Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 16-03-2014   #61
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2014   #62
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Ovo je bilo sa pola snage, jedna trening utakmica...igraci se nesto nisu ni trudili ni nasi ni njihovi

Al Dzontra u dresu Italije
Mogao bi njeg i Pape pozvat
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2014   #63
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Upravo, Maicon mu vodu može donositi.

---------- Post added at 17:42 ---------- Previous post was at 17:31 ----------

Who's on pic?

Za Dzeku si rekao da ne valja 1 euro, a da je Milito strasan, koliko se sjecam i Pjanica si spustao pa sad vrijedi vise od citavog veznog reda Intera, pa Maicona jednog od najboljih desnih bocnih svijeta par godina zaredom spustas, a dizes poluigraca koji je blijeda kopija Maicona, Kovacica ne smatras kvalitetom, a ptica na grani zna da se radi o jednom od najpotentnijih mladih igraca danasnjice, Nagatomo ti je kriza, a momka bi zeljeli vidjeti najveci klubovi u svojim redovima.

Bez ljutnje, ali neosnovano kontriras.
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2014   #64
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Verma slažem se od riječi do riječi.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2014   #65
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

pljujete po najboljem statisticki beku lige neosnovano
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2014   #66
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ja neverujem da se toliko euforije diglo posle utakmice sa novopecenim prvoligasem,strasno,Dera i Ajdin se zapalili kao da je Dzontra dao gol protiv jubea,rome itd. a ne protiv ovih papaka pa kakav god oni hit prvenstva bili smesno je o njihovom kvalitetu i pricati.Gde je bio taj isti Dzonatan protiv Rome kad su nad popisali u sred Milana,gde je bio protiv Napolia,gde je bio kad nismo 2 meseca mogli nikog zivog dobiti,gde? Ako Maicon moze vodu Dzontri nositi,onda se Milito tim poslom trebao poceti baviti jos pre godinu dana,bas fali takav jedan da nosi vode Palasiu,jedan takav mrtvak koji vec godinu dana nemoze potrcati a kamoli sta drugo napraviti.Ako ti dera spustas Maicona koji je uspesima Intera doprineo u velikoj meri,onda pogledaj u nase dvoriste i u tog mrtvaka cija ti slika stoji ispod imena,toliko.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2014   #67
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by verma_interista View Post
Za Dzeku si rekao da ne valja 1 euro, a da je Milito strasan, koliko se sjecam i Pjanica si spustao pa sad vrijedi vise od citavog veznog reda Intera, pa Maicona jednog od najboljih desnih bocnih svijeta par godina zaredom spustas, a dizes poluigraca koji je blijeda kopija Maicona, Kovacica ne smatras kvalitetom, a ptica na grani zna da se radi o jednom od najpotentnijih mladih igraca danasnjice, Nagatomo ti je kriza, a momka bi zeljeli vidjeti najveci klubovi u svojim redovima.

Bez ljutnje, ali neosnovano kontriras.
Pjanić - posjeti ti doktora . Ja sam prvi predložio njegovo dovođenje iz Lyona, kada su svi pisali da nije dovoljno dobar ni za Lyon. Tako da si možda sanjao moje kritike prema Pjanketu, zbog toga savjeti za doktora .

Maiconu spuštam? Nikada ga nisam omalovažavao (ovo za vodu ne možeš nazvati omalovažavanjem jer je to bila šala), čak sam napravio klip o njemu nakon što nas je napustio. Samo sam napisao statistiku za ovu sezonu iz koje je očito da to nije onaj Maicon te da je Jonathan trenutno bolji .

Kovačić - nikada nisam osporio njegov potencijal, već formu odnosno trenutni kvalitet. Ove sezone sam dosta puta napisao - karina je bio u dosadašnjem dijelu sezone, ZA RAZLIKU OD PROŠLE.

Nagatomo - nađi mi potvđen interes od strane bilo kojeg kluba pls . Da sam ga blatio, jesam, pogotovo prethodnih sezona. Prošle sezone se popravio u defanzivnoj igri te sam povukao kritike. Ove sezone se ne sječam da sam ga javno kritikovao, opet, posjeti doktora .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 17-03-2014 at 02:51.
dera is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2014   #68
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Pjanić - posjeti ti doktora . Ja sam prvi predložio njegovo dovođenje iz Lyona, kada su svi pisali da nije dovoljno dobar ni za Lyon. Tako da si možda sanjao moje kritike prema Pjanketu, zbog toga savjeti za doktora .

Maiconu spuštam? Nikada ga nisam omalovažavao, čak sam napravio klip o njemu nakon što nas je napustio. Samo sam napisao statistiku za ovu sezonu iz koje je očito da to nije onaj Maicon te da je Jonathan trenutno bolji .

Kovačić - nikada nisam osporio njegov potencijal, već formu odnosno trenutni kvalitet. Ove sezone sam dosta puta napisao - karina je bio u dosadašnjem dijelu sezone, ZA RAZLIKU OD PROŠLE.

Nagatomo - nađi mi potvđen interes od strane bilo kojeg kluba pls . Da sam ga blatio, jesam, pogotovo prethodnih sezona. Prošle sezone se popravio u defanzivnoj igri te sam povukao kritike. Ove sezone se ne sječam da sam ga javno kritikovao, opet, posjeti doktora .
Vidi, ne treba mi doktor, mozda je to fora neka, ali nije zanimljiva trust me..
Sto se tice Pjanica, ne sjecam se tacno, znam da je bilo onih koji su govorili da nije dovoljno dobar pa sam s obzirom da je stvorena slika o tebi kao kontrasu smjestio i tebe u tu grupu, i zbog toga izvinjenje.

Kovacic nije karina, momak samo nema priliku za igru, i zbog toga ga je bez veze spustati, a to radis, evo ne moram ti ja reci, dio foruma ce se sloziti s tim.

Sto se tice Nagatoma, sta znaci potvrdjen interes, pa sve sto citamo su zapravo spekulacije, a vezano za njega puno se spominjao Manutd, i sigurno da ga prate, jako kvalitetan ofanzivni bocni igrac..ne znam sta je kod njega lose, ok..ostavi prostor iza sebe, ali to je zato sto je prema naprijed jako aktivan.

Dzeku nisi spomenuo, i Milita..to si kulturno zaobisao...i nije mi ambicija bila da se nesto natezemo oko toga, jednostavno Maicon je velicina za Jonathana, i nemam pojma sta vidis u tom ogranicenom igracu koji je pruzio partiju hvale vrijednu, dok ce iducu podbaciti zestoko.

pozdrav i tebi..
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2014   #69
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by verma_interista View Post
Dzeku nisi spomenuo, i Milita..to si kulturno zaobisao...i nije mi ambicija bila da se nesto natezemo oko toga, jednostavno Maicon je velicina za Jonathana, i nemam pojma sta vidis u tom ogranicenom igracu koji je pruzio partiju hvale vrijednu, dok ce iducu podbaciti zestoko.

pozdrav i tebi..
Džeku i Milita nisam spomenuo jer si u pravu, smatram to što smatram i stojim iza toga, ako ti se ne sviđa niko te ne tjera da i ti to prihvatiš. Ostale sam spomenuo jer nisam pisao ono što si ti naveo.

I dalje stojim iza toga da je ove sezone Maicon karina za Jonathana, ti kažeš da je Maicon i dalje onaj stari, to je tvoje pravo, ja kažem da nije. Na kraju krajeva, statistika govori sve.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2014   #70
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

za fb covera djecem !!



---------- Post added at 13:16 ---------- Previous post was at 13:14 ----------

BITCH PLEASE !!

__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2014   #71
dondaniello
Allievi
 
dondaniello's Avatar
 

Join Date: Jan 2012
Location: Metković
Posts: 153
Default

ma dajte i meni malo toga sta koristite pa da i ja od njega vidim ekstra igraca..
__________________
dondaniello is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2014   #72
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Hoću da napravite sliku Johnny-ja kako drži nagradu Zlatna lopta, da vidim kako mu stoji.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2014   #73
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

To Ajdine, daj napravi header za beneamatu, da stavimo umjesto biscionea .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2014   #74
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2014   #75
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
To Ajdine, daj napravi header za beneamatu, da stavimo umjesto biscionea .
Nije što je biscione u pitanju ali Beneamata stvarno ima najljepši baner na svijetu. Ja sam uvijek cjepidlaka po tom pitanju ali ovaj je savršen.

P.S. Zna li ko kako da stavim sliku Biscionea umjesto signaturea (kao što ima jedan član foruma).
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 17-03-2014 at 20:31.
Biscione is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic