PDA

View Full Version : Inter - Werder


Inter boy
23-09-2010, 18:23
http://img543.imageshack.us/img543/382/interwerdercl.jpg (http://img543.imageshack.us/i/interwerdercl.jpg/)

Stadion : Giuseppe Meazza, 20:45h

Liga prvaka sezona 2008/09:

Inter - Werder 1:1
Werder - Inter 2:1

:nova:

Balotelli#45
23-09-2010, 20:26
3-0 :D za inter :D

necainter
23-09-2010, 21:11
Werder ce samo da dodje,i da ode ponizen :D
Inter 3-0 Werder

Pirate_Girl4
23-09-2010, 22:28
A kad je ova utakmica?

Inter boy
23-09-2010, 22:33
A kad je ova utakmica?

u srijedu :D

Quaresma#7
23-09-2010, 22:35
Evo razpored do 7 decembra http://www.inter.it/aas/partita/schedule?L=it

Pirate_Girl4
23-09-2010, 22:35
u srijedu :D

Hvala na informaciji. Nadam se pobjedi za svoj 18.ti rođendan :D :D :D

mourinho
27-09-2010, 21:08
Pandev i Milito upitni. Nadam se da su to psiholoske igre naseg strucnog staba. Inace ce biti mnogo teze, ali moramo ih dobiti. Nista drugo ne dolazi u obzir. Ne bih volio ponavljanje proslogodisnje grupne faze (kada nas je vodio Special One), tad sam izgubio deset godina zivota kod one utakmice u Kijevu.

Il Mago
27-09-2010, 21:22
Milito ce tesko da bude spreman za utakmicu,cak je upitan i za Juve...sto se tice Pandeva on ima vece sanse da se oporavi za ovu utakmicu. Capitano takodje nece bit spreman za Werder,dok su male sanse da se oporavi za Juve.

sto se tice ove tekme s Werderom i njima fali par standardnih igraca (Pizarro,Fritz,Frings) tako da bi trebali dobit ovo,al sigurno da nece bit lako...

Coutinho i Santon u prvu !

hulle
27-09-2010, 23:08
Liga prvaka
Inter vjerovatno bez Milita i Pandeva protiv Werdera

Trener talijanskog i evropskog prvaka Intera, Rafael Benitez, suočen je s dosta nevolja po pitanju povreda igrača uoči dvoboja 2. kola Lige prvaka u grupi A u srijedu protiv Werdera.
http://www.sarajevo-x.com/media/images/vijesti/100927149.jpgFoto: AP

Argentinski napadač Diego Milito povrijedio je bedreni mišić tokom dvoboja 5. kola Serije A, kojeg je Inter na gostovanju kod Rome izgubio 1-0. Izašao je Milito tokom drugog poluvremena iz igre, a snimanje je u nedjelju potvrdilo istegnuće kvadricepsa.

Milito u ponedjeljak nije trenirao, te će najvjerovatnije propustiti utakmicu protiv Werdera, osim ako mu se stanje naglo drastično ne popravi.

La Gazetta dello Sport i agencija Ansa javljaju da je trening u ponedjeljak zbog povrede propustio još jedan Interov napadač, Makedonac Goran Pandev, te da je vjerovatnije da neće zaigrati protiv Werdera nego da hoće.

Tako bi Kamerunac Samuel Eto'o u srijedu napokon trebao dobiti onu ulogu koja mu najviše i odgovara, isturenog napadača.

Izvan stroja su zbog povreda Marco Materazzi, Walter Samuel i Thiago Motta, a kapiten Javier Zanetti još uvijek je pod nadzorom Interove ljekarske službe, nakon što je prije osam dana nakratko završio u bolnici zbog bolova u prsima, poslije prvenstvene utakmice protiv Palerma. Ni njega vjerovatno neće biti u sastavu za Werder, ali bi se trebao oporaviti do nedjeljne prvenstvene utakmice protiv Juventusa.

Il Mago
28-09-2010, 13:35
Samuel,Milito i Pandev ipak na spisku za utakmicu sutra...


Portieri: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

Difensori: 2 Ivan Cordoba, 6 Lucio, 13 Maicon, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon;

Centrocampisti: 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 17 Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Coutinho, 30 Amantino Mancini;

Attaccanti: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 88 Ludovic Biabiany, 27 Goran Pandev.




btw kako je dobar duks kod Cambiassa na pressici :eek:

necainter
28-09-2010, 13:59
Samuel,Milito i Pandev ipak na spisku za utakmicu sutra...


Portieri: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

Difensori: 2 Ivan Cordoba, 6 Lucio, 13 Maicon, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon;

Centrocampisti: 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 17 Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Coutinho, 30 Amantino Mancini;

Attaccanti: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 88 Ludovic Biabiany, 27 Goran Pandev.




btw kako je dobar duks kod Cambiassa na pressici :eek:
Sto kazes "ipak na spisku"

Il Mago
28-09-2010, 14:14
zato sto su bili povrijedjeni i upitni dal ce igrat sutra,al eto na spisku su...

necainter
28-09-2010, 15:05
Aaa da,jeste,bio sam u out-u. :)
A Benitez ih jeste sad stavio na spisak,ali je isto izjavio kao da ce da pogleda kako prodju sutrasnji trening,idalje nije 100% da ce igrati,a i Cou mzd pocne utakmicu... :D

Esquivel
28-09-2010, 19:16
http://www.inter.it/aas/news/reader?N=34713&L=en

Samuel nije na spisku,Stankovic jeste.

DenchiNL
28-09-2010, 20:11
J.Cesar
Maicon-Lucio-Cordoba-Chivu
Cambiasso
Sneijder-Stankovic
Biabiany-Etoo-Coutinho

Castelazzi,Santon,Mariga,Muntari,Mancini,Milito,Pa ndev

Ne bih riskirao dalje povrede, kasnije uvesti Santona za Chivua ili Cordobu;
Marigu ili Muntarija ako se bude imalo šta čuvat ili zatvarat ; i pandev i Milito baš u krajnjem slučaju.

Pošto su i oni desetkovani mislim da možemo i trebamo ih uzet

Rafael
28-09-2010, 20:47
[QUOTE=DenchiNL;90114]J.Cesar
Maicon-Lucio-Cordoba-Chivu
Cambiasso
Sneijder-Stankovic
Biabiany-Etoo-Coutinho
Ne vjerujem da će stavit u igru i Biabianya i Coua od početka.

DenchiNL
28-09-2010, 20:51
[QUOTE=DenchiNL;90114]J.Cesar
Maicon-Lucio-Cordoba-Chivu
Cambiasso
Sneijder-Stankovic
Biabiany-Etoo-Coutinho
Ne vjerujem da će stavit u igru i Biabianya i Coua od početka.

ne vjerujem ni ja to bi samo pametan trener uradio ako su ti 2 druga spica roviti (milito,pandev) a s obzirom da pametan nije moguće da mariga bude u spicu ???

necainter
28-09-2010, 21:26
Ja msm da ima sanse 50%-50% da Cou pocne,tako je i Rafa izjavio. :)

Huska
29-09-2010, 17:37
evo sta Gazzetta najavljuje
http://img84.imageshack.us/img84/7457/250002.jpg

place mi se kada ovo vidim...jebo mu Chivu mater vise i to forsiranje na beku, a jos nije 10 min kako treba tamo odigrao, a irao je i previse utakmica...

hulle
29-09-2010, 17:45
nek nam dugo zivi arna

adiK
29-09-2010, 19:41
Nismo valjda poceli furat jelku.

Il Mago
29-09-2010, 20:07
Hvala Bogu nismo poceli furat jelku :D


Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 2 Cordoba, 26 Chivu; 5 Stankovic, 19 Cambiasso; 88 Biabiany, 10 Sneijder, 29 Coutinho; 9 Eto'o.
A disposizione: 12 Castellazzi, 11 Muntari, 17 Mariga, 20 Obi, 30 Mancini, 39 Santon, 57 Natalino.
Allenatore: Rafael Benitez

Werder Brema: 1 Wiese; 5 Wesley, 29 Mertesacker, 15 Prodl, 16 Silvestre; 20 Jensen, 6 Borowski, 44 Bargfrede, 10 Marin; 7 Arnautovic, 23 Almeida.
A disposizione: 21 Mielitz, 3 Pasanen, 14 Hunt, 17 Husejnovic, 18 Kroos, 19 Wagner, 41 Schimdt.
Allenatore: Thomas Schaaf.

Arbitro: Undiano Mallenco (Spa)

Coutinho i Bia igraju,bravo Rafa...jos da Santon igra bilo bi idealno.

FORZA INTER


:nova: :nova: :nova:

necainter
29-09-2010, 20:14
Hvala Bogu nismo poceli furat jelku :D


Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 2 Cordoba, 26 Chivu; 5 Stankovic, 19 Cambiasso; 88 Biabiany, 10 Sneijder, 29 Coutinho; 9 Eto'o.
A disposizione: 12 Castellazzi, 11 Muntari, 17 Mariga, 20 Obi, 30 Mancini, 39 Santon, 57 Natalino.
Allenatore: Rafael Benitez

Werder Brema: 1 Wiese; 5 Wesley, 29 Mertesacker, 15 Prodl, 16 Silvestre; 20 Jensen, 6 Borowski, 44 Bargfrede, 10 Marin; 7 Arnautovic, 23 Almeida.
A disposizione: 21 Mielitz, 3 Pasanen, 14 Hunt, 17 Husejnovic, 18 Kroos, 19 Wagner, 41 Schimdt.
Allenatore: Thomas Schaaf.

Arbitro: Undiano Mallenco (Spa)

Coutinho i Bia igraju,bravo Rafa...jos da Santon igra bilo bi idealno.

FORZA INTER


:nova: :nova: :nova:
Nema ga EL Principe?

Esquivel
29-09-2010, 20:15
Stara dobra formacija,evo mladima sansa da pokazu zasto su dovedeni.

Huska
29-09-2010, 20:28
znaci sad sigurno gledam tekmu...Cou konacno lijevo, a Eto'o u spici, jos da nema Chivua eh to bi bilo idealno :D

niko kranjcar
29-09-2010, 20:29
bude li coutinho opet desno tocno cu se naljutit na rafu

necainter
29-09-2010, 20:31
bude li coutinho opet desno tocno cu se naljutit na rafu
Levo! :D

Dr House
29-09-2010, 20:31
Gdje se na netu moze pratit tekma ? :rolleyes:

adiK
29-09-2010, 20:48
http://atdhe.net/25004/watch-inter-milan-vs-werder-bremen

Dr House
29-09-2010, 20:51
http://atdhe.net/25004/watch-inter-milan-vs-werder-bremen

Thnx :crazzy:

Dzon Dilindzer
29-09-2010, 21:32
hahahhaahah gazenjeeeee

dera
29-09-2010, 21:33
Ma slabo je to, Denchi, hocu Lippija :P.

adiK
29-09-2010, 21:37
sto dera likuje :D otkako je deba dosao bolje nismo odigrali, brzi smo, presing nevjerovatan, moglo je i gore bit po ove da je Eto bio prisebniji, al ne zalim se ;)

necainter
29-09-2010, 21:38
Tako se to radi! :D
Samo,igramo dosta otvoreno,i cim izgubimo loptu na sredini ili malo dublje na njihovoj polovini imamo dosta problema u odbrani,mora to malo da poboljsamo,a ostalo,SJAJNO! :D

ivan019
29-09-2010, 21:38
dobra partija intera, eto zver, krila brza, sredina savrsena, maicon se vratio :D

Huska
29-09-2010, 21:38
konacno licimo na ekipu...vjerovatno je ovo i Inter kojeg Rafa zeli, ali treba nam jos malo da sredimo odbranu i to je to...

sto se tice igraca ova 4 naprijed odlicni sve bolji od boljeg...Coutinho potvrdio da zasluzuje mjesto u prvih 11...konacno on i Sneijder da suradjuju kako treba i odmah to izgleda odlicno...Eto'o vidi se da je igrao u Braci pa je vec naviknut na brze kratke pasove i odlicno se snalazi, Bia je isto dobar bio treba cesce iskoristavati njegovu brzinu i izbacivat ga prema naprijed, momak se bori sto je najvaznije...Deki konacno podjeca malo na onog starog Dekia...i Maicon pokazuje da nije zavoravio igrati...Chivu solidan, ali ga se ne smije ostaviti samoga odmah se gubi...

uglavnom ja i vise nego zadovoljan i igrom i rezultatom

Esquivel
29-09-2010, 22:10
E da se Luciu ovo nije dogodilo mozda Santon i ne bi dobio sansu.:hmm:
Chivu na stopera,Santon bek,posle dugog perioda,neprocenljivo..:crazzy:

dera
29-09-2010, 22:27
Ma slabo je to, Denchi, hocu Lippija :P.
Kahm, kazem ja, sabura :D. Kaze se - hvala Rafa! Rece on da nema krize ;).

Esquivel
29-09-2010, 22:30
Dok smo prvi na svim frontovima,nema krize,ima samo traceva."FORZA RAFAEL"

necainter
29-09-2010, 22:38
Forza Neroazzuri!I sada msm,na sve,i na Rafu!Macke male! :D

Huska
29-09-2010, 22:48
KONACNO....ovo je INTER kakvog svi zelimo gledati svi rastrcani i odlicni kao nekada...def. nasa najbolja utakmica u ovoj sezoni...svaka cast za Raffu pa je imao muda staviti Coutinha i i Biabianya od prve minute, a isplatilo mu se momci su odlicno odigrali i pokazali da trenutno i jedan i drugi zasluzuju vise minuta u odnosu na neke druge...Sneijder onaj pravi stari Sneijder razigrava bas kako on to zna...Cambi i Deki doktorski odradili svoj posao...Maicon konacno malo bolji, Chivu odigrao njbolju utakmicu do sada, Lucio dobar kao i Cordoba, JC i nije imao nekog posla osim one greske kada je izletio daleko...

i da Rafa je veceras uradio najbolje zamjene sve bas kako treba, jest da je jedna zbog povrede, ali nema veze Santon je morao dobiti priliku i dosta dobar bio i dalje je siguran u sebe kao i prije...Obi nije igrao dovoljno ali nije napravio ni jednu gresku sto je najbitnije, Castellazzi skoro bez posla, i sto je trebao odradio je kako treba

Rafa konacno pokazao da zna znanje :D...Santon,Obi,Coutinho,Biabiany zavrsili utakmicu, pa tko kaze da ova ekipa nema buducnost...

i za kraj trenutno najbolji napadac na svijeti ETO'O jednostavno ono sto smo mu prosle sezone prigovarali sto nema golova sada nam to duplo vraca...pa covjek je veceras zabio tri komada i imao asistenciju mislim ono svaka cast momcino...

Balotelli#45
29-09-2010, 22:49
pa ovako kad igramo sa pola mladih sa zeljom tako jedino mozemo da pobedjujemo e to benitez mora da usadi i ovima od prosle godine ;) :D

ado_inter
29-09-2010, 22:51
ako cemo se mi zadovoljavat igrom toplo hladno i sve zaboravit jednom pobjedom jebes ti to
a drugo kad vec kazem toplo hladno zar smo mi takva ekipa koja treba da igra na tom nivou .....

dera
29-09-2010, 22:55
ako cemo se mi zadovoljavat igrom toplo hladno i sve zaboravit jednom pobjedom jebes ti to
a drugo kad vec kazem toplo hladno zar smo mi takva ekipa koja treba da igra na tom nivou .....
:sivi: Sta da zaboravimo? 10 poraza?

Huska
29-09-2010, 22:55
ako cemo se mi zadovoljavat igrom toplo hladno i sve zaboravit jednom pobjedom jebes ti to
a drugo kad vec kazem toplo hladno zar smo mi takva ekipa koja treba da igra na tom nivou .....
a sta to trebamo zaboravit, da imamo novog trenera i da covjek igra nesto sto je skoro totalna suprotnost od onoga sto smo do sada igrali...

Balotelli#45
29-09-2010, 22:55
to sam ja rekao,sad je super :D al nestabilno je meni jos :D

ado_inter
29-09-2010, 23:05
naravno da igramo al opet ja nemam povjerenja i ne volim nakve pickaste poteze ko protiv rome nakve rome

interrr
29-09-2010, 23:05
http://www.img.upnload.com/images/sc4ytqm0k1upu7k597.jpg

Huska
29-09-2010, 23:08
Milito, Pandev, Motta, Zanetti, Samuel od onih udarnih 11 su veceras falili...opet svaka cast Rafa, i samo nastavi tako

dera
29-09-2010, 23:10
naravno da igramo al opet ja nemam povjerenja i ne volim nakve pickaste poteze ko protiv rome nakve rome
Hoces da ja tebi nesto otvoreno kazem? - Ma bjaazi, bjaaazi :).

ado_inter
29-09-2010, 23:12
Milito, Pandev, Motta, Zanetti, Samuel od onih udarnih 11 su veceras falili...opet svaka cast Rafa, i samo nastavi tako


ako Bog da da nastavi iskreno se nadam unjeo je odredjene promjene to stoji al moje povjerenje jos uvjek nije steko .... sta mogu

Esquivel
29-09-2010, 23:24
Zna se kako ce Rafa kupiti vase poverenje,trofejima.A trofeji ce doci vremenom.Uh,kad Juventus sprasimo sa petardom,nece se moc' ziveti na forumu.:P

Rafael
29-09-2010, 23:35
Odlična utakmica,napokon smo svi uživali.e da primjetio sam da Rafa više nije merde,peder ili kako već:-)))

ado_inter
29-09-2010, 23:43
Odlična utakmica,napokon smo svi uživali.e da primjetio sam da Rafa više nije merde,peder ili kako već:-)))


nije vise peder sad je supak meraklija :P jbg moro sam malko da spamam :D

Nera
29-09-2010, 23:57
I eto ga na, kao uvjek medju navijacima Intera, za kratak period od dna do zvijezda, i nazad. Naravno, mislim na Rafu.
Sto se tice Intera, ekipa je odigrala tacno kako je trebala. Mada, bilo je tu stvari koje mi se nisu svidjele (najvise JC i Lucio).
Maic, Cambi, Biabany i Cou napreduju, ovaj zadnji mora pod hitno da nabaci koji misic, dok ostali igraju dobro. Osim Chivua, koji nije los, ali definitivno igra van pozicije. Nadam se da ce nasi nastaviti ovako i protiv Rubea.

@ dera, neka smo mi u pravu za Rafu ;)

DenchiNL
30-09-2010, 00:13
J.Cesar
Maicon-Lucio-Cordoba-Chivu
Cambiasso
Sneijder-Stankovic
Biabiany-Etoo-Coutinho

Castelazzi,Santon,Mariga,Muntari,Mancini,Milito,Pa ndev

Ne bih riskirao dalje povrede, kasnije uvesti Santona za Chivua ili Cordobu;
Marigu ili Muntarija ako se bude imalo šta čuvat ili zatvarat ; i pandev i Milito baš u krajnjem slučaju.

Pošto su i oni desetkovani mislim da možemo i trebamo ih uzet

prvo niko mi nije zahvalio što sam lično nagovorio Benija da igra ovako :cool:
drugo ovo nije spektakl ni nešto veličanstveno , ovo je sasvim normalno,
mi smo šampion evrope oni nisu ni njemačke, logično je da pobjedimo svaku utakmicu u grupi, nelogično je neriješiti sa twenteom a da ih tottenham otrese.
Treba pitat ove što su se žalili da li je i dalje Eto'o sebičan?

Ovo je način igre koji treba forsirati, već sam to spominjao, centralnog špica (Etoo ili Milito) okružiti brzim tehničarima koji znaju s loptom (npr: hulk,sanchez) tu se priključuje i Snajke koji je po prirodi agresivan,borben,prgav i daje odlične lopte i to je to , smrtonosne kontre kad je Etoo u vrhu napada, ili dominacija kada je Milito.

ja sam rekao ranije i ponoviću od Benija očekujem Scudetto donese li to uspio je što se mene tiče, donese li još koji trofej ili neki uspjeh polu-finale ili finale CL dobar je trener. Ali i dalje sam skeptik ,ostajem rezervisan i stojim iza svega što sam ranije rekao.

---------- Post added at 00:13 ---------- Previous post was at 00:02 ----------

sto dera likuje :D otkako je deba dosao bolje nismo odigrali, brzi smo, presing nevjerovatan, moglo je i gore bit po ove da je Eto bio prisebniji, al ne zalim se ;)

nemojte se zanosit ovo je sreća u nesreći , i ne ovo nije Benijev inter , njegov inter je bio protiv rome, samo ti igrači su bili ozlijeđeni (Milito,Pandev) pa je ubacio to što je imao i ispalo je odlično, nije se igralo po njegovom (dominacija) nego na kontre sa brzim igračima naprijed , a zna se ko je tako igrao u eng. i htjeo i ovdje tako ali ga nije išlo tj. kupio pogrešna krila :D

Il Mago
30-09-2010, 00:21
Coutinho,Biabiany,Santon i Obi u istom trenutku na terenu = neprocjenjivo...dobra utakmica,nista spektakularno,treba ovako nastavit,a ne nakon pobjede od 4:0 izgubit ! moramo vratit konstantu,da ne igramo jednu tekmu super a iducu tako-tako i bice super...


Eto'o nije normalan ( 9 utakmica,11 golova ) :D

Quaresma#7
30-09-2010, 00:23
Danas Inter fenomenalan. Još uvek sam uveren da je Benitez pravi čovek, nadam se da če tako nastaviti.

FORZA RAFA

PS pogodio sve na PIO :D

dera
30-09-2010, 00:42
nelogično je neriješiti sa twenteom a da ih tottenham otrese.
Twente nije porazen kod kuce, a ne u gostima ;). Da si gledao nacin na koji su porazeni, ne bi ovo buncao.


ja sam rekao ranije i ponoviću od Benija očekujem Scudetto donese li to uspio je što se mene tiče, donese li još koji trofej ili neki uspjeh polu-finale ili finale CL dobar je trener. Ali i dalje sam skeptik ,ostajem rezervisan i stojim iza svega što sam ranije rekao.

nemojte se zanosit ovo je sreća u nesreći , i ne ovo nije Benijev inter , njegov inter je bio protiv rome, samo ti igrači su bili ozlijeđeni (Milito,Pandev) pa je ubacio to što je imao i ispalo je odlično, nije se igralo po njegovom (dominacija) nego na kontre sa brzim igračima naprijed , a zna se ko je tako igrao u eng. i htjeo i ovdje tako ali ga nije išlo tj. kupio pogrešna krila :D
Ti si svoje rekao, sada se poklopi.

Dzon Dilindzer
30-09-2010, 00:50
Ovde izgleda ima ljudi koji bi volili da izgubimo sledecih 5 utakmica samo da bi mogli da pljuju Beniteza i da istjeraju nesto svoje!!!Opustite se malo ba sta vam je,u redu je Murinjo je bolji ali sad nas vodi Rafa(jedan od najboljih) i postujte malo covjeka koji za pocetak vrlo dobro vodi nas Inter i vjjerujem da samo mozemo da napredujemo iz utakmice u utakmicu!Eto tako!

ivan019
30-09-2010, 01:02
pobeda je tima nista tu benitez nije posebno uradio :D

P.S nema pandeva ima pobede

DenchiNL
30-09-2010, 01:04
Twente nije porazen kod kuce, a ne u gostima ;). Da si gledao nacin na koji su porazeni, ne bi ovo buncao.


Ti si svoje rekao, sada se poklopi.

nema razloga, nije pobjedio barcu :D

da tottenham s čovjekom manje ,i izboriti 2 penala, to govori sve o intencijama i inicijativi :D hajde buncalo moje

Esquivel
30-09-2010, 02:01
http://soccernet.espn.go.com/news/story?id=828393&sec=uefachampionsleague&cc=null

Samo to za Lucia da nije ozbiljno.Jer pola ekipe nam je van stroja.

---------- Post added at 01:57 ---------- Previous post was at 01:16 ----------

http://www.inter.it/aas/img/135459.jpg (http://www.inter.it/aas/img/135459.jpg)

(http://www.inter.it/aas/img/135459.jpg)

---------- Post added at 02:01 ---------- Previous post was at 01:57 ----------

MILAN - Crisis? What crisis? European champions Inter bounced back from their weekend defeat at Roma with a scintillating display against Werder Bremen in Matchday 2 of the Champions League.
*Stvarno su opiceni.:crazzy:

simone
30-09-2010, 08:44
Svakom treba dati šansu da na miru odradi sezonu, tako ju treba dati i "rumenom".

Sjetite se prošle sezone. Moua kujemo u (zaslužene) visine, a zaboravljamo kidanje živaca kroz skupinu LP, natezanje s Romom do zadnjeg kola u prvenstvu.

Rafa odrađuje bolje nego sam se nadao s obzirom na psihološka pražnjenja i nedovođenja zvučnih pojačanja.

dera
30-09-2010, 09:27
Denchi, ti me iz posta u post sve vise iznenadjujes. Ocito te mrznja zaslijepila, tnx koji si ostavio na post Ivana je to dokazao. Post nakon toga jos gori.. na nivou 10-godisnjaka :P.

InteristaSA
30-09-2010, 12:21
Svaka cast na pobjedi..konacno Benitez je skontao malo stvari i shvatio da nemoze Muntari igrat na krilu prije Biabianya..Benitez je izgubio protiv Rome sve moje postovanje i tek na kraju sezone moze vratiti moje povjerenje ako donese Scudetto ostalo je bonus jer ja mislim da je to njegov limit..moje misljenje..i drago mi je bilo vidjeti da vlada dobra atmosfera u ekipi vidjeli ste kad je Sneider pucao faul u 65 minuti,fulio svi mu se smiju zajebaju se na terenu:D Etoo je proradio i neznam ima li smisla sad ga gurat na stranu.Biabiany je odigrao odlicno njega niko nemoze zaustaviti taj momak je brzi od lopte:D sve u svemu dobro je bilo al mora se konstantno ovako igrati a ne da sljedecu tekmu nemogu da hodaju i da nas pobjedi opet neka Roma i slicni njima..

dera
30-09-2010, 13:40
Kad bi bar sutio po pitanju Rafe do kraja sezone :).

Moca93
30-09-2010, 14:02
Arnautović je prošlu sezonu proveo na pozajmici u Interu i rekao je da "neroazurima" nedostaje timski duh i da je tamo "svaki čovek za sebe".
Međutim, posle ubedljivog poraza Verdera rezultatom 4:0 momku srpskog porekla nije preostalo ništa drugo nego da ukaže na jasnu razliku u kvalitetu dve ekipe.
"Igrali smo protiv najboljeg tima na svetu", rekao je mladi napadač.

---------- Post added at 14:02 ---------- Previous post was at 14:00 ----------

Nakon što se Inter u velikom stilu predstavio (nažalost malobrojnoj) domaćoj publici u prvom europskom nastupu kod kuće u ulozi europskog prvaka svoje dojmove su podijelili Samuel Eto’o, Esteban Cambiasso, Joel Obi, Philippe Coutinho, Jonathan Ludovic Biabiany, Luca Castellazzi i Rafael Benitez…

Eto’o: Momčad je odigrala sjajno unatoč mnogim važnim izostancima. Mladi su odigrali odlično. Ponovno sam bio napadač nakon što sam lani bio branič? Jednako se veselim pobjedi sada kao napadač i lani kao branič. Ova pobjeda je momčadska. Juve? Važna utakmica protiv velike momčadi, sve ćemo napraviti da pobijedimo.

Cambiasso: Snaga ove momčadi uvijek se pokazala kada su nas treneri pozvali da reagiramo. Zaslužili smo ovu pobjedu uz lijepu igru. Kapacitet koji moraju imati igrači je da se dignu iznad svih priča koje kruže van terena. Ne možemo slušati sve koji pričaju, komentiraju: prema njima smo danas fenomeni, neki dan smo bili katastrofa, a za tri dana ćemo biti nešto treće. Mi moramo znati da se rad isplati, to je jedina tajna za postizanje rezultata. Naš protivnik je mogao povesti na početku utakmice, ali nikada nismo mislili da nam je utakmica van kontrole. Neutralizirali smo Weder koji nije imao dosta igrača, ali je svejedno stvorio odlične prilike. Inter je međutim bio superioran. Ova nam pobjeda daje jednaku sigurnost koju smo imali ranije, jer ne možemo živjeti od rezultata. Znamo da ima boljih i lošijih izdanja, ali moramo uvijek ostati mirni i tu mirnoću prenjeti na mlade igrače. Danas smo mi stariji imali tu odgovornost, da mladima ne prenesemo teret prethodnog poraza. Ne vjerujem ni da se s ovom pobjedom nešto promjenilo uoči Juventusa. Znali smo i prije ovog susreta da smo prvi u prvenstvu. Mi u svlačionici smo mirni, a ono što se govori vani ne možemo nikada zaustaviti.

Obi: Jako sam sretan, bio je to predivan osjećaj: ne samo moj debi, već pobjeda. Lani sam bio dosta ozljeđen, ali sada sam dobro. Zahvaljujem treneru na prilici i nastojati ću se odužiti tako da budem sve bolji.

Coutinho: Jutros sam saznao da bih mogao krenuti od prve minute. Obuzeli su me osjećaji. Odmah sam zvao majku i oca da im kažem, ali sam isto čekao da budem siguran. Sada sam jako sretan: bio sam puno bolji u nastavku nego u prvom poluvremenu. Imam puno samopouzdanja i mislim da će s vremenom sve biti još bolje. Protiv Werdera smo ostvarili tri važna boda i sada čekamo da isto ponovimo protiv Juventusa.

Biabiany: Jako sam sretan zbog debija u Ligi prvaka, ponosan sam. Pokušao sam ispuniti upute trenera da igram naprijed, ali da pomažem natrag. Sigurno je da sam brz, a pokušavam popraviti sve ostalo i nadam se da ću iskoristiti predispozicije koje posjedujem. Bilo je lagano igrati s ovakvim suigračima.

Castellazzi: U poluvremenu sam saznao da ću na teren: nisam imao puno vremena za zagrijavanje. Međutim moraš uvijek dati sve od sebe, bez obzira što je već bilo 3:0. Jako sam sretan što sam sudjelovao u ovoj velikoj festi. Od ove večeri ću se zauvijek sjećati komplimenata od suigrača koji su dokazali kako se i oni koji imaju marginalne uloge smatraju intergralnim dijelom ove grupe.

Benitez: Imamo puno mladih igrača i uspjeli smo pronaći ravnotežu sa onim iskusnijima. Međutim nije ovo bio najbolji Inter ove godine: odlična kretanja, odlična igra, ali s Barijem smo igrali intenzivnije: u svakom slučaju sam zadovoljan. Kritike nakon Rome? Ja sam bio i tada zadovoljan, jer smo uputili 15 udaraca u gol. Ova momčad može uvijek pobijediti kada igra intenzivno. Eto’o? Rekao sam vam da je on riješenje, ali on je odigrao dobro jer je momčad odigrala dobro. Eto’o je blizu gola i kada igra lijevo. Taktički isto protiv Juventusa? Možda, ali moramo vidjeti koje ćemo igrače imati na raspolaganju. Juve je odlična momčad, ne boje nas se i biti će to krasna utakmica. Lucio? Čini se kao lagano istegnuće, ali vidjeti ćemo sutra kako će biti, ne izgleda ozbiljlno isto kao i Julio Cesar. Ponavljam, vidjet ćemo sutra. Nakon što je vidio ove mladiće Moratti sigurno neće više kupovati? Predsjednik zna što smo napravili i zna što želimo: mi radimo s mladimo i sa iskusnima zajedno, a u siječnju ćemo vidjeti. Sigurno je da mladima treba vremena.

necainter
30-09-2010, 15:20
Arnautović je prošlu sezonu proveo na pozajmici u Interu i rekao je da "neroazurima" nedostaje timski duh i da je tamo "svaki čovek za sebe".
Međutim, posle ubedljivog poraza Verdera rezultatom 4:0 momku srpskog porekla nije preostalo ništa drugo nego da ukaže na jasnu razliku u kvalitetu dve ekipe.
"Igrali smo protiv najboljeg tima na svetu", rekao je mladi napadač.

---------- Post added at 14:02 ---------- Previous post was at 14:00 ----------

Nakon što se Inter u velikom stilu predstavio (nažalost malobrojnoj) domaćoj publici u prvom europskom nastupu kod kuće u ulozi europskog prvaka svoje dojmove su podijelili Samuel Eto’o, Esteban Cambiasso, Joel Obi, Philippe Coutinho, Jonathan Ludovic Biabiany, Luca Castellazzi i Rafael Benitez…

Eto’o: Momčad je odigrala sjajno unatoč mnogim važnim izostancima. Mladi su odigrali odlično. Ponovno sam bio napadač nakon što sam lani bio branič? Jednako se veselim pobjedi sada kao napadač i lani kao branič. Ova pobjeda je momčadska. Juve? Važna utakmica protiv velike momčadi, sve ćemo napraviti da pobijedimo.

Cambiasso: Snaga ove momčadi uvijek se pokazala kada su nas treneri pozvali da reagiramo. Zaslužili smo ovu pobjedu uz lijepu igru. Kapacitet koji moraju imati igrači je da se dignu iznad svih priča koje kruže van terena. Ne možemo slušati sve koji pričaju, komentiraju: prema njima smo danas fenomeni, neki dan smo bili katastrofa, a za tri dana ćemo biti nešto treće. Mi moramo znati da se rad isplati, to je jedina tajna za postizanje rezultata. Naš protivnik je mogao povesti na početku utakmice, ali nikada nismo mislili da nam je utakmica van kontrole. Neutralizirali smo Weder koji nije imao dosta igrača, ali je svejedno stvorio odlične prilike. Inter je međutim bio superioran. Ova nam pobjeda daje jednaku sigurnost koju smo imali ranije, jer ne možemo živjeti od rezultata. Znamo da ima boljih i lošijih izdanja, ali moramo uvijek ostati mirni i tu mirnoću prenjeti na mlade igrače. Danas smo mi stariji imali tu odgovornost, da mladima ne prenesemo teret prethodnog poraza. Ne vjerujem ni da se s ovom pobjedom nešto promjenilo uoči Juventusa. Znali smo i prije ovog susreta da smo prvi u prvenstvu. Mi u svlačionici smo mirni, a ono što se govori vani ne možemo nikada zaustaviti.

Obi: Jako sam sretan, bio je to predivan osjećaj: ne samo moj debi, već pobjeda. Lani sam bio dosta ozljeđen, ali sada sam dobro. Zahvaljujem treneru na prilici i nastojati ću se odužiti tako da budem sve bolji.

Coutinho: Jutros sam saznao da bih mogao krenuti od prve minute. Obuzeli su me osjećaji. Odmah sam zvao majku i oca da im kažem, ali sam isto čekao da budem siguran. Sada sam jako sretan: bio sam puno bolji u nastavku nego u prvom poluvremenu. Imam puno samopouzdanja i mislim da će s vremenom sve biti još bolje. Protiv Werdera smo ostvarili tri važna boda i sada čekamo da isto ponovimo protiv Juventusa.

Biabiany: Jako sam sretan zbog debija u Ligi prvaka, ponosan sam. Pokušao sam ispuniti upute trenera da igram naprijed, ali da pomažem natrag. Sigurno je da sam brz, a pokušavam popraviti sve ostalo i nadam se da ću iskoristiti predispozicije koje posjedujem. Bilo je lagano igrati s ovakvim suigračima.

Castellazzi: U poluvremenu sam saznao da ću na teren: nisam imao puno vremena za zagrijavanje. Međutim moraš uvijek dati sve od sebe, bez obzira što je već bilo 3:0. Jako sam sretan što sam sudjelovao u ovoj velikoj festi. Od ove večeri ću se zauvijek sjećati komplimenata od suigrača koji su dokazali kako se i oni koji imaju marginalne uloge smatraju intergralnim dijelom ove grupe.

Benitez: Imamo puno mladih igrača i uspjeli smo pronaći ravnotežu sa onim iskusnijima. Međutim nije ovo bio najbolji Inter ove godine: odlična kretanja, odlična igra, ali s Barijem smo igrali intenzivnije: u svakom slučaju sam zadovoljan. Kritike nakon Rome? Ja sam bio i tada zadovoljan, jer smo uputili 15 udaraca u gol. Ova momčad može uvijek pobijediti kada igra intenzivno. Eto’o? Rekao sam vam da je on riješenje, ali on je odigrao dobro jer je momčad odigrala dobro. Eto’o je blizu gola i kada igra lijevo. Taktički isto protiv Juventusa? Možda, ali moramo vidjeti koje ćemo igrače imati na raspolaganju. Juve je odlična momčad, ne boje nas se i biti će to krasna utakmica. Lucio? Čini se kao lagano istegnuće, ali vidjeti ćemo sutra kako će biti, ne izgleda ozbiljlno isto kao i Julio Cesar. Ponavljam, vidjet ćemo sutra. Nakon što je vidio ove mladiće Moratti sigurno neće više kupovati? Predsjednik zna što smo napravili i zna što želimo: mi radimo s mladimo i sa iskusnima zajedno, a u siječnju ćemo vidjeti. Sigurno je da mladima treba vremena.
Koliki je ovo Quote! xD Hahahaha :D
Mali spam. :) xD

Quaresma#7
30-09-2010, 16:43
Koliki je ovo Quote! xD Hahahaha :D
Mali spam. :) xD
Ubiče te zlatan :D

DenchiNL
30-09-2010, 17:03
Denchi, ti me iz posta u post sve vise iznenadjujes. Ocito te mrznja zaslijepila, tnx koji si ostavio na post Ivana je to dokazao. Post nakon toga jos gori.. na nivou 10-godisnjaka :P.

ja sam ti rekao ne mrzim frajera samo mi se ne svidja sta radi, ivan je rekao istinu , benie ne bi igrao ovako da su svi bili zdravi i na raspolaganju, ovo je postava iz nuzde.

tebe je ljubav za benijem zasljepila :D

---------- Post added at 17:03 ---------- Previous post was at 17:02 ----------

Kad bi bar sutio po pitanju Rafe do kraja sezone :).

to se neće desiti , ni ti nisi šutio za mou-a :D
a kao što vidiš još niko nije stavio "official hater Rafe Beniteza" u potpis kao neki

InteristaSA
30-09-2010, 19:59
DenchiNL Dera je mislio na mene da sutim:D a sta ces boli ga kad mu neko spomene njegovog ljubimca..neznam cime je zasluzio da bude njegov ljubimac al et haj svako ima svoje..et dera prestacu pisat o Benitezu samo sto si mi ti rekao:D:D
Rafa da misli svojom glavom nebi nikad Coutinha i Biabianya stavio..to mu je Branca ili cak MM sapnuo:D da se on pita igrao bi Muntari lijevo..

Necu da se raspravljam sad s tobom..et zamolio bi te

Pirate_Girl4
01-10-2010, 00:02
http://i52.tinypic.com/10zthfp.jpg

http://i51.tinypic.com/2ebahbd.jpg

http://i51.tinypic.com/65vgjt.jpg

mourinho
01-10-2010, 21:28
Nisam uspio gledati tekmu, bio sam na putu, sutradan sam se odusevio kad sam vidio rezultat. Evo sad pogledah golove...cini se da smo igrali dobro - sto sam mogao vidjeti u petominutnom klipu. Moze li neko prokomentarisati kako je igrao Cou?

necainter
02-10-2010, 11:44
Nisam uspio gledati tekmu, bio sam na putu, sutradan sam se odusevio kad sam vidio rezultat. Evo sad pogledah golove...cini se da smo igrali dobro - sto sam mogao vidjeti u petominutnom klipu. Moze li neko prokomentarisati kako je igrao Cou?
Prvo poluvreme solidno,ali drugo se aktivirao! :D
A i mora pod hitno misice malo da nabaci. ;)