Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije

Opće diskusije Sve što ne spada u dole navedene (historija, trening, stadion, takmicenja, statistika, juniori itd.)

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 26-10-2009   #181
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Ma jebi ga smijem i ja jednom nešto ne razumeti.
ne nego si pre brzo čitao sigurno, ja slovenski npr. mogu čitat cijeli dan pa možda jedva nešto skužit hehehe
al nemoj da ti se to ponovi, jer ipak je to engleski
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2009   #182
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ma koliko jezika znam od slovenskog pa sve dole do crnogorskog to ti dodju oko 5 jezika, pa tu dodju engleski, talijanski i španski passivno razumem samo malo imam problema nazad da jim govorim 8 sve skupa mada je onih 5 isto sranje a drugo pakovanje
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2009   #183
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

ma ti si poliglota(volis zivotinje)
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2009   #184
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

ma pusti Q-ua on zna nemusti jezik
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2009   #185
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

jedite govna
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2009   #186
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Izgleda da se klub odlučio na promjenu finansijskog djelovanja u potpunosti. Molio bih nekoga ko govori aktivnije italijanski da ovo prevede:

http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=9908
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2009   #187
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Quote:
Originally Posted by Zlatan_ View Post
Izgleda da se klub odlučio na promjenu finansijskog djelovanja u potpunosti. Molio bih nekoga ko govori aktivnije italijanski da ovo prevede:

http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=9908
Massimo
''Odlučili smo se za revoliciju, koja kreće od jedne reorganizacije. I prelaskom u sjedište Corso Vittorio Emanuele smo optimizirali ljudske resurse, ali jasno je da se mora utjecati na troškove igrača i trenera.
U vezi toga radit ćemo na njihovim nagradama, dioničari su već informirani o tome.
Želimo držati Inter na visokim nivoima u Italiji i Evropi, zadržavajući svu bogatu produkciju, ali će rashodi biti manji zbog redukcije troškova na naše zaposlenike, rukovođenja i funkcioniranja.
Svi novi ugovori, novi i oni koji su obnovljeni, od sad na dalje biti će strukturirani na drugačiji način.
Bit će garantiran minimum za kvalitetu najvećih igrača koje imamo, ali će biti daleko niži s obzirom na sadašnje ugovore.
Na to će se dodavati visoke nagrade već definirane na bazi osvojenih titula za koje se nadam da ćemo osvojiti''

Crno-plavi ''New Deal'' će započeti za Julio Cesarom, čiji će ugovor ubrzo biti obnovljen do 2015.

P.S. ima jedna dvije rečenice koje nisam savršeno preveo, al ajde...valjda se kuži
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2009   #188
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

neka pocnu od mourinha
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2009   #189
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
neka pocnu od mourinha
On i Etoo trebaju biti prvi. Vieira če več tako otiči, Maiconu i Juliu C. treba malo diči a ostali su tu negde.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2009   #190
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Srao je Platini da će uvođenjem novih pravila zaštititi predsjednike kao Moratti, Abramovich itd. , i da kao mi smo jedni od klubova u dugovima i kao tko bi bio toliko glup da kupi takav klub..

Službeni odgovor od strane našeg kluba nije trebalo dugo čekati hehe

"Inter is not a club in debt." With regard to the declarations of Michel Platini, reported in today's Daily Telegraph, F.C. Internazionale responds with clarity to the UEFA president.
"We understand the institutional worries about the economy of European football, but in citing Inter he forgets that our club does not have debts with the banks. Inter is not among those clubs that, from this point of view, can worry the UEFA president."


Platini right in your face!!!
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2009   #191
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Inter ne duguje nikome


Predsjednik UEFA-e Michel Platini najavio je drastične kazne klubovima koji su zaduženi. Kazna - nesudjelovanje u europskim kupovima. Citirajući razne klubove u razgovoru za Daily Telegraph spomenuo je i Inter.
Football Club Internazionale Milano S.p.A. stoga je objavio službenu notu Platiniju: “Inter nije zaduženi klub. Razumijemo Vašu zabrinutost za ekonomiju europskog nogometa, ali citirajući Inter u Vašem obrazloženju zaboravili Ste da Inter ne duguje apsolutno ništa bankama. Inter iz financijskog stajališta dakle ne spada među klubove koji bi trebali zabrinjavati predsjednika UEFA-e.”
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2009   #192
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

http://www.inter.it/aas/news/reader?N=46441&L=it&CAT=2

Eh da ima nesto slicno kod nas na balkan
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2009   #193
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Volio bi i ja da ima negde u sloveniji bio bi tamo redan gost
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 04-12-2009   #194
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Calciopoli: Prve optužbe protiv Intera


Linijski sudac Coppola jučer je svjedočio u slučaju Calciopolija u Napoliju. Coppola je bio pomoćni sudac u utakmici Inter - Venezia u kojoj je isključen Cordoba zbog udaranja rukom Bettarinija. Dvije utakmice kazne za Cordobu. Inter je uložio žalbu. “Stigao je poziv Mazzeija koji mi je rekao kako moram reći da je Cordoba samo potegnuo Bettarinija, a ne udario. Međutim ja sam ostao pri svome, kazna je ostala, a ja nikada više nisam sudio u Serie A. Telefonirao mi je Mazzei, ali po naredbi Bergama i Pairetta. Mazzei je bio samo pijun.”
Zašto tek danas? “Išao sam na policiju u Rimu, ali taj slučaj je bio minoran, samo sitni detalj u odnosu na ostalo, pa su mi rekli da ih ne zanima. Danas više nema prijetnji i ne bojim se za posljedice.”
Coppola se nije zaustavio na Interu, već je optužio sve, baš sve momčadi Serie A: “Uvijek se dogovaralo sa vodećim ljudima svih klubova koje će suce dobiti, pa smo tako i mi linijski suci pripadali određenom klubu” (Coppola je većinom sudio u utakmicama Milana).
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2009   #195
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

kretena, uvijek sudio za milan, i sada da mu povjerujemo za inter
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 16:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic