PDA

View Full Version : Inter - Udinese


Il Mago
06-09-2010, 13:55
http://img163.imageshack.us/img163/553/interudinese.jpg

Subota,11.09 u 18 h
Stadio Giuseppe Meazza

Zadnje utakmice u ligi :

Udinese 2:3 Inter
Inter 2:1 Udinese
Udinese 0:1 Inter
Inter 1:0 Udinese
Udinese 0:0 Inter
Inter 1:1 Udinese

Esquivel
06-09-2010, 14:10
Nece biti lako,ali tri boda ne bi trebala biti upitna.:)

Huska
06-09-2010, 23:23
posto smo uvijek sa njima igrali povuci potegni, onda ce vjerovatno i sada biti tako...bilo kakva pojeda nas protiv njih je odlicna...jedna od rijetkih ekipa koja nas bas u svakoj utakmici napati...

necainter
07-09-2010, 13:24
posto smo uvijek sa njima igrali povuci potegni, onda ce vjerovatno i sada biti tako...bilo kakva pojeda nas protiv njih je odlicna...jedna od rijetkih ekipa koja nas bas u svakoj utakmici napati...
Mudro zboris. xD :D

Guro
07-09-2010, 13:46
nikad nisam volio da igramo sa njima....prosle sezone u prvoj utakmici dobili sm ogolom snajder u nadoknadi vremena...a na gostovanju smo jedva sacuvali pojedu posto nam je pukla precka u zadnjim sekundama...a prethodnih sezona uvijek tvrde utakmice sa njima...zato ja ne ocekujem neki velik rezultat...1:0 bi bilo perfektno po pitanju ekipe i nekog samopouzdanja daljeg...i naravno da nastavim oda igramo kao sto smo u drugom poluvremenu sa bolonjom, jer nema opustanja i podcjenjivanja protivnika...zato FORZA INTER

Balotelli#45
07-09-2010, 14:48
lagana pobeda 2-0 :D

Guro
07-09-2010, 15:12
zna li ko sto za Maicona?

Il Mago
07-09-2010, 15:45
zna li ko sto za Maicona?

trebo bi bit spreman za subotu...ocekuje se i povratak Santona na ovoj utakmici.

Huska
07-09-2010, 18:37
trebo bi bit spreman za subotu...ocekuje se i povratak Santona na ovoj utakmici.

umjesto Chivua :D...e to bi onda bilo za svrsit...konacno Bambina vidjeti u igri...

Guro
08-09-2010, 09:02
Evo jutros na Sky-u kazu da je Maicon pod znakom pitanja za Udinese

Il Mago
10-09-2010, 19:09
Maicon nije pozvan,nije se oporavio...nema ni Dekija.

evo pozvanih :

Portieri: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi;

Difensori: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon;

Centrocampisti: 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 17 MacDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Coutinho;

Attaccanti: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 88 Ludovic Biabiany

JC
Zanetti Samuel Lucio Santon
Mariga Cambiasso
Eto'o Sneijder Coutinho
Milito

volio bih sutra vidjet ovu ekipu,mozda cak i Biabianya u prvoj umjesto Milita...

dera
10-09-2010, 20:19
Najvece osvjezenje bi bio Davide, nadam se da ce to i Rafa shvatiti, a ne stavljati ga kao Coua na klupu.

Mago, zamjenis li mjesta Eto'o-u i Coutinhu, onda ce biti vise od moguce :D.

Huska
10-09-2010, 20:33
prvi mi je put drago da su neki nasi igraci povrijedjeni(deki), jer eto odmah mjesta za naseg ponajboljeg igraca Marigu, jos kada bi Chivua ostavio na klupi,a Bambino igrao e to bi bilo odlicno, i po mogucnosti ne stavljat Coutinha na desnu stranu, ako to nastavi sjebat cega skroz

Grujinho
11-09-2010, 16:03
ne mogu dočekat tekme....prošlu protiv Bologne nisam mogao gledati, danas hoču....nema više kiksanja, moramo ovo dobit...

udinese jeste neugodna ekipa ali ništa više od toga...genoa ih je uspjela dobiti u gostima, rafa se je nakon svih utakmica žalio na slabu fizičku pripremljenost igrača, sada su imali 14 vremena, valjda su se digli fizički...i ako je fizička sprema igrača bio največi problem, danas dobijamo

dera
11-09-2010, 16:41
Igrale su repke :D.

Grujinho
11-09-2010, 16:47
nisu svi igrači igrali, a i oni koji su igrali, nije jih bilo 7 dana sve skupa...dakle 7 dana treninga u appiano gentile a i sa reprezentacijom nisu sjedili samo i gledali snimke :)

dera
11-09-2010, 18:43
http://www.vissattv.info/2010/09/ch-2.html
Trenutno prenose: Dortmund v Wolfsburg
Nakon toga slijedi: Inter Milan v Udinese
Cesena v AC Milan
Tennis: US Open

Ne uzima puno ovim koji zale na kvalitet :D.

---------- Post added at 18:43 ---------- Previous post was at 17:02 ----------

Evo mojih izmjena:

Milito out - Pandev in
Sneijder out - Coutinho in
Mariga out - MUNTARI IN!
igrati presing!

Grujinho
11-09-2010, 18:48
vrlo loše prvo poluvrijeme....u napadu ništa osim dva opasna kornera...milito nevidljiv ali se trudi...fali maicon i to puno, da smo ga prodali, hebali bi ježa...nadam se da ipak pobijedimo na kraju (nije zato što sam se kladio na naše :D)

Huska
11-09-2010, 18:53
da nisam slucajno na tele text pogledao rezultate ne bi ni vidio da sada igramo...ja sve mislio veceras...uglavnom pogledao sam zadnjih 15-ak minuta,, i lose skroz lose...

dera
11-09-2010, 18:57
Gruji, si ti gledao ovosezonskog Maicona? Ne bi on nista novo pridonio vjeruj mi. Imamo posjed lopte, ali napadaci su nesposobni, e da su tu Balotelli - Ibra pff.

Bia nije los :). Mariga rano salje pas, los sut.. hocemo MUNTARIJA RAFA NEMOJ DA SE LJUTIM NA TE!

Grujinho
11-09-2010, 18:58
Gruji, si ti gledao ovosezonskog Maicona? Ne bi on nista novo pridonio vjeruj mi. Imamo posjed lopte, ali napadaci su nesposobni, e da su tu Balotelli - Ibra pff.



e da je tu Mourinho :(:P

dera
11-09-2010, 18:59
Ali nije, otisao je raskidom ugovora sa nama ;).

filip.sk
11-09-2010, 18:59
Ah dera, muntari :)
Mariga je odlican u defanzivu, ali u napad je katastrofalan i to je sasvim normalno zato sto je destruktivac.

dera
11-09-2010, 19:00
Muntari je odlican destruktivac, a ima solidan pas kao i sut ;). Ne svidja mi se to sto ga ne zove samo sto je "Joseov" igrac.

hulle
11-09-2010, 20:00
kako smo igrali

Grujinho
11-09-2010, 20:01
smejem se(rezultat), a plače mi se(igra)...hehe

CAX
11-09-2010, 20:06
mariga,muntari majmuni, isti sipanza i onaj majmun gologuzan!!!!tuga,strasno,igra za plakanje!!samo benitez strucnjak moze da zameni chivua,cordobom!dok mlada nada sedi na klupi.ma bre strasno,benitez i njegove rotacije,debilske.milito nista,vazno da je povisio ugovor,to je bitno a jebena igra 0000000000000000000

Huska
11-09-2010, 20:07
posto smo uvijek sa njima igrali povuci potegni, onda ce vjerovatno i sada biti tako...bilo kakva pojeda nas protiv njih je odlicna...jedna od rijetkih ekipa koja nas bas u svakoj utakmici napati...
i jedan od rijetkih parova koje sam danas pogodio na kladionici :D

bitna su tri boda,a sve ce ostalo doci...taman cemo se pocet zagrijavat kada pocnu prave tekme...

hulle
11-09-2010, 20:07
smejem se(rezultat), a plače mi se(igra)...hehe


znaci dobro je :D

Il Mago
11-09-2010, 20:09
mariga,muntari majmuni, isti sipanza i onaj majmun gologuzan!!!!tuga,strasno,igra za plakanje!!samo benitez strucnjak moze da zameni chivua,cordobom!dok mlada nada sedi na klupi.ma bre strasno,benitez i njegove rotacije,debilske.milito nista,vazno da je povisio ugovor,to je bitno a jebena igra 0000000000000000000


ti si jedan jako bolestan i iskompleksiran lik...to je sve sto cu ja rec.cuj majmuni cccccc

necainter
11-09-2010, 20:13
Sta cete ako nije igra bila dobra.Ako je igra bila katastrofa kao sto kazete nebismo ih dobili nikada.Ali ovako,nije toliko lose,bitna su nam sada ta tri boda,ne za tabelu,nego za igrace.Samo polako...i da,ja sam gledao tek zadnja 25min jer nisam bio kuci,sve trcao da bih stigo i to da gledam,sada hulle,kazi mi kakva je bila igra tacno,a ti CAX nemoj molim te.xD

mourinho
11-09-2010, 20:20
bitna su tri boda,a sve ce ostalo doci...taman cemo se pocet zagrijavat kada pocnu prave tekme...

I ja se tome nadam...valjda se jos privikavaju na trenera i zahtjeve, nadam se u iducim utakmicama lige mnogo ubjedljiviji Inter, posebno u napadu jer smo bili katastrofalno bezidejni veci dio utakmice. Strogo na mišiće.
Sve u svemu, ipak sam zadovoljan jer tri boda su tri boda pogotovo protiv uvijek nezgodnog protivnika!

---------- Post added at 20:20 ---------- Previous post was at 20:18 ----------

mariga,muntari majmuni, isti sipanza i onaj majmun gologuzan!!!!tuga,strasno,igra za plakanje!!samo benitez strucnjak moze da zameni chivua,cordobom!dok mlada nada sedi na klupi.ma bre strasno,benitez i njegove rotacije,debilske.milito nista,vazno da je povisio ugovor,to je bitno a jebena igra 0000000000000000000

CAX, pobogu, i ja sam nezadovoljan, ali govorimo o nasim igracima jbt....

Malo off topic: jeste vidjeli sta Hercules uradi "najboljem" timu Evrope u po Barselone :what:

Moca93
11-09-2010, 20:30
bio mi drug danas,igrali pes i stoni tenis,pa nisam gledao bas puno,tacnije video sam prvih 30 minuta. Mogu reci da je Lucio strucno kao pravi stoper regovao kod one sanse i zatresao mrezu,tada igra i nije bila toliko losa,stvarali smo prilike,mariga se trudio ali nije to to.Milito frno jednu tik uz stativu,kao i Walter iz kornera glavom,nismo imasli srece. Lucio po meni kriv za primljeni gol,jednostavno je nestao... Dalje nisam gledao :/ Sta Eto prvo omasio penal pa iz odbitka dao? I jel bilo penala ili smo dobili poklon?

necainter
11-09-2010, 21:14
Pa da,ali sta najbolji tim evrope.xD
Mi smo najbolji! :D

dera
11-09-2010, 21:59
Cax je jedan racionalno i nacionalno iskomleksiran tip za kojeg na ovom forumu mjesta nema, zna on to i to odavno. Da je pametan, shvatio bi zbog cega se zovemo Inter, i nikada vise ne bi pomolio se na ovom forumu.

Ali da, tu je Stankovic (da se razumijemo, nemam nista protiv igraca), to je sigurno i jedini razlog zasto navija za nas..

interrr
11-09-2010, 22:08
http://www.img.upnload.com/images/6k0omzokinufglvf1s0d.jpg

dera
11-09-2010, 22:13
Sta reci nego - Hala Rafa! :)

Moca93
11-09-2010, 22:42
posed lopte nikad veci :D a u utrak da pokazemo sta znamo i ko je branilac LS. Moramo uzeti u obzir da Rafa i momci nisu sigurno hteli mnogo da se umaraju i pokazu sve karte na sto,sobzirom da je u utorak prvi mec LS. Tako da,sta se umarat ko konji kad je potrebna svezina u utorak! Tako da iako nisam gledao mec,ovo im moze biti kakvo takvo opravdanje. Cax malo ga pretera,pa jbte gde ih udri po rasnoj osnovi to je zabranjeno -.- a i jbte sta ima veze dal je crn ,beo i zut, svi su ti podjednako glupi ili pametni.! -.-

Pirate_Girl4
11-09-2010, 23:49
Nisam gledala utakmicu, ali sam prezadovoljna :)
Gledam na youtube highlights-e, kad sa strane vidim od prošle sezone, kad su igrala Inter - Udinese, i tad je bilo 2-1 :) Kad je Stanković zabio golčinu, ali eto, možda bi se to ponovilo opet da je igrao :)

:nova:

ivan019
12-09-2010, 00:43
Benitez je krme i glupan... ovakve gluposti cu pisati dok ne veze 3 pobede za redom :D

postavka igre,taktika i izmene nisu ni za 0 hehe

samo da se motta vrati, ne moze inter imati toko pokusaja napada koliko ih mariga moze ukociti :D

dera
12-09-2010, 01:02
Klanjat se tvojim postovima, svaka ti cast Ivane.

InteristaSA
12-09-2010, 01:15
Nisam gledao tekmu ali sigurno je da ovaj tim nemoze bez Tiaga Motte...Inter ce se muciti sve dok se Motta nevrati i ne oporavi..bitna su 3 boda i da smo pobjedili a to sto Benitez trenutno vodi ekipu kao neki navijac s tribina to je normalno..tek on treba dokazat da je sposoban i kvalitetan trener da vodi prvaka 3/3..kad uveze nekoliko pobjeda zaredom onda se moze reci da je nastavio gdje je Mourinho stao!! i da vrati strah ostalim ekipama sirom Italije i Evrope a ne da neka Bologna se necemu neda nekim bodovima protiv Intera..toga nije bilo kod Mourinha i Rafa treba to da napravi u Interu pa ce onda imati navijace iza sebe kao sto je imao Mourinho!!

CAX
12-09-2010, 01:24
Cax je jedan racionalno i nacionalno iskomleksiran tip za kojeg na ovom forumu mjesta nema, zna on to i to odavno. Da je pametan, shvatio bi zbog cega se zovemo Inter, i nikada vise ne bi pomolio se na ovom forumu.

Ali da, tu je Stankovic (da se razumijemo, nemam nista protiv igraca), to je sigurno i jedini razlog zasto navija za nas..
ma da ae ti me nauci za koga treba da navijam!!!!ja pricam sta ja hocu,ako ti se ne svidja ti banuj slobodno!!!!pun mi te kurac vise!!dok sam ja navijao za inter ti nisi znao sta je fudbal!!!!

Pirate_Girl4
12-09-2010, 01:28
Ja jedva čekam da se vrati Santon..... Da im pokaže :)

Grujinho
12-09-2010, 01:29
vratio se on, ali nažalost ostao na klupi cijelu utakmicu

dera
12-09-2010, 02:52
a ne da neka Bologna se necemu neda nekim bodovima protiv Intera..toga nije bilo kod Mourinha i Rafa treba to da napravi u Interu pa ce onda imati navijace iza sebe kao sto je imao Mourinho!!
Da ne nabrajam sa kime smo mi igrali nerijeseno:
http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2010/05/17/1928322/scudetto-spotlight-how-inter-won-the-200910-scudetto
Upamti, konkurencija je bila puno blaza ;). Upamti, Rafa nije dobio igrace koje je htio..

Jos nesto, za tebe i Grujija da ne bi vise drkali na JM na pogresnom mjestu:
Mallorca - Real Madrid 0 - 0
Real Madrid - Osasuna 1 - 0

Cmok, i, forza Rafa ;)!
ma da ae ti me nauci za koga treba da navijam!!!!ja pricam sta ja hocu,ako ti se ne svidja ti banuj slobodno!!!!pun mi te kurac vise!!dok sam ja navijao za inter ti nisi znao sta je fudbal!!!!
Hahaha.. ne znam zasto te Zlatan jos nije banovao, jasno se znaju pravila foruma. Da, vratit ces se ti, zato te i briga, ali dosta te vise sa ovim nickom :P. Jel moguce da si dogurao do ovoliko postova po usernameu?

necainter
12-09-2010, 12:18
ne moze inter imati toko pokusaja napada koliko ih mariga moze ukociti :D
Ivan kralj!:cast: :D

Enfant Terrible
12-09-2010, 13:00
Da ne nabrajam sa kime smo mi igrali nerijeseno:
http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2010/05/17/1928322/scudetto-spotlight-how-inter-won-the-200910-scudetto
Upamti, konkurencija je bila puno blaza ;). Upamti, Rafa nije dobio igrace koje je htio..

Jos nesto, za tebe i Grujija da ne bi vise drkali na JM na pogresnom mjestu:
Mallorca - Real Madrid 0 - 0
Real Madrid - Osasuna 1 - 0
Rafa je dobio igrače šampiona Evrope i tu nema šta prigovoriti. Na svakoj poziciji ima ponajboljeg igrača na svijetu, a čak i da su dovedeni njegovi favoriti Mascherano i Kuyt, ja ne vidim kako bi to unaprijedilo igru. Primijetio sam da ovo mišljenje dijeli 99% navijača, kao i ljudi u upravi koji su nudili siću za obadvojicu, što dovoljno govori.

Što se linka tiče, ne znam šta pokušavaš tačno reći. Igrali smo neriješeno sa nekim ekipama, ali ovi rezultati u globalu djeluju fascinantno:Milan- Inter 0-4, Genoa- Inter 0-5... A kad već pravimo neku komparaciju valja i ovo spomenuti: Under Mourinho: Bologna- Inter 1-3; Under Benitez: Bologna- Inter 0-0. Ista ekipa na raspolaganju.

Sorry na off-u.

EDIT:

Usera "CAX" više nećete viđati na ovom forumu, barem ne sa takvim nickom.

dera
12-09-2010, 13:18
Ti nisi spomenut u ovom quoteu, stoga ne znam zasto se javljas (nemoj ovo shvatiti pogresno, obicno u ovim quotesima, drugi se ne mjesaju, nije nesto da ti mozes dodati). Lahko je izdvojiti najvece pobjede, bit ce i toga sa Rafom ubjedjen sam, a to sto se pravis "corav" na one rezultate koje sam ja ciljao zbog posta Interiste je "ono sto pokusavam reci" (i upravo razlog zbog kojeg se drugi ne mjesaju u ove quotese).

"A kad već pravimo neku komparaciju valja i ovo spomenuti: Under Mourinho":
Internazionale 1 – 2 Lazio; "Under Benitez": Internazionale 3 – 1 Roma*. "Ista ekipa na raspolaganju." - iako ne znam zasto ti ovo treba, djecija posla (nacin komparacije).

Barem se potrudite da drugi ne primjete vasu neobjektivnost.

Enfant Terrible
12-09-2010, 13:27
Ti nisi spomenut u ovom quoteu, stoga ne znam zasto se javljas. Lahko je izdvojiti najvece pobjede, bit ce i toga sa Rafom ubjedjen sam, a to sto se pravis corav na one rezultate koje sam ja ciljao zbog posta Interiste je "ono sto pokusavam reci".

"A kad već pravimo neku komparaciju valja i ovo spomenuti: Under Mourinho":
Internazionale 1 – 2 Lazio; "Under Benitez": Internazionale 3 – 1 Roma*. "Ista ekipa na raspolaganju." - iako ne znam zasto ti ovo treba, djecija posla (nacin komparacije).

Barem se potrudite da drugi ne primjete vasu neobjektivnost.
Ovo je forum, prema tome imam pravo ostaviti svoje mišljenje čak iako nisam spomenut. Ne moraš me zbog toga častiti sa "ćorav, djetinjast i neobjektivan" jer ja tebe nisam ni na koji naćin uvrijedio niti sam ti uputio koji epitet.

Za ostalo, taj trofej koji spominješ Mourinho već ima u vitrinama. Dok je Benitez upropastio puno važniji trofej a on se zove- European Super Cup. Ako bude rezultata pod Benitezom kako je bilo pod Mourinhom, od mene neće biti niko sretniji. Jer ja nisam protiv Beniteza, niti protiv jednog trenera koji može donijeti uspjeh Interu, ali dizanje u visine čovjeka koji ništa još nije konkretno nije napravio, a blaćenje čovjeka sa kojim smo osvojili sve moguće trofeje u sezoni za mene je neprihvatljivo.

dera
12-09-2010, 13:32
Dok si ti pisao ovo, ja sam editovao neke stvari, procitaj ponovo.

Trofej koji je Rafa upropastio, Jose nema (ko je kriv sto ga nema? - ja, Rafa, Moratti, Inter, navijaci?), niti ima Italijanskog Super kupa (vec Inter) u Interu- ti pao pod Josea, njegov Inter pa njegove i titule lol. Rafa ima sansu osvojiti NAM (sto i on govori - razlika od prethodnog trenera) 2x Super kup - iduce sezone (gledaj provedeno vrijeme).

...ali dizanje u visine čovjeka koji ništa još nije konkretno nije napravio, a blaćenje čovjeka sa kojim smo osvojili sve moguće trofeje u sezoni za mene je neprihvatljivo. Quote molim. Ne siri dezinformacije, nego pazljivije procitaj diskusiju izmedju mene i pojedinaca.
EDIT: Ja samo ne dozvoljavam da drugi blate trenera koji je tek stigao.

Enfant Terrible
12-09-2010, 13:42
Dok si ti pisao ovo, ja sam editovao neke stvari, procitaj ponovo.
Ja sam odgovorio na ono što si odmah napisao. Ne mislim ništa loše već iznosim svoje mišljenje.

ti pao pod Josea, njegov Inter pa njegove i titule lol. Rafa ima sansu osvojiti NAM (sto i on govori - razlika od prethodnog trenera)
Nisam pao pod Mourinha već sam jasno rekao da on taj trofej ima i samim tim quotirani rezultati padaju u vodu. A što se Rafe tiče, nek' nam osvoji trofeje pa neka ih zove kako hoće, meni to ni najmanje ne smeta. Bitan je rad i rezultat, ostalo su sporedne stvari.

EDIT: Ja samo ne dozvoljavam da drugi blate trenera koji je tek stigao.
Slažem se da ne treba blatiti Beniteza. Dok su ga drugi blatili ja se nisam oglašavao (ne blatim ga ni sada) jer znam da će mu trebati vremena da sprovede svoje ideje. Mourinha se spominje stalno jer je ostavio veliki i neizbrisivi trag u Interu, nešto što niko nikada neće izbrisati. Zato je moj stav: Mourinha poštovati, a Beniteza podržati da ostvari što bolje rezultate.

InteristaSA
12-09-2010, 13:51
Prvo Dera da ti kazem vadis iz konteksta rijeci..pa ti mene u polovici recenice quote.i vidio sam tako svima radis.daj bolan ne pricaj gluposti..procitaj sta sam napisao da prvo mora da zasluzi da bude dostojan trener koji ce nastaviti gdje mou stao..nista nije uradio pozz otkako je dosao..igra nula rezultati u Seria A mogu proci samo zbog kikseva konkurenata nista vise..izgubiti u super kupu od ekipe koja je bila u donjem djelu primere prosle godine..ne uputiti jedan sut i ti opet slijep nevidis nista..i niko ne blati tvog sticenika bez razloga rezultati gov za sad za njeg..tek treba da pridobije navijace pocevsi od mene pa sve momke na ovom forumu pa navijace sirom svijeta..tebe netreba nicim ubjedjivat da zavrsimo 3 sad tebi bi rafa opet bio najbolji..samo da nema mourinha koji te je najvise razveselio otkako navijas za Inter..malo postovanja nebi bilo lose Dera!! i nemoj da se raspravljamo beze sad odg sam ti jer si me prozvao..ponovicu ti slavicu Rafu ako ponovi slicne rezultate kao Mou..nije bitno ko je trener nek samo titule stizu i ja zadovoljan!!

dera
12-09-2010, 14:32
Nisam pao pod Mourinha već sam jasno rekao da on taj trofej ima i samim tim quotirani rezultati padaju u vodu. A što se Rafe tiče, nek' nam osvoji trofeje pa neka ih zove kako hoće, meni to ni najmanje ne smeta. Bitan je rad i rezultat, ostalo su sporedne stvari.
Onda ti pada u vodu i Bologna, ko kaze da nece osvojiti Seriju A?
Prvo Dera da ti kazem vadis iz konteksta rijeci..pa ti mene u polovici recenice quote.i vidio sam tako svima radis.daj bolan ne pricaj gluposti..procitaj sta sam napisao da prvo mora da zasluzi da bude dostojan trener koji ce nastaviti gdje mou stao..nista nije uradio pozz otkako je dosao..igra nula rezultati u Seria A mogu proci samo zbog kikseva konkurenata nista vise..izgubiti u super kupu od ekipe koja je bila u donjem djelu primere prosle godine..ne uputiti jedan sut i ti opet slijep nevidis nista..i niko ne blati tvog sticenika bez razloga rezultati gov za sad za njeg..tek treba da pridobije navijace pocevsi od mene pa sve momke na ovom forumu pa navijace sirom svijeta..tebe netreba nicim ubjedjivat da zavrsimo 3 sad tebi bi rafa opet bio najbolji..samo da nema mourinha koji te je najvise razveselio otkako navijas za Inter..malo postovanja nebi bilo lose Dera!! i nemoj da se raspravljamo beze sad odg sam ti jer si me prozvao..ponovicu ti slavicu Rafu ako ponovi slicne rezultate kao Mou..nije bitno ko je trener nek samo titule stizu i ja zadovoljan!!
1) Ono sto citiram, to obrazlozim, evo sad cu te cijelog citirati i neko ko (vjerovatno nitko) nece citati sve, ne razumije o cemu govorim.. Tako da, nastavit cu da citiram sta mislim da se treba, a nikada necu preskociti ono sto bi trebalo da stoji u quote. Kod tebe cu raditi suprotno jer trazis tako.
2) Posjed lopte; Super kup Italije
3) Rezultati u Serie A: XW
4) Protiv Atletica - igraci su odradili sto inace rade - kvalitetno odigrali?!
5) Ne
6) Slazem se, postuj Rafu, postuj mene ;)!

adiK
12-09-2010, 15:20
Onda ti pada u vodu i Bologna, ko kaze da nece osvojiti Seriju A?

1) Ono sto citiram, to obrazlozim, evo sad cu te cijelog citirati i neko ko (vjerovatno nitko) nece citati sve, ne razumije o cemu govorim.. Tako da, nastavit cu da citiram sta mislim da se treba, a nikada necu preskociti ono sto bi trebalo da stoji u quote. Kod tebe cu raditi suprotno jer trazis tako.
2) Posjed lopte; Super kup Italije
3) Rezultati u Serie A: XW
4) Protiv Atletica - igraci su odradili sto inace rade - kvalitetno odigrali?!
5) Ne
6) Slazem se, postuj Rafu, postuj mene ;)!
Da se i ja ubacim malo. Ti ces, da bi odbranio trenera kojeg gotivis samo da bi svima kontrirao i samo zato sto iz istog razloga (kontriranja) mrzis Mourinha, sramotan poraz i na kraju krajeva glupu postavku igre koju ni Ibrakovic ne bi postavio, okriviti igrace koji su nam donijeli sve o cemu smo sanjali?

Hala dera il u halu Rafa.

dera
12-09-2010, 18:02
Hvala hvala, drago mi je da me neko smatra takvim da mi dodaje pred nadimak "hala". Ti dobro znas sta sam ja mislio, nemoj da pretjerujes ;).

Nisi tako zborio u temi Josea kad je rekao da je on glavni razlog sto smo osvojili LP.

Huska
12-09-2010, 18:30
Nisi tako zborio u temi Josea kad je rekao da je on glavni razlog sto smo osvojili LP.

a tko bi drugi bio...

dera
12-09-2010, 18:41
Igraci? Sada raspravljam sa Adijem o tome, joj sto mrzim kad se coek ukljuci a ne cita pazljivo o cemu je rijec. Danas drugi put.

Huska
12-09-2010, 18:45
sve sam ja procitao, a ako su igraci...dali je to Eto'o igrao na beku jer je on tako htio, ili je to bila naredba od trenera,jel to Moratti sastavljao taktike za celzi,barcu i bayern...

dera
12-09-2010, 19:03
Znaci po tebi i Zlatanu (tnx button) je on najzasluzniji. Vidim, Adi ne smatra tako :). Sva trojica napadaju Rafu. Svaka vam cast (pogotovo prvoj dvojici, no comment - sve ste rekli)!

Meni Eto'o bolje igra sada nego kod Josea. Toliko :P.

InteristaSA
12-09-2010, 19:22
Dera niko ti ne napada rafu!!!samo traze igru i rezultate njegovog predhodnika
molim te jel ti to tesko shvatiti!!!

dera
12-09-2010, 19:48
Pogledaj komentare Ivana, Grujija i drugih u ovoj temi, pa ces shvatiti kome sta nije jasno!!!!!! Inace, previse se ocekuje zar ne - za osvojiti LP treba i srece sto ukljucuje i povrede, top forma igraca, ne samo strucnjak na klupi?????

Huska
12-09-2010, 20:04
ako neko podrzava Rafu to sam ja, ali jos on treba dosta uradit da bude poput Jose-a(glupo mi je njih dvojicu i poredit) i treba mu dati vremena da on napravi od ove ekipe sta on misli da je najbolje...ja od njega u ovoj sezoni ocekujem Scudetto, ustvari ne da ocekujem nego ga mora osvojiti, a u LP sta napravi, onda u narednoj sezoni sve ispod 1/2 LP je nauspjeh, jer tada ce imati ekipu kakvu zeli i znati ce sve o igracima, i naravno i tada Scudetto mora osvojiti :D

Moca93
12-09-2010, 20:14
ja se stvarno trudim da cutim i da ne napadam rafu,al daj dera brate sere mi se ,udjem ovde svaki drugi post ti smaras sa njim i branis ga...ajde brate,ako ga zamrzim zamrezu ga zbog tebe jbte.. -.-

Quaresma#7
12-09-2010, 20:18
Rafa ima i moju podržku. Mislim da je on pravi za Inter samo treba malo vremena da posloži ekipu prvo. Nije ni Mourinho prve utakmice briljiro. I njemu je trebao koji mesec da je uklopio pravi sistem igre.

FORZA RAFA

dera
12-09-2010, 20:33
ja se stvarno trudim da cutim i da ne napadam rafu,al daj dera brate sere mi se ,udjem ovde svaki drugi post ti smaras sa njim i branis ga...ajde brate,ako ga zamrzim zamrezu ga zbog tebe jbte.. -.-
Hahaha, a na facebooku mu jebes sve redom.. Znaci ne gadi ti se kada napadaju novog trenera, a gadi kada ga branim?

Huska, sta to Jose ima a Rafa nema?

Moca93
12-09-2010, 20:44
pa da,znam da fejs ne pocesujes puno :D gadi mi se kad ga branis,odma ides i oputuzujes nas za komplekse i odma ubacujes Josea u kombinaciju, Ja kao i Gruja i ostatak imamo prava da nekog trenera vise volimo od drugoga, a taj trener nam je upravo posle 40 i kusur godina konacno doneo LS ,tako da ,iako je otisao trebao bi da imas malo postovanja prema njemu,barem zbog tih trofeja...

Huska
12-09-2010, 20:50
Huska, sta to Jose ima a Rafa nema?
to sigurno mislis na ovo sto sam napisao da mi je glupo njih i poredit...to sam mislio zbog toga sto je Rafa tek par mjeseci kod nas, a Jose je bio dvije godine, dakle poslije dvije godine(ako se Rafa toliko zadrzi) ih se moze poredit tko je sta uradio...

a do tada(ili dok ne osvoji vise trofeja od Mou-a) Rafa ce biti ispod Mourinha po rezultatima, a tko je bolji strucnjak tu ne bih ulazio, jer za mene je Jose najbolji na svijetu bez obzira na sve...

ali Rafa i dalje ima moju puno podrsku...

dera
12-09-2010, 21:55
Moca, bilo bi lijepo da i oni postuju Rafu ;), a ne nakon pobjede psuju i govore kako je to sve tako loose, a ustvari nisu ni gledali utakmicu.

ivan019
12-09-2010, 22:23
oces da kazes da smo igrali dobro hahaha :sivi:

ne ocekujem da osvoji ligu sampiona ali ocekujem da pobedjujemo...

dera
12-09-2010, 22:38
Pobjedili smo, sta vise hoces. Zar smo sa Joseom igrali svaku poput Barce (ne kao ove sezone).

Imamo posjed lopte najveci u desetljecu naseg kluba, a tek smo odigrali 4 zvanicne utakmice pod palicom Rafe ;). Vidis Moca sada zasto ga branim..

ivan019
12-09-2010, 22:42
Dera koliko smo puta sutnuli na go protiv atletika? Koliko sinoc? Koliko protiv Bologne? jbs posed lopte :D

filip.sk
12-09-2010, 23:13
Dera koliko smo puta sutnuli na go protiv atletika? Koliko sinoc? Koliko protiv Bologne? jbs posed lopte :D
Ivane sta pricas, evo vidi kad i kako smo dali gol i to kad smo usli u formu, klik (http://www.youtube.com/watch?v=8cnv70--kJs)

dera
12-09-2010, 23:20
Ja kao da pricam sa novopecenim fanom (ivan019), aj mi nadji sut na gol u utakmici sa Mourinhom. Mi nikad nismo imali puno suteva, vec kad sutnemo onda i zatresemo ;).

ivan019
12-09-2010, 23:24
ajd nasli ste jednu utakmicu i sad pricate a na ove 3 nismo 10x sutnuli sto je retardirano

dera
12-09-2010, 23:34
Jedina osoba koja je retardirana je.. hehehehe. Ti totalno iskljucen, o cemu li razmisljas da mi je znati :P.

filip.sk
12-09-2010, 23:42
ajd nasli ste jednu utakmicu i sad pricate a na ove 3 nismo 10x sutnuli sto je retardirano

http://www.img.upnload.com/images/6k0omzokinufglvf1s0d.jpg


I proslu sezonu je tu, klik (http://inter.theoffside.com/team-news/inter-2-udinese-1.html) ivane

7 suta vs 6 suta u gol, i sta je tu nesto bolje od proslu sezonu?

InteristaSA
12-09-2010, 23:43
kako si me dera razocarao..pricas kao dijete od 10 godina..pusti vise Mourinha nek covjek pociva u miru:D on je svoje obavio a Rafa tek treba da obavi posao kao Mourinho,kako ti to nije jasno da ti to svi govore.znaci treba se dokazat,a imao neko male ili velike simpatije prema Rafi zar ti je to bitno toliko molim te .pravis lakrdiju od foruma.neces nas ti ubjediti da je rafa dobar nego razultati..cisto i jasno!!

dera
12-09-2010, 23:57
Tako je Filipe, plus je posjed i pas igra popravljena drasticno.

Mirza, na cije postove mislis da su djeciji - moje ili tvoje? Pitam jer se bojim da si pogresno napisao, nemoj me tjerati da trazim i stavljam quote posto ti ne dozvoljavas da se izdvajaju djelovi, a da se neko trazi u tvojim postovima......

Ti uporno spominjes Mourinha, ja ga necu spomenuti dok ga vi ne spomenete, vi kazete "Kada Rafa bude dobar kao JOSE" ili "Nikad on nece biti kao Jose", potom ja kazem "Rafa je ... kao Jose", a onda svi "ne diraj Josea, dosadan si". Smijesni ste.

Razocarao - mozda sigom? Znam koliko si alergican na Liverpool, bar budi jednom objektivan. Bar jednom ponasaj se kao zreo coek, a ne svaki put da mi spustas djecije provokacije tipa "bolan usuti"; "razocarao si me, kao djete od 10god"...

adiK
13-09-2010, 01:21
Tako je Filipe, plus je posjed i pas igra popravljena drasticno.

Mirza, na cije postove mislis da su djeciji - moje ili tvoje? Pitam jer se bojim da si pogresno napisao, nemoj me tjerati da trazim i stavljam quote posto ti ne dozvoljavas da se izdvajaju djelovi, a da se neko trazi u tvojim postovima......

Ti uporno spominjes Mourinha, ja ga necu spomenuti dok ga vi ne spomenete, vi kazete "Kada Rafa bude dobar kao JOSE" ili "Nikad on nece biti kao Jose", potom ja kazem "Rafa je ... kao Jose", a onda svi "ne diraj Josea, dosadan si". Smijesni ste.

Razocarao - mozda sigom? Znam koliko si alergican na Liverpool, bar budi jednom objektivan. Bar jednom ponasaj se kao zreo coek, a ne svaki put da mi spustas djecije provokacije tipa "bolan usuti"; "razocarao si me, kao djete od 10god"...
Rafa nije kao Jose, niti ce biti i kad to i on sam shvati, i kad shvati da nije bruka ne praviti drasticne promjene, mi cemo biti sretni, a i on s nama.

InteristaSA
13-09-2010, 01:26
A lika:D pa nije ovdje Dera VS Mourinho i ostala raja s foruma...kako neshvatas sta hocu da ti kazem.ja ti uporno gov da nemam nista protiv Rafaela Beniteza:D ja ti samo gov da treba da se dokaze da osvoji scudetto kup sa ovim kadrom to mora uraditi neznam kako al MORA!!a LP manje vise uz malo srece moze i to ove godine.al nebitno poenta je da ja nemam nista covjece protiv Rafe.jednostavno trazim rezultate prvo to.neznam sta si umislio da ga svi mrze ovdje..upusti se i spusti gard malo..pucices kao lubenica:D napet si mi ovih dana:D

filip.sk
13-09-2010, 02:06
Hajde bre ljudi, pa tek je pocetka sezonu, sta jos hocete...
Proslu godinu Juve su imali 4 od 4 t.e. 12 boda od prvih 4 kola, a mi smo startovali sa nereseno, mi smo osvoili Juve je zavrsio na 7 poziciju...
Dajte vremena, neka dodje polusezona pa onda cemo pricati dal je dobar il nije dobar rafa.
I da, proslu sezonu smo nemali konkurenciju, ova sezona ce biti puno tezija.

Esquivel
13-09-2010, 02:27
Mourinha moramo postovati,a Rafi dati vremena,jer ce vreme sve pokazati,za sad meni je dobro,Rafa nije poceo pametovati i nadmetati neke lude formacije i ideje,formacija stara,radi na posedu,odlicno.Jos da pojedini igraci dodju na svoje,nema nam kraja..Zato napred Rafa i ekipa..Strpljen-Spasen :)
PS.Da manje spominjemo Rafu?mozda covek stuca zbog nas :P

ivan019
13-09-2010, 11:09
prvo sam novopeceni fan pa sam sad jos i retardiran hehe dobri argumenti za odbranu nase bujne igre kojom osvajamo sve :D

LiGad
13-09-2010, 14:23
Ja mu onaj super kup, onu igru i propustenu priliku da osvojimo svih 6 trofeja ..uzimam kao razlog da sam sumnjicav prema njemu. Nek covjek dokaze da nemam razloga i svi smo sretni. Ima godinu dana pred sobom sigurno ..to mu nas komentari ne mogu uskratit ..pa nek se dokaze