Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Nacionalna takmičenja

Nacionalna takmičenja Ovdje možete razgovarati o selekcijama, njihovim takmičenjima itd.

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 28-03-2009   #16
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Montenegro-Italia, le probabili formazioni
I possibili schieramenti di partenza delle due nazionali, in campo domani sera


PODGORICA (Montenegro) - Ecco le probabili formazioni di Montenegro e Italia, che si affronteranno domani alle 20:45 a Podgorica, per le qualificazioni ai Mondiali del 2010:

MONTENEGRO (4-4-2): 1 Poleksic; 6 Tanasaijevic, 2 Basa, 5 Batak, 3 Jovanovic; 7 Pekovic, 8 Drincic, 4 Boskovic, 11 Novakovic; 10 Jovetic, 9 Vukcevic. In panchina: 12 M. Bozovic, 13 Pavicevic, 14 Zverotic, 15 Delic, 16 V. Bozovic, 17 Vujovic, 18 Djalovic. Ct Filipovic
ITALIA (4-3-3): 1 Buffon; 2 Zambrotta, 5 Cannavaro, 4 Chiellini, 3 Grosso; 8 Palombo, 10 Pirlo. 6 De Rossi; 7 Quagliarella, 9 Iaquinta, 11 Di Natale. In panchina: 12 Amelia, 13 Gamberini, 14 Dossena, 14 Brighi, 15 Montolivo, 16 Pepe, 17 G. Rossi. Ct Lippi
Arbitro: Atkinson (Inghilterra)
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2009   #17
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

A nece dati Jovanovic igrati, bog nam upomoc. Ja cu ga izbacit sa terena...
Nera is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2009   #18
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Ne stedi se $utra vece..
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2009   #19
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Quote:
Originally Posted by esteban View Post
Ne stedi se $utra vece..
Znas li kakva ce ludnica da bude. Cuo sam se sa nekim varvarima.. To ce da odjekuje kroz cijelu PG... A poslije meca, jos ako se dobije, ide se u grad, da se provedemo
Nera is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2009   #20
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Znas li kakva ce ludnica da bude. Cuo sam se sa nekim varvarima.. To ce da odjekuje kroz cijelu PG... A poslije meca, jos ako se dobije, ide se u grad, da se provedemo
Pobrkani su mi varvari maximalno..
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2009   #21
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Ja sam bio medju varvarima kad je dolazila Zvezda i slicno.. Ono kad je bio prekid od 2-3 sata. Prvi suzavac mi je pao pred noge Nisam mogao da gledam 2 sata Pa su me onda vucjaci i murja hvatali.. Pobio se sa jednim cikoticem.. Ostalio je sve bilo extra
Nera is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2009   #22
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

A sto kazes za idiotsko i sramno navijanje prema nasem gradu?
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2009   #23
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Quote:
Originally Posted by esteban View Post
A sto kazes za idiotsko i sramno navijanje prema nasem gradu?
U odnosu na Berane, oni su super
Cak su svi stali iza Lovcena sad poslije ove tuce.
I govorili kako je izmedju nas "civilizovana mrznja"
Nera is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2009   #24
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Poraz od kojeg se ne stidiš


Italija je ipak bila prejaka. Aktuelni svjetski prvak je pokazao zašto je najbolji na planeti, zašto igraju većinu utakmica na iskustvo. Našim igračima se ne može zamjeriti ni u jednom trenutku. Igrali su muški, željeli su pobjedu, ali definitivno za ovakve utakmice potrebno je sreće, znanja, iskustvo.

Falio je "crvenima" Mirko Vučinić. To se vidjelo nakon sjajnih prodora Jovetića i Simona Vukčevuća kada je nedostajao taj završni pas. Falio je igač koji može loptu da spusti na zemlju, koji svojom lucidnošću može da nadmudri italijansku odbranu. Đalović se borio, vodio je pravi rat sa Kanavarom i Kjelinijem ali ako želimo da budemo realni nije profil napadača koji odgovara našim ofanzivnim igračima.

Za Italijane je dovoljno reći Andrea Pirlo. Mozak "azura", igrač koji lopte dijeli naprijed, nazad, sa strane. Koji razigrava cijelu ekipu, od kojeg zavisi igra Italije. Dovoljno je vratiti film u glavi i vidjeti kako je izveo najstrožu kaznu. Dodir klase, fantazista. Pravi plejmejker i isigurno jedan od najboljih veznih igrača na planeti.

Izabranicima Zorana Filipovića ostaje da se okrenu meču u srijedu sa Gruzijom. Susret koji je jako bitan za naš tim. Pobjeda bi vratila samopouzdanje i donekle nadu da sejoš može do druge pozicije u kvalifikacijama.
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2009   #25
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Evo me ljudi..
Mogu vam reci, dobra je bila tekma. Mi smo bolji od Italije, ostalo nije vazno Igra njihova, tipicna italijanska. Lippi je odmah poslije meca rekao, da su nezasluzeno dosli u vodjstvo, da je bio faul nad nasim igracem, a ne penal za Italiju, ali... Tu su nas u 10min prekinuli. Samo 3 minuta poslije toga, Cannavaro pravi faul kao zadnji covjek, a ovaj mu daje zuti Znaci, ja sam bio tacno kao linijski sudija postavljen, Chiellini je mogao da sanja da stigne Jovetica,ali.. Da su normalne sudijske odluke bile, mi bi igrali na 0-0, od 15 minuta sa igracem vise. Djalovic je fulao 100% sansu.. Sam sa Buffonom..
Mi smo aplaudrali, i pomalo recitovali himnu Italije (ja prvi). Cisto da odgovorimo tifozima Azzura koji su nama u Lecceu zvizdali..
Da nam je Mirko bio tu, druga bi pjesma bila. On nam je kapiten, vodja. Bez njega smo kao Liverpool bez Steve G, bez glave i repa...
Ali, opet...
CRNA GORA ALE, CRNA GORA OOO......
Nera is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2009   #26
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ajde biti ce bolje, ja sam ocekivao 0-0 ili 0-1 jer nije igrao vucko
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2009   #27
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Znas kako, uvjek mi je banja bila ta talijanska strana. Ta igra cuvanja rezultata, sa sudijama na njihovoj strani.. Ali sad kad je stetilo nama... Sad mi nije premila.

Nego, da recem nesto o pojedincima.
Kod nas smo dobili novog igraca. Najboljeg defanzvca kojeg imamo. Marko Basa. Odlican sinoc, bez greske. Jovetic dobar, ali nije imao kome da doturi loptu. Vukcevic je poslije meca konacno odlucio da ode na operaciju ramena, jer mu ta povreda smeta evo godinu dana.
Kod Italijana... Chiellini je buducnost njihovog fudbala. Odlican. Cannavaro, znao sam da ima fenomenaan odraz, ali ljudi. On je sinoc jednom skoci sigurno, najmanje metar uvis (sa ispravljenim nogama). Kao da je u NBA. Cudovisno. Pirlo majstor.
Pazzini, onaj pravi navijac... Kako sam ga htjeo gadjati kad je dao gol, i pokazivao na oci (ono njegovo slavlje)
Pepe, solidan igrac, ali nista preko toga. Ni slucajno. Iaquinta isto tako...
Buffon, odlican. Nema reflekse kao Julione, ali ima golmansku tehniku izuzetnu. Pravi skolovani golman.
Nera is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2009   #28
manjact
Substitute
 
manjact's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 501
Default

gledala sam utakmicu,no bolje da nisam..a sto ces nisamo imali srece sinoc a kakva sansa za jovetica,rezultat je moga bit malo veci ali..njima nije bila vazna utakmica za razliku od nas. A dobar je i Simon Vukcevic,jovetic je odlicno igra ali je problem sto se nije odrazilo golom
manjact is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2009   #29
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Jovetic nije imao sansu no Djalovic Simon Vukcevic je bio najgori. Njima nije bila bitna utakmica, jok
Nera is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2009   #30
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Nera jer imas neki materijal sa utakmice,neku sliku il tako nesto
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 19:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic