Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Closed Thread  
Thread Tools Display Modes
Old 06-06-2010   #376
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Quote:
Originally Posted by Moca93 View Post
neslazem se oko beniteza,nevolim ga...ali... samire videli smo kako je taj vas "lep" fudbal potonuo u nasem anti nogometu ..jebo vas sve vise lep fudbal... svaki barsin navijac kada barsa izgubi vadi se,pa oni igraju ruzan fudbal,a mi leeepp... jebo vas,jel se ocenjuje lepota il ko da vise golova..ajd sad bezi ispod kreveta i placi jer ste uzeli samo jedan trofej sa vasim lepim fudbalom
Jedno je destruktivni nogomet koji igra Mourinho, a sasvim drugo ružni nogomet koji igra Benitez. Benitez je jedan. Mourinho igra ljepše od njega 10 puta.

Niko od vas nije pogledao 3 utakmice Liverpoola, a svi ste puni hvale za njega. Pazi gluposti... Liverpool je prije nego što je Rafa došao igrao 4-2-3-1. U sredini su igrali Gerrard i Xabi Alonso kao glavni playmakeri, dok je između njih i nazad bio DM. Rafa dolazi i mjenja formaciju u klasičnu 4-4-2 i Xabi i Gerrard više ne mogu da igraju kako su igrali, kako im je odgovaralo, nego su se pomjerali. Nakon par sezona, Benitez skonta da je pogriješio i vraća ponovo 4-2-3-1 i Liverpool počinje igrati bolje. Promašio je milion transfera. Samo se nadam da neće u Interu jer neće imati ovlasti da dovodi koga hoće. Rotira igrače bespotrebno. Bio je kritikovan od sviju da ne može odmarati najbolje igrače svake 2 utakmice... Pa nisu djeca da ne mogu izdržat'.

Ma uostalom, nije bitno.
Culé is offline  
Old 06-06-2010   #377
PazzaInterista
Primavera
 
PazzaInterista's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Ljubljana
Posts: 465
Send a message via MSN to PazzaInterista
Default

Ajde dera malo se bolje potrudi u kontra udarcu
__________________
PazzaInterista is offline  
Old 06-06-2010   #378
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

PS. meni ne treba 10min da napisem dva pasusa, pisem prostim rijecima, bez velikih i malih slova, bez tacaka.. jer smatram da je bitnije ono sto kazes, nego kako to izgleda (kompleks)
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Old 06-06-2010   #379
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
1) Pep se vezao za nas, kao moguci trener, a ja tog lika nikad ne bih doveo, jer ga ne bi bilo nigdje da nije imao onakvu ekipu prosle sezone..
Pep je najbolji trener na svijetu, ZA BARCELONU! Ne postoji niko bolji. On nije taktički stručnjak kao Mourinho, ali to Barceloni nije potrebno. Kraj priče.

Quote:
2) da, novine, a i agent mino je potvrdio da se nesto prica.. na prodaji su vam ibra, chigry i yaya
Dakle ti vjeruješ novinama i kretenu Mini (kojeg ste svi pljuvali kako je papak i seljak), a ne oficijelnoj izjavi Laporte da ta dva igrača nisu na prodaju?

Quote:
3) normalno da ti se ne svidja, trener je reala; ti ocito ne citas pazljivo - jer svi na ovom forumu znaju zasto ga ja mrzim - zato sto je ufuran, a ne zbog trenerske vjestine u koju ne sumnjam - neces ni ti uskoro
toliko
Hah, pa je l' mi se sviđao kad nije bio trener Reala? Nije. Nikad. Ni kad je bio u Chelsea. Ja ne sumnjam u njegove trenerske vještine. Kad sam ja rekao da je on loš trener? Nikad. Ja sam samo rekao da je on ufurana papčina koja igra destruktivno i ružno, a to se meni ne sviđa. Moraš biti debil da kažeš da je Mourinho loš trener, s taktičkog aspekta.
Culé is offline  
Old 06-06-2010   #380
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by PazzaInterista View Post
Ajde dera malo se bolje potrudi u kontra udarcu
meni je dovoljno ono sto sam napisao, nema potrebe da vrijedjam coeka jer nisam stoka kao on
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Old 06-06-2010   #381
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
meni je dovoljno ono sto sam napisao, nema potrebe da vrijedjam coeka jer nisam stoka kao on
Ja nikog nisam uvrijedio... Izvinjavam se ako jesam. Ali debilski postovi tipa "ma šta ti znaš, Jose je najbolji, kako vas je nabio" nisu dostojni ni nekog 10-godišnjeg djeteta koje slijepo navija za neki klub.
Culé is offline  
Old 06-06-2010   #382
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

onda nisi procitao post do kraja, sve ima svoj razlog

Jedna sala za Interiste, zasto Jose nije dobar sa Benitezom - jer Rafa nije imao afroamerikanaca u ekipi hehe, tesko se Sulleyu

---------- Post added at 13:35 ---------- Previous post was at 13:34 ----------

sto se tice trenera, scolari je meni trener i pol, ali i rafa je dobar

---------- Post added at 13:41 ---------- Previous post was at 13:35 ----------

a sto se tice Pepa, ja sam siguran da u drugom klubu ne bi igrao ovako
jer, Barca ima takve igrace da se igra total fudbal, lijep fudbal, bio bi grijeh da Pep dovede muntarija umjesto fabregasa, iniestu na klupu a ostavi yayu
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Old 06-06-2010   #383
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
onda nisi procitao post do kraja, sve ima svoj razlog
Evo tvog posta:

Quote:
ma daj ba, tebi se nije ni jose svidjao, pa vas je nabio
nek pep samo igra fino, doveo ibru i chigrinskog za 100m, a sada na prodaju obojica 60m nakon samo jedne sezone! pa ni quaresmi ne pada tako cijena, a i prvi put vidim da neki trener tako brzo odustane od igraca
Evo pročitao sam ga još jednom... Ja ne vidim ništa tačno ni bitno u ovom postu.

Quote:
sto se tice trenera, scolari je meni trener i pol, ali i rafa je dobar
Šta je dobar trener? Koji su kriteriji da se odredi ko je dobar trener? Jedini mogući način jeste da se uzmu svi trofeji koje je osvojio i onaj koji ih ima najviše, taj je najbolji. Tako ispada, a nije tako. Najbolji taktičar? Nije ni to najbolji trener. Hiddink je najbolji na svijetu, pa je Chelsea ispao od Barcelone u polufinalu prošle godine (sreća, sudije, bez obzira koji su razlozi, ali je ispao). Capello je isto tu negdje... A englezi igraju loše do bola. Vjerovatno neće daleko dogurati na SP. Guardiola? Slažem se, da nema onakvu ekipu, ništa ne bi napravio. Ali zanimljivo za njega je da je on to priznao, i rekao da samo zato što ima takve igrače, uspjeva. Neko drugi bi sve zasluge pripisao sebi. Takav je Mourinho. Moj Inter. Inter koji sam stvorio. Sve zasluge idu njemu. A što je Milito genijalan napadač, to nije bitno. Ili što je Eto'o igrao beka, ni to nije bitno.

Tako da... Sve zavisi. Sreća ima veliku ulogu.
Culé is offline  
Old 06-06-2010   #384
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Samir View Post
Ali zanimljivo je da ti mjenjaš mišljenje kako vjetar puše... Sad je odjednom Jose TEBI najbolji, iako si ga pljuvao cijelo vrijeme otkad je došao pa dok nije osvojio LP. Smiješno. Mene bi bilo stid tako pričat'.
Mene bi bilo stid ne priznati da sam pogrijesio, i praviti se budala te pricati da ne valja iako nam je donio LP ali vec sam ti rekao, nikad nisam sumnjao u njegovu kvalitetu, nego mi se nije svidjao njegov personality.

---------- Post added at 13:52 ---------- Previous post was at 13:49 ----------

Quote:
Originally Posted by Samir View Post
Evo pročitao sam ga još jednom... Ja ne vidim ništa tačno ni bitno u ovom postu.
citaj opet razlog - PEP SE VEZAO ZA NAS KAO MOGUCI TRENER, a ti omalovazavas Rafu sta si ocekivao..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Old 06-06-2010   #385
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Mene bi bilo stid ne priznati da sam pogrijesio, i praviti se budala te pricati da ne valja iako nam je donio LP ali vec sam ti rekao, nikad nisam sumnjao u njegovu kvalitetu, nego mi se nije svidjao njegov personality.
Pročitaj zadnji dio ovog posta, molim te: http://www.beneamata.com/showpost.ph...&postcount=379

Quote:
citaj opet razlog - PEP SE VEZAO ZA NAS KAO MOGUCI TRENER, a ti omalovazavas Rafu sta si ocekivao..
To je banalan razlog, Derimire. Tako se ne komentariše. Tako komentarišu slijepi navijači koji ne vide više od 2cm ispred sebe. Pogledaj malo šta je Benitez radio u Liverpoolu, pa onda zauzmi stav i brani ga (ili ga blati). A siguran sam da ga ne bi branio... Zamisli situaciju: Milito zabije 4-5 golova na dvije utakmice, i on ga stavi na klupu treću utakmicu da se ne umori. Ili postavi taktiku protiv Rubina 5-4-1 kao Mancini u LP. Jeb'o bi mu sve.
Culé is offline  
Old 06-06-2010   #386
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ocito imamo razlicita misljenja, i gotovo

---------- Post added at 14:09 ---------- Previous post was at 14:05 ----------

Quote:
Originally Posted by Samir View Post
Pročitaj zadnji dio ovog posta, molim te: http://www.beneamata.com/showpost.ph...&postcount=379
jel se ti to indirektno ispricavas ?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Old 06-06-2010   #387
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Zanmljiv duel
__________________

Quaresma#7 is offline  
Old 06-06-2010   #388
Inter boy
Team star
 
Inter boy's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Bihać,Bosna
Age: 38
Posts: 1,011
Default

Quote:
Originally Posted by DenchiNL View Post
a milito,sneijder,motta,lucio
arna = posudba
odgovorio je dera
__________________


Nakon što se rukujem s milanistom trčim oprati ruke, a nakon rukovanja s juventinom prebrojim prste” - Peppino Prisco
Inter boy is offline  
Old 06-06-2010   #389
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ma zaboravio sam i na arnu, kojeg jose definitivno nije doveo hehehe
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Old 06-06-2010   #390
Inter boy
Team star
 
Inter boy's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Bihać,Bosna
Age: 38
Posts: 1,011
Default

Ma trebao je Moratti dovesti Zdeneka Zemana i mi bi svi bili sretni. Ljudi neće da shvate da su nas jednostavno odbili svi normalni i iskusni treneri Capelo,Hidink,Spalletti,Pep,itd.
Jedini koji su nam se nudili su bili Miha i Hodgson. I naravno Zeman.
__________________


Nakon što se rukujem s milanistom trčim oprati ruke, a nakon rukovanja s juventinom prebrojim prste” - Peppino Prisco
Inter boy is offline  
Closed Thread

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 00:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic