Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Timska takmicenja

Timska takmicenja Sva timska takmičenja, statistike, na jednom mjestu

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 07-06-2015   #1186
EL CUCHU 19
Allievi
 

Join Date: Nov 2012
Posts: 141
Default

Što reći kakvu poruku poslati , u tekmi dva meni mrska kluba dobio razvikaniji.Doduše kako je krenulo,napušeni Vidal mogao je u prvih 15 minuta otići put svlačionice,ali eto Turčin mu je sve istolerirao,da se poslije ne kaže,da je tekmu odveo na jedan kolosijek.Rekoh u najavi drago će mi biti jedino zbog Rakitića,i dalje stojim kod toga,samo killer instict pritajenog kanibala Luisa Suareza spriječio je raketu da ne bude dvostruki strijelac, i da mu cijena na transfermarktu ne ode u nebo,jer zabiti 2 komada uz ovu trojicu napadača koje ima uz sebe bilo bi senzacija,i šteta da na Poljudu iz dobro znanih razloga 12.6. neće doživjeti zaslužene ovacije.Citat iz današnjih Sportskih novosti - "Neće zvučati pretenciozno ako kažemo da epitet igrača utakmice pripada Rakitiću, koji ovom titulom postaje unikatna priča euro-nogometa. On je, naime, prvi nogometaš koji je u dvije godine osvojio Europsku ligu i Ligu prvaka s različitim momčadima" . Nisam čitao talijanska glasila ,ali znam kako će kenjati i proklinjati da im ne sviraše penal, https://www.youtube.com/watch?v=9M4e5OMJcHw doduše nitko Turčinu ne bi mogao ništa reći da ga je svirao ,ali isto tako je i prije toga pogbina ruka bila na leđima glumca alvesa .Drugi par cipela je to što da se to desilo u 16 metara djubrentina bilo bi zasigurno svirano .Jedini koga mi je bilo žao iz pacovskog legla iz poznatih razloga je Andrea Pirlo,žao mi ga je bilo onako ljudski.Neka nam bude ovo škola,(platili smo je dvaput ) ovi djubrentini su znali da u nogama Andrea-e ima još dinamita ,uzeli ga džabe nakon što su ga ovi drugi milanski levati otpisali,i doveo ih je čovjek gdje ih je doveo, za naše mudrace moratti & branca on je u lipnju 2011-e godine bio star i poružan,glavno je da smo mi 6 mjeseci prije doveli 196 cm ljepuškasto drvo iz Assisija.Strah me je da žuti ,u čijim su očnim dupljama samo dolari & euri ne napravi isto sa Kovom,koji je u sličnim godinama kao što je bio Andrea kad mu dadosmo šup kartu.Što se tiče klubčića iz Katalonije ,njegovi brazilski igračići neymar & alves pokazaše da su dostojni učenici njihovog glumačkog idola busquetsa,neymar onako protestirati kad je zabio glavo & rukom bilo je degutantno,a znaš da je na terenu bar desetak kamera , očito mu je za taj poništeni gol bio inspiracija grande sunarodnjak Adriano https://www.youtube.com/watch?v=_Dw3oxaoE5s ,...bio sam uživo na toj tekmi .
Glavni dobitak jučerašnjeg sraza bio je da djubrentini ne osvojiše tripletu, to što su f.c. polijevači terena kad se drugi opravdano raduju dobili me ne raduje ,ali hebeš ga,uvijek bi na kraju od ova dva mrska izabrao polijevače

P.S.

Evo par slikica od jučer sa raketom...












Last edited by EL CUCHU 19; 07-06-2015 at 07:36.
EL CUCHU 19 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 12:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic