Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2009/10 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 28-09-2009   #31
ado_inter
Team star
 
ado_inter's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 1,253
Send a message via MSN to ado_inter
Default

evo sad sam malo provjerioo moguce da ce bit kise sutra i temperatura bi trebala da bude oko 13 c°.
__________________


CREDERCI SEMPRE ARRENDERSI MAI!!!

Inter per sempre


ado_inter is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009   #32
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
ma nema zime za eskime ....nek obuku duge gace i to je to problem rijesen
hehe tako je kad zaplešu u disku i onda ti jebu sve po spisku
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009   #33
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ma pobedičemo jih. Prije utakmice jim dati jednu rakiju ili vodku da drmnu i da vidiš kako igraju. Trivelu treba litra da se opusti i da mu bude precizna njegova trivela
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009   #34
PazzaInterista
Primavera
 
PazzaInterista's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Ljubljana
Posts: 465
Send a message via MSN to PazzaInterista
Default

Zasto nece bit Sneijder bio sam malo odsutan za vikend?
__________________
PazzaInterista is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009   #35
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by PazzaInterista View Post
Zasto nece bit Sneijder bio sam malo odsutan za vikend?
Mislim da nije spreman (match fit) ili se radi o preventivnoj mjeri.

Što se utakmice tiče, neće biti lagana. Što zbog manje-više nepovoljne klime, trave, uvjeta, toliko i zbog "napaljenosti" ovakvih ekipa. Njima dolazi Inter, koji je svjetska veličina, što znaći da će biti više navijača na stadionu i samim tim biće veći motiv i kod igrača (dok smo mi po tom pitanju guravi), a to se više puta pokazalo opasnim.

Ipak, ovdje očekujem pobjedu. Mi smo dpsta kvalitetnija ekipa i sve osim pobjede ovdje, može se smatrati neuspjehom.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009   #36
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Quote:
Originally Posted by Zlatan_ View Post
Mislim da nije spreman (match fit) ili se radi o preventivnoj mjeri.

Što se utakmice tiče, neće biti lagana. Što zbog manje-više nepovoljne klime, trave, uvjeta, toliko i zbog "napaljenosti" ovakvih ekipa. Njima dolazi Inter, koji je svjetska veličina, što znaći da će biti više navijača na stadionu i samim tim biće veći motiv i kod igrača (dok smo mi po tom pitanju guravi), a to se više puta pokazalo opasnim.

Ipak, ovdje očekujem pobjedu. Mi smo dpsta kvalitetnija ekipa i sve osim pobjede ovdje, može se smatrati neuspjehom.
u tome smo pogriješili u onoj tekmi prošle godine sa grcima, da nije bilo toga bili bi prvi i izbjegli Utd u osmini, ove godine se pod svaku cijenu moraju izbjeći takve gluposti, možda nećem biti prvi jer ove godine imamo najjaču ekipu na svijetu kao konkurenta za prvo mjesto, ali utakmice bez motiva za nas više ne postoje, tj. nema alibija više
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009   #37
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

Quote:
Originally Posted by esteban View Post
Neka neko $utra postavi link dje se prenosi i obavezno javi ima li na rts ili neki kanal prenosa..
Evo ti za na satelitu...

A La Carte 7
Al Jazeera Sport +8
Boom Sport Two
Digi Sport (HU)
Hi TV Channel 31
Kanal 5+ (Mac)
Nova Sports 2 (Hellas)
NTV+ Football
Setanta Ireland
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Germany)
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Sport Info (Portal)
Sky Sports 2 (uk)
Sport TV1
TV2 Sport (Den)
Viasat Football (Nor)
Viasat Football (Swe)
Viasat Sport (Baltic)
YES Sport 2
~ Sky Sports HD2 (uk)
~ Sport HD (Ukr)
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009   #38
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

ma bet i cepaj
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009   #39
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

a to što nema Sneijdera govorili smo o tome za vrijeme prijelaznog roka, da je sklon ozljedama a i da nije sklon uvijek je opasnost iza ugla, nikad ne znaš
sad su si sami krivi što i dalje moraju sa dejanom na toj poziciji
a cassana nek gledaju na televiziji budale hehe
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009   #40
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Jose Mourinho Only Says What Journalists Want To Hear - Rubin Kazan Coach Berdiyev


sutra nakon tekme

mou > sta zelite da vam kazem? hahah
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2009   #41
ado_inter
Team star
 
ado_inter's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 1,253
Send a message via MSN to ado_inter
Default

[QUOTE=filip.sk;42969]Evo ti za na satelitu...



Digi Sport (HU)


eh ja cu na ovom da pratim
__________________


CREDERCI SEMPRE ARRENDERSI MAI!!!

Inter per sempre


ado_inter is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2009   #42
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Mourinho: Poštujem Rubin, ali vjerujem u Inter

Uoči Interovog nastupa u 2. kolu Lige prvaka u ruskom Kazanu gdje im je protivnik ruski prvak Rubin konferenciju za medije održali su Walter Samuel i Jose Mourinho.

Samuel: “Rubin je jedna vrlo opasna momčad, sa odličnim igračima i morat ćemo biti jako pažljivi jer radi se već o drugoj utakmici u Ligi prvaka. Nismo još ništa osvojili i stoga ovu utakmicu pripremamo jako dobro. Kao glasnogovornik svoje obrane ne znam koga bih izdvojio kao igrača kojeg ćemo najviše paziti. No to proizlazi iz razloga što se ja i moji kolege pripremamo obazirući se samo na sebe, a ne na protivnika, te se koncentriramo kako bi pružili što bolju partiju s naše strane. Mogao bih izdvojiti Alejandra Domingueza, jer je Argentinac, no ponavljam kako Inter mora odigrati svoju utakmicu. Lucio? Igramo tek kratko vrijeme, ali se odlično slažemo. Pomažemo jedan drugome na ovom putu, ali što se tiče kretanja malo se toga promjenilo u odnosnu na prije. Igramo isto, a svi znamo kakav je Lucio igrač, pa mu se nije bilo teško uklopiti.”

Mourinho: “Poštujem Rubin, ali vjerujem u Inter. Znam koliko ova utakmica znači cijelom gradu. To je san koji će im se sutra navečer ostvariti. Ovi ljudi, koji imaju moje duboko poštovanje, su dugo gledali Ligu prvaka na televiziji, a sada mogu uživo gledati svoju momčad. Sve se to prenosi na igrače, pa će naši protivnici imati više motivacije. Vrijeme je hladno, ali srce utakmice će biti jako vruće. Očekujem uistinu tešku utakmicu. Dobro smo ih proučavali i nećemo se obazirati na naše posljednje predstave u prvenstvu. Rubin je u Kievu dominirao 75 minuta, a onda izgubio jer nogomet ponekad skriva iznenađenja u detaljima. Naš se pristup ne mjenja, a očekujem vrlo dinamični, brzi i dobro organizirani Rubin. Naš prvi cilj je pobijediti, a drugi ne izgubiti. Strategija skupine je u našim rukama, imamo tri utakmice koje moramo pobijediti kako bismo u Barceloni mogli igrati u optimalnoj poziciji i posljednju utakmicu kod kuće samo lagano odraditi.”
Inter bez Lige prvaka već 44 godine? “Nije moja odgovornost to što Inter nije osvojio ovaj trofej od 1965. Moja je odgovornost što ga nije osvojio prošle sezone. Nismo bili pravi u grupi, a unatoč tome smo prošli dalje dva kola prije kraja. Potom smo naišli na prvaka Europe i ispali odigravši rame uz rame s njima. Ove godine smo također već igrali s prvakom Europe i ponovno remizirali. Budemo li tako igrali nema straha za Rubin koji, ponavljam, poštujemo i vjerujemo da nam neće biti lako.” No potom i ironičan komentar na istu temu: “Ja sam također frustriran jer sam u Interu 15 godina i 15 godina nismo osvojili Ligu prvaka.”
Mourinho nervozan, Mourinho koji se sve lošije osjeća u Interu i Italiji? “Onaj tko kaže da sam nervozan ne poznaje me. Ja živim dobro u Italiji i dobro mi je raditi u Interu. Jasno je da Inter danas ne može biti savršen, jer smo momčad u izgradnji. Nadalje, u toj smo izgradnji prvo bili bez Cambiassa, a sada ponovno bez dva igrača koji čine najbitniji dio momčadi za promjenu našeg načina igre, tj. Thiaga Motte i Sneijdera. To je sigurno otežavajuća okolnost i nesavršenost ovog trenutka.”
Prije konferencije jedan lokalni novinar je prišao Mourinhu i poklonio mu jednu maramu za glavu tipičnu za ovaj dio Rusije, a Mourinho mu je obećao svoju trening majicu komentiravši: “Imam premalo vremena i za disati, a kamoli istražiti sva mjesta na svijetu koja bih želio. U Kazanu sam, kao i u puno drugih gradova, dobro upoznao stadion, hotel i aerodrom.”
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2009   #43
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

Quote:
Originally Posted by ado_inter View Post

Digi Sport (HU)

eh ja cu na ovom da pratim
E recimi na koj satelit je to? Ti si imao taj receiver sto je skidao sam keyove sa net???
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2009   #44
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Na Calcuimercatu su objavili moguču postavu, Balotelli če početi od prvog minuta.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2009   #45
ado_inter
Team star
 
ado_inter's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 1,253
Send a message via MSN to ado_inter
Default

Quote:
Originally Posted by filip.sk View Post
E recimi na koj satelit je to? Ti si imao taj receiver sto je skidao sam keyove sa net???

to ti je na thoru koliko ja znam hehe
__________________


CREDERCI SEMPRE ARRENDERSI MAI!!!

Inter per sempre


ado_inter is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic