PDA

View Full Version : Sta od trofeja ocekujete???


Huska
28-02-2011, 18:01
Eto da vidimo koliko vi trofeja ocekujtete na kraju ove sezone i koje...

trpletu :crazzy: oj konja boze :D

Il Mago
28-02-2011, 18:18
davno sam to reko,scudetto i ja prezadovoljan...kup bi bio bonus,iako mi to nije previse bitno.LP sigurno necemo osvojit...

konjina :D

necainter
28-02-2011, 18:35
ja ocekujem scudetto sigurno,mada cemo i verovatno kup...a u ls ako doguramo u polufinale skacem,mada bih bio zadovoljan samo da prodjemo bayern :D a onda sanjamo sto kazete wembley mada tesko,ali nista nije nemoguce :D

Forza_Grande Inter
28-02-2011, 18:42
ovo to neca kaze, mada ako prodjemo u polufinale lige prvaka, onda ocekujem i taj trofej...Dakle, na 1 mjestu scudetto, to pod "moranjem" i iskreno mislim da smo zreliji od acBilana...bilo bi me sramota da onakva ekipa nam klepi seriju a :eek: Kup- nije toliko vazan, al bilo bi merak i to klepiti ispred bilana :D

Motta
28-02-2011, 18:44
Scudetto 1 mjesto a LP ako prodjemo Bayern naravno sanjat finale da dizemo nadam se boze nadam se ..

dera
28-02-2011, 19:23
Trpletu? Hehe, glasao za jednu titulu. Ne vjerujem nesto puno Leu, nadam se da grijesim, dobar je lik :D - samo da ne bude niti jedna.

DenchiNL
28-02-2011, 21:02
Prije nego je Bennie "the Shit" uzeo klub na pocetku sezone ,
odmah sam rekao scudetto , sve ostalo je nebitno,

medjutim nakon stete koju je napravio,sada je ocigledno da je scudetto
prava pravcata prestacija od formata, sada ako uspijemo uzeti titulu,
to ce mi biti skoro draze nego proslogodisnja, jer je sad bas konkurencija jaka,
a bennie je stvorio takav hendikep da ce biti sladje nego ikad uzeti im scudetto pred nosom, naravno ako uspijemo

ako ne mozda dodjemo do coppa , u CL nista necemo uraditi,

inace bi neizmjerno volio da ove i sljedece godine uzmemo scudetto tako da do 2012 imamo ove 2 zvjezdice iznad grba(avatar) :-)
lijepo izgleda

Quaresma#7
28-02-2011, 21:37
Bar dve titule. Scudetto obavezno! Mada ako prodjemo Bayern sa jednom dobrom igrom onda ni tripleta nije nemoguča.

dera
28-02-2011, 22:21
Ovakvom igrom nikada.

LFMCF
28-02-2011, 23:41
U Rafe je igra bila odlicna :sivi: imali smo posjed lopte 60 % i jedan sut prema golu u cijelom mecu :D Ocekujem 5 trofeja ove godine :D

Grujinho
28-02-2011, 23:48
'Oču TRIPLETUUU!!! U najslabijem slučaju nečemo ništa osvojit

Giampaolo
01-03-2011, 05:08
Ja mislim da kup sigurno osvajamo,a scudetto hmm iskreno se nadam i vjerujem da i to mozemo (bas mi je zanimljivo ovo gonjanje bilana) nek im juve uzme makar bod sljedecu bit ce drama...a za ligu prvaka vec sam rekao da imam ogroman osjecaj da cemo proci glupe shvabe i ako tako bude ima da natezemo i LP :)

Forza Inter!

ac1d
01-03-2011, 11:18
Ligu prvaka jako teško ćak da i prođemo Bayern,obrana nam je propusna jako.

U Serie A Milan ima dosta teških utakmica u gostima Udinese,Romu,Palermo,Juventus,Fiorentinu i sigurno će izgubiti bodove.

Ostaje i derbi koji bi mogao presuditi,ako tu dobijemo možda ih i prestignem u slučaju da izgube od Juventusa.
Mi imamo Napoli u gostima i Milan u "gostima" ,ostala teška gostovanja smo odradili.

Kup je neizvjestan igramo sa Romom,koja nam je uvijek neugodan protivnik a drugi par je Palermo-Milan,tako da nije izvjesno sta ce biti.

Jedna titula da se osvoji,a onda ne ljeto rekonstrukcija.

Balotelli#45
01-03-2011, 12:41
oni jednu da kiksaju i pobedimo ih u derbu i osvajamo :D

warden
01-03-2011, 20:42
Ma scudeto i mozemo se šutat u guzicu ..:):).

Fontolan
02-03-2011, 10:10
Scudetto je sasvim dovoljan za mene ( kup me ne interesira posebno) jer treba i Puppi da ponese kapitensku traku na dresu sa dvije zvjezdice...

Izet Inter
21-03-2011, 02:19
Naravno tripletu... zadrzali smo sve igrace na okupu.... leonardo je napravio preporod u klubu... mi bi i sada bili ispred milana da nije benitez unistio sve