PDA

View Full Version : Schalke 04 - Inter


Huska
11-04-2011, 18:02
http://www.shrani.si/f/23/L0/1YjetFLV/rtemagicp110318auslosung.jpg

Goalkeepers: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

Defenders: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 15 Andrea Ranocchia, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 55 Yuto Nagatomo;

Midfielders: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 14 Houssine Kharja, 17 MacDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Philippe Coutinho;

Forwards: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev.

kao i uvijek i pred ovu utakmicu sam optimista i vjerujem u nas prolaz :D

JC

Maicon--Lucio--Ranocchia--Nagatomo

Zanetti--Cambiasso

Pandev--Sneijder--Eto'o

Milito

da Maicon i Nagatomo ponove utakmcu od vikenda imali bi velike sanse, jer oni su nam kljucni pored Sneijder i Eto'o...

asmo da Leo ne udje kukavicki u utakmicu sa 534643 defanzivnih veznih, jer nemamo sta izgubiti trenaju nam najmanje dva gola do poluvremena...




otvorio sam temu i za onu drugu tekmu sa Bayernom i uspjeli smo, pa ajde da opet bude tako :D

Grujinho
11-04-2011, 18:08
neznam....Zabiti 4 gola nije lako ni protiv Salernitane, a kamoli u 1/4 finalu LŠ...ali naravno šanse postoje, ali trebalo bi sve da nam se poklopi...da napadači zabiju iz svih prilika i poluprilika, a odbrana da bude na nivou zadatka...

dobro bi došao i rani pogodak u prvih 10, 15 minuta...

realno su šanse 80%-20% za Schalke

Quaresma#7
11-04-2011, 18:09
Šanse čemo sigurno imati. Samo neznam daličemo jih izkoristiti.

dera
11-04-2011, 18:57
Sve je do trenera, kako cemo poceti tekmu, ako ne krenemo veoma ofanzivno, nema nas nigdje, mozemo pobjediti 0-2, ali nema sanse 0-4. Ukoliko Coutinha ne pozove mozemo se halaliti - kad je mogao protiv Bayerna, moze brate i protiv Schalkea.

Pablo
11-04-2011, 21:26
verovatno ce biti dosta golova,ja ocekujem da oni prvi daju gol pa da mi krenemo,naravno ne mozemo proci dalje ali cemo verovatno pobediti

hulle
11-04-2011, 21:40
ma pobjeda je sigurno

Motta
11-04-2011, 23:36
dobijamo 7-1 forza inter samo da Coutinho zaigra sretno

Pirate_Girl4
11-04-2011, 23:55
Ljudi, mene strah, ja ne smijem gledati utakmicu...........:worried:

dera
12-04-2011, 09:27
Rijetko mi se desava da sanjam Inter, ali sinoc jesam, neslavno smo zavrsili, znam samo da smo ispali :(.

mourinho
12-04-2011, 14:12
Ja sam pun nekog (neopravdanog) optimizma, mislim da ovo možemo dobiti željenim rezultatom, treba samo igrati ofanzivno od početka, nema se šta izgubiti, ako treba i Cou i Snajke da igraju sa tri špica, imamo Lucia nazad tako da bi odbrana trebala biti solidnija pa makar i igrali sa trojicom nazad. Mora se rizikovati ako hoćemo rezultat. Ako im uspjemo dati dva komada u prvom poluvremenu, ništa nije nemoguće. Hoću samo da vidim Pazza Inter sutra!

---------- Post added at 14:12 ---------- Previous post was at 13:06 ----------

Ništa nije nemoguće
Five Champions League miracle comebacks (http://www.goal.com/en/news/1716/champions-league/2011/04/11/2435649/inter-tottenham-shakhtar-here-are-five-champions-league)

Fontolan
12-04-2011, 15:37
Nadam se da će sutra biti pazza sera.

hulle
12-04-2011, 17:32
dobijamo 7-1 forza inter samo da Coutinho zaigra sretno


realno, inter ipak mora primiti gol :D

Grujinho
12-04-2011, 18:43
mah, lijepo da ste tako optmistični, ali ja imam osječaj da smo mi svoje šanse prokockali na prvoj utakmici...

druga bi priča bila da smo u njemačkoj izgubili 5-2, pa da u Milanu teramo taj rezultat i da dobijemo 3-0, to bi možda več bilo realno, ali zabiti 4 u gostima i pri tome ne dobiti ni jedan gol ( za ovaj inter su to samo snovi)...hmm...ne vjerujem...

schalke odkad je otišao Magath, nije izgubio ni boda...


ali nada umire zadnje, to je istina...

Nera
12-04-2011, 23:21
Ja mislim da oni treba samo da opravdaju svoje ime, a mi samo dodamo nase : Schalke 0-4 Inter. I to je sve :)

dera
12-04-2011, 23:33
Ja mislim da oni treba samo da opravdaju svoje ime, a mi samo dodamo nase : Schalke 0-4 Inter. I to je sve :)

mah, lijepo da ste tako optmistični, ali ja imam osječaj da smo mi svoje šanse prokockali na prvoj utakmici...
schalke odkad je otišao Magath, nije izgubio ni boda...


ali nada umire zadnje, to je istina...
Znamo svi sta je trenutni trener Schalkea napravio od Hoffenheima, iz trece lige uveo ih u prvu, tako da, potcjenili smo i njega u prvom susretu. Definitivno je veci takticar od Lea, to je obrazlozio i Samir u ranijim raspravama.

Anais
13-04-2011, 00:01
Daj boze da mi 2 gola damo... ali ajde sto kaze Grujinho "nada zadnja umire" ja i dalje vjerujem i prolaz...

Motta
13-04-2011, 01:08
Tesko al et nada zadnja umire ...treba se nadati sjecam se kad je Bilan pobjedio Deportiva 4-1 a ovi u uzvratu 4-0 Nadam se nesto takvom da i inter odradi al slabe sanse ..sretno inter ..

Huska
13-04-2011, 09:29
Definitivno je veci takticar od Lea
a jest to problem biti :D

dera
13-04-2011, 10:21
Snijeg pada, da li cemo u dresovima te boje uspjeti tamo, vidjet cemo veceras :).

esteban
13-04-2011, 11:46
Ja cu rec FORZA RAGAZZI i ako ne vjerujem da mozemo do 0:4 pa i sve da nam je Jose na klupu a ne Leonardo kojem svaka cast za sve ali je los takticar definitivno!

mourinho
13-04-2011, 14:04
Mourinho: Inter can do it

Real Madrid boss Jose Mourinho believes his former club Inter can make it through to the semi-finals of the Champions League this evening.
The Nerazzurri have a mountain to climb in Gelsenkirchen and need to score at least four goals to book their place in the final four.

“If I know a team that has character, personality, strong friendship between the players and isn't afraid of complicated situations, this is Inter,” Mourinho said.

“It's difficult to win 4-0, but we'll try.

“Massimo Moratti and I have said good luck to each other. It's no mystery that I like Inter and that I would always like to see them win.

“Right now they are champions of Europe, but it's not written that champions should always win. They can lose with dignity.

“I will be supporting Inter, but supporting them isn't always sufficient. It's up to them to do the job.”

football-italia.net

dera
13-04-2011, 17:06
Prenos na BHT-u :).

emperor
13-04-2011, 17:34
Znam samo da sam pod stresom zbog ove utakmice.. :) Velika doza srece, puna koncentracija i zalaganje igraca do zadnjeg atoma snage.. Nista vise i ne mozemo traziti od njih. Nikad nisam bio dobar u prognoziranju, valjda sto sam previse subjektivan kad je rijec o nasem timu, ali mozda nas Leo nocas iznenadi sa nekakvom taktickom zamisli i prokrci nam put prema Manchesteru i srazu sa prepotentnim englezima..

Sto se tice formacije i tima, Stankovic definitivno bi trebao da pocne, po meni ima blagu prednost u odnosu na Mottu. Nagatomo na beka, njegova stamina i brzina nam moze biti od velike koristi. Zanetti u vezi je najkorisniji i njegovo pokrivanje Maicona. Svakako treba forsirati presing na mladom Matipu, mislim da im je on najslabija karika u zadnjoj liniji iako je odigrao dobru utakmicu prije 7 dana.

huh od silne nervoze pisem ovoliko, ne zamjerite :D
Idemo napisati novo parce historije...
Forza Inter.. Forza Ragazzi...

necainter
13-04-2011, 18:30
Ja se nadam ovakvoj postavi:
JC,Lucio i Ranocchia,Maicon i Nagatomo.Deki i Cambiasso veza,Sneijder ispred,levo Eto'o,desno Pandev i u sredini Milito. U drugom pol. Cou umesto Pandeva.I Motta umesto Dekija. Msm da ce bolje odigrati Motta i Cou ako udju sa klupe, nego ako pocnu.Takav osecaj imam. :D
A i nadam se pobedi sigurno, ima da razvalimo Svabe breee!!!Minimalno 0-3 za produzetke, ali ne bi se oni zvali Shalke 04, bice Shalke 04 0-4 Inter, che poker! :D
Hitler kaput! :nova: :D

Moca93
13-04-2011, 18:33
neco zajebo si se 0-3 je njihov prolazak,kad cete bre vise nauciti,a tolko pratite fudbal :D :D :D Ja verujem i cela 2 dana me unistava neki "leptirici u stomaku". Kako god se zavrsi utakmica uvek cemo svi biti uz Inter. Ipak momci trebaju dati sve od sebe. D-Day is here!
http://www.youtube.com/watch?v=JtyByefOvgQ

necainter
13-04-2011, 18:38
Valjda je 0-3 za produzetke? Kolko sam ja racunao i gledao msm da je tako,mada nisam siguran nikad nisam u fudbalu gledo tolke cifre uglavnom bilo 2 do 3 xD

Moca93
13-04-2011, 18:40
tim rezultatom ukupno je 5-5 ali salke zbog vise golova u gostima ((5) a mi (3) ) prolazi dalje.

Quaresma#7
13-04-2011, 19:02
Mislim da bi Deki trebao imati prednost pred Mottom. Bolji je u fazi napadanje od njega.

Bauscia
13-04-2011, 19:07
Idemo im pokazat koja carapa na koju nogu ide. :interista:
FORZA INTER!

adiK
13-04-2011, 20:04
Evo sastava

JC-Maicon,Lucio,Frog,Yuto-Zanetti,Stankovic,Motta-Sneijder-Eto'o,Milito

Ne znam sta da rečem :) Nek nam je sa srecom, FORZA RAGAZZI!

dera
13-04-2011, 20:33
Svidja mi se sastav, samo, trebamo obratiti paznju da ako primimo u bilo kojem segmentu igre jedan gol, morat cemo da zabijemo 5 :).

Nera
13-04-2011, 21:40
Nema Cambiassa, nego ona ziva rupa od Motte igra ispred odbrane, i sto je rezultat? Gol Raula... Leo, za trenera nisi...

Grujinho
13-04-2011, 22:11
Gol Raula je greška Lucia...Motta je danas najbolji interov igrač

dera
13-04-2011, 22:23
Moratti, nabijem ja tebe ako ga zadrzis do kraja sezone.

Grujinho
13-04-2011, 22:25
Drugi gol čista greška Ranocchie, koji je izašao prema centru, a raul samo spustio u prostor za Howedesa....neki če opet da krive Mottu ali neka...

slabo, slabo...Prvo jakog trenera dovesti na ljeto, pa tek onda možemo razmišljati o boljim igrama

dera
13-04-2011, 22:27
Razlog poraza - umor igraca, ipak je Chievo bio tezak zalogaj :sivi:.

mourinho
13-04-2011, 22:28
http://u.goal.com/128600/128657hp2.jpg

ado_inter
13-04-2011, 22:41
ma mi smo najvece pizdurine od ekipe mi i ne zasluzujemo da igramo ligu prvaka a kamal ovo sto smo branili cast proslogodisnje titule i ugled i italijanskog fudbala sramota,treba da ih bude sram navca koji zaradjuju

dera
13-04-2011, 22:43
Inter 2-5 Schalke
Schalke 2-1 Inter
Aggregate: Schalke 7-3 Inter

Sta reci nego - pokrijmo se i cekajmo iduceg Josea, nadam se ne 45god. Ovo mi je najtezi poraz (sveukupni) koji sam dozivio kao navijac.

adiK
13-04-2011, 22:47
Inter 2-5 Schalke
Schalke 2-1 Inter
Aggregate: Schalke 7-3 Inter

Sta reci nego - pokrijmo se i cekajmo iduceg Josea, nadam se ne 45god. Ovo mi je najtezi poraz (sveukupni) koji sam dozivio kao navijac.
Ohoho :)

Moca93
13-04-2011, 23:00
momci i strucnjak na klupi bi trebali da uzmu da pogledaju utakmicu totenhem-real i vide kako se bori za klub iako je sve gotovo. Ovo se posebno odnosi na Lea i Maciona. Mada i ostaatak. Izdvojio bih samo Nagatoma i Cezara,koji su jedino igrali za klub srcem

Motta
13-04-2011, 23:01
Sramotno smjesno na ljeto velike promjene nekim igracima reci zbogom a neke prodat neke protjerat kao i trenera Samo mi nije jasno kakao Coutinho sjedi na klupi a Stankovic i Motta igraju kojisu spori tmorni jbg nemogu vise ..Uprava napolje ...

necainter
13-04-2011, 23:16
Ovakvom igrom i ne zasluzujemo da prodjemo dalje.Ne zasluzujemo ni da kazemo da smo prvaci Evrope jer pravi prvaci ne igraju ovako.Gde je to zalaganje i ostavljanje srca na terenu.Dal je to do trenera sto nije motivisao ili sto su vec imali u glavi da je sve izgubljeno,nznm.Leo dobar si ti,gotivan lik,dobar motivator al si takticar za Chievo!Zbogom tebi,idi iz kluba ili ostani u skaute odns. sa Brancom.
Prvo,trenera naci,Pep,Mou,Villas-Boas,Ancelotti...drugi neko ne dolazi u obzir (sry ako sam koga zab.).Onda podhitno promene,treba nam jedno krilo umesto Pandeva,jedan centralni vezni i jedan tipa Mascherano.I kad se vrati Walter da vidimo kakva ce biti odbrana,ako bude idalje ista trebace nam i tamo pojacanja.Mada i levi bek nam treba (Nagatomo se trudi,najvise trci samo nije toliko dobar kako nama treba...mzd do kraja pokaze suprotno,mzd Santon zasija...).Ovakav Inter,sa ovakvom igrom i ovakvim trenerom ne moze nista da uradi!
I na kraju sta reci...
Nella gioia e nel dolore,io sono Interista!Per sempre! :nova:

Quaresma#7
13-04-2011, 23:26
Neka su nas izbacili drugo nismo ni zaslužili ove godine u CL. Sada se fokusirati na Scudetto i Coppa Italiju da spasimo sezonu.

Više nego očigledno je, da je potrebna poštena rekonstrukcija ekipe. Mnogi igrači su više nego zreli za odlazak. Velika čistka je potrebna posebno u veznoj liniji. Komentator je fino rekao Leo je biše motivator nego trener, Motta, Zanetti i Stankovic su prespori bili, puno netačnih pasova, statični.... Mislim da bi Leonardo mogao bolje sastaviti zadnji vezni red. Pod hitno je treba dovesti trenera visoke klase pa tek onda početi sa rekonstrukcijom ekipe.

Huska
13-04-2011, 23:48
a znate sta mene raduje, sto sam ja jedan od rijetkih navijaca Intera koji nije gledao ni jednu od ove dvije blamaze...prsolu sedmicu u utorak bio druga smjena, a evo i danas hvala bogu...

nego znate sta je najveca ironija, sto ova nasa trenercina stalno trubi o lijepoj igri i o tome kako je u njega filozofija da uvijek zabije gol vise, a mozda je ipak mislio da mu je uvijek cilj primiti gol vise...

o utakmici necu da pricam, jer nisam gledao...uletio sam preko moba par puta da vidim kakvo je stanje i da vidim prvih 11 i kada sam to vidio znao sam da od toga nema nista...covjek koji juri zaostatak od 4 gola igra sa tri klasicna vezna igraca i da nesto napravi, ma nema sanse...

jedino pozitivno je sto je Coutinho barem na klupi bio....nisam jos vidio dali je mozda dobio koju minutu u sudijskoj nadoknadi...

Pirate_Girl4
14-04-2011, 01:40
a znate sta mene raduje, sto sam ja jedan od rijetkih navijaca Intera koji nije gledao ni jednu od ove dvije blamaze...prsolu sedmicu u utorak bio druga smjena, a evo i danas hvala bogu...

nego znate sta je najveca ironija, sto ova nasa trenercina stalno trubi o lijepoj igri i o tome kako je u njega filozofija da uvijek zabije gol vise, a mozda je ipak mislio da mu je uvijek cilj primiti gol vise...

o utakmici necu da pricam, jer nisam gledao...uletio sam preko moba par puta da vidim kakvo je stanje i da vidim prvih 11 i kada sam to vidio znao sam da od toga nema nista...covjek koji juri zaostatak od 4 gola igra sa tri klasicna vezna igraca i da nesto napravi, ma nema sanse...

jedino pozitivno je sto je Coutinho barem na klupi bio....nisam jos vidio dali je mozda dobio koju minutu u sudijskoj nadoknadi...

Da, uveo ga je u 80-toj minuti, umjesto Sneijdera, moŠ mislit'... Ja sam se iznenadila ccc

necainter
14-04-2011, 12:58
Pametniji potez bi bio da je na pol. uveo Coutinha a ne Pandeva umesto Dekija,i onda igramo sa 4-3-3...i zadnjih 20 min. ako nemamo rezultat onda ubaci Pandeva pa igramo sa 4 napdaca,morali bi tako juriti...Tako bi ja uradio,ko ga jebe nemas rezultat nemas sta da izgubis idi na sve il nista.

Grujinho
14-04-2011, 16:19
Koja izjava Bože sačuvaj....

Milito: Too much desire to win

hahahaha...

ništa, drugi put idite u tekmu sa namjerom da izgubite, pa čete možda dobiti...konji, preplačeni...

Quaresma#7
14-04-2011, 16:56
Ma obični glumci.... vidi se da nema pravog trenera koji ima avtoritet na igralištu. Naša odbrana ko čopor ovaca, u napadu Etoo radi šta hoče solira do bola, Milito i Pandev trčaraju ko balerine.... Sneijder se ne trudi toliko koliko bi zapravo mogao i ne vrača se toliko nazad kao kod Mourinha.... zalost. Treba ekipu temeljito prevetriti niko ne sme biti nedodirljiv osim Zanettija. Preživeli smo mnoge prodaje glavnih igrača kao što su Ronaldo, Adriano, Ibra... bar te ja pamtim pa močičemo i sada ako bude došlo do toga.

Rafael
14-04-2011, 20:59
Kod gola Raula nikad smiješnijeg Lucia nisam vidio,ko ovca izgubljena. Eto'o kad se udvoji na krilu ne može ništa,također i Sneijder. Potrebna su nam 2 dobra krila/krilna napadača da raširimo igru tako da i Sneijder i Eto'o imaju više prostora

Quaresma#7
14-04-2011, 22:09
Iduče sezone nadam se da če Etoo igrati u samom špicu gde je nezaustavljiv. Na krilu je zagušen in počne solirati i nema ništa od njega.

Huska
15-04-2011, 00:41
Kod gola Raula nikad smiješnijeg Lucia nisam vidio,ko ovca izgubljena.

ono sebi ni amaterski klub iz zimbabvea ne bi dopustio...ali najsmjesnije je Raul ulazi izmedju nasa dva igraca, a oni se rasiruju njemu prave jos veci prostor...ne znas dali bi plakao ili se smijao kada ono vidis...eh sta bi od odbrane koja je bila mozda i najjaca otkako se igra ova cudna igra zvana nogomet...