Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 26-01-2014   #61
dondaniello
Allievi
 
dondaniello's Avatar
 

Join Date: Jan 2012
Location: Metković
Posts: 153
Default

Dobro Dera de ti nama reci onda ko treba igrat u vezi, vidim da si jako potkovan pa ajd da cujemo.
__________________
dondaniello is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2014   #62
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

To je na treneru da odluči, a kao što svi vidimo odlučio je da ne igra od prve i ima razlog zašto . Ja lično ne bih igrao ovom formacijom, igrao bih sa jednim DM, nešto tipa:
-------Icardi/Milito-----Palacio
Belfodil-----------Ricky---------Botta
---------------Cambiasso
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 26-01-2014 at 23:28.
dera is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2014   #63
dondaniello
Allievi
 
dondaniello's Avatar
 

Join Date: Jan 2012
Location: Metković
Posts: 153
Default

to tvoje podrazumijeva cetvoricu u zadnjoj liniji, a u trenutnoj mazzarijevoj formaciji?
__________________
dondaniello is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2014   #64
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by dondaniello View Post
to tvoje podrazumijeva cetvoricu u zadnjoj liniji, a u trenutnoj mazzarijevoj formaciji?
Nažalost nema niti jedan koji je dovoljno dobar na toj poziciji pored Cambiassa, ali ako baš mora neko, onda je to Kuzma (ispred Taidera i Kovačića, ne računajući na Guarina jer je on već otpisan a i Mudy te Mariga (nažalost) su na izlaznim vratima).
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2014   #65
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Cambiasso nema sta traziti u prvoj postavi, cim to shvatimo, mozemo pricati dalje. Taider se treba forsirati tu. Kova mora igrati registu, ono sto je Pirlo u juBentusu, Ricky i Palacio po stranama te Icardi u spici... Zato nam je trebao Nainggolan ali nasi strucnjaci ga ne dovedose.. i zaigras 3-4-3 i eto ekipe odlicne.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2014   #66
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Oriali: "Zahvaljujem se navijačima, Inter je moja kuća.Thohir? Nije me zvao, ali danas sam vidio Inter koji tone"
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2014   #67
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Eto Thohir da je mudar mogao bi na vrlo jednostavan način i ojačati klub i privući ljubav navijača kad bi umjesto Brance postavio Oriallija. Navijači bi mu spomenik podigli.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2014   #68
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Neka povede još jednog izmed Sabbatinija ili Leonarda Lele je uvek bio tehnički direktor a za novog sportskog bi bili idealni jedni izmed onih dvoje.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2014   #69
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

U dosta medija navijaci Intera zele Orialia nazad u klub,vracaj ga kosooki,dozovi se pameti...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2014   #70
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

i sabatini i leonardo i oni su tarabe !
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2014   #71
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by jasko__10 View Post
Kriza u Interu postaje sve dublja. Nezadovoljstvo navijača zbog slabih rezultata, ali i zbog rada uprave kluba je sve veće. Danas su fudbaleri i trener Intera salvama zvižduka ispraćeni sa Đuzepe Meace posle mršavog remija sa fenjerašem Katanijom. Valter Macari je bio vidno nezadovoljan takvom reakcijom publika i posle meča je kritikovao navijače.
“Ovi igrači koje imam na raspolaganju nisu navikli na ovakav pritisak. A, tokom nedelje je bilo mnogo skepse i pesimizma od strane medija i navijača. Problem našeg tima je neiskustvo. Ne govorim to samo sa aspekta proseka godina. Imam igrače poput Džonatana, Alvareza i Kuzmanovića koji nisu više mladi, ali im nedostaje iskustva za ovaj nivo fudbala. Među navijačima nema entuzijazma i kada igramo na našem stadionu, osećamo se kao da igramo pred praznim tribinama. Upravo zbog tog pritiska sa tribina, dolazi do grešaka u igri. Opuštenije nam je bilo da igramo prethodne nedelje u gostima u Đenovi, nego danas pred našom pulikom. Kakva je situacija trenutno, bolje nam je da igramo u gostima nego na svom terenu… Ako navijači žele da protestvuju protiv uprave, neka to rade posle meča jer ovim igračima je potrebna podrška”, rekao je ljutiti Macari posle meča.
Osvrnuo se Macari i na nedavnu aferu oko propale trampe sa Juventusom: Guarina za Vučinića u kojoj su navijači žestokim protestima naterali upravu kluba da otkaže ceo posao. Makar se tako mislilo do danas…
“Samo ću reći da pritisak navijača nije bio jedini razlog za otkazivanje trampe. To je ono što su mi rekli u upravi kluba. Rukovodstvo zna šta sam tražio od njih za ovaj prelazni rok i nadam se da će uspeti da ostvare neki od tih ciljeva.
Slučajno si izostavio: "Milito je druga priča, treba se oporaviti nakon duge pauze. Danas je nedostajao njegov potez koji bi promijenio utakmicu u našu korist. Određene utakmice protiv potpuno zatvorenih ekipa možeš probiti samo potezom vrhunskog igrača."

---------- Post added at 12:35 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

Juce na mecu sa Cataniom kada je govrnik citao imena Interovih igraca samo su dva igraca dobila veliki aplauz od Curve Nord >>>CAPETANO I PRINCIPE

---------- Post added at 12:36 ---------- Previous post was at 12:35 ----------


"Prisutni samo zbog dresa"
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2014   #72
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Bilo bi bolje za klub da nisu bili prisutni ni zbog dresa jer da su ovi odigrali jučerašnju utakmicu bez publike to bi natjeralo Thohira da nekog dovede a ovako će nastaviti po starom.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2014   #73
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Pa i bio je više od pola prazan, a to su bili oni sa sezonskim kartama .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2014   #74
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ma to treba ko na balkanu, islupati svim igracima avtomobile, upasti na treninge i skinuti jim sve Interove trenerke i drsove i upasti u klubske prostore da izbace Brancu i Co. van iz prostorija kluba. To bi bila najbolja poruka sta navijaci zele i sta si misle o klubu.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 12:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic