Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 31-08-2015   #1
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default Adem Ljajić



23-godišnji reprezentativac Srbije dolazi na posudbu sa obaveznim otkupom. Može da pokriva dosta terena na protivničkoj polovici, od veznog, ofanzivnog veznog, do drugog napadača, krilnog napadača i klasičnog napadača.

Ja se nadam da će se dobro pokazati i uz Jovetića i Perišića predvoditi nam napad godinama. Ostaje samo da mu poželimo dobrodošlicu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2015   #2
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Drago mi je zbog njegovog dolaska i verujem da ce biti odlicno pojacanje, dugo je vec u italiji i sto se adaptacije tice nema problema. Odlican je kao sto dera kaze na protivnickoj polovini, podjednako dobro igra sa obe noge i poseduje sve kvalitete koje jedan krilni napadac ili pulu spic treba da ima. Eksplozivan i brz igrac, dobar dribler i kreativac, sve sto nam treba, sto se fizicke spreme tice mislim da sa tim Adem nema problema i moze komotno poceti susret protiv bilana. Dobro dosao Ademe!

---------- Post added at 23:42 ---------- Previous post was at 23:18 ----------

https://youtu.be/G7Gyl131_Fg
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #3
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default



---------- Post added at 14:35 ---------- Previous post was at 14:31 ----------

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #4
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

As explained by Il Corriere dello Sport, Roberto Mancini was already thinking of Adem Ljajic when he was at Manchester City. “Sunday night he reiterated the esteem for the Roma player and put him in second place on the list of his desired signings for the last day of the transfer market. When the deal closed, he spoke to the boy, explaining how he intends to use him and what his role will be. He will not be a starter (Perisic, Icardi and Jovetic will are ahead of him…), but with his qualities one on one and his play-effect he can carve out an important space, maybe in a game in progress. Especially if he shows continuity. He will be in Milan today and will undergo a medical, then begin training with his new teammates tomorrow or Thursday. The beloved number 22, which he wore in Florence and in Rome, belongs to Dodň at Inter. The Brazilian and the Serb used to be teammates in the Capital: could a request of the shirt be on the way?”


Hmm...

---------- Post added at 14:45 ---------- Previous post was at 14:43 ----------

Jovetic nije krilo, svoje najbolje igre pruzao je kao klasican napadac ili polu spic, koriscenje Jovete na krilu je pogresno, Perke je takodje krilo i tu je najbolji, kakvu postavku planira Mancini, to cemo videti.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #5
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Daj mu 22. Dodo, ti ga nisi cijenio.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #6
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Po cemu dodo nije cijenio broj 22 ?
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2015   #7
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mislim na onu 22. Kada su ga pitali šta misli o veličini broja 22 pošto ga je nosio Milito, on je rekao - ne interesuje me ko je nosio, ja ću dati svoj doprinos na svoj način.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-09-2015   #8
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Adem Ljajic i Dodo Pires su veliki prijatelji i Dodo mu je prepustio broj 22 da uzme dok ce Dodo da nosi broj 6 u nastavku sezone
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2015   #9
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ljajic strelac za Srbiju u kvalifikacijama za EURO 2016

---------- Post added at 00:49 ---------- Previous post was at 00:47 ----------

Među najboljima na terenu bio je strelac jednog gola Adem Ljajić, po njegovom izlasku iz igre tempo je opao.

---------- Post added at 00:52 ---------- Previous post was at 00:49 ----------

Gledao sam tekmu i momak je pokazao da je u formi, sve dobro sto je Srbija uradila u tome je Ljajic ucestvovao, pokazao brzinu, tehniku i kreativnost u napadu, ono sto nama treba, nadam se da je Mancio pogledao ovaj mec ili da ce to naknadno uraditi.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2015   #10
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Na danasnjoj press konferenciji Adema i Ivana Ljajic je priznao da je pregovarao sa Interom od ranije i da je odbio mnogo ponuda iz inostranstva jer je zelio da ostane u Italiji i kad je cuo da ga trazi Inter nije ni razmisljao i bez pogovora je pristao
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2015   #11
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Na slikama mi ne djeluje oduševljen kao Ivan. Kada je i stigao na med. preglede samo je rekao da mu je drago ali ono mrtav hladan.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2015   #12
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Odbio je ponude iz engleske i njemacke i crkao nas mogao je lako ostat zakovan na klupi do januara tako igrajuci se da nije bas htio kod,nas: D
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2015   #13
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Na slikama mi ne djeluje oduševljen kao Ivan. Kada je i stigao na med. preglede samo je rekao da mu je drago ali ono mrtav hladan.
Ne znači to ništa, on je uvijek takav hladan, kolko puta sam ga gledao da dadne gol i uopće ga ne slavi (onako ko Balo).
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2015   #14
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Maa, idiiiiiii Ademeeeee majstoreeeeeeee, smesni su za tebe razni Manaji, Palasio i Bjabjaniji, bravo majstore, gol i asistencija za Srbiju, pokazi majstore da grejes klupu 5 puta smesnijima od sebe.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2015   #15
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Najebao sam mu se svega zivoga tokom utakmice,mislim da sebicniji nije mogao da bude,sreca pa nas usrasli golovi nakraju....ali stoji da je izmislio fudbal za Manaja i Bijabijanija
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 13:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic