Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2010/2011 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 07-02-2011   #76
simone
Esordienti
 
simone's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Location: Hrvatska
Age: 50
Posts: 42
Default

Dobar vikend iza mene.

Proslavio rođendan, nije boljela glava, zaklao svinju od parsto kila, moji pobijedili 5:3, a na 5 strana ovog topica, nijedan Derin post
simone is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2011   #77
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

ja sam znao da kod 4-1 nije gotovo...jer mi sa romom vazda spektakularne meceve imamo...na 4-3 sam se nadao da necemo valjda tako olako propustiti ove sigurne bodove...i na kraju je dobro ispalo...

snajder je trenutno najvece pojacanje...jos kad se vrate lucio i deki...pa onda ce leonardo da ima glavobolju koga da stavi da igra...

odbrana definitivno mora da se popravi...mada ja nemam nista protiv sve dok dajemo vise golovoa nego sto ih primimo
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2011   #78
LFMCF
Allievi
 

Join Date: Jan 2011
Location: BiH
Posts: 178
Default

Fale nam tri standardna igraca iz zadnje linije,primorani smo da svaku utakmicu zadnju liniju mjenjamo,tako da mi 3 primljena gola ne padaju toliko tesko kao pojedincima...volio bi viditi bilo koju ekipu na svijetu kako bi prosla da joj fali gotovo cijela odbrana...mi da pobjedimo sa deset razlike pojedinci bi uvijek nasli zamjerku,Magio krivi Cesara kod prvog i treceg gola,gledao sam i usporene snimke po nekoliko puta i nisam mogao naci gdje je on pogrijesio,stvarno ne znam kako je mogao izbaciti loptu u korner kod treceg gola...po meni je Cesar uz Snaijdera i Etoa najbolji sinocnji igrac...ono sto se ponavlja iz meca u mec je da primamo golove iz prekida,sinoc smo dva takva primili...Leonardo je toga svjestan i pokusava to popraviti...ako cemo vec traziti krivce,iako nikome ne mogu zamjeriti jer ipak smo pobjedili Romu sa dva razlike,onda su to Maicon kod prvog gola,jer nije stigao pokriti igraca,ali momku se ne moze zamjeriti,ima upute od Lea da igra ofanzivno,i tu je odlican,pa ne moze sve stici...drugi gol im je spretno-sretan,a treci,cordoba skace sa covjekom koji je za dvije glave veci od njega...Nekima Pazzini nije dobro odigrao,valjda navikli da stalno zabija penal na njemu,i crveni karton,malo li je...trojica od cetvorice pojacanja igraju standardno u prvom timu,cetvrti se sprema da zauzme svoje mjesto u prvih 11,a pobjedjujemo...gdje su oni sto se zale na mercato
LFMCF is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2011   #79
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

pa pazzini je po meni bio super penal nad njim crveni cist gol ponisten dobro je odlagao lopte vuko uvek igrace na sebi,ulazio u prilike sve super
cesar odlican bez greske po meni
Maicon rasturio vratio se u formu i pokazuje da je najbolji bek ubedljivo
Rannochia super
Cordoba jeste malo nesiguran al dobro za svoje godine super se nosio sa onim balvanima
Zanetti standardno najbolji
Sneijder rasturio davno nije bolje odigrao vratio se i on u formu ako ovakav ostane tesko da ima neka ekipa koja ce proci bez primljenog gola od nas jer njegove asistencije bombe driblinzi su najjaci
Kharja odlican ,mng pametno igra ,kombinuje u odbrani i napadu svud ga ima mnogo dobro pojacanje
Cambiasso najbolji defanzivni vezni po meni
Motta go odlican u odbrani
Etoo ako on ostane u ovakvoj formi inter moze opet sve da osvoji
Nagatomo je za 15 min imao 2-3 prodora skoro do gola i odlicna ubacivanja unutra al jbg promasise eto i cambiasso
........
sve u svemu mng dobra utakmica najbolja u poslednje vreme sutevi prilike potezi sve golove smo primili usrano....roma je imala srecu sto nije otisla kuci sa 7-8
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2011   #80
Pablo
Primavera
 

Join Date: Nov 2010
Location: Srbija Beograd
Age: 39
Posts: 267
Default

To sto primamo dosta golova nije samo do odbrambrenih igraca,kod murinja smo navikli da imamo dve linije odbrane,vezni red je mnogo pomagao,kod Lea veznjaci nemaju toliko obaveza u defanzivi zato sad nismo kao spartanci,ali iz istog razloga imamo prosek 4 gola po mecu na meaci
Pablo is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 00:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic