treningu: "Kad dodu u Split nece ni znat sto ih je snaslo. Hocu da ih ubijete trkom, da ih pregazite, da ih unistite, da im zabijete pet komada. Radosevicu, hocu da Sneijderu odgrizes ruku do iznad lakta da ne moze vise mahat sucima. A, onda kada shvate da su tehnicki i takticki jaca momcad da im bude kasno, da im je prosla utakmica. Kad odemo s 3:0 u Milano, za nama ce otic 15 tisuca ljudi i tamo ce nasih bit vise nego Talijana. I onda nek se jebu i oni i Moratti i Palacio


Jel ovo neka sprdnja ili?

hercegovina19h50
31-07-2012, 14:53
nije to nikakva sprdnja...tako ce ti i biti na kraju!

Moca93
31-07-2012, 15:13
oce oce! Najvise sto mrzim su pristrasni i "realni" navijaci... Hajduk nema sta da trazi protiv Intera. Klub nema novca za karte do Milana pa zamenjuju meceve,smesno..

dera
31-07-2012, 16:26
Hahaha, ako je istinita ta izjava, to je sigurno da bi prodali sto vise ulaznica :).

dera
01-08-2012, 15:24
Stigli naši na splitski aerodrom:
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/482034_344657385621698_778358191_n.jpg

spalato
01-08-2012, 15:32
Ja navijam za Hajduk i za Inter! I ovo mi je san bio cijeli zivot da se sastanu ove dvije ekipe! Hajduk je ove sezone najlosiji otkad pratim nogomet i Hajduka ali bogami neznam kad je i Inter bio slabiji. Hajduk ima torcidu koja ce sigurno napravit pakao na poljudu i Inter se sigurno nece lako prosetat poljudom. Ja cu iako mi srce kuca i za jedne i za druge i znam da ce Inter proci ipak kao lokalpatriot i odmalena odgajan kao hajdukovac biti na sjeveru poljuda i dati podrsku Davidu protiv Golijata! A sto se tice ovih sto pljuju po drugima mogu samo reci da mi je zao sto ih ocito roditelji nisu naucili niti reda a bogami niti postovanja. Pozdrav!

potpisujem od riči do riči...ovu utakmicu sam čeka cili život ali nama u splitu hajduk od rođenja teče kroz vene tako da sam i ja sutra na sjeveru....
ako ko od vas bude na jugu, mahat ću vam, ne možete me promašit :D

dera
01-08-2012, 16:28
Ja se jos mislim sta gledati, Hajduk-Inter ili FKS-Zeta :).

---------- Post added at 16:28 ---------- Previous post was at 15:39 ----------

Više slika na hrvatskom index-hr-u:
http://www.index.hr/sport/clanak/inter-sletio-u-split-u-18-sati-trening-na-poljudu/629117.aspx

Grujinho
01-08-2012, 19:42
Hajdukovci če letjeti po terenu na krilima publike, ali razlika u kvaliteti je ogromna...očekujem bar minimalnu pobjedu več u splitu...

dera
01-08-2012, 20:18
Evo i presice iz Splita:
Stramaccioni: "The responsibilities I wanted" (http://www.interfanzone.com/stramaccioni-the-responsibilities-i-wanted/)

Esquivel
01-08-2012, 23:08
Svaka cast Hajduku, ali sutra ce biti pregazeni!

hulle
01-08-2012, 23:50
hajduk kao klub je komedija i za hrv standarde

navijaci ce sigurno napraviti dobru atmosferu na stadionu dok inter ne zabije koji gol onda ce utrcat u teren i pobit igrace hajduka :D :D :D

Moca93
02-08-2012, 03:10
mogli bi da malo "pomesaju" pa itnu i nekog naseg tipa Kivua ili Mudu :D

hulle
02-08-2012, 13:36
http://www.youtube.com/watch?v=B0QqcOOtFp4&feature=player_embedded
http://www.index.hr/sport/clanak/pogledajte-novi-performance-torcide-budili-inter-ispred-hotela-ali-policija-je-sacuvala-san-nerazzurra/629226.aspx

:p

---------- Post added at 11:34 ---------- Previous post was at 11:30 ----------

http://www.index.hr/images2/sneijder_afp_pljuc.jpg
TALIJANSKE velikane i njihove navijače ni Liga prvaka ne zanima prije četvrtfinala, a pretkola i k tome Europa Lige, neviđena su im tlaka i pokora.
U talijanskim medijima Hajduk također nikoga ni najmanje ne interesira, ne samo na naslovnicama rezerviranima za Mercato. Jedino se može pročitati kako je Inter mogao bolje proći pri ždrijebu, jer u Splitu ga očekuje vruća atmosfera, a protivnik je već u natjecateljskom ritmu, dok Interu sezona zapravo počinje za tri tjedna prvenstvenom utakmicom u Pescari.

"Inter", puno jače zvuči nego što to stvarno je. Naravno, koliko god ova momčad po kvaliteti i taktici bila daleko od Mourinhove koja je samo dvije godine ranije bila apsolutni vladar Italije, Europe i svijeta, daleko je bolja od Hajduka.

Dovršava se rušenje momčadi koja se ofucala Mourinhovim odlaskom i građenje nove, čiji je dio i Livaja


Ali, Inter je prošle sezone bio tek šesti u Serie A, dok se u Europi potuca po pretkolima, ali Europa Lige i po svemu podsjeća na onaj "loši stari" Inter s kraja 90-ih i početka prošlog desetljeća, čiju mizeriju je okončalo tek to što su Juventus i Milan uhvaćeni s prstima u pekmezu. Mourinhov kratki pobjednosni staž ih je spektakularno podignuo, ali su nakon toga još efektnije pali pod Benitezom, Gasperinijem i Ranierijem.

Momčad je na polovici prošle sezone dobio mladi Andrea Stramaccioni (36), koji je nakon propasti šampionskog Intera krenuo u odstranjivanje njegovih nezamjenjivih, ali zastarjelih dijelova, pa je tako umjesto brazilskog golmana Julija Cesara (69 primljenih golova u 49 utakmica prošle sezone!) za 11 milijuna eura iz Udinesea doveo slovenskog Bosanca Samira Handanovića.

Reprezentativni napadač Pazzini je prekrižen, a umjesto njega se u prvu momčad probio desni polušpic Rodrigo Palacio, Argentinac pristigao iz Genoe, a tu se mota i nesuđeno Hajdukovo "dite", 18-godišnji Marko Livaja.

Inter je ranjiv po bokovima, ali ima li Hajduk ikoga da to iskoristi?


Otpisan je i Dejan Stanković, umjesto kojeg je na centru doveden Portov Kolumbijac Freddy Guarin, a pravi problemi nastaju na bokovima, jer Santon je otišao u Newcastle, Maicona se želi prodati pa nije ni prijavljen za Europu. Cristian Chivu je prošle sezone bio prava "rupa" u obrani i kao takav je došao na pik navijačima, pa ga je Stramaccioni povukao na klupu. Tamo nikako ne može završiti neuništivi 40-godišnjak Javier Zanetti, ali što ako se on ozlijedi? U tom slučaju bi na bok Silvestre, koji je na posudbi iz Palerma.

Posljednja Interova provjera pred prvu utakmici 3. pretkola EL kod Hajduka - prijateljsko gostovanje na Celtic Parku i utakmica protiv škotskog prvaka, pokazala je kakva su šansa Interovi bekovi i bokovi. (http://www.index.hr/sport/clanak/interova-generalka-za-pakao-poljuda-palacio-spasio-bod-kod-celtica-livaja-zamijenio-sneijdera/628428.aspx) Samo, mogu li Vršajević, Jozinović, Oremuš i Caktaš iskoristiti prilike koje će im ukazati momčad koju, pored svih navedenih mana, u pripremama nisu uspjeli pobijediti Juventus, Milan i Celtic?
Hajdukov Cambiasso ili Cambiasso koji u posljednje vrijeme nije "pravi"?

Krenemo li na sredinu terena, tamo su kod Hajduka Andrijašević i Radošević, prigodno prozvan "Hajdukovim Cambiassom". Navijačima Bilih bit će drago čuti da je onaj pravi, argentinski, bio očajan u Interovim pripremnim utakmicama. Ali, nema sumnje da će i protiv Hajduka ostaviti sve što treba na terenu.
Stramaccioni će gotovo sigurno i protiv Hajduka igrati 4-2-3-1. Sneijder je dakako trequartista, ali obrana Bilih najviše će posla imati s Rodrigom Palaciom, koji je bio strijelac na tri posljednje prijateljske utakmice (Milan, Como, Celtic) i neuništivim Diegom Militom, autorom pet pripremnih golova.
Očekivani sastav Interaza utakmicu protiv Hajduka:
Handanović; Zanetti, Silvestre, Samuel, Nagatomo - Guarin, Cambiasso - Palacio, Sneijder, Coutinho - Milito


---------- Post added at 12:10 ---------- Previous post was at 11:34 ----------

LOSE VIJESTI ZA HAJDUK

Called up for questioning over his alleged role in the betting scandal to have hit Italy, Andrea Ranocchia will miss Inter’s Europa League bow tonight

hahahahahha

---------- Post added at 13:36 ---------- Previous post was at 12:10 ----------

http://img152.imageshack.us/img152/1680/screenshot20120801at841.png

dera
02-08-2012, 16:30
Hajduk ima hrabrosti da igra 4-2-3-1 ha Hulle :D.

dera
02-08-2012, 22:39
Posao zavrsen. Opet, piramida mi se ne svidja, bolje bismo fercerali sa 4-2-3-1. Silvestre bio odlican dok nije napravio dvije glupe greske, glumeci Lucia, zaista nepotrebno, 2x pokusao driblati nazad i oba puta izgubio loptu, drugi put je dobio i karton :P.

Huska
02-08-2012, 22:47
gledao zadnjih pola sata(iftar i tako to, pa nije moglo prije :D) i odlicno bilo, Coutinho majstor, Guarin zvijer, Palacio ce po svemu sudeci biti odlicno pojacanje...

Odlican rezultat, a u Milanu ocekujem punu minutazu za mladice...

Svaka cast za Torcidu...

hulle
02-08-2012, 23:25
Hajduk ima hrabrosti da igra 4-2-3-1 ha Hulle :D.


hajduk je fasovo 3 komada :D:D:D

toliko o njihovoj moci hahahahahahha

dera
02-08-2012, 23:33
Ako si gledao utakmicu, mogao si uvidjeti da ce biti patnja u ligi sa nasom formacijom.

hulle
02-08-2012, 23:36
pa niko i nije reko da ce bit lako...inter nema kvalitetne igrace, sve je to sporo i nepovezano

dera
02-08-2012, 23:38
Coutinho Sneijder i Palacio bi donijeli zivosti u igru puno lakse nego Sneijder/Coutinho i Palacio. Lucas ako dodje, sta treba, Coutinha na posudbu poslati?

Huska
02-08-2012, 23:42
Dera pocetak je augusta, pa sta ti ocekujes, vidis da i Strama jos uvijek ganja idealnih 15-ak igraca koji ce vecinom igrati...

dera
03-08-2012, 00:44
Ne, Strama je igrao i sa Primaverom 4-3-2-1, Hulle je to spominjao.

Veceras sam uvidio zasto se Cambiasso ne vidi, jer je igrao stopera! Nagatomo krene naprijed, Chivu prelazi lijevo, Cambiasso stoper. To je to, prakticno 5-2-2-1.

Razumijem Stramu da voli igrati sigurno, ali to ce nas kostati u ligi.. imamo igrace, pogotovo ako Lucas dodje da igramo malkice otvorenije.

---------- Post added 03-08-2012 at 00:44 ---------- Previous post was 02-08-2012 at 23:49 ----------

Ne razumijem zasto su navijaci zvizdali Marku Livaji, osim tog incidenta, Zanetti je pohvalio navijace:
http://www.index.hr/images2/hajduk_inter_bakljada_NikolaVilicCropix.jpeg

Grujinho
03-08-2012, 00:49
Očekivana lagana pobjeda intera.. analiza utakmice (http://invertedfootball.com/hajduk-vs-inter/)

hulle
03-08-2012, 01:37
http://image.dnevnik.hr/media/images/644x322/Aug2012/60658640.jpg
zanimljivo hahahahahahhah

dera
03-08-2012, 23:57
Chivu je sinoc izasao zbog povrede, ne znam koliko je ozbiljno,
Chivu injury: medical update (http://www.interfanzone.com/chivu-injury-medical-update/)

BamBi
05-08-2012, 23:56
Bio sam na tekmi, i stvarno je hajduk izgledao kao da se skupila par dečkića iz obližnje birtije i odlučili malo odigrat nogometa.. atmosfera fenomenalna a i samo gledanje zagrijavanja Interovih igrača je bila velika poslastica, sneijder uvjerljivo najjači tehničar :D

Pozdrav ljudi svima , nije me dugo bilo , malo zbog posla, malo zbog žena al najviše zbog gadjenja što su napravili klubu moratti i kompanija.. Al redovito sam navraćao i čitao vaše postove i razmišljanja.

dera
06-08-2012, 00:06
Dobro dosao nazad, necemo ti zamjeriti ako stavis koju sliku sa stadiona :).

dera
06-08-2012, 02:18
Pokušaji Torcide nisu urodili plodom:
http://www.youtube.com/embed/B0QqcOOtFp4

Huska
06-08-2012, 03:34
Heheheh sta vam dera ucini :D