Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2015/16 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 23-01-2016   #1
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default Inter v Carpi

Sutra, 24.01. u 15:00h.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2016   #2
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Juan Jesus will make his 100th Serie A game with Inter and is now youngest Inter player (24Y, 7M, 14D) to reach this milestone since 94/95. He beat Adriano's record who was 25 years & 5 days when he reached 100 Serie A games with Inter. Zanetti was 25 years, 2 months, 22 days.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2016   #3
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Link?
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2016   #4
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Roberto Retardinjo je vratio Mela u prvu, opet promenio formaciju i ostavio Jovetu na klupi i pustio mrtvog Palasia a Miranda odmara, jbg igramo u evropi... pocele su spekulacije da na kraju sezone napusta Inter, molim boga da se to desi, lik je pogub nevidjeni.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2016   #5
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Za Mirandu je reko da neče igrati.... jer ga čekaju 6 težkih utakmica u kratko vreme.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2016   #6
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ma pusti siletarda, Palacio ga metnuo . Imaš prenos na Areni 2.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2016   #7
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

U jbt koja golcina Palasia, Perisic najbolji, kako igra taj momak prosto me odusevljava, kao da ga je Mancini licno trazio, jebo ga on, Kondo greje klupu Melu, da sam na Jovetinom mestu i da me tako kara lik ne da bi otisao nego malo je reci, Mancini retard najveci, veceg nema, samo da ode, a gde je Montoyu izvukao to samo on zna. Pa sta ce koji moj Mirandu odmarati, do juce je igrao jednu utakmicu nedeljno, sta bi bilo da i evropu igramo, hahahaahahahah... ali sa sa manjenjem formacija iz tekme u tekmu ne odustaje lik prosto, kad se tome doda izbor igraca nemos a da ne vredjas coveka kad on to prosto trazi.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2016   #8
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Gledaj Melo MVP poluvremena. Nema dalje sile sve pogađaš xD. On i Palacio ključni igrači ti ih pljuješ ^^.

---------- Post added at 16:54 ---------- Previous post was at 16:02 ----------

Palacio i Melo su jedini koji su pokazali nešto na ovoj utakmici, i Miranda. Icardija treba u zatvor za onaj "promašaj" 1v1.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2016   #9
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ajmo, pocele prozivke Manciniju sa tribina

---------- Post added at 16:56 ---------- Previous post was at 16:54 ----------

Tako i treba, posle pobede na San Paolu potpuno promenjena formacija, kakav melo, kakv Palasio crni dera, ti pojma nemas ko i Mancini... hahahaha

---------- Post added at 16:57 ---------- Previous post was at 16:56 ----------

Samo nek nastavi menjati formacije iz utakmice u utakmicu, bruka i sramota u sred Milana
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2016   #10
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

I definitivni oprostaj od titule....
Napoli je otisao na +6...

jbg...Mancio zivi ja 1-0, al nikako da shvati da nije svaki dan petak...

Ako nismo u stanju da na domacem terenu sa igracim vise dobijemo Carpi...onda stvarno...mos ga ....

Sad ide tekma protiv Milana....valjda njih mozemo dobit
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2016   #11
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Mancini glavni krivac, Nagatoma ubacuje umesto Montoje koji nije trebao ni igrati

---------- Post added at 16:59 ---------- Previous post was at 16:58 ----------

Ma koga mi mozemo dobiti bre 10 minuta imamo igraca vise od Carpia u Milanu
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2016   #12
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Tako i treba, posle pobede na San Paolu potpuno promenjena formacija, kakav melo, kakv Palasio crni dera, ti pojma nemas ko i Mancini... hahahaha
Pogledaj ocjene stručnjak . Ti si davno pokazao koliko znaš . Pametniji si ti od čovjeka koji prima milione, samo da te hoće ko spaziti na FM-u .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2016   #13
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Daj tabelu dera... hahahahaah

---------- Post added at 17:02 ---------- Previous post was at 17:00 ----------

Poklopi se strucnjak, Melo i Palasio, a Joveta i Kondo klupa, to je logicno jedino tebi i Mancinju retardu glupom

---------- Post added at 17:03 ---------- Previous post was at 17:02 ----------

Jel smo i dalje u LP, jesmo al sutra, Mancini napolje, kako mi je drago sto su ga poceli prozivati sa tribina
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2016   #14
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Hajde ti stručnjak na hlađenje sedmicu dana.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2016   #15
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Igra nam je gadost živa. Prvi put u ovoj sezoni gledo celu utakmicu stvarno ništa s ničim ne povezujemo.

Icardi odsečen i odsutan od igre. Frajer nezna nijednu loptu da uzme i napravi nešto, samo trčkara lagano, batrljav do bola, nedaj bože da bi on napravio neki prodor ili uigro neku akciju bože sačuvaj. To treba pod hitrno prodavati dok je još šta vredan... absolutno nekoristan napadač za naš tip igre. U jednu ruku možda i nije slabo što su produžili Palaciu ugovor... možda ga oteraju poljeti.

Peršič je smijurija, za šta mi dadešmo tolike pare mila majko... pa Biabiany je Maradona za njega a čoveka djabe doveli još operaciju srca preživeo pa bolje igra od tog umišljenog Bale-a. Žao mi je što Šačira odjebaše zbog te fukare. Sve sam čeko ajde proradiče treba mu vreme ali ipak taj čovek pojma nema, svaku drugu loptu gubi nezna šta bi s njom nigde ga nema... to takodje objebat po kratkom postupku nazad u Njemačku prvim vozom sa onim izbjeglicama ako treba.

Za Kongodbiu ne kontam šta radi na klupi, dali za njega 35M€ a on sedi na klupi, neznam šta Mancini misli sa tim, neka se več jednom izjasni, nismo mi Chelsea da moremo dati tolike pare i držati igrača na klupi i prodati ga za siču i da se nam ništa na finansijama ne pozna. Nama je žao dati 5M€ za Lavezzija koji je proveren igrač a kamoli za Ben Harfu koji hara Francuskoj. Njega treba izforsirati čimviše jer je kvalitetan igrač gledo sam ga mnogo puta još u Monacu i Sevilli i bio je fantastičan. Za njega se ubila DM pozicija.

Jedini igrači koji su mi dobri još pogotovo ako redno igraju su Brozovič, Handanović, Jovetić, Alex Telles, Miranda, Murillo, Santon, Ljajić, Kondogbia i Medel (ako igra CB) ostali mogu iči istih stopa.

Mancini neka se uzme u ruke i počne opet pobedjivati i neka poboljša igru jer sa tim čemo opet završiti na sredini tabele na kraju sezone.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic