Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2014/15 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 08-12-2014   #31
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Nisam gledao tekmu (problem sa netom) pa ne znam kakva je tačno bila situacija na terenu ali ovo smo morali dobiti, već smo i previše bodova prosuli. Mancio kod mene upisuje prvi minus, i to ne samo zbog poraza nego zato što ništa nije naučio od Mazzarija — nemoj forsirat formaviju za koju nemaš igrače. Sa 433 gubi nosioca igre Kovu i plus igra mu levat Palacio, jbm sve kako ne shvaća da bi nam bolje bolo 4312 (kova — ikac, osvaldo). Jednog se tvrdoglavca riješimo i dovedemo drugog .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2014   #32
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Bolji dani se ni ne naziru a krivca u treneru ne treba traziti,prlistao sam brdo medija na netu,kako Italijanskih tako ostlih i svi se slazu da Mancio nije cudotvorac i da sa ovim timom nece daleko.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2014   #33
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Naravno. Ipak mi temamo tako dobru ekipu kao Genoa, Sampdoria, Udinese... Manite se tih priča kako ne valja ekipa, tačno je da ne valja za borbu za titulu i sl ali brate više je nego dobra za prvih 5 mjesta (čak bih rekao i za 3. mjesto) i više je nego dobra da bez problema pobjeđujemo Udineze i sl ekipe koje su kvalitetom iza nas. Ali mentalitet je zajebana stvar, kad se jednom izgubi teško se vraća, a Mancio nam je instaliro pobjednički mentalitet 2006. valjda će i sad (pogotovo kada i mi konačno kupimo krilne napadače za moderne formacije sad u zimu).
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2014   #34
vejza00
Allievi
 
vejza00's Avatar
 

Join Date: Feb 2014
Posts: 108
Default

ja mislim da je nama pobjednicki mentalitet ugradio ibrahimovic, a mancini je samo iskoristio stvari koje su mu se poslozile
vejza00 is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2014   #35
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ne, sjetite se da kad je Ibraka tek došao da je bio u krizi i nije baš dobro igrao na početku. Tek je pri kraju sezone proigrao i ukupno je zabio 15 golova te sezone. Mislim da nam je Crespo bio važniji igrač te sezone, ali i dok je Ibra slabo igrao Inter je sve gazio pred sobom a kad je kasnije i Ibra proigrao onda smo s razlogom dobili nadimak Interminator. Mancini je Ibri vratio samopouzdanje koje je bio izgubio u Juvetu (samo 7 golova u sezoni prije prelaska u Inter).
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2014   #36
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Ko god misli da ce Mancini nesto promjeniti, i generalno ko misli da se radi o treneru koji je nesto vise od prosjeka u totalnoj je zabludi!
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2014   #37
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Mancio kod mene upisuje prvi minus kaze Bisc. a ja kazem uzmi pogledaj utakmicu,Inter nema tim,definitivno ga nema za trece mesto,em sto su losi em sto im je moral svaku utakmicu boga pitaj gde,ja sam lepo govorio da 70% igraca koji nas predstavljaju da su zalutali u Inter.Koje mi trece mesto ocekujemo,na osnovu cega,pozajmica odpadaka,sramota ocekivati tako nesto,Napoli ce biti treci na kraju u to mogu da se kladim s bilo kim u bilo sta,i na osnovu ulozenog novca to potpuno i zasluzuju,povredio im se Insinje i vec planiraju koga ce kupiti u januaru,ne pozajmiti nego kupiti,samo tako se moze napred,sa ovom ekipom je mrka kapa.

---------- Post added at 17:30 ---------- Previous post was at 17:30 ----------

http://m.corrieredellosport.it/video...ross+sbagliato

---------- Post added at 17:36 ---------- Previous post was at 17:30 ----------

Osvaldo momak odlepio,gleda ovo govno japansko kako celu utakmicu nemoze da uputi jedan centarsut i sasvim prirodna reakcija,cudi me da nije otisao do njega i odvalio mu samarcinu,izgleda da drugacije ne vredi.Dokle god u Interu igraju Nagatomo,Palasio,Guarin,Ranokija,Kuzmanovic i osttak ekipe njima slicnih,nema boljih dana za Inter,jel nije suludo davati Palasiu 2.5 mil. godisnje,malo je reci da je suludo,taj da ima obraza raskinuo bi sporazumno ugovor sa Interom i prestao da navlaci gnev i onako gnevnih navijaca Intera.

---------- Post added at 17:40 ---------- Previous post was at 17:36 ----------

To sve treba govnjivom motkom oterati,odlazila su iz Intera velika imena poput u poslednje vreme,Snajdera,Cezara,Eto itd. a ne ovih bezveznjakovica kojih se niko nece secati za mesec dana.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2014   #38
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Jel ti dera mislis da je u ovom Interu samo napad problem,aj mi odgovoro,onako jaranski te pitam...
Nije, ali je prioritet, i to neki svjetske klase koji može sam da riješi utakmicu a ne ove što znaju samo pospremiti.

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Nisam gledao tekmu (problem sa netom) pa ne znam kakva je tačno bila situacija na terenu ali ovo smo morali dobiti, već smo i previše bodova prosuli. Mancio kod mene upisuje prvi minus, i to ne samo zbog poraza nego zato što ništa nije naučio od Mazzarija — nemoj forsirat formaviju za koju nemaš igrače. Sa 433 gubi nosioca igre Kovu i plus igra mu levat Palacio, jbm sve kako ne shvaća da bi nam bolje bolo 4312 (kova — ikac, osvaldo). Jednog se tvrdoglavca riješimo i dovedemo drugog .
Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Mancio kod mene upisuje prvi minus kaze Bisc. a ja kazem uzmi pogledaj utakmicu
Potpisujem.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2014   #39
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

a gledam ovaj juventus protiv atletica jest da su lopovi ali ljudi umiju igrat fudbal mozemo mi sta hocemo pricati i to me jos vise boli ... pa mi za ovim lopovima kaskamo 3 klase a ne za nkim josd ozbiljnijim timom u evropi da se ne usudim imena da im spominjem ...
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2014   #40
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Pa kako nece umeti Ajdine,gde je nama jedan Pogba,Pirlo,Kjelini,Vidal... pogledaj im samo napadacke opcije,Tevez,Ljorente,Morata...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2014   #41
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

nama je vidal nudjen za 10 mil i nasi vrli znalci su rekli da nije kvalitet vrijedan 10 mil pirlo je nas momak kojeg smo ist omgli free dovest kao i juve ali nismo kjelinija ne bi da kleci frajer .. ljorente i morata mi uopste nisu neki kvalitet igraca ako cemo realno
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 18:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic