Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 08-12-2010   #16
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

cuj bio je u klubu...pa rafa je sad u klubu hahahahahahha
vb je otisao iz intera prije nego sto je inter napravio "veliku - uspjesnu sezonu" ako je neko tu onda je to Giuseppe Baresi koji poznaje svakog igraca u dusu...pa on je bio trener i mladim igracima Intera
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2010   #17
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Ako će se već mijenjati trener, i ako će to biti na duži period, to mora biti neko ko je dio kluba, ko je interista u duši.
Culé is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2010   #18
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by Culé View Post
Ako će se već mijenjati trener, i ako će to biti na duži period, to mora biti neko ko je dio kluba, ko je interista u duši.
pa to samireee lutkoo konacno da napises nesto, a da me ne isprovociras
Huska is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2010   #19
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

Po meni moze svako samo da oteraju ovu budalu,totalno mi je sad sve jedno samo neko drugi da dodje nmg da ga gledam vise,kad izjavi nesto,kad se zacrveni,kad protiv Chieva nema kontrolu nad mecom onda sta da vam kazem...
Najpre bih Villasa Boasa ,mada i Spaletti i Capello nisu losi i ne bih se bunio...a dobri su i ovi predlozi samira i huske nesto tipa toga slicno....
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2010   #20
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

INTER, Moratti : "Benitez ? I want more character"

Inter owner and chairman Massimo Moratti briefly spoke to reporters in Milan after a meeting with his close club board members.
The oil tycoon stated on Wednesday afternoon : "I do not want to make changes ahead of our upcoming participation in the FIFA Club World Cup in Abu Dhabi. Therefore, I am keeping coach Rafael Benitez, but he has to show more character and motivate our players - that is the only way to win and lead the team to better results. .... I want us to win the Club World Cup and I will take a final decision on Benitez after the tournament".
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2010   #21
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Quote:
Originally Posted by mourinho View Post
INTER, Moratti : "Benitez ? I want more character"

Inter owner and chairman Massimo Moratti briefly spoke to reporters in Milan after a meeting with his close club board members.
The oil tycoon stated on Wednesday afternoon : "I do not want to make changes ahead of our upcoming participation in the FIFA Club World Cup in Abu Dhabi. Therefore, I am keeping coach Rafael Benitez, but he has to show more character and motivate our players - that is the only way to win and lead the team to better results. .... I want us to win the Club World Cup and I will take a final decision on Benitez after the tournament".
Ovo je originalni tekst u kojem se vidi šta zapravo Moratti misli:

Quote:
“I feel betrayed,” blasted Inter President Massimo Moratti. “Rafa Benitez has to show character and win the Club World Cup. No alibis.”

The patron had said he didn’t want any more “embarrassing” evenings in the Champions League, but saw his men thrashed 3-0 by Werder Bremen last night.

“I don’t want to create problems before the Club World Cup and we’ll see what is to be done after that tournament,” a livid Moratti told Sky Sport Italia.

“I had a feeling we’d lose against Werder, but I certainly didn’t expect it to be this bad.

“I feel betrayed, as I always do when we lose a game in such an obvious way. I took it very badly, but I don’t think the players did it on purpose. Perhaps they felt the tension of their next appointment a bit too much.”

Many have suggested Benitez will be sacked if he doesn’t win the Club World Cup in a convincing manner and Moratti’s comments fuelled those rumours.

“There are no alibis for this tournament. It is a trophy we absolutely must win. Benitez has to show character, otherwise he won’t win the Club World Cup. That’s not an ultimatum, I’m just saying it is very important.

“I think the players could do with some psychological support at this moment and Benitez has to find a way to fix this season.”
Culé is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2010   #22
Pablo
Primavera
 

Join Date: Nov 2010
Location: Srbija Beograd
Age: 39
Posts: 267
Default

E a sta kazete na onog trenera sto vodi Valensiju,Emeri valjda ili tako nesto,on ima neke nove metode a i valensija dobro igra a prodaje najbolje igrace. http://www.youtube.com/watch?v=qx_U9ESd6vE
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2010   #23
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Bitan je dio kada kaze
“I had a feeling we’d lose against Werder, but I certainly didn’t expect it to be this bad.
Znaci, ovaj je vec dobio nogu samo se ceka da nadju zamjenu, vidi i MM da ovo ode dodjavola!
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #24
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

nezz stvarno sta se povlaci leonardo covjek je milanov covjek ne bi ga nikad uzeo da vodi tim on je odlican skaut bio bice al trener nikad !! villas boas jeste dobar trener talentovan nadaren i za njega jeste sada porto da pece zanat al inter nikako . interu treba trener sa jakim karakterom i disciplinom da neke igrace podsjeti sta znaci igrati za ekipu kao inter jer su pricao ko sta hoce malo se i uzdigli ne neki vec vecina !! trener koji nama treba jeste onaj koji poznaje igrace sistem kluba i koji poznaje logiku fudbala u italiji. sto znaci ne treba niko od doslja sa strane da preuzima klub vece neko unutar ko je vec neki period bio tu i ja se u potpunosti slazem sa huskinim prijedlogom da se dovedu baresi oriali i da im se ne nabija pritisak uspjeha da je pod moranje uzeti . jer ce i njima biti lakse opustenija bi atmosfera bila i sve .. mozda i benitez ne bi ovako grohnuo sa ekipom da mu nije bilo sjest poslije mou.a i sezone koju je inter imao i onda biti pod konstantnom lupom al eto sta je tu je covjek je podlegao pritisku nije se snasao u datoj situaciji ... poslije onoga sta je mou uradio u prethodnoj sezoni sa interom vjerovatno je i on znao da ce ak bi ostao veoma biti tesko takvo sta ponoviti a znamo da zudi za markantnoscu i da je uspjesan uvijek pa (ipak je to moje neko misljenje a ako malo promislite i vi uvidjet ce te da ima tu neceg ) mu je bilo lakse pobjeci od te obaveze i otici u madrid i onda ispasti spasilac najtrofejnijeg kluba ... jer ako je otisao sa pretpostavkom da zeli izazov trebao je ostati jer izazov je i to kakav ostati nakon sezone kao sto je prethodna i ponoviti to a ne podbaciti .. eto toliko od mene nadam se da vas nisam zatusio mojim referatom ehehe al nisam dgo nista napisao pa et malo sastavio
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #25
Dejo
Substitute
 
Dejo's Avatar
 

Join Date: Jan 2010
Location: Sarajevo
Posts: 258
Default

Moze i Dera na klupu, samo da rumeni ode !
Dejo is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #26
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kao sto sam vam i ja rekao, ukoliko osvoji klupsko SP, popravi rezultate u ligi do januara, ne ide on nigdje . U suprotnom zna se. Ali do tada cu ga podrzavati, nije pametno mjenjati trenere godisnje.

Sto kaze Samir, ja sam za, Baresi bi mogao uspjeti, ali pitanje je u kakvim je odnosima sa igracima, da li ce biti autoritet..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 09-12-2010 at 09:09.
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #27
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Pa od ovih ovdje ponudjenih, Zenga npr po meni, mora da otpada odmah. Bio je solidan u Cataniji, u Palermu je popio nogu. Sjecam se da je sa Zvezdom bio dobar, ali nista spektakularno. Znaci, nije ni blizu da bude za Inter.

Baresi moze biti samo prelazno rjesenje.

Leonardo mi je mnogo simpatican lik. Uvjek odmeren, fer i korektan. Kao trener, nije se ni malo lose pokazao. OK, jeste bio razbijen i od Man Utd-a i od Intera, ali realno, igrao je u prvoj sezoni protiv ekipe koja je postala prvak Evrope, i ekipe koja je prije toga igrala dva finala, a jedno osvojila.
Isto tako, tada je spao zbog cestih povreda, da mu u prvih 11 igraju Favalli i Bonera. Sto kod nas nije situacija. On mi je nije prvi pik, ali ga ne vidim kao los izbor.

Spaletti je dobar trener, jedan od boljih italijanskih strucnjaka, i ne bi se protivio njegovom dolasku. Definitivno bi nam dobro pasao. Mislim da ima bolji trenera, ali definitivno ne mnogo njih. Znaci, neka visa srednja klasa mi je Lucky Luciano. Jos da malo bolje kontrolise svlacionicu, onda bi se vinuo u visine.

Villas Boas. E, posto je ovaj covjek automatski svima prirastao srcu jer je "kopija" Mourinha, i ja sam poceo malo vise da pratim Porto. I mogu vam reci, odusevljen sam. Odavno nisam vidjeo tu ekipu da igra na taj nacin. Onu su uvjek dobro igrali, ali ovo sto rade sad, je jedan nivo vise. Nesto kao kad ih je trenirao Special One. Mozda, ali kazem, samo mozda, je bolje da on trenira Porto barem do kraja godine, ili jos jednu godinu, pa da nas za taj period vodi npr. Spaletti, a opet, njemu se moze dati period za koji moze da se prilagi, uhoda, i da se ne zahtjevaju rezultati.

Capello je odlican strucnjak, ali... Posto su u istoj grupi sa CG u kvalifikacijama, ja sam malo vise pazio utakmice Engleske, i mogu vam reci, od Capellove ruke u njihovu igru ne vidim ni prste. Da se tako slikovito izrazim. Znaci, konstanto igra preko krila, oslanjanje na individualne kvalitete igraca, jedna te ista bezidejna taktika, forsiranje onih 4-4-2 sa krilima, do besvjesti,... Mozda je to do igraca, a opet, mozda je Don Fabio malo ostarao. I sam je rekao da nema snage za svakodnevni rad. Sigurno, trenerska klasa je tu, samo je diuskutabilna njegova zelja i volja.

Guardiola je neko ko se takodje pominje kao Morattijevo dugorocno rjesenje. Sto da kazem, prvo sam bio skeptican u vezi njegovih kvaliteta, ali ovu igru koju sad prikazuje barcelona ne moze da vodi neznalica. On poznaje Italiju, voli Italiju (to konstantno ponavlja), samo je pitanje moze li se prilagoditi drugom stilu igre. Jer mi definitivno ne mozemo da igramo kao barcelona.. Sto se mene tice, ima zeleno svijetlo.

I na kraju, ja sam to odavno pominjao, ali niko nije previse obratio paznju na moje rijeci. Ali evo neko ko je dobio iste informacije kao ja (Signori, novinar Il Giornalea, koji je uvjek u toku sa onim sto se desava u Interu): "Njegova ne bas najbolja pozicija u Spaniji, i nezadovoljsto tom drzavom, kao i konstantna razmjena poruka sa presjednikom Morattijem, su vise nego jedan znak. Moratti je ostao odusevljen s njim, i u Junu ima vise od jedne sanse da se on vrati..." naravno, pricamo o Jose Mourinhu.
Nera is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #28
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
Kolko si ga puta gledao
gledao sam ga dovoljno puta Ivance nista ti nebrini..kakav je napad napravio sa varelom Falcao-om i Hulkom to je smjesno igra 4-3-3 kao Mourinho..nema ekipe kome njegov porto nemoze dati gol...informisi se ti Ivane prvo pa onda tek mozes
bacati suplje!!)
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #29
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post

I na kraju, ja sam to odavno pominjao, ali niko nije previse obratio paznju na moje rijeci. Ali evo neko ko je dobio iste informacije kao ja (Signori, novinar Il Giornalea, koji je uvjek u toku sa onim sto se desava u Interu): "Njegova ne bas najbolja pozicija u Spaniji, i nezadovoljsto tom drzavom, kao i konstantna razmjena poruka sa presjednikom Morattijem, su vise nego jedan znak. Moratti je ostao odusevljen s njim, i u Junu ima vise od jedne sanse da se on vrati..." naravno, pricamo o Jose Mourinhu.
zajebi sve ovo gore sto je napisano...ocu ovo ocuuuu

jebes ti sve vile i boase, kad bi se ovaj vratio
Huska is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010   #30
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Toooo bre Nera volim te xD
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 12:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic