Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2012/13 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 15-12-2012   #16
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

da igraci imaju vise razloga da zalome
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 15-12-2012   #17
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-12-2012   #18
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Ne znam zasto se Strama prepao Lazia, u prvom poluvremenu se cijelo vrijeme branio, da bi u drugom shvatio da moze i pobjediti, jako nesigurno, jako pick.asto, i lose, i taktika mu je bila kriticna, od starta je Japanac trebao igrati po lijevoj strani, i Coutinho je ranije morao uci.
Milito je bio ocajan, mislim da bi trebalo razmisliti o tome da li je za prvih 11.
Palacio je najbolji igrac ove ekipe!
Pravo puno trener grijesi, iskreno se nadam da nas to nece kostati mjesta u ligi prvaka jer objektivno nema sanse da se borimo za titulu, ipak je Juventus dosta kvalitetniji od nas, gdje god igraju dominiraju u posjedu, prilikama, i naravno rezultat dodje,
Razocaran sam, da barem veceras nismo izgubili, bod bi nam dosta znacio.
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 15-12-2012   #19
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Bravo Petkoviću,Klose,Hernanes
Bravo Andrea(oba)
Bravo čija god je odluka da ne date Sneijderu da igra
puno titula će osvojiti ovaj tim i dugo će se pamtiti
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia

Last edited by DenchiNL; 15-12-2012 at 23:54.
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2012   #20
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mene samo interesuje zašto smo mjenjali formaciju. Brate, odluči se, i igraj sa tom, a ne svako malo pa nova formacija.

Napad nije kriv, nisu dobili niti jedne kvalitetne lopte u šesnaestercu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2012   #21
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Samo mi recite, nekoliko minuta pre primljenog gola, da li se Jonathan spremao da udje?!
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2012   #22
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Jos jedna tipicna utakmica Strama Intera. Povuceno, cekamo neke kontre, u prvom poluvremenu Lazio nam nista nije dao i onda je u drugom poluvremenu Lazio krenuo na pobjedu tako da smo i mi u 2-3 navrata imali sanse.

2 puta u istu stativu....al ono imao je i Lazio svojih sansi, Klose prvo propusti 100% pa kasnije zabi gol, oni su mogli dobiti i penal.

Sta reci osim jbg izgubili smo, nadat se da ce doci neka pojacanja i da ce Strama skontat da u nogometu postoji vise taktika a ne samo CEKAJ KONTRU
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2012   #23
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Esquivel View Post
Samo mi recite, nekoliko minuta pre primljenog gola, da li se Jonathan spremao da udje?!
To je i u meni pobudilo pitanje - WTF?!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2012   #24
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Jese DZONTRA
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2012   #25
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
Jos jedna tipicna utakmica Strama Intera. Povuceno, cekamo neke kontre, u prvom poluvremenu Lazio nam nista nije dao i onda je u drugom poluvremenu Lazio krenuo na pobjedu tako da smo i mi u 2-3 navrata imali sanse.

2 puta u istu stativu....al ono imao je i Lazio svojih sansi, Klose prvo propusti 100% pa kasnije zabi gol, oni su mogli dobiti i penal.

Sta reci osim jbg izgubili smo, nadat se da ce doci neka pojacanja i da ce Strama skontat da u nogometu postoji vise taktika a ne samo CEKAJ KONTRU
Da slučajno nisi primjetio da je nakon poluvremena Nagatomo prešao lijevo, Zanetti desno? Ne, nisu šanse došle nakon akcija Lazia, bilo je promjena. Kada dobijemo Juve šutite, kada dobijemo Milan šutite. Jedan maz i odmah - Strama rauss .

---------- Post added at 23:26 ---------- Previous post was at 23:19 ----------

PS. Hernanes je obična seljačina, nema njemu mjesta u Interu, a nije nešto ni pokazao.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2012   #26
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Igramo sve utakmice isto....SAMO NA KONTRE. Lazio je sinoc zatvorio to tako da nismo imali prilika, tj imali smo 2, al to je premalo za jednu ekipu koja zeli nesto osvojiti. Trebali smo napasti Lazio a ne braniti se od njih.

U drugom poluvremenu Lazio je kreno vise naprijed jer su osjetili da mogu postici gol, i to je otovorilo vise prostora za kontre.

Bila je ona kontra kad je Cassano bio sam a tvoj Milito suta izmedju tri igraca umjesto da doda Cassanu, al et mora se shvatit, stari se, slabi vid

Interu trebaju bar dva pojacanja jedan play koji ce povezivati zadnju liniju i napad i jedan brz igrac naprijed.
Definitivno je da imamo problema sa ekipama koje mucnu glavnom i kazu, pa ako ti neces napadat zasto bi i ja napadao
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2012   #27
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
Bila je ona kontra kad je Cassano bio sam a tvoj Milito suta izmedju tri igraca umjesto da doda Cassanu, al et mora se shvatit, stari se, slabi vid
Pogledaj još jednom, ne bi ga ni ti vidio, da je povukao još loptu onda bi ga uočio ali je šutirao jer nije znao gdje je Cassano a i nije htio rizikovati da izgubi loptu, već opalio. I, kako može biti kontra, ako je Milito izmešu trojice ?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 16-12-2012 at 17:04.
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2012   #28
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

titula je na meazzi ba sta vam je sta se crnjacite ?
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2012   #29
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Najbitnije od svega je, da je od danas na Meazzi -7 stepeni C. .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2012   #30
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

mojne se crnjacit idrize doce rossi bice +7
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 02:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic