PDA

View Full Version : Catania - Inter


Il Mago
07-01-2011, 15:40
http://imagecache.soccerway.com/new/teams/150x150/1267.gif http://imagecache.soccerway.com/new/teams/150x150/1244.gif

Nedjelja
9.01.2011 u 15h
Stadio Angelo Massimino,Catania

Jako vazna utakmica za nastavak prvenstva i povratak u borbu za scudetto.Tezak protivnik,al pobjeda nam je i vise nego potrebna u ovoj utakmici...

Vraca se Eto'o,dok cemo i ovu utakmicu igrat bez Sneijdera,Julia Cesara i Coutinha.



Zadnje utakmice u Catania-i :

Catania 3:1 Inter
Catania 0:2 Inter
Catania 0:2 Inter
Catania 2:5 Inter

Balotelli#45
07-01-2011, 16:06
il ih razbijemo il nas razbiju :D tako je bilo zadnje 4 al ova ce da bude,u nasu korist,verujem...Milito daje gol 100 % i Etoo :D

InteristaSA
07-01-2011, 16:14
pobjeda i nista drugo,vraca se Etoo koji je gladan golova i potrebno je samo to reci!!

Artband
07-01-2011, 16:35
Jeste da su totalno oštećeni protiv Rome, ali im igra nije nešto u poslednje vrijeme.
Nadam se pobjedi bez primljenog gola.

Pablo
07-01-2011, 16:57
Realna je pobeda,tesko da nam dva puta zaredom uzmu bodove

Il Mago
08-01-2011, 14:31
Portieri: 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni, 92 Alberto Gallinetta;

Difensori: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 15 Andrea Ranocchia, 23 Marco Materazzi, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon;

Centrocampisti: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 11 Sulley Muntari, 17 MacDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi;

Attaccanti: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 88 Ludovic Biabiany

adiK
08-01-2011, 17:48
Luca; Maicon, Lucio, Ranocchia, Chivu; Capitano, Cambi, Motta, Stankovic; Milito, Eto'o :)

Prosli put sam samo 2 fulio :P opet nece igrat Andrea, al ja to prizeljkujem :D

Il Mago
08-01-2011, 19:47
ma bice isti sastav ko protiv Napolia,samo Eto'o umjesto Pandeva... Ranocchia bi trebo debitovat u kupu protiv Genoe...

btw vjerovatno cu propustit ovu utakmicu :S

necainter
09-01-2011, 14:05
Probabili formazioni

CATANIA (4-1-4-1): Andujar; Alvarez, Silvestre, Bellusci, Capuano; Carboni; Gomez, Pesce, Llama; P. Ledesma; Maxi Lopez. All.: Giampaolo
INTER: (4-3-1-2): Castellazzi; Maicon, Lucio, Cordoba, Chivu; Zanetti, Cambiasso, Thiago Motta; Stankovic; Milito, Eto'o. All.: Leonardo

ajdin
09-01-2011, 14:14
ma bice isti sastav ko protiv Napolia,samo Eto'o umjesto Pandeva... Ranocchia bi trebo debitovat u kupu protiv Genoe...

btw vjerovatno cu propustit ovu utakmicu :S

bice isti sastav samo bez diega barem bi trebao :D jer goran je vitalan bio protiv napolija u formi je covjek

btw nemoj da propustas :P

Balotelli#45
09-01-2011, 14:23
ja bi stavio Etoa umesto stankovica...msm da je bolje ipak 1-4-3-3 da igramo :D

mourinho
09-01-2011, 15:13
Neco, to je adiK stavio juče :)

Ajmo po tri boda, Eto se vratio, još da Milito proradi.... kad bi Udineze otkinuo bodove milanu bilo bi idealno. E Rafa, Rafa, šta nam uradi.

FORZA INTER!!!:nova::nova:

Pirate_Girl4
09-01-2011, 15:19
Ima li neko link za ovu utakmicu?

mourinho
09-01-2011, 15:58
Ima na betu http://www.bet365.com/extra/extra.aspx?ContentPath=LiveStreaming%2cStreaming

Artband
09-01-2011, 17:31
Povede Katanija preko Gomeza.

InteristaSA
09-01-2011, 17:33
sve ekipe ispred Intera imaju negativan rezultat a ovi bogalji primaju gol od Catanie...nije kriv Benitez treba pola ekipe prodati i dovesti igrace zeljni pobjeda i igre!!

Artband
09-01-2011, 17:43
Ekspresno izjednačenje preko Kambijasa, nadam se da ćemo sad pritisnuti.

---------- Post added at 16:43 ---------- Previous post was at 16:35 ----------

Idemo bre Kambijaso još jednom. Pu Milan stiže Udineze, nadam se da neće napraviti preokret.

adiK
09-01-2011, 17:58
Zahvaljujuci Cuchu i kiksu malenih, mozemo se radovati danas. Ostalo, igra, zelja, za zaboraviti.

Maicon
09-01-2011, 18:01
Sta reci nego bravo Cambi i bravo Di Natale !
Deki opet asistencija - BRAVO MAJSTORE !

Pirate_Girl4
09-01-2011, 18:03
Pa eto... Pobijedili smo, prvo poluvrijeme užasno... Svaka čast za Castellazzija, odbranio je dosta dobrih prilika, tad smo mogli primiti još koji gol, ali sreća je bila na našoj strani... Imali smo prilika, ali ne dovoljno dobrih da završe pogotkom... Cambiasso odličan, iskoristio dobru priliku i pogodio oba puta... Milito je imao prilika, ali nešto slabo... Sve u svemu, pobjeda je pobjeda, to je veoma bitno... (ipak smo 2x pobijedili za redom) :)
:nova: FORZA INTER :nova:

adointer
09-01-2011, 18:06
Pobjedi se ne gleda u zube...:) Bitno je da smo pobijedili a nasi konkurenti kiksali... I napokon je Ranocchia debitovao... :D :D

ado_inter
09-01-2011, 18:10
svaka cast na tesko izborenoj pobjedi nisam zadovoljan ali opet 3 boda su tu

moram da pohvalim i takticki potez lea prebacivsi dekija na zadnjeg veznog a cambiassa kao ofanzivnog i odma je dalo rezultata

smrde bilanezi se izvukose jebo im nosanja sve

Pablo
09-01-2011, 18:11
Cambi je Car,bravo za sanceza i udine,imamo lak raspored narednih 3-4 utakmice realno dobijamo

Maicon
09-01-2011, 18:43
Moze li neko molim vas da stavi raspored sledecih tekmi bar 5 ! Hvala Braco !

Pablo
09-01-2011, 18:46
http://www.inter.it/aas/partita/schedule?L=en

mourinho
09-01-2011, 20:06
nije kriv Benitez treba pola ekipe prodati i dovesti igrace zeljni pobjeda i igre!!

Tako otprilike rade ekipe tipa Catanie i sl. Sreca pa mi nismo jedna od njih.

Prvo poluvrijeme za zaboraviti, ali u drugom konacno ludi, borbeni Inter kojeg sam uvijek volio i zbog kojeg navijam za ovaj klub. Ovo je ono sto je nedostajalo kod bivseg trenera, a vraca se sa Leom. Ovo je ono sto je kod Josea toliko bilo izrazeno, da smo ponekad nadilazili sami sebe (dovoljno se sjetiti povratka protiv Siene). Taj fajterski duh se vratio, kao i jedinstvo ekipe i dobar odnos sa trenerom. Uzgred receno, dobili smo (na osnovu do sada vidjenog) i dobrog takticara, trenera koji ima petlje. Na 0:0 vadi se Chivu i ubacuje Pandev, ide se na pobjedu, dok smo kod Rafe imali priliku u takvim situacijama vidjeti kako izvodi spic igraca, a ubacuje npr. Muntarija. Iako losa igra, prvenstveno u prvom poluvremenu, pobjeda je pobjeda i samo se to broji na kraju. Pogotovo sto je milan bacio 2 boda danas.

Forza Inter!

Balotelli#45
09-01-2011, 20:33
ma protiv catanie i nije moglo da se igra,tesko koja ekuipa bi i mogla,mali teren oni se zgusnu svi u odbranu,maxi je uvek zajban i cepaj preko kontri ili kornera...ovo je bilo super ja nzm ni jedna ekipa da ih je razbila sa igrom i prilikama a kamoli rezultatom...pakleno je uvek na Siciliji...a i sudjenje je bilo ocajno militu nekoliko puta svirali ofsajd a nije bio i faulove ciste nisu sudili..takodje smrde bilan dao gol iz ofsajda (pato 2.)...ali sve u svemu odlicno kolo ,svi kiksali,milan,lazio,roma,palermo,a jube i napoli veceras nek se biju ko ih jebe

Il Mago
09-01-2011, 22:07
nisam gledo tekmu,al vidim da su svi ispred nas kiksali...Odlicno ! Bravo igraci ! Bravo Leo ! idemo dalje....

btw osvajamo scudetto na kraju ;)

DenchiNL
10-01-2011, 00:18
Tako otprilike rade ekipe tipa Catanie i sl. Sreca pa mi nismo jedna od njih.

Prvo poluvrijeme za zaboraviti, ali u drugom konacno ludi, borbeni Inter kojeg sam uvijek volio i zbog kojeg navijam za ovaj klub. Ovo je ono sto je nedostajalo kod bivseg trenera, a vraca se sa Leom. Ovo je ono sto je kod Josea toliko bilo izrazeno, da smo ponekad nadilazili sami sebe (dovoljno se sjetiti povratka protiv Siene). Taj fajterski duh se vratio, kao i jedinstvo ekipe i dobar odnos sa trenerom. Uzgred receno, dobili smo (na osnovu do sada vidjenog) i dobrog takticara, trenera koji ima petlje. Na 0:0 vadi se Chivu i ubacuje Pandev, ide se na pobjedu, dok smo kod Rafe imali priliku u takvim situacijama vidjeti kako izvodi spic igraca, a ubacuje npr. Muntarija. Iako losa igra, prvenstveno u prvom poluvremenu, pobjeda je pobjeda i samo se to broji na kraju. Pogotovo sto je milan bacio 2 boda danas.

Forza Inter!

čitaš mi misli, skoro sve se slažem :D

ovaj naš Castellazzi može komotno braniti za italiju, ne kontam da ga ne pozovu jbt a zovu tamo neke klošare poput de sanctisa??
drago mi je da je još neko vidio to da ovaj Inter ide na pobjedu,
to je onaj inter što su po novinama zvali "Comeback Kings" jer je taj
pobjednički duh bio neuništiv, pa i sa čovjekom(ili 2) manje.
tako bitni poeni a tako trezveno i skromno razmišljanje, pravo osviježenje,
poslije onog ... da ga ne spominjem...

Huska
10-01-2011, 00:27
jbt ne pamtim kada sam gledao zadnju tekmu :(...ali bitno je pobjeda, a jossladja je kada vidis da su ovi jadnici ispred kiksali...

PAZZA INTER

Balotelli#45
10-01-2011, 03:00
2 reci PAZZA INTER :D bravo leo,bravo tutti posebno bravi cambiasso :D ovo nije bilo kod onog cije se ime ne pominje,borbenost do kraja :sivi:

necainter
10-01-2011, 14:37
samo da kazem bravo