PDA

View Full Version : Roma - Inter


Huska
18-04-2011, 18:40
http://www.mcalcio.com/wordpress/wp-content/uploads/2008/05/roma-inter.jpg


Takmicenje: Kup Italije, 1/2 finale, prva utakmica
Datum: 19. April 2011 u 20:45h
Stadion: Olimpicu u Rimu

Goalkeepers: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

Defenders: 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 15 Andrea Ranocchia, 23 Marco Materazzi, 26 Cristian Chivu, 37 Marco Davide Faraoni, 55 Yuto Nagatomo;

Midfielders: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 14 Houssine Kharja, 17 MacDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Philippe Coutinho;

Forwards: 7 Giampaolo Pazzini, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev.

necainter
18-04-2011, 20:18
Eto'o?

Grujinho
18-04-2011, 20:29
ozlijeđen

necainter
18-04-2011, 20:35
Koliko ozbiljno?

Nera
18-04-2011, 21:16
Trebao bi biti spreman za mec protiv Lazia.

Quaresma#7
18-04-2011, 22:28
Teško čemo bez njega ali biče zanimljivo viditi kako igramo bez njega.... neče biti toliko soliranja po levoj strani.

----------------Julio-------------
Maicon--Lucio---Frog--Nagatomo
-----Deki---Cambiasso-Zanetti-
-------------Sneijder------------
---------Milito----Pazzini--------

Motta
18-04-2011, 22:53
Umjesto Dekija treba stavit malog Coutnha kakav Deki ako nista nema se sta izgubit imao je dEki svoji sansi nadam se da ce nastupat mali Coutinho ...Ocekujem dobru prestavu intera al Roma ce nas nazalost rasut ...sretno

adiK
19-04-2011, 08:55
Prenos na SK+

necainter
19-04-2011, 20:18
I neka bude neresno,bilo bi dobro.Jos kad bi postigli gol (ili vise :D) u gostima i bude nereseno,ili pak pobedimo,idealno. :D
Bas me zanima kako ce da funkcionise tandem Milito - Pazzo :D

Nera
19-04-2011, 20:25
Nema tandema Milito-Pazzo, Pandev igra sa Diegom u napadu...

adointer
19-04-2011, 20:31
joj bas me zanima kako su nam igraci motivisani pred ovaj susret?? :) Mislim da bi trebali izvuci pozitivan rezultat protiv njih, ali kako smo jeb*** srece posljednjih mjesec dana bit ce jakooo tesko....ali ipak ne gubimo nadu, barem da jedan trofej odbranimo (iako najlosiji, al nema veze bolje 1 nego nijedan)...:D

mourinho
19-04-2011, 20:49
Čist go ko suza!

necainter
19-04-2011, 21:32
Čist go ko suza!
propustio sam prvih 15 min...za koga go,nas il njih? xD
btw,onaj sudija em sudi sve za njih,em nam onaj enac nije svirao -.-

---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

DEKIIIII KRALJ

Huska
19-04-2011, 21:34
kakav gol Dekiaaa...pa majstoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

gledo zadnjih 10-ak minuta...jbg zaboravio za tekmu ja sve konto sutra igramo i nije bilo lose...ako nista barem se nisu vukli po terenu...

emperor
19-04-2011, 21:37
Nezz samo sta onaj Milito predstavlja na terenu...

Anais
19-04-2011, 22:11
Nije losa igra, nemogu da vjerujemo da igramo "stabilno"

necainter
19-04-2011, 22:39
Bravo! Ovo em znaci dosta u mentalnom smislu,em nam znaci dosta za revans,gol i pobeda u gostima,GRANDE RAGAZZI!
Nisu se vukli po terenu,sto rece Anais igrali smo stabilno,svi su bili dobri.Obi me dosta iznenadio,dobro odigrao od kako je uso... :D

Huska
19-04-2011, 22:39
Obi- pa neka opet neko prica o iskustvu ovo ono...momak odigrao bolje ovih 10 min nego Zanetti citavo poluvrijeme, ali eto on je ipak mladic gdje ce on dobiti priliku...Coutinho na tribinama sjedi, a ja moram gledat mrtvog Milita...

uglavnom nije lose...kako je do sada izgledalo ovo veceras je fantazija...

adiK
19-04-2011, 22:50
Zasto Joel nije poceo? Bil' neko Leonarda nogom opalio da je poceo momak? Huska, sto poredis njega s Il Capitanom? Sto ne poredis s covjekom kojeg je zamjenio. Kako je jak, stvarno me iznenadio. Na onim pripremnim tekmama su ga nosali, veceras je fizicki dominirao (u onih 10 minuta doduse :) ). Ocekujem ga u prvoj postavi sto prije, odusevio me smirenoscu, prijemom lopte, nesto sto Goran jos nije naucio, pa njima daje u for.

Leonardove izmjene veceras vrlo dobre, zabrinuo sam se da ce Chivua ubaciti umjesto nekog i nastaviti po svome, brani 1:0, moli protivnika da ti ga zabije, ali veceras Obi, Pazzo koji je iako je fulio mrtvu sansu unio odredjenu promjenu, a i Mariga je mogao ranije uci, pokazao bi nesto.

Uglavnom izmjene pokazale da mogu igrati, i da ih se koristilo, mozda ne bi bilo premorenosti.

Quaresma#7
19-04-2011, 23:08
Na Obija treba ozbiljno računati u narednim sezonama, mali je bolji svake godine...

Danas kao što anais reče su me malo iznenadili stabilnom igrom. Dosta su bili organizovanji i nisu plivali po terenu kao prošlih nekoliko utakmica.

Svaka čast Dekiju na onome golu :cast:

Rafael
20-04-2011, 10:00
Koju poziciju je igrao Obi?

Giampaolo
20-04-2011, 16:03
Sve sto sam vidio u ovom mechu i sto mi je ostalo u pamcenju je sjajan pogodak Dekija,ostalo me nista nije odusevilo...kazete stabilna igra..ja bi prije rekao blago nama pa je Roma u vecem kaosu od nas sto se tiche forme. Zasto nije igrao Obi? Sta je to pokazao on pa ga toliko dizete u nebo,primio loptu par puta zaradio 2-3 faula,predriblao igracha? Jako losha utakmica i dosadna..al super rezultat i mozemo se nadat Kupu. Forza Inter !

adiK
20-04-2011, 17:57
Koju poziciju je igrao Obi?
Lijevo krilo (ono sto Eto'o igra, samo malo povuceniji, obzirom da je rezultat bio takav).

Sve sto sam vidio u ovom mechu i sto mi je ostalo u pamcenju je sjajan pogodak Dekija,ostalo me nista nije odusevilo...kazete stabilna igra..ja bi prije rekao blago nama pa je Roma u vecem kaosu od nas sto se tiche forme. Zasto nije igrao Obi? Sta je to pokazao on pa ga toliko dizete u nebo,primio loptu par puta zaradio 2-3 faula,predriblao igracha? Jako losha utakmica i dosadna..al super rezultat i mozemo se nadat Kupu. Forza Inter !
Prijatelju, za 10 minuta je ta tvoja neka statistika vrlo dobra, a na stranu to sto u prvih 11 imamo igrace koji ne znaju primit loptu, zaradit 2-3 faula, predriblat igracha, uletit klizeci. Oni koji su Inter pratili i na pripremama shvatice kad kazem da je nevjerovatno ojacao (posebno ako se vidi da je Roma sinoc fizicki dominirala, koliko puta su nasi bili na zemlji poslije duela).
Dalje, ovdje imamo izraz za nekoga da "zna lopte" a to ti ne mogu objasniti, to je nesto sto vidis na igracu, po nacinu kako primi loptu, kako je dribla, vidis da vlada loptom, da mu se gotovo pa lijepi za nogu. E to je nesto sto se sinoc primjetilo. Zao mi je sto ti to nisi vidio, ali nadam se da ce Obi ovako nastaviti (mozda je ono sinoc neki slucajni bljesak :) ) pa ces i ti to vidjeti.

I da, meni kad Inter igra, utakmica ne moze biti dosadna.

adointer
20-04-2011, 20:03
Sve sto sam vidio u ovom mechu i sto mi je ostalo u pamcenju je sjajan pogodak Dekija,ostalo me nista nije odusevilo...kazete stabilna igra..ja bi prije rekao blago nama pa je Roma u vecem kaosu od nas sto se tiche forme. Zasto nije igrao Obi? Sta je to pokazao on pa ga toliko dizete u nebo,primio loptu par puta zaradio 2-3 faula,predriblao igracha? Jako losha utakmica i dosadna..al super rezultat i mozemo se nadat Kupu. Forza Inter !

hahah....pa de mi reci sta to igrac za 10 min. na terenu treba da uradi?? (ustvari da li je stigao da se zgrije)...:D ::P Ti bi izgleda volio da igra onaj posudjeni debil, nek nase mlade NADE......al hajd nije bitno... jedino je bitno sinocni rezultat ...Forza Inter

---------- Post added at 20:03 ---------- Previous post was at 18:04 ----------

ma obi je cisti defanzivac, nikakvo krilo

prije bih rekao CM....nego defanzivac...:D :D

Huska
20-04-2011, 20:10
Zasto Joel nije poceo? Bil' neko Leonarda nogom opalio da je poceo momak? Huska, sto poredis njega s Il Capitanom? Sto ne poredis s covjekom kojeg je zamjenio. Kako je jak, stvarno me iznenadio. Na onim pripremnim tekmama su ga nosali, veceras je fizicki dominirao (u onih 10 minuta doduse :) ). Ocekujem ga u prvoj postavi sto prije, odusevio me smirenoscu, prijemom lopte, nesto sto Goran jos nije naucio, pa njima daje u for.



ma poredio sam ga sa Capitanom cisto onako da malo pustimo ove na miru

ja sam davno rekao da momak ima ono sto nama treba ove sezone u veznom redu, a to je ona trka i explozinost...poput osice je.. leti terenom... :D

@grujinho- tako isto razmisljaju izgleda i MM i debil na klupi...sta ti hoces od momka za 10 minuta,da zabije 3 gola ima 18 asistencija ili sta...koliko cesto igra ovo je sinoc bilo za 10

Grujinho
20-04-2011, 20:21
@grujinho- tako isto razmisljaju izgleda i MM i debil na klupi...sta ti hoces od momka za 10 minuta,da zabije 3 gola ima 18 asistencija ili sta...koliko cesto igra ovo je sinoc bilo za 10

Giampaolo huska, Giampaolo :)

Šta da kažem...gledao sam samo prvo poluvrijeme...bolje nego protiv schalkeja, ali još uvijek daleko od prave igre...šteta što nemamo zagarantovano drugo mjesto, pa da bi Leotardo mogao dati šansu mladima igračima kao što su Obi, Mariga, Coutinho itd itd...a ovako če iako je Obi (po vašim riječima) odigrao dobro, igrati stariji igrači

Huska
20-04-2011, 21:26
slucajno gruji jbg :D

a mene je najvise strah ovog kupa, jer ako ga osvojimo 70% da ostaje ovaj kloc na klupi, jer vjerovatno bi pobijedili bbilana u finalu, a to bi MM-u bilo dovoljan razlog da ovog zadrzi...eh sad ako prodjemo u finale i izgubimo ga od bbilana eto onda jos jedne trece bruke ove godine, ali tada bi vjerovatno otisao bilanista pa bi manje boljelo...

jedino cemu se ja nadam je ako dodjemo do finala da igramo protiv palerma i izgubimo ili da ispadnemo od rome sada :D

Giampaolo
21-04-2011, 01:54
^^adiK
prijatelju i ja sam pratio Inter na pripremama i svjestan sam sta hoces da kazes,ali ti si mene pogresno shvatio. Ja sam realno rekao za Obija da (u tih 10 minuta kao sto kazete) nije nista posebno uradio i ne vidim razlog tolike hvale na njegovu igru.Nisam doveo pod pitanje njegovo znanje...Momak je veliki potencijal i nije jedini mladi nash igrac koji ima perspektivu.Ja se iskreno nadam da ce i on i Cou i ostali biti nasa buducnost...

Dobili smo jadnu Romu zahvaljujuci cudesnom potezu Dekija bez ijedne izgledne sanse za gol,realno. Ja volim inter mozda i vise nego ti i zao mi je sto moram reci da je utakmica bila dosadna,ali tako je kako jeste. Svako dobro..

^^adointer

kad se vec tako ubacujes,recimo da je makar u tih 10 minuta uradio nesto posebno onda bi ja shvatio cemu toliki komplimenti,objasnio sam vec gore sta sam htio da kazem :) nemoj se ti nervirat samo :D

Forza Inter !!

dera
21-04-2011, 10:52
^^adiK

Dobili smo jadnu Romu zahvaljujuci cudesnom potezu Dekija bez ijedne izgledne sanse za gol,realno. Ja volim inter mozda i vise nego ti i zao mi je sto moram reci da je utakmica bila dosadna,ali tako je kako jeste. Svako dobro..

Za ovo boldirano - :omaj:. Ostalo si u pravu.

necainter
21-04-2011, 12:49
Giampaolo
kako utakmica moze da bude dosadna kad igra inter,ako uopste navijas za nas
ako je 0-0 pa ko god da ima igru,uvek strepis da moze da sevne neka kontra ili akcija i da primis gol,ako gubis 1-0 vise se nerviras oko promasaja i tkt. ili ako vodis 1-0 tad je najveca strepnja,moze da sevne neka kontrica i da izjednace pa mogu i do preokreta,jedino kod vodjstva od 2 ili vise gola razlike moze da se gleda opusteno u nasem slucaju
pazza inter :D

adointer
21-04-2011, 15:23
kad se vec tako ubacujes,recimo da je makar u tih 10 minuta uradio nesto posebno onda bi ja shvatio cemu toliki komplimenti,objasnio sam vec gore sta sam htio da kazem :) nemoj se ti nervirat samo :D

Forza Inter !!

haha...jao koliko sam sad nervozan, ne mogu ti to ni opisati...:mad::mad: a izvini sto sam se TAKO ubacio... itd*..:what::what:




* mrsko mi se raspravljati..:D

Maicon
21-04-2011, 20:13
Raja nisam gledao ove tekme!Sta bi protiv Parme? Protiv Rome vidim extra gol DEKIJA sjajna pobjeda bar jedan trofej da uzmemo! Usput,bio sam u Pragu :D

Nera
21-04-2011, 22:30
Usput,bio sam u Pragu :D
I ja sam sad izasao iz WC-a, pa se ne hvalim...

necainter
21-04-2011, 22:35
I ja sam se isro ko konj pa se ne hvalim :sivi: xD

Huska
21-04-2011, 23:35
Usput,bio sam u Pragu :D
jel bilo sta :dernek: ... i :podrig:

adiK
21-04-2011, 23:55
E Vuxa ako nisi uvalio u Pragu, ne javljaj se vise :D

Maicon
22-04-2011, 01:45
hahahahah,cuj jesam li kakvo je to pitanje ? zar ste sumljali u mene!

---------- Post added at 01:45 ---------- Previous post was at 01:43 ----------

:D . . .