Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 19-08-2011   #16
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

od svih interista jedini dobio poziv za prijateljske tekme argentine protiv Venezuele i Nigerije...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 03-09-2011   #17
nrzr_shp
Primavera
 
nrzr_shp's Avatar
 

Join Date: Feb 2011
Location: Zagreb
Posts: 252
Default

ricky skroz podbacio jucer u prijateljskoj protiv venezuele
nrzr_shp is offline   Reply With Quote
Old 19-09-2011   #18
Motta
Substitute
 
Motta's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 518
Default

Momak ima sve za biti odličan centralni vezni. Zna se zagradit, čuvat loptu, stalno se nudi, vuče prema naprijed, ima odličan udarac, igra često iz prve, on i Sneijder za sekundu stvore višak. Meni je baš divota bilo gledat u superkupu protiv Milana kako su on, Obi i Sneijder kombinirali. Davno tako nešto nisam vidio u Interu. Normalno da će biti utakmica u kojima će biti loš, al toga jednostavno mora biti, pogotovo na početku. On mora igrati stalno da bi ušao u pravu formu. Ne možemo očekivat da svaka dva tjedna odigra 10ak minuta i da igra čudesno.

Evo clip sa utakmice protiv Palerma.
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=ztn6hSLqvmo

Ovo na 0:34 je tipičan primjer kako mi igramo. Jedan igra a drugi ga gledaju. Deki se taman spremao uzeti svoju 8 minuta pauzu.

0:46


Alvarez je uz Coutinha najveća perspektiva koju imamo u ekipi zasto momci ne igraju
Motta is offline   Reply With Quote
Old 20-09-2011   #19
dscholle
Giovanissimi
 
dscholle's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Age: 49
Posts: 85
Default

Upravo čitam da ga šaljemo na posudbu.
dscholle is offline   Reply With Quote
Old 20-09-2011   #20
Motta
Substitute
 
Motta's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 518
Default

jebo im ...mater upravi intera ako to urade nek im igraju ovi djedovi jos malo pa im treba pumpica kad igraju ej poceli su mi se gadit ono do srzi ovo treba srusit neko stvarno radi iznutra protiv intera ..place mi se nemogu ni psovat na forumu sramota al kji su to debili u nasoj upravi da je alo reci konj ...konj makar nesto privredi oni ne znaju nista samo neka je staro ..ajmo vratit Kily Gonzalesa Solarija Gamaru ..nek ih bog prosvjetli pederi jedni ..
Motta is offline   Reply With Quote
Old 20-09-2011   #21
Inter boy
Team star
 
Inter boy's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Bihać,Bosna
Age: 38
Posts: 1,011
Default

Pričamo o nekom imaginarnom podmlađivanju ekipe, a mlade doslovno tjeramo iz kluba (Santon izgubljen,Coutinho na izlaznim vratima,sad i Alvarez hoće da ide (Arsenal i Man U) već stoje u redu za njega itd...). Šta se Morattiu i Co. u glavi dešava to stvarno nema smisla sa zdravim razumom.
__________________


Nakon što se rukujem s milanistom trčim oprati ruke, a nakon rukovanja s juventinom prebrojim prste” - Peppino Prisco
Inter boy is offline   Reply With Quote
Old 20-09-2011   #22
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

To bi bila katastrofa da ga odmah šaljemo negde.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2012   #23
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Rodjendan, 24. mu danas .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2012   #24
Alcatraz
Primavera
 
Alcatraz's Avatar
 

Join Date: May 2011
Age: 45
Posts: 250
Default

Meni lično jako drag igrač ali sumirajući prikazano ove sezone, zasad više loš nego ono što smo svi očekivali od njega a očekivali smo da nakon Balotellija dobijemo igrača sposobnog da nakon perioda prilagođavanja postane udarna igla u ovome raštimovanoj-veteranskoj ekipi.

Od sjaja do teškog očaja a očaja je bilo mnogo više od dobrih partija a dobar je bio samo onda kad ostatku ekipe ide. U situaciji kad treba nešto sam napraviti, organizovati, iz ničega pokušati napraviti go, velika nula. A to koliko je spor za jednog veznjaka, to je već počelo debelo ići na živce.
Alcatraz is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2012   #25
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nekim igracima treba vremena da se priviknu na novi klub - onaj kloc iz Liverpoola kao i Torres - tek su poceli da pokazuju nesto u novim dresovima.

Ako si gledao jucerasnju utakmicu, mogao si vidjeti da je poceo da igra, jedan od boljih je bio, jedina mana mu je brzina.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-05-2012   #26
Alcatraz
Primavera
 
Alcatraz's Avatar
 

Join Date: May 2011
Age: 45
Posts: 250
Default

Kakav promašaj od igrača majko mila. Pa jel' moguće da mi ne možemo nijednog jedinog igrača da ubodemo???

Sa 24 god u ovakvom raspalom-veteranskom Interu bi trebao da gazi pred sve sobom a brzina mu takva da ga jučer u jednom trenutku panjina Biabiany stiže i prestiže i otima loptu a bio iza njega 5 m.

A ljetos je bila priča da smo Arsenalu pred nosom oteli novog Kaku. Žali bože onih 12 M€
Alcatraz is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2012   #27
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Kakav god da je,u ovakvom Interu on je trenutačno najbolji igrač uz Sneijdera i Milita
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2012   #28
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Ma ja sam ubijedjen da ga je umor stigao ovu proslu utakmicu.. Ali kao sto Alcatraz kaze za svo ovo vrijeme nije poradio na fizici svojoj.. Slabašno izgleda kao i kad je tek došao..
Ali sljedeće sezone nema izgovora...
emperor is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2012   #29
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Slažem se... za tih 12M€ se nije baš nešto pokazao.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2012   #30
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nije on kriv, krivi su nasi skauti, ako su gledali i jednu utakmicu kako igra, mogli su vidjeti njegovu "eksplozivnost" - ima on vjestinu, ali je stvarno prespor. Njemu ne zamjerim nista.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 15:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic