Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Timska takmicenja

Timska takmicenja Sva timska takmičenja, statistike, na jednom mjestu

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 06-10-2009   #76
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Quote:
Originally Posted by Imp View Post
sta je,sto nestavljate slike na koima se vidi da ''turcin'' ima pistolj u ruci?
http://www.net.hr/sport/page/2009/10...06.html?pos=n0
Kebo: jedan nula za nas


ti stvarno nisi normalan....ne znam hoce li ti dera dati ban od sto me mene tice zasulio si....
jer TURCIN je onaj sto je rodjen u turskoj, sto zivi tamo....
a mi smo bosanci i hercegovci bez obzira na vjeru
jer ako smo mi turci onda je i 50% svjetske populacije isto
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2009   #77
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
ti stvarno nisi normalan....ne znam hoce li ti dera dati ban od sto me mene tice zasulio si....
jer TURCIN je onaj sto je rodjen u turskoj, sto zivi tamo....
a mi smo bosanci i hercegovci bez obzira na vjeru
jer ako smo mi turci onda je i 50% svjetske populacije isto

ma pusti momka vidis da je jadan.... sigurno je i on bio medju onima dole sto protestuju i sto skidaju zastave drzave u kojoj zive...al neka nek im bude nece jos dugo to je sigurno kad tad ce se morat smirit
Huska is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2009   #78
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

dobro, nemojmo vise o tome, jedini razlog sto mu nisam dao ban jeste sto je to stavio pod navodnike, na sto god mislio sa time
mada ovo dole 1-0 stvarno nije lijepo
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2009   #79
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Postoji cudna naprava, valjda u neka neimenovana ratnoprofiterska sela nije jos dosla, zove se kais i gibljiv je, moze se saviti oko ruke ako te skutorija napada

A isto tako postoji i pistolj. E njega ne mozes saviti kao sto je to uradio momak na slici.

Any questions? Dera svaka cast na banu, nadam se da ce decko razmisliti o svom potpisu i komentarima. Sramotno je da neko takav navija za Inter, ali sta ces, i to majka radja

Takodjer smo pokazali sta je miran protest, za razliku od onih koji su jedva docekali da izadju na ulice da prosipaju neku silu. Svaka cast.
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2009   #80
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

moram jos jedan post ..
ne zasluzuje covjek ban ..
on samo pripada masi koja ima jedno misljenje (ipak su to njegovi ljudi i njegov grad), a mi masi s drugim misljenjem ..
a nema smisla da gubimo navijaca intera zbog ovoga ..
nije ni vrijedjao ..
da ne zaboravim .. svaka cast ljudima iz drugih zemalja koji nisu jos vise zaostravali ove nase polu-nacionalne komentare!

sto se tice nacionalizma ..ovaj forum je cudo!!!
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2009   #81
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

on nije banovan, ali jeste pod prismotrom
vecinu komentara ostavlja upravo u temi koja se veze iskljucivo sa njegovim gradom
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2009   #82
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

ma da mi samo hoce reci jel bio danas na onim protestima...ako jest ja i on nemamo vise sta pricat mada cu ga i ovako stavit na ignore al eto sacekat cu jos to da cujem samo dali je ili nije bio
Huska is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2009   #83
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

kakvim? znam da su bili oni ovdje u rajvusa
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2009   #84
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

pa u sirokom se okupila gamad da protestuju sto su ovi pustili one momke iz zatvora

Nakon što je u Širokom brijegu iz vatrenog oružija, metkom u glavu ubijen Sarajlija Vedran Puljić, pojedni mediji polako puštaju u javnost pažljivo isječene video klipove “cjelokupnog materijala sa sigurnosnih kamera”.
U isto vrijeme umjesto da se oplakuje jedan ugašeni mladi život, instrumentalizirani protestanti iz Širokog Brijega okupili su se ispred zgrade Županije Zapadnohercegovačke u znak, kako se navodi: prosvjeda protiv nasilja i nereda koji su, u nedjelju uoči utakmice Široki Brijeg-Sarajevo, izazvali „Horde zla“ navijači FK Sarajevo na ulicama Širokog Brijega.

Tužna je činjenica da neko protestuje zbog nasilja riječima “Neće odavde živi izać" i pjesmom "Gazi, gazi, gazi balije".



eto ti dera
Huska is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2009   #85
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Quote:
Originally Posted by riven View Post

kad se sjetim da su ovi policijski gadovi govorili da nije bilo ispaljenog metka, da je ubijen kamenom ..

HOCU DA MI SE DODIJELI PISTOLJ DA SE ZASTITIM OD POLICIJE !!!
Rekao sam da necu vise, al bem ga ..moram zbog ovog klipa ..

http://www.youtube.com/watch?v=b8mxQ...layer_embedded

Ah Ah Ah ..
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2009   #86
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

huska, hajde sto su protestovali zbog svog grada, ali kada vidim sta su uzvikivali, strasno!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2009   #87
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

o tome ti i govorim nisu to normalni protesti kao sto su bili u svim ostalim gradovima BiH ovo je cisto vrijedjanje... zbog toga da mi je samo znat dali je ovaj nas specijalac tu bio al kako kaze ona stara narodna nece kruska ispod kruske pa tako i on sigurno je bio
Huska is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2009   #88
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Dok traje istraga
Internet preplavljen snimcima iz Širokog

Nemile scene u Širokom Brijegu zabilježene su brojnim video i nadzornim kamerama, a popularna stranica za razmjenu video materijala, Youtube preplavljena je snimcima čiji se broj povećava iz minuta u minut. Sigurno je da će postavljanje snimaka pomoći javnosti da dobije realniju sliku onoga što se dešavalo tog tragičnog dana, ali i pripadnicima Federalne uprave policije i službenicima MUP-a ZHK u rasvjetljavanju tragičnih događaja, utvrđivanju konačne istine i otkrivanju ubice pokojnog Vedrana Puljića.
Piše: A. Karadža
I dok je policija na press konferenciji održanoj u nedjelju kategorično demantovala navode o upotrebi oružja od strane policajaca, ovaj klip pokazuje da je to daleko od istine. Pucnji koji se čuju dolaze iz oružja policijskih službenika, a sve podsjeća na rat.






S obzirom da se oko stadiona u Širokom Brijegu nalazi veliki broj objekata koji su pod nadzorom, svaki dan pojavi se novi snimak sa jedne od njih. Na ovoj se vide dešavanja u ulici kraj stadiona, kao i navijač sa "pištoljem" u ruci za koji je pregledavanjem ostalih snimaka i slika utvrđeno da je riječ o kaišu.






Navodni policijski snimak pokazuje nekoliko minuta dešavanja u Širokom Brijegu. U trenutku kada je Vedran Puljić ubijen, kamera je oborena i snima asfalt. Na snimku se vidi haos koji je vladao na ulicama u Širokom Brijegu, zapaljeno policijsko auto, lom i rušenje praćeno pucnjavom.






Amaterski snimak sa tribine stadiona koji prikazuje odlazak navijača Sarajeva iz Širokog Brijega. Snimak je dokaz inertnosti policije koja nijemo posmatra gađanje kamenjem za razliku od publike na stadionu koja ushićeno reaguje na dešavanja sa ulice.






Dva dana nakon incidenata u Širokom Brijegu organizovan je protest zbog "medijske hajke" protiv Širokobriježana i Hercegovine. Televizijski snimci prikazali su mirnu atmosferu i pjevanje navijačkih pjesama. Amaterski snimak sa neke od kuća prikazuje da se nisu uzvikivale samo parole koje pozivaju na ljubav i mir.






Postavljeno je bezbroj pitanja u vezi sa dešavanjima u Širokom Brijegu kada je ugašen jedan mladi život. Većina njih ostala je bez pravog odgovora. Naš čitatelj, Mirza Pašagić je također postavio nekoliko njih na koja se odgovori još traže i koji bi mogli riješiti stvarnu širokobriješku enigmu - ko je prvi počeo:

1. Navijače FK Sarajeva je policija zaustavila na više punktova. Ako je pronađen ijedan čekić, pajser, metalna šipka, pištolj ili zolja, zašto su dopustili da autobusi uđu u grad?

2. Zašto autobusi nisu vraćeni kući ako je bio veći broj navijača nego što je najavljen dopisom?

3. Zašto navijači NK Široki Brijeg nisu bili na stadionu pred početak utakmice nego su hodali ulicama?

4. Zašto su navijači FK Sarajeva pušteni u grad pred početak meča, a ne onako kako je propisano?

5. Zašto karte za utakmicu nisu prodate navijačima na sigurnom mjestu kao što je slučaj kada se gostuje na drugim stadionima?
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2009   #89
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

odlicna pitanja za suda
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2009   #90
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

danas sam vidjeo dino, zele i kompanija odose prema stanici sa vijencem...vjerovatno odose u sarajevo
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 01:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic