PDA

View Full Version : Prijateljske utakmice


Pages : 1 [2] 3 4 5 6

Dejo
13-08-2010, 22:56
Majstorija fkt, nisam u toku jesmol igrali protiv bilana ako nismo bil neko bioo ljubazan pa mi link stavio kad tekma pocne!

hulle
14-08-2010, 00:06
Inter: 12 Castellazzi; 13 Maicon, 2 Cordoba, 23 Materazzi, 34 Biraghi; 5 Stankovic, 40 Nwankwo; 30 Mancini, 29 Coutinho, 88 Biabiany; 22 Milito.
A disposizione:1 Julio Cesar, 21 Orlandoni, 6 Lucio, 13 Maicon, 25 Samuel, 26 Chivu, 34 Biraghi, 35 Benedetti, 57 Natalino, 10 Sneijder, 19 Cambiasso, 20 Obi, Eto'o, 22 Milito, 27 Pandev, 33 Obinna.
Allenatore: Rafael Benitez

Milan: Abbiati; Oddo, Bonera, Yepes, Zambrotta; Ambrosini, Pirlo, Flamini; Merkel; Inzaghi, Huntelaar.
Allenatore: Massimiliano Allegri

---------- Post added at 22:20 ---------- Previous post was at 22:15 ----------

http://vipcanals.net/ch2.html

---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 22:20 ----------

inter-milan 3-2 ai rig

Huska
14-08-2010, 00:07
jos jedan trofej hahha...vec mi pomalo zao ovih jadnika...ne mogu ni obicni turnir da osvoje :D

gledao sam samo tekmu protiv bilana igra i nije bila nesto, jedini koji su nesto pokazali su Coutinho(imamo carbonjaka u ekip) i Biabiany(kako je samo jedn proletio pored zambrote da to nije normalno)...Cou i Milito vazda nesto kombinovali...deki opet slabo kao i debil mancini...natalino isto odigrao dosta dobro kada je usao...ma sve u svemu ja zadovoljan nije to bila ni neka ekstra igra ali je dosta bolje u odnosu na tekmu sa dallasom...

rafa fala bogu vise nije forsirao 4-4-2....vec standardno 4231 sa militom u spici, a iza Cou,Bia i mancini...Nwanko(valjda se ovako pise) odigrao veoma dobro...

ado_inter
14-08-2010, 00:27
jos jedan trofej u nizu koji opravdava samo nas mentalitet koji se nastavlja iz sezone u sezonu :)

prva tekma juBe nije prno kako treba ostalo je sve na nasoj strani i odlican gol sneijdera a sto se tice druge tekme nako odigrano dovoljno dobro da nam ni Bilanezi ne mogu nista uradit :P al ipak bi izdvojio Nwankwo i Biabiany-a koji su po meni pokazali da imaju potencijala i da se u ovoj sezoni na njih ozbiljno moze racunati

Biabiany- uh kako je samo brz :P

PazzaInterista
14-08-2010, 00:49
Ajd sredite golove otih penala... youtube

adiK
14-08-2010, 11:58
Pa i nije bas bilo previse golova :D dao je Milito, Obi i Coutinho mislim. Zubonja fulio zadnji penal za njih.

dera
15-08-2010, 18:04
Moze li mi neko dati listu dosadasnjih prijateljskih utakmica, da pogledam na youtube preglede.

Il Mago
15-08-2010, 18:44
Man.City,Panathinaikos,Dallas i ovaj turnir sa Juvetom i Milanom...mislim da je to to :)

Esquivel
14-07-2011, 10:40
http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=122962&part=sports

Stream za danasnju utakmicu, prenos ima jos i na Sky Sport Italia.

dera
15-07-2011, 10:47
Trentino Team 1-6 Inter (HT 1-2)
Scorers: Pazzini 13, Eto'o 27, Mariotti 44, Alvarez 46, Pandev 59, Castaignos 82, Longo 89.

Trentino Team: Scali; Moresco, Adami, Frizzi, Trainotti; Binelli, M.Donati, Hila, Berteotti, Mariotti; N.Donati.
Subsitutes: Zadra, Zanotti.
Coach: Florio Maran.
Inter (first half): Castellazzi; Ranocchia (Bianchetti 24), Samuel, Chivu; Santon (Faraoni 19), Stankovic, Obi (Muntari 7), Nagatomo; Sneijder (Alvarez 43), Pazzini, Eto'o.
Inter (second half): Viviano; Natalino, Bianchetti, Caldirola, Faraoni; Mariga, Crisetig, Bessa (Alibec 70); Alvarez, Castaignos, Pandev.
Substitutes: Orlandoni, Longo.

---------- Post added at 10:47 ---------- Previous post was at 10:31 ----------

Evo i golova:
http://www.youtube.com/watch?v=24eYhpv34po
Dobar njihov gol :), dobar Castaignos, ko je Longo?

Huska
15-07-2011, 10:48
ja sam gledo drugo poluvrijeme, jest da su ovo teski amateri, ali omladicni su razvalili na celu sa Castaignosom i Rickyom...

ako Gasp ne iskoristi potencijal svih ovih mladica, moze se komotno bacit sa kakvog mosta, jer ovako kvalitetne mladice nece naci nigdje osim u Braci i ostalim klubovima koji ulazu u omladinske ekipe(Arsenal, Ajax i tako ti)...

nije sto su nasi, ali stvarno svi imaju potencijala za postati igracine, e sad je samo do nasih kako ce ih gurati, jer svi zasluzuju priliku...

@nera- tko je ovaj Longo njega sam jucer prvi put vidio(cuo za njega)

Balotelli#45
15-07-2011, 12:27
Samuele Longo valjda cuo sam jos odavno za njega nesto se pominjalo nesecam se sta nije los... dobar je i na manager :D

Nera
16-07-2011, 01:11
@nera- tko je ovaj Longo njega sam jucer prvi put vidio(cuo za njega)
Mladi napadac, solidan, prije nekih dvije godine se smatralo da ce biti odlican. Nije los ni sada, sto se toga tice. Od ovih "nepoznatih" bih ja obratio paznju vise na Alibeca i Bessu, nego na Longa (koji napominjem, nije los).

dera
16-07-2011, 09:19
Za tu dvojicu smo culi, nije bas da su nepoznati Nera, zato i pitamo za Longa :P.

Nera
16-07-2011, 14:03
Za tu dvojicu smo culi, nije bas da su nepoznati Nera, zato i pitamo za Longa :P.
Upravo iz toga razloga su isli navodnici na ovo nepoznati ;)
A opet, nije ni logicno da ste culi za Bessu koji je skoro dvije godine mladji od Longa. Bessa je igrao u mladjim selekcijama, tako da je Longo bio vise medijski eksponiran.
Nego kako bilo, Bessa je tehnicki izuzetno potkovan, inteligentan igrac, i jedva cekam da vidim kako ce se razvijati.
Alibeca bih poslao na pozajmicu, jer on ima punih 20 godina, i mora dobiti priliku da igra.

adiK
17-07-2011, 15:39
Danas igramo protiv Mezzocorone u 17:00. Gasp ce vjerovatno probati 3-4-3 sa zanimljivim rotacijama u postavi. Najverovatnija startna postava: Castellazzi; Ranocchia, Chivu, Caldirola; Nagatomo, Stankovic, Sneijder, Obi; Alvarez, Eto'o, Castaignos. Motta, Samuel, Cordoba i Jonathan nisu u kombinacijama.

Huska
17-07-2011, 16:04
konacno se neko Sneijdera sjetio vratit na prirodnu poziciju, e ako se uigramo sa njim na toj poziciji ima da razvaljujemo onda...on i Ricky zajedno :cool:

Balotelli#45
17-07-2011, 18:37
Poluvreme 5-0 Pandev,Etoo,Sneijder,Alvarez,Pandev
pocelo drugo pre 20 minuta za sad po meni Bessa najbolji u drugom super igra

---------- Post added at 18:37 ---------- Previous post was at 18:28 ----------

kolko je sebican longo nmg da verujem ne da loptu nikome

Huska
17-07-2011, 19:25
prvo pol. odlicno u drugom usli sve mladici od kojih i sve bolji od boljeg...uz pravu podrsku, priliku i minutazu imamo odlicne igrace u buducnosti...

Zanetti hvala ti sto si Branci otvorio oci za Alvareza imat cemo igracinu u njemu...

eh ono sto je mene odusevilo, a nadam se da ce Gasp i dalje tako igrati, a to je Sneijder nazad...kakve lopte samo salje i def. tu nam je najpotrebniji, jer nije isto kada ti igra krece od Motte i Dekia i kada to radi mjastor poput Wesa...duge lopte sa ocima prema svim stranama...jos kad se vrati pravi defanzivci u igru, onda ni prema nazad necemo nista izgubiti, jer imat ce pored sebe Zanettia i Cambiassa, a iza trio spreman na svaki napad...

i da jos se jednom potvrdilo da Muntari nije za Intera i da trebamo prihvatiti bilo koju ponudu koja stigne za njega, pa lik se blamira protiv ovih amatera, a kako ce tek kasnije...Pandev razvalio :D lik je silovo odbranu od ovih amatera...

Bambino mora ostati ima on ono nesto za ove formacije, a i potreban nam je, jer Chivu ce sada na stopera skoro 100%

JC

Lucio---Samuel---Chivu

Maicon---Cambiasso---Sneijder---Zanetti

Alvarez-----Pazzini-----Eto'o


kada malo bolje pogledas uvijek smo ovako i igrali, samo sto sada igraci srugacije stoje na terenu...

Rafael
17-07-2011, 19:28
Nisam nažalost stigao pogledati pa bih bio zahvalan da neko za svakog igrača bar po par riječi napiše kako je igrao :)

Nera
17-07-2011, 21:21
Sneijder da igra defanzivnog veznog? Sneijder koji nece da odigra 5 minuta visokog presinga na protivnika treba da bude "bedem" ispred odbrane. Genijalna ideja Gasperinija. Jos kad je iza njega onaj igrac i po od Chivua (samo da se sjetimo zadnjeg derbya i meca protiv Schalkea). milan sa svojim ofanzivcima bi nas silovao kroz sredinu, kad bi tako istrcali protiv njih. Da ne pominjem barcelonu...

Huska
17-07-2011, 21:42
dobro ti bi upario super tehnicare Cambiassa i Mascherana pa kasnije pricao kako Gasp nema pojma ovo ono i kako se Sneijder mora vracati skroz nazad do naseg sesnseterca da iznese loptu, jer nema tko drugi :D...

vec sam pisao, isti igraci, sve isto kao i kod Mourinha(i ona dva levata) i ne vidim nikakav problem u fazi odbrane, jer Zanetti u odbrani uvijek moze zauzeti mjesto Sneijdera, a imas i tri stopera iza...Chivua sam cisto onako stavio, jer i sada igra i sigurno je bolji na ovo poziciji nego da je on na mjestu Zanettia...

najvise je do Gasperinia i koliki je autoritet nista vise, a ovo itekako moze dobro funkcionisat, jer ovo i jest Sneijderova prirodna pozicija i tu je najvise igrao dok je nije kod nas dosao...

Quaresma#7
17-07-2011, 22:45
Super jih je za sada Gasperini uigrao samo tako neka nastave i imamo ono što lani nismo imali a to je duga klupa.

Santon mora da ostane super je igrao.

adiK
18-07-2011, 00:30
Ne znam, kad bolje razmislim, nešto mi i ne paše ovih 3-4-3. Kad skontaš 3 su klasična "centarhalfa" pozadi (Ranocchia, Lucio, Samuel, Chivu, Caldirola?), onda imas dva "beka" u vezi (Capitano, Maicon, Nagatomo, Santon, Jonathan, Obi). Ovo je kao podnosljivo iako je guzva na ovim vanjskim pozicijama u vezi ocigledna. Santon, Obi ne bi smjeli vise cekati da se ubace u rotaciju. A sad spektakl. Imas dva mjesta u vezi od kojih je jedan Sneijder, dakle na Cambiassa, Mottu, Stankovica, Marigu ide jedno mjesto? Previse imamo ovih dobrih veznjaka da bi grijali klupu.

Tri pozicije u napadu za Eto'oa, Pazza, Rickyja, Milita i Pandeva, je po meni fino i dovoljno. Jos bih samo pokusao uvaliti Pandeva za nekog defanzivca (jer ih fakat nema ako se misli igrati 3-4-3, Caldirola danas nikakav) i dati Cou priliku. Ako Pandev ostane Cou pozajmica ili adio.

Ne znam ni sto razbijam glavu ovim, ali mi je nesto premalo mjesta u vezi. Uglavnom Gasperini mora shvatiti da ce ovim navuci kriticare na ledja i da ovo mora profunkcionisati do maksimuma do Super Kupa.

Esquivel
18-07-2011, 00:52
Na pripremama koristi 3-4-3, a kad pocne sezona igracemo 5-3-2 :).

esteban
18-07-2011, 11:38
http://www.youtube.com/watch?v=oT7Lqz3mfHk&feature=player_detailpage

ajdin
19-07-2011, 18:20
za koliko pocinju prave prijateljske tj sa konkurentnim ekipama jel za 2 sedmice ?? ovo je sve dosad talasika xD ko da su se skupili ono ko raja iz mahale hocemo fuce haj hocemo i raspale :D

adiK
19-07-2011, 20:28
Inter Milan - Galatasaray 7/24/11
Celtic - Inter Milan 7/30/11
Inter Milan - Man City 7/31/11
Man Utd. - Inter Milan 7/31/11
Inter Milan - Malaga 8/1/11
AC Milan - Inter Milan 8/18/11
Inter Milan - Juventus 8/18/11

Ovo su prijateljske i zadnja dva TIM Cup, jos ima Super Kup 6.8. s Milanom.

ajdin
19-07-2011, 22:26
strasnoo :D al et tu cemo vidjeti otprilike kako stojimo za narednu sezonu

adiK
19-07-2011, 22:43
Samo zaboravite na ovu tekmu s Man. Unitedom :D Ko radi taj i grijesi, ko vjeruje goal.com-u grijesi

Rafael
20-07-2011, 02:41
Dobro je što su naši ''argentinci'' i ''brazilci'' brzo otparili sa svojim repkama tako da se nadam da ćemo momčad u punom izdanju vidjeti već protiv galatasaraya.a mogli bi Turcima onako gostoljubivo i Muntaria uz malu nadoplatu predati :D

ado_inter
20-07-2011, 10:42
evo samo da vam javim da danas ima prijateljska sa Cremonese pocetak tekme 17h.

a evo i prijenos ;)
sky calcio 5
sky sport 1

pozz

adiK
20-07-2011, 10:44
Tesko, prica se da nece igrati ni Super Kup, oni su svi na odmorima sad jer ih prakticno nisu ni imali.

Danas u 17 jos jedna trening-utakmica i vidjecemo vjerovatno najjaci sastav do sada na pripremama: Castellazzi; Ranocchia, Samuel, Chivu; Santon, Stankovic, Sneijder, Obi; Alvarez, Pazzini, Eto’o

Huska
20-07-2011, 11:01
Jedan od tih je Superkup u Pekingu, 06. kolovoza.
"Mislim da će tom prilikom igrati igrači koji će započeti pripreme od samog početka, kako bi južnoamerikanci imali još malo odmora nakon svih odigranih utakmica."

Gasp je odmah bio jasan :D

Esquivel
20-07-2011, 13:41
Stream za danasnju utakmicu:
http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=123696&part=sports

Rafael
20-07-2011, 16:29
Inter: Castellazzi; Ranocchia, Chivu, Caldirola; Santon, Stankovic, Sneijder, Crisetig; Alvarez, Pazzini, Eto'o.
A disposizione: Orlandoni, Natalino, Bianchetti, Muntari, Mariga, Pandev, Castaignos, Longo, Faraoni.
Bit će zanimljivo vidjeti kako će se Crisetig snaći :)

Huska
20-07-2011, 17:49
sta je ovo 1:1...dva sata me jebe flash player i evo sad ga nekako instalira :D...barem cu pogledat drugo pol. :D

DenchiNL
20-07-2011, 18:27
3-1
al meni ovo jos ni nasta ne lici
muntari izgubljen,
snajke sekundaran uopste nije opasan samo passove daje nema suteva na gol

Rafael
20-07-2011, 19:20
Katastrofalna reakcija Chivua kod primljenog gola i naša spora igra su po meni obilježili ovu utakmicu s naše strane. Mi jednostavno u momčadi nemamo igrača koji bi napravio višak i ako ne kupimo jednog takvog,izgleda da ćemo i ove godine gledati igru od prošle godine. Sneijderova igra na poziciji CM protiv amatera izgleda dobro,ali kad tu dođu neki ozbiljniji tim koji igra presing bit će problema. Tako da je po meni bolje da se vrati na poziciju iza napadača a da se kupi neki dobar CM.

Esquivel
20-07-2011, 19:36
Dok god igramo sa trojicom nazad nece biti dobro. Gasp. ce nas unistiti sa svojim eksperimentima i zamislima, ovakve amaterske ekipa nam davaju golove a sta tek ocekivati kad dodju puno ozbiljniji kandidati :worried:.

Highlights:
<iframe src="http://www.youtube.com/embed/B4LrFN6MP40" allowfullscreen="" frameborder="0" height="349" width="560"></iframe>

Huska
20-07-2011, 19:47
Dok god igramo sa trojicom nazad nece biti dobro. Gasp. ce nas unistiti sa svojim eksperimentima i zamislima, ovakve amaterske ekipa nam davaju golove a sta tek ocekivati kad dodju puno ozbiljniji kandidati :worried:.

a sta se tek treba ocekivat kada uz Ranocchiu budu stajali Samuel i Lucio, a na bekovima umjesto mladica Maicon i Zanetti, pa Cambiasso pored Sneijdera...

zaboravljate da su ovo pripremne utakmice i da nitko nije ni na 50% od svojih mogucnosti, pogotovo protiv ovih amatera, igraju samo sto moraju...

kada svi budu na okupu, onda cemo vidjeti kako ce to funkcionisat, ali meni je najbitnije da on Sneijdera forsira tamo gdje treba..

Esquivel
20-07-2011, 20:08
Sve to stoji, ali ja nisam neki optimista sa ovom formacijom ni sad ni kad pocne sezona... Mozda ja gresim, ali do utakmice sa bilanom Gasp. je bolje da svoje zamisli pretvori u dela ;).

dera
20-07-2011, 20:19
Katastrofalna reakcija Chivua kod primljenog gola i naša spora igra su po meni obilježili ovu utakmicu s naše strane. Mi jednostavno u momčadi nemamo igrača koji bi napravio višak i ako ne kupimo jednog takvog,izgleda da ćemo i ove godine gledati igru od prošle godine. Sneijderova igra na poziciji CM protiv amatera izgleda dobro,ali kad tu dođu neki ozbiljniji tim koji igra presing bit će problema. Tako da je po meni bolje da se vrati na poziciju iza napadača a da se kupi neki dobar CM.
Chivu se asistencijom kod poslijednjeg gola oduzio, a i igraci u ovakvim tekmama igraju opusteno tako da su greske poput njegove koliko toliko opravdane.

Faraoni, Bessa i onaj kosati nisu losi :).

Rafael
20-07-2011, 20:49
Odlično primanje lopte i udarac Faraonia u maniri iskusnog napadača :). šteta što je Crisetig igrao previše krilno pa ga nismo vidjeli u najboljem izdanju

Huska
20-07-2011, 21:23
po meni ovaj Chivu kada bi usao u formu bi nam bio veoma jako pojacanje, jer sa njim u prvih 11 mi bi mogli mijenjati formacije i taktiku bez problema, sa tri igraca u odbrani na 4 se prebacis dok kazes kjeks, a da nikoga ne ostetis...

iz ove formacije 343 se moze u 4231 i 433 prebacivati kada god pozelis, jer je skoro sve identicno...

Nera
20-07-2011, 21:24
Kako volim kad sam u pravu. Huska, ovaj Sneijder razbija kad igra povuceno,a? :P
Chivu - rupa. Gasp, vraci se na 4-3-3, i salji ga sto dalje od Intera.

Huska
20-07-2011, 21:29
Huska, ovaj Sneijder razbija kad igra povuceno,a? :P


cekaj dok pored njega budu igrali Cambiasso, Zanetti i Maiconcina, pa cemo onda pricati...jebes ove amatere :D

Balotelli#45
24-07-2011, 20:02
nek napise neko kakvo je bilo prvo,u drugom po meni Mariga najbolji,dobri su bili i Ranocchia,Faraoni i Caldirola ...muntari katastrofa pandev nista...longo nije los ali malo je smotan svi ostali standardno.kolko sam ja gledao :D

dera
24-07-2011, 20:02
Kako volim vidjeti mlade na djelu, toliko daju od sebe, trce, trude se, dok ovi nasi kao i proslu sezonu - vise hodaju nego sto trce. Longo je igrac koji zasluzuje biti na klupi, Pandev takodjer nije los.

Nije mi jasno zasto sudija nije nadoknadio 10min zbog prekida jer su fanovi Galatasaraya napravili masovnu bakljadu, a budala dragi Boze, prijateljska utakmica, umalo je nisu prekinuli.

adiK
24-07-2011, 20:35
Uzas zivi i jedni i drugi. Prvo, sa Turcima ili Grcima (Pao prosle godine) ne bismo trebali igrati prijateljske, ljudi se toliko napale (takav je mentalitet) i obavezno nam se neko povrijedi.

Mi bez motiva usli i iznenadili se sto ovi grizu, jebiga mi smo njima motiv oni nama nisu. Dalje, mi smo totalno neuigrani, Sneijderu ne lezi ona pozicija nazalost, Ricky los kao krilo, Castaignos uzas osim onog suta glavom.

Obi kao i obicno rastrcan, ali niko ga ne prati nazalost. Uglavnom totalna neuigranost.

Ne znam, mora se nesto mjenjati, da li formacijski ili igracki ne znam. Od izmjena Longo potvrdio ono sto vec znamo. Talenat i brzina ogromni, u glavi slican Mariju. Caldirola mi je bio bolji danas nego u pripremnim protiv amatera.

Sad se sjetih da smo bez pola ekipe igrali, ali opet... :)

Rafael
24-07-2011, 21:03
Sneijder je bio odličan,rastrčan kao nikad i u defenzivi odličan. Ako ovako nastavi Obi zaslužuje više prilike,brz,u pasu točan. ostali ništa posebno. Ricky ima dribling i kontrolu lopte ali nije baš bio dobar u pas igri tako da mi zasad nije za prvih 11

DenchiNL
25-07-2011, 00:17
ma ubili nas turci u vezi , pressing do bola, samo im fali zadnji pass
Sneijder bezopasan ponovo , jedan od najboljih AM na svijetu , degradiran na ovakav način,
mene boli ovo gledati, momak rođen za brze kombinacije sa špicevima oko 16-terca i šuteve,
a gurati ga ovako prema nazad može samo pokupit ozljedu ako bude igrao protiv nekih mesara i da ispadnemo iz lige.
Ricky=0
Castaignos=2 šanse
inače truba mi je da ni u prijateljskoj ne znamo uzeti tekmu i voditi je.
nego nas je galatasaray prisilio posjedom lopte i kontrolom utakmice(od 1 do 90min.) da nešto na kontru radimo.

Rafael
25-07-2011, 01:28
Da ima ispred sebe nekog klasnog AM, Sneijder bi mogao igrati CM i iz te pozicije bi često mogao doći na udarac pa čak se i ''prišuljati'' u 16m što Xavi jako dobro radi.

dera
25-07-2011, 14:06
Pjanic je puno bolji kao AM, ali se opet snalazi za nasu repku na poziciji M pa cak i DM :P.

DenchiNL
25-07-2011, 20:48
Pjanic je puno bolji kao AM, ali se opet snalazi za nasu repku na poziciji M pa cak i DM :P.

e da vidim kome će on zaustaviti napad života ti
a pjana više ne igra nego što igra u toj repki jbg,
bolje bi mu bilo da igra za ispod 21 ko Mata u španaca ,
da bude makar negdje glavni jbg u klubu na klupi u repki na klupi,
igra DM al protiv san marina , to mogu i ja jbt,

ne znam možeš li se sjetit kad je Miske tek zaigrao za repku kad su ga stavili ispred Barbe , mislim da je zabio ili špancima ili francuzima??
e sad zamisli misketa nazad pomaknu u repki pa albanija bi nas razvalila 7-1

Huska
28-07-2011, 18:19
igraci koji idu igrati Dublin kup i u Peking

Portieri: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni.

Difensori: 2 Ivan Ramiro Cordoba (ndr.: si unirŕ al gruppo a Parigi), 16 Luca Caldirola, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 37 Davide Faraoni, 39 Davide Santon, 44 Matteo Bianchetti, 55 Yuto Nagatomo, 57 Felice Natalino.

Centrocampisti: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 11 Ricardo Alvarez, 17 McDonald Mariga, 20 Joel Obi, 48 Lorenzo Crisetig, 77 Sulley Muntari.

Attaccanti: 7 Giampaolo Pazzini, 9 Samuel Eto'o, 27 Goran Pandev, 30 Luc Castaignos.

ipak JC putuje

ilovemura
29-07-2011, 17:57
a gdje sta milito i lucio???

adiK
29-07-2011, 18:10
Bili na Copa Americi. Kod Julionea je situacija specificna jer je golman, pa je on pozvan s odmora da bi bio spreman za 6.8. ;)

hulle
30-07-2011, 17:32
Inter: 12 Castellazzi; 23 Ranocchia, 25 Samuel, 26 Chivu; 39 Santon, 5 Stankovic, 8 Motta, 55 Nagatomo; 27 Pandev, 7 Pazzini, 30 Castaignos. Subs: 21 Orlandoni, Bianchetti, 16 Caldirola, 37 Faraoni, 57 Natalino, 48 Crisetig, 17 Mariga, 77 Muntari, 11 Alvarez, 10 Sneijder, 9 Eto'o.
Coach: Gasperini.



Celtic: 24 Zaluska; 11 Cha Du-ri, 22 Loovens, 15 Wilson, 3 Izaguerie; 8 Brown, 33 Kayal, 16 Ledley, 21 Nulgren; 9 Samaras, 13 Shaun Maloney.
Subs: 47 Dom Cervi, 2 Matthews, 56 Twardsik, 5 Majstarovic, 88 Hooper, 10 Stokes, 20 McCourt, 67 Wanyama, 27 Murphy.
Coach: Lennon.
Referee: Hancock (Ireland).

ilovemura
30-07-2011, 17:40
1:0 Castaignos.....asistent pandev!

mourinho
30-07-2011, 17:41
Ima li kakav stream?

LFMCF
30-07-2011, 17:42
http://www.veetle.com/index.php/channel/view#4e31e72fe3862

ilovemura
30-07-2011, 17:46
http://leestreams-4-u.com/channel1.htm

hulle
30-07-2011, 18:05
sta je bilo kamikaza iscasio rame?

ilovemura
30-07-2011, 18:10
Castelazi ubranio 4 100 postote šanse do sada 30 minut!

---------- Post added at 18:06 ---------- Previous post was at 18:05 ----------

sta je bilo kamikaza iscasio rame?

Neznam...nije bilo nikakvega dodira!!!

---------- Post added at 18:10 ---------- Previous post was at 18:06 ----------

Odlična igra Pandeva! kao playmaker!!! :)

Balotelli#45
30-07-2011, 18:15
Pandev rastura...ako bude ovako odigrao i sutra vredi ga zadrzati bar jos polusezonu/sezonu msm da se on bas vratio u formu....Castaingos rastura mng lako ulazi u prilike i super sutira...Pazzini klasicno skinuo mu golman neverovatno al kolko coveku malo treba da da gol neverovatno...Castelazzi povilenio :D

ilovemura
30-07-2011, 18:16
Motta bolje da trenira boks!!!

LFMCF
30-07-2011, 18:16
Ovog retardiranog Mottu treba zatjerati u 3 lijepe iz Intera,koji je to retardus :eek:

ilovemura
30-07-2011, 18:17
Pazzini 2:0!!!

---------- Post added at 18:17 ---------- Previous post was at 18:16 ----------

Asistenca Chivu! čovjek rabi malo da postigne gol!

LFMCF
30-07-2011, 18:17
Pazzo kralju...

hulle
30-07-2011, 18:20
to mota za matrixa malo hhaha

Balotelli#45
30-07-2011, 18:22
i ako je mamu im smrdljivu kolka su govna neverovatno

dera
30-07-2011, 18:47
Pandev je i na dosadasnjim utakmicama pokazao da se dobro snalazi na poziciji koju mu je Gasp dao, tesko mu je uzeti loptu.

Sta mislite otkud odjednom Napoli da ga trazi.

ilovemura
30-07-2011, 19:24
Castelazi čista desetka!!!

mourinho
30-07-2011, 19:25
Dobra trening utakmica.
svidio mi se Faraoni, odlicno je odigrao. Novi dresovi su extra!

adiK
30-07-2011, 19:26
Al sto Luca dominira :D

dera
30-07-2011, 19:28
Ja bih dao Castelazziju da otpocne sezonu kao prvi golman, da onaj umisljenko shvati da nije nezamjenljiv, da poradi na hvatanju lopti, a ne da protiv Bayerna primi 3 gola zbog toga.

Rafael
30-07-2011, 19:40
Ja bih dao Castelazziju da otpocne sezonu kao prvi golman, da onaj umisljenko shvati da nije nezamjenljiv, da poradi na hvatanju lopti, a ne da protiv Bayerna primi 3 gola zbog toga.
Polako Dera hehe,ali imaš pravo,Cesar ima itekakvu konkurenciju i još je Castelazzi Talijan. ma i tokom sezone je Castelazzi pokazao formu tako da ulazimo u sezonu s 2 odlična golmana :).

djama
30-07-2011, 21:47
strasan gol Castaignos-a , a ovaj dres bi vrijedilo dodati u kolekciju :)

esteban
30-07-2011, 23:20
"> (http://www.beneamata.com/%3Ciframe%20width=)<iframe src="http://www.youtube.com/embed/vjtVQ0ntHyY" allowfullscreen="" frameborder="0" height="349" width="425"></iframe> (http://www.beneamata.com/%3Ciframe%20width=)

---------- Post added at 23:20 ---------- Previous post was at 23:14 ----------

Ranocchia je previse nesiguran,ispada svako malo :(

esteban
30-07-2011, 23:20
Ranocchia je previse nesiguran,ispada svako malo :(

djama
30-07-2011, 23:47
tek sam maloprije pogledao detaljniji pregleda utakmice , i ovo izgleda dobro samo sto ima nekih ispada u zadnjoj liniji al to ce se popraviti
castelazzi je strasan bio :)

Balotelli#45
30-07-2011, 23:47
Castaignos isti Henry :D

hulle
30-07-2011, 23:53
nadam se da novi trener vise nece da se igra sa ovom formacijom jer je suplje na sve strane

dera
31-07-2011, 01:25
Sutrasnja utakmica se mora gledati, minutazu bi mogli dobiti Aguero, Balotelli kao i Dzeko :). RM rekao kako nisu pod moranjem da prodaju Teveza.

DenchiNL
31-07-2011, 09:01
mislim da ce RM izvesti sve sto ima , on sanja da nas pobijedi
samo da de Jong ne igra da ne bude mrtvih :-)

dera
31-07-2011, 13:07
Frajer je zavrsio 2. u Premiershipu, mi 2. u Serie A, da li zaista smatras da mu je do toga stalo :)? Nije dijete.

Huska
31-07-2011, 13:33
steta sto nema Matrixa da polomi onog konjinu...ali nadam se da je Ranocchiu nasavjetovao kako da to uradi :D

adiK
31-07-2011, 13:36
Danas bismo mogli konacno zaigrati 4-3-3.
JC-Santon, Zabac, Caldirola, Chivu-Stankovic, Sneijder, Alvarez-Castaignos, Eto'o, Pandev prema Gazzetti. Odbrana nam je tonBe :P

Huska
31-07-2011, 13:38
Danas bismo mogli konacno zaigrati 4-3-3.
JC-Santon, Zabac, Caldirola, Chivu-Stankovic, Sneijder, Alvarez-Castaignos, Eto'o, Pandev prema Gazzetti. Odbrana nam je tonBe :P
wtf??

brat bratu primamo tri gola :D

adiK
31-07-2011, 16:56
Ovaj ne odustaje od 3-4-3 plus Crisetiga gura na lijevu stranu, u ovoj tekmi vjerovatno lijevog beka...Vidjecemo Marija i Jacksona sta mogu protiv nase granitne odbrane :P
Inter: Julio Cesar; Ranocchia, Chivu, Caldirola; Bianchetti, Stankovic, Sneijder, Crisetig; Alvarez, Eto'o, Pandev.

Panchina: 12 Castellazzi, 21 Orlandoni, 25 Samuel, 37 Faraoni, 39 Santon, 57 Natalino, 17 Mariga, 77 Muntari, 7 Pazzini, 30 Castaignos.

Allenatore: Gasperini.

Manchester City: Hart; Richards, Lescott, Kompany, Kolarov; Y. Toure, De Jong; Minner, Silva, Balotelli; Dzeko.

Panchina: 12 Taylor, 38 Boyata, 48 McGivern, 11 Johnson, 18 Barry, 8 Wright Phillips, 60 Guidetti, 36 Suarez, 64 Joan Roman, 77 Scapuzzi, 62 Razak, 78 Rekik.

Allenatore: R. Mancini.

Arbitro: Mc Keon (Irlanda).

Anais
31-07-2011, 16:58
Bit ce krvi do koljena :D

Huska
31-07-2011, 17:09
odbrana :ujebote::crazy:

DenchiNL
31-07-2011, 17:30
pa moze bit i 4-3-3 u nas

gdje clichy,aguero?

dera
31-07-2011, 18:21
Mozda ih ubaci.. koliko nam nedostaje sigurnosti u veznom redu, tipa Zanetti i Cambiasso, pa i Maicon po desnoj strani.

Anais
31-07-2011, 18:34
Znam ja sta nam nedostaje.... hm... cek, jbg SVE :D

dera
31-07-2011, 19:23
Citam chatbox, spominju Rafu, e pa, znate sta nam nedostaje - PAS igra, sto je on htio da nauci nase haklje. Niti jedan ne zna dodati fino loptu, cak i Sneijder poceo gubiti taj osjecaj.

ajdin
31-07-2011, 19:39
jel se to opet hvatas rafe kralja dera bgt :D

---------- Post added at 19:39 ---------- Previous post was at 19:34 ----------

sta mozes ocekivati od igraca tipa marige sulje cele i pozabara bgt :D nema niko kreativan u vezi sem weska i donekle dekia i kako ces ocekivati pas igru u takvom ambijentu ? :D

dera
31-07-2011, 19:42
Muntarija i Marigu nisam vidio da grijese. Wesa jesam, Pazzinija jesam, Ricky katastrofa. Pandev je bolji kad sve sam radi, kada dodaje katastrofa :D.

ajdin
31-07-2011, 19:45
ja upravi si mac je postao backup play :D ricky je u fazi privikavanja na igru i evrope i intera :D a pandev ko pandev a wesko je grijesio dok je igrao defanzivu vidio si kako je uzeo ofanzivniji stil druga prica :D

hulle
31-07-2011, 19:51
imal kakav clip s golovima

---------- Post added at 19:51 ---------- Previous post was at 19:49 ----------
Inter-Manchester City: 0-3

Inter: Julio Cesar; Bianchetti, Ranocchia, Chivu, Caldirola (24' st Natalino); Stankovic (29' st Mariga), Sneijder (29' st Santon), Crisetig (26' pt Muntari); Pandev (8'st Castaignos), Eto'o, Alvarez (18' st Pazzini). Panchina: 12 Castellazzi, 21 Orlandoni, 25 Samuel, 37 Faraoni.
Allenatore: Gasperini.
Manchester City: Hart; Richards, Lescott, Kompany, Kolarov (42' st Rekik); De Jong, Y.Toure (43' st Suarez), Milner (34' st Johnson); Silva (34' st Barry), Dzeko Balotelli (29' st Wright Phillips). Panchina: 12 Taylor, 38 Boyata, 48 McGivern, 60 Guidetti, 36 Suarez, 64 Roman, 77 Scapuzzi, 62 Razak, 78 Rekik.
Allenatore: R. Mancini.
Marcatori: 46' pt Balotelli; 1' st Dzeko, 48' st Adam Johnson.
Arbitro: Mc Keon (Irlanda).

Inter boy
31-07-2011, 19:53
Počela je Gasperinijeva gubitnička era. I juče smo trebali da izgubimo ali nas je golman izvuko. Danas smo evo deklasirani,pred tekmu sa Bilanom. Pa u finalu mi nemamo sta tražiti prvo što ćemo da igramo bez pola sastava,dok Bilan za razliku od nas ne odmara svoje igrače sa Cope naši odmaraju...

hulle
31-07-2011, 19:53
mario zabi....ocekivano.....al dzeko.eeee..pa nama bi i torres zabio hahahah

dera
31-07-2011, 19:57
Počela je Gasperinijeva gubitnička era. I juče smo trebali da izgubimo ali nas je golman izvuko. Danas smo evo deklasirani,pred tekmu sa Bilanom. Pa u finalu mi nemamo sta tražiti prvo što ćemo da igramo bez pola sastava,dok Bilan za razliku od nas ne odmara svoje igrače sa Cope naši odmaraju...
Zasluzili su odmor, osvojili su nam kup Italije, ee, znas sta to znaci.

---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 19:56 ----------

ja upravi si mac je postao backup play :D ricky je u fazi privikavanja na igru i evrope i intera :D a pandev ko pandev a wesko je grijesio dok je igrao defanzivu vidio si kako je uzeo ofanzivniji stil druga prica :D
Ne, Wes je grijesio u pas igri, to nema veze sa odbranom.

ajdin
31-07-2011, 20:00
Ne, Wes je grijesio u pas igri, to nema veze sa odbranom.


normalno da ce grijesiti pri polozaju gdje se nalazio i da su ga po 2 igraca cuvala u tom segmentu

dera
31-07-2011, 20:01
Ma daj ba, frajer na ivici sesnaesterca, dodaje loptu Eto'o-u i lopta odlazi u korner, tako par puta.

Inter boy
31-07-2011, 20:04
Prva jača tekma i pokazalo se Gasperinijevo umijeće,a da pogotovo spomenemo i Gaspovog aduta Chivua koji je plivo cijelu tekmu ...

adiK
31-07-2011, 20:16
Mnogo ozbiljnije su shvatili utakmicu i pobjedili, nama su igrala djeca koja potrcat ne znaju (meni smijesno bilo), nama pola ekipe nema u Irskoj, a i ono sto ima, mnogi prvotimci nisu igrali od pocetka. Sve su to olaksavajuce okolnosti.

Eto'o ako ce ovako igrati, bolje da je otisao u Anzhi, Sneijder eto ga pa nek se zajebava kod Sira, Alvarez je uzas bio, ne moze igrati krilo (a dosao je kao krilo, toliko o scoutingu). OndaK, Frog i Crazy Frog Boze sacuvaj. Caldirola se nije pokazao ni protiv onih Crotoncica, sto bi protiv ovih. Pandev uobicajenih 6 krugova oko svoje ose, pa izgubi loptu, Muntariju treba malo objasniti gabarite gola. Od svega mi je jedino zao sto Natalino nije poceo, bolji bi bio od Bianchettija.

A sad veliki Gian Piero. Levat ako nastavi forsirati ovih 3-4-3 prvo sto Sneijder onda ide, drugo sto nigdje necemo stic s ovim. Trece, kakva je poenta pripremnih utakmica ako se nece uigravat koliko toliko najjaci sastav. Svaka cast Bianchettiju, Crisetigu (kojeg levat gura na poziciju koja mu ne odgovara), ali za njih ima vremena da se dokazu a ionako nece poceti nijednu utakmicu u prvenstvu. Mancini je shvatio utakmicu kao pravu provjeru, ljudi su trcali, grizli, a mi... ko sline po terenu. Za motivaciju sam uvijek krivio trenera, od Rafe, preko Lea, kritikovacu i Gasperinija. Necu bolan da mi se s klubom sprda grupa fudbalskih placenika. Fuj!

Esquivel
31-07-2011, 20:18
http://www.youtube.com/watch?v=78gSKJHe2To

dscholle
31-07-2011, 20:30
Ma nema smisla o ovome raspravljati, pa nije valjd naš cilj osvojit Dublin cup?!?! pripreme su i ovaj sastav nije u stanju odigrati u dva dana dvije vrhunske utakmice,možda da smo mi prvo igrali sa skupom irskih nogometaša a zatim sa MC vjerojatno je bi bilo sve drugačije. Ovako su se oni jučer zajebavali a danas odigrali protiv nas pravu tekmu.ja bi ipak više htjeo da mi pobjedimu u Pekingu.

DenchiNL
31-07-2011, 20:48
tempirao ih je juce je izveo djecu ,
danas A tim , svjesno , htjeo nas je uzeti,

nama da je castelazzi branio mjesto julia skinuo bi bar jedan gol,
ova formacija je nova i ovih 5-6 tekmi je premalo da se uigra ,
a pogotovo sto vise od pola tima fali da se uigrava, sami glavni igraci,
ako je ozbiljan trebali smo dosta ranije poceti i puno vise tekmi igrati ,
sa full timom naravno

Snajke ima najvise problema s ovim , razumljivo jer nije naviknut da igra defanzivno,
prije je imao 7 ljudi iza sebe cistih def. koji bi ga cuvali i kupili lopte koje izgubi,
sada su to samo 4 igraca i sad on ima def. zadatke osim obicnog pressinga,
i onda dodaj na to sve prekide i razigravanje i to je opterecenje na koje bi herkul reko HALO BA!
on je play(1 od 3 najbolja na svijetu) , ofanzivni vezni , ne vidim zasto (a imamo def.veznih) od njega pravimo defanzivca ili all-roundera, to nije izvlacenje maximuma iz igraca, to je bespotrebno maltretiranje , samo ce izgubiti samopouzdanje a to je onda spirala: pada samopouzdanje,pada preciznost pasova,suteva,kornera.

ne volim ljude koji izmisljaju toplu vodu, zasto popravljas stvari koje nisu slomljene?
imamo taktiku koja funkcionise, drzi se toga a mozes dodatno spremati rezervnu varijantu, neke cake, trikove itd.

ovo me fakat nervira

Huska
31-07-2011, 20:56
A sad veliki Gian Piero. Levat ako nastavi forsirati ovih 3-4-3 prvo sto Sneijder onda ide, drugo sto nigdje necemo stic s ovim. Trece, kakva je poenta pripremnih utakmica ako se nece uigravat koliko toliko najjaci sastav.
to je meni najcudnije, ajd da covjek forsira i dalje onu staru formaciju pa neka i mogao bi razumiti, ali promijenio je kompletan sustav igranja i dosao sada uigravati mladice, ali ajde i to neka zasluzuju i oni priliku, ali daj ga barem stavi gdje treba, pa sta ce koji racku Criestig na onoj poziciji i kada ne ispuni ocekivanja, a kako bi kada nikad nije to igrao, onda ce doci i pametovati kako je bio slab na pripremama i slicno...Natalino i Santona na klupi, igraci koji mogu igrati na beku/krilu, a igraju mu igraci koji se tu snalaze isto kao i Pandev u sesnestercu :D

nesto se ne sjecam jesu ovi j.amerkianci odigrali ijednu utakmicu, mozda jos nisu ni upoznali Gaspa :crazzy: a kraj pripema :D

da znam da ce se Sneijder onako ponasati i tokom sezone bez razmisljanja bih ga prodao i doveo Teveza, ovaj ce barem trcati po terenu, a ovaj niti trci niti igra ni koji kurac citavu se tekmu samo setka okolo...

Muntari :crazzy:da mi je samo znati kako je taj uspio u nogometu i kako stize do Intera, takav antitalenat kod nas jos nije bio :crazzy:

Chivu kapiten :please::recesija:

ali ja i dalje vjerujem da ce ovo biti dosta bolje kada svi budu na okupu, jbg to nam je zadnja sansa :D

nego jeste vidjeli Dekia i Sneijder koji kraljevi kod kornera :vfunny: da je bio jos jedan pogodio bi ga deki sigurno :D

dera
31-07-2011, 21:02
Muntari je DM, zar mora imati snajper u nogama? On i Chivu su bili najbolji u odbrani danas.

Denchi, o tome se trebalo razmisljati kad smo birali trenera, znalo se da ce da mjenja formaciju.

ajdin
31-07-2011, 21:23
sneijder je igrac koji se treba kretati id centra prema protivnickom sesnestercu i pruzati pasove uz koji sut ne da povlaci loptu iz svog sesnesterca il duboko u svom dijelu terenu !! nije xabi alonso

Huska
31-07-2011, 21:32
uh mrsko mi sada traziti one postove o Silvi :D...

djama
31-07-2011, 23:29
pa sta ovo danas bi ?!

verma_interista
01-08-2011, 02:00
pa sta ovo danas bi ?!

Eksperiment!
Ne pise nam se dobro ni ove godine, po onome sto sam danas vidio, imam osjecaj da su nam glavni igraci pomalo zeljni promjene kluba..i to ce biti problem.
Pojacanja su takva kakva jesu, dok Milan sa Berlusconijevim dugom trazi velike igrace, mi otkupljujemo Nagatomoa, Kupujemo poluafirmisane igrace, i vracamo sa posudbi potpune levate, jeb.i ga.
Gasperiniju predvidjam polusezonu u Interu, nakon toga opet promjena.

LFMCF
01-08-2011, 12:15
Ovo je trebala biti generalna proba za Peking a on i dalje nesto eksperimentise,nece valjda i protiv Milana,a mozda jos i 10-tak utakmica serije A izvoditi kojekakve karafeke...to ce najvjerovatnije rezultirati gubitkom super kupa,a jos ce nam Milan,Napoli,Juventus,Roma i ko zna ko jos otici na 10 i vise bodova u prvih 10-15 kola,bas kao kod Rafe,i onda nas nece ni Special One izvuci iz govana...prosla a izgleda i ova godina ode u nekakvim eksperimentima sa trenerima sumnjive kvalitete,a to veliki klub kao Inter ne smije sebi dozvoliti...to je nesposobnost ili tacnije reci skrtost Moratija i suplje price o fair playu (kojeg izgleda samo Inter postuje),uskocila gospodinu kobra u dzep...Inter realno ima istrosene igrace i igrace koji jedva cekaju da se ispale iz kluba a po medijima pametuju kako vole Inter,kako im je fino u klubu i slicne nebuloze...ako u Pekingu stavi Cesara a Castelazzija ostavi na klupi,to ce pokazati da je trener koji nema autoritet,Cesara sam uvijek branio ali ja se nesjecam kad je zadnji put dobro,a pogotovo ne odlicno branio...sto se odbrane tice Samuel je za sve njih profesor,i zalosno je da igrac koji je toliko pauzirao za klasu odskace od svih odbrambeni igraca...Chivu je mozda trenutno najborbeniji igrac Intera,ali pliva u ovim genijalnim zamislima Gasperinija,kao i vecina igraca,Ranocchia za kojeg sam mislio da ce eksplodirati u ovoj sezoni,samo stagnira,mlade necu ni spominjati jer nijedan ne zasluzuje da se nadje u prvih 16-18 igraca...vezni red,Snaijder jest zrtva formacije,ima izvrsnu dugu loptu,ali njegovi dueli,borbenost,pametovanje po terenu...sretan ti put u Manchester bilo koji...sad mogu da nabrojim masu igraca kojih je se Ferguson rijesio samo zbog ovakvog odnosa prema klubu,to je trener....Muntari,Mariga (puno vise sam od njega ocekivao),Motta daleko vam kuca bila od Intera...Stankovic zna sve s loptom,ali godine cine svoje,nije za prve postave,bar ne za ekipe koja misli jurisati na scudeto i da nesto znacajno napravi u Evropi...Alvarez se trudi,ali to nije dovoljno,jedna od rijetki svijetli tacki na ovim pripremama je Obi,pokazao je kako se bori za boje kluba,ali ne bi me cudilo da ga genijalci posalju negdje na posudbu,Pandev,toplo-hladno...napad,vjerovatno i najbolji dio tima,Castaignos prijatno iznenadjenje,Pazzo standardan,Eto isto...vise sam ocekivao od mladih,Santon je napredovao,ali nije ni on za prvih 16-18 igraca,pogotovo jer ima jaku konkurenciju na svojoj poziciji,Faraoni solidan,ovo ostalo nije vrijedno spomena...Gasperini neka ti je sa srecom,i te kako ce ti biti potrebna.......

mourinho
01-08-2011, 13:33
Nisam gledao utakmicu, ali prema vašim komentarima vidim da je i bolje što nisam. Ipak, koliko god svaki poraz bio neugodan, ne treba se previše uzbuđivati zbog poraza u prijateljskoj pripremnog utakmici. Bolje da gubimo sad takve utakmice, nego da gubimo one koje se boduju za nešto. To i jesu utakmice gdje trener svašta eksperimentiše i testira igrače, i utakmice gdje trener vidi gdje škripi i na šta treba obratiti pažnju.
Sad, druga je stvar da li je trener dovoljno inteligentan (sposoban) da to prepozna. Za dobro Intera, nadam se da jeste.

hulle
01-08-2011, 23:27
meni samo nije jasno ovo sto neki govore..NISMO IGRALI U NAJJACEM SASTAVU...pa zar vi stvarno mislite da ce maicon i milito igrati???

adiK
02-08-2011, 00:17
meni samo nije jasno ovo sto neki govore..NISMO IGRALI U NAJJACEM SASTAVU...pa zar vi stvarno mislite da ce maicon i milito igrati???
Jok igrace Bianchetti, Caldirola, Crisetig, Muntari, Castaignos, Natalino, a nece igrati Zanetti, Maicon, Cambiasso, Lucio, Samuel, Motta, Obi koji je odlican na pripremama... :rolleyes:

dera
02-08-2011, 01:06
Ja sam cuo da se niko nece vracati za Super cup od nasih J. Amerikanaca, osim Cesara koji je ranije dosao ;).

hulle
02-08-2011, 01:07
maicon 100% nece jer odlazi iz intera...u formaciji 3-4-3 nema mjesta za nj....
motta je igrao a bolje da nije haha a i samuel je igrao protiv celtica pa su oni imali milion sansi.... a jz nema smisla ni pominjati...svaka cast njemu...on je ikona intera, ali ako za njeg jos uvijek ima mjesta u prvih 11 onda mi nije jasno zasto je nekima cudno sto gubimo

al definitivno ce biti zanimljivo gledati rano, luce i sam u zadnjoj liniji...golman ce fasovat prehladu od promahe hehehehe

mourinho
02-08-2011, 08:49
Javier ce biti sa ekipom, e sad hoce li igrati... vjerovatno hoce.

Esquivel
12-08-2011, 21:32
Olympiakos v Inter: in Geneva, Sunday 21 August

MILAN - A new international friendly for Gian Piero Gasperini's Nerazzurri. After Galatasaray, Glasgow Celtic and Manchester City, Inter will play Greek team Olympiakos. The match is scheduled for Sunday 21 August 2011 at the Stade de Genéve in Geneva, Switzerland; the home stadium of the Swiss club team Servette. The friendly will kick off at 18:00.

ajdin
12-08-2011, 21:47
a sta je sa frendlijem protiv malage ?

mourinho
13-08-2011, 09:37
trebala bi biti sutra

ajdin
13-08-2011, 19:08
pitam zato sto su mnogi govorili da je otkazana pa zato ...

mourinho
13-08-2011, 21:15
moguće, ne spominje se na sajtu Intera...

Esquivel
17-08-2011, 16:01
Sutra pocinje turnir Trofeo TIM. Igra se u Bariju na stadionu San Nicola.
Mi smo branioci trofeja :D.

Raspored:

Inter v Juventus 20:45, Match 1 loser v AC Milan 21:45,
Match 1 winner v AC Milan 22:45

Quaresma#7
17-08-2011, 16:21
Dali če biti gde prenos?

Quaresma#7
17-08-2011, 22:30
Pozvani na TIM CUP

Portieri: 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni, 31 Matteo Cincilla;

Difensori: 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 16 Luca Caldirola, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 37 Davide Faraoni, 39 Davide Santon, 42 Jonathan, 44 Luca Bianchetti;

Centrocampisti: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 11 Ricardo Alvarez, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 48 Lorenzo Crisetig, 77 Sulley Muntari;

Attaccanti: 7 Giampaolo Pazzini, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 30 Luca Castaignos.

Motta
18-08-2011, 19:06
Canale 5 na Hotbird ce biti prenos ..sigurno ispadamo ljudi ce nas ofucat .

Esquivel
18-08-2011, 19:11
3-4-3 i 3-5-1-1 formacije veceras :crazzy:...

Motta
18-08-2011, 19:17
http://bleacherreport.com/articles/810495-trofeo-tim-tournament-previewing-ac-milan-inter-milan-and-juventus
Trofeo TIM Tournament: Previewing AC Milan, Inter Milan and Juventus

---------- Post added at 19:17 ---------- Previous post was at 19:15 ----------

Amelia, Roma, Piscitelli, Abate, Antonini, Bonera, Nesta, Oddo, Taiwo, Zambrotta, De Sciglio, Ely, Ambrosini, Boateng, Emanuelson, Flamini, Gattuso, Van Bommel, Sampirisi, Fossati, Cassano, Comi, Kingsley Boateng, Ganz.


Luca Castellazzi, Paolo Orlandoni, Matteo Cincilla; Javier Zanetti, Lucio, Luca Caldirola, Andrea Ranocchia, Walter Samuel, Cristian Chivu, Davide Faraoni, Davide Santon, Jonathan, Luca Bianchetti; Dejan Stankovic, Thiago Motta, Wesley Sneijder, Ricardo Alvarez, Esteban Cambiasso, Joel Obi, Lorenzo Crisetig, Sulley Muntari; Giampaolo Pazzini, Diego Milito, Goran Pandev, Luc Castaignos.


Buffon, Motta, Pazienza, Marchisio, Del Piero, Manninger, Vucinic, Barzagli, Ziegler, Bonucci, Pirlo, Vidal, Lichtsteiner, Krasic, De Ceglie, Storari, Matri, Sorensen, Marrone, Pasquato, Ruggiero, Libertazzi, Spinazzola.

Rafael
18-08-2011, 20:17
Inter: 12 Castellazzi; 23 Ranocchia, 25 Samuel, 26 Chivu; 42 Jonathan, 8 Thiago Motta, 5 Stankovic, 20 Obi; 27 Pandev, 7 Pazzini, 10 Sneijder.

A disposizione: 21 Orlandoni, 31 Cincilla, 4 Zanetti, 6 Lucio, 11 Alvarez, 16 Caldirola, 19 Cambiasso, 22 Milito, 30 Castaignos, 37 Faraoni, 39 Santon, 44 Bianchetti, 48 Crisetig, 77 Muntari. Allenatore: Gian Piero Gasperini


Juventus: 30 Storari; 26 Lichtsteiner, 15 Barzagli, 19 Bonucci, 29 De Ceglie; 36 Pasquato, 21 Pirlo; 8 Marchisio, 27 Krasic, 14 Vucinic, 10 Del Piero.

A disposizione: 1 Buffon, 13 Manninger, 2 Motta, 5 Pazienza, 16 Ziegler, 23 Vidal, 32 Matri, 33 Sorensen, 34 Marrone, 38 Ruggiero, 39 Libertazzi, 40 Spinazzola. Allenatore: Antonio Conte

esteban
18-08-2011, 21:16
Ima li ko link da izbaci?

Huska
18-08-2011, 21:36
gledo zadnjih 15-ak minuta i nista specijano nije bilo, jedino Motta malo jebe zivce del pieru...

i primjetio sam u par navrata da se mi branimo u onoj klasicnoj 4231 formaciji gdje prvi pritiscu Pandev, Pazzini, Wes i Motta, a da napadamo u ovoj 343 formaciji...ovog Johnatana jos nisam vidio u nasem dresu :D

esteban
18-08-2011, 21:48
gledo zadnjih 15-ak minuta i nista specijano nije bilo, jedino Motta malo jebe zivce del pieru...

i primjetio sam u par navrata da se mi branimo u onoj klasicnoj 4231 formaciji gdje prvi pritiscu Pandev, Pazzini, Wes i Motta, a da napadamo u ovoj 343 formaciji...ovog Johnatana jos nisam vidio u nasem dresu :D

Đe gledas?

Huska
18-08-2011, 21:52
dobili smo cigane na penale :D

@dejo- http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=125555&part=sports

adiK
18-08-2011, 21:53
Motta jebe prcu onog, a Pandev nase zivce :D

adointer
18-08-2011, 21:58
ma onaj del piero samo pada, isto kao da ima epilepsiju.....a nista posebno ne igramo, mislim da ovo ipak nije zadovoljavajuci nivo...:( a evo vam linkovi...:D

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=125555&part=sports

hulle
18-08-2011, 22:24
INTER-JUVENTUS 7-6 dopo i rigori (1-1 al 45')
MARCATORI: Vucinic (J) all'8' , Ranocchia (I) al 16'
JUVENTUS (4-2-4): Storari; Lichtsteiner, Bonucci, Barzagli, De Ceglie; Marchisio, Pirlo; Krasic, Vucinic, Del Piero, Pasquato.
INTER: (3-4-1-2): Castellazzi; Ranocchia, Samuel, Chivu (dall'11' Zanetti); Jonathan, Stankovic, Thiago Motta, Obi; Sneijder; Pazzini, Pandev.
SEQUENZA RIGORI: Pazzini (I) gol, Del Piero (J) gol, Thiago Motta (I) gol, Pasquato (J) traversa, Pandev (I) parato, Bonucci (J) gol, Sneijder (I) gol, Vucinic (J) gol, Stankovic (gol), Pirlo (J) gol, Pirlo (J) gol, Ranocchia (I) gol, Lichtsteiner (J) gol, Samuel (I) gol, Barzagli (J) traversa

Grujinho
19-08-2011, 00:02
Dobili smo i bilan nakon militovog gola...Cambiasso i Đoni (jonathan) bez dvojbe najbolji u ovoj utakmici...

Alvarez prespor jbt...nije on za krilo nikako...

hulle
19-08-2011, 00:07
http://images2.gazzettaobjects.it/Hermes%20Foto/2011/08/18/0LQ58XWM--630x365.jpg?v=201108190001


MILAN-INTER 0-1
MARCATORE: Milito al 28’
MILAN (4-3-1-2): Amelia; Abate, Bonera, Oddo, Zambrotta; Ambrosini, Van Bommel (dal 20’ Flamini), Emanuelson (dal 33' Samprisi); Fossati; Ki. Boateng, Cassano (dal 25’ Ganz).
INTER (3-4-3): Castellazzi; Lucio, Ranocchia, Zanetti; Jonathan, Thiago Motta (dal 30’ Sneijder), Cambiasso, Faraoni; Alvarez, Milito, Castaignos

dera
19-08-2011, 00:09
Majstor ostaje majstor, kako samo prebaci golmana :). Cambi dobro uocio Diega.
---forlan-milito
-----snajke
obi---cambi--zanetti
chivu-sam-luc-jona
----castell

hulle
19-08-2011, 00:15
kakav je to sastav dera? pokusavas napraviti najsporiju ekipu svijeta hahahah

dera
19-08-2011, 00:21
Mozda spora, ali iskusna, trenutno nemamo boljih. Onaj Jona je pravo spor. Gledao sam pregled protiv Juvea, mnogo lose - izvlacimo zadnju liniju previsoko - ali nije to problem, problem je sto tada igramo jako losu zonalnu igru i vucinic je par puta ostao sam 1:1 sa Castelazzijem.

adiK
19-08-2011, 00:26
Ukratko, skripi na svim pozicijama, na srecu ili nesrecu mi smo sve svoje prilike iskoristili, oni nisu. Odbrana smijesna protiv djubrentusa, Vucinic pravio budale od nas. Veza, posebno Stankovic, kriminalna, nesto bolje izgledalo protiv Milana kad je zaigrao Cambi, ali vidi se da nije tu od pocetka. Takodjer i odbrana za nijansu bolja, sa Luciom, s tim sto je Milanu igrao onaj neki Boatengic i Cassano (koji se vjerovatno malo puhn'o prije tekme :D ). Wally uzasno spor, nikad nije ni bio neki sprinter, ali nije igrao ovu formaciju i stil daleko od gola.

To je to, treba nam osvjezenje u odbrani, u vezi jedan CM, i po mogucnosti jedno krilo, jer kad pogledam odbranu i sredinu, zaboravim da Ricky ne moze potrcat, a Pandev ne zna kud ide. Mozda se tu moze i improvizirati s Coutinhom, ali u odbrani su nam tanke opcije, u sredini koja podnosi veliki teret nemamo takodjer sirinu, prodali smo Marigu, Sulju necu spominjati, a Deki je postao mlohav.

dera
19-08-2011, 00:28
Ma ne mozemo igrati sa onoliko izvucenom zadnjom linijom i to je kraj. Nema potrebe smjeniti The Walla zbog glupe taktike.

Herrera
19-08-2011, 10:11
gleda protiv juventusa ..... pandev se sa loptom nije moga sastati , a i kad bi dosa u kontakt sa istom izgubija bi je , motta je vise vremena provea na podu žaleći se nego aktivno igrajuci , chivua nema smisla spominjat taj je izgubljen slucaj po meni prakticki kriv za prvi gol,sve u svemu imali smo serece sto juve nije bolje iskoristio onih par situacija 4 na 3, , dejo je ima 2 ockej suta na gol i to je to ostalo nema smisla spominja , wes mi se cino neobicno razigran ..... a sto se tice alvareza nisam gleda drugu utakmicu ali u supercupu se vidjelo da je lik kronično spor ...

nrzr_shp
19-08-2011, 11:46
losa predstava u svakom slucaju... alvarez je kronicno los i spor igrac, veliko razocarenje...

Huska
19-08-2011, 12:21
i Riquelme je bio spor, a opet bio medju najboljim playmekerima u svijetu...Xavi je mogao uciti od njega kako se igra...

a vidim vec ste osudili momka da ne zna, jer odigrao je par prijateljskih utakmica i onda se cudimo sto ne moze niko mlad uspjeti kod nas, pa i kako bi kada nitko ne vjeruje u njega...nakon dvije utakmice odmah je panj...

dera
19-08-2011, 12:26
Herrera, kako ce lijevi bek biti kriv za primljeni gol jer je pobjegao stoperima?

Herrera
19-08-2011, 12:51
Herrera, kako ce lijevi bek biti kriv za primljeni gol jer je pobjegao stoperima?

ispravi me ako grijesim ali zar nije on bas krenu u neki nepotrebni dribling i izgubio loptu ....

Rafael
19-08-2011, 13:01
Uz kupnju jednog dobrog krila Pazzini bi opet bio odličan,bez par kvalitetnih centaršuteva on je na terenu ''mrtav'' igrač. slažem se da Alvarezu treba dati još prilike pa da vidimo o kakvom je igraču riječ.

Herrera
19-08-2011, 13:08
upravo zato smatram da interu treba bar tevez ... igrac koji moze sam sebi stvorit priliku . sto se tice alvareza nisam ga otpisa nego sam samo primjetio da je spor ko blato.

ajdin
19-08-2011, 19:04
niko ne govori da je alvarez los igrac al doveden je kao krilni :D jel tako hehe a ruku na srce frajer je slina na toj poziciji :D

Esquivel
20-08-2011, 15:45
Pozvani za sutra:
Portieri: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;
Difensori: 4 Javier Zanetti, 16 Luca Caldirola, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 37 Davide Faraoni, 39 Davide Santon;
Centrocampisti: 8 Thiago Motta, 11 Ricardo Alvarez, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 42 Jonathan, 48 Lorenzo Crisetig;
Attaccanti: 7 Giampaolo Pazzini, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 30 Luc Castaignos

Nema Lucia ( prima terapiju zbog udarca kojeg je dobijo za vreme TIM cupa), Stankovica ( valjda je visoka temperatura u pitanju), Sneijdera ( porodicni razlozi).

Motta
21-08-2011, 10:44
Zbog Lucia i Stankovica ne zalim komotno neka i ostanu zauvjek tamo gdje jesu samo dzaba smetaju ..uzimaju mladim ljudima mjesto idemo po pobjedu FORZA INTER

Huska
21-08-2011, 17:45
JULIO CESAR

ZANETTI - SAMUEL - CHIVU

JONATHAN - THIAGO MOTTA - CAMBIASSO - OBI

CASTAIGNOS - MILITO - ALVAREZ



idemo gazitiiii :D

hulle
21-08-2011, 18:58
le formazioni — INTER (3-4-3): Julio Cesar; Zanetti, Samuel, Chivu; Jonathan, Thiago Motta, Cambiasso, Obi; Alvarez, Milito, Castaignos. (Castellazzi, Orlandoni; Caldirola, Ranocchia, Faraoni, Santon; Criseting; Pazzini, Pandev). Allenatore: Gasperini.
OLYMPIACOS(4-2-3-1): Costanzo; Modesto, Papadopoulos, Mellberg, Marcano; Feisa, Hurtado; Fuster, Yeste, Fetfatzidis; Mirallas. (Megyeri; Maniatis, Pantelic, Gorbic, Papazoglou, Holebas, Katai, Valerianos, Javito, Potouridis. Allenatore: Valverde.




HT 0-0 Melberg pocrvenio znaci bit ce 3-0


http://images2.gazzettaobjects.it/Hermes%20Foto/2011/08/21/0LQ542GF--630x365.jpg?v=201108211749
drz ga mali...

Inter boy
21-08-2011, 19:34
Sa igračem manje nas gaze, nastavlja se polako Gasperiniev gubitnički niz

adiK
21-08-2011, 19:49
Pazzomrsci javite se :)

Huska
21-08-2011, 19:52
ovaj Pazzini ili nas cupa iz teskih govana ili ga nema nikako :D...

i dalje Luc :slini:

hulle
21-08-2011, 19:52
http://images2.gazzettaobjects.it/Hermes%20Foto/2011/08/21/0LQAFB3A--300x145.jpg?v=20110821191153

Kostolomac je masina....Messi je mala maca za njeg. Ovo je igrac za buducnost

ajdin
21-08-2011, 20:10
steta steta sto decka stavljamo za krilnog sve se bojim da ce biti kao henry po krilu neiskoristen i onda ode negdje i bljesne kao henry u arsenalu kao centralni spic ...

dera
21-08-2011, 21:00
Ne znam kako smo igrali, ali rezultat je strasan, u negativnom smislu :P.

Huska
21-08-2011, 21:02
steta steta sto decka stavljamo za krilnog sve se bojim da ce biti kao henry po krilu neiskoristen i onda ode negdje i bljesne kao henry u arsenalu kao centralni spic ...
bas to...

momak ima bolji osjecaj za prostor od svih nasih napadaca, jos mu fali samo rutine i iskustva i imamo najboljeg napadaca Calcia :D

Ricky, Luc, Obi...super talentovani momci, a ni jedan ne igra svoju poziciju :D bolje da ih i nemamo nego da ih unistimo, jer sramota je ovako talentovane momke unistavati...

dera
21-08-2011, 21:30
Pogledao golove, odbrana nezainteresovana. Kod kornera, svi stoje, ovaj fino utrci i zabije. Drugi gol, dragi Cesar, ne znas ni svoj ugao zatvoriti, i to kad ti coek suta po zemlji.

ajdin
21-08-2011, 22:55
bas to...

momak ima bolji osjecaj za prostor od svih nasih napadaca, jos mu fali samo rutine i iskustva i imamo najboljeg napadaca Calcia :D

Ricky, Luc, Obi...super talentovani momci, a ni jedan ne igra svoju poziciju :D bolje da ih i nemamo nego da ih unistimo, jer sramota je ovako talentovane momke unistavati...


to ti campri ba ... realno luc je centralac klasicni to se bas vidjelo kod gola opet ponavljam tekme protiv celtica sad samo u smislu luca ne pickolizca :D odlicno utrcavanje i sve fkt previse podsjca igrom na henry-a po kretnji i stasom nadam se da ce dostici takav nivo sigurno ne bi nista imao protiv toga :D obi ima potencijala vidi se al ne i za vrhunskog igraca barem moje misljenje ... a alvarez nasi ga stavljaju na krilo uporno al on nije takav tip mopze mozda bit kao alternativa al tamo nekad u toku tekme kad se transformise taktika u neku drugu il nes u tom smislu on je ofanzivni vezni i msm da bi bilo vrijeme i da ga koristimo kao ofanzivnog veznog ne krilo ...

Rafael
21-08-2011, 22:57
Chivu,Derin ljubimac :D je davao neke upute i gol padne,pa vi nemojte slušat Chivua :).slažem se da je loša reakcija bila Cesara,a i šut je bio slab. ma što reći nego da je ovo sve slabo,jadno.

ajdin
21-08-2011, 23:28
E ancora il nostro club e dobbiamo amarlo comunque !!

darwin
22-08-2011, 00:25
sve je jadno slažem se .......imaš igrča više i primiš 2 gola pa sve da poslije daš 5 ne smiješ primiti ta dva ...gasperini previše mudruje i isprobava do sad je sto formacija isprobao i ni jedna ne valja sto godina igramo s 4 icom u zadnjoj liniji sad on hoče s tri nigdje veze a bekovi mu ne znaju šta da rade čast obiju sam se dosta dobro snalazi......bez snajdera u vezi nije bitno gdje da igra to djeluje za 50% lošije........uporno forsira alvareza na krilo a ovaj je sve što je dobro odigrao na pripremama igrao u vezi .......jedini pravi i najbolji sistem za nas je 4231 imaš igrače idealne za to pa nije murinjo budala bio......ovaj našao da izmišlja toplu vodu imaš alvareza snajdera i prilagodi castaignosa za ova tri ofanzivna vezna i gore milita i pazinija mjenjaj .....dole ima kambioso i zaneti i mjenjaš s motom i stankovičem koji može igrat dobro i ofanzivnog veznog i da sad ne nabrajam svi smo svijesnji čini mi se sposobnoti ovog intera od ovog gasperinija imam osječaj da i on ne zna šta hoče te daj 343 pa pređe u 442 ili počne 433 pa daj 343 ili krene 3511 pa opet premeče ne znam više šta hoče od ovih staronja naši......prva stvar i osnovna stari konji se ne potkivaju.............ma bruka

---------- Post added at 00:25 ---------- Previous post was at 00:21 ----------

počinje strašno da me nervira sve ovo oko intera i branka i morati i gasperini i igrači ali oni su najmanje krivi ....još snajder ako ode mi smo ga popušili .. 110 dana do kraja mercata mi nikog nismo doveli....spominu forlana i kučku ma sranje od ekipe totalno

djama
22-08-2011, 01:20
jedino sto mogu reci jadno.. stvarno

Esquivel
27-08-2011, 17:37
Inter v Chievo (Monza) 20:45h, LA7 ce prenositi mec :copicop:

Rafael
27-08-2011, 20:27
NTER (3-4-3): Julio Cesar; Lucio, Samuel, Chivu; Nagatomo, Thiago Motta, Cambiasso, Obi; Alvarez, Milito, Castaignos.
Panchina: Castellazzi, Orlandoni, Zanetti, Stankovic, Pazzini, Caldirola, Ranocchia, Faraoni, Santon, Crisetig, Longo.
Allenatore: Gian Piero Gasperini.

CHIEVO (4-1-3-2): Puggioni; Sardo, Morero, Cesar, Jokic; Rigoni; Hatemaj, Sammarco, Fatic; Paloschi, Pellissier.
Panchina: Squizzi, Calliari, Andreolli, Mandelli, Cruzado, Moscardelli, Acerbi, Frey, Vacek, Thereau, Uribe, Dramč.
Allenatore: Domenico Di Carlo.

Na jednom Interovom forumu su dali ovaj link za stream http://www.coolstreaming.us/blog/diretta-tv/

hulle
27-08-2011, 20:43
dobro je nema luciana hehehehe

Herrera
27-08-2011, 21:37
1. pol : inter kontorlira igru ali bez nekih posebnih šansi osim udarca nagatoma .... chiveo je cak po meni imali par bolji šansi i u nekim trenutcima obrana intera mi je djelovala malo konfuzno .... dosta sporo igramo , nema probojnosti kod krilnih napadaca , a nema i ubacaja sa krila ...bez istaknutih pojedinaca u ovom poluvremenu . cini mi se da cijeloj momcad ova 3-4-3 nikako ne lezi ....

Grujinho
27-08-2011, 21:59
Odličan potez Faraonija...ubacio se u prostor, dobio loptu i namjestio Militu za gol...samo tako dalje Marco!

Motta
27-08-2011, 22:34
2-1 za Chievo

Grujinho
27-08-2011, 22:43
3-2 za chievo na kraju...prodati sneijdera i dovesti kučku i spremni smo :)

Motta
27-08-2011, 22:54
1-3 bilo i pazzini u 94. za 2-3

Rafael
27-08-2011, 22:57
U prvom poluvremenu su dobri bili Milito i Nagatomo a Obi katastrofa živa.u drugom je Faraoni bio dobar,odlično se ubacuje ali mu fali preciznost u centaršutu. igra katastrofa kao i što se moglo očekivati u ovom najgorem sustavu što može postojati i za koje nemamo igrače. Ovi naši bekovi u ovom sustavu ne služe ničemu,obrani ne pomažu,napadu osim Faronia i Nagatoma se loše pridodaju,a opet njih dvojica imaju loš centaršut. promijenit što prije sustav igre i dovesti 2 krilna napadača i kvalitetnog CM-a (što Poli trenutačno ne vjerujem da je).

adiK
27-08-2011, 22:59
Energicna predstava Intera i samo nedostatak srece crno-plavih je spasio Chievo blamaze. Ta trka, te kombinacije, to je nevidjeno. Kako se samo odbrambeni vracaju da brane kontre, ta brzina. Ja sam ostao odusevljen, evo kez mi ne silazi s lica. Pantera Castellazzi na golu strasan. Obi u zivotu nije bolje odigrao, Motta pun entuzijazma, to leti.

Optimistican sam pred ovu sezonu.

INTER-CHIEVO 2-3
Marcatori: 48' Milito, 51' Thereau, 70' e 93' Moscardelli, 94' Pazzini.

Inter: 1 Julio Cesar (1' st Castellazzi); 6 Lucio (1' st Ranocchia), 25 Samuel, 26 Chivu (1' st Zanetti); 55 Nagatomo (58' Santon), 8 Thiago Motta (1' st Stankovic), 19 Cambiasso (81' Longo), 20 Obi (1' st Faraoni); 11 Alvarez (81' Crisetig), 22 Milito, 30 Castaignos (1' st Pazzini)
A disposizione: 21 Orlandoni, 16 Caldirola.
Allenatore: Gian Piero Gasperini

Chievo Verona: 17 Puggioni (1' st Squizzi); 20 Sardo (1' st Acerbi, 76' Uribe), 4 Morero (1' st Andreolli), 12 Cesar, 13 Jokic; 16 Rigoni; 56 Hatemaj, 7 Sammarco (76' Drame), 33 Fatic (31' Thereau, 92' Calliari); 23 Paloschi (63' Moscardelli), 31 Pellissier.
Allenatore: Domenico Di Carlo

Arbitro: Gallione (sez.arbitrale di Alessandria); assistenti Bernandoni/Melloni (sez. arb. Modena).
Note. Ammoniti: 77' Hatemaj, 81' Samuel, 82' Vacek, 83' Mandelli, 88' Faraoni. Spettatori: 8.000

'bem ti idiota, treb'o sam ko covjek izac, a ne ostat kuci ovo da gledam.

Rafael
27-08-2011, 23:08
Još ne mogu doći sebi kakvu nemoć Inter pokazuje,i da je Sneijder igrao ništa bolje ne bi bilo. mi jednostavno u igri nemamo igrača koji bi napravio višak driblingom ili jednostavno trkom. Ricky je zasad čisti promašaj po meni. Evo po izjavi Morattia i dolazak Forlana je upitan,pa i da dođe Forlan to je ništa,nikakav pomak. kad se samo sjetim kako je Inter zadnjih 10 godina uvijek imao barem 2 igračine koji su sami mogli riješiti utakmicu,a sad nemamo ni jednog takvog...

dscholle
27-08-2011, 23:09
Jadna nam majka ove godine, neće nam pomoć ni sva pojačanja sa ovog svijeta.

Rafael
27-08-2011, 23:13
Gasperini: "Risultato falso, la squadra ha fatto bene". samog sebe zavarava ova debilčina,ne može ni bijedan Chievo dobiti koji im uvalio 3 gola,koja sramota ja ne mogu vjerovati.

Motta
27-08-2011, 23:17
Energicna predstava Intera i samo nedostatak srece crno-plavih je spasio Chievo blamaze. Ta trka, te kombinacije, to je nevidjeno. Kako se samo odbrambeni vracaju da brane kontre, ta brzina. Ja sam ostao odusevljen, evo kez mi ne silazi s lica. Pantera Castellazzi na golu strasan. Obi u zivotu nije bolje odigrao, Motta pun entuzijazma, to leti.

Optimistican sam pred ovu sezonu.



'bem ti idiota, treb'o sam ko covjek izac, a ne ostat kuci ovo da gledam.


legenda si majke mi potpis na POST heheh koji debilizam Morattija i intera sramota ,,,Adriano i Recoba vrati se ...

Huska
27-08-2011, 23:26
kako to da igramo sa Cievom ovako odjednom :/ ...

vidim po komentarim da smo opet razvalili, nabijem ja na kurac i juBentusovca i njegova tri stopera, e ajd nek' mi jos samo netko kaze da su Zenga i Baresi kao tandem slabiji od ovih zadnjih debila od trenera, ali nema veze bolje bilanista i juBentusovac da Moratti lijeci komplekse nego svoj covjek, ako nista barem bi gledao normanu formaciju i igracne na njihovim prirodnim pozicijama...

hulle
27-08-2011, 23:27
eee ja sam poslije teravije malo stuho po carsiji i sad udje da vidim rez i imam sta i vidjet...super ...sreca pa im nije igrao luciano :)

Motta
27-08-2011, 23:41
hehehehe nekadasnji interov AS imali su milosti nek nas deru ej moj Moratti ..

Inter boy
28-08-2011, 00:39
Gasperini odlazi i budi naše najjače pojačanje

dera
28-08-2011, 03:56
Nisam gledao tekmu, ali sudeci prema komentarima, crno nam se pise.

Huska
28-08-2011, 03:59
vec je napisano crno, ali sada samo "boldiramo" sve to :D

dera
28-08-2011, 04:00
Pogledao sam golove. Prva dva haj'mo reci da nije na niciji racun (osim Gaspov :P), ali treci, Ranocchia je ponovo pokazao kako zna ispasti, kao onaj iz Bayerna u finalima protiv Milita :D.

adiK
28-08-2011, 10:10
Jap, a ispao je Andrea i kod prvog gola, samo sto je najveci krivac Castellazzi.

dera
28-08-2011, 13:22
Zasto Castelazzi, svi su golovi bili uz stative, bolje se ne moze osutati.

Herrera
28-08-2011, 13:44
Zasto Castelazzi, svi su golovi bili uz stative, bolje se ne moze osutati.

da mislim da castelazzi nije mogao bolje reagirat i nije kriv za niti jedan gol....

---------- Post added at 13:44 ---------- Previous post was at 13:36 ----------

ova formacije 3-4-3-ce mi se urezat u sjecanje do kraja zivota .... lik je fura tako jako , a mislim da i sam kuzi da nema igrace za to ..... obrana tako konfuzno djeluje da to nije istina , Ranocchia po meni opet dokazuje da nije klasa za inter ali to ne bi bio toliki problem da to nije slucaj sa vecinom prvotimaca..... alvarez je veci promasaj od andersona coste....gasparini je uspio spojiti najtromiju momcad na svitu.. jedino mi ostaje zelja da izvuku real u lp nekako jer to ce bit takav pornić nad nama , teže iživljavanje...

nrzr_shp
28-08-2011, 14:25
nije mi jasno od kud tom gasperiniju tolko prepotentnosti i hrabrosti izjavit poslije utakmice di je primio 3 golo od chieva izjavit da smo dobro igrali, da je bilo brzine i preciznosti... ma mrs seljacino jedna