Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 21-04-2010   #751
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Skandal: Baloteli bacio dres, Materaci ga napao u tunelu

Mladi i sve neobuzdaniji fudbaler Intera Mario Baloteli iznervirao se što su mu navijači zviždali kada je u 75. minutu meča sa Barselonom ulazio u igru, pa je posle duela besno bacio dres kluba za koji nastupa a njima pokazao srednji prst.
Balotelijevi saigrači i nisu bili toliko iznenađeni ovim potezom jer su navikli na njegovo hirovito ponašanje, ali je zato Marko Materaci, poznat kao fudbaler "kratkog fitilja" sustigao mladog saigrača i šikanirao ga u tunelu stadiona.

Sve je video bivši igrač Intera Zlatan Ibrahimović koji je za RAI potvrdio da je došlo do sukoba na relaciji Materaci-Baloteli.

"Video sam kada ga je Materaci napao. Nikada tako nešto nisam video. Da sam ja bio na Materacijevom, ostavio bih Balotelija samog, da razmisli šta je uradio. Bio sam zapanjen. Da je mene Materaci tako napao, nokautirao bih ga u trenutku!", ispričao je Ibrahimović.



Ibra je dodao da ga je posebno iznervirao Materaci što je veću pažnju pridavao Baloteliju nego pobedi nad velikim rivalom.

"Posle smo u svlačionici svi pričali o tom sukobu njih dvojice. Iskusni igrač kakav je Materaci trebalo bi da je ponosan što nas je pobedio, a ne da juri da bije dvadesetogodišnjeg saigrača.



I Interovi igrači su potvrdili da je došlo do sukoba, ali su skoro svi, kao i Dejan Stanković, stali na stranu Marka Materacija.

"Baloteli se ponaša kao neko dete. On pati zbog odnosa sa navijačima, ali svi smo, pa i ja, prolazili kroz to. Reagovao je očajno, ali još ima vremena za njega", tvrdi Stanković za Dejli Telegraf.



Kapiten Intera Havijer Zaneti naglasio je da ga najviše boli što je sa saigračima trebalo da slavi pobedu nad Barselonom, a svi su bili pod utiskom sukoba u tunelu.

"Ako su mu navijači zviždali, Baloteli mora da zna da njihova reakcija može biti iz raznoraznih razloga. Mi smo uvek stajali uz njega", dodao je Zaneti.



I Žoze Murinjo je bio pod utiskom zbog novog incidenta Balotelija, ali je za razliku od prethodnih slučajeva, sada o njemu govorio mnogo staloženije i "uvijenije".

"U Interu sam od jula 2008. godine. Kada bih se prisetio svih trenutaka kada sam pokušavao da edukujem mlade talente, ne bih uspeo, pošto ih je bilo na hiljade. Ovo je polufinale Lige šampiona, drugo najvažnije u klupskom fudbalu, na kojem se dogodilo nešto jako ružno", rekao je Murinjo.



Prema rečima Ernesta Paolilja, direktora menadžmenta Intera, klub će sasvim sigurno preduzeti neke mere protiv Balotelija.

"Njegova reakcija je bila užasna. Stvarno užasna. O tome ćemo morati da raspravljamo. Da li će biti kažnjen? Apsolutno", rekao je Paoliljo.


Sto je ovaj Ibra kao postao pametan -.- ,pa kad bi ti se Matrix uneo u facu nebi smeo da prdnes picko jedna,a ne da ga nokautiras....Saranio bi te odma na licu mesta.....
Jos kao treba biti ponosan sto je NAS pobedio,a koji ste to VI ,kad si u klubu od juce... -.-
A Matrix trebao malo da isprangija Marija,misim stvarno vise... -.-
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010   #752
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

- Niti ja nisam uvijek bio miljenik navijača, ali to je normalno. Doma imam troje djece i kako se ponašaju oni tako se ponaša i Balotelli - rekao je srpski nogometaš Dejan Stanković, a sukus mišljenja svlačionice iznio je kapetan momčadi, Argentinac Javier Zanetti. - Uvijek smo bili uz njega, pomagali mu, tješili ga i davali snage i povjerenje za dalje. No, ovo više nema smisla. U večeri kada smo pobijedili Barcelonu on se ponio posve neprofesionalno. On definitivno nije dio momčadi. Dok su svi slavili on je od sebe odbacivao dres Intera - poručio je Zanetti.

sve bolje od boljeg...nije ni svjestan sta je sebi uradio...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010   #753
all3n
Primavera
 

Join Date: Feb 2009
Location: zagreb
Posts: 409
Default

balotelli napusti prostorije....nezaslužuješ nosit dres...glava 0 bodova...pa da je neznam sta i da ima toliko godina treba se ponašat ozbiljnije, koliko god dobar bio kao igrač,ponašanje nula..to samo remeti odnose u klubu i međuigračima,baš me zanima s kime je on dobar od igrača,mislim da ga nitko ne simpatizira
all3n is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010   #754
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Baš me zanima šta če uraditi sa njim. Sad je sigurno zanimljivo na treningu

Ali ipak mislim da bi Arna bolje odigrao onih 5 minuta od Balotellija 100000%. Ima ono što Balotelli neče imati još dugo vremena a to je team spirit. I mislim da bi se Mou morao več polako okreatati prema Arni pa makar u završnici utakmica.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010   #755
Dzon Dilindzer
Reserve
 
Dzon Dilindzer's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: Milici R.Srpska
Age: 38
Posts: 349
Default

Samo mi je to krivo kod Murinja ,sto ne daje Arnautu sansu nikako a bilo je prilika kad je mogo igrati,bar po 20-ak minuta
Dzon Dilindzer is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010   #756
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Gledao sam analizu na SKY, i mogu da vam kazem da je ponasanje navijaca bilo ruzno. Mario je promasio pas ka Stankovicu, i odmah mu je 30.000 ljudi zvizdalo. Ni malo prijatan osjecaj... On djeluje kao nezainteresovan, ali se vracao i pomagao Zanettiu nazad. Nisu trebali to da urade. A iskreno, posto smo 'mi' (iz ex-Yu) svi vruce krvi (kao i sam Mario), zapitajte se kako bi vi reagovali? Dres nije smio da baca, ali sto ih je opsovao, ja mu ne zamjeram...

I Matrix, koliko god mi bio drag, nije neko ko moze da daje primjer o ponasanju ( a pogotovo ne uvredama). Deki je uradio pravu stvar, odmah pokupio dres, kako ne bi ko primjetio sto se desilo (to je pomoc, a ne psovati ga pred protivnickom ekipom - i njihovim igracima, kao sto je br.9 Barcelone, koji je to odmah iznijeo u javnosti)...
Nera is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010   #757
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

oglasio se i Baggio : "Žalosno, jer si tako sigurno neće postat simpatičniji ljudima... A stvarno je jak igrač, šteta..."

PS. nera ajd ne seri
Huska is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010   #758
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

vukao se po terenu kao usran, kako da mu ne zvizde, istrcao je za celu utakmicu kolko eto za 3 minuta...
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010   #759
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

ja prdlazem zakljucavanje ili brisanje ove teme.........ako nista onda bar prebaciti u bivsi igraci
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010   #760
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Gledao sam analizu na SKY, i mogu da vam kazem da je ponasanje navijaca bilo ruzno. Mario je promasio pas ka Stankovicu, i odmah mu je 30.000 ljudi zvizdalo. Ni malo prijatan osjecaj... On djeluje kao nezainteresovan, ali se vracao i pomagao Zanettiu nazad. Nisu trebali to da urade. A iskreno, posto smo 'mi' (iz ex-Yu) svi vruce krvi (kao i sam Mario), zapitajte se kako bi vi reagovali? Dres nije smio da baca, ali sto ih je opsovao, ja mu ne zamjeram...

I Matrix, koliko god mi bio drag, nije neko ko moze da daje primjer o ponasanju ( a pogotovo ne uvredama). Deki je uradio pravu stvar, odmah pokupio dres, kako ne bi ko primjetio sto se desilo (to je pomoc, a ne psovati ga pred protivnickom ekipom - i njihovim igracima, kao sto je br.9 Barcelone, koji je to odmah iznijeo u javnosti)...
Svi znamo da je zasluzio zvizdanje prijasnjim postupcima ..
I jest djelovao nezainteresovan, u trenucima kad je Barca napadala svim snagama on se setao po terenu, umjesto da kao svjez igrac ..trci ko manijak ..
Pandev koji je na pocetku igrao na toj poziciji je pomagao neizmjerno vise nazad ..
Sto se tice Matrixa svi znamo kakve je naravi i ne optuzujem ga jer znam da je u ovom klubu 9 godina i da je prosao kroz sve ..da je mnogo toga dao za ovaj klub, a onda vidi da jedan balavac poslije jedne od najvecih pobjeda ove decenije baca dres Intera na zemlju ..
I vjerujem da velika vecina nase ekipe zeli uraditi isto, samo su drugaciji, smireniji ..
__________________
Like I give a damn!

Last edited by LiGad; 21-04-2010 at 12:36.
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010   #761
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

hulle, od mene zeleno svijetlo da ga prebacis medju ostale igrace
ibra - jos jedna stvar, zasto nije prisao i odbranio ga, pa ako je ikakav coek, poznavao je marija i mogao mu je pomoci - nije imao sta drugo izjaviti, da imalo voli crnoplave rekao bi "sve cestitke" ili tako nesto - a ne "sramota! ovakav klub; nikad nisam vidio ovako nesto..."

---------- Post added at 12:30 ---------- Previous post was at 12:26 ----------

upravo tako ligad, ja ne znam sta barcini misle - hej, baci dres i trebaju se ponasati kao placenici, nisu u nas svi igraci takvi.. imamo mi zastitne znakove

ako se sjetimo, matrix je njega kad se tek prikljucio prvoj ekipi cijenio kao brata, sam je kriv za sve ovo..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010   #762
Inter boy
Team star
 
Inter boy's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Bihać,Bosna
Age: 38
Posts: 1,011
Default

ma zgadio se svima ... jedva čekam da ode... stvarno nema više smisla. Eto Mourinho mu da šansu poslije svih sranja sto je radio a on se ovako ponaša. Mario je još od dresa Bilana na ratnoj nozi sa navijačima i da je pravi profesionalac mislio bih na tekmu a ne na zvižduke navijača.
__________________


Nakon što se rukujem s milanistom trčim oprati ruke, a nakon rukovanja s juventinom prebrojim prste” - Peppino Prisco
Inter boy is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010   #763
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

http://www.youtube.com/watch?v=AnrRG...layer_embedded

nece nesto embed ..pa evo linka za klip na kojem Balotelliju ne dopustaju da izadje s autom iz garaze ..pa dolazi Moratti
__________________
Like I give a damn!

Last edited by LiGad; 21-04-2010 at 12:56.
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010   #764
Inter boy
Team star
 
Inter boy's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Bihać,Bosna
Age: 38
Posts: 1,011
Default

http://www.youtube.com/watch?v=H16VG...ayer_embedded#!
__________________


Nakon što se rukujem s milanistom trčim oprati ruke, a nakon rukovanja s juventinom prebrojim prste” - Peppino Prisco
Inter boy is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010   #765
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Quote:
Originally Posted by Inter boy View Post
heheh, vidi ciji je klip ..ivansolointer
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 14:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic