Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 09-02-2014   #31
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ono nisu ziceri sile nemoj samog sebe lagati. Prva je bila na nekih 15m iz ugla a ispred sebe je imao igrača koji je izblokirao šut. Druga šansa je smiješna, iza leđa i odskače, a mogao mu je dodati kako je htio, i sam Milito je poslije prilike pokazao Palaciu ispred sebe - dodaj mi ispred po podu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2014   #32
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Dobro dera.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2014   #33
vejza00
Allievi
 
vejza00's Avatar
 

Join Date: Feb 2014
Posts: 108
Default

samuel je imao vise pasova prema naprijed od kuzmanovica, evo botte
vejza00 is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2014   #34
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Povlačimo se, ako ne ubaci Icardija osim ako primimo gol i dalje sam za nogu Mačku.

---------- Post added at 22:15 ---------- Previous post was at 22:13 ----------

Opet Palacio ne zna dodati, jaoo.. zna li ovaj kad dodati ispred igrača, svaka iza leđa.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2014   #35
vejza00
Allievi
 
vejza00's Avatar
 

Join Date: Feb 2014
Posts: 108
Default

znal kad diego opucati na gol, a ne dodavati lopte pegolu
vejza00 is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2014   #36
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by vejza00 View Post
znal kad diego opucati na gol, a ne dodavati lopte pegolu
Znamo ko je tvoj ljubimac.

---------- Post added at 22:26 ---------- Previous post was at 22:20 ----------

Ne može Palacio igrati sam CF, nema šanse . Cannavaro ga nosi ko bebu .

---------- Post added at 22:28 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

Bez obzira na rezultat treba nogirati Mačka. Povlači se nakon 1-0, a i sam je u izjavi rekao da će igrati samo na rezultat .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2014   #37
vejza00
Allievi
 
vejza00's Avatar
 

Join Date: Feb 2014
Posts: 108
Default

mazzari konju jedan, jebo ti hugo i saphir mater, umjesto da ubaci icardi-a ili kovu on njih....konju
vejza00 is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2014   #38
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Slažem se sa svima koji se zalažu za nogiranje Mazze. U mojih 10 godina od kako pratim gotovo sve utakmice Intera ovo je ubjeljivo najlošiji Inter. Em što igramo loše em nismo nikad igrali kukavičkije, pa ovaj čovjek ne smije napasti ni Sassuolo i protiv njih igra na kontre kao da je Jubentus u pitanju a Barcu da i ne spominjemo. On ima gubitnički mentalitet i nikad nas on neće vratiti na staze stare slave. Znam da će dobiti nogu na ljeto ali ja se nadam da će malo i ranije da se novi trener malo uigra a i da spasi što se spasiti da.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2014   #39
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

1:0 protiv Sasuola u Milanu pogotkom Samuela posle kornera,sta covek dalje da prica,suvisno je dalje komentarisati.Neznam samo sta mi imamo onda traziti Fiorentini u gostima,tuga,cemer,jad.

---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:40 ----------

Ambrosio presedeo na klupi,opravdano,Dxonatan je prosto plenio na terenu,izuzetan igrac,bicu prosto iznenadjen ako ne bude pozvan u Brazilsku repku.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2014   #40
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Od prvaka europe do ekipe koja na se nadomacem terenu brani protiv ekipe koja se nalazi na 19. mjestu blijede talijanske lige.....


Al eto....pobjeda NAPOKON.

Kako se ono kaze....

Igru brisi - bodove pisi
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2014   #41
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

E moj Mazzari majmune,pa ja neznam postoji li navijac Intera koji je zadovoljan ovim rezultatom i igrom.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2014   #42
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Jel mi to konačno pobedišmo

Ali opet način pobede opet katastrofa. Igra žalost, neki igrači su opet pokazali da nemaju šta tražiti na terenu. A i sad se vidi šta moramo kupovati u ljetnom prelaznom roku... i to očigledno.

1. Milito taj čovek je skroz iztrošen i zreo samo za penziju ili negde Qatar ili Arg. liga... on u Interu niti na terenu nema šta tražiti jednostavno je prespor itd... (možda samo za zadnjih 10 min. i ništa više dok mu ugovor ne iztekne, još kad se setim da ga plačamo 5M€ godišnje a Icardi sjedi srce me zaboli).

2. Palaciu se vidi da nemore sam sve u napadu još pogotovo kad je sam. A i sam nije klasa u napadu koju trebamo.

3. Bekovi su nam taraba živa. Ja neznam... končano imamo nekog dobrog beka u timu i taj sjedi na klupi pa dali je onaj Mačak normalan. Onaj Jonathan ni jedan centaršut nije uspio poslati pred gol sve preko ili iza gola. A Yuto baš nešto pokušava ali ni njemu ne uspeva nešto posebno. Stvarno sa takvim bekovima nečemo daleko dogurati još posebno u ovoj formaciji gde su nam glavni igrači.

4. Ja neznam šta Kuzmanović traži u timu. Pa ova pozicija je rodjena za Kovačića. Tu poziciju je Kova igrao pred Cambiassom prošle sezone toliko je bio dobar. A taj konj ga metnuo na klupu. Kako bi Kova fino slao lopte napred smireno od pozada... to je stvoreno za njega.

Na ljeto obavezno dovesti dva dobra napadača, dva dobra beka i jednog dobrog dobrog DM-ja i dva stopera ako žele dobar tim. Jer igrači koji nam trenutno igraju na toj poziciju su jednostavno preslabi i zbog njih nemožemo pobedjivati, dobro igrati, zabijat golove itd.... Za sada je meni osobno ok samo veza sa Hernanesom, Kovom i Guarinom. A ostalo treba dobro popraviti i dopuniti sa novim igračima i naravno novim trenerom jer taj pojma nema.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2014   #43
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

4. Kovačić da igra DM-a? Dole pišeš da na ljeto treba dovesti dobrog DM-a .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2014   #44
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

U svakom primjeru ga trebamo.... nemore non stop Kova igrati???? Duge su sezone, povrede, turnover.... širina ekipe je potrebna crni dera
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2014   #45
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
U svakom primjeru ga trebamo.... nemore non stop Kova igrati???? Duge su sezone, povrede, turnover.... širina ekipe je potrebna crni dera
Kova ne može igrati DM-a.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 23:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic