PDA

View Full Version : UEFA Super Cup


Esquivel
18-06-2010, 17:41
Igramo 27.08.2010. u 20:45h,protiv Atletico M. na stadionu Stade Louis II (Monaco).

<dl><dt>http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3e/UEFA_Supercup_20-03-2009.jpg/120px-UEFA_Supercup_20-03-2009.jpg (http://en.wikipedia.org/wiki/File:UEFA_Supercup_20-03-2009.jpg)</dt></dl>

:nova: :nova: :nova:

Good luck guys!!!

filip.sk
18-06-2010, 18:15
Nadam se da ce se Rafa pokazati u pravom svetlu

Enfant Terrible
18-06-2010, 19:20
Igramo tačno na moj rođendan. Ne bi mi bilo ljepšeg poklona od Super Cupa...

Quaresma#7
18-06-2010, 19:20
Ja verujem da hoče. U Pekingu da uzmemo supercopu u ovaj supercup bio bi fantastičan početak u novu sezonu i naravno bi nam opet puno para kapnilo u klubsku blagajnu da popravimo financijske rupe

Huska
18-06-2010, 19:22
jel odgodjeno igranje super kupa italije...trebali smo ga igrati 21.8...ali nasi su se bunili...sad ne znam dali je gamad iz saveza sta uradila u vezi toga...

Il Mago
18-06-2010, 23:23
nece se igrat u Pekingu valjda,a ne znam za kad se igra tacno,vjerovatno na isti datum al na Meazzi...

Quaresma#7
18-06-2010, 23:31
A što se neče igrati u Pekingu :confused:

Il Mago
18-06-2010, 23:34
zato sto imamo Evropski Super Kup 28 a to je samo 7 dana razmaka i igraci ne se ne bi navikli na vremensku razmaku u tako kratkom periodu.nasi su se bunili i rekli da nece igrat u Pekingu...pa cemo vidjet sta ce bit

PazzaInterista
22-06-2010, 22:00
Nek igraju u mariboru :D

dera
23-08-2010, 18:24
Zakuhava se oko ove utakmice, Forlan i Aguero spremni da nas sruse, to su naslovi u Madridu, dok Zanetti i Etoo tvrde suprotno.

Bit ce zanimljivo, to je sigurno :D.

Guro
23-08-2010, 18:35
da da...jos 4 dana...al ne bi mi bilo nista milije nego da zgazimo te spance :) ali onako lagano da ih pregazimo

FORZA INTER

Il Mago
23-08-2010, 18:37
ima utakmica na BHT 1. :crazzy: konacno da se ne zezam sa streamovima...ocekujem da osvojimo i ovaj SK i da onda sve to zaokruzimo na Svjetskom...

adiK
24-08-2010, 00:59
I onda bude: Peta titula, šesta dolazi, ne znam kako daaaa sve ih poslozim :D evo moca ideja za novu Moratti song xD

Artband
24-08-2010, 02:06
Prenosi na Arenasport 1 i RTS 2.

ivan019
24-08-2010, 12:38
hvala bogu da i ja mogu da sacuvam oci :D

Zanetti27
25-08-2010, 16:51
APPIANO GENTILE - Rafael Benitez has called up 21 players (three goalkeepers, seven defenders, seven midfielders & four strikers) for Friday evening's UEFA Super Cup match against Atletico Madrid at the Stade Louis II in Monte Carlo (kick-off 20:45):

Goalkeepers: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni.

Defenders: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu.

Midfielders: 5 Dejan Stankovic, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 17 Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Coutinho.

Strikers: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 88 Ludovic Biabiany.

filip.sk
25-08-2010, 17:06
Obi je pozvan, to mi se dopada.

Zanetti27
25-08-2010, 23:21
moguc sastav protiv atletico madrida....

http://img541.imageshack.us/img541/2197/20100825232028.png (http://img541.imageshack.us/i/20100825232028.png/)

dera
25-08-2010, 23:22
Mislis kao protiv Rome? :D

hulle
25-08-2010, 23:24
ima da ih poderemo ko lose uradjen kontrolni rad

Esquivel
25-08-2010, 23:25
Mislis kao protiv Rome? :D


E,da i rezultat bude kao i protiv Rome,a ne i igra,odlicno(Mislim da cu na PIO da tipujem isto kao i protiv Rome):D

Zanetti27
25-08-2010, 23:31
Mislis kao protiv Rome? :D

ono je bio malo drugaciji sastav,a i ono sam ja radio,ovo nisam vec je s jedne stranice

dera
25-08-2010, 23:34
Isti igraci su igrali, mozda pozicije veznog reda i napada izmjenjene.

adiK
26-08-2010, 10:32
Chivu je protiv Rome pokazao da ne moze igrati lijevog beka, al eto sta ces krpimo se :/

dera
27-08-2010, 00:00
Ja sam otkinuo djelove njegovog intervjua:

"Atletico Madrid are a strong team, athletically able. They won't be an easy opponent. I have studied Atletico, it has always been a nice club. My father was an Atletico fan. I have always liked them, but I have studied everything about them to beat them tomorrow night.

"Our condition? We have am extra week in our legs, but a lot will depend on the football. We all have the chance to make history for the club and win a trophy that Inter have never won. It's a great opportunity for us."

Zanetti27
27-08-2010, 12:01
Diego Simeone has backed Atletico Madrid to win this evening's European Super Cup despite also being an Interista.

The 40-year-old played for both clubs during his career as a defensive midfielder and is now a successful Coach.

Interviewed in La Gazzetta dello Sport, Simeone said: “I spent five years in Madrid. I spent two in Milan and it's perhaps for this reason that I am slightly on Atletico's side, even if I continue to feel like an Interista.

“The League title we won in Madrid is still unforgettable for everyone, but the UEFA Cup lifted in Paris with Inter came to be celebrated almost like a Champions League. That Inter should have won the Scudetto, without that cursed refereeing in the game against Juventus.”

When asked in which team he would like to play, Simeone said: “In the first half with Inter, alongside Cambiasso, to take the lead, then in the second half with Atletico in order to launch a come back. I'd always win like this.

“There is never a favourite in a Final. But Inter have armour because they are used to winning and they also have a great defence, which is it's strong point.”

Grujinho
27-08-2010, 12:07
“The League title we won in Madrid is still unforgettable for everyone, but the UEFA Cup lifted in Paris with Inter came to be celebrated almost like a Champions League. That Inter should have won the Scudetto, without that cursed refereeing in the game against Juventus.”


jebem im m*ter lopovsku...veliki diego simeone! stvarno ona ekipa intera je bila prejaka... Zamorano, Ronaldo, Baggio, Simeone, Djorkaeff, Zanetti, Pagliuca itd itd...

i onda onaj nesuđeni penal na tekmi protiv juventusa....gamad lopovska!

hulle
27-08-2010, 13:50
Inter (4-2-3-1): Julio Cesar; Maicon, Lucio, Samuel,Chivu; Zanetti, Cambiasso; Eto'o, Sneijder, Pandev; Milito
Atletico Madrid (4-4-2): De Gea; Ujfalusi, Godin, Dominguez, Antonio Lopez; Reyes, Assunçao, Raul Garcia, Merida; Forlan, Aguero

ado_inter
27-08-2010, 19:59
izgleda da umjesto pandeva pocine deki i igramo

Il Mago
27-08-2010, 20:02
INTER (4-2-3-1): Julio Cesar; Maicon, Lucio, Samuel, Chivu; Zanetti, Cambiasso; Stankovic, Sneijder, Eto’o; Milito. All. Benitez
A disposizione: 12 Castellazzi, 2 Cordoba, 17 Mariga, 23 Materazzi, 27 Pandev, 29 Coutinho, 88 Biabiany.

ATLETICO MADRID (4-4-2): De Gea; Perea, Dominguez, Goděn, Ujfalusi; Reyes, Assunçao, Raůl Garcia, Simao; Forlŕn, Agüero. All. Quique Sanchez Flores
A disposizione: 38 Robles, 3 A.Lopez , 4 Suarez, 6 Camacho, 9 Jurado, 11 Merida, 22 Diego Costa.


evo sastava,ne znam sto igramo sa 2 napadaca al ajde vidjet cemo kako ce to izgledat

Huska
27-08-2010, 20:18
____________J.CESAR

MAICON - LUCIO - SAMUEL - CHIVU

______ZANETTI - CAMBIASSO

___STANKOVIĆ - SNEIJDER - ETO'O

___________MILITO

ima da ih pojedemo u veznom redu

Il Mago
27-08-2010, 20:20
Huska,kakav Stankovic i krilo...to ce bit 4-3-1-2.

Huska
27-08-2010, 20:22
itekako deki moze odigrati na krilu, ali vjerujem da ce biti dosta rotacija izmedju njega, Zanettia, Sneijdera

dera
27-08-2010, 20:23
Samo se nadam da ce Milito igrati bolje nego protiv Rome :).

Il Mago
27-08-2010, 20:25
Milito mora bit bolji veceras...a Deki je nekad mogo igrat krilo,vise to definitivno ne moze :D

Moca93
27-08-2010, 21:31
nista se meni ovo ne svidja,nadam se boljem drugom poluvremenu.

Il Mago
27-08-2010, 21:32
ocajno prvo poluvrijeme,nadam se da je ovaj gospodin na nasoj klupi shvatio da nam ova formacija ne odgovara i da ce se odmah na pocetku drugog poluvremena vratit na 4-2-3-1...i da vise nikad nece igrat ovu formaciju.Pandev,Coutinho il Biabiany bilo koji od njih treba uc.

DenchiNL
27-08-2010, 21:32
sad zasad patnja , ništa novo u igri , čak štaviše manje odlučnosti u igri kod pojedinaca
mmmmph sad kad im bennie izanalizira majkicu hahah

Inter boy
27-08-2010, 21:39
Izjednačeno prvo poluvrijeme. Nadam se boljoj igri u drugom

adiK
27-08-2010, 21:43
Coutinho ili Pandev umjesto Stankovica, ili da se Javier pomjeri na Chivuovo mjesto, a Stankovic na njegovo, pa da udju umjesto Chivua, ali Stankovic ne moze igrati na krilu sto je bilo jasno davno, al eto Rafa zna sto nam je ovo priustio :)

dera
27-08-2010, 21:47
Sve takticar do takticara, pogotovo Moca i Mago, poznati ljubitelji Rafe, puni trenerskog iskustva od ranije.

Moje zapazanje - Stankovic los (prijedlog - Coutinho); Maicon isto slabo; Atletico se zatvorio i to je jedini razlog lose igre ;).

Il Mago
27-08-2010, 21:48
nije do nasih igraca i formacije,tako je Dera...formacija je idealna,nasi dobro igraju samo se Atl zatvorio.aha,ok.

dera
27-08-2010, 22:27
Do nash igraca definitivno, Maicon katastrofa, Sneijder nevidljiv u drugom poluvremenu.

Jedino sto zamjerim Rafi jesu izmjene, mogao je jednim potezom napraviti bolji potez: Stankovic=Coutinho. Tada bismo imali dva ofanzivna.

Il Mago
27-08-2010, 22:35
KATASTROFA !

bolje da nista vise ne pisem...

ado_inter
27-08-2010, 22:37
i sad nek kazu nek MM ne trosi ma dajte ba vidite da ekipa ne funkcjonise ako neko markira sneijdera a isto tako nema na klupi napadaca koji ce uci bruka i sramota da nemamo suta u okvir gola za 90 min i nek smo izgubili jer nismo ni zasluzili pizde jedne

necainter
27-08-2010, 22:39
Ljudi,sve ste u pravu,isto kazem i ja.Taktika i formacija KATASTROFA!Ali,bili smo uz INTER kada je pobedjivao,i sada smo uz njih kada gube!Jer ipak,nov trener,i trebace jos neko vreme da se naviknu svi... :( :'(

Huska
27-08-2010, 22:45
jel nam ne treba lijevi bek...imamo mi igracinu Chivua jebo mu rafa zenu...ako nastvi sa ovim glupim taktikama nema nas nigdje...

mislim ono svi su katastrofa bili...eto'o i zanetti bili najbolji u 1 polivremenu, a kasnije se prikljucili ostatku ekipe u ovoj katastrofi od utakmice

dera
27-08-2010, 22:47
Treba nama desni bek ;).

Pirate_Girl4
27-08-2010, 22:49
Užas... Nemam komentara, veoma loša igra... Valjda bude nekad bolje... :/

Huska
27-08-2010, 22:50
treba nama trener...od najjace odbrane na svijetu uradio je da ni jedan igrac ne zna sta treba raditi...je*ala ga njegova taktika sa tri defanzivna dosta mi je bilo mancinia sad i on poceo...

Il Mago
27-08-2010, 22:52
jel nam ne treba lijevi bek...imamo mi igracinu Chivua jebo mu rafa zenu...ako nastvi sa ovim glupim taktikama nema nas nigdje...

mislim ono svi su katastrofa bili...eto'o i zanetti bili najbolji u 1 polivremenu, a kasnije se prikljucili ostatku ekipe u ovoj katastrofi od utakmice

valjda ce Santon igrat kad se oporavi...ne znam sto ti je Chivu toliko kriv veceras ? losije su bile zvijezde : Maicon,Sneijder i pogotovo Milito koji ni hodat ne zna na pocetku ove sezone...

dera
27-08-2010, 22:52
Gledaj Huske sada, bio je za njega, a cim je dosao poraz u kojem je vise kriv Maicon nego trener, odmah po njemu.

Jebem i tebe i tvoje misljenje, hajde, koga cemo dovesti genijalac, zovi Josea da se vrati nabijem i tebe i tvoje zamisli.

ac1d
27-08-2010, 22:53
Nažalost loša predstava naše ekipe,i nismo uspjeli uzeti još jedan trofej.

Nadam se da će Moratti ipak odriješiti kesu,i da ćemo uzeti pravog igrača do kraja prijelaznog roka.

Svi se pojačavaju,strani i domači klubovi i bit će bolji i jači nego prošle godine.

Istina da je početak sezone,i da je novi trener i treba vremena za prilagodbu,ali ipak mi smo prvaci Europe i moramo imati visoke standarde.

Moca93
27-08-2010, 22:55
huska nemoj odma pljuvati Rafu,ma kolko ga i ja mrzeo,sacekacu bar 5,6 tekmi pa da vidimo. Bzvz je odma posle prvog poraza.... ZNAM,ZNAM Huska da je on debelo zaraslo djubre,ali uzdrzi se ;)


Sve u svemu katastrofa, samo mi upropastili vece....... necu komentarisati dalje

dera
27-08-2010, 22:56
Hehe, a na FB nakon prve "zanimljive" izjave, tvoj komentar "Nije ovaj Rafa los :)", a vidi sada, jedino djubre ovde za mene si .. :).

ado_inter
27-08-2010, 22:59
huska nemoj odma pljuvati Rafu,ma kolko ga i ja mrzeo,sacekacu bar 5,6 tekmi pa da vidimo. Bzvz je odma posle prvog poraza.... ZNAM,ZNAM Huska da je on debelo zaraslo djubre,ali uzdrzi se ;)


Sve u svemu katastrofa, samo mi upropastili vece....... necu komentarisati dalje


ma koje da ga ne pljujem najgori moguci potez koji smo mogli uradit njega postavit za trenera a isto tako nikako necu prezalit prodaju maria kako god covjek je potezom rjesavo utakmicu

Huska
27-08-2010, 23:00
valjda ce Santon igrat kad se oporavi...ne znam sto ti je Chivu toliko kriv veceras ? losije su bile zvijezde : Maicon,Sneijder i pogotovo Milito koji ni hodat ne zna na pocetku ove sezone...
zato sto je reyes pravio budalu od njega...lik se gubi po terenu kao abdest...

a sto se zvijezda tice slazem se da su podbacili, ali eto sta ces kada nitko ne vjeruje da Cou i Bia mogu trenutno uraditi vise od Milita i Sneijder koji su totalno van forme...

dera i dalje sam ja uz njega...samo ljut sam sto bezze mijenja formacije i stavlja igrace koji su totalno van forme...koliko god Mariga, Bia i Cou bili mladi trenutno su nasi jedni od boljih igraca i morali su vise igrati veceras

dera
27-08-2010, 23:01
ma koje da ga ne pljujem najgori moguci potez koji smo mogli uradit njega postavit za trenera a isto tako nikako necu prezalit prodaju maria kako god covjek je potezom rjesavo utakmicu
Reci ime, hvala.

Moca93
27-08-2010, 23:01
jednostavno na trzistu nije bilo bolje....Sta da radimo. Za Marija katastrofalan potez,pa mi sada trenutno nemamo klupu... A posto se Brankica i Moratti stisnuli,bas cu videti ko ce nam to ulaziti sa klupe sad ... -.-

Guro
27-08-2010, 23:04
lose lose...bas lose...igre nije bilo nigdje...mada znao sam to cim sa vidio formaciju koja pocinje...samo mi nije jasno zasto se cekao prvi gol da se nesto promijeni.,.mada i tada je vec bilo kasno...igraci uospte nisu bili motivisani..lopta se odbijala od njih kao od betona..a kad je milito uzeo da izvodi penal odmah sam rekao da ga promasuje...tako je i bilo...ne moze se ni penal dati kad se onako igra i kad su potpuno pogresno usli u utakmicu

gore utakmcie intera odavno nisam gledao, pa mi krivo sto je bas to moralo u ovoj da se pokaze...odbrana neoprostivo kiksala vise puta...potpuno pogubljeni...prvi gol JC primio kao pocetnik...ipak je pucao na prvu stativu...al ista da se radi...ostaje jos jedan trofej ove godine...i jos ukupno 4 do kraja sezone...idemo na sto vise, ali se nadam da necemo puno eksperimentisati sa taktikom

adiK
27-08-2010, 23:05
Gledaj Huske sada, bio je za njega, a cim je dosao poraz u kojem je vise kriv Maicon nego trener, odmah po njemu.

Jebem i tebe i tvoje misljenje, hajde, koga cemo dovesti genijalac, zovi Josea da se vrati nabijem i tebe i tvoje zamisli.
Dera banovace te na tvom forumu :D inace u vezi ove utakmice samo cu reci "Jose Mourinho lalalala, Jose Mourinho lalalala"
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/DNK7a3mhARE?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/DNK7a3mhARE?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

dera
27-08-2010, 23:07
Ja smatram da je Milito bio u formi, taktika bi bila ubitacna uz to da su i ostali igraci imali veci motiv (Maicon recimo).

Isto tako, slazem se da bi i ja odbranio onaj prvi sut, stavio bih nogu umjesto da pokazujem svoje reflekse i lijezem dole.

---------- Post added at 23:07 ---------- Previous post was at 23:06 ----------

Dera banovace te na tvom forumu :D inace u vezi ove utakmice samo cu reci "Jose Mourinho lalalala, Jose Mourinho lalalala"
<object width="480" height="385">


<embed src="http://www.youtube.com/v/DNK7a3mhARE?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></object>
Hehehe, ne mogu da se suzdrzim.. Ti idi na Santiago Bernabeu i pjevusi :D.

Huska
27-08-2010, 23:09
Deki-Cambiasso-Zanetti...Mancini se vratio :D

kako me rafa razocarao veceras da to nije nomalno, a vodi se ka strucnjak za ove kup utakmice...

adiK
27-08-2010, 23:09
Ja smatram da je Milito bio u formi, taktika bi bila ubitacna uz to da su i ostali igraci imali veci motiv (Maicon recimo).

Isto tako, slazem se da bi i ja odbranio onaj prvi sut, stavio bih nogu umjesto da pokazujem svoje reflekse i lijezem dole.

---------- Post added at 23:07 ---------- Previous post was at 23:06 ----------


Hehehe, ne mogu da se suzdrzim.. Ti idi na Santiago Bernabeu i pjevusi :D.
Pjevacu mu dok sam ziv jer mi je donio toliko srece u zivotu, proslu godinu dana cu pamtiti kao najljepsu do sada u zivotu a to sve samo zbog Intera i Josea.

Guro
27-08-2010, 23:10
ja ne bih izdvajao nikog posebno..jednostavno svi su bili losi...Eto je jedino imao neke svijetle momente...sve ostalo lose...kao da su igrali neki pocetnici a ne prvaci evrope...mislim da se rafa mora sad dobro zamisliti...jer je ovo posle one utakmice sa romom bas lose

dera
27-08-2010, 23:10
@AdiK,
Pjevaj, ali ne spamaj :P.

necainter
27-08-2010, 23:11
Ali meni nije idalje jasna taktika Beniteza...Kada je mogao da nastavi Mourinhovu,umesto Chivua da stavi Zanettija levo,i da stavi cambijassa i dekija,(ajde nebitno,kada ga nema motta) i ispred sneijder,pa onda ima levo napred pandev,desno etoo,i najistureniji milito.Al sta ces sad,sta je tu je...i meni je zao ali ipak msm da ce se rafa uigrati sa igracima,i vratiti tim u formu,jer toliko je najavljivao,i cak je rekao da ce prestici mourinha,pa ajde da se nadamo,to je sada jedino sto meni uliva nadu,to,i cinjenica da imamo najbolje pojedince na svetu.Nadajmo se,Forza nero azzurri

adiK
27-08-2010, 23:12
@AdiK,
Pjevaj, ali ne spamaj :P.
Pa ne moze biti spam ako ukazujem na to da smo pod Mourinhovim vodstvom bar imali sut na go, a da nije iz penala :) jos nesto, posto vidim da hoces da svalis na igrace, trener je taj koji ih motivise.

dera
27-08-2010, 23:15
Pa ne moze biti spam ako ukazujem na to da smo pod Mourinhovim vodstvom bar imali sut na go, a da nije iz penala :) jos nesto, posto vidim da hoces da svalis na igrace, trener je taj koji ih motivise.
Imali smo i mi, iz ofsajda :P. Kako da motivise Maicona koji drka na Josea. Hajde, zvrkni Josea i zamoli ga da se vrati ;).

---------- Post added at 23:15 ---------- Previous post was at 23:14 ----------

Ponavljam, prestani sa spamom, udji u temu Jose i pjevaj mu, zamisljaj njega u ovoj utakmici itd. Good luck.

hulle
27-08-2010, 23:15
nadam se da je sad nekima jasnije zasto nam nisu potrebni igraci tipa mascerano i kuyt.....
nama trebaju igraci koji idu naprijed a ne nazad upravo radi te nazadne taktike smo i izgubili i upravo radi te taktije je liverpool luzerski klub

dera
27-08-2010, 23:16
Kuyt umjesto Stankovica, nemoj Hulle reci da ne bi volio vidjeti veceras :P.

Huska
27-08-2010, 23:22
a dobro mozda je ipak ovo bila samo jedna los noc za nas...jer protiv rome smo odigrali odlicno(ali sa ono pravom formacijom), pa i ne bi trebalo imati toliko razloga za paniku, ako ce rafa prestati da experimentise, i stavljati u prvih 11 najspremnije igrace...

mada nikad nismo blistali na pocetku sezone, pa je rafa samo nastavio tu tradiciju, a i mi smo se malo umislili...ono mi smo prvaci europe gdje cemo mi vise ikada izgubiti utakmicu...uvijek sve mora biti savresno...

FORZA RAFA

dera
27-08-2010, 23:22
Udri brigu na veselje:

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/zp5tPchK2xc?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/zp5tPchK2xc?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

hulle
27-08-2010, 23:22
4 (zadnja linija) nesmiju preci centar

4 (vezni) 3 def vezna + wes

2 (napad) etoo bek :)

definitivno nam treba kuyt umjesto milta..onda bi izgubili 1-0 ;)

adiK
27-08-2010, 23:23
Gledaj Huske sada, bio je za njega, a cim je dosao poraz u kojem je vise kriv Maicon nego trener, odmah po njemu.

Jebem i tebe i tvoje misljenje, hajde, koga cemo dovesti genijalac, zovi Josea da se vrati nabijem i tebe i tvoje zamisli.
Necemo ovako dera razgovarati :)

Sreca pa smo imali jednog igraca na kojeg Benitez nije mogao utjecati a to je bio Cesar koji nas je spasio blamaze u nekoliko navrata (iako smatram da je mogao bolje reagovati kod gola).

Il Mago
27-08-2010, 23:25
a dobro mozda je ipak ovo bila samo jedna los noc za nas...jer protiv rome smo odigrali odlicno(ali sa ono pravom formacijom), pa i ne bi trebalo imati toliko razloga za paniku, ako ce rafa prestati da experimentise, i stavljati u prvih 11 najspremnije igrace...

mada nikad nismo blistali na pocetku sezone, pa je rafa samo nastavio tu tradiciju, a i mi smo se malo umislili...ono mi smo prvaci europe gdje cemo mi vise ikada izgubiti utakmicu...uvijek sve mora biti savresno...

FORZA RAFA

Huska,brate moj...ni protiv Rome mi nismo dobro igrali.imali smo dosta srece,njihove greske su nam donijele pobjedu,odbrana je djelovala lose,neuigrano,Milito je i tada bio ocajan,al smo dobili i to ce se pamtit...

al u pravu si,tek je pocetak,nesto se mora izgubit...al u ponedjeljak im je bolje da dobiju :cool:

dera
27-08-2010, 23:27
Necemo ovako dera razgovarati :)

Sreca pa smo imali jednog igraca na kojeg Benitez nije mogao utjecati a to je bio Cesar koji nas je spasio blamaze u nekoliko navrata (iako smatram da je mogao bolje reagovati kod gola).
Slazem se da sam pretjerao, ali razumijes ti mene vidim :). Ma Samuel nas je spasio blamaze.

definitivno nam treba kuyt umjesto milta..onda bi izgubili 1-0 ;)
Slabo citas, rekao sam vidjeti Kuyta umjesto Stankovica desno od prve minute nocas ;).

Huska
27-08-2010, 23:33
Huska,brate moj...ni protiv Rome mi nismo dobro igrali.imali smo dosta srece,njihove greske su nam donijele pobjedu,odbrana je djelovala lose,neuigrano,Milito je i tada bio ocajan,al smo dobili i to ce se pamtit...

al u pravu si,tek je pocetak,nesto se mora izgubit...al u ponedjeljak im je bolje da dobiju :cool:

pocetak je sezone, ovo su covjeku prve prave utakmice jednu je odradio solidno, a drugu podbacio...treba sacekat barem jedno 10-ak kola u serie a, do tada bi trebalo sve da dodje na svoje...ako ni tada ne bude nista bolje onda neka se udrai nogom u dupe i sto dalje od Intera :D

samo da on ne ekspreimentise sa formacijama i forsiranjem pogresnih igraca i bit ce to odlicno, jer na klupi imamo jednog od najboljih trenera

Inter boy
27-08-2010, 23:34
Ništa od šest naslova. Postava i taktika od početka nisu funkcionisali. U ovu tekmu smo definitivno ušli kao da smo je vec dobili. Pogrešne izmjene su pridonjele da statistika bude još gora. Dokaz da su potrebna pojačanja i to pod hitno. Nadam se da ce ovo biti lekcija koja nam treba pokazati da nismo ni mi nepobjedljivi i da se moramo pojačati.

dera
27-08-2010, 23:35
Ma ovo nam je mozda i trebalo, da se spustimo na zemlju, da se posamaraju pojedinci (may I suggest - Douglas).

Nadam se da ce izvuci dosta lekcija iz danasnje utakmice, a i necemo imati naporan raspored utakmica (ici u Aziju, Ameriku ili gdje se ove godine odrzava SKP).

Il Mago
27-08-2010, 23:37
Dera mi idemo na Svjetsko prvenstvo sigurno kao pobjednici LP...

dera
27-08-2010, 23:38
Nemoj zezati, ja sam mislio da samo pobjednik ovog kupa ide. Hvala na info :).

hulle
27-08-2010, 23:39
Slazem se da sam pretjerao, ali razumijes ti mene vidim :). Ma Samuel nas je spasio blamaze.

Slabo citas, rekao sam vidjeti Kuyta umjesto Stankovica desno od prve minute nocas ;).


nije problem citanje.....stankovic ide van da napravi mjesto masceranu :D

dera
27-08-2010, 23:41
I ja sam protiv Mascha. Ne brini, nece doci, nemoj vise o tome pls :D.

---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:40 ----------

Ja i zaboravio, sretan rodjendan Zlatan_-e jos jednom :D.

DenchiNL
27-08-2010, 23:45
Ali meni nije idalje jasna taktika Beniteza...Kada je mogao da nastavi Mourinhovu,umesto Chivua da stavi Zanettija levo,i da stavi cambijassa i dekija,(ajde nebitno,kada ga nema motta) i ispred sneijder,pa onda ima levo napred pandev,desno etoo,i najistureniji milito.Al sta ces sad,sta je tu je...i meni je zao ali ipak msm da ce se rafa uigrati sa igracima,i vratiti tim u formu,jer toliko je najavljivao,i cak je rekao da ce prestici mourinha,pa ajde da se nadamo,to je sada jedino sto meni uliva nadu,to,i cinjenica da imamo najbolje pojedince na svetu.Nadajmo se,Forza nero azzurri

zato što ga je dotični prozvao i "šukno" mu mentalno, a bennie je mentalni kepec i pao je na to. (Mou mu rekao kako mu je lako kad mu je on spremio tim , taktiku,etc , i umjesto da kaže hvala i završi priču, levat se upali izjavi da mu je želja osvojiti više od moua, i pođe raditi gluposti i izmišljat neke svoje taktike i experimente i analize, rezultat je ovo večeras, a nadam se da je tu i kraj)
tim koji je osvojio sve što je moguće odjednom ne može opucat na go????????

necainter
27-08-2010, 23:50
pa jeste,to da su se prepirali,jeste...ali urazumice se rafa i vratiti nam stari inter :)

Esquivel
27-08-2010, 23:52
I Lazio je prosle sezone pao na 4-3-2-1..:) (0-2)
Al´danas smo kolektivno podbacili..

PazzaInterista
27-08-2010, 23:53
Dera izadji malo na zrak kazu pomaze.

Il Mago
28-08-2010, 00:01
jos jedna jako bitna stvar,barem ja tako mislim je da Deki vise nije igrac za prve postave.ne zakljucujem to samo radi ove utakmice,nego generalno mislim da Mariga mora imat prednost u odnosu na njega...

Zanetti27
28-08-2010, 00:35
eh jebiga...you win some,you lose some...
steta smo sto necemo uzeti svih 6 trofeja.za ovaj poraz rafa kod mene ima prolaz zato jer je tek pocetak,ali ako se momcad ne dovede u red i ne napravi neki pristup u serii a onda ne znam sta cemo

Balotelli#45
28-08-2010, 00:40
samo cu da kazem KATASTROFA,i jebala Beniteza taktika....

verma_interista
28-08-2010, 00:40
Realno je ocekivati "paljbu" po Benitezu, i mislim da je dosta pogrijesio, i mislim generalno da on nema kvalitete da vodi jedan ovakav tim, ali veceras se na naki nacin vidio neki vid zasicenosti kod igraca, pomalo su sebe precjenili, mislili su da ce lako..a, to je Atletico znao iskoristiti, jer ipak njima ovaj trofej znaci puno vise nego nama.

Moje misljenje je da se Benitez ne bi smio osvrtati na Mourinhove izjave, i neka se ne stidi postaviti ekipu kao sto je Portugalac radio, jer je tako vjerovatno najbolje.

Cesar kriv za gol, ali je mogao primiti jos koji, pa ga ne treba kriviti, Milito skroz indisponiran, dok Stankovic ne bi vise trebao imati priliku da igra u jacim utakmicama, izgubio je potreban kvalitet.

S Mottom ekipa igra puno bolje, i vjerujem da bi se mogao Biabany malo gurnuti u vatru, on je sigurno zeljan dokazivanja, kao i Coutinho.
Nema veze, nismo dobili, i nadam se da se ovo nece puno odraziti na ekipu.

adiK
28-08-2010, 01:00
Jedina svjetla tacka veceri je Coutinhov pas prije penala koji je bio fantastican :)

dera
28-08-2010, 01:52
<object width="480" height="385">


<embed src="http://www.youtube.com/v/DNK7a3mhARE?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></object>
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/9OHC7lIfvk4?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/9OHC7lIfvk4?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
<object width="480" height="385">


<embed src="http://www.youtube.com/v/txmKnGJH8NA?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></object>

Moca93
28-08-2010, 01:52
Trener Intera smatra da je Atletiko osvojio Superkup, jer su njegovi igrači bolje pripremljeni. Španac se žali na kalendar.
http://www.mondo.rs/slike/vesti/001/809/v180987p0.jpg
Atletiko iz Madrida je osvojio Superkup Evrope (http://www.mondo.rs/s180980/Fudbal/SUPERKUP-_Atletiko_srusio_Rafin_Inter.html) pobedom nad Interom - 2:0 (0:0).

Novi trener Intera, Rafa Benitez, "okrivio" je Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi za gubitak trofeja.

"Bilo nam je teško. Dobro smo počeli, ali nismo imali kontrolu nad utakmicom. Oni su bili psihički jači i fizički su bolje pripremljeni", priznao je španski stručnjak.

"Mnogo naših igrača je igralo na Mundijalu i kasno nam se priključilo na pripremama. Zato su oni spremniji dočekali ovu utakmicu", dodao je Benitez.

Naslednik Žozea Murinja na klupi šampiona Evrope imao je još kritika na račun kalendara takmičenja.

"Posle Svetskog prvenstva reprezentacije su igrale prijateljske mečeve što mi je prekidalo pripreme. Želim da unesem novine, ali za to mi je potrebno vreme".

Italijanski novinari optužuju Beniteza da je promenio Murinjovu koncepciju i tako pokvario igru.

"Nismo mnogo menjali u odnosu na meč sa Romom, ali sada je protivnik bio znatno bolje pripremljen", podsetio je Benitez da je nedavno osvojio Superkup Italije pobedom nad Rimljanima (3:1).

"Igraćemo bolje iz utakmice u utakmicu. Treba nam vremena da uradimo sve onako kako hoćemo", zaključio je Benitez.

I dok se trener Intera suočavao sa problemima, njegov kolega sa klupe "jorgandžija" je opet imao razloga da slavi. Posle osvajanja Lige Evrope, osvojio je i Superkup.

"Doneli smo veliku radost navijačima. Igrali smo dobro i zasluženo pobedili", ocenio je Kike Sančez Flores i dodao:

"Ovo je nezaboravna pobeda za naš klub - našu familiju".

hulle
28-08-2010, 01:57
jasta..on samo mesare trazi...nek moze trcat i nek moze krpit...to je rafin nogomet hehehehhheehe

dera
28-08-2010, 02:00
Opet ti u spam.. cc, nevezano za bilo koji post. Dobro, rekao si i gotovo.

Huska
28-08-2010, 04:49
upravi si rafa, ali koji ku*ac si onda stavljao u igru igrace koji su se ekipi pridruzili prije 15-ak dana...da nemamo igraca na klupi koji ih mogu zamijenit covjek bi ga mogao razumit, a ovako stvarno nema smisla

ali svidja mi se da ima plan kako trebamo izgledati, pa ce to aBd s vremenom sve doci na svoje

InteristaSA
28-08-2010, 09:16
Evo ova tekma nam je pokazala koliko su pogrijesili sa Mariom..prosle godine kad neko nije igrao kako treba ulazio je Mario i nerijetko rijesavao utakmice..ono sinoc je najgora tekma koju sam pratio u zadnje vrijeme,,jel Atletiko toliko dobra ekipa da im nemogu uzet loptu..A definitivno trebamo traziti novog desnog beka..ovaj je glavom u Madridu i sve radi da bi ga pustili...i kad je prosao nekoliko puta samo je nabijao u 16 negledaju da nema nikog...ovakvog Maicona na terenu nezeli niko..po njegovoj strani sve je prolazilo za Atletiko..kao da smo igrali sa igracem manje,vidjeli ste drugi gol prosli po njegovoj strani Maicon stoji na centru...moraju svi skontat da se od slave ne zivi i izgleda da neki igraci nisu zab proslu sezonu i moraju shvatiti da vise nema Mourinha da je dosao covjek koji ima neke komplekse Mourinha i ako nastavi izmisljat kao sto je sinoc izmisljao nepise nam se dobro sa Benitezom


I Dera prestani svakom pisat da spama cim spomene Beniteza sta si ti njegov andjeo zastitnik...procitao sam 5 stranica i ti si najveci spamer!!

mourinho
28-08-2010, 09:51
Nije toliko bitno što smo izgubili, osvojili smo sve u Italiji ove godine i LŠ, ne treba biti na kraj srca. Ali ono što je poražavajuće je da se ne sjecam se kada sam gledao losiji Inter, mislim da je to bilo prije dolaska Mancinija. I kod Mourinha je bilo losih utakmica, ali ovo je katastrofalno. Da šampion Evrope uputi prvi udarac u okvir gola iz penala u 90. minutu, to je poniženje i sramota!!! Postava ekipe nije bila dobra, ovim ne zamjeram ništa Benitezu, dešavalo se i dešava svim trenerima, dešavalo se i Mourinhu. Međutim, ono što me iznerviralo jeste da smo poslije poluvremena igrali isto, nikakve promjene nije bilo. Izmjena tek u 70. minuti??? Zar je trebalo 70 minuta da vidiš da nešto ne štima, a za tih 70 minuta nismo stvorili pravu šansu??? Vrlo loše vođena utakmica. Druga stvar koja mi je upala u oči jeste da se naša odbrana ne može prepoznati. Od najbolje odbrane u svijetu trenutno imamo pogubljenu grupu koja je u panici u svakom drugom napadu protivnika. To se vidjelo u prvom poluvremenu protiv Rome, a protiv Atletika je paralo oči. Benitez će morati dobro razmisliti o ovoj utakmici i brzo se prilagoditi, jer ako se to ne desi, bojim se da ćemo progutati dosta gorkih pilula ove sezone. Ako smo prošle godine igrali u formaciji u kojoj smo igrali i sa igračima sa kojim smo igrali, te tako osvojili sve, zašto to mijenjati? Treba samo napraviti fine tuning, a ne nikakve eksperimente. Kriviti Maicona, Stanka i druge je bespredmetno, pa nisu ljudi preko noći zaboravili igrati, kriva je postava igre. Opet kažem, nadam se da će trener dobro razmisliti šta radi, jer ovo sinoć je bilo poniženje.

Zanetti27
28-08-2010, 10:03
Trener Intera smatra da je Atletiko osvojio Superkup, jer su njegovi igrači bolje pripremljeni. Španac se žali na kalendar.
http://www.mondo.rs/slike/vesti/001/809/v180987p0.jpg
Atletiko iz Madrida je osvojio Superkup Evrope (http://www.mondo.rs/s180980/Fudbal/SUPERKUP-_Atletiko_srusio_Rafin_Inter.html) pobedom nad Interom - 2:0 (0:0).

Novi trener Intera, Rafa Benitez, "okrivio" je Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi za gubitak trofeja.

"Bilo nam je teško. Dobro smo počeli, ali nismo imali kontrolu nad utakmicom. Oni su bili psihički jači i fizički su bolje pripremljeni", priznao je španski stručnjak.

"Mnogo naših igrača je igralo na Mundijalu i kasno nam se priključilo na pripremama. Zato su oni spremniji dočekali ovu utakmicu", dodao je Benitez.

Naslednik Žozea Murinja na klupi šampiona Evrope imao je još kritika na račun kalendara takmičenja.

"Posle Svetskog prvenstva reprezentacije su igrale prijateljske mečeve što mi je prekidalo pripreme. Želim da unesem novine, ali za to mi je potrebno vreme".

Italijanski novinari optužuju Beniteza da je promenio Murinjovu koncepciju i tako pokvario igru.

"Nismo mnogo menjali u odnosu na meč sa Romom, ali sada je protivnik bio znatno bolje pripremljen", podsetio je Benitez da je nedavno osvojio Superkup Italije pobedom nad Rimljanima (3:1).

"Igraćemo bolje iz utakmice u utakmicu. Treba nam vremena da uradimo sve onako kako hoćemo", zaključio je Benitez.

I dok se trener Intera suočavao sa problemima, njegov kolega sa klupe "jorgandžija" je opet imao razloga da slavi. Posle osvajanja Lige Evrope, osvojio je i Superkup.

"Doneli smo veliku radost navijačima. Igrali smo dobro i zasluženo pobedili", ocenio je Kike Sančez Flores i dodao:

"Ovo je nezaboravna pobeda za naš klub - našu familiju".

zbog ovoga mi je pao u ocima i dobio je jedan veliki minus od mene,ne volik kad se treneri izvlace i traze alibije i koje kakve gluposti,ali izvlacit se na kalendar je suludo...

Balotelli#45
28-08-2010, 10:09
jbg...JEDAN JE JOSE MOURINHO :(

Anais
28-08-2010, 10:36
Drago mi je sto smo izgubili,previse su se digli! Ali za poraz krivim ovog rafu smrada... nisam mogao vjerovat svojim ocima dok nisam shvatio da je to ipak rafa

adiK
28-08-2010, 10:44
Roma je imala pregrst igraca na SP, a Atletico "nije" (sto apsolutno nije tacno), pa se Atletico bolje spremio, Roma se nije spremila. Rafa moj Rafa, daj bolan prije nego pocnes lupat skontaj da to radis pred kamerama, diktafonima cime vec ne. Izgubili smo jer si eksperimentisao s formacijom. Jer jedino sto smo uradili bio je produkt individualne kvalitete, a ne timske igre. Izgubili smo jer nije bilo motiva, a to je tvoj posao.

Atletico je imao Aguera, Forlana, Godina, Simaa na Mundijalu, Roma Juana i De Rossija. Toliko rumeni o pripremljenosti :)

I evo jos jedna zanimljivost:

Prior to the game, police intervened quickly to prevent a clash between small factions of hooligans from Atletico and Inter.

Around 25 Atletico hooligans were waiting outside a shop near Monaco’s Stade Louis II stadium when some 30-40 thugs from Inter turned a corner into the road, putting the rivals just yards apart.

Atletico thugs, some who smashed wooden crates and ripped off pieces to use as weapons, rushed into the road as they were beckoned on by their counterparts.

A handful of police formed a line to push the Atletico hooligans back before further reinforcements helped contain the Inter hooligans, some of whom were waving belts.

Culé
28-08-2010, 11:57
I dalje nedostižni.

http://barcelona.theoffside.com/files/2009/12/SixCupsKuwait.jpg

:P

ivan019
28-08-2010, 12:18
kakvi idioti, propustili sansu za 6 trofeja...

a benitez nek se jebe sa stankovicem(sto bi mi srbi rekli proso voz) i pandevom(koji je jadan prosek proseka,filipe sta god da kazes i prekopiras sa googla ne moze promeniti to)

koja seljacina, izmena u 70 minutu i to pogresna i retardirana osoba bi izbacila stankovica i chivua a ubacila biabianija i coutinha a javiera prebacila na beka...

e moj milito da postoji ocena 0 ti je ne bi zasluzio... def. ako se nastavi sa jednim napadacem eto,o napred a iza sneijder i coutonho a ovaj malo na klupu...

Amico Laziale
28-08-2010, 12:23
steta...
Al' iskreno,beniteza ne mogu ocima da gledam...

Zanetti27
28-08-2010, 13:07
idalje picke koje ne znaju primiti poraz...a vjerni navijaci takoder smisljaju izgovore i ne znaju odgovorit na pitanja

Nera
28-08-2010, 13:11
Hmmm... sto je sad hajka vecine? Navijaci ste kad se osvajaju trofeji, a nema vas kad se izgubi. Sto cemo sad? Izgubili su utakmicu, odigrali su katastrofalno, i to je sto je. Ja sam govorio, GRESKA JE PRODATI BALOTELLIA, ali ajde, sto znam ja. Nebitno, i da je on bio tu, vjerovatno nista ne bi promijenio.
Rafa je napravio gresku sa Dekijem umejsto Pandeva, i Chivuom na beku. Uvidjece i on te greske, pa ce ih ispraviti.
I Mourinho je proslu sezonu poceo porazom u Supercupu od Lazia, pa je na kraju pokorio Evropu. Da ne pominjem njegovu prvu formaciju sa Manciniem i Quaresmom. Poslije je shvatio da ne ide pa se vratio staroj formaciji.

Nadam se jednom jakom pojacanju (pominju se Forlan, Schwaini i Cesc). Ali u svakom slucaju, NELLA GIOIA E NEL DOLORE... SOLO L'INTER...

Inter boy
28-08-2010, 13:48
Nekad moramo pasti da bi se ponovno podignuli. Ja sam uvjeren da cemo demolirati Bolognu i pokazati da je ovo bila samo jedna loša noć.

dera
28-08-2010, 14:29
I Dera prestani svakom pisat da spama cim spomene Beniteza sta si ti njegov andjeo zastitnik...procitao sam 5 stranica i ti si najveci spamer!!
Citiraj njihov i moj post.
zbog ovoga mi je pao u ocima i dobio je jedan veliki minus od mene,ne volik kad se treneri izvlace i traze alibije i koje kakve gluposti,ali izvlacit se na kalendar je suludo...
Jesi ti procitao tu novost? Vise se brani sto nije imao kad sa nasim igracima da uigrava taktiku, nego njihovim.
Drago mi je sto smo izgubili,previse su se digli! Ali za poraz krivim ovog rafu smrada... nisam mogao vjerovat svojim ocima dok nisam shvatio da je to ipak rafa
Reci ime.

Zanetti27
28-08-2010, 14:30
nebi se uopce trebao braniti niti nista...

dera
28-08-2010, 14:38
Hehe, trebao je reci: "Jeb.m vam sv.ca sta hocete, izgubili smo, boli vas ku.ac.", onda se smiri i kaze: "Je.iga, nije bila nasa noc." ?

Ja sam siguran da bi se ovo Moci svidjelo :D.

Zanetti27
28-08-2010, 14:51
imas pravo,nisu uspijeli uputiti niti jedan udarac zato jer nisu imali vremena vjezbati taktiku...
milito je igrao uzasno zato jer nisu imali vremena uvjezbati taktiku.

dera
28-08-2010, 15:07
On govori opcenito, na sta smo licili cijelo drugo poluvrijeme. Milito i sam zna da je stekao veliki minus kod Rafe, dok smo i sa Joseom - pogledaj statistiku, malo sutali..

Moca93
28-08-2010, 15:33
Zanetti: “Prije ili kasnije nam se morao dogoditi poraz. Dogodio nam se ove večeri kada je Atletico Madrid bio svakako bolji od nas. Ne tražimo isprike, igrali smo dobro, ali smo izgubili. Događa se. Na početku smo, ne možemo biti u top formi. Finale je bilo izjednačeno, ali gol Reyesa otvorio je utakmicu. Ponavljam, ne tražimo isprike i novi sustav nema veze s ovim porazom. Trener je bio uvjeren, a bili smo i mi. Normalno je da novi trener pokuša plasirati nove ideje, a na nama je da ga slijedimo. Sada idemo dalje, uzdignute glave čekamo prvenstvo. Trenutno prolazim lijepe trenutke, sa 37 godina se nije lako vratiti u reprezentaciju, i to veliku kao Argentina.”
Stanković: “Ostaje gorčina, jako nam je žao. Bilo je to finale, a takve utakmice odlučuju najsitniji detalji. Prvo poluvrijeme je bilo izjednačeno, a onda je završilo kako je završilo: osjetilo se da tko prvi zabije nosi pehar. Svakako je bolji poraz na početku sezone nego na kraju, moramo naučiti iz ovoga. Odavno nismo izgubili, ali velika momčad se poznaje i po reakciji nakon poraza.”
Cambiasso: “Ne može se uvijek pobjeđivati, iako je to prekrasno. Ne možemo uvijek naći objašnjenje za poraz. Danas smo krenuli odlično, a to je dokaz da smo željeli, nismo se predali. Ponavljam, još smo gladni trofeja. Atletico Madrid se dizao zahvaljujući svojoj kvaliteti i brzini igrača, iskoristili su svaku priliku. Promjena sustava? Ponekad jedan gol promjeni utakmicu, nakon domaćeg Superkupa nitko nije spominjao nove stvari koje je uveo Benitez. Moramo ostati mirni, bili smo kada smo pobjeđivali i sada ćemo u porazu također. Ovo je velika momčad sa velikim trenerom i ostvarit ćemo još puno uspjeha.”
Benitez: “Moramo se popraviti, to je jasno. Imali smo malo vremena da treniramo zajedno što se tiče fizičke forme. Moramo raditi i raditi. Utakmicu smo počeli dobro, imali smo dvije-tri dobre situacije blizu gola, a onda smo izgubili kontrolu utakmice, u sredini terena. Na kraju se utakmica previše otvorila što je odgovaralo Atleticovim kontranapadima. Bih li ponovno stavio Stankovića umjesto Pandeva? Dejan je bio vrlo dobar, nije problem u pojedincu, svi smo bili na terenu. Imali smo iste ideje kao protiv Rome, ali protivnik je bio drugačiji: Atletico je fizički puno spremniji, brzo se kreću i time stvaraju prilike.
Prijelazni rok? Mi radimo na terenu, a predsjednik Moratti i Marco Branca rade van njega, vidit ćemo što će napraviti. Moram još jednom pohvaliti navijače: bili su sjajni, došli su ovdje, dostojno prihvatili poraz, zahvaljujem im i očekujem ih takve cijelu sezonu. Mi sada moramo raditi kako bi se pripremili za Bolognu.”

Dejo
28-08-2010, 16:07
Bravo Rafa!
Bravo Maicon!
Bravo Milito!
Bravo Stankovic!
Bravo Branca!
Bravo Moratti!


Ocekujem ogromni korak unazad i da vise nece biti onog Intera koji melje i osvaja, jbg, ne moze niko upropastiti ekipu kao Benitez,to najbolje znaju navijaci Liverpoola!

Forza Inter!

Huska
28-08-2010, 16:11
zbog cega...zato sto je igubio jednu utakmicu odmah je najgori...

Inter boy
28-08-2010, 16:15
ajde ljudi dosta o ovome. okrenimo se novoj sezoni Seria A. evo otvorio sam tamo temu :)

necainter
28-08-2010, 16:27
i okrenimo se ligi sampiona,i da benitez nastavi mourinhovu taktiku i sve i da osvojimo opet i ligu i ls! :D