Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2011/12 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 03-12-2011   #1
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default Inter Udinese

Kad ste se tako lijepo raspisali o transferima i dionicama kluba mogli ste i temu otvorit, a jeste papci

Nego da krenemo redom, evo pozvanih igraca:

Quote:
Portieri: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni.

Difensori: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 4 Javier Zanetti, 16 Luca Caldirola, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 37 Marco Davide Faraoni, 55 Yuto Nagatomo.

Centrocampisti: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 11 Ricardo Alvarez, 19 Esteban Cambiasso, 18 Andrea Poli, 20 Joel Obi.

Attaccanti: 7 Giampaolo Pazzini, 22 Diego Milito, 28 Mauro Zarate, 30 Luc Castaignos.
Eh sad sta ocekivati, posto je Milito prije dva, tri dana rekao da on i Pazzini mogu igrati zajedno u napadu, onda ce to i biti tako, jer Militu se moraju lijeciti njegove frustracije tako sto ga se gura iako je katastrofa, dakle napad Milito, Pazzini.

Dali je doslo vrijeme da se fenomenalni Stankovic odmori ili ce nas i dalje svojim majstorijama voditi ka novim pobjedama, sve je izglednije da ce nastaviti svoj sjajni niz. Uz njega je opet ocekivati Mottu i Cambiassa, tako bi se ova super ultra, mega, giga brza sredina mogla lagano suprostaviti rastrcanim veznjacima Udinesea. Dok ce Poli sve to gledati iz loze, a Obi i Ricky ce imati posebnu cast da sjede na klupi i nadaju se kakvoj zamjeni u 85 min, kako bi ove super igracine dobile standing ovation, za vjerovatno jos jednu fenomenalnu utakmicu gdje ce navijace oduseviti svojim parijama.

Sto se odbrane tice to je standardno Zanetti kao motor ove ekipe na jednoj strani, Nagatomo kao hodajuca reklama za daleki istok na drugoj strani, dok ce sve to ucvrstiti Samuel i Ranocchia, ali ne treba iznenaditi ni moguci nastup Chivua, jer ipak je odmarao dvije utakmice u Serie A, a ne iskoristiti njegove kvalitete u par uzastopnih utakmica je ipak previse.

Na gola po obicaju Julio Cesar, jer on je jedan .

Eh eto sad, ajde kad znate o dionicama i transferima malo i o utakmicama pricajte, nece vas Bog ubiti.

EDIT: Toliko sam fasciniran nasim igracima i partijama da sam zaboravio napisati kada se igra utakmca, dakle Subota, tj. sutra u 20:45, prenos na Arenasport 4.

Last edited by Huska; 03-12-2011 at 01:08.
Huska is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2011   #2
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

ma stanković če početi 100%. isto tako zarate koji osim da dribla sam sebe ne napravi ništa korisno za ekipu i neznam zašto se svi navijači toliko lože na njega.

Sebičnijeg igrača nisam vidio. Jedno su Eto'o (za kojeg su igrači rekli da je vrlo sebičan, ali čovjek je radio razliku), Cristiano Ronaldo i slični. To su igrači koji vuku loptu malo duže ali na kraju daju odličan pas, gol, iznude korner, slobodnjak ili nešto treče, a drugo je zarate koji pređe jednog igrača a na kraju izgubi loptu ili puca na gol, i to slabašno jer nema više snage za udarac.

Nije čudno da ga Edy Reja nije podnosio i zašto ga Ranieri vuče iz igre nakon 45min. Ako čemo za ovog igrača dati laziu 20m€ na kraju sezone onda neznam.


Evo šta gazzetta misli, što se tiče početnog sastava



znači nagatomo i chivu na bokovima :S zanetti na desnom krilu, zarate na levom. od zaratea ne očekujem ništa, zanetti verovatno neče biti ubojit na desnoj strani što se tiče napada, tako da opet očekujem mučenje do kraja.

samo čekam da se vrate Forlan, Maicon i Sneijder, pa da zaigramo sa Forlanom i Pazzinijem u napadu, a iza njih stavit Mottu/Polija, Cambiassa, Rickya i Sneijdera
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2011   #3
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sta ocekivati bez igraca poput Sneijdera ili Coutinha u vrhu osim patnje .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2011   #4
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Sta ocekivati bez igraca poput Sneijdera ili Coutinha u vrhu osim patnje .
Jos kad na to dodas super prodorne bekove, tesko nama veceras
Huska is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2011   #5
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Huska Nagatomo-hodajuća reklama za Daleki istok sve rečeno,bod bi bio ko kuća iako igramo doma. nadat se pobjedi pa makar to bio neki krumpir u 90-toj ili još slađe gol iz zaleđa
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2011   #6
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

ma pobjeda i nista manje
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2011   #7
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Znam da je smesno, ali ja sam optimista.
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2011   #8
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ne treba bit nista smjesno u porastu smo forme naveo sam to vec u nekom postu odranije ...
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2011   #9
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

ht 0-0

Gledao sam od 20. i neke....niko nije imao neke sanse...jedino su oni jednom igrali rukom u 16 i jednom nasi *motta

napoli dere lecce 3-0
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2011   #10
Pitar
Banned
 

Join Date: Aug 2011
Posts: 177
Default

Kazem ja treba nam cjelokupno renoviranje...

2 igrača u sredini minimum.....mota,milito ćao.

Al je udineze karina...
Nek ubaci kastaginosa i zarate-a...
Pitar is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2011   #11
adointer
Primavera
 
adointer's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Tuzla
Age: 33
Posts: 281
Default

hahahaha....kako smo samo smijesna ekipa postala....hahahahaha pa ovo je za plakat....zao mi sto gledam svaki put patnju, jebem ti ranieri mater i dejana i milita i sve degene sto ih ti ko nafuras na igru...dabogda vas ko streljao ili pogusio ko pilice....
__________________
"If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic."
adointer is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2011   #12
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

I Pazzinija jebo vas on ! Milito je bar nastimao penal , nista bolji tokom cijele utakmice nije bio mali Packo!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2011   #13
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

ft 0-1

Cesar 10

ostali svi zajedno 1


ni iz j... penala nismo u stanju da zabijemo gol....sta oni misle da ce isla svaki put sam sebi zabit
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2011   #14
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

nisam iznenađen...sredina previše defanzivna, u napadu dva napadača istog tip, bekovi slabi prema napred, krila ni nemamo...

imamo posjed lopte ali lopta ide polako i večinu vremena kruži na našoj polovici...u napadu smo bez ideje, prestatični prespori...

Zarate 20m€? BEŽI BRE U PM
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 04-12-2011   #15
Pitar
Banned
 

Join Date: Aug 2011
Posts: 177
Default

dobro je pa zijanismo,što lošiji rezultati kako bi konj vidio da su ovo istrošeni igrači.

Hoće konj da svake sezone proda po najboljeg igrača i da bude u vrhu(ibra,mario,eto)...
Plati milita 30 miliona a neda istu svotu za hazarda jer nema kvotu godina,nek ide u pm.

Realno nemože nama pomoći 5 hazarda....dovest trenera sa vizijom,nikako italijana za trenera po mogućnosti holanđana....pa onda prava pojačanja...
Pitar is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 22:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic