Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 29-07-2015   #31621
kjv
Esordienti
 

Join Date: Aug 2014
Posts: 23
Default

Kvalitet igrača nema puno veze sa tim hoće li se neko brzo prilagoditi na nove igrače, tako da..... A i M Villa je jedini bio loš od svih.
kjv is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2015   #31622
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

A jbg sad, onda najbolje da nismo nikog ni dovodili i da smo opet pljuvali upravu kako nece da uloze pare, potrosili ljudi brdo para i doveli dobra pojacanja i opet nam nesto ne valja, sto se mene tice ja sam prezadovoljan, jos da vidim Perisica na pregledima i bek mi ni netreba.

---------- Post added at 15:32 ---------- Previous post was at 15:26 ----------

Inter’s attempts to sign*Wolfsburg*midfielder*Ivan Perisichave been dealt a blow following*Xherdan Shaqiri’s rejection of a move to Schalke.

The Nerazzurri were thought to be close to securing a deal for the Croatian international, however the transfer*may be scuppered if they cannot raise the necessary funds from*selling Shaqiri.

According to*Calciomercato.it*, the Swiss international’s wage demands are holding up the deal, whereas*Sportmediaset.it*go as far as to say that Shaqiri would prefer to stay in Italy and fight for his place in the first team.

Despite this, the winger*will be willing to leave in the January transfer window if his lack of playing time continues.

Shaqiri joined Inter in January on loan from Bayern Munich but has failed to establish himself as a permanent first team member, making just eight starts.



Iskreno, uopste mi nije vise bitno da li ce doci Perisic ili ce nam ostati Saciri koliko su me vise smorili sa njih dvojicom.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2015   #31623
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Tako je Shaq, ne daj se. Mancio će tako i Jovu odjebat ako se kojim slučajem povrijedi. I nikad se nećemo uigrat ako on bude tako obrćo igrače ko da je ovo neka igrica a ne pravi fudbal.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2015   #31624
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Nagtomo se nije vratio sa ekipom u Milano i on je sletio u Istanbul i do kraja sedmice ce obaviti ljekarske i potpisati 4godisnji ugovor sa Galatasarayem ! Cijena je oko 8 mil eura
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2015   #31625
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Daj boze da je tako Ajdine, 8 mil. za njega dobiti, pa to bi bilo vise od umetnickog dela.

---------- Post added at 17:24 ---------- Previous post was at 17:08 ----------

A postoji i drugo objasnjenje, mada se ja nadam ovom prvom i prekasku u tursku...



http://www.sempreinter.com/2015/07/2...t-at-malpensa/
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2015   #31626
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ja sam čuo 7m Nagatomo plus 3m za Mela .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2015   #31627
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

I ja sam to čuo, ako su toliko glupi da za Mela dadnu Nagu i 3 mil. onda nek se sami popišaju na posao koji su odradili ovog mercata. Nakon što smo im dali džabe Snajdera valjda bi nam se mogli odužiti pa i oni nama dati džabe levata Mela jebo ih on ionako bi svi voljeli da ne dođe.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2015   #31628
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Da li je neko malo vise pratio Mela u Galatasaraju pa da nešto napiše?
Lično sam ga slabo gledao od kad je otišao iz Italije, a ostao mi je u sjećanju kao dobar igrač Fiorentine, a flop u juventusu...
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2015   #31629
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kažu da i dalje nema dlake na glavi .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2015   #31630
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Kakav ce biti nego provala teska, uz to i 32 god.

---------- Post added at 20:06 ---------- Previous post was at 19:58 ----------

Salah je sleteo u Rim gde je docekan od strane navijaca Rome, sutra ce obaviti preglede i potpisati ugovor vredan 3.2 mil. plus bonuse po sezoni, Roma je platila 2 mil. za pozajmicu uz obavezu da ga na kraju sezone odkupi za 20 mil. Neznam zasto ali imam takav osecaj da ce eksplodirati u Romi ove sezone, ali mi se cini da njega Mancini nije ni hteo u ekipi, da ga je hteo verovatno bi ga i dobio, mogli smo i mi platiti 2 pisljiva mil. odma pa posle terati otpade iz tima, ali je Mancini izgleda zeleo Jovetu i Perisica sto se napada tice i prvi je stigao dok je drugi vrlo blizu koliko god nemacki mediji pokusali to demantovati.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2015   #31631
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by mourinho View Post
Da li je neko malo vise pratio Mela u Galatasaraju pa da nešto napiše?
Lično sam ga slabo gledao od kad je otišao iz Italije, a ostao mi je u sjećanju kao dobar igrač Fiorentine, a flop u juventusu...
Ako mene pitaš u Galati je igrao najbolji fudbla u životu i čini se postao kompletniji igrač jer tamo nije bio samo destruktivac (ne znam imal veze što je uzeo 10-ku ), sjećam se da je u jednoj utakmici golman dobio crveni a on odbranio penal . Ali već je star i koji će nam qrac sad da zajebaje Gnokurija malog a i ne sviđa mi se ko lik.

---------- Post added at 21:11 ---------- Previous post was at 21:08 ----------

Ja imam osjećaj da će Salah biti Romin Iturbe 2.0
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2015   #31632
kjv
Esordienti
 

Join Date: Aug 2014
Posts: 23
Default

Ako će biti na klupi i igrati ponekad- može. Ako će on igrati ispred Medela, Gnokouria, pa čak i Guarina- ne.
kjv is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2015   #31633
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sile, proguglaj malo, Salah je bio prva i glavna želja Mancija nakon Kondogbije, ali su naši zbog problema sa Fiorentinom odustali. Čak je Fiorentina dala Chelseau do znanja da ukoliko ga prodaju nama, slijedi tužba, u suprotnom odlučni su da otkažu sve. Da bi se izbjegao sud, naši su se povukli.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2015   #31634
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Iz dana u dan ljudi zaposleni u Interu me uspevaju iznenaditi, dakle u cemu je stvar, pozajmili smo Bardija Espanjolu za dzabe a oni na kraju sezone imaju pravo odkupiti njegov ugovor za 2.5 mil. evra, Bardijeva trenutna cena 7 mil. Da sve ne bude bas tako crno, u ugovor je ubacena klauzula o povratnoj kupovini od cirka 4 mil. koja je aktivna 2 god. nakon sto Espanjol odkupi Bardija. Razlika u ceni prodaje i odkupa zaista nije velika ali mi smo fakticki poklonili veoma perspektivnog i dobrog golmana Espanjolu na minimum 3 god. i jos smo im za to sto smo im ga poklonili u slucaju da ga vratimo, poklonicemo im dodatnih 1.5 eura, dakle u dve reci, FAMOZNI INTER.



http://www.transfermarkt.it/francesc...spieler/110925
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2015   #31635
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ne mogu vjerovat da su to uradili, jbt sve a onda te pare (i još više) spiskaju na Mela koji nam uopće nije potreba. Stvarno se pitam kako neki ljudi zarađuju milione a drugi moraju kopati kanale za 150 eura mjesečno a imaju isto mozga .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 18:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic