PDA

View Full Version : Bayern M. - Inter


Huska
13-03-2011, 23:10
http://imagecache.soccerway.com/new/teams/150x150/961.gifhttp://imagecache.soccerway.com/new/teams/150x150/1244.gif

Natjecanje: Liga prvaka
Datum: 15. Mart 2011 u 20:45h
Stadion: Allianz Arena

Svi sve znamo...Milito i Lucio upitni za uzvratnu utakmicu, a ostali su svi spremni za nadoknadu od 1-0 iz prve utakmice...a za bavarce nas nije briga, jer nas isti ne zanimaju :D

dakle raspalite...evo Leo se fura na Mourinha pa pozvao sve igrace u Minken(:D) tako da je atmosfera u ekipi sigurno odlicna, sto znaci da je sada samo do Lea koji u utorak ima najveci test od kako je stigao na klupu evropskog i svjetskog prvaka...

sto se mene tice u ovu utakmicu se mora uci bez previse kalkulisanja, jer nemamo sta izgubiti, a mozemo dosta dobiti ako odmah krenemo kako znamo...

dakle FORZA INTER...pa da gledamo jos jednu PAZZA INTER utakmicu

necainter
13-03-2011, 23:26
Sigurno ce se Leo cuti sa Mourinhom oko ovog i ocekujmo PAZZA INTER :D
A koliko sam ja citao Milito nece biti nikako spreman,a za Lucia kazu,nada poslednja umire :D pa videcemo kako bude :D

Moca93
13-03-2011, 23:33
ovako... kao sto sam rekao,ukoliko lucio ne bude spreman resenje je chivu na poziciji stopera,jebes cordobu ,jebes mater aci ,ne pouzdani su,ne igraju cesto u prvoj postavi i u ovako vaznoj utakmici ne smemo se kockati sa njima. Sto se tice napada i Milita,ukoliko ga nema,Pandev je potreban od samog pocetka,nikako ne bi trebali ponovo da pocnemo samo sa Etom,jednostavno moramo imati 2 napadaca... Ukoliko ne ide,coutinho bi konacno trebao da dobije sansu,mada je to opet kocka jer toliko nije igrao... Moja postava ukoliko nema lucia i milita


cezar
maicon-ranocchia - chivu - nagatomo
cambiasso
zanetti -stankovic
snajder
eto - pandev

Guro
14-03-2011, 01:12
ko god bude spreman nikako ne smijemo poceti sa 4-3-1-2....moje misljenje...

Nera
14-03-2011, 01:16
I po meni, ali onda je trebalo uvesti Coutinha malo u mehanizme, jer on jedini (kada nema Pazza i Diega) moze igrati u napadu sa Eto'om i Pandevom...

Guro
14-03-2011, 01:24
da li bi mogli sa snajderom da igramo malo blize napadacima...a iza njih da igra deki?
defanzivno da pokrivaju cambiaso i mota

esteban
14-03-2011, 13:18
Bi ali za duel igru Sneider je los posebno tada ne smijemo iz odbrane ispucavat loptu jer je nema ko primit!

adiK
14-03-2011, 13:23
Igrace Kharja, ko se smije kladit? :)

Maicon
14-03-2011, 14:16
Dobio sam kartu na nagradnoj igri hajnekena ! :)

Rafael
14-03-2011, 15:19
Morat će igrati Cordoba jer je Chivu dobro čuvao Robbena.Ja mislim da bi ovako mogli početi
Cesar - Maicon, Ranocchia,Cordoba,Chivu-
Zanetti Cambiasso
Pandev Sneijder Nagatomo
Eto'o
S Pandevom i Nagatomom bi im pritisnuli bekove da se ne ubacuju naprijed što im je Mourinho i radio prošle godine a opet imali mislim da bi se Pandev i Nagatomo dobro ubacivali u napad

necainter
14-03-2011, 15:46
Nagatomo na krilo...wtf

adiK
14-03-2011, 15:55
Kad se igramo menadjera, da dodam svoje nesto:
JC
Maicon-Frog-Chivu-Capitano
Stank-Cambi-Motta
Sneijder
Eto'o-Pandev

Iskusno, cvrsto, bez srljanja, pokazali smo da imamo snage i s jednim napadacem probiti njihovu vezu i odbranu, malo vise koncentracije u zavrsnici (sad gledam sto li sam onda stavio Gorana :D) i ne treba nam puna ofanziva. Morate shvatiti da ako primimo gol, gotovo je.

Ako ovo ne bude islo, Cou, Kharja, Nagatomo je najofanzivnije sto imamo na klupi...

dera
14-03-2011, 16:33
Sta ako primimo gol, opet nam trebaju ta 2 gola za direktan prolaz.

Ja bih igrao ofanzivnije, ne svidja mi se ovo sto vi stavljate. Coutinho bi bio igrac koji bi usao na poluvremenu ukoliko ne bi islo (i formacija bi izgledala kao dole). Poceo bih:
Etoo Pandev Sneijder
----Stankovic
---mariga motta
odbrana i golman se znaju.

Coua nisam u prvi tim jer znam da ga Leo ne gotivi, dakle ako bismo ubacili Coua:
Sneijder Etoo Coutinho
.......Stankovic
....Mariga...Motta

adiK
14-03-2011, 16:36
Ah, jedno je ganjati jedan gol a drugo dva. Moja neka procjena...

dera
14-03-2011, 16:39
Ici samo na jedan gol je rizik, to nismo protiv Brescie znali osigurati :sivi:. Uostalom, onda nas cekaju produzetci i penali.

Guro
14-03-2011, 16:40
ono sto bih ja, a evo ponavljam opet jeste da ako lucio ne zaigra, a male su sanse, jeste da igra chivu na njegovo mjesto sa andreom...
isto tako da u napadu bude formacija kao sa murinjom sto smo igrali...pa neka smisli Leo ko bi igrao u napadu sa eto-om i goranom...ipak smo mnogo opasniji kad igramo tako nego 4-3-1-2

dera
14-03-2011, 16:43
Ne trebaju nam 3 zadnja vezna, to je moje misljenje, previse defanzivno. 4-2-1-3, dakle tog jednog defanzivnog ustvari u napad. Ali male su sanse za time, posto je trener defanzivno nastrojen :P.

Naravno Guro, Zanetti Chivu Andrea Maicon :).

adiK
14-03-2011, 16:50
Ici samo na jedan gol je rizik, to nismo protiv Brescie znali osigurati :sivi:. Uostalom, onda nas cekaju produzetci i penali.
Kazem to vezano za ovu pricu o tome da primamo prvi gol. Kazem, ako damo jedan, doci ce drugi, ako primimo jedan, ganjat dva je puno teze (sto je i logicno al ja ovom deri vazda moram objasnjavat :P )

Guro
14-03-2011, 16:54
sasvim nam je svejedno primili gol ako damo jedan vise od njih...

Il Mago
14-03-2011, 16:54
mislim da je sutra najmanje bitno koju formaciju cemo igrat...motivacija,priprema Leonarda te raspolozenje kljucnih igraca su ono sto ce odlucit sutrasnju utakmicu.

iskreno ne bi me iznenadilo da pocnemo u slicnoj formaciji kao u prvoj utakmici...

kakogod imamo dobre sanse...

dera
14-03-2011, 17:45
al ja ovom deri vazda moram objasnjavat :P )
Ko ti je kriv sto nejasno izlazes materiju :P. Procitaj ponovo kako si napisao.
mislim da je sutra najmanje bitno koju formaciju cemo igrat...motivacija,priprema Leonarda te raspolozenje kljucnih igraca su ono sto ce odlucit sutrasnju utakmicu.
:sivi: Jel ti Eto'o bio raspolozen u prvom mechu? Slabije ekipe (Arsenal) nemaju dovoljno motivacije da uzmu bod protiv Barce?

Il Mago
14-03-2011, 17:48
smijesno nesto ?

i postovi tog tipa su na nivou 12-godisnjaka ;)

dera
14-03-2011, 17:51
U medjuvremenu sam editovao post i nadopisao. Danas su ti formacija i taktika sve, a to sto si ti napisao (da nije bitno) nije na nivou 6-godisnjaka (koji kada igra u pjetlicima kaze treneru da nije dovoljno samo imati zelju za pobjedom) :D.

Il Mago
14-03-2011, 17:55
motivacija,priprema Leonarda te raspolozenje kljucnih igraca...

sta osim ovog moze odlucit sutrasnju utakmicu ? s nase strane,naravno...

mozda sudija ?

formacija apsolutno nebitna,bitan je nacin na koji ce igraci izac na teren,odnosno kako ce ih Leo pripremit i MOTIVISAT !

Eto'o bio raspolozen,al ne moze sam...Eto'ou treba jos neko da ga isprati kad napravi one sanse,a ne kao u Milanu...

dera
14-03-2011, 18:03
Odgovor ti stoji u mom prethodnom postu, pronadji uljeza. Ne mogu vjerovati da se jos drzis toga da je motivacija i raspolozenje igraca kljucna stvar.

---------- Post added at 17:00 ---------- Previous post was at 16:57 ----------

Da li si kada cuo recenicu - "Sve zavisi kako ce se ekipa postaviti i zauzeti igru" - ako jesi, sta ti mislis sta to znaci - koliko su igraci motivisani i raspolozeni ili kakva je formacija i taktika tima?

---------- Post added at 17:03 ---------- Previous post was at 17:00 ----------

Jos jedna, zasto Milan jucer nije pobjedio - svi su bili raspolozeni, motivisani - nevjerovatno :P. Na drugu stranu, Bari je igrao na kontre, imao formaciju "bunker", neki igraci su bili katastrofa, hmm..

Il Mago
14-03-2011, 18:03
priprema Leonarda ukljucuje i taktiku,mislio sad da se to podrazumijeva,al eto napisacu da je lakse skontat.

igrali mi 4-3-3,4-2-3-1,4-3-1-2 il 2-5-3 je najmanje bitno...Formacija je dobro koliko je igraci uspiju iznijeti na terenu i to je to...

taktika i formacija nisu isto.mozda te to malo buni jbg...

Milan nije dobio jer su pali psihicki i moralno (nedovoljno motivisani) nakon ispadanja iz LP :D

dera
14-03-2011, 18:05
Pricas nebuloze, razmisli sta pises (gledao si i ti utakmicu Milana). Sada ja ne vidim razliku izmedju taktike i formacije? Uskoro ces reci da se i formacija podrazumjeva :P.

Jel dovoljno reci igracima igrajte defanzivno, ili ofanzivno i ostvariti rezultat sa jednim napadacem? Formacija?

Naravno da je bitna motivacija, ja nisam rekao da nije, ali da je bitnija od prve dvije stvari.. Danasnji fudbal je cisti okrsaj trenera i srece (cuo za ovo? sta mislis zasto?) - zasto si onda Rafu krivio za poraze (nemoj samo reci jer ih nije dovoljno motivisao, jer ovo nije ulicna igra, nego igra za koju oni dobijaju milione - nije dovoljno?):sivi:?

Il Mago
14-03-2011, 18:08
stvarno nemam vremena...jedno je formacija,a sasvim drugo na koji ce nacin i sa kakvom taktikom izac Inter na teren (odnosno kako ce Leo pripremit ekipu).

najmanje bitno od svega ja dal cemo igrat 5-4-1 ili 185-6454-25486 (iako bi sa ovom formacijom bili daleko najjaci :D ).

taktika je nesto drugo,a za to brine trener tokom PRIPREME igraca i utakmice...

dera
14-03-2011, 18:13
Dobro, to je tvoje misljenje, a sjecam se komentara tipa - sta ce nam DM, neka ubaci Coutinha.. :P

Da li je protiv Brescie PRIPREMA (krivac sto nismo osvojili 3 boda) kako je ti nazivas bila zabiti gol i povuci se, ili igraci ipak nisu imali dovoljno zelje? Moje misljenje je - promjena formacije, ubacivanje dodatnih defendera (sto se mora odraziti i na taktiku, jer ne mozes ti igrati ultra ofanzivno npr. sa jednim napadacem i 3 DM-a nego samo kontre).

Il Mago
14-03-2011, 18:17
nisi skonto poentu onog sto ja hocu da kazem...

znaci,ja mislim da je formacija (4-3-1-2 ili 4-2-3-1) u ovoj utakmici sutra najmanje bitna...odnosno manje bitna od pripreme utakmice od strane Leonarda (sto naravno ukljucuje i taktiku) te od motivacije i glavnih igraca...

ako Eto'o,Maicon i Sneijder (Pandev,Motta,bilo ko,kljucno je da Eto'o ne bude jedini raspolozen ) budu imali svoju noc jel stvarno mislis da je bitno u kojoj formaciji budemo igrali ?

vazno je kako ce igraci na terenu interpretirati odredjenju formaciju za koju se trener odluci prilikom pripreme utakmice...

eto,to je to...a sad adio :D

promjena formacije U TOKU utakmice vjerovatno znaci i promjenu taktike,no opet su to 2 razlicite stvari...jedno je formacija i taktika za koju se trener odluci prije utakmica (tokom pripreme za tu utakmicu ) a sasvim nesto drugo sta ce on odlucit pri odredjenom rezultatu u toku utakmice...

moram ic sad Bgm :D

dera
14-03-2011, 18:22
Eto'o bio raspolozen,al ne moze sam...Eto'ou treba jos neko da ga isprati kad napravi one sanse,a ne kao u Milanu...
Ovo sam tek procitao, pa jel mozes sam skontati sta si napisao? Problem je nedovoljna motivacija (:sivi:), kao i taktika, formacija niposto (npr. da je imao isturenog napadaca ispred, iza Coua i Sneijdera)?

Il Mago
14-03-2011, 18:24
a Boze,pa moze taj neko biti i Maicon dragi Dera...to je onaj dio gdje kazem da je bitnije kako ce igrat kljucni igraci...

odgovor na daljne komentar kasnije veceras :D

dera
14-03-2011, 18:28
Da li ti je kad palo na pamet da bi neki drugi igrac bolje odigrao da je imao oko sebe igrace koji mu mogu pomoci (formacija - sada se baziram na ovo iako je bitna i taktika ovdje)? Rijetko se desi da su igraci totalno neraspolozeni, u zadnje vrijeme samo Cambiasso, drugo je Pandev - kada nemas srece ili je golman puno bolji.

dera
14-03-2011, 21:47
Procitao pressicu Lea (prevod od maga), i slijedece stvari zapazio:

"treba igrati onako kako se utakmica razvije,tako da nemamo neku fiksnu ideju kako ćemo igrati"

Ova izjava mi ne ulijeva samopouzdanje, da ne budemo opet kruzili ne znajuci sta sa loptom. Isto tako hvalio je Nagatoma - tako da bi on mogao zaigrati?

Il Mago
14-03-2011, 21:50
sto se tice Nagatoma,to je vjerovatno japanski novinar (uvijek budu) postavio pitanje pa ga je zato hvalio...sumnjam da ce igrati,iako bih ja volio da pocne.

sto se tice igre ja ne ocekujem velike promjene u odnosu na ono sto smo igrali do sada...

dera
14-03-2011, 21:58
sto se tice igre ja ne ocekujem velike promjene u odnosu na ono sto smo igrali do sada...
To me i brine :).

Moca93
14-03-2011, 22:11
sramota bi bilo ako u ovako teskom i vaznom mecu mi nemamo fixni plan sta raditi,nego igrati se "ide maca oko slanine" .Medjutim gledajte i sa druge strane,zar ce se Leo otkucati novinarima sta ce igrati?!

Il Mago
14-03-2011, 22:16
Inter ce igrati onako kako Inter igra...Leo naravno nije lud da novinarima objasnjava svoje planove,al neke velike promjene u igri ili formaciji mislim da necemo vidjet.

Sneijder mi se cini izuzetno motivisanim i mogo bi sutra odlucit :)

Huska
14-03-2011, 22:21
http://www.youtube.com/watch?v=XPSfhxpYqGo

Vinciamo e basta!...

on i Pandev su se bas nabrijali za ovu tekmu

Il Mago
14-03-2011, 22:42
Lucio gotovo sigurno igra od pocetka...jos jedna dobra vijest :)

vjerovano cemo ovako :

_________JC
Maic_Rano_Lucio_Chivu
_Zanetti_Cambi_Motta
______Sneijder
____Pandev_Eto'o

a Milito na klupi...ja bih volio da japanac igra,al cisto sumnjam,prije ce se Leo odlucit za iskustvo...

Guro
14-03-2011, 22:49
uh sto bih dao da milito pocne utakmicu...on pandev i eto....

http://www.youtube.com/watch?v=pBXGHFUPf10

dera
14-03-2011, 22:51
Ja bih volio da igramo sa dvojicom iza nam napadaca, recimo:
--------- lucio - andrea
maicon - zanetti cambi - chivu
--------- motta sneijder
--------- pandev etoo

Ukoliko Pandev mazne, Motta ispravlja, a ima i solidan pas u sesnaest. Sa druge strane bi se Sneijder i Etoo igrali. Podrska otpozada od strane Zanettija i Maicona desno, Cambiassa i Chivua lijevo - zvuci strasno. U drugom poluvremenu ubaciti Milita ako bude potrebe.

Izvuci zadnju liniju visoko, i u pobjede :).

Grujinho
14-03-2011, 23:40
formacija apsolutno nebitna


ovde se ne slažem ni malo...dera je u pravu što se tiče toga...

Forza_Grande Inter
14-03-2011, 23:40
ma kako god da zaigramo hocu pobjedu, a za pobjedu zna se trebaju nam minimalno 2-3 gola, primicemo najmanje 1 ili 2 komada, a nama je cilj da im gol vise zabijemo, znaci ako primimo 2 gola moramo zabiti 3, ako primimo 3 moramo zabiti 4 komada :D:D to je svima jasno, e hajmo sad to u praksi, gol vise od protivnika:D

Pirate_Girl4
15-03-2011, 00:58
Ja imam ružan osjećaj što se tiče sutrašnje utakmice, ali se nadam da je to samo osjećaj, i da to neće biti tako, aBd. Inter mora dati sve od sebe i ne smijemo ispasti iz Lige Prvaka!

Forza INTER!
:nova:

Fontolan
15-03-2011, 10:51
Ne znam šta napisati a već sve nije napisano stoga samo FORZA RAGAZZI.

Mago, kakav imaš feeling, pošto te u posljednje vrijeme slabo vara??!1

adointer
15-03-2011, 10:58
Ne znam šta napisati a već sve nije napisano stoga samo FORZA RAGAZZI.

Mago, kakav imaš feeling, pošto te u posljednje vrijeme slabo vara??!1


hahah...Mago je rekao da prolazimo 100% nakon sto smo izgubili kod kuce 1:0...i ja mislim da je upravu...:D :D

Guro
15-03-2011, 11:40
ja sam sanjao u prvoj da bodijamo pa smo izgubili...a sad sam sanjao da gubimo...valjda bude dobro onda :D

Quaresma#7
15-03-2011, 12:48
Kontaktiro sam ja sudiju tako da prolazimo sigurno :D

Grujinho
15-03-2011, 13:11
Jučer je Milito trenirao sa ekipom i odradio cijeli trening...može se desiti da če igrati, ako ne od prve minute, onda bi mogao uči u nastavku ako čemo još uvijek biti u zaostatku

Il Mago
15-03-2011, 13:13
ja sam sanjao 1:1 i piso sam to ovdje...

sto se tice osjecaja,podijeljen sam bas.javim kasnije pred utakmicu :D

dera
15-03-2011, 14:00
Koja je u pitanju povreda Diega, da li je moguce da igra pod inekcijama?

Grujinho
15-03-2011, 14:06
mišič ako se dobro sječam

dera
15-03-2011, 14:13
Ispravi me ako grijesim, ali mislim da se takva povreda moze pomocu inekcija zalijeciti na odredjeno vrijeme.

Grujinho
15-03-2011, 14:18
Nemam pojma ali mislim da ne....Injekcija može samo da ublaži bol, recimo kod ozljede koljena ili gležnja naprimer....ako je mišič ozlijeđen, igrač nemože igrat...Milito je spreman ali nije na 100% mogučnosti...dakle ako ga Leo slučajno da u igru, reskirat če novu ozljedu...tako da mislim da ukoliko nebude bilo apsolutno potrebno, milito neče igrat

hulle
15-03-2011, 14:21
Pandev ce biti junak utakmice, tj nasa jedina sansa za prolaz. Jer tesko je da 11 igraca Bayerna nije u stanju da pobijedi Etooa

dera
15-03-2011, 14:36
Grujo, pa i kod inekcije (samim time igranja) uzrokuje rizik produzenja povrede :). Ma ja bih bio spreman i na to samo da prodjemo Bavarce.

Iako, imam osjecaj da ce Pandev nocas cvjetati.

adiK
15-03-2011, 15:00
Ljudi, ko nema u vugla, ima u gugla

Od neoperativnih tehnika, najčešća je tzv. “blokada”, odnosno injekcija koja se daje direktno na bolno mjesto, a sadrži kortikosteroid i analgetik. Dobro je kod blokade to što u određenim slučajevima može uistinu odmah prekinuti bol i upalu. Loše je što ona slabi vezivno tkivo i povećava rizik od puknuća tetiva. Osim toga recidivi su česti.

Dakle, moze se desiti i da blokada ne djeluje, ali obzirom da je on u treningu vec, mislim da za blokadu nema potrebe. Iako mislim da nije spreman za cijeli mec i moguce da ako bude igrao da bude usao u drugom poluvremenu.

Nisam doktor, al zenim jednu uskoro :P

nrzr_shp
15-03-2011, 15:46
veceras bez previse mudrovanja.... pandev i eto spice iza sneijder zadnji vezni stankovic zanneti i stankovic obrana zna se.... i danas bi pandev mogao nesto konacno pokazat, jer ako danas bude na losoj razini i nista konkretno ne pokaze mogo bi lagano pocet pakirat stvari i trazit novi klub.... i nadam se da ce ako za treba dobit sansu coutinho a ne mrtvi kharja...

Guro
15-03-2011, 15:49
ne bi me iznenadilo da cuvaju milita kao iznenadjenje za nocas od starta, a ako nije tako...onda racunam na njega u drugom poluvremenu ako kojim slucajem ne bude islo...

Grujinho
15-03-2011, 15:54
ja sam sanjao 1:1 i piso sam to ovdje...

hehe, koja sam ja budala...Ja sam dva puta sanjao tu utakmicu...prije par dana smo dobili 2:4, sinoč smo izgubili 1:0....

sad Bog zna šta če biti hehe

Što se tiče Milita...ja bi ipak Pandeva prije njega stavio, iako je Milito možda spreman...Pandev se diže u formi, igra dobro, protiv brescie je imao lošu realizaciju ali inače igra mnogo bolje, ulazi u šanse i dobro prima i daje loptu

Huska
15-03-2011, 16:22
ma Milito neka udje samo ako zagusti i da ih onda poderemo...

ne znam zasto, ali ja pucam od optimizma pred ovu utakmica i uvijeren sam u nas prolaz...

mourinho
15-03-2011, 19:17
I ja kao Huska, pun sam optimizma....imam osjecaj da ce ovo biti velika sedmica za nas, da cemo proci Bayern i da ce bilan kiksati u Palermu bez nosonje.

Ajmo momci, obradujte nas, hocemo pazza Inter utakmicu!!!

FORZA INTER!!!

dera
15-03-2011, 19:41
hehe, koja sam ja budala...Ja sam dva puta sanjao tu utakmicu...prije par dana smo dobili 2:4, sinoč smo izgubili 1:0....

sad Bog zna šta če biti hehe
Mozda je ta druga bila ova sto smo je vec odigrali :D.

necainter
15-03-2011, 20:27
PROBABILI FORMAZIONI
Bayern Monaco-Inter(inizio ore 20.45)
BAYERN: Kraft; Lahm, Van Buyten, Breno, Pranjic; Luiz Gustavo, Schweinsteiger; Robben, Muller, Ribery; Gomez. A disposizione: Butt, Tymoshchuk, Ottl, Badstuber, Kroos, Altintop, Klose. Allenatore: Van Gaal.
INTER: Julio Cesar; Maicon, Lucio, Ranocchia, Chivu; Zanetti, Cambiasso, Stankovic; Sneijder; Eto'o, Pandev. A disposizione: Castellazzi, Cordoba, Materazzi, Nagatomo, Thiago Motta, Kharja, Coutinho. Allenatore: Leonardo.
Arbitro: Proença (Portogallo).
Ako je ovo tacno,nema ga Principe.. :(
Mada ovo su samo moguce,po calciomercato,vcrs cemo videti kako ce stv biti. :)

Il Mago
15-03-2011, 20:37
Zanetti ne igra,prehladjen je il sta,Milito nije ni na klupi :S

________JC
Maic_Lucio_Rano_Chivu
_Motta_Cambi_Deki
_______Wes
___GoGo_Eto'o


:nova: :nova: :nova: :nova:

dera
15-03-2011, 20:41
Potvrdjene info da Milito nije ni na klupi?

Il Mago
15-03-2011, 20:46
http://www.inter.it/aas/news/reader?N=51939&L=it

---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:42 ----------

na klupi izuzev Coutinha i mozda Nagatoma nemamo ni jednog igraca koji moze napravit razliku u slucaju da nam rezultat ne bude odgovaro...bit ce tesko :S

FORZA INTER ! :nova:

Grujinho
15-03-2011, 20:51
Capitano ne igra?? Šteta, ali dobro...Sa Mottom, Dekijem, Cambijem i Wesom na sredini čemo imati bolji protok lopte, barem se nadam

dera
15-03-2011, 20:52
Pu! :ljuti:

Forza_Grande Inter
15-03-2011, 21:10
ma nevjrovatno vec prije tekme smo otpisani, ovo bez Zanettija ne ide..koje s*anje :homo:

adiK
15-03-2011, 21:20
Ne mogu da vjerujem :S

necainter
15-03-2011, 21:27
video sam milita u trenerci na tv sad ide :D
al opet,nesto imam strah sad pred tekmu :S

Guro
15-03-2011, 21:29
zanetti mi je omiljeni igrac...ali gledajuci ga u zadnje vrijeme mozda je i bolje sto ne igra...ionako vjerovatno ne bi igrao na lijevog beka...vec na sredini...a mislim da je bolja ova varijanta na sredini

Forza_Grande Inter
15-03-2011, 21:43
hajmo odma gol da se ne nerviram odma na pocetku

ajmoooooooooooooo

:nova:

necainter
15-03-2011, 21:45
ajmo sad forza ragazzi pazza inter amala :nova:

Forza_Grande Inter
15-03-2011, 22:17
hajmo odma gol da se ne nerviram odma na pocetku

ajmoooooooooooooo

:nova:


Etooooooooooooooooooooooo
sad mi je i nam lakse...ajmoooooooooooooooooooooooo

Forzaaaaaaaaaaaaaaaa Ragaaaaaaaaaaaaaaziiiiiiii

---------- Post added at 21:17 ---------- Previous post was at 20:52 ----------

ma bravo, nama kloc Miller zabija golove, Julio jebi se....cccc ne mogu da vjerujem..

necainter
15-03-2011, 22:29
ispadamo,sad sam siguran :( :( :( :( :( samo se plasim koliko cemo golova da primimo :(
ovamo svi uvereni da ce da ih dobijemo,igraci,trener i navijaci...ama svi i ovamo nista od recenog nije uradjeno,ko da se plase igraju

Il Mago
15-03-2011, 22:36
Svjetska klasa ? :sivi: da ne psujem ovde,samo cu rec da je idiot i karina od golmana...Mottu pod hitno na polje,on veze nema,a Coutinho unutra !

iako smo vec ispali,al eto...

Rafael
15-03-2011, 22:38
Ovaj Bayern s ovakvom obranom bi svaki malo jači napad rasturio. Motta i Cesar definitivno najgori,očajni su,stoperi predkraj jako loši,Stanković i Pandev spori i bezidejni. Šteta što se Cambiasso,Sneijder i Eto'o moraju brukati s ovakvim suigračima. definitivno Nagatoma ili Coutinha ubacit

Forza_Grande Inter
15-03-2011, 22:38
ma nek idu u nesto, brane se a nemaju se s kim braniti, Julio karina koji mu je vrag pacerske golove primati ko da je cunami na njeg pa mu lopta ispada...znaci sad u drugom na sve ili nista....motta napolje- coutinho in...i ubacio bi i japanca, a onog Maicona u vezni..jbg kad nema ko, panjevi nam na klupi (cordoba i matrix :omaj:

dera
15-03-2011, 22:43
Ukoliko nas dragi Leo ne ubaci odmah, znaci - odmah u 45' Coutinha umjesto Pandeva i Marigu umjesto Stankovica - bojkotovat cu ga do dana kada dobije otkaz. ON JE KRIVAC STO NASI IGRACI VRSE TAJ PRESING, STO NE DOZVOLJAVAJU CENTARSUTEVE!

Pandev - zdravo. Stankovic - idi dok jos mozes podignute glave. Cesar - svaka ti dala!

Da mi je neko pricao da ce se ovako razvijati igra, ja bih mu rekao da posjeti psihologa. Pogodio sam da cemo postici gol u prvih 5' (rekao prijatelju).

Dakle, Leo, bojkot ako ne promjenis nesto na samom startu - 45'!

Grujinho
15-03-2011, 22:44
Igramo ko evropski i svjetski prvaci, svaka čast!!!

Možda sam previše nervozan da sada pišem, ali ovaj Inter treba promjene na ljeto...Naša igra ne liči na ništa, sve se čeka eto'a i sneijdera...

Stanković nula, Pandev nula...Motta totalno izvan forme...

Stanković=Ganso
Pandev=Sanchez

jebi to sve

necainter
15-03-2011, 22:44
Sace valjda onaj furiozni Inter u drugom pol. nemamo sta izgubiti sad,jedino oni mogu da izgube,sve u napad

Rafael
15-03-2011, 22:46
Stanković je loš ali nikako gori od Motte,skrivio jedan gol i još predkraj je zamalo skrivio još jedan. Mariga nam ne bi nikako pomogao sad samo mogu pomoći Nagatomo ili Cou ali i ja se također bojim da bi mogao Kharju uvest

dera
15-03-2011, 22:55
Možda sam previše nervozan da sada pišem, ali ovaj Inter treba promjene na ljeto...Naša igra ne liči na ništa, sve se čeka eto'a i sneijdera...

Kada je Rafa trazio Mascha i Kuyta (koji zabi hattrick UTD-u) smijali ste se.
Sace valjda onaj furiozni Inter u drugom pol. nemamo sta izgubiti sad,jedino oni mogu da izgube,sve u napad
Da, to sigurno ocekujem od Lea.

---------- Post added at 21:50 ---------- Previous post was at 21:47 ----------

Posto mi slika nije nesto, nisam primjetio da je Motta toliko kriv, iako je greska Lea sto njega nije stavio u ofanzivu a Stanka nazad - pobrkao loncice.

Dakle, nema izmjena - Leo, ti si zavrsio sa mnom!

---------- Post added at 21:55 ---------- Previous post was at 21:50 ----------

Ubacio je Coua umjesto Stanka, ali jos gledam Pandeva.

Forza_Grande Inter
15-03-2011, 23:00
pa dera ko ce mjesto Pandeva, mi ganjamo rezultat, hoce li cordoba u napad mjesto njeg ili kharja

necainter
15-03-2011, 23:02
dera,sad bi tvoj rafa izbacio wesa ili nznm koga a uveo cordobu :sivi:

dera
15-03-2011, 23:04
Ja bih ubacio Orlandonija u napad, prije ovog Gorana. Cou isto tako, dadne mu priliku nakon pola godine drzanja na klupi.

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

Gdje je Suazo, zasto nije pozvan?

Forza_Grande Inter
15-03-2011, 23:12
ako ga zabije Pandev za pobjedu dera ima da nosas njegov avatar, moze :P

verma_interista
15-03-2011, 23:39
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, tooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo, forzaaaaaaaaaaaaaaaaaaa inteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer,

Il Mago
15-03-2011, 23:40
OVO JE INTER !

Bravo Leo,bravo Eto'o,bravo Sneijder,bravo Pandev....

volim vas sve,sad cu se napit :D

Culé
15-03-2011, 23:40
Čestitam. :)

NastyPillow
15-03-2011, 23:44
ovo je nogomet, ovo je inter. ne smijem vise nikad srat po nasima na poluvremenu :D bravo decki, sad jos da dobijemo schalke i eto nas u polufinalu :D forza ragazzi!

dera
15-03-2011, 23:47
ako ga zabije Pandev za pobjedu dera ima da nosas njegov avatar, moze :P
:( hahahahahhahah

Ali morate priznati da smo imali srece - i dalje mi nisu neke stvari jasne. Sada i na Scudetto.

Il Mago
15-03-2011, 23:48
ajde nosi taj potpis sad... :D

Forza_Grande Inter
15-03-2011, 23:51
kako smo samo bili losi u prvom poluvremenu, tako smo bili dobri u drugom u kojem smo ih razvalili, samo tako treba...3 napadaca cine cuda,

Pandev od tragicara do junaka i mozemo mu sad sve oprostiti one zicere koje je fulao, za Etoo-a da ne pricam, koji samo napadac svaka mu cast

edit: ma dera nemoras samo sam izazvao njegov gol :)


:nova: :nova: PAZZA INTER AMALA :nova: :nova:

Rafael
15-03-2011, 23:52
Ovo je pravi Inter,PAZZA INTER!!!! jao Pandeva,zaslužio je da stavimo njegovu sliku sve dok Inter ne ispadne!

dera
15-03-2011, 23:53
Ne Mago, potpis stoji. Van Gaal nam je pomogao - izbacio je glavna dva igraca - Robbena i Buytena.

Hvala Van Gaal, ovo je njegov stav bio: "Urucili ste mi otkaz? Ok, evo vam preokret - dokaz da znam. Tako, a evo vam sada osveta." hahahahaha

nrzr_shp
15-03-2011, 23:53
igrac kojeg sam najvise kritizirao a ujedno i najvise ocekivao veceras donio nam je pobjedu... bravo makedonce!!!!!! i svaka cast coutinho i nadam se da ce ga sto vise koristit ubuduce!!!
:zastava::zastava::zastava:

ado_inter
15-03-2011, 23:54
ljubi umro sam al od srece :) hahah hvala interu za ovo veceras zasluzili smo grande squadra

mourinho
15-03-2011, 23:55
Ali morate priznati da smo imali srece - i dalje mi nisu neke stvari jasne. Sada i na Scudetto.


Dera, ovo je PAZZA INTER!!! Tu je sve uvijek bilo nejasno :). Ludilo.



Jebo sam Pandevu sve po spisku čitavu utakmicu, sad nema šta nego slaviti čovjeka....


FORZA INTER!!!

:nova::nova::nova:

Il Mago
15-03-2011, 23:56
evo vako javno :

Gorane izvinjavam se i tebi i tvojoj porodici koju sam vise puta u toku utakmice (ali i sezone) spominje...od danas imas kredita kod mene ko niko !

Hvala ti ! :cast:

Moca93
16-03-2011, 00:00
ja cu samo kopirati magov post i izviniti se za sve:

Gorane izvinjavam se i tebi i tvojoj porodici koju sam vise puta u toku utakmice (ali i sezone) spominje...od danas imas kredita kod mene ko niko !

Hvala ti ! :cast:


P.S pravim od jedne stare interove majce pandevov dres :sivi:

Quaresma#7
16-03-2011, 00:12
Koja utakmica ljudi. Ovo je Inter nulla é impossibile....

Etoo, Cambiasso, Sneijder i Pandev su igrači utakmice. Koja golčina i radost na kraju, kad nisam poludio od sreče.

Bayern nije ništa bio bolji sve golove su dali zbog naših grešaka (2x Julio i 1x se lopta slučajno odbila od Dekija i zabili lagan gol)

Sasvim zaslužena pobeda naših. Pandevu u zahvalnost treba spomenik diči. :D

nrzr_shp
16-03-2011, 00:12
evo vako javno :

Gorane izvinjavam se i tebi i tvojoj porodici koju sam vise puta u toku utakmice (ali i sezone) spominje...od danas imas kredita kod mene ko niko !

Hvala ti ! :cast:

i od mene ima kredita... al samo jednu utakmicu... 42 utakmice 6 golova... jebeno

adiK
16-03-2011, 00:13
Gorane izvinjavam se i tebi i tvojoj porodici koju sam vise puta u toku utakmice (ali i sezone) spominje...od danas imas kredita kod mene ko niko !

Hvala ti ! :cast:

Ajmo svi kopirat i ostavite Il_Magove gramaticke greske :D

Quaresma#7
16-03-2011, 00:15
Još nemogu sebi doči i nemogu verovati da smo jih tako na kraju razmontirali.

Šta se ono Sweini pizdio???

nrzr_shp
16-03-2011, 00:17
Još nemogu sebi doči i nemogu verovati da smo jih tako na kraju razmontirali.

Šta se ono Sweini pizdio???

schweini je uz gomeza i brena tragicar utakmice.... nepokrivanje pandeva i nonsalantni pokusaj blokiranja sneijderovog udarca su kriva za golove i ispadanje... tnx bastian

Forza_Grande Inter
16-03-2011, 00:18
http://www.youtube.com/watch?v=tD7_3eLQG4E

PAZZA INTER AMALA

verma_interista
16-03-2011, 00:18
Glasnica nemam, nokte sam izgrizao, psovao, galamio, citav komsiluk na noge podigao vikajuci, Pandeva sam najvise kritizirao, uvijek..ali ovo sto je uradio je nevjerovatno, drama...i sad se tresem, ne mogu opisati osjecaj srece...

Morao bi Coutinha pohvaliti, jako puno je uradio, ubrzao ekipu, pa onda Rannochia, strasan transfer..

LEONARDO HVALA TI, FORZAAAAA INTEER!!!

Grujinho
16-03-2011, 00:19
Šta da kažem...ja sam ostao bez riječi...

ali jedno moram da kažem...

HVALA LEONARDO DA SI IZBACIO STANKOVIĆA!

svaka čast našim momcima još jednom...ovo je naš ludi Inter...

DenchiNL
16-03-2011, 00:19
hahaha NE-VJE-RO-VATNO!

znači od sad mi je glavna uzrečica zašto Robben kad može PANDEVVVVV!!!!

evo da se pridružim:

Gorane izvinjavam se i tebi i tvojoj porodici koju sam vise puta u toku utakmice (ali i sezone, u stvari da se ne lažemo otkad si došao) spominjao...od danas imas malo više kredita kod mene!

Hvala ti !

vidim da je dera opet hater, nevjerovatno , lik ima bolji start od ikog, obara rekorde, tačno ima mjesta i kritici, ali jbg prati nas neka luda sreća s njim, smanjili smo ogromnu razliku, jedini predstavnik italije u evropi, i opet neki osjećaju potrebu da hejtuju, a možda da se udeblja i pusti brčiće i pođe naglo gubiti i smišljati izgovore, to bi pomoglo, možda ?

Il Mago
16-03-2011, 00:20
Svjetska klasa ? :sivi: da ne psujem ovde,samo cu rec da je idiot i karina od golmana...Mottu pod hitno na polje,on veze nema,a Coutinho unutra !

iako smo vec ispali,al eto...


da se citiram,da svi vide kolko sam glup :crazzy:


Pazza Inter !

Grujinho
16-03-2011, 00:22
da se citiram,da svi vide kolko sam glup :crazzy:

videli smo mi to davno....konju :D:D

mourinho
16-03-2011, 00:35
Joj kad Pandeva na 2-2 Snajder pogodi u leđa (a lopta išla direkt u go) došlo mi da razbijem TV.

Nera
16-03-2011, 00:36
Samo ce reci Interu svaka cast... igraju bolje, nego sto im navijaci zasluzuju. U toku 50 minuta ste pola ekipe izvrijedjali, poslali u penziju, trenera ispi*karali... Extra ;)
Zasluzili su vam to, ipak su SAMO prvaci Italije , Evrope i svijeta.

@mago, Julio karina? Jeste, i protiv Brescie je bio, i protiv Palerma, i protiv barce na Camp Nou...

@dera, mozes li pustiti nase trenere vise na miru? Ne kontam iz kojeg razloga preferiras luzere kao sto su Mancio i Benitez, ali Mou i Leo nisu tu nista krivi. Podrzi ih dok ne razocaraju.

Toliko, sad vi slobodno recite da ja niasm u pravu, necu vam kontrirati.

Il Mago
16-03-2011, 00:37
@Nera

ja odavno govorim za Julia,ne moze bit klasa i pravit pocetnicke greske svaku drugu il trecu utakmicu...

no ne bih sad o tome,sad slavimo prolazak...

adointer
16-03-2011, 00:38
ljudi iznendadio me Leo i to pozitivnooooo...:D :D
Leo - zato sto ubaci malog Coutinha...ne da mu u ligi a pusti ga na ovakvoj utakmici...uh..:D joooooooooj jest mi drago neobjasnjivo..

PS. i kako je fino gledat utakmicu u kaficu gdje pola ljudi navija za Bayern i mi ga zabijemo i ti sam skaces od srece...neprocjenljivo, neke se stvari ne mogu kupiti novcem, za sve ostalo tu je GORAN PANDEV....Forza Inter

dera
16-03-2011, 00:40
Zar cete samo hvaliti ekipu? Odbrana se nije mogla prepoznati, Cesar u dvije utakmice poklonuo 2 gola..

---------- Post added at 23:40 ---------- Previous post was at 23:39 ----------

Ado, ubacio ga je jer bi bio suocen brojnim kritikama, morao je to uciniti.

adointer
16-03-2011, 00:43
Zar cete samo hvaliti ekipu? Odbrana se nije mogla prepoznati, Cesar u dvije utakmice poklonuo 2 gola..

---------- Post added at 23:40 ---------- Previous post was at 23:39 ----------

Ado, ubacio ga je jer bi bio suocen brojnim kritikama, morao je to uciniti.

ma dera... Upravu si odbrana je katastrofalna bila...:( Ali pobjeda je pobjeda njoj se ne gleda u zube..:D :D

Quaresma#7
16-03-2011, 00:43
Evo jednog finog teksta i ocene igrača.
http://www.goal.com/en/match/54840/bayern-munich-vs-inter-milan/report

dera
16-03-2011, 00:46
Ali Ado, nece tako lahko ici ubuduce..

esteban
16-03-2011, 00:48
Luda utakmica..ludi Inter!

Koliko smo mi dobili prije godinu ipo kad smo dali ibru za Eto'oa i dobili jos 45mil jebote pa to je jedan od naj transfera u istoriju fudbala!Jes da Eto'o prosle godine zbog defanzivnih zadataka i jos mnogo cega nije bio na nivou do pred kraj sezone ali on je prosto zivotinja!Neka je dao Pandev gol,mora je vise i on zabit ali Eto'o je igrac koji pravi razliku i koji je iznio ovu utakmicu!

Daj Boze da dobijemo laksega protivnika i prodjemo u polufinale i za mene licno to je limit a i uspjeh za ovu sezonu sto se tice lige sampiona..zbog cega to mislim? Pa zbog Milita i sredine koja je u rangu srednjih timova Evrope.Imali smo i povreda dosta(starost igraca) i pravo je vrijeme da dovedemo jos jednoga mladoga u odbranu a da je dobar jer to nije Andreoli koga planiraju dovest,onda na sredinu bar 2 igraca jer su Stankovic,Motta odradili svoje i u napad dovest Sanceza pa da ce dat i 50 mil za njega mi moram0o njega dovest prije nego Teveza!

Svaka cast na povratku u drugo,na karakter ali mi moramo gledat naprijed a to je na ljeto svjeza krv sa provjerenim mladim igracima..Viviano,Subotic,Hamsik,Sahin,Ganso,SANCE Z i dobro je sto je rezervisan ovaj holandjanin pred kojim je buducnost.

I na kraju posta nadam se da ce Leonardo ubuduce dati vise prilike Coutinhu koji je nasa buducnost.Pofalio ga je i Moratti odmah poslije meca i stvarno se nadam da ce momac psihicki a i fizicki sazret i pokazat koliko vrijedi.

Mi da napravimo rez mogli bi od sledece sezone da imamo jednu od mladjih ekipa u Italiju a da je odmah konkurentna za prvo mjesto!

Grujinho
16-03-2011, 00:55
Jbt...jel neko primjetio da su na GOAL.COM kad su napisali PREVIEW za ovu tekmu, prognozirali da če INTER dobiti 2:3...moram sljedeči put kad se kladim od njih prepisati :D hehehe

Maicon
16-03-2011, 01:08
BRACO javljam vam se iz Munchena bio sa na tekmi to se nemoze opisati plakao sam kao malo djete ocekujte slike vrlo brzo tj oko cetvrtka petka! pozdrav iz munchena

dera
16-03-2011, 01:10
Ja pricam ovim sto sam sa njima gledao mech, rek'o ovaj jedan sa foruma otisao na tekmu, nadam se da nije dozivio srcani hehehe.

Il Mago
16-03-2011, 01:13
koga bi volili u cetvrtfinalu ?

Schalke i Shaktar su naravno prvi izbor,no sumnjam da ce nam oni doc...

mislim da nam ide Real ili Barca :S

Grujinho
16-03-2011, 01:14
izgleda da nam sreču donosite...lani kad su crnogorci išli na Inter : Barca smo dobili 3:1, evo i danas je naš član bio na stadionu i opet smo dobili :)

@Mago...


ja bi najviše volio Schalke...čine mi se najlošiji od svih, mada ni jedna ekipa nije slaba...Schalke, pa onda Shakhtar i Tottenham...


samo da izbjegnemo Barcu, Real(ako se kvalificiraju) i United

Il Mago
16-03-2011, 01:16
http://www.youtube.com/watch?v=ys4RBXnotEo

Scarpini...

dera
16-03-2011, 01:17
Barca, nema nama laganih, iako je UTD ove godine katastrofa..

Guro
16-03-2011, 02:04
Samo ce reci Interu svaka cast... igraju bolje, nego sto im navijaci zasluzuju. U toku 50 minuta ste pola ekipe izvrijedjali, poslali u penziju, trenera ispi*karali... Extra ;)
Zasluzili su vam to, ipak su SAMO prvaci Italije , Evrope i svijeta.

@mago, Julio karina? Jeste, i protiv Brescie je bio, i protiv Palerma, i protiv barce na Camp Nou...

@dera, mozes li pustiti nase trenere vise na miru? Ne kontam iz kojeg razloga preferiras luzere kao sto su Mancio i Benitez, ali Mou i Leo nisu tu nista krivi. Podrzi ih dok ne razocaraju.

Toliko, sad vi slobodno recite da ja niasm u pravu, necu vam kontrirati.


nera...napisao si sve sto sam i ja htio...
necu nista vise dodavati...

ustvari hocu....Eto je od Valentina Rosija dobio ocjenu 46

---------- Post added at 01:04 ---------- Previous post was at 00:18 ----------

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/190420_1913518434936_1151165075_3698048_915921_n.j pg

Giampaolo
16-03-2011, 02:28
Ne mogu da opisem svoju srecu nakon ove predstave...Posebno mi je drago sto je Coutinho napokon dobio priliku.. U ovako vaznom mechu za mladog igracha koji ne igra cesto odigrao je sjajno! Goran je odigrao fenomenalno assistencija i KLJUCHNI gol i bio je agilan i uporan cijeli mech. Eto'o (mashina i simbol) i Snajder klasika...najjachi smo i sreca nas prati...kao da se vratio onaj duh od prosle sezone koji smo bili izgubili od odlaska Special One-a. Vjerujem da je i on ovaj preokret dozivio sa emocijama..
Koga god da dobijemo sljedeceg ja sam prezadovoljan,vjerujmo u nemoguce. Forza Inter !!!!

Leonardo:
“It is an historic victory and, there may be better or worse moments, but what happened tonight is a symbol of what Inter can be,”

Il Mago
16-03-2011, 02:31
http://www.youtube.com/watch?v=V_ixNQ3lgMY&feature=player_embedded

Tramontana,definitivno vrijedi pogledat...

kakvi kraljevi :D

Huska
16-03-2011, 10:00
jel vam reko jaran huska odmah poslije prve tekme da prolazimo i da ce Pandev biti kljucan covjek...i da bi veliki takticar trebao ostaviti Dekia na klupi, jer i sinoc je bio najgori...

prvo da krenemo od "trenera"...TARABA, nikada od njega kvalitetnog trenera, vec se lik samo vadi na motivaciju i emocije, a ima srece sto se igrace Intera najlakse "digne" na taj nacin...jedino pozitivno sinoc je ona promjena formacije na polvremenu, valjda i dalje nastavi tako igrati, dosta vise njegovog romba...

JC koliko kriv, opet je na neki nacin i zasluzan za prolazak, jer skinuo je par zicera...
Maicon katastrofa, pa pojeo je Riberrya u prvoj tekmi, a sinoc ga je ovaj izludio
Ranocchia uz par kikseva, a mora i on nekada pogrijestiti na kraju je opet sve to ispalo na dobro nekako su se on i Lucio stopili, jer obojica su odigrali ona toplo hladno...
Chivu opet briljantan, bez greske
Motta, Stankovic u zadnjih mjesec dana nasa najslabija karika definitivno
CAMBIASSO bi bio igrac utakmice da nije bilo Eto'o, opet je pokazao zbog cega je on "ruznija" verzija Xavia
SNEIJDER odmah iza Cambiassa, pa momak je letio terenom svaku loptu je u zlato pretvorio iako je na sebi uvijek imao najmanje jednog igraca...
Pandev da nije onog gola mislim da on vise ni na trening ne bi bio pozvan i nadam se da ce na ljeto napustiti Inter
ETO'O-NAJBOLJI NAPADAC NA SVIJETU...iz nicega lik stvori sansu, opet perverzna utakmica iza njega...
Coutinho koliko god unio zivosti u vezni red, opet je toliko unio nesigurnosti nije imao postenog pasa, a izgbuio je mali milion lopti za onih pola sata...
Khajra OPET pokazao da nije za Intera
Nagatomo nije igrao :D...

mogo bi ja vam jos dosta toga pisat, ali kasnije cu kada mi mago odgovori kako je Leo veliki strucnjak i da je on buducnost Intera

odo sad spavat, sinoc kada sam mislio ovdje sa ama doci proslavit pobjedu morao sam na posao :D

Fontolan
16-03-2011, 10:21
Momcima svaka čast na prolazu.

Imalo se materijala za napisati no to je nakon ove pobjede nepotrebno.

Još jednom bravo momci bravo Leo.

Il Mago
16-03-2011, 10:24
nema tebi Mago sta pricat Huska...Leo je pustio da ekipa prica za njega u drugom poluvremenu ;)

Rafael
16-03-2011, 11:17
jel vam reko jaran huska odmah poslije prve tekme da prolazimo i da ce Pandev biti kljucan covjek...i da bi veliki takticar trebao ostaviti Dekia na klupi, jer i sinoc je bio najgori...

prvo da krenemo od "trenera"...TARABA, nikada od njega kvalitetnog trenera, vec se lik samo vadi na motivaciju i emocije, a ima srece sto se igrace Intera najlakse "digne" na taj nacin...jedino pozitivno sinoc je ona promjena formacije na polvremenu, valjda i dalje nastavi tako igrati, dosta vise njegovog romba...

JC koliko kriv, opet je na neki nacin i zasluzan za prolazak, jer skinuo je par zicera...
Maicon katastrofa, pa pojeo je Riberrya u prvoj tekmi, a sinoc ga je ovaj izludio
Ranocchia uz par kikseva, a mora i on nekada pogrijestiti na kraju je opet sve to ispalo na dobro nekako su se on i Lucio stopili, jer obojica su odigrali ona toplo hladno...
Chivu opet briljantan, bez greske
Motta, Stankovic u zadnjih mjesec dana nasa najslabija karika definitivno
CAMBIASSO bi bio igrac utakmice da nije bilo Eto'o, opet je pokazao zbog cega je on "ruznija" verzija Xavia
SNEIJDER odmah iza Cambiassa, pa momak je letio terenom svaku loptu je u zlato pretvorio iako je na sebi uvijek imao najmanje jednog igraca...
Pandev da nije onog gola mislim da on vise ni na trening ne bi bio pozvan i nadam se da ce na ljeto napustiti Inter
ETO'O-NAJBOLJI NAPADAC NA SVIJETU...iz nicega lik stvori sansu, opet perverzna utakmica iza njega...
Coutinho koliko god unio zivosti u vezni red, opet je toliko unio nesigurnosti nije imao postenog pasa, a izgbuio je mali milion lopti za onih pola sata...
Khajra OPET pokazao da nije za Intera
Nagatomo nije igrao :D...

mogo bi ja vam jos dosta toga pisat, ali kasnije cu kada mi mago odgovori kako je Leo veliki strucnjak i da je on buducnost Intera

odo sad spavat, sinoc kada sam mislio ovdje sa ama doci proslavit pobjedu morao sam na posao :D
U potpunosti se slažem za ssvakog igrača osim za Cou. baš suprotno,unio je živost a i akcija za gol Sneijdera krenula je od njega i njegovog točnog pasa :). Chivu sinoć nikad bolji u obrani,i u iznošenju lopte naprijed siguran kao najbolji tehničar

dera
16-03-2011, 11:50
Nisam procitao ranije post Nere, vidio ga u quote - obratio mi se sa pitanjem, pa da odgovorim:

Sinoc smo pobjedili na puku srecu, to kod mene ne opravdava igru i greske pojedinaca. Kao sto rece Huska, nema veze sto je Pandev asistirao i zabio, on je katastrofa. Nema veze sto je Cesar odbranio penal protiv Brescie, mora da popravi hvatanja lopti uzivo - pa brate ako ne znas boksuj, a ne - gledam i nakon prvog gola, svaki sut sa distance Muller i Gomez utrcavaju ocekujuci da mu jos koja isklizne (nasa odbrana naravno ne reaguje jer konta da ce on to bez problema svaki put uhvatiti). Stankovic je bolji nazad nego naprijed, Motta obrnuto, to je jedna od gresaka trenera.

Dakle, kao sto rekose i ostali Nera samo nisi mozda obracao paznju, ima dosta rupa u igri, ali ne zele kvariti slavlje, nisam ni ja to htio. Danas je novi dan, mozemo poceti sa analizom, pogotovo kada ti napadas druge.

Ako je za tebe ono sinoc Inter, koji za 10min primi 2 gola, i to nakon sto smo poveli, ja ne znam - ja odbranu nisam prepoznavao sinoc, Svajni slobodan, Robben, i normalno kratkim pasovima su se igrali sa nama.

Za pobjedu se jedino mozemo zahvaliti Van Gaalu sto je izbacio glavne igrace i time nam omogucio da krenemo ofanzivnije i ne strahujemo od Robbena.

Nera
16-03-2011, 12:50
Sinoc smo pobjedili na puku srecu, to kod mene ne opravdava igru i greske pojedinaca. Kao sto rece Huska, nema veze sto je Pandev asistirao i zabio, on je katastrofa. Nema veze sto je Cesar odbranio penal protiv Brescie, mora da popravi hvatanja lopti uzivo - pa brate ako ne znas boksuj, a ne - gledam i nakon prvog gola, svaki sut sa distance Muller i Gomez utrcavaju ocekujuci da mu jos koja isklizne (nasa odbrana naravno ne reaguje jer konta da ce on to bez problema svaki put uhvatiti). Stankovic je bolji nazad nego naprijed, Motta obrnuto, to je jedna od gresaka trenera.

Ako je za tebe ono sinoc Inter, koji za 10min primi 2 gola, i to nakon sto smo poveli, ja ne znam - ja odbranu nisam prepoznavao sinoc, Svajni slobodan, Robben, i normalno kratkim pasovima su se igrali sa nama.

Za pobjedu se jedino mozemo zahvaliti Van Gaalu sto je izbacio glavne igrace i time nam omogucio da krenemo ofanzivnije i ne strahujemo od Robbena.
Apsolutno se slazem, ali nisu ove falinke do trenera, nego do igrackog kadra. Ok, Pandev je grijesio puno (ne zaboravite da je asistirao za prvi gol nakon samo tri minuta igre), ali sto je trebao Leo da uradi? Da izbaci Pandeva i ubaci Kharju? Ne razumijem, boljeg od njega nemamo...
Sto se tice JC-a, greske su mu bile monstruozne, ali je poslije greske skinuo dva mnogo teska suta Gomezu i jedan zicer Riberyu (za koga su izgleda nasi sinoc ispipavali situaciju). Malo li je? Greske stoje, ali sto cemo sad, vadio nas je iz "crnih rupa" hiljadu puta (u petak npr, jel ko gledao tekmu?), ne mogu dvije greske da izbrisu sve to. Fakat je da poslije udesa pravi ove stvari, ali i dalje brani ono sto niko drugi ne moze...

Motta ne moze igrati naprijed, jer je spor kao moja baba. Znaci, opcija da on i Deki zamijene pozicije ne postoji. Mislim da bi Motta bio taj koji bi ostao na klupi, da je JZ bio spreman. Jer on je iskreno igrac za klupu.U odbrani ne pruza dovoljnu pokriventost, dok u napadu nije dovoljno brz. On je rodjen za pozicionu igru koje se fura u Seriji A, u Evropi je druga stvar (iako je prosle godine upravo u LS bio izvanredan). Leo je uvidjeo da je Motta tanak u odbrani, pa je danas za razliku od prethodnih meceva, Cambiasso bio ispred odbrane.

Naravno, ako uporedjujete ovaj tim sa onim iz Madrida, vodite racuna da su hvalili: Wally i Javier, dva najjaca dijela one titanske odbrane. Ubijedjen sam, da ne bismo primili vise od jednog gola da su oni bili na terenu. Inace, ono kamikazko s*anje od Lucia sinoc, kad je driblao u svom sesnaestercu, nadam se da je zbog igranja na njegovom bivsem stadionu, a ne nesto sto namjerava da ponovi.

Isto tako, hvalio je Milito, koji je uvjek drzao dva igraca Bayerna na njihovoj polovini, i tako nije omogucivao sredini da kao juce ide visoko, i izduzivao im ekipe, sto ih je na kraju kostalo poraza (vidi drugi gol u finalu).
Znaci, ova ekipe je prosle godine dozivjela svoj highlight, i potrebno je, kako da kazem... Ne komplet renoviranje, ali restauracija.

Leo nije takticar kao Mourinho, pa ni kao Benitz, ali kao sto Huska rece (samo ne u pozitivnom kontekstu) igra na kartu emocije i naboja. Pa sto ce drugo sa ekipom u 85-om minutu, koja je na kraju snaga, ima samo dva napadaca u cijeloj ekipi, tri-cetiri najvaznija srafa sjede na tribinama zbog povreda, nego da igra na tu kartu? Zapamtite, sve golove koje smo primili od Bayerna, su slucajnosti i individualne greske. Dva na dusu Julia, a jedan je dosao od nespretne intervencije Motte...
Nije bilo golova iz prekida, postavljenih napada (znaci, nijedan nije bio takticka greska trenera.)

mourinho
16-03-2011, 13:00
Why Inter-Bayern Munich Was One Of The All-Time Epic Champions League Clashes (http://www.goal.com/en/news/1716/champions-league/2011/03/16/2396612/why-inter-bayern-munich-was-one-of-the-all-time-epic)
goal.com

Evo od prije dvije nedelje kad je većina navijača jebala sve po redu :)

Ajd bolan ne zamarajte svoje glave bezveze, prolazimo sigurno :)

Rafael
16-03-2011, 13:24
Pandev ce biti junak utakmice, tj nasa jedina sansa za prolaz. Jer tesko je da 11 igraca Bayerna nije u stanju da pobijedi Etooa
:bravo:

dera
16-03-2011, 16:05
Nera, 1) Gdje je Suazo? 2) Coutinho je mogao igrati od prve. Mogao je igrati od pocetka presing, a ne igrati stand-off sto su glavni uzroci svih primljenih golova!

Moca93
16-03-2011, 17:54
http://i.imgur.com/0Dtuk.png

Huska
16-03-2011, 18:59
http://img830.imageshack.us/img830/4982/intermu.jpg

Culé
16-03-2011, 20:22
Ne znam zašto pljujete po Motti... Čovjek je bio solidan.

http://desmond.yfrog.com/Himg614/scaled.php?tn=0&server=614&filename=dmfib.jpg&xsize=640&ysize=640

Inače, slažem se s vama da je Leonardo loš taktičar, ali je ipak shvatio da je pogriješio u prvoj utakmici s formacijom (Christmas tree) pa je sinoć izveo 4-2-3-1 i Inter je izgledao bolje nego u prvoj utakmici i protok lopte je bio tečniji.

Guro
16-03-2011, 21:19
inter je 4-2-3-1 zaigrao tek u drugom poluvremenu...i tada je krenulo sve na bolje...

necainter
16-03-2011, 21:43
Ma bre karaj :D

dera
16-03-2011, 22:27
Volio bih da nas Real zapadne, da izbacimo Josea kao sto smo i Ibru :D.

Guro
16-03-2011, 23:32
sad mozemo da biramo protivnika :) koga bi najvise voljeli...mada niko nije lak protivnik....
sahtior
salke
celsi
real
mancester
barselona
totenhem

ja bih volio da preskocimo spance....svi ostali mogu

Culé
17-03-2011, 00:07
The CL draw will take place on Friday.The 1/4 finals will be played on 5 and 6 April, and on 12 and 13 April.

Guro
17-03-2011, 00:12
e pa zamislite cetvrt finale real barsa :) pa 5 utakmica u april bude ako se ne varam :D
imao bi Mou vremena da razradi taktiku :)

Grujinho
17-03-2011, 00:16
ma nek idu Real-Chelsea i United-Barcelona...a mi na Schalke i to je to :P

ado_inter
17-03-2011, 00:25
ako mozemo bitar ja bi izabro salke a ni man u nikad losi nije bio pa sad...

Nera
17-03-2011, 01:04
Nera, 1) Gdje je Suazo? 2) Coutinho je mogao igrati od prve. Mogao je igrati od pocetka presing, a ne igrati stand-off sto su glavni uzroci svih primljenih golova!
Suazo je povrijedjen zadnjih 3 mjeseca. Toliko o tome koliko pratis svoj "voljeni" tim i igrace :P
Coutinho? Jel' on tebe bio odlican sinoc? Meni nije... Pomogao je ekipi, ali nista spektakularno. Imam osjecaj da je poboljsao malo muskulaturu, i da se radi na tome, ali iz toga razloga je izgubio malo na agilnosti.
ako mozemo bitar ja bi izabro salke a ni man u nikad losi nije bio pa sad...
I ja bih najradije Schalke. Pa onda Ukrajince... Spance treba izbjeci.

Forza_Grande Inter
17-03-2011, 01:28
pa dobro zar je sad bitno gdje je Suazo, nek je on ziv i zdrav samo

ja bi volio Chelsea ili Real....Barcelonu ni u ludilu ne bi pozelio u cetvrt/finalu, kao ni Shaktar, Tottenham



a izvucemo Chelsea, zipa sta vam kazem :D

Pirate_Girl4
17-03-2011, 02:06
Ma ko god, samo da pobijedimo, aBd, i odemo u polufinale, pa u finale, i opet CHAMPIONS OF EUROPE!!! Uhhhhhhhhhhhhhh :D

dera
17-03-2011, 08:05
Suazo je povrijedjen zadnjih 3 mjeseca. Toliko o tome koliko pratis svoj "voljeni" tim i igrace :P
Ako cemo takve argumente ostavljati, ok - ti si se uvijek hvalio da znas sve o Interu, cak i napadao mnoge kao sto si mene sada. Ja za razliku od tebe, cak i kada uvidim gresku, necu na ovakav nacin da se obracam niti da se hvalim - evo ti dokaz da je Suazo u ekipi, i da se oporavio jos prije mjesec dana "sveznajuci" :sivi::
http://www.goal.com/en-us/news/1616/concacaf/2011/02/01/2333835/honduras-striker-david-suazo-returns-to-inter-training
Coutinho? Jel' on tebe bio odlican sinoc? Meni nije...
Da, bolji od Stankovica sigurno :P.

Fontolan
17-03-2011, 09:55
Apsolutno se slazem, ali nisu ove falinke do trenera, nego do igrackog kadra. Ok, Pandev je grijesio puno (ne zaboravite da je asistirao za prvi gol nakon samo tri minuta igre), ali sto je trebao Leo da uradi? Da izbaci Pandeva i ubaci Kharju? Ne razumijem, boljeg od njega nemamo...
Sto se tice JC-a, greske su mu bile monstruozne, ali je poslije greske skinuo dva mnogo teska suta Gomezu i jedan zicer Riberyu (za koga su izgleda nasi sinoc ispipavali situaciju). Malo li je? Greske stoje, ali sto cemo sad, vadio nas je iz "crnih rupa" hiljadu puta (u petak npr, jel ko gledao tekmu?), ne mogu dvije greske da izbrisu sve to. Fakat je da poslije udesa pravi ove stvari, ali i dalje brani ono sto niko drugi ne moze...

Motta ne moze igrati naprijed, jer je spor kao moja baba. Znaci, opcija da on i Deki zamijene pozicije ne postoji. Mislim da bi Motta bio taj koji bi ostao na klupi, da je JZ bio spreman. Jer on je iskreno igrac za klupu.U odbrani ne pruza dovoljnu pokriventost, dok u napadu nije dovoljno brz. On je rodjen za pozicionu igru koje se fura u Seriji A, u Evropi je druga stvar (iako je prosle godine upravo u LS bio izvanredan). Leo je uvidjeo da je Motta tanak u odbrani, pa je danas za razliku od prethodnih meceva, Cambiasso bio ispred odbrane.

Naravno, ako uporedjujete ovaj tim sa onim iz Madrida, vodite racuna da su hvalili: Wally i Javier, dva najjaca dijela one titanske odbrane. Ubijedjen sam, da ne bismo primili vise od jednog gola da su oni bili na terenu. Inace, ono kamikazko s*anje od Lucia sinoc, kad je driblao u svom sesnaestercu, nadam se da je zbog igranja na njegovom bivsem stadionu, a ne nesto sto namjerava da ponovi.

Isto tako, hvalio je Milito, koji je uvjek drzao dva igraca Bayerna na njihovoj polovini, i tako nije omogucivao sredini da kao juce ide visoko, i izduzivao im ekipe, sto ih je na kraju kostalo poraza (vidi drugi gol u finalu).
Znaci, ova ekipe je prosle godine dozivjela svoj highlight, i potrebno je, kako da kazem... Ne komplet renoviranje, ali restauracija.

Leo nije takticar kao Mourinho, pa ni kao Benitz, ali kao sto Huska rece (samo ne u pozitivnom kontekstu) igra na kartu emocije i naboja. Pa sto ce drugo sa ekipom u 85-om minutu, koja je na kraju snaga, ima samo dva napadaca u cijeloj ekipi, tri-cetiri najvaznija srafa sjede na tribinama zbog povreda, nego da igra na tu kartu? Zapamtite, sve golove koje smo primili od Bayerna, su slucajnosti i individualne greske. Dva na dusu Julia, a jedan je dosao od nespretne intervencije Motte...
Nije bilo golova iz prekida, postavljenih napada (znaci, nijedan nije bio takticka greska trenera.)
Potpis!!!
Napisano sve kako treba.

---------- Post added at 08:55 ---------- Previous post was at 08:49 ----------

Željeni protivnik u narednoj rundi bi bio Schalke odnosno samo ne bih volio Barcu i Reala.Ovi

necainter
17-03-2011, 13:43
Ja se odavde plasim samo Barce i Reala...a imam neki osecaj da nam se pada Shalke :D

Balotelli#45
17-03-2011, 15:29
ove godine idemo naopacke prvo bayern pa ce sad chelsea barca u polufinale i osvajamo protiv shaktjora :D

Pablo
17-03-2011, 17:51
Najvise bi voleo da igraju barsa - celsi, mi protiv njih nemamo sansi kao ni protiv murinja,tako da od ovih jacih mancester je jedini koga mozemo izbaciti i ja voleo da naletimo na njih,totenhem ne bi mogao da nas dobije a nadam se ni ovi na "s"

Quaresma#7
17-03-2011, 19:42
Schalke moramo dobiti da izbacimo još jedne švabe.

Bauscia
17-03-2011, 19:55
Suazo je povrijedjen cijelu sezonu. U ovom tekstu sa goal.com pise da je poceo trenirati, ali i povrijedjeni igraci treniraju, naravno. Samuelov povratak se predvidja sredinom maja, za Davida su govorili da ce se vratiti na teren u aprilu. Iako je on nazalost podbacio nakon dolaska u Inter, sumnjam da ce nam biti od velike pomoci u ovoj sezoni. Pojedini igraci se jednostavno ne uspiju prilagoditi: Quaresma, Mancini, Suazo. Po meni su svi imali potencijala, ali eto, izgleda da nisu dovoljno jaki psihicki.
Sto se izvlacenja parova LP tice, naravno da bih i ja najvise volio Schalke. Otpustili trenera, nemaju neki poseban igracki kadar, mislim da bi se relativno lako obracunali s njima. Tukli smo se vec u Kupu Uefa 2 godine zaredom, jednom dobili oni, drugi puta mi. Ali to su bila druga vremena i drugi Inter. Iako su meni Zamorano, West, Djorkaeff, Bergomi ostali u srcu.
Tottenham je pokazao da je cvrst tim, i bez Bale-a su izbacili Milana. A i nama su ocitali lekciju u Londonu. Iako je to bio neuporedivo slabiji Inter od danasnjeg. Sto kazu ovdje “Quando il gioco si fa duro, i duri cominciano a giocare” – Kad igra postane zestoka, zestoki pocinju igrati”. Tako da mislim da bi i njih sredili u 2 tekme: oni su mi druga opcija.
Chelsea i Shakthar su skroz neugodne ekipe, ali i njih mozemo savladati. Strasno nam je nedostajao Milito u ove 2 tekme protiv Bayerna, sa njim na terenu smo favoriti i protiv Chelsea-ja i protiv Shakthara.
Manchester ove sezone ne djeluje jako kao prije par godina, ali oni imaju iskustvo i pobjednicki mentalitet na svojoj strani. Ljudi su stalno u vrhu premiershipa, uvijek doguraju daleko u LP i ja ih licno ne bih volio kao protivnike. Sa njima smo 50-50.
Slicna prica vrijedi i za Real, Mourinho jos nije stvorio masinu za pobjede, ali je na dobrom putu. Plus zna u dusu sve nase igrace, i bolje je izbjeci i Real. Mislim da bi i sa njima bili 50-50.
Najgori moguci protivnik je Barcelona: Zeljni su osvete za proslu godinu, odlicno igraju i mislim da bi se tesko obracunali sa njima u 2 utakmice. Moja nada je da ih sretnemo u finalu, u jednoj tekmi se svasta moze desiti i mogli bi ih komotno iznenaditi. Leonardov Inter je dosta manje disciplinovan u odnosu na Mourinhov, vise se volimo nadigravati sa protivnicima, a tesko se pise onom ko se nadigrava sa Barcelonom. S druge strane, imaju i oni slabe tacke, mi imamo vrhunske igrace i definitivno nije nista unaprijed izgubljeno ni u slucaju da izvucemo Barçu!

necainter
17-03-2011, 20:06
Koga god izvucemo prolazimo sigurno ;) :D

dera
17-03-2011, 21:20
Bauscia, vjerovatno znas vise (jer si iz Italije, cujes vise novosti), ali obicno igraci koji nakon povrede podju trenirati, budu potpuno spremni za par sedmica, prosao je mjesec i pol, tako da ne vjerujem da je jos uvijek povrijedjen.

Njemu je bilo dijagnosticirano da se nece oporaviti do kraja sezone, ali je iznenadio i lijecnike sa oporavkom ranije.

Bauscia
17-03-2011, 22:12
Ma jok, svaki igrac nakon povrede ima poseban program treniranja i oporavljanja i obicno ne trenira sa ostatkom ekipe, vec individualno. Zavisi od ozbiljnosti povrede koliko dugo taj program traje. Npr. Samuel svaki dan trenira vec 2 mjeseca, ali nece se vratiti na teren do kraja sezona. Ista prica vrijedi i za Suaza, jer ne trenira sa ostatkom ekipe, vec nastavlja sa individualnim radom. Da je iole prezentabilan i upotrebljiv, Leonardo bi ga poveo na klupu protiv Bayerna, jer fakticki nismo imali napadaca na klupi. Dobra vijest je da je Milito danas odradio cijeli trening zajedno sa ostalim momcima i vjerovatno ce biti na klupi protiv Lecce-a. Iskreno se nadam da ga je baksuzluk napustio i da ce biti u formi u nastavku sezone. Pazzini u prvenstvu i Milito u LP, a Suazo kad god da se oporavi, dobro je dosao. :D

necainter
17-03-2011, 22:31
Ma jok, svaki igrac nakon povrede ima poseban program treniranja i oporavljanja i obicno ne trenira sa ostatkom ekipe, vec individualno. Zavisi od ozbiljnosti povrede koliko dugo taj program traje. Npr. Samuel svaki dan trenira vec 2 mjeseca, ali nece se vratiti na teren do kraja sezona. Ista prica vrijedi i za Suaza, jer ne trenira sa ostatkom ekipe, vec nastavlja sa individualnim radom. Da je iole prezentabilan i upotrebljiv, Leonardo bi ga poveo na klupu protiv Bayerna, jer fakticki nismo imali napadaca na klupi. Dobra vijest je da je Milito danas odradio cijeli trening zajedno sa ostalim momcima i vjerovatno ce biti na klupi protiv Lecce-a. Iskreno se nadam da ga je baksuzluk napustio i da ce biti u formi u nastavku sezone. Pazzini u prvenstvu i Milito u LP, a Suazo kad god da se oporavi, dobro je dosao. :D
Ja msm da Pazzo moze da igra u 1/4 finala LS,nije mogao u 1/8 ali sada bi trebao da moze,nisam siguran ali msm da je tako.
Ispravite me ako gresim..

Bauscia
17-03-2011, 22:38
Ja msm da Pazzo moze da igra u 1/4 finala LS,nije mogao u 1/8 ali sada bi trebao da moze,nisam siguran ali msm da je tako.
Ispravite me ako gresim..

Nazalost ne moze. Ali zato ce moci braniti naslov prvaka Evrope sljedece sezone, kad ga osvojimo u maju. :D:D

necainter
17-03-2011, 22:52
Ja sam sve bio u tripu da sam procitao da ako prodjemo u dalju fazu,tj. u 1/4 moze igrati...Jbg,kao sto kazes sl. sezone ce braniti naslov prvaka :D

dera
17-03-2011, 23:19
Ponavljamo historiju, 2 titule zaredom (napravimo sto niko nije u novom sistemu takmicenja), a onda opet pauza hehehehe.

Nera
18-03-2011, 01:09
Ako cemo takve argumente ostavljati, ok - ti si se uvijek hvalio da znas sve o Interu, cak i napadao mnoge kao sto si mene sada. Ja za razliku od tebe, cak i kada uvidim gresku, necu na ovakav nacin da se obracam niti da se hvalim - evo ti dokaz da je Suazo u ekipi, i da se oporavio jos prije mjesec dana "sveznajuci" :sivi::
http://www.goal.com/en-us/news/1616/concacaf/2011/02/01/2333835/honduras-striker-david-suazo-returns-to-inter-training
http://www.youtube.com/watch?v=ncENeHCo2Lc 0:53 "Danas nije bio odmor za sve, neki igraci su bili u trening centru, kao David Suazo koji je imao individualni trening kako bi se oporavio nakon operacije." Sto sad ja treba da kazem? Ja znam sve, ti nista...

Molim jednog clana ovog foruma da kaze kad sam ga napao, i hvalio se sa tim sto ja znam, a taj forumas (bilo koji) ne zna.

@dera, strasno volis debatujes, ali ne volis da gubis. To ne ide zajedno.

dera
18-03-2011, 18:11
Ako je po tebi debatovati - reci nekom clanu ti nemas pojma, nazvati ga "fanom" Intera, to je tvoja stvar. Za mene to je direktna uvreda (ja to ne bih i nikad nisam nikome rekao), a ti dobro znas na koga ja jos mislim ;). Ovaj danasnji post je kvalitetan (argumentovan), i nemam sto da kazem nego da si u pravu. Ali sam siguran da ni ti ovo nisi znao do danas.

EDIT: Ako cak i jesam takav (volim se boriti na pravi nacin, ne volim gubiti), to je za mene kompliment, jer je to jedini put za boljitkom, nego li misliti da je jedino moj put ispravan (smatrati da sam najbolji). Nadam se da si razumio bit.

Motta
18-03-2011, 18:15
Zasluzena pobjeda protiv svaba sretan sam da nemogu biti sretniji idemo do finala GRANDE INTER

Maicon
18-03-2011, 22:54
Ljudi posle tekme na Alianz Areni sve švabe napustile stadion ! Ostali Neroazuri nekih 10-12 hiljada. Pustena pjesma You Never Walk Alone i svi ko jedan . . . Nevjerovatan osjecaj,a ta pjesma je ustvari bila posvecena Japancima ( Nagatomo mahao sa zastavom na terenu ) neopisiv osjecaj , suza suzu stiže! FENOMENALNO !

Nera
19-03-2011, 18:14
Ako je po tebi debatovati - reci nekom clanu ti nemas pojma, nazvati ga "fanom" Intera, to je tvoja stvar. Za mene to je direktna uvreda (ja to ne bih i nikad nisam nikome rekao), a ti dobro znas na koga ja jos mislim ;). Ovaj danasnji post je kvalitetan (argumentovan), i nemam sto da kazem nego da si u pravu. Ali sam siguran da ni ti ovo nisi znao do danas.

EDIT: Ako cak i jesam takav (volim se boriti na pravi nacin, ne volim gubiti), to je za mene kompliment, jer je to jedini put za boljitkom, nego li misliti da je jedino moj put ispravan (smatrati da sam najbolji). Nadam se da si razumio bit.
Mozes li mi dati primjer gdje sam ja na forumu nekome napisao da nema pojma? Molim te, samo mi kazi. Ne znam na koga mislis, iskreno. Mozda sam postao senilan, pa se ne sjecam...
Ali pazi ovo, ja ti kao iz topa odgovorim da tri mjeseca ne igra, ti mi kazes da nije istina, ja ti odmah argumentujem moju tvrdju, a ti kazes "isto ja mislim da ti do danas to nisi znao". Ako nisam znao, zasto bih tvrdio nesto sto ne znam? :rolleyes:
Sto se EDIT-a tice, slazem se, samo kad nisi u pravu, a kad neko drugi jeste, kazes: "Bio si u pravu, pogrijesio sam." I to je sve, jer kad osoba pogrijesi i prizna gresku, nije manji covjek, vec veci, moj dragi prijatelju (ovo nije ironicno, znas i sam, ali trazis uvjek materijal za svadju, pa da te preduhitrim :) ).