Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2012/13 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 07-10-2012   #16
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Dera ne seri...

Valjas gluposti kao i uvijek u vezi Milita...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2012   #17
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default



---------- Post added at 22:56 ---------- Previous post was at 22:55 ----------

@dera

mi smo igrali povuceno i provo poluvrijeme
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2012   #18
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
Dera ne seri...

Valjas gluposti kao i uvijek u vezi Milita...
Koji argument. Ja smatram da sam u pravu. Tvoji argumenti to potvrđuju. On je bar sebi stvorio priliku, što se ne može reći za Cassana i Coutinha.. Ali dobro, navikao sam od tebe ovakve argumentovane postove.. očito je da ti je omiljeni igrač.

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 22:57 ----------

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 07-10-2012 at 23:00.
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2012   #19
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Koji argument. Ja smatram da sam u pravu. Tvoji argumenti to potvrđuju. On je bar sebi stvorio priliku, što se ne može reći za Cassana i Coutinha.. Ali dobro, navikao sam od tebe ovakve argumentovane postove.. očito je da ti je omiljeni igrač.
Cuj lika argumente, pa boli me ona stvar jesi ti sam sebi stvorio priliku, bog ti je posla, ili netko 18, ali ono profulati...

Lik je u ocajnoj formi i kao takav nema mjesta da igra, prvo protiv Viola se sramotio, danas opet, sreca pa nas to nije kostalo bodova...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2012   #20
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Šta da je nije presjekao, šta onda? Sigurno nije bio ništa lošiji od Cassana i Coutinha.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2012   #21
adointer
Primavera
 
adointer's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Tuzla
Age: 33
Posts: 281
Default

dera po obicaju ima svoju pricu... hahahaha....a sta da je nije presjekao??? hahahaha....dobar, dobar..... sta bi bilo, kad bi bilo, ne bavimo se mi proricanjem sudbine, nego samo to ti je sirova realnost (ja stvarno gotivim milita) ali ovako ne moze..pa on ni prodora nije imao... al hajd sve u svemu, dobili smo smradove, cigane, gurbete....i idemo dalje...svaka cast nasim defanzivcima....
__________________
"If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic."
adointer is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2012   #22
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Opet ti sta bi bilo kad bi bilo...Jel on nju preskejako, jel se osramtio po tko zna koji put ove sezone, naravno da jest i ne vidim u cemu je problem priznati to...

Iz utakmice u utakmice promasuje nemoguce i kao takav nema mjesta u prvih 11...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2012   #23
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by adointer View Post
dera po obicaju ima svoju pricu... hahahaha....a sta da je nije presjekao??? hahahaha....dobar, dobar..... sta bi bilo, kad bi bilo, ne bavimo se mi proricanjem sudbine, nego samo to ti je sirova realnost (ja stvarno gotivim milita) ali ovako ne moze..pa on ni prodora nije imao... al hajd sve u svemu, dobili smo smradove, cigane, gurbete....i idemo dalje...svaka cast nasim defanzivcima....
<iframe src="http://www.youtube.com/embed/t1byntdHY-Y" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" width="560"></iframe>
<iframe src="http://www.youtube.com/embed/Z1ER-I_TILM" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" width="560"></iframe>
Ma da, Messi i Ronaldo mogu kupiti kofere, kante, treba tražiti zamjenu i za njih E koji ste vi talenti.
Quote:
Originally Posted by Huska View Post
Opet ti sta bi bilo kad bi bilo...Jel on nju preskejako, jel se osramtio po tko zna koji put ove sezone, naravno da jest i ne vidim u cemu je problem priznati to...

Iz utakmice u utakmice promasuje nemoguce i kao takav nema mjesta u prvih 11...
<iframe src="http://www.youtube.com/embed/VVcCK8ikSIk" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" width="560"></iframe>
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2012   #24
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Čujem opet Milito igrao očajno Pa to treba ljudi prodati čimprije i kupiti pravog napadača a ne da se vučemo sa njim kroz sezonu i sa prosečnim Palaciom.

Bože odkad je Etoo otišao u životu nisam vidio slabiji napad u Inter. Oduvek smo imali klase od napadača ali u poslednje 2-3 godine katastrofa, baš napad nam je najslabija karika još slabija od veznog reda.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2012   #25
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Koji si ti levat dera, da nisi ni svjestan toga...

Samo to i znas, naci nesto gdje je jos neko pogrijesio kao i milito, pa onda usporedjivati...

Kako ne shvatas, niti ja imam kakve koristi od Messi, CR ili bilo koga, govorim ti za Milita i sta onda radi, mene briga sta fulaju ostali, kada je ovaj levat...

I dokle ces se vaditi na taj gol protiv Torina, to je ono gotovo, sa tim je dokazao da je najjaci, najbolji, nitko kao veliki Milito, svemoguci Milito...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2012   #26
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Jebote ni Grujinho nije toliko svršavao na Velikog Mottu kao što Dera svršava na Milita i brani ga svom mogučom snagom

PS: bez zamere Gruji
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012   #27
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
Koji si ti levat dera, da nisi ni svjestan toga...

Samo to i znas, naci nesto gdje je jos neko pogrijesio kao i milito, pa onda usporedjivati...

Kako ne shvatas, niti ja imam kakve koristi od Messi, CR ili bilo koga, govorim ti za Milita i sta onda radi, mene briga sta fulaju ostali, kada je ovaj levat...

I dokle ces se vaditi na taj gol protiv Torina, to je ono gotovo, sa tim je dokazao da je najjaci, najbolji, nitko kao veliki Milito, svemoguci Milito...
Debilčino jedna, pa zašto onda tražiš od Milita 100% učinak? Ako takav nemaju CR i Messi? Al' si glup. Dokaz za to su i svi vele treneri, koji ga hvale, ali ti, naravno, ti si taj koji zna .

Q, da tebe slušamo, Samuel noćas ne bi ni zaigrao .

---------- Post added at 00:42 ---------- Previous post was at 00:37 ----------

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/kkZgd6kjOy8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 08-10-2012 at 00:40.
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012   #28
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Svaka cast forumu ali Dera je ne snosljiv.. Sad bi tu bila odlicna skupina clanova s kojima bi se imalo sta pisati, da ih on nije rastjerao ovim svojim ponasanjem i stavovima.

Svako dobro i budite mi pozdravljeni..

FORZA INTER!
emperor is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012   #29
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Naprotiv, zbog takvih kao vi, što pljujete koga stignete, mnogi su otišli. Od Maura, Filipa pa i do slabo viđenog Grujinha .

Što se tiće pljuvanja, ja bih trebao sada umjesto da branim Milita, pljujem Nagatoma što je dobio crveni? Ne, ja znam da se to može desiti svakome, i nema potrebe za time, ali drugi nažalost ne.

Forum je za raspravljanje, svako ima pravo svoga mišljenja. Treba da se štimam za tebe 'emperor', ne, to se neće desiti .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012   #30
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Pazi levata opet on na CR i Messia, koji lik...

Kao prvo Milito se sa njima usporedjivati ne moze, sta oni zabiju golova za sezonu milito mora to za dvije ili tri...

gdje sam ja trazio od milita 100% ucinak??? protiv Viola 4 mrtvaca i sve levat promasi, veceras opet isto tako...lik je ocajan i to su cinjenice i nista drugo, a to sto ti neces da to priznas i trazis argumente u greskama ljudi koji zabijaju 50+ golova po sezoni je druga stvar...

ajd sad nadji kakav klip od ibre, eto'oa ili nekog treceg kako oni promasuju isto...
Huska is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 02:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic