Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Timska takmicenja

Timska takmicenja Sva timska takmičenja, statistike, na jednom mjestu

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 18-05-2014   #1021
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Čovjek koji zabije hat—trick uvijek može dobro odigrati barem još jednu sezonu. Ajd da je Milito otišao u penziju, to bi razumio
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 18-05-2014   #1022
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

On u Interu moze igrat jos bar 5 sezona

btw Juve postavio novi rekord 102 boda
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2014   #1023
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Udineze je na svom sajtu zvanično potvrdio da je Andrea Stramaćoni (38) postavljen za novog trenera ekipe, a italijanski mediji dodaju da će njegov pomoćnik biti Dejan Stanković. Stramaćoni je već sarađivao sa Srbinom u Interu, koji je ujedno i poslednji, i jedini klub koji je Italijan vodio.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2014   #1024
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Nek im je sa srećom.
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 19-07-2014   #1025
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sprej će se od ove sezone koristiti i u Serie A!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 20-07-2014   #1026
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ekipe iz Serije A su odlučili da povećaju broj sponzora na dresovima sa tri na četiri, kako bi zaradili dodatno novca i opstali na surovom fudbalskom tržištu. Danas je jednoglasno odlučeno da će klubovi moći da „izdaju“ prostor ispod broja na leđima veličine 200 centimetara kvadratnih.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2014   #1027
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

http://football-italia.net/52767/ful...14-15-fixtures

Raspored...
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 04-08-2014   #1028
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Iako je iza njih ne baš pozitivna sezona, navijači Intera godinu za godinom drže primat u Italiji kada je u pitanju posjećenost stadiona.
Prošle sezone, i pored skromnog petog mjesta i još skromnije sezone, navijači Intera su punili tribine dostižući ukupan broj od 869.586 posjetilaca. Tako su potučeni navijači Rome (816.175 ) koji se smatraju najvernijim. Dok je prvak Italije, Juventus, imao samo 694.713 posjetilaca na stadionu.
Ekipa sa najmanjim brojem posjetilaca je Cagliari (65.555), zbog problema sa stadionom.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-08-2014   #1029
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-09-2014   #1030
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

A ovo su klubovi koji najviše izdvajaju godišnje za plate svih igrača:
Juventus €118m
Roma €98m
Milan €94m
Inter i Napoli €70m
Fiorentina €56m
Lazio €55.1m
Palermo €30m
Sampdoria i Sassuolo €28m
Genoa €27.4m
Torino €27m
Udinese €26m
Atalanta €24m
Parma i Verona €20.5m
Chievo 18.3m
Cagliari €16m
Cesena €11.2m
Empoli €11m

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:17 ----------

evo i platni spisak ekipa

__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 30-12-2014   #1031
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2015   #1032
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Italijanski fudbal opet potresaju afere oko namestanja.Ovog puta zrtva je trebao da bude mali klub kome bi bio sprecen ulazak u Seriju A po svaku cenu,ali na srecu istina je isplivala na povrsinu,a saopstenje tog kluba prenosimo u celosti:
ODGOVOR NA PROZIVKE LOTITA I MACALLIA!
Carpi F.C 1909. sa nevjericom i ogorčenjem je jutros čitao štampu i slušao audio datoteku, koja je po svemu sudeći orginalna i autentična, koja je objavljena na jednoj od vodećih nacionalnih novina! Potpuno neprimjerno, i uvredljivo za dostojanstvo integritet kluba, igrače, tehničko osoblje, menadžment, historiju i navijače našeg kluba, da na takav način jedan vlasnik klubova i osoba koja je član predsjedničkog odbora FIGC-a iznosi takve predrasude u vezi našeg kluba, samo zato što mi nemamo novca, kao neki velikani! Uznemirujuće je da član predsjedničkog odbora FIGC-a na takav način vrijeđa naš klub, našu transfer politiku i sve što je naš klub stvorio u dosadašnjem periodu!
Kao što ste čitali u medijima i jasno čuli na video zapisu, sramota je da neko ne zna da mi zapravo postojimo, mi smo mali provincijski klub, koji je osvojio četiri prvenstva u pet sezona, a počeli smo od amaterske lige! Naša ekipa zaslužuje poštovanje, kao što i mi svakog poštujemo, bez obzira da li su nam to protivnici. Mi smo iz jednog prekrasnog gradića, i uvijek ste dobrodošli kod nas, naše pristalice su sastavljene od mladih mladića, i mnogo žena koje sa svojom djecom dolaze na naš stadion i navijati. Serie B je za nas jedan divan trenutak i mi živimo san, naši igrači igraju srcem gospodine Lotito i Macalli, a ne parama!
U razgovoru ste pominjali i naše transfere. Mi dovodimo igrače shodno našim mogućnostima, vaša dva tima vrijede koliko naš tim zajedno sa stadionom uvažena gospodo! Mi ćemo se boriti, i pokušat ćemo izboriti promociju u Serie A! Možda vam nećemo donjeti ogroman novac od TV prava, ali nama je dovoljno samo da nas poštujete kao i druge klubove u Serie B i Serie A!
No, sada vam kažemo, u znak tog vašeg priznanja prema nama, nadamo se da će doći do sportske prave i da ured federalnog tužilaštva odraditi svoj posao kako treba i propisno vas kazniti. Carpi nije Juventus, Real Madrid, Bayern, Monaco, Carpi nema njihove pare, ali Carpi ima dušu, srce i prije svega ponos, šta god da se desi! To dobro upamtite gospodo, mi igramo i navijamo srcem, a ne parama!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2015   #1033
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Forza Carpi
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2015   #1034
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Fabio Cannavaro osuđen na deset mjeseci zatvora!
Najbolji igrač svijeta 2006. je u listopadu prošle godine bio pod istragom vlasti zbog utaje poreza.
Presudom na talijanskom sudu izrečena je kazna od 10 mjeseci zatvora.
Fabio ima pravo na žalbu i bit će saslušan prije nego presuda postane pravomoćna.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2015   #1035
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 19:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic