PDA

View Full Version : Inter - Genoa


Grujinho
02-03-2011, 01:42
http://platform.ak.fbcdn.net/www/app_full_proxy.php?app=7146470109&v=1&size=o&cksum=24ab57c81d564d73684ef16158975bf0&src=http%3A%2F%2Ffb.inter.it%2Fcs%2Fcrest%2Finter-genoa.png
inter - genoa
6/3/2011

Čeka nas jedna zanimljiva utakmica u kojoj nam u goste dolazi Genoa. Nakon što je "Pazzo" odigrao utakmicu protiv bivših suigrača, sada na red dolaze Ranocchia i Kharja.

Ovo je vrlo bitna utakmica za Inter, koju naši momci jednostavno moraju dobiti. Inter i dalje juri Milan, koji gostuje u Torinu kod Juventusa i ovo bi mogla biti prilika da se još više približimo Rossonerima.

Genoa u Milano dolazi jako oslabljena. Od januara nemaju Ranocchie i Kharje, koji su sada naši igrači (kharja na posudbi), a uz to če jim zbog različitih razloga faliti još Ballardini, Criscito, Flores and Veloso, koji su svi vrlo bitni igrači za Genou, dok se nama vrača Maicon.

Naši momci su nakon utakmice sa Sampdoriom konačno dočekali malo odmora naime ovu sedmicu igramo samo jednu utakmicu. Leonardo je to izkoristio i ekipi dao dva dana odmora (ponedeljak i utorak), te tako možemo očekivati bolje izdanje nego protiv Sampdorie.

Neka ovo bude sve, za kraj mogu samo još poželjeti sreču našoj voljenoj ekipi. Sretno i forza Inter!

Rafael
02-03-2011, 02:53
Nemaju ni Tonija više :). Dosta su oslabljeni i to obavezno trebamo iskoristiti

Fontolan
02-03-2011, 09:54
Pobjeda ne bi trebala doći u pitanje tim prije jer su igrači konačno imali srijedu bez utakmice.Valjda će i mali Coutinho dobiti konačno šansu da malo zaigra....

Huska
02-03-2011, 17:42
Valjda će i mali Coutinho dobiti konačno šansu da malo zaigra....

ma nema sanse, jer leo jos nije cuo da se i treca izmjena moze izvrsiti :D

Balotelli#45
02-03-2011, 23:28
Nemaju ni Tonija više :). Dosta su oslabljeni i to obavezno trebamo iskoristiti

Paloschi i Palacio su mnogo bolji i opasniji od tonija...nisu nimalo losa ekipa u sredini imaju velosa ,capitana rossija i zuculinija,daineli i kaladze su super u odbrani i crisito i rafinha,onda mesto je uvek solidan ... trebalo bi da pobedimo ali bice jebeno

Nera
02-03-2011, 23:29
Criscito, Veloso, Cvetko Cvetkovic i Destro ne igraju. To je olaksavajuca okolnost.

Il Mago
05-03-2011, 12:50
Ranocchia vjerovatno preskace ovu utakmicu...

tako da ce sastav vjerovatno ovako izgledat :

JC;Maicon,Lucio,Cordoba,Chivu;Zanetti,Stankovic,Mo tta;Sneijder;Eto'o,Pazzini

Uz mogucnost da Chivu igra na stoperu ja Kamikaza na beku (nadam se da ce bit ovako :) )

I da,Mou u 2 godine nije uspio pobijedit Genou kod kuce u Serie A,tako da sigurno nece bit lako iako im fali dosta igraca...

Pablo
05-03-2011, 12:56
Ja se nadam da cemo ih napuniti,nesto slabo dajemo golove u poslednje vreme,nije realno da igra Cou,mada bi valjalo da udje u drugom poluvremenu

necainter
05-03-2011, 13:59
Ja se nadam da cemo ih napuniti,nesto slabo dajemo golove u poslednje vreme,nije realno da igra Cou,mada bi valjalo da udje u drugom poluvremenu
kakve veze ima dal si pobedio 0-2,1-0 ili 4-0? bitna su 3 boda,a gol razlika manje vise,vise se gledaju medjusobni susreti
ili ono...'sta mislite o ovoj pobedi od 0-5'? - 'menjao bih je za 5 pobede od po 1-0' :D

Quaresma#7
05-03-2011, 22:48
Pobjedujemo glatko.

Huska
06-03-2011, 16:54
Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 15 Ranocchia, 26 Chivu; 4 Zanetti, 8 Thiago Motta, 5 Stankovic; 10 Sneijder; 7 Pazzini, 9 Eto'o.
A disposizione: 12 Castellazzi, 14 Kharja, 17 Mariga, 23 Materazzi, 27 Pandev, 29 Coutinho, 55 Nagatomo.
Allenatore: Leonardo.

Genoa: 1 Eduardo; 20 Mesto, 3 Dainelli, 13 Kaladze, 24 Moretti; 7 Rossi, 5 Konko, 33 Kucka, 18 Rafinha; 8 Palacio, 43 Paloschi.
A disposizione: 73 Scarpi, 2 Chico, 9 Boselli, 23 Antonelli, 35 Polenta, 71 Jankovic, 77 Milanetto.
Allenatore: Davide Ballardini.

Arbitro: Carmine Russo di Nola.

---------- Post added at 15:54 ---------- Previous post was at 14:43 ----------

Bravo Leo veliki takticaru, tako se utakmica priprema neka rado ko sta hoce...sad jos cekaj sa izmjenama do 70 min, pa ubaci fenomenalnog Pandeva, a izvadi Pazzinia, a kasnije zamijeni Marigu i Dekia i to je to, a Coutinho neka sjedi na klupi....

jel to Leo ta lijepa igrao o kojoj stalno pricas...daj loptu jebenom sebicnom Eto'o, pa ako nekad prodje izmedju 3215645643 igraca mozda i napravimo priliku...do kada cu gledati ovaj jebeni mrtvi vezni red od kojeg ni jedan igrac nije u stanju istrcati polukontru, do kada cu gledati da Pazzini i Eto'o, a cesto im i Sneijder pomaze u tom stoje na sredini terena, a ostatak ekipe se brani u 16-ercu, do kada Leo veliki stricnjaku i takticaru mislic drzati malog Coutinha na klupi...

ma ne bi sa ovim pravio ekipu u buducnosti nema boga...

JOSE VRATI SE :(

LFMCF
06-03-2011, 16:56
Fino se zaputi u Milan i reci Moratiju da si bolji od Leonarda,mozda te angazuje.

Huska
06-03-2011, 17:01
Fino se zaputi u Milan i reci Moratiju da si bolji od Leonarda,mozda te angazuje.
:please:

:recesija:

Balotelli#45
06-03-2011, 17:03
jel ste videli ko je na tribinama ? :D

LFMCF
06-03-2011, 17:03
:please:

:recesija:

:please: igraj mennagera.

Moca93
06-03-2011, 17:13
izgleda da mario omasio,mislio danas milan igra a ne mi... ponovo nam je trebalo da primimo gol da bi poceli igrati... A i cim je gorance usao odmah smo se preporodili,ma motor ekipe :D :D ....salu na stranu,zasto nam treba gol u mrezi da bi poceli igrati -.- najveci problem!

Huska
06-03-2011, 17:17
Bravo Leo veliki takticaru, tako se utakmica priprema neka rado ko sta hoce...sad jos cekaj sa izmjenama do 70 min, pa ubaci fenomenalnog Pandeva, a izvadi Pazzinia, a kasnije zamijeni Marigu i Dekia i to je to, a Coutinho neka sjedi na klupi....

jel to Leo ta lijepa igrao o kojoj stalno pricas...daj loptu jebenom sebicnom Eto'o, pa ako nekad prodje izmedju 3215645643 igraca mozda i napravimo priliku...do kada cu gledati ovaj jebeni mrtvi vezni red od kojeg ni jedan igrac nije u stanju istrcati polukontru, do kada cu gledati da Pazzini i Eto'o, a cesto im i Sneijder pomaze u tom stoje na sredini terena, a ostatak ekipe se brani u 16-ercu, do kada Leo veliki stricnjaku i takticaru mislic drzati malog Coutinha na klupi...

ma ne bi sa ovim pravio ekipu u buducnosti nema boga...

JOSE VRATI SE :(

:vfunny:

eto ga...ko da su me culi :crazzy:

Balotelli#45
06-03-2011, 17:19
jose vrati se ????
cim primimo gol odma trener ne valja a sad je strucnjak???

Moca93
06-03-2011, 17:29
deki psuje igraca genove kucku,a ovaj ni ne zna :sivi:

---------- Post added at 16:29 ---------- Previous post was at 16:21 ----------

GO GO GO GO GO GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORAAAAAAAAAAAAAAAAAN PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEV :sivi:

bez sprdanja al danas stvarno dobro igra,i sjajno prolazi :sivi:

Balotelli#45
06-03-2011, 17:46
goran najbolji danas ,on etoo i chivu briljirali :D

---------- Post added at 16:46 ---------- Previous post was at 16:36 ----------

Nagatomoooooooooooooooo xD :D najjaci je :D

Rafael
06-03-2011, 17:51
Odlična utakmica i velika pobjeda! bode u oči kako Maicon po ko zna koji put ove sezone loše reagira na ubačaj i tako primamo gol

Huska
06-03-2011, 17:52
jose vrati se ????
cim primimo gol odma trener ne valja a sad je strucnjak???
jesam ja rekao za Lea da je strucnjak... normalno da ne valja kada mora u svakoj tekmi primiti gol da bi ekipa pocela igrati...

ali ne bih o tome zaboli me i za Leo i za svim, neka smo mi pobijedili

Nagatomo kraljina koja proslava gola :crazzy: i valjda je veliki strucnjak konacno vidio u kojoj formaciji pruzamo najbolje igre

Balotelli#45
06-03-2011, 17:57
forza ragazzi pazza inter amala :D
stv prava utakmica ona INTEROVA :D za neki klub bi ovo bilo iznenadjenje ali za inter ne :)
navikli smo na ovakve nenormalne utakmice .koje su meni i najdraze :D
YUTO MACKA kakva proslava kakav sut ,kako je izdrzao duel sa onom banzovinom :D al tacno se vidi kolko su svi bili srecni kad je on dao gol pogotovo Leo :D

ado_inter
06-03-2011, 17:58
svaka cast momic :) dovoljno od mene hehe

Moca93
06-03-2011, 18:00
sad u stvari shvatam zasto mos porazeni od bajerna. Problem je sto smo jako kasno primili gol i nije bilo vremena za nasu igru. Znaci resenje u dvomecu je jednostavno ,gurnuti auto gol odmah u prvom minutu i ostatak meca ih rasturiti !

btw Yuto kakva golcina :D

Il Mago
06-03-2011, 18:05
Huska strucnjak :sivi:

Leonardo okreno utakmicu sa izmjenom Stankovic - Pandev.Pandev nam ovakav ko danas treba.Yuto masina,definitivno najbolje rjesenje na lijevoj strani...

Eto'o standardno nije normalan...

i eto,samo ne smijemo primat golove ko ovaj u zadnjoj minuti :S

i da,Leo zasto ne ubaci Coutinha ??? :S :S :S :S

Balotelli#45
06-03-2011, 18:06
bravo moca :D 5 bambija za tebe :sivi:
al fora je sto sad vec imamo gol :D tako da mozemo od prvog minuta da punimo...to nisu uzeo u obzir tvoje veoma strucne prognoze analize i disjunkcije xD

Grujinho
06-03-2011, 18:08
dobro smo odigrali...Genoa se pogotovo u prvom pol. dobro branila, gotovo svi igrači su stajali iza lopte...mada smo mogli več u 1.pol. zabiti ako bi se Eto'o riješio lopte, ali na kraju je dobro završilo...inače je Eto'o prava igračina, jedini koji može sam stvoriti gol

Pazzini je preokrenuo meč sa pogotkom i onda šut Pandeva i slaba reakcija Eduarda omogučili su Eto'u da je zabio za 2:1. Utakmica je tu bila gotova, Genoa je morala zaigrati ofenzivnije što su naši iskoristili i zabili još 3 komada do kraja...

Sve pohvale Pandevu na današnjoj utakmici...u zadnje vrijeme se vidi da igra bolje, samo neka tako nastavi....Nadam se da če Milito biti spreman za Bayern i da če Leo poslati na teren formaciju sa 3 napadača, jer smo tako najopasniji...

Čudi me da Coutinho i kod 5:1 ne dobije šanse za igru...

Nera
06-03-2011, 18:16
Huska, bolji je Santon od kamikaze, jel da? Ovaj u tri meca dao gol, a Davide to nije uspio ni za trii godine ;)
Protiv Bayerna (pogotovo ovako loseg Bayerna) mora se igrati sa tri spica. Po meni najveci problem je losa forma nasih zadnjih veznih. Cambi, Deki, Motta su totalno van forme, najvise zbog konstantnih povreda. Mariga bi trebao dobijati prilike, a ne Kharja, kojega cemo aBd vratiti u Genovu za 2 mjeseca. Kako bi nam legao Mascherano, pa to je smijesno...

Guro
06-03-2011, 18:23
leo je uradio cudo...ali mi nije jasno zasto kad imamo tri napadaca on igra sa dva...u formaciji u kojoj se mi uvijek mucimo...i vrlo tesko postizemo golove...ja kazem da nama nikako ne lezi 4-3-1-2....svaki put kad smo nesto uradili to je bilo sa formaciji 4-2-3-1 ili neka bude 4-3-3...ali bas svaki...mi smo i protiv juventusa zamalo preokrenuli kad udje pandev...sjetite se palerma...i sl...
ja da sam trener ova formacija sa kojom se danas poceloza mene ne bi postojala...jer sem posjeda nemamo ama bas nista
inace odlicna utakmica...ne znam zasto ali sam znao da cemo dobiti i pored primljenog gola...a osjecaj me nije prevario...
zato idemo dalje...juve neka igra za milan, ali im je i to dzabe...brzo cemo oci u oci pa da vidimo ko je dje

Huska
06-03-2011, 18:23
Huska, bolji je Santon od kamikaze, jel da? Ovaj u tri meca dao gol, a Davide to nije uspio ni za trii godine ;)

i zbog toga bolji igrac :confused: od kada su to za odbranbene igrace mjerilo golovi, a gdje je taj kamikaza bio kada je trebao zatvoriti svoju stanu kada smo primili drugi gol...tamo negdje u napadu...

i nemojte da bezze o ovome raspravljamo opet ce sve ici u krug...

svaka njemu cast na golu, ali to nista ne mijenja...ne moze zbog jednog gola postati igracina, pa da se poredi sa jednim Santonom :D

mora on jos pure/rize jesti za to :D

Moca93
06-03-2011, 18:27
http://www.goal.com/en/match/50585/inter-milan-vs-genoa/play-by-play

nadjite 67 minut :D

Balotelli#45
06-03-2011, 18:47
hahahaha sta ti moca primetis alal ti vera :sivi:

LFMCF
06-03-2011, 19:38
Eto Leonardo je kriv sto ekipa mora primiti gol,pa da pocne igrati,a uostalom Inter je i u prvom poluvremenu igrao dobro,stvorio neke sanse,a Genoa dala gol iz prvog suta prema golu...i ovaj veliki strucnjak,koji je napokon shvatio u kojoj smo formaciji najbolji,je oborio rekord (vjerujem da je se sa Huskom cuo na poluvremenu :D ) I jel' Huska,sad je "zutokljunac" napokon zadovoljio tvoje kriterije sto se tice napadackog dijela,nije ti valjao proslu utakmicu kad nije presao polovicu 2 puta...Huska,Nagatomo je za Santona igracina,jadnik u Ceseni grije klupu i tribine,a ono sto odigra,je prosjecno ili ispod prosjeka...Gdje je bio kad smo primili drugi gol? Zapitaj se kako je doslo do kontre,i nije niko prosao po lijevoj strani pa zabio gol,vec je lopta nabacena sa lijeve strane,a ti mi pokazi igraca u svijetu koji moze blokirati sva nabacivanja...ako cemo traziti krivca onda je to Maicon...Zasto ne ubacuje Couthina? Leonardo to najbolje zna,sva trojica koja su usli,odigrali su i vise nego dobro,Inter pobjedjuje i niko nemoze Leu prigovoriti za bilo sta...neko rece kako Cou nije dobio priliku i kod rezultata 5-1,vjerovatno zato sto smo do tad izvrsili sve 3 izmjene...
Stankovic i Motta konstantno igraju lose,mislim da im je ovo zadnja sezona u Interu,ostali ili dobri,ili odlicni...
Leo majistore,svaka cast,to sto si uradio ne moze ni Huska na mennageru :D

necainter
06-03-2011, 19:49
Ja bih ovde da pohvalim celu ekipu.Svi su bili dobri po meni,ali osim Dekija...a sve cestitke Leu na obaranju rekorda :D samo tako nastavi majstore :D

Forza_Grande Inter
06-03-2011, 19:57
aaaaa krivo mi sto nisam mogao gledati ovo demoliranje Genoe :(:D al nema veze vazno je da smo pobjedili...:crazzy:

vidim 1 poluvrijeme smo ih isto rasturili, ali nesto nije stimalo, vjerovatno formacija, jer vidimo da sa tri zadnja vezna nemozemo gola zabiti, a sto je najgore primimo u istoj iz kontre ili onako bezveze protiv bayerna...u drugom kad je ubacio i Pandeva pocelo je resetanje :what: to je to ubaci jos jednog napadaca a ne cekati da ti Cambiasoo rjesava utakmicu...i valjda sad Leo skonta pa naredne utakmice pocne sa 4-2-3-1 ili 4-2-1-3, jer od one nema hljeba..konacno je i Pandev zabio a konacno mu i neko asistirao, da je na mjestu Wesleya bio Etoo taj mu ne bi lopte dodao

i da, slazem se sa Mocom, podhitno primiti gol u prvim minutama protiv Bayerna :D, uprotivnom ako strucnjak na klupi krene sa formacijom svi u odbranu, dobro nam se ne pise

Quaresma#7
06-03-2011, 19:59
Svaka čast ekipi u drugom poluvremenu svi su bili za mene sjajni. Čak i Pandev zabio onda se vidi koliko nam je dobro išlo. :D Čestitke Nagatomu za njegov prvi gol i Leu za rekord. I meni ne ide u glavu što Coutinha nije malo ubacio unutra.

Balotelli promašio utakmicu. :D

Huska
06-03-2011, 21:39
Eto Leonardo je kriv sto ekipa mora primiti gol,pa da pocne igrati,a uostalom Inter je i u prvom poluvremenu igrao dobro,stvorio neke sanse,a Genoa dala gol iz prvog suta prema golu...i ovaj veliki strucnjak,koji je napokon shvatio u kojoj smo formaciji najbolji,je oborio rekord (vjerujem da je se sa Huskom cuo na poluvremenu :D ) I jel' Huska,sad je "zutokljunac" napokon zadovoljio tvoje kriterije sto se tice napadackog dijela,nije ti valjao proslu utakmicu kad nije presao polovicu 2 puta...Huska,Nagatomo je za Santona igracina,jadnik u Ceseni grije klupu i tribine,a ono sto odigra,je prosjecno ili ispod prosjeka...Gdje je bio kad smo primili drugi gol? Zapitaj se kako je doslo do kontre,i nije niko prosao po lijevoj strani pa zabio gol,vec je lopta nabacena sa lijeve strane,a ti mi pokazi igraca u svijetu koji moze blokirati sva nabacivanja...ako cemo traziti krivca onda je to Maicon...Zasto ne ubacuje Couthina? Leonardo to najbolje zna,sva trojica koja su usli,odigrali su i vise nego dobro,Inter pobjedjuje i niko nemoze Leu prigovoriti za bilo sta...neko rece kako Cou nije dobio priliku i kod rezultata 5-1,vjerovatno zato sto smo do tad izvrsili sve 3 izmjene...
Stankovic i Motta konstantno igraju lose,mislim da im je ovo zadnja sezona u Interu,ostali ili dobri,ili odlicni...
Leo majistore,svaka cast,to sto si uradio ne moze ni Huska na mennageru :D

:please:

:recesija:

sjasi momak...jebo te zutokljunac

dera
06-03-2011, 22:36
Andrea krivac kod prvog, Maicon kod drugog primljenog gola.

Fontolan
07-03-2011, 09:27
Sve što je trebalo biti napisnao ( čak i više od toga ) o tekmi je urađeno ja ću samo čestitati momcima na još jednoj pobjedi i Leu na rekordu.

FORZA INTER

Rafael
07-03-2011, 10:41
Eto Leonardo je kriv sto ekipa mora primiti gol,pa da pocne igrati,a uostalom Inter je i u prvom poluvremenu igrao dobro,stvorio neke sanse,a Genoa dala gol iz prvog suta prema golu...i ovaj veliki strucnjak,koji je napokon shvatio u kojoj smo formaciji najbolji,je oborio rekord (vjerujem da je se sa Huskom cuo na poluvremenu :D ) I jel' Huska,sad je "zutokljunac" napokon zadovoljio tvoje kriterije sto se tice napadackog dijela,nije ti valjao proslu utakmicu kad nije presao polovicu 2 puta...Huska,Nagatomo je za Santona igracina,jadnik u Ceseni grije klupu i tribine,a ono sto odigra,je prosjecno ili ispod prosjeka...Gdje je bio kad smo primili drugi gol? Zapitaj se kako je doslo do kontre,i nije niko prosao po lijevoj strani pa zabio gol,vec je lopta nabacena sa lijeve strane,a ti mi pokazi igraca u svijetu koji moze blokirati sva nabacivanja...ako cemo traziti krivca onda je to Maicon...Zasto ne ubacuje Couthina? Leonardo to najbolje zna,sva trojica koja su usli,odigrali su i vise nego dobro,Inter pobjedjuje i niko nemoze Leu prigovoriti za bilo sta...neko rece kako Cou nije dobio priliku i kod rezultata 5-1,vjerovatno zato sto smo do tad izvrsili sve 3 izmjene...
Stankovic i Motta konstantno igraju lose,mislim da im je ovo zadnja sezona u Interu,ostali ili dobri,ili odlicni...
Leo majistore,svaka cast,to sto si uradio ne moze ni Huska na mennageru :D
S prvim dijelom se potpuno slažem ali s drugim nikako.Još su oni itekako potrebni Interu :)

---------- Post added at 09:41 ---------- Previous post was at 09:37 ----------

Danas u 15h na Rai sport 2 je prijenos finala Coppa Carnevale a na fcinternews.it će biti tekstualni prijenos pa da vidimo tu Interovu budućnost :)