Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2014/15 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 27-09-2014   #1
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default Inter - Cagliari



Ako sve protekne kako je i planirano ovo bi za nas trebala biti utakmica u kojoj ćemo dodatno popraviti ionako najbolju gol-razliku u ligi. Cagliari nam dolazi u užasnoj formi (u zadnje 3 utakmice imaju isto toliko poraza) a obzirom da ih vodi Zeman ne treba očekivati da će igrati bunker tako da Kova, Herna i Dodo ne bi trebali imati problema da opskrbljuju sa dovoljno upotrebljivih lopti naš napadački duo (za koji se nadam da će biti Osvaldo-Icardi). Iako valja upozorit da ih nismo pobijedili već zadnjih 5 utakmica (4 remija i jedna pobjeda Cagliarija) ali očekujem da ćemu i tu negativnu seriju prekinit (kao što smo i oni Atalantinu u srijedu). Bit će zanimljivo vidjeti Samuelea Longoa koji bi trebao biti starter za goste. Moja prognoza 3-0.



Direktan prijenos na Arena Sport 1.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 27-09-2014 at 15:07.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 27-09-2014   #2
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kod kuće možemo inekako tražiti nešto, u gostima bismo izgubili bodove.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 27-09-2014   #3
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

i ja opazam da nam je muka igrati u gostima... slabi smo skroz tamo.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2014   #4
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ova sezona je drugacija !
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2014   #5
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Rutinski kao protiv Atalante,o cemu dalje pricati,raspali Kaljari.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2014   #6
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

o5 Osvaldo

---------- Post added at 15:28 ---------- Previous post was at 15:24 ----------

jao crvenog kartona braco mila..
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2014   #7
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ja mislim da je Jonathan kriv za ovaj rezultat . Bisc, koliko je imao netačnih pasova?
 
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2014   #8
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Dera kao što sam rekao u prošloj, imamo problem sa desnim bekom jer nijedan nevalja. Ali ovo sada što se događa je samo Mazzarijeva krivica, pa gdje smije dopustit onakvu neozbiljnost u odbrani. Primili smo 4 gola i svi su velike greške odbrane, Vidića treba na klupu poslat i na njegovo mjesto postavit Medela a Mvilu u vezni red. Nadam se da će izgubit 7-1 i da će nakon velikih prosvjeda navijača Thohir biti psililjen da onom majmunu da otkaz. Ni crveni karon nije izgovor za ovo što se događa.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2014   #9
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ja sam sokiran,zivota mi,sto se Nagatoma tice ja sam 1000x rekao da je obicno smece od igraca i to se moze i videti ako se pogledaju moji postovi,lik je poceo kao kapiten,ma nemam reci,i dalje neznam sta bih rekao,ocajni u svakom smislu,horor na Meaci,Kaljari ovde nije pobedio 20 god. ali tu je Mazzari da srusi i taj rekord.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2014   #10
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mazzarijeva jedina greška je što mu je Nagatomo kapiten. Šta on može reći, ODBRANO NE SMIJETE ONAKO GOLOVE PRIMATI?! Palacio 1v1 ne zna ošutati već čeka da mu neko ukliže pa onda da jedva ošuta.

Svaki kladioničar će nam jebati sve po redu za ovo .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2014   #11
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

crveni karton nije zasluzen ali ....dok je naga igrao bilo je 1-1 nisu njegove greske 3 gola hahahhahahahahahahahhahaahhahahahahahhahahah

Svi igracu su smijesni, apsolutno svi....

rezultat je 1-4 i opet mi imamo vise razloga za zadovoljstvo...
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2014   #12
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Sto kaze Bisc. crveni je najmanji izgovor za ovo sto se desava,ovakav pristup igri u sred Milana je vise nego sramotan,a Mazzariu pod hitno otkaz,pa rodjace mnogo jace ekipe ne mogu igrati sa 3 pozadi.

---------- Post added at 15:59 ---------- Previous post was at 15:57 ----------

A onaj Ibarbo,svaka mu cast,pojeo je Medela i Doda za dorucak i to bez leba.

---------- Post added at 16:00 ---------- Previous post was at 15:59 ----------

Jos nemogu verovati sta se ovo desava...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2014   #13
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kako smo se samo riješili The Walla . Kod njega je lopta mogla proči, ali igrač nikada.
<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/ooN6OkJk1bE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

---------- Post added at 16:02 ---------- Previous post was at 16:01 ----------

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
crveni karton nije zasluzen ali ....dok je naga igrao bilo je 1-1 nisu njegove greske 3 gola hahahhahahahahahahahhahaahhahahahahahhahahah

Svi igracu su smijesni, apsolutno svi....

rezultat je 1-4 i opet mi imamo vise razloga za zadovoljstvo...
Ko je kriv kod prvog gola? Koliko smo golova primili nakon crvenog?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2014   #14
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Drzi se sudija, jebat ce ti sad gdje god sta imas, nako.


Oo Serife, jebo li te onaj sto te dovede na klupu. U zemlju bi propo' najradije..
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2014   #15
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Mazzarijeva jedina greška je što mu je Nagatomo kapiten. Šta on može reći, ODBRANO NE SMIJETE ONAKO GOLOVE PRIMATI?! Palacio 1v1 ne zna ošutati već čeka da mu neko ukliže pa onda da jedva ošuta.

Svaki kladioničar će nam jebati sve po redu za ovo .
E moj dera, pa ako je trenerov posao samo da izabere 11 igrača i radi izmjene onda bih mogao i ja biti trener i bolje bi radio taj posao (birao formaciju i igrače) nego on. Mazzari nije bio kriv kada je protiv Palermo Vidić pogriješio i primili gol, trener nije kriv ni kada se primi gol na postavljenu odbranu ali trener je kriv za onakvo rasulo u odbrani. Pa jesil vidio ovaj zadnji gol, 5 igrača stoje na jednom mjestu (od toga 3 već krenula prema centru) i čovjek im zaibja gol. Takva neozbiljnost se ne smije dešavati iole većem klubu. Trenerovo je da s ekipom na treninzima uigraje akcije pa da mu ekipa ne bude onako bezidejna na terenu, do sada sam mu progledo kroz prste zbog loše ofanzive jer smo bili dobri defanzivno ali ovo sada što se dogodilo je dokaz da ne zna ni defanzivu postavit kako treba. Odron od trenera dabogda otkaz popio jer znam da i kad bi izgubili 7-1 da ne bi dobio otkaz. Eno Ranieri je slobodan nek ga vrate da čovjek pokrpi što se da zakrpit i da ovu sezonu nekako izguramo.

---------- Post added at 16:07 ---------- Previous post was at 16:03 ----------

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ko je kriv kod prvog gola? Koliko smo golova primili nakon crvenog?
Krivci redom: 1. Mazzari........... 43. Vidić 44. Medel 45. Jesus 46. Nagatomo (jest loš kao što su inače loši naši desni bekovi ali na to smo navikli i ne treba na njega svaljivati krivicu kad su Vidić&Co najveći krivci od igrača ali ni oni nisu krivi što imaju onakvog hajvana od trenera koji ne zna takve igrače iskoristit).

P.S. Dera de iskreno, jel ti ono stvarno za crvenog kartona?
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 14:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic