PDA

View Full Version : Registracije na privatne trakere: Hurry on !!!


filip.sk
02-07-2010, 02:47
Evo link gde ima cetiri privatne trakere za brzi download na sekakve sodrzine, normalno da trebati sidati, i odrzavati dobar ratio. Prije procitajte ko sajt sta nudi, i onda registrirajte se na onaj ko vas zanima(ili na svih): http://filenetworks.blogspot.com/2010/06/4-specialized-trackers-open-vault-place.html

i jos:
www.zamunda.net
Bugarski sajt, danas je otvoren za registracije, pa pozurite, ima high download speed, i vrlo dobre torrente, vrijedi se registrirati.

---------- Post added at 02:47 ---------- Previous post was at 02:40 ----------

i jos ovaj: http://www.torrentbytes.net

LiGad
02-07-2010, 02:57
makedonce ..ja sam se registrirao na sve ove, a pojma nemam sto :crazy:
sad idem spavat ..pa ces sutra da mi objasnis ..sto sam ukucavao onolike passworde i username :D

filip.sk
02-07-2010, 05:29
Hajde, samo jos nesto, ne skidajte torrente jos, ima nesto oko to "seed", da se podesi, i ima neki zabranete kliente, sutra cu napisati jedan review. Sad se samo registrirajte.

dera
02-07-2010, 10:06
zasto ne koristiti samo isohunt, koji prikuplja sve na jedno mjesto

filip.sk
02-07-2010, 16:58
Zato sto je sporije :)
Sinoc sam skinuo 1,1gb za 10 min :)

Balotelli#45
02-07-2010, 21:33
nerazumem kako mozes da skines 1.1 gb za 10 minuta :D meni najbrze ide download speed 140kb/sec :D jel to nesto ubrzava ili sta????

Grujinho
02-07-2010, 21:41
ma nije to do sajta...sve zavisi od brzine tvoga interneta i od toga, koliko ima Seeds-a i Leecher-sa (neznam kako se kod vas kaže)

filip.sk
03-07-2010, 04:36
Tako je grujo, a i kako imas podeseno u Torrent Client-ot, stavis neograniceno i downloadira sa koliko moze i nemoze :D

---------- Post added at 04:36 ---------- Previous post was at 04:22 ----------

Jel se iko registrirao da mu kazem sta da namesti i koi program da koristi il svi ste papaci?

dera
03-07-2010, 14:00
neogranicen ti je svaki ;) grujo ti je dao odgovor

LiGad
03-07-2010, 14:31
Tako je grujo, a i kako imas podeseno u Torrent Client-ot, stavis neograniceno i downloadira sa koliko moze i nemoze :D

---------- Post added at 04:36 ---------- Previous post was at 04:22 ----------

Jel se iko registrirao da mu kazem sta da namesti i koi program da koristi il svi ste papaci?

ja sam se registrirao ..ali jos uvijek nemam pojma sto :D

filip.sk
03-07-2010, 23:46
Puno sam u guzvi, i nemogu ti naci download link za uTorrent. Sutra cu ti sve spremiti :)

LiGad
04-07-2010, 01:16
ja cekam ..da ne bude da sam dzabe milion puta ukuacavao passworde i nickove :D

filip.sk
04-07-2010, 06:51
Ovako:
1 step:
Download this (http://www.oldapps.com/utorrent.php?old_utorrent=27?download) and install
2 step:
Ides u Options>Preferences>BitTorrent
Tamu ti je stiklirano(onaj znak kao nike) samo: Enable Local Peer Discovery, Ask tracker for scrape information i Allow incoming legacy connections

- Sa ovih dva cekora si snimio i podeso Utorrent(the torrent client)
-----------------------------------------------------------------------
Sada, ako si se registrirao na svi sajtova, preporucujem ti da ga koristis www.zamunda.net najvise, i kad se najavis namesti tamo da budes uvjek logiran.(tako sprecavas da te banuju ako imas los ratio)
------------------------------------------------------------------------
Ako ih koristis i ostalih, trebas vnimavati na ratio(to ti je koliko si upload-irao i koliko si downloadirao).
Na svih sajtova imas Rules i FAQ, ljepo ih je procitati da znas sta smes a sta ne smes da radis, i objasneni su puno stvare.
------------------------------------------------------------------------
Ako prvi put koristis ovaj nacin skidanje, nije tesko, samo idi u search, ukucaj onaj film ili ono sto trazis i downloadiraj torrent. To ti je jedan fajl koj sa dupli klikom ti se otvara i uTorrent(ono na pocetka sto sam ti pisao) i samo upises adresu gde hoces da ga zacuvas ono sto ce volis da simnes.
-------------------------------------------------------------------------
Ako imas neogranicen internet lepo je sidati(to seed) i odrzivati dobar ratio. A ukoliko nemas, koristi samo zamunda, a onih ostalih samo u ektsremne slucajeve kad ne mozes nesto naci na zamunda.
----------------------------------------------------------------------------
Takodje, ako imas ograniceni internet(manje od 25gb) mozes staviti da ti ne trosi upload, to namesti na nekih 4-6 kb/s u onaj program: Options>Preferences>Bandwidth>ono prvo kvadratce
-----------------------------------------------------------------------------

Sad probaj downloadirati neki mali program, ili neku knjigu od 2-3mb koliko za pocetka da vidis jel ce funkcionirati.

dera
04-07-2010, 12:35
Zasto da skida sa tog sajta torrent, kad ima uvijek najnovija verzija na http://www.utorrent.com/downloads/complete?os=win

filip.sk
04-07-2010, 17:43
Zato sto je reccomended torrent client for this sites!
Tako je naznaceno, tako sam i ja rekao, i nema nista razliku u download speed :)

dera
04-07-2010, 19:53
Naravno da nema razliku, samo sto je moj sa oficijelnog sajta, a taj sa Bog zna kojeg :)

filip.sk
04-07-2010, 20:28
Ma siguran je, trazio sam ga na oficijalnu stranu, ali nisam ga mogao naci.