PDA

View Full Version : Novi trener?


Pages : [1] 2 3

Enfant Terrible
08-12-2010, 14:09
Dakle, kako je naš Inter u izuzetnoj slaboj formi, potpuno se aktualiziralo pitanje otkaza Rafaela Beniteza i njegovog mogućeg nasljednika. Ovdje dakle govorimo o svim trenerima koji se spominju u vezi Intera, o karakteristikama istih, vrlinama- manama, itd... Treneri koji se trenutno spominju su: Andres Vilas Boas, Leonardo, Luciano Spaletti, Beppe Baresi i Walter Zenga. Ukoliko sam nekoga zaboravio, slobodno napišite, i ako želite, dajte svoj prijedlog.

Moje mišljenje o navedenim:
Vilas Boas- Prilično mlad trener koje pekao zanat kod našeg Posebnog Mourinha, i radio već kod nas u Interu. Sama činjenica da je bio Mourinhov šegrt mnogo znači, a da je pokupio dosta od njega pokazuje činjenica kako vodi Porto. Od kako se počelo povezivati ovo ime za Inter počeo sam sa većom pažnjom pratiti Porto, i mogu vam reći da su ubitačni, a Vilas Boas je slika i prilika Mourinha. Budući da je vrlo mlad ne znam koliko je pametno dovoditi ga, ali nema sumnje da će ovaj čovjek biti u vrhu fudbalskih trenera za par godina.

Leonardo- Izbjegavati. On po meni nije nikakav extra trener, a i sam je potvrdio da ga trenerski poziv nije nikada nešto previše zanimao. Definitivno nije materijal za Intera i ne bih ga volio vidjeti na našoj klupi.

Spaletti- Jedan od boljih Italijanskih trenera. Odradio je odličan posao sa Udineseom i Romom, ali ima veliki problem (sličan kao Benitez) a to je da ne zna držati svlačionicu i nije veliki autoritet.

Baresi i Zenga- Legende Intera, ali niti jednog ne bih volio na klupi Intera kao riješenje za duže staze. Zenga jednostavno nema taj kvalitet (još uvijek) da vodi velike klubove. Vodio je Palermo i Cataniu, i ja mislim da on i jeste na tom nivou. Što se Baresija tiče, on bi mogao biti instant riješenje do kraja sezone ako se smijeni Benitez.

Moj prijedlog: Fabio Capello
Don Fabio je, po meni, trenutno idealan za nas. Kako stvari stoje mogao bi otići sa klupe Engleske Reprezentacije i bio bi slobodan. On je čovjek kojeg ne treba posebno predstavljati, čovjek pobjeđuje gdje god dođe, Italijanski fudbal je prekucao i on garantuje uspjeh.

Quaresma#7
08-12-2010, 14:22
Ja bi Mourinha nazad. Ako ne njega bar njegovog dvojnika Villas Boasa :D.

necainter
08-12-2010, 14:37
Villas Boas je super,jedino mzd sto je mlad,ali ja bih ga ipak voleo videti na nasoj klupi...
A i sto rece Enfant,Capello nije los,mogao bi i on.
Leonardo,po meni nije los,ali bolje neko od navedenih gore :D

Il Mago
08-12-2010, 14:48
od ovih ovdje prvi pick definitivno Spalletti.al njega cemo tesko dobit,jer ima dobar ugovor u Zenitu...

Vilas Boas po meni ne,a i ima ugovor u Portu...

nakon Spallettia ja bih rado vidio Leonarda na nasoj klupi...

Zenga definitivno ne,Bergomi ko prelazno rjesenje moze... Capella ne mozemo dovest...

tako da su jedine realne opcije Leo,Zenga i Baresi...

al prvo i najvazniji rumeni out !

ivan019
08-12-2010, 14:53
leonardo nije bolji od beniteza!

Il Mago
08-12-2010, 14:57
Leo je prosle sezone sa 3 put gorom ekipom nego sto mi imamo sad na kraju bio 12 bodova iza Intera,nasem strucnjaku je trebalo 15 kola da ima -10 ;)

a znamo da je dugo bio u borbi za scudetto,to sto je gubio od Intera u 2 utakmice je vazno,ali ne i presudno...sjetite se da je proslogodisnji Inter osvojio sve sto se moze osvojit ( pritom izbacio ekipu za koju mnogi tvrde da je najbolja u historiji fudbala )

gori od rumenog ne moze bit !

Huska
08-12-2010, 14:58
evo i od mene onda...eh sad prvo treba znati dali ce se traziti trener za narednih 5,6-10 godina ili opet neko poput Mourinha...

za mene je to onda sasvim jednostavno ako cemo trenera na duzi period, onda sam za covjeka iz Intera...

ali ovako Baresi, Oriali i jos jednog bio to Zenga, Siemone, Miha ili Vilas Boas sasvim svejedno...dakle dvojac Oriali-Baresi mora biti uz tog trenera za buducnost, jer znaju i trenutno stanje u klubu, a znaju i sta znaci Inter sto je veoma bitno za te trenere, da mi ne dodje tamo neki koga zaboli ona stvar za sve...

ja bih najvise volio vidjeti trio Baresi, Zenga, Oriali i dati im da prave svoj tim sa Brancom na celu, jer svejedno moramo uraditi smjenu generacija, a to je vecinom uvijek period bez trofeja, pa bi onda ovaj trojac imao za 2-3 godine potpuno novi Inter, svoj Inter, a onda opet sve napasti...naravno prvo treba osmisliti kompletan program za to, pa pa ako su spremni preuzeti odgovornost bujrum...meni nije problem biti 2-3 godine bez trofeja(ali da smo i dalje tu u vrhu) ako cemo nakon toga opet imati super jaki Inter i konkurentan u svim takmicenjima...

dakle za duzi period Baresi,Oriali,Zenga(ako misli da moze to)

a ako cemo opet nesto na brzinu ja sam za Hiddinka, po meni poslije Mourinha najjaci trener, jedina razlika izmedju njih dvojice je sto Hiddink dosta mirniji, ali da zna znanje bgm zna...

to je trener poput Mourinha dodje, napravi rezultat i ode...barem ga ja tako vidim

znaci odmah sam na pocetku rekao, ako je veci projekat trenera iz Intera onog koga se moze cekati, a ako hoces opet brzi uspjeh Hiddink...

Pablo
08-12-2010, 16:08
Ja vec mesecima razmisljam samo o hidingu kao mogucnosti,pratio sam njegove izjave tipa su da ne zeli da radi svaki dan 3 godine,ali idealno bi bilo kao sto su uradili u celsiju da ga dovedemo na polusezonu a za to vreme da se planira neko dugorocno resenje,posle murinje hiding je najbolji na svetu,najbolji dokaz je tekma protiv barse kad ih je celsi razbio

ivan019
08-12-2010, 16:35
Leo je prosle sezone sa 3 put gorom ekipom nego sto mi imamo sad na kraju bio 12 bodova iza Intera,nasem strucnjaku je trebalo 15 kola da ima -10 ;)

a znamo da je dugo bio u borbi za scudetto,to sto je gubio od Intera u 2 utakmice je vazno,ali ne i presudno...sjetite se da je proslogodisnji Inter osvojio sve sto se moze osvojit ( pritom izbacio ekipu za koju mnogi tvrde da je najbolja u historiji fudbala )

gori od rumenog ne moze bit !


a koja je to ekipa?

Mago moram ti reci da najvise lupas na forumu :D posle dere naravno :crazzy:

Il Mago
08-12-2010, 16:38
mrznja prema Barceloni kojuu imas je jedno,al realnost je drugo care moj.mi smo tu Barcu izbacili i imali najboljeg trenera na svijetu,tako da ako je los Leo losi su mnogi koje smo mi prosle sezone dobili ( tipa Chelsea u Londonu kad smo ih ponizili,samo ih je sreca spasila da ne budu 3 komad ) ;)

i puca mi k... sto lupam,imam svoje misljenje i ne mijenjam ga...

ivan019
08-12-2010, 16:52
mrznja prema Barceloni kojuu imas je jedno,al realnost je drugo care moj.mi smo tu Barcu izbacili i imali najboljeg trenera na svijetu,tako da ako je los Leo losi su mnogi koje smo mi prosle sezone dobili ( tipa Chelsea u Londonu kad smo ih ponizili,samo ih je sreca spasila da ne budu 3 komad ) ;)

i puca mi k... sto lupam,imam svoje misljenje i ne mijenjam ga...

Niko ti ne trazi da ga menjas :D

dera
08-12-2010, 18:30
Mozemo napraviti samo gori potez. Spaletti je pokazao kvalitet u Zenitu :P. Ostalo nije vrijedno spomena.

Pablo
08-12-2010, 19:13
:confused:heheheee kakav je lik ovaj Dera

InteristaSA
08-12-2010, 19:23
Vilas Boas bi definitivno bio moj izbor..nema se sta tu pricat bio je u klubu zna sve kako se radi,,mourinhov ucenik..zar treba jos nesto pricati!!Vilas Boas welcome to Inter!!!:D

ivan019
08-12-2010, 19:38
Vilas Boas bi definitivno bio moj izbor..nema se sta tu pricat bio je u klubu zna sve kako se radi,,mourinhov ucenik..zar treba jos nesto pricati!!Vilas Boas welcome to Inter!!!:D

Kolko si ga puta gledao :D

hulle
08-12-2010, 19:42
cuj bio je u klubu...pa rafa je sad u klubu hahahahahahha
vb je otisao iz intera prije nego sto je inter napravio "veliku - uspjesnu sezonu" ako je neko tu onda je to Giuseppe Baresi koji poznaje svakog igraca u dusu...pa on je bio trener i mladim igracima Intera

Culé
08-12-2010, 19:47
Ako će se već mijenjati trener, i ako će to biti na duži period, to mora biti neko ko je dio kluba, ko je interista u duši.

Huska
08-12-2010, 20:17
Ako će se već mijenjati trener, i ako će to biti na duži period, to mora biti neko ko je dio kluba, ko je interista u duši.
pa to samireee lutkoo :D konacno da napises nesto, a da me ne isprovociras :D

Balotelli#45
08-12-2010, 20:26
Po meni moze svako samo da oteraju ovu budalu,totalno mi je sad sve jedno samo neko drugi da dodje nmg da ga gledam vise,kad izjavi nesto,kad se zacrveni,kad protiv Chieva nema kontrolu nad mecom onda sta da vam kazem...
Najpre bih Villasa Boasa ,mada i Spaletti i Capello nisu losi i ne bih se bunio...a dobri su i ovi predlozi samira i huske nesto tipa toga slicno....

mourinho
08-12-2010, 20:55
INTER, Moratti : "Benitez ? I want more character"

Inter owner and chairman Massimo Moratti briefly spoke to reporters in Milan after a meeting with his close club board members.
The oil tycoon stated on Wednesday afternoon : "I do not want to make changes ahead of our upcoming participation in the FIFA Club World Cup in Abu Dhabi. Therefore, I am keeping coach Rafael Benitez, but he has to show more character and motivate our players - that is the only way to win and lead the team to better results. .... I want us to win the Club World Cup and I will take a final decision on Benitez after the tournament".

Culé
08-12-2010, 21:20
INTER, Moratti : "Benitez ? I want more character"

Inter owner and chairman Massimo Moratti briefly spoke to reporters in Milan after a meeting with his close club board members.
The oil tycoon stated on Wednesday afternoon : "I do not want to make changes ahead of our upcoming participation in the FIFA Club World Cup in Abu Dhabi. Therefore, I am keeping coach Rafael Benitez, but he has to show more character and motivate our players - that is the only way to win and lead the team to better results. .... I want us to win the Club World Cup and I will take a final decision on Benitez after the tournament".

Ovo je originalni tekst u kojem se vidi šta zapravo Moratti misli:


“I feel betrayed,” blasted Inter President Massimo Moratti. “Rafa Benitez has to show character and win the Club World Cup. No alibis.”

The patron had said he didn’t want any more “embarrassing” evenings in the Champions League, but saw his men thrashed 3-0 by Werder Bremen last night.

“I don’t want to create problems before the Club World Cup and we’ll see what is to be done after that tournament,” a livid Moratti told Sky Sport Italia.

“I had a feeling we’d lose against Werder, but I certainly didn’t expect it to be this bad.

“I feel betrayed, as I always do when we lose a game in such an obvious way. I took it very badly, but I don’t think the players did it on purpose. Perhaps they felt the tension of their next appointment a bit too much.”

Many have suggested Benitez will be sacked if he doesn’t win the Club World Cup in a convincing manner and Moratti’s comments fuelled those rumours.

“There are no alibis for this tournament. It is a trophy we absolutely must win. Benitez has to show character, otherwise he won’t win the Club World Cup. That’s not an ultimatum, I’m just saying it is very important.

“I think the players could do with some psychological support at this moment and Benitez has to find a way to fix this season.”

Pablo
08-12-2010, 21:29
E a sta kazete na onog trenera sto vodi Valensiju,Emeri valjda ili tako nesto,on ima neke nove metode a i valensija dobro igra a prodaje najbolje igrace. http://www.youtube.com/watch?v=qx_U9ESd6vE

mourinho
08-12-2010, 21:31
Bitan je dio kada kaze
“I had a feeling we’d lose against Werder, but I certainly didn’t expect it to be this bad.
Znaci, ovaj je vec dobio nogu samo se ceka da nadju zamjenu, vidi i MM da ovo ode dodjavola!

ajdin
09-12-2010, 01:25
nezz stvarno sta se povlaci leonardo covjek je milanov covjek ne bi ga nikad uzeo da vodi tim on je odlican skaut bio bice al trener nikad !! villas boas jeste dobar trener talentovan nadaren i za njega jeste sada porto da pece zanat al inter nikako . interu treba trener sa jakim karakterom i disciplinom da neke igrace podsjeti sta znaci igrati za ekipu kao inter jer su pricao ko sta hoce malo se i uzdigli ne neki vec vecina !! trener koji nama treba jeste onaj koji poznaje igrace sistem kluba i koji poznaje logiku fudbala u italiji. sto znaci ne treba niko od doslja sa strane da preuzima klub vece neko unutar ko je vec neki period bio tu i ja se u potpunosti slazem sa huskinim prijedlogom da se dovedu baresi oriali i da im se ne nabija pritisak uspjeha da je pod moranje uzeti . jer ce i njima biti lakse opustenija bi atmosfera bila i sve .. mozda i benitez ne bi ovako grohnuo sa ekipom da mu nije bilo sjest poslije mou.a i sezone koju je inter imao i onda biti pod konstantnom lupom al eto sta je tu je covjek je podlegao pritisku nije se snasao u datoj situaciji ... poslije onoga sta je mou uradio u prethodnoj sezoni sa interom vjerovatno je i on znao da ce ak bi ostao veoma biti tesko takvo sta ponoviti a znamo da zudi za markantnoscu i da je uspjesan uvijek pa (ipak je to moje neko misljenje a ako malo promislite i vi uvidjet ce te da ima tu neceg ) mu je bilo lakse pobjeci od te obaveze i otici u madrid i onda ispasti spasilac najtrofejnijeg kluba ... jer ako je otisao sa pretpostavkom da zeli izazov trebao je ostati jer izazov je i to kakav ostati nakon sezone kao sto je prethodna i ponoviti to a ne podbaciti .. eto toliko od mene nadam se da vas nisam zatusio mojim referatom ehehe :D al nisam dgo nista napisao pa et malo sastavio :D

Dejo
09-12-2010, 03:19
Moze i Dera na klupu, samo da rumeni ode !

dera
09-12-2010, 09:06
Kao sto sam vam i ja rekao, ukoliko osvoji klupsko SP, popravi rezultate u ligi do januara, ne ide on nigdje :). U suprotnom zna se. Ali do tada cu ga podrzavati, nije pametno mjenjati trenere godisnje.

Sto kaze Samir, ja sam za, Baresi bi mogao uspjeti, ali pitanje je u kakvim je odnosima sa igracima, da li ce biti autoritet..

Nera
09-12-2010, 12:31
Pa od ovih ovdje ponudjenih, Zenga npr po meni, mora da otpada odmah. Bio je solidan u Cataniji, u Palermu je popio nogu. Sjecam se da je sa Zvezdom bio dobar, ali nista spektakularno. Znaci, nije ni blizu da bude za Inter.

Baresi moze biti samo prelazno rjesenje.

Leonardo mi je mnogo simpatican lik. Uvjek odmeren, fer i korektan. Kao trener, nije se ni malo lose pokazao. OK, jeste bio razbijen i od Man Utd-a i od Intera, ali realno, igrao je u prvoj sezoni protiv ekipe koja je postala prvak Evrope, i ekipe koja je prije toga igrala dva finala, a jedno osvojila.
Isto tako, tada je spao zbog cestih povreda, da mu u prvih 11 igraju Favalli i Bonera. Sto kod nas nije situacija. On mi je nije prvi pik, ali ga ne vidim kao los izbor.

Spaletti je dobar trener, jedan od boljih italijanskih strucnjaka, i ne bi se protivio njegovom dolasku. Definitivno bi nam dobro pasao. Mislim da ima bolji trenera, ali definitivno ne mnogo njih. Znaci, neka visa srednja klasa mi je Lucky Luciano. Jos da malo bolje kontrolise svlacionicu, onda bi se vinuo u visine.

Villas Boas. E, posto je ovaj covjek automatski svima prirastao srcu jer je "kopija" Mourinha, i ja sam poceo malo vise da pratim Porto. I mogu vam reci, odusevljen sam. Odavno nisam vidjeo tu ekipu da igra na taj nacin. Onu su uvjek dobro igrali, ali ovo sto rade sad, je jedan nivo vise. Nesto kao kad ih je trenirao Special One. Mozda, ali kazem, samo mozda, je bolje da on trenira Porto barem do kraja godine, ili jos jednu godinu, pa da nas za taj period vodi npr. Spaletti, a opet, njemu se moze dati period za koji moze da se prilagi, uhoda, i da se ne zahtjevaju rezultati.

Capello je odlican strucnjak, ali... Posto su u istoj grupi sa CG u kvalifikacijama, ja sam malo vise pazio utakmice Engleske, i mogu vam reci, od Capellove ruke u njihovu igru ne vidim ni prste. Da se tako slikovito izrazim. Znaci, konstanto igra preko krila, oslanjanje na individualne kvalitete igraca, jedna te ista bezidejna taktika, forsiranje onih 4-4-2 sa krilima, do besvjesti,... Mozda je to do igraca, a opet, mozda je Don Fabio malo ostarao. I sam je rekao da nema snage za svakodnevni rad. Sigurno, trenerska klasa je tu, samo je diuskutabilna njegova zelja i volja.

Guardiola je neko ko se takodje pominje kao Morattijevo dugorocno rjesenje. Sto da kazem, prvo sam bio skeptican u vezi njegovih kvaliteta, ali ovu igru koju sad prikazuje barcelona ne moze da vodi neznalica. On poznaje Italiju, voli Italiju (to konstantno ponavlja), samo je pitanje moze li se prilagoditi drugom stilu igre. Jer mi definitivno ne mozemo da igramo kao barcelona.. Sto se mene tice, ima zeleno svijetlo.

I na kraju, ja sam to odavno pominjao, ali niko nije previse obratio paznju na moje rijeci. Ali evo neko ko je dobio iste informacije kao ja (Signori, novinar Il Giornalea, koji je uvjek u toku sa onim sto se desava u Interu): "Njegova ne bas najbolja pozicija u Spaniji, i nezadovoljsto tom drzavom, kao i konstantna razmjena poruka sa presjednikom Morattijem, su vise nego jedan znak. Moratti je ostao odusevljen s njim, i u Junu ima vise od jedne sanse da se on vrati..." naravno, pricamo o Jose Mourinhu.

InteristaSA
09-12-2010, 12:40
Kolko si ga puta gledao :D

gledao sam ga dovoljno puta Ivance nista ti nebrini..kakav je napad napravio sa varelom Falcao-om i Hulkom to je smjesno igra 4-3-3 kao Mourinho..nema ekipe kome njegov porto nemoze dati gol...informisi se ti Ivane prvo pa onda tek mozes
bacati suplje!!:))

Huska
09-12-2010, 13:08
I na kraju, ja sam to odavno pominjao, ali niko nije previse obratio paznju na moje rijeci. Ali evo neko ko je dobio iste informacije kao ja (Signori, novinar Il Giornalea, koji je uvjek u toku sa onim sto se desava u Interu): "Njegova ne bas najbolja pozicija u Spaniji, i nezadovoljsto tom drzavom, kao i konstantna razmjena poruka sa presjednikom Morattijem, su vise nego jedan znak. Moratti je ostao odusevljen s njim, i u Junu ima vise od jedne sanse da se on vrati..." naravno, pricamo o Jose Mourinhu.

zajebi sve ovo gore sto je napisano...ocu ovo ocuuuu :D

jebes ti sve vile i boase, kad bi se ovaj vratio

necainter
09-12-2010, 13:51
Toooo bre Nera volim te :P xD :D

dera
09-12-2010, 14:19
Sta, i on shvatio da ne moze bez Intera? Moratti nije htio Ibru, zasto bi htio Josea :P.

Ako je ovo istina, jos mi je jednom dokazao kakav je coek. Govorio je da odlazi jer ne moze u Italiji, a sad bi nazad posto mu ne ide u Realu?

Mislim da je dobar trener, ali ne zelim da opet dozivimo da trener nas napusti u potrazi za visom slavom, Man UTD.

mourinho
09-12-2010, 15:03
Daj bože da je ovo tačno!!! Jest da je sa goal.com....valjda i oni mogu nešto pogoditi :)

England Coach Fabio Capello Favourite To Replace Rafael Benitez At Inter

Inter line up Fabio Capello as first choice proxy for Rafael Benitez...

Inter have opened dialogue with Fabio Capello, alerting him to the possibility of taking over from Rafael Benitez.

The Spanish coach has been unable to distribute power from the centre to the edges of the squad as this season has spiralled out of control.

Massimo Moratti is ready to hand the reigns over to England boss Capello, who has come under fire ever since the Three Lions crashed out of the World Cup.

Capello is on top of Moratti's list. He believes the Italian tactician can clear up the rocky patches and enable Inter to survive.

Il Corriere dello Sport claims Inter chiefs have called the England coach as they look at options, but Diego Simeone, Walter Zenga, Pep Guardiola and Leonardo are also on the list.

The president has already asked for life-saving continuity ahead of the Club World Cup. He prefigured there would be no rash decisions in light of the tournament, but demanded strict and unswerving order from his coach and players.

"Benitez must show all of his character, or we will not win anything. I feel betrayed by a team who has lost too many games," said Moratti.

Benitez's caricature could be erased and redesigned with Capello if success fails him in Abu Dhabi, and this time Moratti will not be scared to use the power of his pen.

Moca93
09-12-2010, 15:10
teska srca ali moram se sloziti sa derom... iako murinja volim vise od bilo kog trenera,price o njegovom povratku vise lice kao neka spanska serija . Iako je on osvojio ls i sve to sa nama,ipak ostao je gorak ukus njegovod odlaska, Da u veceri kada osvojio 40 godina cekanu Ls i da on odmah u toj veceri kaze da ide,ne vrati se u Milano i iskulira zanetijevu kapitensku traku na kojoj je pisalo da ostane, i da se sad vrati SAMO zato sto "velicanstveni" real nije to sto je on mislio,i posle njegovor razocarenja tamo,zaista je glupo. Ja njega volim jako ,ali zar ovo nije nekako,ne znam kako da nazovem,izgledamo jadno,kao klub onda, (JESTE SVE OSVOJIO BLA BLA)ali ,sa mislite ,ponovo se pojavi neki "jak" klub u kojem i on voleo da prevazilazi njegove izazove,i opet bi nas ostavio na cedilu,kao sada . A svi znate koji je novi njegov "izazov" ...odlazak fergusona u penziju i preuzimanje mancestera!

mourinho
09-12-2010, 16:11
Ja ne bih imao ništa protiv da se on vrati, mada mislim da su šanse mršave.

Ako je ovo istina, jos mi je jednom dokazao kakav je coek. Govorio je da odlazi jer ne moze u Italiji, a sad bi nazad posto mu ne ide u Realu?

Ovdje nije pitanje ljudskih kvaliteta, nego trenerskih. Zaboli me kakav je čovjek, ja gledam kakav je trener i kakav je Inter, tih 90 minuta kad igra moj Inter. Moj Inter je sa njim pobjeđivao i nisam se morao crveniti svakih malo kad diskutujem o fudbalu sa prijateljima.

InteristaSA
09-12-2010, 16:51
Ja ne bih imao ništa protiv da se on vrati, mada mislim da su šanse mršave.



Ovdje nije pitanje ljudskih kvaliteta, nego trenerskih. Zaboli me kakav je čovjek, ja gledam kakav je trener i kakav je Inter, tih 90 minuta kad igra moj Inter. Moj Inter je sa njim pobjeđivao i nisam se morao crveniti svakih malo kad diskutujem o fudbalu sa prijateljima.

Upravu si u potpunosti nije bitno kakav je kao covjek kad igra Inter i kad su sve divili i bojali Intera to je bilo pod palicom Mourinha i sad da se nekim slucajem vrati a sanse su minimalne al opet kad bi se nekim cudom vratio..bio bi presretan..i sto kazes nebi se crvenio svaku drugu utakmicu Intera kao sto se sad crvenim..nema tog Interiste koji bi bio protiv povratka Mourinha u to sam siguran osim jednog naravno al nebitno:D

hulle
09-12-2010, 17:11
ma j vas i vb i jm i don ciro je tata za njih sve

dera
09-12-2010, 17:28
Nije vas stid kad vam neko kaze da ste nizerazredni klub i da vas je zbog toga Jose napustio i da upravo sada pokazuje Inter svoje mjesto?

Nije vam dovoljna izjava kad je tek dosao da planira napustiti klub - da li je tada znao da ga italijanski mediji nece voljeti ili?

Ali ne, vas je stid poraza sa trecim sastavom :P.

Zdravo Mou, zdravo ;).

Huska
09-12-2010, 18:16
o cemu ti dragi dera...daj pojasni mi tu prvu recenicu ljeba ti :D

a za ovo drugo, pa kako jos uvijek imas snage o tome pricati, a lik lijepo rekao dok je jos u Portu i Celziu bio, da zeli osvojiti tri najjace lige na svijetu i u cemu je problem...pa bolje da mi tako kaze nego da jebe kao ovaj tvoj sto je trenutno na klupi... covjek ima ambicije i ima cilj u zivotu, a to sto tebi ne pase sta ces...eto ti Rafe i uzivaj u fenomenalni predstavama nasih igraca

a za ovaj poraz, normalno da ma me je stid, a tebe kao nije...i ne izvlaci se na to treci sastav, jer je igrao vecinom prvi...

InteristaSA
09-12-2010, 18:21
Nek Mou dodje ponovo osvoji sve i nek ide opet gdje god hoce!!!Svi zadovoljni!!Mourinho je od Intera napravio evropsku elitu moj Dera..On kad je dosao u Madrid odma im je rekao necu se ja ovdje puno zadrzat!!!Gazda pravi:D:D

mourinho
09-12-2010, 18:27
Nije vas stid kad vam neko kaze da ste nizerazredni klub i da vas je zbog toga Jose napustio i da upravo sada pokazuje Inter svoje mjesto?

Nije vam dovoljna izjava kad je tek dosao da planira napustiti klub - da li je tada znao da ga italijanski mediji nece voljeti ili?

Meni niko nikad nije rekao da je Inter nizerazredni klub, po tome je to i Chelsea, bice i Real, ako je to kriterijum, kog Jose napusti. Meni kao Interisti je cast sto je moj klub trenirao jedan od najboljih, ako ne i trenutno najbolji strucnjak svijeta. Svako ko je pogledao neku fudbalsku utakmicu najjacih evropskih liga ili lige sampiona zna da je Inter gigant svjetskog fudbala, klub sa tradicijom i titulama u vitrini. Ako tebe moze iznervirati izjava da je Inter nizerazredni klub jer ga je Jose napustio, onda pricas sa ljudima koji malo znaju o fudbalu.
Izjava da ce napustiti klub... to je rekao i u Realu vec vise puta. Covjek je takav, ima svoj put i cilj, ali je neminovno da se vezao za Inter, to je pokazao raznim izjavama i gestima prema navijacima. Uostalom, opet kazem, on je nas vodio do uspjeha koje nikad ranije nismo ostvarili, meni licno, a mislim i mnogim Interistima je zajedno sa igracima donio mnogo radosti. Uvijek se po lijepom sjetim veceri nakon finala sa Bajernom. Sa ovim luzerom, s druge strane ne vjerujem da cu ikad to dozivjeti. Zato, kao navijacu mi je cast sto nas je treniro takav velikan, a nije bilan, đubrentus i sl.

Ali ne, vas je stid poraza sa trecim sastavom :P.

Javier, Cambi, Eto treći sastav, interesantno razmišljanje. Jos je interesantnije da nas dobije tim koji ne može nikog dobiti i to tako ubjedljivo. I, onda naš vrli trener izjavi kako nismo morali to dobiti. Baš motivirajuće za igrače, nema šta!
Ali evo, da ne bude da samo ja ovako razmišljam, pogledaj ovaj link, ne pamtim da je bilo ovako crveno: http://www.inter.it/aas/partita/mc?idpartita=3850&C=pagelle&L=en

dera
09-12-2010, 20:19
Ja sam kritikovao Josea kao personu, ne kao trenera.

Sto se tice treceg sastava, hocu li ja sada da nabrojim neke, pa da usporedimo ko ima veci broj igraca?

Ne razumijem ovo zadnje, sta hoces da kazes? Jesam li ja rekao da smo dobro igrali protiv Werdera?

necainter
09-12-2010, 22:28
On ozbiljno hoce da ide u Manchester?
Ako je tako,on bi dosao kod nas na jos 2 god. i onda otiso u Manchester :(

ajdin
09-12-2010, 22:48
On ozbiljno hoce da ide u Manchester?
Ako je tako,on bi dosao kod nas na jos 2 god. i onda otiso u Manchester :(

to mi sada oces reci da nisi znao da je jose-ova najveca zelja preuzeti mancester nakon fergija ??

Quaresma#7
09-12-2010, 22:51
Ma gde hoče Jose da završi to znaju i ptice na grani. Man. Utd. i kad ostari ode da trenira Portugal.

A šta kažete na Diega Simeoneja ili Scolarija

necainter
09-12-2010, 22:55
Ja sam to prvi put cuo ono kada je Rooney hteo da napusti Man.Utd i onda se predomislio da ostane jer su mu rekli da ce JM da ih preuzme posle Sir Alexa,ali nisam bas poverovao...E sad sam se bas razocarao,on je pokazao da je vezan za nas,a zelja mu je da preuzme Manchester. :(

Huska
09-12-2010, 23:21
Sto se tice treceg sastava, hocu li ja sada da nabrojim neke, pa da usporedimo ko ima veci broj igraca?


Ajde, pa da usporedimo...:D

Grujinho
09-12-2010, 23:27
Radije vidim Beniteza nego Zengu, Simeonea ili nekog sličnog...

Benitez zasad nije pokazo NIŠTA, ali ako se pogleda realno. Inter nije dve utakmici zaredom odigrao u istom sastavu. Ja sam siguran da če Inter nakon SP-a, kad se vrate Cesar, Maicon, Lucio,Chivu, Stanković, Milito, Eto'o, Coutinho itd itd, igrati mnooogo bolje..Još ako dođe Cassano uff

Ja bi voleo da Inter dovede Villasa Boasa, Guardiolu, Hiddinka ili Capella. A ne da mi Zenga, koji ništa nije napravio sa Palermom ili Cataniom, sjedi na klupi. Jeste legenda kluba, ali ajmo onda Zamorana na klupi stavit msm ne ide to tako...

Dovesti WORLD CLASS trenera, ili dati Benitezu šansu da sa punim sastavom pokaže šta zna...

Nemojte me sad pogrešno shvatit, nisam zadovoljan učinkom Beniteza, ali da sada na silu mijenjamo Beniteza sa Leonardom, Zengom ili nekim sličnim trenerom, još bi više potonuli...

Zamislite da nam stigne Ferguson sa Unitedom, a nama na klupi ZENGA..

Dakle WORLD CLASS trener ili dati Benitezu poslednju priliku, i neka sa punim sastavom pokaže da ume i može...

Dejo
09-12-2010, 23:29
A Benitez je bolji od Zenge ?
Ma jasta je bilo ko na klupu samo da ovaj ode, gore ne moze biti !!!

Grujinho
09-12-2010, 23:32
A šta bi Zenga napravio bez Cesara, Maicona, Stankoviča, Samuela, Lucia, Milita, Eto'oa, Coutinha...

mislim slažem se da Rafa nije ništa napravio, ali uspoređivati ga sa Zengom...msm to je ludost...možda bi na početku dobro djelovalo na ekipu u smislu pozitivnog šoka, ali u velikim utakmicama Inter nebi dobro prošao

Dejo
09-12-2010, 23:35
Makar bi imali pozitvan sok ako nista, da je Zenga trener sigurno ne bi imali ovoliko povreda i za to je glavni odgovorni krivac rumeni!

Grujinho
09-12-2010, 23:37
Čuj, možda jeste, ali Interovi igrači praktički nisu imali odmora ove sezone...I nemojte sad uspoređivati barcelonine igrače sa interovima, jer Barca ima doosta mladju ekipu od nas...

Dati šansu Benitezu sa punim sastavom, a ne da vatru gasimo sa bencinom (zengom) i napravimo još veču štetu

Huska
09-12-2010, 23:47
sad samo Interovi igraci igrali SP, a nitko drugi nije...da milito se bas naigrao na ovom SP, pa je umoran, bas kao i Maicon ono igrali su finale jbg svaku utakmicu su morali odigrati bez imalo pauze...a o Cambiassu i da ne govorim covjek je sam Argentinu odveo do polufinala jbg mora se osjetit umor...

jedini koji se i nekako moze zalit na SP je Sneijder, a i to je takmicenje zavseno prije skoro pola godine, pa neces se citavu sezonu na to izvlacit...da su se uradile pripreme kakve trebaju prije pocetka sezone i da se rade treninzi kakvi trebaju sigurno ne bi bilo ovako kako jest...

Enfant Terrible
09-12-2010, 23:54
Ja se slažem sa Grujom. Zenga, Leonardo, Simeone to su sve polovnjaci i nedokazani treneri, bez obzira što su prvi i zadnji legende našeg kluba. Ako treba da se dovede trener (a treba!), nek' se dovede neki iskusni i dokazani stručnjak koji ima m*** i znanja da se uhvati u koštac sa problemima i da spasi sezonu, a ne da neko peče zanat na našoj klupi.

ado_inter
10-12-2010, 00:15
ma nas moze samo da vodi capelo, hiding, mou, i tako ti treneri koje imaju ospjeha u svijetu i kad se njihovo ime spomene da se mora ustat o ovo ostalo je sve talasika i samo mogu bit ako ne isti onda i gori od ovog govneta sto nas sad trenira

Il Mago
10-12-2010, 10:55
dijete kakvo na klupu postavit,samo rumenog idiota maknut ! gori ja ne bih bio od njega...kloc !

necainter
10-12-2010, 13:49
Moratti čeka Capellov odgovor

AKTUALNI europski i talijanski prvak Inter započeo je pregovore s Fabijem Capellom, izbornikom engleske reprezentacije, o mogućem preuzimanju klupe milanske momčadi.
Rafael Benitez dulje se vrijeme nalazi na udaru kritika i sve je manje strpljenja u klubu, a ono bi moglo biti nepovratno izgubljeno ne dovede li španjolski stručnjak Inter na tron Svjetskog klupskog prvenstva.
Ništa bolja nije situacija Fabija Capella kojeg su mediji “razapeli” nakon neuspjeha na jugu Afrike gdje s jakom reprezentacijom nije uspio polučiti ništa više od osmine finala Mundijala.
Prema pisanju dijela talijanskih medija Interov predsjednik Massimo Moratti već je nazvao Capella i iznio mu svoje misli i ideje, pa se očekuje reakcija proslavljenog stratega koji je osvojio 15 naslova vodeći Milan, Juventus, Romu i Real.
U konkurenciji za Benitezova nasljednika i dalje su Diego Simeone, Walter Zenga, Leonardo.

Izvor: Totalsport

Zanetti19
10-12-2010, 19:55
http://www.calciomercato.it/imagenes/original/NEWS_1262787581_mou_sorride.jpg
Riccardo Signori, giornalista de Il Giornale, sempre informato sul mondo Inter ha parlato quest'oggi della situazione di Benitez: "Non so adesso chi potrebbe sostituirlo, anche solo per sei mesi. Zenga non č il massimo per il Presidente, cosi come Simeone. Fossi in Leonardo non farei l'errore di andare all'Inter solo per sei mesi. A Giugno invece potrebbe arrivare Spalletti, ma dovrebbe battere la concorrenza di Guardiola, Capello e dello stesso Mourinho. Lui a Madrid non si trova bene, i continui sms scambiati col presidente e il suo fare-disfare in Spagna sono piů di un segnale. Moratti č rimasto stregato da lui e a Giugno c'č piů di una possibilitŕ che possa tornare"

Il Mago
10-12-2010, 21:01
99% nas ( ovaj 1% je Dera :D ) bi volilo da se Mou vrati,al trebamo bit realni i priznat da je to sad u domenu naucne fantastike...stoga samo molim Boga da Moratti sutne rumenog,pa da neko ko dodje pokusa spasit sto se spasit moze u ovoj sezoni...

claudejandamvan
11-12-2010, 10:17
Za malo trenera u svijetu se moze reci da su garancija uspjeha i mislim da mi ne mozemo doci do ijednog od njih.Od ovih "ostalih" moj izbor bi bio Löw;iako ne znam dal uopce postoji mogucnost za njegovo dovodjenje.Ali je sigurno da bi ga poziv Intera zaintrigiro.
Svabe su meni igrali najljepsi nogomet na SP-u.
Ili mozda Klinsmann,jel on uopce ziv?

Zanetti19
11-12-2010, 16:34
Nove kombinacije za klupu ''neroazura''...
http://www.sportske.net/text_images/201006/kapelo16775020100623120731.jpgSelektor Engleske, Fabio Kapelo, ''najsvežiji'' je kandidat za novog šefa stručnog štaba Intera.

On će putovati u Abu Dabi naredne nedelje na klupsko svetsko prvenstvo.

To podgreva navode da bi on mogao da zameni Španca na kormilu Intera ukoliko Benitez ne osvoji titulu.

Španski stručnjak se suočava sa otkazom već duže vreme, a Morati mu je uputio svojevrsni ultimatum.

FA Engleske kaže da je Kapelov put u Abu Dabi u svojstvu ''specijalnog gosta'' i da svi budu opušteni oko toga. On ima ugovor sa Englezima do 2012. godine.

''Šuška'' se da on odlazi u Abu Dabi da posmatra svoj budući tim, ali i sam Italijan je svestan kako će njegova poseta biti interpretirana, pa nije davao zvanične izjave.

hulle
11-12-2010, 18:35
Za malo trenera u svijetu se moze reci da su garancija uspjeha i mislim da mi ne mozemo doci do ijednog od njih.Od ovih "ostalih" moj izbor bi bio Löw;iako ne znam dal uopce postoji mogucnost za njegovo dovodjenje.Ali je sigurno da bi ga poziv Intera zaintrigiro.
Svabe su meni igrali najljepsi nogomet na SP-u.
Ili mozda Klinsmann,jel on uopce ziv?


Ziv je
http://www.bundesliga.de/media/images/00_vereinsbilder/bayern/klinsmann_inter.jpg
al on je izjavio da je MM napravio dobar potez kad je zaposlio Rafu. Kako se samo zaje..... :D

hulle
14-12-2010, 13:21
Italo Galbaiti
"Capello ne pregovara s Interom"

Pomoćni trener engleske nogometne reprezentacije Italo Galbaiti demantovao je da selektor "tri lava" Fabio Capello pregovara s evropskim prvakom Interom.
http://www.sarajevo-x.com/media/images/vijesti/101214018.jpgFabio Capello (Foto: AFP)

Galbaiti je sve češće priče kako predsjednik Intera Massimo Moratti želi na klupu dovesti upravo Capella nazvao običnim novinarskim izmišljotinama.

"Znam da je Capello u ponedjeljak bio u Manchesteru na utakmici Uniteda i Arsenala, a ne u Italiji na pregovorima. Takvu su vijesti izmislili novinari", izjavio je Galbaiti.

"Fabio nije imao nikakvih kontakata s Morattijem. To su samo glasine kojima ne pridajem nimalo pažnje. Naš je cilj raditi zajednički na plasmanu Engleske na Evropsko prvenstvo, koncentrirani smo isključivo na to", zaključio je Galbaiti.

Inter je, s utakmicom manje, trenutno tek na sedmom mjestu u talijanskom prvenstvu i kritike na račun trenera Rafaela Beniteza sve su intenzivnije. Tako su se u medijima na Apeninskom poluotoku pojavile i špekulacije da Moratti već pregovara s nekolicinom trenera, ali zasad nema potvrde da se takvo nešto uistinu i događa.

Il Mago
19-12-2010, 22:48
izgleda da je definitivno puklo na relaciji Moratti - Rafa i da se u narednih par dana ocekuje odlazak...

najozbiljniji kandidat je kako stvari trenutno stoje Beppe Baresi,a spominju se i sad vec standardni Capello,Spaletti,Leonardno...

InteristaSA
19-12-2010, 23:07
Gluposti su da ce sad mu navodno dati otkaz, poslije ovog SP Benitez ce ostat najmanje do kraja sezone,tek sad ima oporavljen sastav i svidjelo se to nama ili ne ostat ce trener!!

Kicho_Adriano
20-12-2010, 00:14
JOSEEEEEEEEEEEEEEEE vrati seeeeeeeeeeeeeeeeeeeee plsssssssss <3

dera
20-12-2010, 00:50
Cekati da Chelsea sutne Carla, on je priznao da je fan Intera, dobar trener, a to bi bilo bolno za bilaneze sigurno.

Naravno, sve ovo ako Rafa ne popravi rezultate u ligi, u sto ne sumnjam.

Il Mago
20-12-2010, 11:24
kako stvari stoje Rafa ode...samo je pitanje trenutka...

danas se kao glavni kandidat spominje Spalletti,a druga opcija je jako zanimljiva tandem Baresi - Figo :D

dera
20-12-2010, 11:48
Mislim da je Moratti pogresno protumacio ono sto je Rafa rekao, ima na inter.it prava izjava, u kojoj je rekao nakon pobjede "nocas je slavlje, u januaru bismo trebali poraditi na timu, necemo vise o tome".

adiK
20-12-2010, 12:09
Cekati da Chelsea sutne Carla, on je priznao da je fan Intera, dobar trener, a to bi bilo bolno za bilaneze sigurno.

Naravno, sve ovo ako Rafa ne popravi rezultate u ligi, u sto ne sumnjam.
Da i dera nesto pametno kaze :P

DenchiNL
20-12-2010, 13:30
Mislim da je Moratti pogresno protumacio ono sto je Rafa rekao, ima na inter.it prava izjava, u kojoj je rekao nakon pobjede "nocas je slavlje, u januaru bismo trebali poraditi na timu, necemo vise o tome".

ja mislim da ti haver leti :D

hulle
20-12-2010, 13:35
nije on nista pogresno shvatio....ima video zapis..bilo je i na eurosport cak eheheheh fino je rekao da imaju 3 opcije :)

necainter
20-12-2010, 13:46
Benitez:"Back me,or sack me." xD

Il Mago
20-12-2010, 14:14
otkud tebi dera da je carlo interista ? covjek je romanista i najveci san mu je da trenira Romu...

sto se tice izjave,vec sam piso na temi rumenog,po meni je u pravu reko je svoje kako jest,ako se Morattiu ne svidja nek ga otpusti...i to je to.ha ya...

Spalletti ima neku klauzulu u ugovoru po kojoj moze napustit Zenit u sluicaju ponude nekog velikog evropskog tima...

po meni on bi bio najbolja opcija,volio bih ga vise nego Capella il bilo koga drugog...

FORZA LUCIANO !

ac1d
20-12-2010, 14:51
http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/12/20/2269428/inter-set-to-oust-rafael-benitez-with-zenit-st-petersburg

Benitez treba otici,ali ipak je u pravu Inter treba pojacanja.
Svi konkurenti su se pojacali Milan,Juve,Real,Barcelona.
Nasi glavni igraci ne pruzaju partije kao prosle sezone,sto zbog zasicenja sto zbog nedostatka konkurencije.
Trebamo 3-4 vrhunska igraca,ako hocemo konkurirati za bilo koju titulu.

dera
20-12-2010, 20:43
Mago, izjavio nakon sto je preuzeo Chelsea :). Rekao kako je kao mali imao malo novca da ide na utakmice, tako da kad bi otisao, pricao bi sedmicama o dozivljaju.

Moca93
20-12-2010, 21:25
Jeste secam se,upravu je Dera,cim je otiso u Celsi razvezo je ,kako nas vole :D Njegovo dovodjenje bio bi pravi uspeh,i on bi mogao nastaviti Joseov posao...ali tesko da ce se to desiti

necainter
20-12-2010, 22:21
Ja sam negde procitao da onaj kako se vec zove predsednik Reala zeli Ancelotija tamo,pa dbr neka nama onda vrati Moua :D

Quaresma#7
20-12-2010, 23:41
Ma manite se Lottija i debelih ljudi :D AKO Moratti odluči da Benitez ode neka ga zameni na pola godine Hiddink a poleti neka vrati Mourinha nazad.

Ili neka pusti Baresiju da vodi ekipu sa svojim starim trenirskim staffom, Oriali, Figo, Bernazzani.....

Ali najradije bi volio videti da Benitez ostane pa makar do kraja sezone a posle neka rade sa njim šta hoče neka ga i jebu zaradi mene :D

Ali od nekih pojedinaca je stvarno ružno što zabijaju nož u ledja svom vlastitom treneru umjesto da ga podupru. To se nanosti na Matrixa, Dekija i još kojog ko ga ne podupire. Ma makar neznam kakva legenda kluba.

Il Mago
21-12-2010, 00:37
Spalletti je definitivno prvi pik...kontaktiran je vec i on,al i Capello i Leonardo...vjerovatno ce se u srijedu znat ko ce bit novi trener Intera... ( jer kako sad stvari stoje odlazak Rafe je sigurna stvar )

Gianluca Di Marzio (jedan od najvecih eksperata za transfere u Italiji) kaze da je Spalleti reko Interu da ako ga oslobode od Zenita on dolazi... Gazprom i Moratti (nafta,plin sta li vec :D) imaju jako dobre odnose tako da nije nemoguce da Spalletti dodje...vidjet cemo,al teeesko da ce ga rusi pustit. ja se nadam da hoce... :cool:

Grujinho
21-12-2010, 01:07
neznam zašto Moratti radi ovo...i to baš sad, kad se vračaju igrači koji su bili ozlijeđeni, kad smo osvojili SP...neznam...ne sviđa mi se ovo...mijenjati Beniteza na silu nije dobro...Mourinho, Ancelotti, Capello, Hiddink. Guardiola...sve su to treneri koje bi ja rado video Interovoj klupi, ali nitko od njih neče u januaru napustiti svoju ekipu/reprezentaciju i doči u Inter...

Ali ako več moram da biram nekog

Mourinho če barem po meni, ostati u Realu i sljedeču sezonu...Ako postoji šansa da se vrati na ljeto, bilo bi fantastično...Guardiola na drugoj strani još uvijek nije produžio ugovor sa Barcelonom, koji mu ističe na ljeto...

Dakle dovesti Capella do kraja sezone (nebi trebao napustiti ENG repku), da "spasi" sezonu, a ne ljeto napravi sve da se dovede pravi trener...


Ili to, ili neka Rafa ostane i neka sa punim sastavom uradi nešto...Samo da neče moratti sa vručom glavom misliti i dovesti Zengu, Leonarda ili nekog takvog

dera
21-12-2010, 10:08
Ja se bojim da Moratti opet ne pokaze svoju nestrucnost u ovom poslu.

Rafa je rekao samo istinu, vjerovatno kada je potpisivao za Inter, obecana su mu tri igraca - nema se tu Massimo sta ljutiti.

Ako dovede Spalettija, necu se ljutiti - dobar trener definitivno, mada sam ja predlagao da se dovede Prandelli - gledajte sta je sada ostalo od Fiorentine kada je otisao. Ali ukoliko dovede Leonarda i sl. - tek cete vidjeti sta se od Intera moze napraviti ;).

mourinho
21-12-2010, 10:51
Slažem se da je Spaleti dobar trener, ali koliko je dostupan to je drugo pitanje.
Rafa je rekao istinu? Prvo nije na forumu pa da prica sta mu padne na pamet, takve stvari se ne govore pred novinarima, ili se govore kad je već pukla tikva (što ovdje može biti slučaj). Drugo, kad se dovode novi kvalitetni igrači, to je uvijek dobro. Ali dovoditi nekog samo zarad dovođenje, nije pametna odluka. Ne može se stalno vaditi ni na povrede i kako nismo imali sreće. Gubljenje utakmica kao one od Chieva, te remiji poput Breše i Leccea nisu bile rezultat nedostatka igrača, već upitnog trenerskog znanja i odluka.
Po meni, Badnitez se sa ovim izjavama pokazao kao vrlo neprofesionalno.

Il Mago
21-12-2010, 10:54
nasi su valjda vec obavijestili Rafu da vise ne planiraju s njim i trazili od njega da sam da otkaz,sto je on odbio...sad se radi na uslovima razlaza,moguc je sastanak Morattia ( koji je u Madridu ) i Rafinog agenta vec danas,tako da bi danas il sutra trebalo bit zvanicno da Rafa odlazi...

dera
21-12-2010, 13:01
'Mourinho', imao je i Mourinho niz losih uzastopnih rezultata protiv nizerazrednih klubova sa prvom postavom ;) Nemoj sada da se ganjamo, nije ni potrebno, Massimo je odlucio da ga sutnemo - ok.

mourinho
21-12-2010, 13:40
Dera, slažem se, imao je, takve periode ima svaki trener, niko nije nepobjediv. Ali, kod Josea se, za razliku od Badniteza, vidio sistem, vidjela se neka vizija (pogotovo su to vidjeli ovi u upravi) i znao se cilj. Izvini, ali ja kod ovog to ne vidim. Trener je vec 6 mjeseci, a igre (osim soliranja) nema, nema izrađene akcije jbt. Al da ne ulazimo u temu koju smo prodiskutovali vec sto puta...

Guro
21-12-2010, 13:50
ja sam od prvog dana pricao da mi se Rafa ne svidja kao rjesenje...e sad mi se sve cini kao malo zbrzano, mada mozda zbog ovih laganih utakmica koje smo imali na prvenstvu svijeta...
e sad, ja sam prvi za to da Rafa ode...moje misljenje je da se nikako nije pokazao po pitanju vodjenja kluba, upitne su mu i neke odluke, a ne mogu ni ove povrede da ne pripisem njemu...da su razlicite pa ok, ali svaka je bila istog tipa, a to znaci nesto...
dalje, gubimo utakmice protiv malih timova, igramo totalno bezidejno, igraci su se okrenuli protiv njega...sto treba vise??? on ni iz liverpula ne bi otisao svojom voljom...
a sto se tice kandidata mogucih...meni se najvise svidja spaleti, kapelo je dokazan u italiji, ovi ostali bi bili rizik na neki nacin...leonardo skoro pa bez iskustva, zenga je interov covjek ali nikad nije vodio tim priblizne jacine...

dera
21-12-2010, 14:56
Zenga je poput Mihajlovica, dakle jos nema znanje za Intera. Ili poput Leonarda u Milanu.. dok je pitanje da li bi Baresi mogao biti poput Guardiole :D.

Il Mago
21-12-2010, 18:39
Leonardo ! kako sad stvari stoje on ce bit nas novi trener...po meni i ne tako lose rijesenje,meni se on svidja kao trener,a pominje se i povratak Orialia u klub...

nakon Spallettia ponajbolje rjesenje koje smo mogli izabrat,barem za mene...nakon rumenog svako je dobar,opet da ponovim barem za mene...

dera
21-12-2010, 18:52
Boze sacuvaj, i trebas naglasiti da je po tebi bolje rijesenje. Massimo, ako je to odluka, bolje je zadrzi za sebe.. Hulle, ti se slazes vjerovatno sa Magom, jer i ti ne mozes "rumenog"?

Il Mago
21-12-2010, 18:58
ne moze gore dera nego sto je sad,to je sigurno...Leonardo je jako dobar trener i to ces i ti a i ostali ubrzo vidjet ako on dodje u Inter...

najvaznije je da taj iz tvog potpisa ide,sve ostalo ce doc na svoje mjesto ;)

necainter
21-12-2010, 19:14
Ja sam skeptik oko Leovog dolazka

hulle
21-12-2010, 19:50
Tuttosport
Leonardo je krenuo prema Interu

I dalje se nižu vijesti talijanskih medija o mogućoj skorašnjoj smjeni Rafaela Beniteza, španskog trenera koji nikako ne figurira dobro na tronu milanskog Intera.
http://www.sarajevo-x.com/media/images/vijesti/101221139.jpgLeonardo

Još je uvijek Benitez trener, ali zaključujući po polovici medija u pitanju su zbilja sati, koji su ostali do smjene. U ponedjeljak se dosta pisalo o kontaktima koje je Inter već imao s Lucianom Spallettijem, sadašnjim trenerom ruskog Zenita iz St Peterburga, no u utorak slijede nove informacije. Tuttosport, naime, piše da je Brazilac Leonardo već krenuo na put prema Interu.

Podsjećamo da je dotični 41-godišnji Brazilac prošle sezone trenirao Milan, ali je zbog stalnih nesporazuma s predsjednikom Silvijom Berlusconijem morao napustiti tu dužnost.

Inter navodno ima četiri želje za nasljednika Beniteza. Tri su trenera zauzeta i sa čvrstim pozicijama u svojim klubovima (Capello - engleski selektor, Guardiola - trener Barcelone i Spalletti - trener Zenita), ali im je jedna želja slobodna, a to je upravo Leonardo.


Leo nije los trener ali MM ga vjerovatno zeli samo radi toga sto je on MILANOVO DIJETE......ako je to razlog onda definitivno bolje staviti pc/random trenera nego njeg

mourinho
21-12-2010, 20:27
Leonardo je dobar trener s obzirom na iskustvo koje ima, a to je godinu dana na klupi bilana. Sa njima i nije postigao los rezultat s obzirom na ekipu koju je imao na raspolaganju, rekao bih bolje ni drugi ne bi napravili. E sad, malo iskustva, bivsi igrac bilana itd itd... S druge strane Badnitez je imao mnogo iskustva, pa vidimo kakvo je sranje za kratko vrijeme napravio, to i ne mora biti presudno, mozda ovo i ispadne ok.
Medjutim, meni je veca briga zasto Leonardo? Nadam se da razlog nije Moratijevo dječije inaćenje Milanu zbog nekih transfera (poput nosonje).

necainter
21-12-2010, 20:28
Ako vec u MM-ovim zeljama pise i Guardiola,neka se zalozi njega da dovede,i to neka se bas,bas zalozi,jer od ove cetvorice meni je on najbolji. :)

DenchiNL
21-12-2010, 20:51
Ako vec u MM-ovim zeljama pise i Guardiola,neka se zalozi njega da dovede,i to neka se bas,bas zalozi,jer od ove cetvorice meni je on najbolji. :)

nešto sam skeptik u vezi guardiole , da bi on mogao neku igru imati protiv italijanskih momčadi, mislim da bi bilo Rafa2 scenario, posjed lopte sa 7 defanzivnih ne ide , isto tako prodati 20 igrača i kupiti 20 novih ne ide, tako da
baš ne vjerujem nešto u njega, Rijkaard ista stvar, odličan u Barci , ali drugdje tuta , znači da je naravno više do igrača koje ima Barca, budimo realni ,
Xavi-Iniesta-Messi je najjači trio ikad , koji igra duže vrijeme zajedno.
Mou je taktički nadigra obadvojicu više puta ali klasa ove 3-ice i Ronaldinha prije
je često prevelika za bilo koju taktiku.

Il Mago
21-12-2010, 20:56
nije nikakvo inacenje MM,on je i dok je Leo bio trener Milana govorio da mu se svidja ko trener i kao covjek...cinjenica koja mu se najvise svidjela je da se Leo suprostavio Berlusconiu,da nije dao da mu se mjesa u poso,s cim je pokazo karakter i kupio MM-a...

ma kakav Guardiola,to su snovi...

inace u toku je sastanak Morattia,Brance,Ausilla i Ghelfia na kojem se raspravlja o rjesavanju ugovora Beniteza i pitanje novog trenera...moguce novosti cak veceras.

DenchiNL
21-12-2010, 21:55
zakuhalo se sastanče stvarno,
volio bi Lea , samo jer bi bio motivisan do bola da se osveti milanezima,
makar do ljeta , normalno ako je spaletti dostupan prije njega ali eto.

Inter hot time at home. The relief of Rafael Benitez has never been so close: In these moments, in fact, an important meeting is taking place with all upper management and world champion arrived in dribs and drabs in the offices of Saras. Was reported by Sky Sports , which highlights how it got Massimo Moratti directly from Madrid, while around 19 - after the release of financier Rinaldo Ghelfi with which the President has already talked about - came Piero Ausilio , right arm for the market, Cappelletti and the lawyer, a man of faith Inter legal matters. To close the circle, finally arrived at 19.20 and also Marco Branca , in order to complete all of the key men of the company for this summit that, in all likelihood will decide the case on the position of coach of Inter Spanish. This study - according to Sky - just the best known solution to rescind the onerous contract Benitez: Inter will try to close with a termination for 'just cause', as Moratti believes harmed the image of the whole of the words World released by the coach of Madrid. Not credible, however, that Benitez let go of this idea, so you can get to combat the economic point of view: it will be important to understand all of the time also to record the successor to Rafa.

To confirm that the runway Leonardo is by far the hottest for Inter, was Zvonimir Boban , close friend and former partner of Leo, contacted by Sky Sport 24 in the evening: "I know that we are moving towards this solution, then we will see when Leo will speak. I am definitely surprised - he said, confirming all - I do not know what I would do in his place, are left behind. But there's no defiance by the Milan Massimo Moratti, the president believes in the qualities of Leonardo as a man and as a coach, is a special one. As for Benitez, I think is wrong with those words, but also the entire market should do. " What matters, however, is a statement that is worth a thousand words: Zvone Leo is very close to everything and makes it clear how close the Brazilian Inter.

---------- Post added at 20:55 ---------- Previous post was at 20:25 ----------

Spaletti demantovao da prelazi u Inter, ostaje još jednu sezonu minimalno, rusi mu obećali 75 mil. eura za transfere

hajde LEO!

mourinho
21-12-2010, 22:36
Jel istinita prica da bi se Lele Oriali mogao vratiti... to bi bilo fantasticno. Kad vidim onog Badnitezovog savjetnika stomak mi se okrene. Ko onaj Crvjezik iz Gospodara Prstenova savjetuje šefa a ovaj sve dublje tone hehehe

necainter
21-12-2010, 22:45
Xavi-Iniesta-Messi je najjači trio ikad , koji igra duže vrijeme zajedno.
Mou je taktički nadigra obadvojicu više puta ali klasa ove 3-ice i Ronaldinha prije
je često prevelika za bilo koju taktiku.
Jesu oni mng jak trio,ali ako njih zaustavis Barca nema kud.Dokazano je to vec 2 puta prosle sezone...nista nije nemoguce,a pogotovo ne za jednog ko se zove The Special One :D
Znaci,mng bih voleo da osvojio Spansku ligu ove sezone,ako ne ova onda sledece i da se vrati kod nas,da opet zavladamo koju sezonu pa neka se u starosti baci na Portugal :)

mourinho
21-12-2010, 22:46
Moratti: Benitez 'effectively' Inter boss

“At this moment the manager of Inter is effectively still Rafa Benitez and we won’t contact anyone until the situation is clarified,” said Massimo Moratti.
The President held a summit with directors Marco Branca, Rinaldo Ghelfi and Piero Ausilio this evening in Milan.

There are strong reports it was to decide on the future of Benitez, who has effectively set a ‘back me or sack me’ ultimatum.

“At this moment the manager of Inter is effectively still Benitez. That is factually correct, if I'm not wrong,” insisted Moratti when leaving his office.

“I read about all these other names in the media, but the club won’t contact any other Coach until the situation is clarified.”

Tuttosport and others have suggested that ex-Milan boss Leonardo is lined up to take over.

“Let’s not joke around,” he replied. “There was no summit meeting either, as I had other things to do while other people got together.”

It’s suggested in the Spanish and Italian media that Benitez is waiting to be fired rather than resign, something that would cost Inter around €8m

football-italia.net

Quaresma#7
21-12-2010, 23:06
Orialija si silno želim viditi nazad. On je bio stvarno na malo ružan nači odpikan iz kluba. Imao je i dobar nos za dovodjenje igrača. On bi se trebao svakako vratiti u klub ako Benitez ode. Ako več hoče odbaciti Beniteza neka ostave Baresija kao trenera do kraja sezone. Mislim da bi mu išlo odlično od ruku. Več je dosta utakmica vodio sam kod je Mourinho bio odsutan zbog kazni i nije se preterano osetila odsutnost Mourinha.

DenchiNL
21-12-2010, 23:40
sastanak još traje , novinari to najavljuju famozno kao crni dim,
bijeli je kad je izabran novi papa hahaha, izgleda da će biti duga noć

hulle
21-12-2010, 23:53
ima da se dobro napuse tamo

adiK
21-12-2010, 23:59
Samo me strah da ne budemo zalili za Rafom.

InteristaSA
22-12-2010, 00:11
Oficiall!!!Rafa bivsi!

hulle
22-12-2010, 00:23
gdje si to nasao..na inter.it jos nema

emperor
22-12-2010, 00:32
Sky Sports UK: Benitez sacked by Inter!
Informacija cista kao suza.. mislim da im je vjerovati.. ali sacekajmo na inter.it

Quaresma#7
22-12-2010, 00:36
BREAKING NEWS: Inter Sack Coach Rafael Benitez - Report

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/12/21/2271933/breaking-news-inter-sack-coach-rafael-benitez-report

Benitez je Interova prošlost :kafica:

hulle
22-12-2010, 00:50
na inter.it

MM : Benitez je trener Intera :)

esteban
22-12-2010, 01:51
Oficiall!!!Rafa bivsi!

Nije..ali bice cim je rekao Moratti da je Rafa trener dok se situacija ne razjasni!Mislim da je ovo dovoljno od njega i da mu se sprema otkaz.Samo nzm koliko Leonardo nama moze sad izvuc situaciju..

mourinho
22-12-2010, 10:33
INTER, The latest on Moratti's search for a new coach

According to our sources in Milan, chairman Massimo Moratti is having second thoughts on hiring Leonardo to replace Rafael Benitez given that most Inter supporters would disapprove having a former AC Milan player and coach in charge of their team. The same applies to Fabio Capello.

Another recently reported option for Inter was Zenit coach Luciano Spalletti. But, he is not interested in leaving Russia.

With Leonardo, Capello and Spalletti out of the picture, it appears that Moratti and his entourage have contacted Turkey national team manager Guus Hiddink on Tuesday night. However, the Dutchman declined to negotiate a deal because he is tied to a quite lucrative longterm contract with the Turkish football federation.

At present, Moratti has two main options to choose from :

A) Trying again for Walter Zenga in January, although he is under contract with Al-Nassr Riyadh.

B) Keeping Rafael Benitez until the end of the season and than make a move for Josep Guardiola or Jose Mourinho in June 2011.

Further updates are expected this week

(footballpress.net)

necainter
22-12-2010, 10:49
Ako vec nmz Luciano,Leo ili Don Fabio...ako oze Hiddink,Zengu ne bih voleo,bolji je on za male klubove ali za velike ne bas...bolje neka ga Rafa do kraja sezone i onda Pepp ili JM. :D

mourinho
22-12-2010, 11:17
E ako je ovo istina, onda se pored "nestručni trener" može dodati i epitet "pravi gad". Dera, nije ti se sviđao Mou kao čovjek, a ovaj ti se sviđa :P

Spanish media: 'Rafa wants to be fired'

The Spanish media suggests Rafa Benitez is refusing to resign, as “he wants to be fired” by Inter to keep his wages.
The rapport between the Coach and club seems to be over after his ‘back me or sack me’ statements in the wake of the Club World Cup victory.

According to Spanish newspaper Marca, that was part of a specific plan to break away without losing money.

“He wants to be fired,” said Marca journalist Arancha Rodriguez. “It’ll be a matter of just a few hours, because Inter want to think about their new Coach.

“Benitez also wants to know if he has to return to Liverpool, partly to be with his daughter, or stay in Italy.”

It has been reported elsewhere that sacking Benitez would cost Inter around €8m between wages and performance-related bonuses, having won the Club World Cup and Italian Super Cup.

However, the Spanish journalist was less confident of reports that President Massimo Moratti had talks with Jose Mourinho while in Spain.

“I cannot confirm this meeting. They certainly didn’t meet up this morning, as Mourinho was at the Real Madrid training ground and Moratti in his office. I don’t know if they saw each other last night.”

Rafael
22-12-2010, 11:55
Ja isto mislim da je bolje da Benitez ostane do kraja sezone pa onda potražit novog trenera. O Mourinhu možemo maštati,ostaće on bar 2 godine u Realu,a Guardiolu osobno ne cijenim toliko, mislim da je već neko pisao o tome da je on već imao složen sustav u Barci a i sa takvim igračima i Benitez bi poosvajao sve

dera
22-12-2010, 11:59
Pa sami ste govorili da bi trebao sam traziti otkaz, eto vam :).

Da je izjavio ovakvo nesto samo da bi uzeo pare i bio otpusten su price za djecu ;).

Motta
22-12-2010, 12:17
Vise sam razocaran i frustiran sa Morattijem i svime nek bude sta ce biti nemozemo niss promjenit osim davat razlicita misljenja cas spominje o Benitezu kao da je on otisao a cas spominje nekog cutuka Leonarda daj ba INter mogu vodit samo veliki treneri a Leonardo to nije Nije zasluzio posebno jer je Milanista .Bolja opcija i da Benitez ostane nego Leonardo da dodje iako sam za njegov odlazak bolje Benitez nego Leonardo al kako stvari stoje da ekipa ne dozivlljava neke promjene nek ostane do kraja sezone a sto se tIce pojacanja inter treba dovest igraca to i sljepac vidi Jos smo u igri na svim frontovima ako pobedimo dvije zaostale to je - 7 uglavnom u igri smo ....nek nam bog bude na pomoci I meni Benitez ide na zivce al bolje i on nego Milanista ..FORZA INTER

necainter
22-12-2010, 12:57
Guardiolu osobno ne cijenim toliko, mislim da je već neko pisao o tome da je on već imao složen sustav u Barci a i sa takvim igračima i Benitez bi poosvajao sve
A sta to fali nasim igracima

hulle
22-12-2010, 13:56
Inter Coach Rafael Benitez Sacked By Email


prvo je bilo telefonom, sad email...znaci treba cekati jos sms i mms

necainter
22-12-2010, 14:20
Inter Coach Rafael Benitez Sacked By Email


prvo je bilo telefonom, sad email...znaci treba cekati jos sms i mms
i onda da mu jave preko skypea jer mozda sekretarica pogresi sa faxom :sivi:

Guro
22-12-2010, 15:27
isto tako kao sto sam bio protiv beniteza kad je dolazio sad nemam nista protiv leonarda...nekako vjerujem da moze donijeti u inter neku pozitivnu promjenu...

mourinho
22-12-2010, 15:41
Inter Coach Rafael Benitez Sacked By Email


prvo je bilo telefonom, sad email...znaci treba cekati jos sms i mms

Znaš Hulle dobro da nam faks ne radi :)

Huska
22-12-2010, 15:51
kad vidim sta pisu ovi mediji da je bilanista pred potpisom, onda molim boga da Rafa ostane, pa lik je bog za ovog

Quaresma#7
22-12-2010, 16:03
Ja mislim da ne trebamo Rafu odbaciti. Jednostavno nije pravo vreme niti nema na mercatu trenera dobrih koji bi ga mogli zameniti. Neka ga ostave do kraja sezone pa onda neka vide kako i šta. Najgore što su i neki igrači podmuklo okrenuli Rafi ledja i ne podupiru ga i to je za mene največi problem i veči nego od uprave.

Meni je Rafa još uvek dobar trener samo njega je sada počelo jebati ono kao što je i u Liverpoolu nema podrške uprave. Ona dvojca Hicks i Gillet su krali pare iz Liverpoola i ravnali dugove drugih firmi dok je klub izpaštao i nije imao para za nove igrače i tu su zaratovali.

A sada Moratti isto neda pare in nekog nepoznatog razloga da par dobrih igrača koji su više nego očigledno potrebni Interu. Za mene je tu Rafa jedna velika žrtva kad je dolazio u Inter SUGURNO su mu obečali 3-4 nova igrača i onda ništa. A svi po redu se izpovredjivali i na kraju ostaju Biabianyi, Nwokuji, Obiji, neraspoloženi Pandev, Sneijder i jedini što ekipu vadi iz govana Etoo.

Rafa mora ostati jer boljeg sigurno nečemo dobiti u ovo vreme. Pa bio to Leonardo ili Spaletti.

Il Mago
22-12-2010, 17:20
ako Rafa ostane (sigurno nece) veliki uspjeh ce biti ako zavrsimo 10. na tabeli...ovakvog debilnog trenera ja jos u Interu vidio nisam,a nagledo sam ih se svakakvih,od Zaccheronia,Verdellia,Tardellia,Lippia,Lucescua i ostalih levata,al vako los ni jedan nije bio...

sto brze skontaju na koji nacin da ga se rijese,to bolje...

a zamjena i nije toliko bitna,jer niko nije los ko ovaj idiot. od najveceg engleskog kluba je napravio lakrdiju,ekipu koja se bori za mjesta u gornjem dijelu tabele,a kako je kreno da je osto jos malo kod nas ni mi ne bi bili nista bolji...

IDI RUMENI IDIOTE !

mourinho
22-12-2010, 18:12
Ja mislim da ne trebamo Rafu odbaciti.

Mislim da je on sam sebe odbacio.
A, slazem se da nema vrhunskih trenera slobodnih, ali pitanje hoce li ih biti i na ljeto...

Moca93
22-12-2010, 18:38
Rafa je osetio sta se desava,i da ce dobiti nogu,i ono je izjavio samo da bi kako tako sam sebi,a i drugima koji mmu slepo veruju,pokazao da je on napustio inter,a ne inter sutnuo njega. Cist primer seoskog govora: "Inter,ma ajdeeee,ja sam pobego od njih,lepo sam reko,ako nema pojacanja nema ni mene,oni nisu hteli ,ja otiso..."

istina,dobio nogu zbog katastrofalnih rezultata u Seri a

DenchiNL
22-12-2010, 21:40
došao je i taj divan dan:

Benitez agent: 'We'll rescind contract'



“We are negotiating with Inter to rescind the contract,” confirmed Rafa Benitez’s agent this evening.
The rapport hit a brick wall after the Club World Cup victory when he set a ‘back me or sack me’ ultimatum.

“We are negotiating with Inter to rescind the contract,” agent Manuel Garcia Quillon told Sky Sport Italia.

“Tomorrow we will meet again and continue with the negotiations.”

It is now practically official that Benitez has been in charge of his last game for the Nerazzurri.

The details are a problem, as it’s suggested a termination could cost Inter €8m.

naši navodno ganjaju Leonarda i Kaku

necainter
22-12-2010, 21:48
naši navodno ganjaju Leonarda i Kaku
za lea sam se vec izjasnio njega ne bih voleo xD i za kaku je drugacije,meni se on svidja,odlican igrac ali ako ga mm zeli tek da bi se kurcio pred bilanezima to ne bi valjalo,kao za lea

dera
22-12-2010, 22:07
Da, Massimo rekao da je iznenadjen odlukom Rafe, ah, sta je mislio nakon izjave "Neka suti."? Nije on Mancini da trpi svasta, nisu mu odlucili dovesti igrace, nema podrske, zdravo :).

Quaresma#7
22-12-2010, 22:49
Mislim da je on sam sebe odbacio.
A, slazem se da nema vrhunskih trenera slobodnih, ali pitanje hoce li ih biti i na ljeto...
Tu je možda i največi problem možda namerno hoče otiči zato je i izjavijo take stvari. Kad osvojim SP ode ja pa nek se jebu.

esteban
23-12-2010, 00:54
Ako dodju Leonardo i Kaka cini mi se da je to projekat OSVETA a ne buducnost!Mada sa Leonardom sigurno ce bit podmladjivanja sto mi se dopada ako ce u klub stic vec dokazani mladi igraci!

Grujinho
23-12-2010, 01:47
A čuj neznam ja dali je Leonardo stvarno dugoročno riješenje...imam osječaj da če ostati samo do juna...videcemo...ako spasi sezonu, možda i ostane

---------- Post added 23-12-2010 at 00:47 ---------- Previous post was 22-12-2010 at 23:58 ----------

Uzeli Ranocchiu :)

Motta
23-12-2010, 02:49
Ja sam i za Beniteza nego da nas vodi jebeni Milanista izvinjavam se na izrazu al taj panj nije za intera bolje dat sansu onda legendi Zengi ako nista ili Toldu stavit lose je izbor za Leonarda..

Guro
23-12-2010, 13:20
a sto fali leonardu??? covjek ima veze..moze dovesti bilo koga...moze malo organizacije donijeti u nas tim jer smo po tome uvijek kaskali za milanom...prosle godine je sa raspadom od tima u klacu bio u vrhu...otisao jer se pokacio sa berluskonijem...

kaka je fenomenalan igrac...i zasto ga ne dovesti ako on hoce da predje??? jel vam smetalo sto ibra dolazi iz juventusa? takvih je transfera uvijek bilo i bice...a kaka je svakako vrijedan toga jer je on klasa koja se tesko nalazi u fudbalu...

leonardo, kaka, ranokija i mozda jos jedan igrac i ja zadovoljan...samo da bata djose ide jer evo za pola godine nisam usio da ukapiram sto on radi sa ovim timom i sto pokusava...mozda nije sve njegova krivica, ali "kapetan" je pa mora da trpi sve kritike

Il Mago
23-12-2010, 20:45
Leonardo je trenutno u Milanu,na pitanje da li ce bit 29. ( tad se okupljaju nasi ) bit u Pinetini on je nasmijo i odgovorio da nista ne zna...

90% ce bit nas novi trener...

mourinho
23-12-2010, 21:12
Javier Zanetti Backs Leonardo For Inter Job

"I know Leonardo very well, he is very smart and intelligent," the 37-year-old was quoted as saying by interistaweb.it.
"From the point of view as a coach he can offer so much, he has gathered plenty of experience during his playing career and beyond."

Motta
23-12-2010, 21:33
INTER FC,CALCIOMERCATO:PRESO RANOCCHIA,KAKA' ARRIVA CON LEONARDO

http://interistaweb.it/notizie/la-squadra/14112/inter-fc-calciomercato-preso-ranocchia-kaka--arriva-con-leonardo.html

necainter
23-12-2010, 21:40
INTER FC,CALCIOMERCATO:PRESO RANOCCHIA,KAKA' ARRIVA CON LEONARDO

http://interistaweb.it/notizie/la-squadra/14112/inter-fc-calciomercato-preso-ranocchia-kaka--arriva-con-leonardo.html
nov trener (za koga sam bio skeptik ali posle svega receno sada nisam,bas se radujem) kaka (pod uslovom da u transfer ne ulazi maiconcina) ranocchia i po mogucnosti sanchez...mercato iz snova :D

hulle
24-12-2010, 00:04
Javier Zanetti Backs Leonardo For Inter Job

"I know Leonardo very well, he is very smart and intelligent," the 37-year-old was quoted as saying by interistaweb.it.
"From the point of view as a coach he can offer so much, he has gathered plenty of experience during his playing career and beyond."


Evo prevod :)

Javier Zanetti
"Leonardo bi bio dobar Interov izbor"

Španski strateg Rafael Benteiz nije dugo živio u milanskom Interu. Došao je u ljeto i otišao prije kraja kalendarske 2010. godine. Platio je prvenstveno loše igre kluba u domaćem prvenstvu.
http://www.sarajevo-x.com/media/images/vijesti/101223139.jpgJavier Zanetti (Foto: AP)

Massimo Moratti, vlasnik i predsjednik kluba, sada je u potrazi za njegovim nasljednikom koji će početi s radom na startu drugog dijela sezone. Po većini napisa u talijanskoj štampi uvjerljivo je najbliže toj poziciji 41-godišnji Brazilac Leonardo, koji je prošle sezone vodio Milan, ali se zbog svađa s predsjednikom Berlusconijem nije mogao duo zadržati u tom milanskom klubu.

Dolazak Leonarda podupire i kapiten Interove ekipe, 37-godišnji Argentinac Javier Zanetti:

"Leonarda znam vrlo dobro. On je pametna i inteligentna osoba koja bi se, uvjeren sam, odlično snašla u našoj svlačionici. Ima mnogo igračkog iskustva i sigurno bi sve to mogao na pravi način prenijeti na nas igrače. Volio bih da dođe", rekao je Zanetti.

Grujinho
24-12-2010, 05:16
Zenga napustio Al Nassr :omaj:

Prije bi želio Leonarda nego Zengu...jest da je Zenga interova legenda, ali kao trener :omaj:

Sa Cataniom ništa nije napravio, sa Palermom ništa...Dok je AL NASSR 8 na tabeli (12 ekipa je u ligi)...

dera
24-12-2010, 11:25
Ja - :crazzy:
Rafa - :crazzy:

Zasto ne dovedete Josea, posto ste ga spominjali tokom Rafinog perioda? Gdje je sada? :sivi:

Il Mago
24-12-2010, 11:57
dragi Dera ne dovodimo mi trenere :cool: :P

bitno je da je rumeni OUT ! :crazzy: :crazzy::D

mourinho
24-12-2010, 12:08
Zasto ne dovedete Josea, posto ste ga spominjali tokom Rafinog perioda? Gdje je sada?

Kakve veze ima gdje je on sada? Spominjali smo ga kao referentnu tacku sa kojom smo poredili Jadniteza, ali Jadnitez se može porediti sa trenerima iz EX YU liga...

I meni je Zenga upitan po stručnosti iako je legenda kluba, ali u svakom slučaju bi imao veći autoritet od gore pomenutog. Ali čini mi se dok Javier priča o Leonardu da je to gotovo.

Huska
24-12-2010, 13:56
ako moram birat izmedju bilaniste i ljudine Interiste vazda cu biti za ovo drugo...

ako vec nece dovoditi Spalletia i tako tu kremu, onda bolje nas covjek...

http://www.striscionistadio.com/wp-content/uploads/2008/10/striscione-inter-zenga-2008-09-13.jpg

pustite vi price nema iskustva, a poredite ga sa bilanistom kao da ovaj ima iskustva kao Ciro i Ferguson zajedno...

vec sam pisao Baresi, Oriali, Zenga :cool: Moratti obraduj me i postavi ovu trojku, pa da vidis kako se motivise ekipa kada ti tri legende kluba kazu par rijeci i ima da lete

Grujinho
24-12-2010, 14:25
ipak če leonardo biti novi trener...dobar izbor...zenga je loš trener, možda može jedino golmane da trenira :)

ranocchia je več naš, a kaka nije daleko

Il Mago
24-12-2010, 20:26
zvanicno je,Leo je novi trener... Benvenuto Leo !

http://www.inter.it/aas/news/reader?N=50792&L=it

ado_inter
24-12-2010, 20:28
oj sto ga suknusmo bilanovcima :D hahah ima da popizde vec je prozvan izdajicom pa nek vide kako je kad uzmu nesto a ne pripada njima :D heheheh

jos da ih dernemo u iducoj godini nece vise bit Leo bit ce Leoncina :D haha

Motta
24-12-2010, 20:33
Službeno: Leonardo trener!

http://www.interusrcu.com/wp-content/uploads//2010/12/leonardo-moratti.jpgInter je službeno objavio na svojoj stranici inter.it da je Leonardo novi trener. 41-godišnji Brazilac će ostati do 30.07.2012. Bivši igrač Milana i prošlogodišnji trener ljutog rivala će preuzeti nerazzurre 29.12. kad počinju pripreme za nastavak sezone. Predsjednik Moratti je Leonarda dočekao u Sportskom centru ‘Angelo Moratti’ u Appiano Gentileu.
Benvenuti nuovo allenatore!
Gotovo je… i kako god mi imali mišljenje prije, sada moramo dati podršku novom treneru. Inter je vječan a svi drugi su prolazni.
Forza nerazzurri!

dera
24-12-2010, 20:46
oj sto ga suknusmo bilanovcima :D hahah ima da popizde vec je prozvan izdajicom pa nek vide kako je kad uzmu nesto a ne pripada njima :D heheheh

jos da ih dernemo u iducoj godini nece vise bit Leo bit ce Leoncina :D haha
To je isto da su bilanezi rekli kad su nam uzeli Favallija - al im ga suknusmo :D. Dozla da smo im uzeli Patoa, Kaku i sl.

Ja, kao i uvijek, pozelit cu dobrodoslicu novom treneru i stati na njegovu stranu.

mourinho
24-12-2010, 21:02
Dobrodošao, nadam se konacno malo boljim rezultatima, ali neću pretjerivati sa optimizmom, prvo da vidimo rezultate!

Quaresma#7
24-12-2010, 21:03
Još da jim Kaku drpimo :D kako če da jih zaboli. :crazzy:

Huska
24-12-2010, 21:15
ajd sad otvorite temu za bilanistu, a Moratti sada neka krene u pregovore sa kakom, a kasnije mozemo i Maldinia zvati da bude direktor kluba...ha ja kod Morattia je sad izgleda vaznije da si bilanista nego Interista samo da on lijeci svoje komplekse...

dera
24-12-2010, 21:20
Huska, htio si Rafu out, Zanetti je predlozio Leonarda, postuj to. Iako imam osjecaj da je Moratti da bi sebe odbranio zamolio Javiera da kaze sta je rekao.

Huska
24-12-2010, 21:27
ne brini ti za husku, bilanista ima moju podrsku kao i Rafa sto je imao, ali ide mi na zivce ovo pricanje o dovodjenju bilanista u Inter...ajd ovaj je trener pa i nekako, ali njihova govna od igraca nam ne trebaju...

verma_interista
24-12-2010, 22:14
Dobrodosao Leonardo!

InteristaSA
24-12-2010, 22:20
Ja uoposte nemislim da je MM uzeo Leonarda samo zato sto je bilanista,uzeo ga je iz jedinog razloga sto zna covjeka i vidio je nesto u njemu i dao mu sansu i gotovo!!!ja sam bio za Spaletia od pocetka al covjek jednostavno nije dostupan trenutno i to je to!!Leonardo je stalozen moderan trener,ubjedjen sam da ce ekipa dobiti pozitivan sok i da ce napredovati a nikako stagnirati i nazadovati kao kod Beniteza...haj bar kad ga vidis na slikama lici na nesto na razliku od bivseg:D i nema veze sto je Bilanista bar meni bitan je kvalitet Leonarda a mislim da ima.. A da im nekim cudom uzmemo kaku e to bi im bio poraz nevidjeni i to bi rado volio vidjet!!

Moca93
24-12-2010, 23:48
jos jedan trener koji nit smrdi nit mirise,jos jedan ne dokazani trener,bez ikakvog uspeha! divno... pored zivih kapela,rajkarda mi dovodimo milanistu ,samo da bi se osvetili za ibrahimovica! strasno! sta je taj cova osvojio u svojoj dugogodisnjoj trenerskoj karijer?

---------- Post added at 22:48 ---------- Previous post was at 22:48 ----------

a ne razumem,sta da radimo sa kakom,da ga prvi idiot iz cezene ili bolonje osine po nogama,i da onda ovaj pauzira ponovo 2 godine,cista glupost!

Culé
25-12-2010, 13:02
Nema šanse da Kaka napusti Real. Sam Mourinho je rekao da im je povratak Kake najbolje pojačanje u januaru. A platu kakvu ima u Realu sigurno neće imati u Interu (nije Moratti toliko glup da mu je ponudi kad zna da je ovaj povrijeđen svake 2 sedmice).

DenchiNL
25-12-2010, 17:01
Nema šanse da Kaka napusti Real. Sam Mourinho je rekao da im je povratak Kake najbolje pojačanje u januaru. A platu kakvu ima u Realu sigurno neće imati u Interu (nije Moratti toliko glup da mu je ponudi kad zna da je ovaj povrijeđen svake 2 sedmice).

tema je novi trener :D

a šta drugo da kaže kad mu nedaju pare za pojačanja, on uvijek za sve svoje igrače govori da su najbolji to ti je poznato. međutim on želi Maicona, mi Kaku,
vrlo realan scenario je da dođe do zamjene, a s obzirom kako kod nas uspijevaju Realovi igrači, meni je žao što nismo doveli vdVaarta,Gutija,Raula i Ruuda umjesto Pandeva i kompanije.Platu kakvu ima u realu može imati ako se mi otarasimo "trio fantastikusa" (rivas,mancini,suazo) , a uostalom ako može barca u dugovima ganjati torresa i fabregasa, možemo i mi Kaku :D

Huska
25-12-2010, 19:59
jos samo trebamo u dugove zbog popa, a mada me vise nista ne moze iznenadit kod MM-a

Huska
17-04-2011, 07:41
:D

pa da krenemo ponovo sa ovom temom :D

Mourinho ili Villas Boas, ostali me ne zanimaju :D

adiK
17-04-2011, 11:50
Villas Boas definitivno. Zelim pamtiti Moua samo po dobrom, a strah me da to sve ne "usere" drugim angazmanom, sto se obicno desava (jel ono Capello rekao da se ne smije voditi isti klub dvaput?).

Huska
17-04-2011, 12:34
to vrijedi za Capella i ostale trenere, ali kada je u pitanju Jose, onda sve pada u vodu :D

all3n
17-04-2011, 16:19
neka LEO ostane...

Balotelli#45
17-04-2011, 16:23
Jedan je JOSE MOURINHO :D

Inter boy
17-04-2011, 16:30
Hoćemo povratak JM

Nera
17-04-2011, 16:40
Pretesko je reci NE povratku Mourinha, ali bi me izuzetno zaintrigirao moguci dolazak Villas Boasa. Poznaje nase okruzenje, a Porto pod njegovim vodjstvom blista.

dera
17-04-2011, 16:44
Ja sam za obojicu, kad bih birao, izabrao bi trenera Porta, jer bi nas Mou opet napustio radi UTD-a :P.

Huska
17-04-2011, 18:19
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs473.ash2/74687_1762866759421_1471652465_31909254_3496913_n. jpg

http://static.sky.it/static/images/sezioni/sport/agosto2008/inter_roma_supercoppa/mourinho_baresi_548x345.jpg

http://cdn.wn.com/pd/bf/47/91724b7834ba28a377f34bb8c6ca_grande.jpg

vrijeme je da se okupi stara ekipa :cool:

dera
17-04-2011, 20:28
Navodno Lippi preuzima trenersku poziciju Reala, nama Mou :D.

Moca93
17-04-2011, 20:51
svidja mi se sto jos uvek nema demantovanja ove novosti od Josea ili Reala

esteban
17-04-2011, 22:10
Naravno na prvo mjesto Jose da nam konkurentima se tresu noge,da se kakaju u gace jer zna se da bi on bio TATA u Italiju a samim tim i nas klub! Prosto uzivam kad ih provocira a posebno se sjecam jedne konferencije u koju je nase mrznike nazvao prostitucione manipuale :) jer svaka nasa pobjeda je docekana na noz..svi su bili protiv nas a mi prvaci...prvaci...prvaci i prvaci..

Kao druga opcija pozeljan bi bio Boas!

Quaresma#7
17-04-2011, 22:35
Za sada neka dodje Mourinho i neka bude kod nas sve dok Fergie ne od u penziju. A onda neka dodje Villas Boas.

MirzA
18-04-2011, 00:03
Volim citati i traceve samo nek se Mou spominje s Interom to je bitno..pa nek nema nista od tog nek bar glasine se sire:D:D

Giampaolo
18-04-2011, 01:37
^^ haha i ja uzivam u tracevima i mislim da se neko ludilo sprema za sljedecu sezonu sve mi ovo zvuci nevjerovatno :)

Huska
18-04-2011, 09:09
Naravno na prvo mjesto Jose da nam konkurentima se tresu noge,da se kakaju u gace jer zna se da bi on bio TATA u Italiju a samim tim i nas klub! Prosto uzivam kad ih provocira a posebno se sjecam jedne konferencije u koju je nase mrznike nazvao prostitucione manipuale :) jer svaka nasa pobjeda je docekana na noz..svi su bili protiv nas a mi prvaci...prvaci...prvaci i prvaci..

Kao druga opcija pozeljan bi bio Boas!
al ovo je genijalno...kako ga je lola izvalio

<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/Td91ie3or3Y" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

i onda ovo, pa kako ga nebi obozavao

<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/13rHPgGVvdI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

:cast:

Fontolan
18-04-2011, 09:38
Povratak Josea bi bila velika stvar i njega bih najradije volio vidjeti na klupi Intera.Ako ne on, onda Villas Boas.

Moca93
18-04-2011, 19:51
"Čitao sam te priče u novinama, ali nemamo ništa sa Murinjom", rekao je Morati.

Predsednik Intera je dodao da i dalje veruje u svog trenera.

"Definitivno smo u krizi koju je izazvala mentalna i fizička iscrpljenost. Nismo bili najbolji kada je bilo najpotrebnije, ali se Leonardov status nije mnogo promenio. On se trudi i, što se mene tiče, dobro se drži", rekao je Morati i dodao da je najveća greška u sezoni bila puštanje igrača na utakmcie reprezentacija.



svidja mi se ovo.Secamo se demanta do kraja sezone kada je Jose dolazio a Mancini vodio ekipu :) Btw ide nam na ruku Di stefanievo kritikovanje Josea. Jose ne voli da mu se mesaju u posao a to u realu svi rade.

Zanetti19
19-04-2011, 23:02
<table class="contentpaneopen"><tbody><tr><td class="contentheading" width="100%">Mou richiama il personale che lavorava a casa sua? </td> <td class="buttonheading" align="right" width="100%"> http://www.fcinternewsforum.altervista.org/images/M_images/pdf_button.png (http://www.fcinternewsforum.altervista.org/index.php?view=article&catid=1%3Afcinternews-forum&id=6662%3Amou-richiama-il-personale-che-lavorava-a-casa-sua&format=pdf&option=com_content&Itemid=1) </td> <td class="buttonheading" align="right" width="100%"> http://www.fcinternewsforum.altervista.org/images/M_images/printButton.png (http://www.fcinternewsforum.altervista.org/index.php?view=article&catid=1%3Afcinternews-forum&id=6662%3Amou-richiama-il-personale-che-lavorava-a-casa-sua&tmpl=component&print=1&layout=default&page=&option=com_content&Itemid=1) </td> <td class="buttonheading" align="right" width="100%"> http://www.fcinternewsforum.altervista.org/images/M_images/emailButton.png (http://www.fcinternewsforum.altervista.org/index.php?option=com_mailto&tmpl=component&link=aHR0cDovL3d3dy5mY2ludGVybmV3c2ZvcnVtLmFsdGVyd mlzdGEub3JnL2luZGV4LnBocD9vcHRpb249Y29tX2NvbnRlbnQ mdmlldz1hcnRpY2xlJmlkPTY2NjI6bW91LXJpY2hpYW1hLWlsL XBlcnNvbmFsZS1jaGUtbGF2b3JhdmEtYS1jYXNhLXN1YSZjYXR pZD0xOmZjaW50ZXJuZXdzLWZvcnVtJkl0ZW1pZD0x) </td> </tr> </tbody></table> <table class="contentpaneopen"><tbody><tr> <td valign="top">
</td> </tr> <tr> <td class="createdate" valign="top">
</td> </tr> <tr> <td valign="top">
<table align="center" border="0"> <tbody> <tr> <td align="center">http://net-storage.tccstatic.com/storage/fcinternews.it/img_notizie/thumb1/b089efa4144f69cfd7668089968eac03-57993-46d0d2d6a80d48706aa3d793de24ca67.jpeg</td> </tr> </tbody> <caption class="small" style="text-align: left;">
</caption> </table>
In un pezzo a firma di Matteo Dalla Vite, la Gazzetta dello Sport aggiunge un nuovo pezzo al mosaico del ritorno in Italia e in nerazzurro di Josč Mourinho. Pare infatti che il portoghese abbia chiamato in fretta e furia il personale che lavorava a casa sua ai tempi italiani. Ne pezzo si legge ‘in pienissimo preallarme’. Questo č l’ultimo suggestivo aggiornamento sulla vicenda del ritorno Mourinho, che se avvenisse sarebbe il ‘come back of the year’.
</td></tr></tbody></table>

Nera
21-04-2011, 00:24
http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=44794

Prije nekoliko mjeseci sam napisao da Moratti nece moci kontra Gazproma, kako bi dosao do Spallettia. Sto da vam kazem, ko zna zna... :)

Rafael
21-04-2011, 12:41
Neće Mourinho iz Reala sigurno dok ne digne prvenstvo a možda i LP. Osvojili sinoć kup i već je Bog tamo. Tako da nam ostaje V Boas ili Guardiola

Pablo
21-04-2011, 19:45
ja bas mislim obrnuto,naravno da ga tamo vole(kao i svuda gde je radio)ali vece su sanse da on sam ode sa klupe ako uzme jos jedan trofej nego ocekivati da ce njega neko da otpusti

necainter
11-05-2011, 15:23
Villas Boas izgleda ostaje jos malo u Porto,bar tako pise goal.com nznm kolko je to tacno.A od Pepa se vec zna da ove god. nema nista...sto da ne probamo da dovedemo Van Gaala

Rafael
11-05-2011, 16:17
Villas Boas izgleda ostaje jos malo u Porto,bar tako pise goal.com nznm kolko je to tacno.A od Pepa se vec zna da ove god. nema nista...sto da ne probamo da dovedemo Van Gaala
Van Gaal - to bi bilo ravno samoubojstvu. Prije bi Beniteza vratio :)

dera
11-05-2011, 16:26
Predsjednik Porta je izjavio da Boas ostaje, ali to mozda samo da bi smanjio tenzije. Nakon sto osvoje kup Uefa, svako svojim putem nadam se.

Ako ne, bojim se onog najgoreg, a to je ostanak Lea na klupi i narednu sezonu.

necainter
11-05-2011, 17:28
Van Gaal - to bi bilo ravno samoubojstvu. Prije bi Beniteza vratio :)
po meni je van gaal super trener

ivan019
11-05-2011, 17:55
Zasto je izbacen sa posla :D

necainter
11-05-2011, 18:05
nisam pratio pricu tamo,al ja msm da jeimao bas losu sezonu,znam da su mu dosta igraca zamerili jer je prodao van bommela...gubio je kontrolu u timu polako,pa zbog toga je imao i lose rezultate...prosle god kad je bilo sve ok sa istim timom je stigo do finala i izbacio je fiore (jest iz ofsajda al ajd :D),lyon,man. utd...ima iskustva,dobar takticar,bio i trener barcelone,holandije,ajaxa...po meni bi on bio super kad vec boas,mou i pep nmg.. :D

Quaresma#7
11-05-2011, 18:14
Slažem se sa Derom. To ipak hoče smanjiti tenzije pred finalom... kad to prodje onda če naši vrebati oko njega i nadam se uzeti ga.

Najgore bi bilo da Leonardo ostane, to se nesme nikako desiti.

dscholle
11-05-2011, 18:52
Paolio je u Zagrebu izjavio da Leonardo 100% ostaje i za sljedeću sezonu, a da je Guardiola preskup.

ivan019
11-05-2011, 20:08
Neco nama treba trener oko koga se ljudi otimaju, a ne neko koga je jedan Bajern izbacio.

all3n
21-09-2011, 09:35
Ranieri navodno najveći kandidat ispred FIGO-a, uz to i Delio Rossi

iskreno ljudi,ja bih riskirao i dao priliku figu

Quaresma#7
21-09-2011, 11:59
Ova tema je vrlo akualna u poslednje dve godine odkako je Mourinho otišao :D

dera
21-09-2011, 12:34
Majko mila, Ranieri. Sto kaze Huska, ovaj Moratti nije najbolji u poslijednje vrijeme. Mozda je dozivio neki poremecaj nakon osvajanja LP.

Od navedenih, izabrao bih Baresija :). Figo zamjenik.

Quaresma#7
21-09-2011, 12:37
Slažem se Baresija staviti kao trenera do kraja sezone a Figa i Orialija vratiti u taj njegov staff. A one juventusovce od Gaspa razjuriti iz kluba.

ZVANIČNO: GASPERINI NIJE VIŠE TRENER INTERA :zastava::nova::miniforza:

http://www.inter.it/aas/news/reader?N=54279&L=it
http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=58858

Mičite to djubre u bivše.

hulle
21-09-2011, 13:19
Montella
10 godina igrao za Roma
bio trener rome 16 utakmica i imao 7 pobjeda

Maldini
100 godina igrao za Milan (na ovaj nacin mozemo milanu suknit)

Ferara (12g? u juve...joj kako bi im suknuli)

Nedved
igrao 8 godina za Juve (ovako suknemo juventusu + laziu)

Casiragi (2 u 1..suknemo juventusu i laziu)

A da MM dokaze kako misli i na ljude iz Intera..

kombinacija

Miha+Favalli
Figo+Solari
Batistuta+Ze Maria
Ballotta+Peruzzi
Gresko+Simic

Il da jos malo saceka pa uzme
Ambrosini+Gatuso
Del Piero+Toni
Totti+Taddei

all3n
21-09-2011, 13:24
13:19 Di Marzio: "This morning there was a first contact between Inter and Ranieri."

daj nam figa i baresija...idem slati mail interu..valjda će netko od njih pročitat

Enfant Terrible
21-09-2011, 18:52
http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2011/09/21/2667380/claudio-ranieri-carlo-ancelotti-the-top-candidates-to

Ako ne može prvi (Ancelotti), onda prepustiti drugome (Baresi) do kraja sezone, pa onda vidjeti šta se može učiniti. Zadnje što nam trebaju su panjevi i replike Gasperinija, ala Delio Rossi, Ranieri i slični; koji bi došli da uzmu neku kintu i ništa da ne naprave.

Quaresma#7
21-09-2011, 19:14
Skoro sve dogovoreno sa Ranieriem. Još samo par detalja :worried:

dera
21-09-2011, 19:44
Kad ovo procitam, odmah se sjetim Huskinog posta kako Moratti izgleda pokusava pokvariti svoj ugled kod nas (navijaca Intera).

---------- Post added at 19:44 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

Dvojica dosadašnjih asistenata, Giuseppe Baresi i Daniele Bemazzani, privremeno su preuzela treniranje ekipe, ali i sam Moratti je priznao da se ne radi o dugoročnom rješenju.

"Malo je vjerojatno da će oni nastaviti voditi ekipu", rekao je Moratti.